Gość: U
IP: *.gis.net
17.04.02, 18:27
Jesli ktos nie wie,co znacza wyrazenia "podwinac ogon pod siebie", albo "..........jak zbity pies",niech
obejrzy wiadomosci z B.Wsch.Emisariusze pierwszego kraju swiata wracaja do podwladnego
Siarona-Zorzyka.W tych tragicznych dniach mozna znalezc mimo wszystko momenty poprawiajace
humor.
Prawdopodobnie emisariusze zachowali sie zgodnie z planem."Bedziecie udawac dyplomatow
walczacych o prawa Palestynczykow.Naszym celem jest Saddam i niue mozna tego
zaprzepascic"...........Cos w tym rodzaju.