Dodaj do ulubionych

ANTYSEMICKA PROPAGANDA

IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 18.04.02, 21:59
18.4.Berlin - Nieprzeliczona liczba zwłok porzuconych wśród ruin, ranni na
próżno oczekujący pomocy i puste szpitale, do których wojsko izraelskie nie
dopuszcza palestyńskiego personelu.

W ten sposób Międzynarodowy Komitet Czerwonego Krzyża (MKCK) przedstawił na
zakończonej w czwartek konferencji w Berlinie sytuację na terenie dwóch obozów
uchodźców palestyńskich, Askar i Balata, w Nablusie, na Zachodnim Brzegu
Jordanu, domagając się Izraela dopuszczenia jego przedstawicieli na teren
obozów.

Komitet już kilkakrotnie i całkowicie bezowocnie zwracał się do Izraela z
usilną prośbą o dopuszczenie jego przedstawicieli do Nablusu i do Bazyliki
Narodzenia Pańskiego w Betlejem, oblężonej od 2 kwietnia przez wojsko
izraelskie.

Uczestnicy zakończonej berlińskiej konferencji MKCK wyrazili "głębokie
zaniepokojenie" sytuacją oblężonych w Bazylice oraz uchodźców palestyńskich w
obozach w Nablusie. (PAP)



Obserwuj wątek
    • Gość: Iowa Re: ANTYSEMICKA PROPAGANDA IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 18.04.02, 23:22
      Myślę, że Żydom padło na mózgi. Głupie Żydy świat już raz wystawił wam rachunek
      a wy dalej gracie mu na nosie.
    • Gość: Zy Re: ANTYSEMICKA PROPAGANDA IP: *.proxy.aol.com 19.04.02, 01:00
      ANTYSEMICKA PROPAGANDA Tak to brawda wrescie dajcie spokuj tym Arabom
      I wy zydzi wracajcie do domu...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka