marko125 15.06.14, 17:52 W okolicach miasta junta gromadzi coraz większe siły. Wygląda na to, że powstańcy maja już w ługańskim pozamiatane. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
1igor-uk Ha,ha. 15.06.14, 19:29 mareczek,znaczy wkrotce w okolicach Luganska nie bedzie juz zadnego banderowca.Bo wszystko,co podajesz,jest goowna warte. Slowiansk,Kramatorsk i caly wschod Ukrainy,jak czytac twoi wypociny,juz dawno jest pozamiatany. Czy robisz z siebie durnia celowo,czy przypadkowo to u ciebie wychodzi? :-) Odpowiedz Link Zgłoś
marko125 Re: Ha,ha. 15.06.14, 19:32 Igor fakty są takie, iż coraz więcej wojska koncentruje sie w okolicach Ługańska, Doniecka itp. Wojsko też jest w Semieniówce itp Mariupol pod kontrolą rządu itp. Pętla się zacieśnia na powstańcach. Chyba tylko cud może ich uratować i pogonić Kijów. Odpowiedz Link Zgłoś
marko125 Re: Ługańsk 15.06.14, 20:19 Jakieś walki w okolcach Rubieżnoje się toczą podobno Odpowiedz Link Zgłoś
pimpus18 Oni się kogoś pytali? 15.06.14, 21:00 Czy ktoś ich banderowców tam chce? Odpowiedz Link Zgłoś
br0f Re: Ługańsk 15.06.14, 20:39 WIWM, WIEM nie mozesz wytrzymac stad te wypisy zalanczam pisanie na murze wyjdz na ulice i maluj www.wiadomosci24.pl/artykul/napis_na_murze_60188-1-1-d-2- naszymzdaniem.dlastudenta.pl/fotoalbum/741406,83822,1.html#photo-anchor naszymzdaniem.dlastudenta.pl/fotoalbum/741407,83822,1.html#photo-anchor naszymzdaniem.dlastudenta.pl/fotoalbum/741410,83822,1.html#photo-anchor naszymzdaniem.dlastudenta.pl/fotoalbum/741413,83822,1.html#photo-anchor naszymzdaniem.dlastudenta.pl/fotoalbum/741414,83822,1.html#photo-anchor naszymzdaniem.dlastudenta.pl/fotoalbum/741416,83822,1.html#photo-anchor naszymzdaniem.dlastudenta.pl/fotoalbum/741419,83822,1.html#photo-anchor Odpowiedz Link Zgłoś
marko125 Re: Ługańsk 16.06.14, 09:35 GN na przedmiesciach Ługanska. Zero obrony. Separatysci w jakiejs miejscowości stracili ok 30 ludzi. Trwa ostrzał altyleryjski przedmieść. No to Ługańsk padnie szybciej niż myślałem. Odpowiedz Link Zgłoś
przechrztaimason Re: Ługańsk 16.06.14, 11:27 To Szczastia, miasto o tyle ważne, ze znajduje się w nim główna elektrownia zaopatrująca Ługańsk w energię. Obecnie całkowicie pod kontrolą sił rządowych. Pojawiają się też informacje, że więźniowie separatystów przebywający w zdobytej przez nich siedzibie SBU są na wolności. Uciekli czy zostali wypuszczeni, doniesienia są niejasne. W Doniecku natomiast spokój. Patrole sił rządowych pojawiają się na przedmieściach i kontrolują większość dróg, ale w samym mieście spokój. Napięcie duże i spora nerwówka, ale nie słychać strzałów, nad miastem nie krążą też samoloty. Odpowiedz Link Zgłoś
marko125 Re: Ługańsk 16.06.14, 11:41 Ługańsk już długo się nie utrzyma. Rządowi przejeli ważnie strategicznie most itp. Po prokach w sumie. Odpowiedz Link Zgłoś
1igor-uk Batalion Kolomojskiego "Donbas"... 16.06.14, 11:44 Odszedl do historii po tym,jak probowal zajac miejscowosc "Rubieznoje" vz.ru/news/2014/6/16/691321.html Odpowiedz Link Zgłoś
brat_ramzesa Re: Batalion Kolomojskiego "Donbas"... 16.06.14, 11:58 Fakt, mozemy juz mowic o dolaczeniu tych platnych najemnikow do Muzyczki.Podobno najemnicy z batalionu "Azov" brali udzial w zajsciach pod ambasada FR, Deszczyca jak na baderwowskch przyglupow przstalo skompromitowac sie doszczetnie. Co do wojy informacyjne trzeba przyznac ze CIA i ukrainscy junciarze dobrze odrobili lekcje, Ukraincy maja poteznie zaczadzone lby, ostatno w jednym z programow telwizyjnych byla transmisja na zywo z jednym z wloskch dziennikarzy bedacy w Donbasie, gdy ten powiedzial ze tam walcza Ukraincy a Rosjan jest promil wszystkim w studio od Ruslany po reszta luda opadly szczenki ze zdziwienia, to m.in.pokazuje jak nie homogenicznym i sztucznym jest panstwem ten twor Co do walk wydaje mi sie ze armia ukrainska rowniez nie ustepuje i mamy swego rodzaju kulminacje walk, rzuca tam na front wszystkie sily, co prawda z skutkiem ale bardzo mizernym i krwawo okraszonym smiercia cywili kotrych nie szczedza bojowki banderowskie, dochadza sluchy ze zajeli sie masowymi mordami na ludnosci meskiej w tym regionie Odpowiedz Link Zgłoś
brat_ramzesa Re: Batalion Kolomojskiego "Donbas"... 16.06.14, 11:59 Jutro bede wiadzial co sie dziej teraz w Mariupolu bezposrednio od ludzi tam mieszkajacych Odpowiedz Link Zgłoś
przechrztaimason Re: Batalion Kolomojskiego "Donbas"... 16.06.14, 13:10 Batalion Kołomojskiego to Dnipro1 i nigdzie się z Dniepropietrowska nie ruszał. Odpowiedz Link Zgłoś