Dodaj do ulubionych

Czy to juz agonia Erdogana?

10.06.13, 11:40
Erdoganu odbilo ostatecznie:

Premier Turcji grozi prywatnym bankom. "Najwyższy czas, abyśmy dali im lekcję"

'Recep Tayyip Erdogan zwrócił się do swoich zwolenników, aby dali nauczkę prywatnym bankom, które według niego inspirują antyrządowe protesty. '

Erdogan nigdy mnie na zbyt madrego nie wygladal,ale nie myslalem,ze on jest az tak glupi.
Jedyne dla niego w tej chwile wyjscie,to oglosic jakiemus slabemu panstwu wojne i szybko ta wojne wygrac. A czy ma takie panstwo w poblizu?


p.s. Czy moze ktos mu podpowiedziec ,ze przeciwko prywatnym bankom nie wystepuje sie,o ile nie masz bomby atomowej i srodkow jej dostarczenia za ocean?
Obserwuj wątek
    • kylax1 No proszę, zgadzam się z igorem. :) 10.06.13, 20:13
      Faktycznie Erdoganowi zaczyna odbijać. Chyba dotarło do niego, że duża część społeczeństwa ma go dość i zaczyna postępować nieracjonalnie.
    • mara571 czy te grozby dotycza tez Sbierbanku? 10.06.13, 21:01

      • romrus Nie 10.06.13, 21:11
        mara571 napisała:
        > czy te grozby dotycza tez Sbierbanku?


        Sbierbank nie finansuje prozachodnich protestow.
        • mara571 w to wierze, ale Erdogan nie powiedzial, 10.06.13, 21:14
          ze Sbierbank jest cacy...
          A tak na marginesie: akcje na gieldzie tureckiej spadaja na pysk.
          Ciekawe kto umoczyl, a kto wygral...
        • eva15 Re: Nie 10.06.13, 21:16
          Sbierbank nie manipuluje też rynkiem akcji.
          Zachodnie banki wzięły się właśnie za karanie Turcji...
      • igor_uk Mara,co Sberbank ma do tego? 11.06.13, 13:25
        To wylacznie finansowa instytucja ,ktora w polityke i przewroty nie bawi sie.
    • eva15 Re: Czy to juz agonia Erdogana? 10.06.13, 21:17
      Igorze, jak na razie, to zachodnie banki dają Erdoganowi lekcję.
      • 5magna Re: Czy to juz agonia Erdogana? 10.06.13, 21:19
        "Kontrybucja" Polski w glowna sprawe.....

        wyborcza.biz/Gieldy/1,114507,14071685,Polskie_fundusze_ulokowaly_w_Turcji_setki_milionow_.html#BoxBizTxt
        • eva15 Re: Czy to juz agonia Erdogana? 10.06.13, 21:20
          Cóż, gdzie drwa rąbią, tam wióry lecą....
          • 5magna Re: Czy to juz agonia Erdogana? 10.06.13, 21:24
            Ciekawe by bylo wiedziec czy sa tacy co jakims psim swendem nie wycofali pieniedzy na czas??
            • elka-sulzer Re: Czy to juz agonia Erdogana? 10.06.13, 22:02
              Ptaszki cwierkaja ze podopieczni przyslowiowego Goldmana znow nic nie stracili. Czy polscy iwestorzy zaliczaja sie do tej grupy? Tylko Goldman moze powiedziec. A czy powie prawde to juz inna sprawa, hahaha.
      • igor_uk To nie lekcja,Ewa :-) 11.06.13, 13:24
        To kara za zle zachowanie.Czytalem,ze Erdogan okazal sie ukarany za to,ze przynajmniej rok temu byl powinien rozpoczac otwarta interwencje w Syrii,a on caly czas wahal sie.
        A Zydzi nie moga doczekac sie otwarciu drogi na Teheran.Syria Asada stoi im szlabaumem na drodze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka