swinia_spigelmana królik Baksik i kaczorek Gąsiorowski też 15.02.10, 12:49 ale czy jest się czym chwalić? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
swiblowo Re: Patek, Piasecki, Witchen.... 18.02.10, 22:44 Witchen niezle portfele robil. W Polsce mam ich prawie po sasiedzku, to wiem jakimi samochodami jezdza ich zony i do jakich przedszkoli chodza ich dzieci. Wszystko w koszty laduja... Odpowiedz Link Zgłoś
swinia_spigelmana Re: Patek, Piasecki, Witchen.... 18.02.10, 23:15 swiblowo napisała: > Witchen niezle portfele robil. > W Polsce mam ich prawie po sasiedzku, to wiem jakimi samochodami jezdza ich zon > y > i do jakich przedszkoli chodza ich dzieci. > Wszystko w koszty laduja... i słusznie bo jeśli tego nie zrobią skarbówka zabierze i dla siebie albo na zdRadka przeznaczy Odpowiedz Link Zgłoś
swiblowo Re: Cegielski sie trzyma? 18.02.10, 23:13 Szczeze mowiac, nie wiem. Ale Marcelego Nowotki szkoda. Odpowiedz Link Zgłoś
swinia_spigelmana Ceglorz? chyba juz nie ;/ 18.02.10, 23:19 pewno żydzi jak odszkodowania przyjmą. Wprawdzie Cegielski nie mial z Żydami nic wspólnego ale to nie ma znaczenia bo im się wszystko należy Odpowiedz Link Zgłoś
jk2007 Re: Cegielski sie trzyma? 18.02.10, 23:25 swiblowo napisała: Szczeze mowiac, nie wiem. Ale Marcelego Nowotki szkoda. szkoda i Mirosława Hermaszewskiego. Mogby jeszcze latac do kosmosu... Odpowiedz Link Zgłoś
swiblowo Re: Cegielski sie trzyma? 18.02.10, 23:28 Eeee tam, gadasz. Pamietam jak tam praca szla pelna para. Wiezniow nawet przywozili. Odpowiedz Link Zgłoś