anna.flores
10.06.03, 12:17
Hej.
Jestesmy para 30latkow. Chcemy bardzo jechac na Ukraine - Lwow,
Huculszczyzna, Odessa, Krym. To taki wstepny plan. Nasi znajomi, ktorzy mieli
z nami jechac wykruszyli sie ze strachu przed tzw. dzikim krajem. Nie chcemy
rezygnowac z wyjazdu, ale sami we dwojke nie chcemy ryzykowac. Moze ktos
mialby ochote pojechac z nami. Termin dwa ostatnie tygodnie sierpnia i dwa
pierwsze wrzesnia. Chcemy jechac z Przemysla do Lwowa busem, a pozniej
ukrainskimi pociagami.
kontakt: anna.flores@gazeta.pl