elissa2 Re: polllej:)))?czy moze 01.04.08, 20:35 ala.l napisała: > dolej? > No co Ty! O 12:00??? Odpowiedz Link
ala.l Re: polllej:)))?czy moze 01.04.08, 22:02 elissa2 napisała: > ala.l napisała: > > > dolej? > > > No co Ty! O 12:00??? > kazda pora je dobra..wzmy moj czas i bedziesz pozbawiona wyrzutow sumienia Odpowiedz Link
jan_stereo Re: Ojeeejjj ... :( 01.04.08, 20:11 a bylo otwierac na golasa drzwi listonoszowi ? Mowilem, ze to zboczeniec puka po polnocy, a nie pocztowy :")) ps. no dobra, dlaczego nie :"))) tylko ((((( ? Odpowiedz Link
elissa2 Re: Ojeeejjj ... :( 01.04.08, 20:46 jan_stereo napisał: > a bylo otwierac na golasa drzwi listonoszowi ? Mowilem, ze to zboczeniec puka po polnocy, a nie pocztowy :")) > )) Ale wymyślasz ... po północy, po próżnicy ... wszystko na "p" > ps. no dobra, dlaczego nie :"))) tylko ((((( ? > A bo ... jakby tu ... ten ... tego To chyba była tylko jakaś awaria portalu GW albo taki ich żart primaaprillisowy bo komunikat ukazujący się mym oczętom wzbogacony był ... roznegliżowaną Jane Fonda (chyba to ona) A ja myślałam, że to ktoś inny zrobił taki żart Ale już lepiej nie będę podawać szczegółów bo jeszcze mu myśl poddam. Odpowiedz Link
zza_krzaka Re: Ojeeejjj ... :( 01.04.08, 22:15 elissa2 napisała: > bo komunikat ukazujący się mym oczętom wzbogacony był ... roznegliżowaną Jane Fonda (chyba to ona) a to teraz rozumiem to 'ojeeejjj' - toż to starsza pani przecie Odpowiedz Link
elissa2 Czy chcielibyście zobaczyć ... 01.04.08, 23:33 mojego ptaszka? )))) fotoforum.gazeta.pl/3,0,1137784,2,1.html Odpowiedz Link
elissa2 Ojeeejjj ... :((( 11.04.08, 23:18 A tak fajnie się zapowiadało! Vladimir śmigający na motocyklu ... W Anglii? A może po pustkowiach Islandii??? Odpowiedz Link
jan_stereo Re: Ojeeejjj ... :((( 11.04.08, 23:22 nie sadzilem ze ktos patrzy..sie cos skoluje czuje wene w ten weekend... Odpowiedz Link
elissa2 Re: Ojeeejjj ... :((( 11.04.08, 23:32 jan_stereo napisał: > nie sadzilem ze ktos patrzy..sie cos skoluje czuje wene w ten weekend... > Sorki, akuratnie zajrzałam ... Fajnie coś tam zacząłeś o klawiaturze a potem jakby zasugerowałeś, że jednak inne zajęcie wymyślił dla swoich zdolnych dłoni. Odpowiedz Link
jan_stereo Re: Ojeeejjj ... :((( 11.04.08, 23:36 elissa2 napisała: > Sorki, akuratnie zajrzałam ... > co za przypadek :"))) > Fajnie coś tam zacząłeś o klawiaturze a potem jakby zasugerowałeś, że jednak inne zajęcie wymyślił dla swoich zdolnych dłoni. Wlasnie tak bylo ukochana :")) Odpowiedz Link
elissa2 Re: Ojeeejjj ... :((( 12.04.08, 14:59 jan_stereo napisał: > elissa2 napisała: > > > Sorki, akuratnie zajrzałam ... > > > > co za przypadek :"))) > > > Fajnie coś tam zacząłeś o klawiaturze a potem jakby zasugerowałeś, że jed > nak inne zajęcie wymyślił dla swoich zdolnych dłoni. > > Wlasnie tak bylo ukochana :")) > If I had words to make a Day for You ... pl.youtube.com/watch?v=AIs6_SJkx14&feature=related )) Odpowiedz Link
shachar Re: Ojeeejjj ... :((( 11.04.08, 23:38 to ja zajrzalam jakos nieakuratnie bo mi sie te paluchy wydaly odlaczone od reszty jak w Adams Family rzeklwszy to strzelilam focha w pustke po motocyklu askenazego bardzo trzeba byc czujnym na tym forum, dlaczego tyle kasacji jest? Odpowiedz Link
jan_stereo Re: Ojeeejjj ... :((( 11.04.08, 23:43 Oni napisali: >bardzo trzeba byc czujnym na tym forum, dlaczego tyle kasacji jest ? taki mam zwyczajnie gust, kurna jego mac :")) Odpowiedz Link
shachar Re: Ojeeejjj ... :((( 11.04.08, 23:53 gustlik z ciebie ,a myslalam ze janek no nie kasuj, zrob jakis osobny watek moze Odpowiedz Link
jan_stereo Re: Ojeeejjj ... :((( 11.04.08, 23:57 wierz mi sZsyszka ze nic nie stracilas tym razem :")) ps. moze i faktycznie zrobie jaki wor osobny,ja wiesz w robocie pracuje teraz nad Heathrow, i mamy taki sam bajzel jak ci ludzie na lotnisku i ich bagaze... Odpowiedz Link
shachar Re: Ojeeejjj ... :((( 12.04.08, 00:20 od razu ci powiem ze na pewno wiecej niz 1234 odcinek serialu M jak mezoska depresja ) zrob wor, zobaczysz ile osob z checia dopisze ze dwa zdania fantazyjne a co tam jest do dopracowania nad Heathrow? tunele niewidzialne dla ptakow wymyslacie? Odpowiedz Link