Dodaj do ulubionych

-Guantanamo - Greenpeace...

28.11.13, 19:59
-Ot , nachodza mnie takie skojarzenia...-Jak cicho o wiezniach Guantanamo , ktore obiecal osobiscie zamknac pan Obamba , a ile szumu medialnego wokol nieszczesnych aktywistow Grinpisu.-Dzisiaj wypuszczono z wiezienia ostatniego grinpisowca...w medialnej ciszy.
Obserwuj wątek
    • tojabogdan Guantanamo ? coś słyszałem 28.11.13, 20:11
      Czy nie ma to związku z tym zbrodniarzem Fidelem?
      USA stworzyła wzrorcowy obóz koncentracyjny dla tych, których nazwyli wyjętymi spod prawa. To znaczy USA same wyjęło tych ludzi spod prawa.
      Ale kto się tym jeszcze interesuje...
      Co innego, gdyby obóz taki istniał w kraju nielubianym przez wolne media. Wówczas pisano by codziennie, a wszelkie instytuje rządowe i poza rządowe, za naszym byłym preziem, byłyby wyjątkowo aktywne, conajmniej tak, jak w przypadku niejakiej julki t.
      A propos greenpeacu, w jednym z komentarzy pozapolskich ktoś napisał, co byłoby, gdyby aktywiści ekologiczni białoruscy czy irańscy dokonali desantu na USA platformę wiertniczą w zatoce meksykańskiej? Pewnie byliby teraz na tej słonecznej wyspie przykubańskiej, skuci łańcuchami.
      Albo po prostu zastrzeleni, jak to czyni jedyna demokracja bliskiego wschodu z wszytkimi, którzy wchodzą jej w drogę.
    • lubat Re: -Guantanamo - Greenpeace... 28.11.13, 20:47
      Chcę podtrzymać swoją opinię w sprawie aresztowanych w Rosji grinpisów, że sprawa się rozmyje z oczywistą korzyścią dla Rosji, a i zieleniatki też się mogą poczuć "zwycięzcami".

Rosja dała jasno do zrozumienia, że nie pozwoli sobie na bezkarne "plucie w gaz" i zastosowała represje, na jakie zieloni nie byli przygotowani. Teraz zwolniła ich wszystkich za kaucją, przeczołga ich jeszcze z wizami, po czym zieleniatki, dostawszy wizy czmychną do swoich krajów, i tyle ich będą w Rosji widzieć. Nie stawią się na rozprawę, tracąc kaucję, ale w końcu kto by się martwił u zielonych o nie swoją kasę. Ale Rosja będzie miała na nich "haka", każde ich pojawienie się czy to przy wieży wiertniczej, czy na homo-paradzie będzie podpadało pod paragraf o zbiegłym recydywiście.
      • eva15 Re: -Guantanamo - Greenpeace... 28.11.13, 22:08
        Ha, ha, Lubacie, nadajemy na tych samych falach. Też mi to przyszło do głowy, ale mnie uprzedziłeś. Gdy usłyszałam w radio o zwolnieniu ostatniego grinchuligana i to za malutką jak na zachodnie warunki kaucją, to pomyśłałam, że teraz tylko brakuje, by wszyscy grinchuligani dali drapaka. Dla Rosji to najwygodniejsze i dobry prognostyk na przyszłość. Grinchuligaństwo już się tam na platformach więcej nie pojawi. na paradach - co innego, tu mogą wysłać kumpli i wystąpiś prywatnie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka