Dodaj do ulubionych

FAKTURA ZA OKULARY

31.01.05, 21:14
Mam niepełnosprawną córkę.Chcę odpisać od podatku okulary dla nie. Na kogo
powinna byc wystawiona faktura /na mnie czy na córkę, która ma 20 lat i
pobieta rentę socjalną/.
Obserwuj wątek
    • niepelnosprawni.info Re: FAKTURA ZA OKULARY 01.02.05, 10:23
      Informacje o zasadach obliczania podatków znajdzie Pani pod adresem:
      www.niepelnosprawni.info/labeo/app/cms/x/10946
      proszę zapoznać się z ulotką, powinna ona pomóc się rozliczyć

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka