Dodaj do ulubionych

Patek, Piasecki, Witchen....

15.02.10, 11:39
Polak potrafi!
Obserwuj wątek
    • jk2007 Max Factor, Marks (& Spencer) 15.02.10, 12:11
      polscy Zydzi tez potrafia!
      • swinia_spigelmana królik Baksik i kaczorek Gąsiorowski też 15.02.10, 12:49
        ale czy jest się czym chwalić? ;)
    • swiblowo Re: Patek, Piasecki, Witchen.... 18.02.10, 22:44
      Witchen niezle portfele robil.
      W Polsce mam ich prawie po sasiedzku, to wiem jakimi samochodami jezdza ich zony
      i do jakich przedszkoli chodza ich dzieci.
      Wszystko w koszty laduja...
      • swinia_spigelmana Re: Patek, Piasecki, Witchen.... 18.02.10, 23:15
        swiblowo napisała:

        > Witchen niezle portfele robil.
        > W Polsce mam ich prawie po sasiedzku, to wiem jakimi samochodami jezdza ich zon
        > y
        > i do jakich przedszkoli chodza ich dzieci.
        > Wszystko w koszty laduja...


        i słusznie bo jeśli tego nie zrobią skarbówka zabierze i dla siebie albo na
        zdRadka przeznaczy
    • jk2007 Cegielski sie trzyma? 18.02.10, 22:57
      • swiblowo Re: Cegielski sie trzyma? 18.02.10, 23:13
        Szczeze mowiac, nie wiem.
        Ale Marcelego Nowotki szkoda.
        • swinia_spigelmana Ceglorz? chyba juz nie ;/ 18.02.10, 23:19
          pewno żydzi jak odszkodowania przyjmą. Wprawdzie Cegielski nie mial z Żydami nic
          wspólnego ale to nie ma znaczenia bo im się wszystko należy
        • jk2007 Re: Cegielski sie trzyma? 18.02.10, 23:25
          swiblowo napisała:

          Szczeze mowiac, nie wiem.
          Ale Marcelego Nowotki szkoda.

          szkoda i Mirosława Hermaszewskiego. Mogby jeszcze latac do kosmosu...
          • swiblowo Re: Cegielski sie trzyma? 18.02.10, 23:28
            Eeee tam, gadasz. Pamietam jak tam praca szla pelna para. Wiezniow nawet przywozili.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka