Dodaj do ulubionych

Miasteczko Śląskie

    • madohora Re: Miasteczko Śląskie 03.10.17, 11:53
      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/wd/qa/jcow/WS9X51fwlhxjVHC7HX.jpg
    • madohora Re: Miasteczko Śląskie 03.10.17, 11:56
      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/wd/qa/jcow/yD9oxGRDai6mCbTDjX.jpg
    • madohora Re: Miasteczko Śląskie 03.10.17, 12:11
      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/wd/qa/jcow/hUzndXrMO4iTSmidlX.jpg
    • madohora Re: Miasteczko Śląskie 03.10.17, 12:24
      Jak poinformował mnie ktoś z miejscowych, około 1 km drogi za kościołem znajduje się kamieniołom (jest widoczny z drogi prowadzącej w kierunku Częstochowy, Lublińca), w którym znaleziono kość dinozaura. Na dzień, w którym byłam w Żyglinie trwały badania nad autentycznością kości oraz wykopaliska.
    • madohora Re: Miasteczko Śląskie 03.10.17, 12:30
      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/wd/qa/jcow/FdarhEG60vbWFlfJhX.jpg
    • madohora Re: Miasteczko Śląskie 03.10.17, 13:24
      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/wd/qa/jcow/gpbQBsRCYYoC5wUnVX.jpg
    • madohora Re: Miasteczko Śląskie 03.10.17, 13:31
      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/wd/qa/jcow/lhNgnYZgjECnzgivEX.jpg
    • madohora Re: Miasteczko Śląskie 03.10.17, 14:51
      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/wd/qa/jcow/0LfzSAxfsFo07r3unX.jpg
    • madohora Re: Miasteczko Śląskie 03.10.17, 15:40
      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/wd/qa/jcow/CLqK42OkUYb2eduRlX.jpg

      SPICHLERZ DWORSKI Z 1795 ROKU (Obecnie w budynku mieści się hotel i restauracja)
    • madohora Re: Miasteczko Śląskie 03.10.17, 15:45
      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/wd/qa/jcow/BD4OQOVlOmMUvC0ttB.jpg
      • madohora Re: Miasteczko Śląskie 12.05.26, 20:37
        https://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/rb/qa/wzpg/4OrZOQgoRage4hFfX.jpg
    • madohora Re: Miasteczko Śląskie 03.10.17, 15:53
      WPADKA SYTUACYJNA:
      Od spichlerza musiałam kawałek dojść do przystanku autobusowego w Miasteczku Śląskim. Droga prowadziła mnie tuż przy lesie. Dość często jeżdżę tą drogą ze znajomym samochodem (stąd wiedziałam o co chodzi), w pewnym momencie zmęczona, bo dzień był upalny zdjęłam plecak, wyjęłam kanapkę i termos z herbatą. Usiadłam na ławeczce i zaczęłam się posilać, po czym po chwili zorientowałam się...co to za ławeczka. Na tej ławeczce od czasu do czasu panienki czekają na klientów. Za trzy minuty byłam na przystankusmile i tam już dokończyłam "piknik".
    • madohora Re: Miasteczko Śląskie 03.10.17, 16:25
      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/wd/qa/jcow/zZCpkuYcc50dupn09X.jpg
    • madohora Re: Miasteczko Śląskie 03.10.17, 16:48
      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/wd/qa/jcow/06IEIZL95doqhp7p3X.jpg
    • madohora Re: Miasteczko Śląskie 03.10.17, 16:52
      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/wd/qa/jcow/BEBnnfa4OvWXEjE8gX.jpghttps://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/wd/qa/jcow/beCVRdWhtSz7AbTKSX.jpg
    • madohora Re: Miasteczko Śląskie 03.10.17, 16:53
      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/wd/qa/jcow/6NTCubJWrrCXW9TtRX.jpg
    • madohora Re: Miasteczko Śląskie 03.10.17, 16:57
      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/wd/qa/jcow/ONYz11yfupk3xUe21X.jpg
    • madohora Re: Miasteczko Śląskie 03.10.17, 17:04
      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/wd/qa/jcow/XLDq69CaJ5GW0oBwoX.jpg
    • madohora Re: Miasteczko Śląskie 03.10.17, 17:07
      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/wd/qa/jcow/4Hbzbnl4Ob6a5AD0OX.jpg
    • madohora Re: Miasteczko Śląskie 03.10.17, 17:14
      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/wd/qa/jcow/L73py1ebM30SIwECAX.jpg
    • madohora Re: Miasteczko Śląskie 03.10.17, 17:20
      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/wd/qa/jcow/qk2CteRgtZ96IlNiGX.jpg
    • madohora Re: Miasteczko Śląskie 03.10.17, 17:22
      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/wd/qa/jcow/bZjzClUabUbGaXTSiX.jpg
    • madohora Re: Miasteczko Śląskie 03.10.17, 17:25
      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/wd/qa/jcow/u1u2PJCz4wSbvbMbqX.jpg
      STARE I NOWE
    • madohora Re: Miasteczko Śląskie 03.10.17, 17:28
      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/wd/qa/jcow/sjrBgeIbilD8iZRHAX.jpg
    • madohora Re: Miasteczko Śląskie 03.10.17, 17:31
      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/wd/qa/jcow/4dLTNObVYtzyBGuasX.jpg
    • madohora Re: Miasteczko Śląskie 26.02.18, 21:02
      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/rb/qa/wzpg/eb24c5H6FDPZXb6z2X.png
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka