eva15
23.02.12, 12:17
No, no. W Moskwie ogromne proputinowskie demonstracje, prasa już pisze, że ludzie zostali opłaceni. Pewnie przy urnach wyborczych Putinowcy zapłacą kilkudziesięciu milionom wyborców, ale mniejsza o te bezsilne złośliwości zagr. mainsteramu, nie w tym rzecz.
Obejrzałam występ Putina na Łużnikach. No, no, nawet nie przypuszczałam, że ma aż taki talent mówcy i talent porywania tłumów.A wszystko, nawet cytaty z Lermontowa, BEZ promptera.
Tak swoją drogą takie wiece wyborcze na stadionach to zupełnie jak w Hameryce, tyle, że tam prezydent czyta z promptera.