Dodaj do ulubionych

razem na Krym

10.06.03, 12:17
Hej.
Jestesmy para 30latkow. Chcemy bardzo jechac na Ukraine - Lwow,
Huculszczyzna, Odessa, Krym. To taki wstepny plan. Nasi znajomi, ktorzy mieli
z nami jechac wykruszyli sie ze strachu przed tzw. dzikim krajem. Nie chcemy
rezygnowac z wyjazdu, ale sami we dwojke nie chcemy ryzykowac. Moze ktos
mialby ochote pojechac z nami. Termin dwa ostatnie tygodnie sierpnia i dwa
pierwsze wrzesnia. Chcemy jechac z Przemysla do Lwowa busem, a pozniej
ukrainskimi pociagami.
kontakt: anna.flores@gazeta.pl
Obserwuj wątek
    • Gość: adamo Re: razem na Krym IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.03, 16:40
      Polecam Wam Gorgany, jednak dwie osoby to rzeczywiście mało, szczególnie na
      wyprawe w gory. sa trasy ze przez 5 dni nie spotyka sei ludzi. w gorach jest
      wzglednie bezpiecznie, gorzej w miastach. naprawde swietne wakacje!!!
      adamw@poczta.fm

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka