Dodaj do ulubionych

Następca generała Sancheza

IP: *.dynamic.mts.net 16.06.04, 00:56
Wszystkie opinie nawet te najbardziej kontrowersyjne czytamy z wielkim zainteresowaniem,
nawet Tomson postac nie zawsze lubiana ,szczerze mowi o tym co lezy mu na sercu, nie
zgadzamy sie , oponujemy ,czasem nawet sie wyzywamy , ale na tym polega urok
demokracji.Jest jednak jeden wyjatek ,niejaki paSYF, po czesci kreatura ludzka, po czesci
blazen zasmiecajacy forumde bilnymi odezwami godzacymi w nasz kraj ,nasze sojusze, nasza
polska racje stanu, a w koncu nasze zycie!Czy zadne slowa perswazji nie przemawiaja do tego
debilnego umyslu?
Obserwuj wątek
    • Gość: pacyfek z pacyfiku Re: Następca generała Sancheza IP: *.telprojekt.pl 16.06.04, 03:29
      O ty to zas madrosc splywajaca ze zlotych gor amerykanskiego imperializmu.
      Trudno ci przyznac kto mial racje rok temu. I w jakis sposob dala znac o sobie
      exportowa amerykanska demokracja...
    • Gość: @ Latynos zrobił swoje Latynos musi odejść IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.04, 12:48

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka