goldbaum 11.05.04, 08:59 Ten rysunek to dobra kwintesencja czasow panowania obecnej junty w Bialym Domu www.n-tv.de/images/200405/5241924_Freiheit-2.jpg Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ANka Jak Goldbaum zrobil z siebie idiote IP: *.ifn-magdeburg.de 11.05.04, 11:51 przytaczajac linki do stron w ktorych interpretuje sie klamliwie dane :) Nie szkoda ci czasu? Za czyje pieniadze produkujesz te brednie? Za pieniadze z ropy? Propaganda Saddamowska czy Al- Kaidy? Bo to sa duuuuze pieniadze- odbierane tym dzieciom, ktore moglyby za nie sie uczyc- gdyby tacy jak twoj Ben nie odbierali im na to szansy i moglyby cos wiedziec o rozkladach losowych i o tym jeszcze ze to one i ich rodzice godzac sie na oszustwa przykladaja reke do swoich nieszczesc. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tysptowda Re: Jak ANka zrobila z siebie idiote do kwadratu IP: 216.127.68.* 11.05.04, 12:01 Bo to sa duuuuze pieniadze- odbierane tym dzieciom, ktore moglyby za nie sie uczyc- gdyby tacy jak twoj Buch nie odbierali im na to szansy i moglyby cos wiedziec o rozkladach losowych i o tym jeszcze ze to one i ich rodzice godzac sie na oszustwa przykladaja reke do swoich nieszczesc Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ANka Mow do mnie jeszcze IP: *.ifn-magdeburg.de 11.05.04, 12:24 o tym jak mamusie irackie ucza swoje dzieci tolerancji na inne religie, jak przywodcy iraccy staraja sie o rzetelnosc pracy, wolnosc slowa o tym jak dbaja o wyksztalcenie swoich ludzi :) I mow mi ze ty - zwolennik tej calej sytuacji, tego analfabetyzmu wtornego (35 lat- i nic sie nie zmienilo- przeciwnie oni coraz bardziej brna w analfabetyzm) ich przywodyc jezdza z wielbladami? ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tysprowda Re: Mow do mnie jeszcze OK - mowie jeszcze do IP: 216.127.82.* 11.05.04, 13:09 ciebie o przyjacielach rodziny Bushow: o tym jak mamusie saudyjkie ucza swoje dzieci tolerancji na inne religie, jak przywodcy saudyjscy staraja sie o rzetelnosc pracy, wolnosc slowa o tym jak dbaja o wyksztalcenie swoich ludzi :) I mowie ci ze ty - zwolennik tej calej sytuacji, tego analfabetyzmu wtornego (35 > lat- i nic sie nie zmienilo- przeciwnie oni coraz bardziej brna w analfabetyzm) ich przywodyc jezdza z wielbladami a ich mlodzi wlatuja samolotami w Pentagon i wiezowce w Nowym Jorku? ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ANka Szukanie sobie ofiar to typowa taktyka IP: *.ifn-magdeburg.de 11.05.04, 14:01 tej propagandy, ktora tak lubisz. Gdybym jeszcze tego nie znala od podszewki. No jak tam- pielegniarki eksperymentowaly i umyslnie wstrzykiwaly dzieciom AIDS- to taka ich pasja zyciowa- no nie? Widzisz BK- z ciebie tez niezly jajarz. Zmykam do pracy. Opowiedz mi o postepie w Libii i o tym co tam dobrego powstalo wowczas gdy z Libia ograniczono wspolprace. A moze tez tam przyjaciele zawinili? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tysprowda Szukanie sobie ofiar to typowa taktyka Amerykanow IP: 216.127.68.* 11.05.04, 14:18 A moze tez tam przyjaciele zawinili? PS. Ales ty bezdennie glupia i skofundowana do cna. Odpowiedz Link Zgłoś
goldbaum Jak Anuszka wpadla do szamba :) 11.05.04, 12:05 Anuszko, ty jeszcze zyjesz? Po twojej wczorajszej (kolejnej) wpadce w szambo twojej wlasnej glupoty myslalem, ze nie predko sie tu pojawisz? Ale z ciebie to taka wanka-wstanka :))) Przypomnij Anuszko jeszcze raz, na czym polegalo ta "klamliwa" interpretacja danych. Paru ludzi pewnie tego nie widzialo a tez chcieliby sie posmiac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ANka Ty w nim siedzisz gleboko, IP: *.ifn-magdeburg.de 11.05.04, 12:18 ale z dolu nie widac moj slodki islamusiku ze ja tylko przefrunelam gora. U ciebie tak juz smierdzi nienawiscia do ludzi ze zmysly masz przytepione. Nic dziwnego, ze nie zauwazyles. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gucio O ANce.... IP: *.ipt.aol.com 11.05.04, 15:37 > Majac pol tuzina bachorow do wychowywania, kazdy z innego arabskiego tatusia, ANka odreagowuje swoje seksualne frustracje gdziekolwiek moze w swojej mizerii. > Najwidoczniej nie moze domyc tej zapiaszczonej.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: Jak Goldbaum zrobil z siebie idiote IP: *.arcor-ip.net 11.05.04, 13:52 Gość portalu: ANka napisał(a): > przytaczajac linki do stron w ktorych interpretuje sie klamliwie dane :) Tobie ten pojebany Ost zaszkodzil juz calkiem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ANka Dziubdzius z Ostem jest tak IP: *.ifn-magdeburg.de 11.05.04, 13:57 ze moj szef jest wychowankiem profesora Creutzfelda. Wiesz kto to? Wszyscy jego wychowankowie to trzon zachodniego profesorstwa. Najbardziej szanowani naukowcy w mojej dziedzinie. Co nie mowi jeszcze nic o mnie. Ale o moich wzorcach. Teraz mozesz kontynuowac swoje komentarze a propos bylych i obecnych granic. Odpowiedz Link Zgłoś
goldbaum Re: Dziubdzius z Ostem jest tak 11.05.04, 14:09 Gość portalu: ANka napisał(a): > ze moj szef jest wychowankiem profesora Creutzfelda. Gdyby profesor Creuzfeld wiedzial, jacy "podopieczni" sie na niego powoluja na wschodzie to przewrocilby sie 3 razy w grobie i dostal Creuzfeld Jakoba. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Neszczu Re: Jak Ameryka zeszla na psy IP: *.swiftdsl.com.au 11.05.04, 11:56 calkiem dobre, pasuje jak ulal Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tysprowda Jak Ameryka zeszla na psy i sterroyzowala Polske IP: 216.127.82.* 11.05.04, 12:05 do psu-braterstwa broni na wieczna hanbe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ori Re: Jak Ameryka zeszla na psy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.04, 12:09 ty goldbaum jestes najwiekszy poyebus tego forum.zakochales sie bez wzajemnosci w amerykaninie i rzuciles sie w objecia chlopakow z arabii? Odpowiedz Link Zgłoś
goldbaum w roli Mamlasa byles przynajmniej smieszniejszy 11.05.04, 12:13 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=12558426&a=12560835 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ori glupis goldbaum jak gwizdek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.04, 12:23 ile to ludzi pisze spod tego ip? wietrzenie wszedzie spisku to charakterystycz- ne zjawisko dla gwizdkow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ANka Goldbaum sie zakochal i zostal analfabeta IP: *.ifn-magdeburg.de 11.05.04, 12:16 matematycznym- w imie fanatycznych idealow :) Odpowiedz Link Zgłoś
marcus_crassus goldbaum,alez ty masz cierpliwosc :DDDDDDD 11.05.04, 12:11 i ty bedziesz tak caly czas bredzil o tych swoich glupotach a US beda produkowaly swoje "shadow strom" (zobacz co to jest na googlach,ale dopisz obok UCAV) :DDD i f-22 i inne cudenka :)))) a ty tak mozesz bredzic i bredzic i bredzic :)))) tyle ze mam zasadnicze pytanie: po co??? :DDD Odpowiedz Link Zgłoś
goldbaum "shadow strom" 11.05.04, 12:15 Tu nawet jest cos na ten temat: www.n-tv.de/images/200405/5241924_Freiheit-2.jpg :) Odpowiedz Link Zgłoś
mirmilek niezle, niezle... a w polsce cisza... 11.05.04, 12:19 widzialem zdjecie tego czlowieka na okladce spiegla, w brytyjskich i hiszpanskich gazetach tylko o tym trabia, a w polsce... a w polsce taktyczna cisza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: !!! Re: Jak Ameryka zeszla na psy IP: 195.152.54.* 11.05.04, 12:26 (pies sna to niejest spam) www.guardian.co.uk/cartoons/stevebell/0,7371,1214128,00.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: t Re: Jak Ameryka zeszla na psy IP: 216.127.82.* 11.05.04, 13:15 Jest takie slowo oddajace calosc sprawy: d e g r e n g o l a d a . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ANka To swietne slowo o tym co jest w Libii IP: *.ifn-magdeburg.de 11.05.04, 14:03 od czasu gdy ograniczone sa kontakty z Ameryka :) Jak widac bo jeszcze za czasow gdy ja tam bylam lekarzy w wiezieniach nie trzymano. Odpowiedz Link Zgłoś
goldbaum kto jezdzil z rodzinami do Libii za komuny? 11.05.04, 14:06 Gość portalu: ANka napisał(a): > Jak widac bo jeszcze za czasow gdy ja tam bylam lekarzy w wiezieniach nie > trzymano. Bo wtedy byl tam twoj tatus, wraz z mamusia i coruchna, na wystepach u "bratniego" narodu. :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ANka Wszyscy kotus IP: *.ifn-magdeburg.de 11.05.04, 14:48 Bo Libia byla Dzamahirija Ludowa i dotad pozostala. Wiec specjalnego leku iz ludzie wyjezdzajacy tam lizna ´zachodniego dobrobytu´ nie bylo. A teraz idz na ten basen Tylko pamietaj ZIMNA WODA. Inaczej beda problemy z klepaniem paluszkami. Odpowiedz Link Zgłoś
goldbaum Wszyscy u zloba :) 11.05.04, 15:49 Najwiecej do Libii bylo oczywiscie tych, ktorzy byli.... w opozycji :) Pamietamy Anuszko, kto jezdzil WRAZ Z RODZNAMI do "bratniej" Libii... i to na dlugie lata. Bierni i wierni. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ori do libii durniu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.04, 15:55 chcieli jechac wszyscy. od profesora uczelni, wykladowcy na uniwersytecie tripoli do fizycznego robotnika budujacego drogi z firma dromex, bo za 5 pensji kupowalo sie fiata 125, a po 2 latach kontraktu wracal taki milionerem. w szczytowym okresie w polowie lat 80tych bylo tam 20tys polakow. szczeniak widze mlody jestes to i mozna ci wiele wybaczyc. prostackiej glupoty juz nie. arab ci w ucho, przyglupie. Odpowiedz Link Zgłoś
goldbaum sie odezwal komuch-syjonista-amator :) 11.05.04, 16:05 "wszyscy", ktorzy byli "po linii". A z rodzina i na wiele lat wyjezdzaly tylko komunistyczne szychy i aparatczyki cwelu jeden. Dobrze, ze tak otwarcie sie demaskujesz. Ilu ludzi "niepewnych", dzialajacych w opozycji "zalapalo" sie na takie wyjazdy barani synu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ANka Dziubdzius a ty byles ´niepewny´ IP: *.ifn-magdeburg.de 11.05.04, 16:10 czy zarles gierkowskie banany na kredyt? A moze oszukiwales ludzi jak teraz probujesz? Moze donosiles na innych przekrecajac fakty? List do ciebie forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=12564608&a=12569313 Odpowiedz Link Zgłoś
goldbaum nie bylem bierny i wierny jak twoj tatus i mamusia 11.05.04, 16:32 I co, chcesz, zebysmy teraz dziekowali ci Anuszko, za to, ze twoj tatus wraz z towrzyszem Gierkiem "organizowal" kretydy, ktore doprowadzily Polske do ruiny? Nikt z mojej rodziny nigdy (zwlaszcza w czasach PRL-u) nie korzystal z zadnych przywilejow. Ty jak widac Anuszko wraz z tatusiem i mamusia importowana (a jakze) z "bratniego" kraju socjalistycznego (wiadomo, czyja specjalnoscia byly takie krzyzowki)mieliscie sie nie najgorzej... :) Dwa listy do ciebie: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=12501535&a=12565630 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=12564608&a=12569313 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ANka Zapewne wierze - z przywileju pracy IP: *.ifn-magdeburg.de 11.05.04, 16:37 z pewnoscia nie. Pewno spali otoczeni wianuszkiem butelek wodki i musztardowek na jednej z budow kolejnej trasy jakiejs tam budowanej na przestrzeni wiekow :) Zajrzyj ty tam- masz kontynuacje w zasadzie jeszcze raz twoj link. Moj tatus dupku nie zyje. Bo wlasnie tyle kosztowaly proby zapewnienia normalnego zycia rodzinie wowczas. Odpowiedz Link Zgłoś
goldbaum zaskocze cie Anuszko! 11.05.04, 16:44 Widze, ze alkoholizm i nedza to jedyna alternatywa jaka jestes w stanie wyobrazic sobie do swinskich przywilejow, z ktorych korzystala twoja rodzinka w czasach komunizmu. Musze cie jednak zaskoczyc. Mozna bylo byc czlowiekiem nie wlazac do tylka komunistom. Gość portalu: ANka napisał(a): > Moj tatus dupku nie zyje. Wspolczuje kretynko. > Bo wlasnie tyle kosztowaly proby zapewnienia normalnego zycia rodzinie > wowczas. Jesli takie ma sie wyobrazenia na temat "normalnosci" to trzeba za to placic. Watroba tatusie nie wytrzylmala? Towarzysze sie nie pindolili. Zeby byc jednym z nich i moc jezdzic (z rodzinka) do Libii, trzeba bylo miec mocna watrobe.... :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ANka Dziubdzius glabie IP: *.ifn-magdeburg.de 11.05.04, 16:49 w Libii prohibicja- zwlaszcza i szczegolnym naciskiem dla przybyszow. Twoj towarzysz split o tym pisal. On mial kolegow i on sie powolywal. Nawet za sok winogronowy grozila kara smierci - ale co taki degenerat od BSE u koni moze o tym wiedziec? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ori Wszystko jasne. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.04, 17:05 goldbaum - kolega splita. to tlumaczy wszystko. klaniam sie, Odpowiedz Link Zgłoś
goldbaum Co ty nie powiesz? 11.05.04, 17:08 Teraz te numery juz nie funkcjonuja Anuszko.... Towarzysze jako ostoja moralnosci (prohibicja he he he) i najwieksze ochlaptusy rownoczesnie. Tatusiowi kara smierci to moze by grozila, gdyby sypnal kolesi :) Wybral raka watroby. Jego sprawa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ori zwracam honor, opozycjonisto inaczej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.04, 16:14 w opozycji do rozumu, naturalnie. jak ktos chcial to bral rodzine, jak chcial wiecej zaoszczedzic - nie bral, to nie ma tu znaczenia. istotne jest twoj,gowniarzu, chamski tupet ( i tobie podobnej nielicznej grupy idiotow) ktorzy brak wiedzy usiluja pokryc pseudointelektualnym belkotem. spier.alaj, gnoju. Odpowiedz Link Zgłoś
goldbaum "kulturka" towarzysza szmula :) 11.05.04, 16:36 Gość portalu: towarzysz szmul napisał(a): > twoj,gowniarzu, chamski tupet ( i tobie podobnej nielicznej grupy idiotow > spier.alaj, gnoju. Takich to wlasnie "towarzyszy" mam dookladnie w pamieci, ktorzy brali "jak chcieli" rodziny do Libii, zeby "wiecej zaoszczedzic". Bierny i wierny ale piane toczacy, gdy towarzyszowi ktos jego komunistyczne koligacje pod krzywy nochal podsuwa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ANka Panie ori - nie wiem kim Pan jest IP: *.ifn-magdeburg.de 11.05.04, 16:46 ale Goldbaum to taki blazen forumowy, cos w rodzaju Tomsona. Przebiera sie w rozne fatalaszki ale i tak ze srodka wylazi z niego blazen. Nie warto. Ja stracilam tu troche czasu bo popisal sie linkiem faktycznie ´interesujacym´ zwlaszcza jesli chodzi o spekulacje danymi. A ja te strone calkiem niezle znam. On przed chwila zarzucal mi jeszcze ze w Libii nie bylam, teraz robi ze mnie komunistke, jutro bede pewnie Zydem, a w miedzyczasie koledzy- z grupy dresiarzy zrobia ze mnie kolejna z zon Araba :) Nie warto na niego tracic czasu. Pozdrawiam. Niestety musze wracac do pracy. On te strategie R realizuje wytrwale, bedzie pisal byle co, i choc wszystko to mozna o kant potluc bo tyle jest warte, bedzie pisal wytrwale do godz. 24 albo i jeszcze dluzej. Prawda ze ludzie maja zycie? Klepia propagandowa, bezwartosciowa i bezuzyteczna sieczke i jeszcze pewno ktos mu za to placi. Ja mam jednak inna prace i nie mam zamiaru robic jej znow po nocach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ori milo poznac, Pani Anko. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.04, 17:03 pisze na forach gw od dosc dawna, na swiat zagladam sporadycznie i przyznam sie szczerze, ze odrzuca mnie. takiego stezenia glupoty, ksenofobii, nienawisci, chamstwa i niewiedzy malo sie spotyka. czy to anonimowosc powoduje, ze taki tu zwierzyniec? a ze na glupote jestem uczulony - stad moje czesto nieparlamentarne slowa. goldbaum (et consortes)- widze, ze to pajace z myslacych inaczej. "wiedza" z linkow do rozmaitego palestynskiego i lewackiego badziewia plus madrosci wyniesione z dyskusji z kolesiami przy piwie. znamienne, ze ulubione inwektywy tej menazerii to "zydku, jude, komuchu" itd. kiedy tym samym do niego sie odezwiesz - giewalt podnosi, jakby go zgwalcili. Dresiarze. Klaniam sie rowniez i do nastepnego spotkania, moze w bardziej sympatycznych okolicznosciach. ori Odpowiedz Link Zgłoś
gw_bush Nadepnal ci ktos na odcisk ? 11.05.04, 16:05 Bo strasznie jestes agresywny. Gość portalu: ori napisał(a): do libii durniu > chcieli jechac wszyscy. To, ze chcieli nie znaczy, ze wyjezdzali. Zagadka polega na tym, by odnalezc kryteria na podstawie, ktorych jedni dostawali fiata za piec pesji i zostawali milionerami a inni nie. od profesora uczelni, wykladowcy na uniwersytecie > tripoli do fizycznego robotnika budujacego drogi z firma dromex, bo za 5 pensji > > kupowalo sie fiata 125, a po 2 latach kontraktu wracal taki milionerem. > w szczytowym okresie w polowie lat 80tych bylo tam 20tys polakow. > szczeniak widze mlody jestes to i mozna ci wiele wybaczyc. prostackiej glupoty > juz nie. > arab ci w ucho, przyglupie. Nie jestes szczeniak to bedziesz chyba pamietal. zyd ci w grasice. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ori Czy wysprzatal Pan juz stajnie, Panie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.04, 16:17 Prezydencie G.W.Bush, czy tez w przerwie roboty chce Pan uciać sobie pogawedke? Do uslug, ale po dokladnym oproznieniu przez Pana, Panie Prezydencie, stajni z waszych fekaliow. Odpowiedz Link Zgłoś
gw_bush Re: Czy wysprzatal Pan juz stajnie, Panie 11.05.04, 16:21 Gość portalu: ori napisał(a): > Prezydencie G.W.Bush, czy tez w przerwie roboty chce Pan uciać sobie pogawedke? > > Do uslug, ale po dokladnym oproznieniu przez Pana, Panie Prezydencie, stajni z > waszych fekaliow. No wiec jednak komusza popluczyna. Wiekszosc tego bractwa jakos, tym samym smrodem traca. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ANka Broflowski to nie ty lamales rece nad bieda IP: *.ifn-magdeburg.de 11.05.04, 16:26 w Polsce? Powiedz dziadkowi, ze jak jego wnusio do roboty sie wezmie i przestanie klepac w klawisze i bawic w propagande moze i dziadkowi lepiej bedzie. Zima wkrotce bedzie dluga a synalek jeszcze nie wie co to jest praca i jaka ma wartosc. Odpowiedz Link Zgłoś
gw_bush Re: Broflowski to nie ty lamales rece nad bieda 11.05.04, 16:37 Gość portalu: ANka napisał(a): > w Polsce? Powiedz dziadkowi, ze jak jego wnusio do roboty sie wezmie i > przestanie klepac w klawisze i bawic w propagande moze i dziadkowi lepiej bedzi > e. > Zima wkrotce bedzie dluga Nie chcialbym cie wybijac z transu ale przewaznie po wiosnie nastepuje lato. Moze jak tatus byl soltysem to mogl to zmienic ale teraz to historia. a synalek jeszcze nie wie co to jest praca i jaka ma > wartosc. Co do wartosci pracy to twoja ma wartos raczej damska. Praca damska rozni sie od pracy tym czy damski boks od boksu lub profesor od profesorki czy sekretarz od sekretarki. Popros kogos to moze ci to wytlumaczy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ANka Powiedz to swojej mamie:) IP: *.ifn-magdeburg.de 11.05.04, 16:40 ze urodzila cie po damsku. Moja najwyrazniej rodzila normalnie. Gdyby zas urodzila chlopca bylby pewno normalnym chlopcem. Wez pigulke. Odpowiedz Link Zgłoś
goldbaum Re: Powiedz to swojej mamie:) 11.05.04, 16:44 Gość portalu: ANka napisał(a): > Gdyby zas urodzila chlopca bylby pewno normalnym chlopcem. Nie Anuszko. On bylby taki sam jak ty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ANka wrozbiarstwo i przepowiadanie to nie ten adres IP: *.ifn-magdeburg.de 11.05.04, 16:58 mozesz go sobie zalozyc na swojej stronie. Masz do tego prawo dzieki naszej, zachodniej kulturze. Mozesz tam pisac rozne brednie, mowic ludziom co maja myslec i jak interpretowac dane. Tam sie wysilaj- na swoj sposob- jak to dzis robisz caly dzien. Tylko pamietaj ze gdybys to robil u Kadafiego to robilbys to krociutko. Potem zadyndalbys na latarni bo tam Kadafii chce miec pierwszenstwo do wyrokowania. Rozumiesz chamie? Odpowiedz Link Zgłoś
goldbaum to nie wrozbiarstwo, to FAKTY 11.05.04, 17:04 Intelekt i charakter to kwestia genow i wychowania. I ani jednego ani drugiego Anuszko nie jestes w stanie zmienic. Tym bardziej twoja mamusia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ANka I otoczenia IP: *.ifn-magdeburg.de 11.05.04, 17:09 o czym ty mozesz powiedziec najwiecej prawda Dziubdziusiu? A twoje wypowiedzi na temat mozliwosci zmian intelektu i charakteru nalezy zapisac w ksiegach. Moze nobel? Pokojowy? Bo naukowego za to raczej nie dostaniesz :) Spadaj chamie. Odpowiedz Link Zgłoś
goldbaum No to mamy juz Anuszke w punkcie wulgarskim 11.05.04, 17:12 Gość portalu: ANka napisał(a): > Spadaj chamie. Twoje korzenie zaczynaja dawac o sobie znac. Lepiej sie pozegnam, zanim admin zacznie cie wycinac, tak jak ostatnio ty.... Wulgarko. Milego wieczoru w NRD. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ANka skoro nie wycina za bezczelne insynuacje IP: *.ifn-magdeburg.de 11.05.04, 17:19 i oskarzenia na jakie sobie ty pozwalasz barabie to gdyby wycial za chama, ktory ci sie nalezy za oklamywanie ludzi i za te wulgarne oskarzenia mysle ze mialby problemy z wlasnym sumieniem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ori cala przyjemnosc po mojej stronie, Panie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.04, 16:31 Prezydencie Debilju. Sugerowalbym zmiane nika, ten ma idiotyczne konotacje, kojarzace sie z wrodzona glupota Pana Prezydenta, oczywiscie. btw - maly rozumek nie podpowiada nic ponad to, co nizej napisane? gw_bush napisał: No wiec jednak komusza popluczyna. Wiekszosc tego bractwa jakos, tym samym smrodem traca Odpowiedz Link Zgłoś
gw_bush Re: cala przyjemnosc po mojej stronie, Panie 11.05.04, 16:43 Gość portalu: ori napisał(a): > Prezydencie Debilju. Sugerowalbym zmiane nika, ten ma idiotyczne konotacje, > kojarzace sie z wrodzona glupota Pana Prezydenta, oczywiscie. > btw - maly rozumek nie podpowiada nic ponad to, co nizej napisane? Chetnie zrewanzowalbym sie komplementem ale niestety dla mnie to przyjemnosc watpliwa. Mimo to dziekuje za cieple slowa i ponawiam pytanie: Wiesz na jakiej postawie kwalifikowano "specjalistow" ? PS Moze uda ci sie raz napisac cos sensownego. Przypomnij sobie tylko jak to z toba bylo. zyd ci w grasice and bye Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ANka ginekologow? Inzynierow? IP: *.ifn-magdeburg.de 11.05.04, 16:54 No dalej dziubdzius na jakiej podstawie? Wiemy ze jestes antyfeminista. Twoim zdaniem nie istnieje cos takiego jak wartosc pracy kobiety(!) Ciekawe poglady, bardzo interesujace :). Bo w Europie najbardziej zatwardziali tradycjonalisci nie wydusiliby z siebie takiego kwiku :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tysprowda O tm jak Bush roznieca panantyamerykanizm IP: 216.127.68.* 11.05.04, 14:12 Ten artykul to dobra kwintesencja czasow panowania obecnej junty w Bialym Domu media.guardian.co.uk/site/story/0,14173,1214114,00.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gucio Ameryka juz od dawna smierdzi parchem!!! IP: *.ipt.aol.com 11.05.04, 15:19 > Przynajmniej z 50 lat!!! > Przykro tylko ze dopiero teraz obrazki amerykanskiego stylu zycia na jaw wychodza! > Jak kazde inne scierwo, rozklada sie to od glupiego lba... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PP Re: Jak Ameryka zeszla na psy IP: *.156.0.30.Dial1.Boston1.Level3.net 11.05.04, 16:24 Jak ja nienawidze ten artista,ze to byl jego pomysl. Strzal w 10-ke. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PP Re: Jak Ameryka zeszla na psy IP: *.156.0.30.Dial1.Boston1.Level3.net 11.05.04, 16:26 Ameryka zeszla nie na psy,a na zion'ce,a to o wiele gorzej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mak Re: Jak Ameryka zeszla na psy IP: *.proxy.aol.com 11.05.04, 16:51 super rysunek,to jest cala prawdziwa twarz Ameryki. Odpowiedz Link Zgłoś