Dodaj do ulubionych

Terrorysta al-Zarkawi grozi śmiecą premierowi I...

IP: *.ipt.aol.com 12.09.04, 08:48
rozumiem ze wiara to smierc i mozna nia rozwalic skaly ok to fanatyzm i moze
kryje sie za tym zazdrosc ze inni inaczej mysla jak oni coz kwestia jest
jedna oni my w naszej wierze chrzescijan ani on w wierze muzulmanow nie
powinnismy zabijac tego co jest zywe ( ok jedzenie inna strona medalu )
zastanowmy sie kto to wszystko robi ?? ta nienawisc i zdrade czy nie kieruje
nami ktos z gory ten NASZ PAN TEN BOG NA ZIEMI czy to on wytraca nam to co
kazal nam robic jako dobro a teraz obraca w zlo ? jak mozna walczyc z tym tzw
terroryzmem uwazam ze oni oni ani my nie jestesmy winni ze sie tacy
narodzilismy kto tu jest za dobrem a kto za zlem
wiem jedno ze zlosc tylko mozna zwalczyc dobrocia a dobroc zlem
pomyslcie tak naprawde ILU JEST DOBRYCH A ILU ZLYCH ?
KTO JEST TYM BOGIEM A KTO SZATANEM tak tez mozna powiedziec
KOCHAM DOBROC BO JEST ZLO TAKA KOLEJ ZYCIA
JAK BY BYLO NA ZIEMI JAKBY BYLA TYLKO DOBROC ?
JAK BY BYLO NA ZIEMI JAKBY BYLO TYLKO ZLO ?
zastanowmy sie naprawde gleboko w sercach naszych
pozdrawiam z Niemiec
Obserwuj wątek
    • Gość: Eagon Zarkawi! już wkrótce USA dupę ci wyrwie!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.04, 09:59
    • Gość: ZZ Re: Terrorysta al-Zarkawi grozi śmiecą premierowi IP: *.top.net.pl 12.09.04, 10:01
      Teraz dopiero wyraźnie widać, że ARABSCY TERRORYSTYCZNI NAJEŹDŹCY napadli na
      suwerenny Irak i grożą śmiercią premierowi legalnego rządu, uznanego przez USA,
      ONZ i cały świat.
      Oczywiście, nawet ten prosty fakt nie trafi do świadomości antyamerykańskich kundli.
      • Gość: cezar Re: Terrorysta al-Zarkawi grozi śmiecą premierowi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.04, 10:39
        Do terrorystów w rodzaju alzarkawiego czy arafata powinno się strzelać przez
        połeć słoniny! To najlepszy sposób żeby nie dostali sie do swego wymarzonego
        raju. W ten sposób upieczone zostaną dwie pieczenie przy jednym ogniu!
        • Gość: ZZ do cezara IP: *.top.net.pl 12.09.04, 11:16
          Cezarze, przecież tego raju z hurysami wcale nie ma. Terrorystę po śmierci czeka
          twardy kij od szczotki a tych najgorszych to nawet seks z Renatą Kurwik.
        • Gość: maruda Re: Terrorysta al-Zarkawi grozi śmiecą premierowi IP: *.gdynia.mm.pl 12.09.04, 15:49
          Gość portalu: cezar napisał(a):

          > Do terrorystów w rodzaju alzarkawiego czy arafata powinno się strzelać przez
          > połeć słoniny! To najlepszy sposób żeby nie dostali sie do swego wymarzonego
          > raju. W ten sposób upieczone zostaną dwie pieczenie przy jednym ogniu!

          ****************************

          Jak na razie Zarkawi nie musi się niczego obawiać. Ewentualnych bohaterów
          zdradza smród osranych ze strachu gaci. A Amerykanie odgrywają się bombardując
          cywilów i strzelając do dziennikarzy.

          • Gość: Jerry Re: Terrorysta al-Zarkawi grozi śmiecą premierowi IP: *.y.INTELINK.pl / *.y.intelink.pl 12.09.04, 16:03
            Tak ogólnie - to w dupie byłeś i gowno widziałeś. Przeżyj a dopiero oceń.Trudno
            przekonać kogoś na NIE, ale jeszcze trudniej rodzimego "taliba".
    • Gość: mag media tubą każdego islamskiego kretyna? IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 12.09.04, 12:27
      czy musicie drukować infaldylne wypociny każdego islamskiego durnia,bo wynika z
      tego że wystarczy być bestialskim by cytowali co takie bydle powie
      • Gość: ZZ Re: media tubą każdego islamskiego kretyna? IP: *.top.net.pl 12.09.04, 21:52
        W każdym razie: jakże kwiecisty jest jego język....
        Gdyby tak Lepper lub Giertych przemawiali równie kwieciście...
    • Gość: Mars agent zydo-hameryki nie zaden premier Iraq IP: *.fnj1.hawkcommunications.com 12.09.04, 12:32
      chyba naturalne ze Iraqis chca sie pozbyc tego smiecia.
    • Gość: tom BRAWO al-Zarkawi, powiedziałeś to ludzie myślą !!! IP: 81.15.189.* 12.09.04, 14:07
      o zdradzieckim, marionetkowym rządzie Alawiego. Tam nikt go nie traktuje
      poważnie chyba oprócz polskich kolaborantów.
      • Gość: . Jestes Irakijczykiem? Zmien ksywe na "Ahmed"... IP: *.range81-156.btcentralplus.com 12.09.04, 14:24
        • Gość: jerry Re: Jestes Irakijczykiem? Zmien ksywe na "Ahmed". IP: *.y.INTELINK.pl / *.y.intelink.pl 12.09.04, 15:42
          Właśnie o to chodzi - najgorszy śmieć, "gówno* ma już tak wyraziste imię, że
          nie musi go podawać do publicznej wiadomości. Wręcz odwrotnie - boi się, aby
          nie było zbyt czytelne - wtedy, może ktoś mimo smrodu i oczywistości zwróci na
          jego "głos" uwagę. Szkoda gadać - gowno to gówno, może być i "Ali". Bo ja
          uważam, że po statnich zdarzeniach i po tym co reprezenuje to nawet na to imię
          nie zasługuje - znam wielu Ahmedow, oni wiedzą i też takich jak "on" mają
          głęboko "gdzieś".
      • Gość: mag Re: BRAWO al-Zarkawi, powiedziałeś to ludzie myśl IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 13.09.04, 15:55
        to se ne wrati Ali
    • run_level_zero jordanski prosiak 12.09.04, 14:45
      wystarczy spojrzec na zdjecie. Te male swinskie oczka kipiace nienawiscia,
      debilny zarost, tak typowy dla szmatoglowych, twarz miekkiego leszka, ktorego
      powalasz jednym uderzeniem z otwartej reki. I ten idiota nagle stal sie
      istotnym graczem, bo morduje dziennikarzy i nieuzbrojanych cywili z ukrycia.
      Porywa Nepalskich kucharzy i wraz z innymi watlymi, zdeformowanymi fanatykami
      odrabuje im glowy. Obrzydliwy tchorz kryjacy sie w brudnych norach i planujacy
      kolejne morderstwa z ukrycia. Amerykanie dorwa tego szczura martwegop lub
      zywego. Ten janusz sam zreszta wie, ze to tylko kwestia czasu.
      • Gość: . Re: jordanski prosiak IP: *.arcor-ip.net 12.09.04, 15:26
        run_level_zero napisał:

        > wystarczy spojrzec na zdjecie. Te male swinskie oczka kipiace nienawiscia,
        > debilny zarost, tak typowy dla szmatoglowych, twarz miekkiego leszka, ktorego
        > powalasz jednym uderzeniem z otwartej reki.

        Masz we wszystkim swieta racje, ale mimo tego facet ma i pozytywne strony: na
        przyklad zwalcza okupantow i kolaborantow w Iraku.
        Skur--iel ktory zwalcza jeszcze wiekszych skur..li nie jest najgorszy.
        On to robi jednostkowo, a Amerykanie i ich przydupasy od razu mordowali tysiace.
        • Gość: Jerry Re: jordanski prosiak IP: *.y.INTELINK.pl / *.y.intelink.pl 12.09.04, 15:55
          Jeżeli tak - to wskaż te tysiące !?
          Napisz jak w odwrotnym przypadku z imienia i nazwiska.
          Pokaż - nie żolnierza lecz cywila'
          Nie odwołuj się do Wietnamu bo alternatywą są kambodża Pol-Pota i Chiny.
          Poatrz na Wall Center, Hiszpanię i Osetię.
          Inaczej traktujesz wroga, którego znasz - inaczej skrytego, bezwzglednego
          mordercę. Często jednego nazywają żołnierzem - drugiego groźnym dla wszystkich
          przestępcą. I to bez względu na charakter danego państwa, jego system
          obowiazujacego prawa. Inaczej zginąc w walce, inzczej zginąć będąc zamordowanym.
          • run_level_zero Re: jordanski prosiak 12.09.04, 16:20
            Dokladnie. Konwencja Genewska dokladnie klasyfikuje jako 'freedom
            fighters'tych, ktorzy nosza umundurowanie i wystepuja przeciwko obcym armiom
            okupujacym dane terytorium. Ten szczur jest niczym innym jak zwyklym morderca i
            przestepca
    • Gość: bolo Terrorysta al-Zarkawi is a dead man IP: *.bos.east.verizon.net 12.09.04, 15:10
      On zdaje sie nie wiedziec o tym albo rznie glupa, tak jak ci wszyscy szalency
      spod znaku polksiezyca. Od dawna jest juz u Allaha glowny protagonista Osrama,
      o czym doskonale Amerykanamie. Wybory w USA niedlugo, wiec w stosownym
      czasieadministracja w Waszyngtonie uchyli, jestem przekonany, tego
      rabka "tajemnicy". Na pohybel Johna-Dupka Kerry'ego.
    • Gość: obserwator oj, śmiecą w portalu, śmiecą... IP: *.cti.us.edu.pl 12.09.04, 15:14
      czym on mu grozi? co to jest "śmieca"???
    • Gość: Amerykanin Niewyzyty psychopata seksualny; morduje za burdel IP: *.detroit-19rh15rt.mi.dial-access.att.net 12.09.04, 15:15
    • Gość: . śmiecą grozi ? A co to jest ta "śmieca" ?! IP: *.arcor-ip.net 12.09.04, 15:22
      śmiecą
    • babusz No i jak go nie lubiec? Buszmeni sie ciskaja :-))) 12.09.04, 15:30
      Hipokryci ci buszmeni, ciskaja sie o szkody kolateralne dzialan Zarkawiego a
      przeciez ich idol towarzysz George W. Bush ma na sumieniu kilkanascie tysiecy
      niewinnych istnien w Iraku.
      No ale te czerwone k..wy zmutowane na buszyzm to juz takie prosiaki sa, nic sie
      nie poradzi.
      • Gość: bolo Re: No i jak go nie lubiec? Buszmeni sie ciskaja IP: *.bos.east.verizon.net 12.09.04, 15:50
        >..Hipokryci ci buszmen ciskaja sie o szkody kolateralne dzialan Zarkawiego a
        > przeciez ich idol towarzysz George W. Bush ma na sumieniu kilkanascie tysiecy
        > niewinnych istnien w Iraku....


        Widac, zes i ty czlowieczku ucierpial kolateralnie od dzialan.
        Koniobojczych zapewne.
      • Gość: Amerykanin Bomby ciskaja. Za kazdego Ami - 100 terrorystow. IP: *.detroit-19rh15rt.mi.dial-access.att.net 12.09.04, 16:00
        • Gość: Jerry Re: Bomby ciskaja. Za kazdego Ami - 100 terroryst IP: *.y.INTELINK.pl / *.y.intelink.pl 12.09.04, 16:22
          Czytając wszystkie uwagi i zdania zawarte w tym czacie widać bardzo dużą
          aktywność proterrorystyczną, straszne to z jednej strony ale z drugiej patrząc
          na prywitymizm tych hasel rodzi się nadzieja wynikająca z samej
          natury, "ciemnota" i głupizm fundementalizmu islamskiego, katolickiego czy
          każdego innego musi upaść. Szkoda, że to postępuje w tak zróżnicowany sposób
          zależny od rozwoju cywilizacyjnego danego regiounu Ziemi. Niestety na głupotę
          nie ma lekarstwa - a tego lekarstwa potrzebuja najbardzej ludzie biedni,
          najbardziej podatni na tą chorobę, bo to oni w największym stopniu żyją
          nadzieją - "wiarą".To ONI stanowią też zasadniczy trzon "niezadowolonych".
        • Gość: (00) Re: Bomby ciskaja. Za kazdego Ami - 100 terroryst IP: *.home1.cgocable.net 13.09.04, 17:51
          czy ci nie wstyd przezywac sie amerykanin
    • Gość: mag al-Zarkawi nie jest w swoim kraju IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 12.09.04, 16:34
      on i jego banda są najeżdzcami
      • Gość: CHEMICZKA TRZY SA TYLKO SPOSOBY NA ISLAMISTOW: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.04, 23:02
        1.NAPALM

        2.NAPALM

        3.NAPALM

        Wszystkie trzy rownie skuteczne.
        • Gość: mag Re: TRZY SA TYLKO SPOSOBY NA ISLAMISTOW: IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 13.09.04, 16:10
          mój znajomy studiujący ekonomie na UW miał pisać pracę magisterską o Indiach
          ale gdy zgłębiał temat okazało się że dużą część Hindusów na skutek
          wielowiekowego niedożywienia ma trwałe zmiany genetyczne warunkujące ich rozwój
          intelektualny więc niewiele da się tam zrobić dla znacznej populacji. Jak islam
          wpłynął na poziom intelektualny Arabów bo śledząc np.historię wynalazków jest z
          ich potencjałem intelektualnym coraz gorzej i dlatego ich sposób dyskusji jest
          coraz prymitywniejszy Aha ,mój znajomy twierdzi że problemy Indii rozwiązałby
          karabin maszynowy .Ciekawe co miał na myśli?
      • Gość: Amerykanin A Osama jest? Albo Atta byl? Szmaty islamskie IP: *.detroit-19rh16rt-20rh15rt.mi.dial-access.att.net 13.09.04, 16:48
        wiatr "sutenera - bozka ksiezyca" rozwial po calym swiecie. Najlepiej maja ci,
        ktorzy nigdy nie pozwolili na ich wjazd. Nie ma muzulmanina - nie ma terroru.
        Proste.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka