IP: *.gis.net 17.04.02, 18:27
Jesli ktos nie wie,co znacza wyrazenia "podwinac ogon pod siebie", albo "..........jak zbity pies",niech
obejrzy wiadomosci z B.Wsch.Emisariusze pierwszego kraju swiata wracaja do podwladnego
Siarona-Zorzyka.W tych tragicznych dniach mozna znalezc mimo wszystko momenty poprawiajace
humor.
Prawdopodobnie emisariusze zachowali sie zgodnie z planem."Bedziecie udawac dyplomatow
walczacych o prawa Palestynczykow.Naszym celem jest Saddam i niue mozna tego
zaprzepascic"...........Cos w tym rodzaju.
Obserwuj wątek
    • wojo!!!! No_i_widzisz_kundlu_na_nic_twoje_ujadanie_PLOkaput 17.04.02, 18:30
      • Gość: U Re: No_i_widzisz_kundlu_na_nic_twoje_ujadanie_PLOkaput IP: *.gis.net 17.04.02, 19:12
        O,maly dowod,ze PLO ma do czynienia z SS. "Kaput"....he,he,he................

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka