Dodaj do ulubionych

ANTYSEMICKI SPISEK KKK

IP: *.ozemail.com.au 13.04.02, 04:06
W stanie New Jersey zaczyna sie sprawa zydowskiego rabina Barucha Lannera posadzonego o
gwalt na tuzinach dzieci i nastolatkow.
Poza funkcja rabina , Baruch pracowal takze jako dyrektor szkoly zydowskiej.
Dwie uczennice tej szkoly oskarzyly Barucha o gwalt.
Jesli sad znajdzie rabina winnym , moze dostac wyrok do 40 lat wiezienia.



Tylko ja tu czegos nie rozumie !!!!
Przeciez Talmud wyraznie mowi , ze seks z dziecmi jest dozwolony jesli dziecko ma conajmniej 2
latka . Toc ten rabin przeciez nie zlamal zadnego zydowskiego prawa.
Pewnie znowu antysemicki spisek amerykanskiego KKK !!!!

Lanner trial to open

The trial of a rabbi accused of sexually molesting scores of teen-agers over the years is scheduled to
begin Monday. The trial of Rabbi Baruch Lanner will be held in Freehold, N.J., according to New
York´s The Jewish Week. In the Monmouth County trial, Lanner faces charges of sexually assaulting
two teen-aged female students at the Hillel Yeshiva High School in Ocean Township, where he was
principal. If convicted, Lanner � who was for years a high-ranking professional with the Orthodox
Union´s National Conference of Synagogue Youth � could be sentenced to up to 40 years in jail, the
paper reported

www.jta.org/index.asp
Obserwuj wątek
    • kochanka You are the dumbest person on this planet. 13.04.02, 04:34
      No one comes even close.
      Congratulations!
      • samarytan Re: You are the dumbest person on this planet. 13.04.02, 04:54
        I am not quite sure if you are right kochanko.
        Nie rozumiem dlaczego tak uwazasz,
        a wydaje mi sie ze rozumiem twego poprzednika.
        No i w zwiazku z tym moze to ja jestem jeszcze glupszy!
        • kochanka Re: You are the dumbest person on this planet. 13.04.02, 04:58
          samarytan napisał(a):

          > I am not quite sure if you are right kochanko.
          > Nie rozumiem dlaczego tak uwazasz,
          > a wydaje mi sie ze rozumiem twego poprzednika.
          > No i w zwiazku z tym moze to ja jestem jeszcze glupszy!

          You are definitely the next runner up!!

          • samarytan Re: You are the dumbest person on this planet. 13.04.02, 05:10
            Czy masz jeszcze cos rownie inteligentnego do powiedzenia kochasiu?
    • Gość: ■ Re: ANTYSEMICKI SPISEK KKK IP: *.104.popsite.net 13.04.02, 16:43
      c5e2awe
    • Gość: . Re: ANTYSEMICKI SPISEK KKK IP: *.104.popsite.net 13.04.02, 16:44
      .
    • Gość: 88 Re: ANTYSEMICKI SPISEK KKK IP: 66.119.34.* 14.04.02, 21:28
      W swietle ich pojebanej religi mozna walic 2 letnie dzieci ?

      To cos nowego !
    • Gość: U Re: ANTYSEMICKI SPISEK KKK IP: *.gis.net 15.04.02, 03:51
      A ja tam nie wierze takim donosom.Wszyscy wiedza,ze ten ludek jest wolny od kryminalu i sklada sie
      tylko z geniuszy,ofiar goim i dobroczyncow.Ostatnio Mark Rich odpalil iles tam milionow dla charity i
      kraj jedynej demokracji na Bl.Wsch. przyjal go na wlasne lono.Tam docenia sie dobrych ludzi.

      Wiele razy probowano wplatac ich w jakies procesy sadowe,ale wkrotce udawadniano,ze to akt
      antysemityzmu.
      • Gość: SSharon Re: ANTYSEMICKI SPISEK KKK IP: 206.55.157.* 15.04.02, 08:27
        FUCK THE FILTHY, PARASITIC KIKES!!!!!!!!!!
        • Gość: 88 Re: ANTYSEMICKI SPISEK KKK IP: 66.119.34.* 16.04.02, 05:50
          Gość portalu: SSharon napisał(a):

          > FUCK THE FILTHY, PARASITIC KIKES!!!!!!!!!!

          AGREED
    • Gość: 88 Re: ANTYSEMICKI SPISEK KKK IP: *.marketscore.com, / 10.100.2.* 16.04.02, 05:39

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka