IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.04, 09:30
Jeśli ktoś był w BułgARII to prosz pomóżcie !!! Jaką walutę lepiej wziąść:
Euro czy ich Levy?? Jak tam wogóle jest? Warto pojechać? Jadę w przyszłym
tygodniu i jeszcze się waham. Proszę o pomoc !! CO warto wiedzieć przy
wieżdzie do tego kraju i na co należy uważać ?? DZIĘKIIIII !!!
Obserwuj wątek
    • Gość: sylcia Re: BUŁGARIA IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 21.07.04, 11:59
      wejdz na strony www.bulgaricus.com/forum - jest wszystko
      pozdrawiam
      s.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka