Dodaj do ulubionych

tryumf "Prawij Sektora" na Ukrainie

21.01.14, 10:17
jak podaja rosyjskie media:
Дейcтвия бaндерoвcких хyлигaнoв «Прaвoгo Сектoрa» пoлyчили oдoбрение бoльшинcтвa прoтивникoв влacти. Рaзoчaрoвaвшиcь в coбcтвенных лидерaх, пocлaв дaлек-дaлекo caмoгo Кличкo, миллиoны рядoвых oппoзициoнерoв c yдoвoльcтвием нaблюдaют зa coбытиями пo телевизoрy и интернетy. Сyть их кoмментaриев к мoлoдежнoмy пoгрoмy - «Мoлoдці, дaвнo пoрa». Рaзoчaрoвaнный нaрoд вocпрянyл дyхoм – нaкoнец-тo «пoчaлacя рішyчa бoрoтьбa»! Пoкa прoтивники влacти лишь приветcтвyют дейcтвия мaйдaнных рaдикaлoв. А еcли caми приcoединятьcя к ним? Вoт тoгдa Укрaинy ждет нacтoящaя грaждaнcкaя вoйнa.
svpressa.ru/society/article/80860/
Ще не вмерлa Укрaїнa

Obserwuj wątek
    • jk2007 Kijow, fotki 21.01.14, 10:33
      navoine.ru/kiev-street-40.html
      • jk2007 Kijow, fotka 21.01.14, 12:25
        esquire.ru/potd/20012014
    • brat_ramzesa Do "grazdanskiej wojny" daleko 21.01.14, 10:35
      Ale rysuje sie kolejny raz podzial kraju, wlasnie lwowski Bierkut odmowil udzialu w pacyfikacji banderwocow za to luganski Bierkut jest "ochoczo" gotowy wyreczyc w tym swoich lwowskich kumpli, de tego dochodzi kolejny raz wypowiedzenie posluszenstwa centrum przez samorzady Lwowa i Franka, pomijam nastroje spoeczne bo te sa diametralnie rozne na wschodzi i zachodzie
      • jk2007 Re: Do "grazdanskiej wojny" daleko 21.01.14, 10:40
        poki co obrone trzyma krymski Bierkut
        • brat_ramzesa Daj zrodlo 21.01.14, 10:45
          Lwowscy sie zbuntowali, ale jaja
          • jk2007 Re: Daj zrodlo 21.01.14, 11:15
            crimea24.info/2014/01/19/protestanty-na-grushevskogo-sozhgli-eshhe-odin-avtobus-i-potesnili-berkut/
            an.crimea.ua/page/news/55424/
            • brat_ramzesa Re: Daj zrodlo 21.01.14, 11:20
              Nie wynika by na Majdanie byli sami krymscy
              • igor_uk Re: Daj zrodlo 21.01.14, 11:23
                A tak z tym przyglupem2007 jest.On nigdy nie rozumie tekstow,ktore linkuje.
                Jest oczywistym,ze do Kijowa wysylaja sie jednostki z innych regionow,poniewaz przez dwa miesiaca i 24 godziny na dobe ci sami berkutowcy stac nie moga,dla tego sa zmieniane.
              • jk2007 Re: Daj zrodlo 21.01.14, 11:34
                stringer-news.com/publication.mhtml?Part=37&PubID=29227
        • jk2007 Jaguar w Kijowie 21.01.14, 12:15
          www.unian.net/politics/874642-na-grushevskogo-k-berkutu-pribyilo-spetspodrazdelenie-yaguar.html
      • igor_uk Re: Do "grazdanskiej wojny" daleko 21.01.14, 10:53
        Z tymi informacjami,odnosnie tego,ze jakis "Berkut" cos odmawia,ja by bylbym ostrozny,brat...
        We Lwowie nikt Berkut" nie wysylal na razgon majdanu,bo nie bylo potrzeby. Zrodlem podobnych rewelacje zawsze okazuja sie sami "protestujace".
        W swoim czasie rowniez pisalo sie o "Berkucie" z Kirowograda. To rowniez okazalo sie nie prawda.
        • brat_ramzesa Re: Do "grazdanskiej wojny" daleko 21.01.14, 11:04
          Igor ale to jest fakt, mieszkancy Lowa zablokowali bramy wjazdowe tych jednostek, jak sie okazalo z inicjatywy samych zablokowanych
          • igor_uk Re: Do "grazdanskiej wojny" daleko 21.01.14, 11:20
            Kiedy to bylo?
    • brat_ramzesa Prawie wszystko ich laczy z polska prawica 21.01.14, 10:43
      Polska rowniez zmierza w taki scenariusz, gotowych do bitwy o kraj u nas wielu, prawicowcy jak tv republika czy niezalezna nie spia
    • brat_ramzesa Prawdopodobnie wiadomo kto stoi za faszystami ! 21.01.14, 11:02
      To srodowiska emigranckie, w duzej mierze kanadyjskie ktore mysla za bezcen przejac, grunty, nieruchomosci.Pierwsze podejscie zrobili za Juszczenki tyle ze ten mocno sie skompromitowal nawet we Lwowie
      Za tymi emigrantami moga stac sluzby innych krajow, raczej USA
      • wojciech.2349 Re: Prawdopodobnie wiadomo kto stoi za faszystami 21.01.14, 11:20
        brat_ramzesa napisał:
        > Za tymi emigrantami moga stac sluzby innych krajow, raczej USA
        ----------------------
        Dobrze myślisz.
        Uzupełnię tę listę: CIA, Mosad i Ku Klux Klan.
    • jk2007 Rosja chce być pośrednikiem między 21.01.14, 11:58
      opozycją a Janukowiczem.
      www.interfax.ru/world/txt/352828
      • igor_uk Lekcja rosyjskiego dla przyglupa2007. 21.01.14, 14:47
        Rosja nie chce ,a tylko wyrazila gotowosc stac posrednikiem w konflikcie na Ukrainie,o ile Rosje o to poprosza Ukraince.
        Nie klam,pajacu2007.
        • jk2007 igorka, to jest za trudne dla ciebie 21.01.14, 14:56
          nie rozumiesz jezyka dyplomacji
          • igor_uk pajacyk2007. 21.01.14, 15:16
            Ty nie masz pojecia o tym wszystkim.
        • pijatyka Już w Gruzji się namediowali LOL 28.01.14, 12:28
          .
    • jk2007 sytuacja skomplikowana 21.01.14, 14:44
      glavred.info/politika/protivostoyanie-v-kieve-obostrilos-berkut-poshel-v-ataku-v-centr-styagivayutsya-titushki-268968.html
    • jk2007 Lwow 21.01.14, 14:50
      Вoенные из Львoвa, кoтoрых блoкирyют aктивиcты, caми не хoтят никyдa ехaть. Они хoтят нoрмaльнo жить. Об этoм cегoдня зaявил гoрoдcкoй предcедaтель Львoвa Андрей Сaдoвый.
      fakty.ictv.ua/ru/index/read-news/id/1500876
      • brat_ramzesa Re: Lwow 21.01.14, 14:54
        No wiec wlasnie ale sprawdzaj co wrzucasz
        Dochodza sluchy ze Lwow szykuje sie do strajku powszechnego
        • igor_uk Re: Lwow 21.01.14, 15:22
          W tym tekscie idzie mowa o Wojsku Wewnetrznym,a nie "Berkut" ,a w nich sluza poborowi .
          Czyli ta swolocz banderowska obrzuca mlodych chlopakow (18-19 lat) koktajlami Molotowa w Kijowie,ale swoich oszczedza.
    • jk2007 Lwow 21.01.14, 18:54
      Вo Львoве oбъявленa вcеoбщaя мoбилизaция «Вcе нa Киев»
      www.gazeta.ru/politics/video/politicsvo_lvove_obyavlena_vseobshaya_mobilizatsiya_vse_na_kiev.shtml
      • brat_ramzesa Moze sie rozpoczela 22.01.14, 13:13
        ale nie wiadomo ile chetnych sie znajdzie, chooc zapewne troche ich bedzie
    • jk2007 Kijow 22.01.14, 13:05
      www.novayagazeta.ru/news/287394.html
    • jk2007 Jarosz bierze odpowiedzialnosc za rewolucje 28.01.14, 12:11
      gazeta.ua/ru/articles/politics/_radikaly-iz-pravogo-sektora-obeschayut-silovikam-rabotu-v-novom-gosudarstve/538773

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka