Dodaj do ulubionych

ISIS „Israel Secret Intelligence Service”

01.12.15, 17:32
Juz od wielu lat ludzie wiedza co robi Mossad po swiecie. Ja tez wiedzialem.

„Przywódcą ISIS okazał się syjonista a samą terrorystyczną organizację utworzyły takie państwa jak Wielka Brytania, USA i Izrael” – takie oświadczenie złożyła dziennikarka telewizyjna egipskiej telewizji „Al – Hayat”, o nazwisku Iman Izz ad – Din.

Przemawiając na wizji dziennikarka powiedziała, że terrorystyczne zgrupowanie „Państwo Islamskie” (ISIS) zostało utworzone przez Wielką Brytanię, USA i Izrael, jako narzędzie do realizacji swoich tajnych operacji na całym świecie a także do wypaełniania wszelkiego rodzaju „brudnej roboty”.

„Izraelski Mossad „był odpowiedzialny za utworzenie tej struktury, która powinna była osłabić i podzielić inne kraje i pozwolić Izraelowi wygodnie rozłożyć się w sercu regionu” – takie wyjaśnienie dała ona przed emisją materiału o ISIS (www.memritv.org/clip/en/5169.htm).

Zgodnie z informacją dostarczoną dziennikarce telewizyjnej, celem do którego dąży wyżej wymieniona trójka krajów jest zniszczenie sąsiadujących z Izraelem krajów ażeby nie pozostało żadnej siły zdolnej mu się oprzeć.

Dziennikarka jeszcze raz przypomniała jedną z wersji odczytywania anglojęzycznego akronimu ISIS jako „Israel Secret Intelligence Service” (Izraelska Tajna Służba Wywiadowcza). Iman Izz ad – Din uważa, że Izrael rozmyślnie wybrał taką nazwę dla zgrupowania „Państwo Islamskie”.

„Przekonacie się, że Abu Bakr al – Baghdadi to w rzeczywistości żyd i nazywa się Shimon Elliot a wspiera go senator John McCain” – zakończyła ona zapowiadanie emisji materialu o ISIS.

wolna-polska.pl/wiadomosci/przywodca-isis-to-zyd-i-syjonista-2015-12
Obserwuj wątek
    • bywszy2 Re: ISIS „Israel Secret Intelligence Servic+ 01.12.15, 18:00
      juz sie przestraszylem,ze te nazwe pan sam wlasna glowka wymyslil.
      To by zburzylo moj wizerunek panskiej bezgranicznej ...!
      P.S
      Pilnuj sie pan,bo organizacja stworzona przez koalicje wymienionych przez pana panstw moga pozbyc pana pewnych nizszych czesci ciala,jezeli pan je jeszcze ma.
      • graca0 Re: ISIS „Israel Secret Intelligence Servic 01.12.15, 18:19
        Pilnuj sie pan

        Wiem, zio.naziole sa bydlakami zdolnymi do wszystkiego.
        • bywszy2 Re: ISIS „Israel Secret Intelligence Servic+ 02.12.15, 09:02
          jakimi by nie byli,ale zawsze porzadniejsi sa w porownaniu ze swinia z zascianka europejskiego.
          A pan skad?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka