frompiter
28.04.15, 17:25
Bo tak u nas lecza i wychowuja dzieci:
www.youtube.com/watch?v=NxssUkQQ7fg
I nikt potem nie siedzi u psychiatrow za 100$ na godzine:-)
Goscia znam osobiscie, ma naimie Hamzat, jest Dagestanczykiem, mieszka w St.Petersburgu, gra w siatkowke w lidze weteranow.