Gość: dosyc paSYFA!
IP: *.dynamic.mts.net
16.06.04, 00:56
Wszystkie opinie nawet te najbardziej kontrowersyjne czytamy z wielkim zainteresowaniem,
nawet Tomson postac nie zawsze lubiana ,szczerze mowi o tym co lezy mu na sercu, nie
zgadzamy sie , oponujemy ,czasem nawet sie wyzywamy , ale na tym polega urok
demokracji.Jest jednak jeden wyjatek ,niejaki paSYF, po czesci kreatura ludzka, po czesci
blazen zasmiecajacy forumde bilnymi odezwami godzacymi w nasz kraj ,nasze sojusze, nasza
polska racje stanu, a w koncu nasze zycie!Czy zadne slowa perswazji nie przemawiaja do tego
debilnego umyslu?