Dodaj do ulubionych

Badanie Kompetencji Społecznych ON

19.03.21, 10:56
Szanowni Państwo,
Nie jest to kolejna ankieta studenta starającego się o zaliczenie pracy magisterskiej dzięki Waszej pomocy. Pozwólcie, że pokrótce opiszę Wam sytuację. Jestem osobą niepełnosprawną od wczesnego dzieciństwa i studiuję już od wielu lat, znacznie dłużej, niż jest przewidziane dla studenta. W tym roku jednak wreszcie kończę swoje studia. Swoją pracę magisterską z dziedziny psychologii napisałem o kompetencjach społecznych osób niepełnosprawnych. Nie jest to jednak praca stricte naukowa, ale mająca również na celu zwrócenie uwagi na nasze problemy dnia codziennego wynikające z wrodzonej lub nabytej niepełnosprawności. Rozdziały teoretyczne mojej pracy dostały bardzo dobre recenzje i po zakończeniu badań mają szansę na publikację i tym samym na przybliżenie problemów, z którymi zmagamy się na co dzień szerszemu gronu odbiorców. W związku z tym, że jest to dla mnie kwestia niezmiernie ważna proszę Was o poświęcenie 20-30 minut i wypełnienie mojego kwestionariusza. Jest on przeznaczony dla osób, które posiadają znaczny lub umiarkowany stopień niepełnosprawności (lub takowy posiadały przed reformą orzecznictwa). Poniżej zamieszczam dwie wersje testu:
forms.gle/7MqJuqJZgaAc4xmw5 - Wersja dla osób pracujących
forms.gle/WY7qMk2CtG8s3zYB9 - Wersja dla osób uczących się
Jeżeli aktualnie żaden kwestionariusz nie jest odpowiedni bo osoba nie pracuje, ani nie uczy się/nie studiuje, proszę o wypełnienie kwestionariusza, który bardziej odpowiada sytuacji (np. skończyłem edukację, ale nigdy nie pracowałem – proszę o wybranie kwestionariusza dla osób uczących się).
Gdyby podczas wypełniania testu lub po jego wypełnieniu pojawiły się jakieś pytania, proszę pisać na mail: piokli1@st.amu.edu.pl
Badanie jest w pełni anonimowe i w każdej chwili można zrezygnować z udziału w nim (również po jego zakończeniu, poprzez podanie kodu identyfikacyjnego, o który zostaną Państwo poproszeni na końcu ankiety).
Z góry serdecznie Wam dziękuję za poświęcony czas oraz pomoc!
Obserwuj wątek
  • taki-sobie-nick Re: Badanie Kompetencji Społecznych ON 20.03.21, 03:01
   Wbicie gwoździa i złożenie regału to są kompetencje SPOŁECZNE?

   Poza tym te wersje różnią się tylko sposobem zwracania do adresata, pytania są identyczne.
   • stubent Re: Badanie Kompetencji Społecznych ON 26.03.21, 21:12
    Pytania kontrolne
   • stubent Re: Badanie Kompetencji Społecznych ON 26.03.21, 21:13
    Różnią się, jedne pytania dotyczą sytuacji związanych z pracą, inne z nauką bardzo pomocny człowieku, który nie wypełnił ankiety ;)
    • taki-sobie-nick Re: Badanie Kompetencji Społecznych ON 30.03.21, 01:26
     A ktoś ci ją w ogóle wypełnił?
   • stubent Re: Badanie Kompetencji Społecznych ON 26.03.21, 21:15
    I tak swoją drogą, jak nic nie wiesz o życiu to się nie wymądrzaj. Gratuluje spostrzegawczości, jednakże jest ona na poziomie kreta ;)
    • taki-sobie-nick Re: Badanie Kompetencji Społecznych ON 30.03.21, 01:29
     Ahaaaaa... nic nie wiem o życiu, czyli nie mam niepełnosprawności fizycznej? Rozumiem, że na 9 mld ludzkości jedynie ty wiesz COŚ o życiu.

    • taki-sobie-nick Re: Badanie Kompetencji Społecznych ON 30.03.21, 01:30
     Robisz magistra z "czegoś o życiu" czy z psychologii?
  • stubent Re: Badanie Kompetencji Społecznych ON 26.03.21, 21:20
   ZAMYKAM WĄTEK!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka