04.09.14, 16:57
Tu nie mniej ciekawie i strasznie niz na rabowanej przez sowietów Ukrainie.wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Libia-na-prostej-drodze-ku-przepasci-Rozdzierany-walkami-kraj-znalazl-sie-na-skraju-upadku,wid,16858971,wiadomosc.html
Obserwuj wątek
    • der-chef Re: Libia 04.09.14, 17:01
      Amerykanie w rabowaniu zawsze byli lepsi.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka