Dodaj do ulubionych

Ojeeejjj ... :(

01.04.08, 12:04
sad((((((
Obserwuj wątek
    • ala.l polllej:)))?czy moze 01.04.08, 19:24
      dolej?

      • elissa2 Re: polllej:)))?czy moze 01.04.08, 20:35
        ala.l napisała:

        > dolej?
        >
        No co Ty! O 12:00???
        smile
        • ala.l Re: polllej:)))?czy moze 01.04.08, 22:02
          elissa2 napisała:

          > ala.l napisała:
          >
          > > dolej?
          > >
          > No co Ty! O 12:00???
          > smile

          kazda pora je dobra..wzmy moj czas i bedziesz pozbawiona wyrzutow sumienia
    • jan_stereo Re: Ojeeejjj ... :( 01.04.08, 20:11
      a bylo otwierac na golasa drzwi listonoszowi ? Mowilem, ze to zboczeniec puka po polnocy, a nie pocztowy :"))

      ps. no dobra, dlaczego nie :"))) tylko sad((((( ?
      • elissa2 Re: Ojeeejjj ... :( 01.04.08, 20:46
        jan_stereo napisał:

        > a bylo otwierac na golasa drzwi listonoszowi ? Mowilem, ze to zboczeniec puka
        po polnocy, a nie pocztowy :"))
        >
        smile))
        Ale wymyślasz ...

        po północy, po próżnicy ... wszystko na "p"
        smile
        > ps. no dobra, dlaczego nie :"))) tylko sad((((( ?
        >
        A bo ... jakby tu ... ten ... tego
        To chyba była tylko jakaś awaria portalu GW albo taki ich żart primaaprillisowy
        bo komunikat ukazujący się mym oczętom wzbogacony był ... roznegliżowaną Jane
        Fonda (chyba to ona)
        A ja myślałam, że to ktoś inny zrobił taki żart
        Ale już lepiej nie będę podawać szczegółów bo jeszcze mu myśl poddam.
        smile
        • zza_krzaka Re: Ojeeejjj ... :( 01.04.08, 22:15
          elissa2 napisała:
          > bo komunikat ukazujący się mym oczętom wzbogacony był ... roznegliżowaną Jane
          Fonda (chyba to ona)

          a to teraz rozumiem to 'ojeeejjj' - toż to starsza pani przecie
          wink
    • elissa2 Czy chcielibyście zobaczyć ... 01.04.08, 23:33
      mojego ptaszka?
      smile))))

      fotoforum.gazeta.pl/3,0,1137784,2,1.html
    • elissa2 Ojeeejjj ... :((( 11.04.08, 23:18
      A tak fajnie się zapowiadało! sad

      Vladimir śmigający na motocyklu ... W Anglii? A może po pustkowiach Islandii???
      • jan_stereo Re: Ojeeejjj ... :((( 11.04.08, 23:22
        nie sadzilem ze ktos patrzy..sie cos skoluje czuje wene w ten weekend...
        • elissa2 Re: Ojeeejjj ... :((( 11.04.08, 23:32
          jan_stereo napisał:

          > nie sadzilem ze ktos patrzy..sie cos skoluje czuje wene w ten weekend...
          >
          Sorki, akuratnie zajrzałam ...
          smile

          Fajnie coś tam zacząłeś o klawiaturze a potem jakby zasugerowałeś, że jednak
          inne zajęcie wymyślił dla swoich zdolnych dłoni.
          • jan_stereo Re: Ojeeejjj ... :((( 11.04.08, 23:36
            elissa2 napisała:

            > Sorki, akuratnie zajrzałam ...
            > smile

            co za przypadek :")))

            > Fajnie coś tam zacząłeś o klawiaturze a potem jakby zasugerowałeś, że jednak inne zajęcie wymyślił dla swoich zdolnych dłoni.

            Wlasnie tak bylo ukochana :"))
            • elissa2 Re: Ojeeejjj ... :((( 12.04.08, 14:59
              jan_stereo napisał:

              > elissa2 napisała:
              >
              > > Sorki, akuratnie zajrzałam ...
              > > smile
              >
              > co za przypadek :")))
              >
              > > Fajnie coś tam zacząłeś o klawiaturze a potem jakby zasugerowałeś, że jed
              > nak inne zajęcie wymyślił dla swoich zdolnych dłoni.
              >
              > Wlasnie tak bylo ukochana :"))
              >
              If I had words to make a Day for You ...
              pl.youtube.com/watch?v=AIs6_SJkx14&feature=related
              smile))
          • shachar Re: Ojeeejjj ... :((( 11.04.08, 23:38
            to ja zajrzalam jakos nieakuratnie bo mi sie te paluchy wydaly
            odlaczone od reszty jak w Adams Family
            rzeklwszy to strzelilam focha w pustke po motocyklu askenazego
            bardzo trzeba byc czujnym na tym forum, dlaczego tyle kasacji jest?
            • jan_stereo Re: Ojeeejjj ... :((( 11.04.08, 23:43
              Oni napisali:

              >bardzo trzeba byc czujnym na tym forum, dlaczego tyle kasacji jest ?

              taki mam zwyczajnie gust, kurna jego mac :"))
              • shachar Re: Ojeeejjj ... :((( 11.04.08, 23:53
                gustlik z ciebie ,a myslalam ze janek
                no nie kasuj, zrob jakis osobny watek moze
                • jan_stereo Re: Ojeeejjj ... :((( 11.04.08, 23:57
                  wierz mi sZsyszka ze nic nie stracilas tym razem :"))

                  ps. moze i faktycznie zrobie jaki wor osobny,ja wiesz w robocie pracuje teraz nad Heathrow, i mamy taki sam bajzel jak ci ludzie na lotnisku i ich bagaze...
                  • shachar Re: Ojeeejjj ... :((( 12.04.08, 00:20
                    od razu ci powiem ze na pewno wiecej niz 1234 odcinek serialu M jak
                    mezoska depresja wink)

                    zrob wor, zobaczysz ile osob z checia dopisze ze dwa zdania
                    fantazyjne

                    a co tam jest do dopracowania nad Heathrow? tunele niewidzialne dla
                    ptakow wymyslacie?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka