Gość: Anka
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
21.07.04, 09:30
Jeśli ktoś był w BułgARII to prosz pomóżcie !!! Jaką walutę lepiej wziąść:
Euro czy ich Levy?? Jak tam wogóle jest? Warto pojechać? Jadę w przyszłym
tygodniu i jeszcze się waham. Proszę o pomoc !! CO warto wiedzieć przy
wieżdzie do tego kraju i na co należy uważać ?? DZIĘKIIIII !!!