zona_jarka
25.11.07, 11:29
Mam rentę z tytułu choroby zawodowej, cóż ciężko z tego wyżyć więc
nadal pracuję (na nie pełny etat w tym samym zakładzie gdzie
zachorowałem oczywiście na innym stanowisku), czy należy mi się
dodatkowy urlop z tytułu mojej choroby zawodowej (mam 3 grupę
inwalidzką) ?