demi1977
14.07.12, 16:43
Closterkeller- Lunar
Na żadnym z forow lub portali nt. niepelnsoprawnosci nawet nikt nie beknal nt. tego videoklipu, a przeciez jest on kluczowy dla procesu kreaowania pozytywnego wizerunku ON w mediach i w showbiznesie. Moze nie jedyny, ale b. wazny. Polscy niepelnosprawni sa po prostu beznajdziejni. Tak, jestesmy beznadziejni! Umiemy tylko lamentowac i sie uzalac nad soba, ale jak juz ktos cos zrobi, to tego nawet nie zauwazamy. Glowne tematy to tylko renty, zasilki, zapomogi, aparaty, wozki i "olaboga, olaboga kto mi pomoze......"
Medialni Niepełnosprawni