amadobo 31.01.05, 21:14 Mam niepełnosprawną córkę.Chcę odpisać od podatku okulary dla nie. Na kogo powinna byc wystawiona faktura /na mnie czy na córkę, która ma 20 lat i pobieta rentę socjalną/. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
niepelnosprawni.info Re: FAKTURA ZA OKULARY 01.02.05, 10:23 Informacje o zasadach obliczania podatków znajdzie Pani pod adresem: www.niepelnosprawni.info/labeo/app/cms/x/10946 proszę zapoznać się z ulotką, powinna ona pomóc się rozliczyć Odpowiedz Link Zgłoś