Dodaj do ulubionych

Kolejna rocznica wybuchu wojny czerwcowej, ...

31.05.18, 15:17
czyli wojny 6-cio dniowej.

Kolejna rocznica politycznej kleski ZSRR, ktore uzbroilo po zeby arabskie kraje, a te zwyczajnie spieprzyly robote.

Wymazac Izrael z mapy swiata. Tak bylo w 1967 i podobne glosy slyszymy i dzisiaj.

Wszyscy wiemy jak ta wojna sie zakonczyla. Ale, ... No wlasnie, czy wiecie co stalo sie wkrotce po niej? Czy ktos cos napisze na ten temat? Dodac w tym miejscu musze, ze ewentualne skutki bylyby dobrodziejstwem dla calego Bliskiego Wschodu.

Ps. Moze Ola, a moze Lisa cos ciekawego w tym temacie powie? Zapraszam.
Obserwuj wątek
    • j-k a Izrael zwyciestwo zaprzepascil... 31.05.18, 17:17
      i zamiast wysiedlic Palestynczykow ze strefy Gazy
      za odszkodowaniem
      (a bylo ich tam wtedy 200 tys., a dzis jest 2 mln...)
      - to tego nie zrobil i dzis z ta Gaza ma przechlapane i Hamas na karku...
      • blueelvic2 Re: a Izrael zwyciestwo zaprzepascil... 31.05.18, 18:51
        Tak, to byl b. powazny bald. Ale jest jeszcze cos co stawia Arabow pod sciana.
        • 3nd Re: a Izrael zwyciestwo zaprzepascil... 31.05.18, 21:25
          blueelvic2 napisał(a):

          > Tak, to byl b. powazny bald.

          Dodatkowym bledem bylo przekazanie przez Dajana wladzy nad Wzgorzem Swiatynnym w rece arabskie . Wladze nad komleksem trzeba bylo zostawic w rekach izraelskich . Meczety zostawic w rekach arabskich . Tak jak koscioly i meczety w Izraelu znajduja sie w rekach danych religii.
          • blueelvic2 Zgadzam sie z tym rowniez... 01.06.18, 00:51
            Co sie stalo wkrotce po wojnie 6-cio dniowej?

            Izrael prawie natychmiast wyszedl z propozycja: ziemia za pokoj. Reakcja pokonanych byly te slynne juz trzy NIE.

            Nie - dla pokoju z Izraelem.
            Nie - dla uznania Izraela.
            Nie - dla negocjacji.

            • 3nd Re: Zgadzam sie z tym rowniez... 01.06.18, 09:52
              blueelvic2 napisał(a):

              > Co sie stalo wkrotce po wojnie 6-cio dniowej?
              >
              > Izrael prawie natychmiast wyszedl z propozycja: ziemia za pokoj. Reakcja pokona
              > nych byly te slynne juz trzy NIE.
              >
              > Nie - dla pokoju z Izraelem.
              > Nie - dla uznania Izraela.
              > Nie - dla negocjacji.
              >
              Dlatego ZADEN polityk arabski nie podpisze pokoju z Izraelem . Bedzie to wyrok smierci dla niego i calej jego rodziny z rak ultraislamistow . Czyli na pokoj na BW mozna czekac do konca swiata .
              • blueelvic2 Arabowie sami skazuja siebie ... 01.06.18, 13:42
                na cierpienia...

                Brak realnej (realnej, bo chorych marzen nie biore pod uwage) wizji wlasnej panstwowosci, to dolewanie oliwy do ognia.

                Nawet uzbrojony prze Rosje Iran nie jest w stanie zniszczyc Izrael, bo wszyscy wiemy czym jest i jakie skutki beda poprzez wprowadzenie planu Samsona.
                • amunicyjny1 Re: Arabowie sami skazuja siebie ... 01.06.18, 14:45
                  Tylko kto by im uwierzył.Izrael ma długa tradycje podcierania się deklaracjami
                  • amunicyjny1 Re: Arabowie sami skazuja siebie ... 01.06.18, 15:42
                    amunicyjny1 napisał(a):

                    > Tylko kto by im uwierzył.Izrael ma długa tradycje podcierania się deklaracjami
                    >

                    Albo ten pan

                    wiadomosci.onet.pl/swiat/policzono-wypowiedzi-trumpa-klamal-3251-razy/w0rqrng?utm_v=2&utm_medium=nitro&utm_campaign=allonet_nitro_new&srcc=ucs&utm_source=wiadomosci_viasg

                    W ciągu 497 dni swojej prezydentury Donald Trump złożył 3251 fałszywych lub wprowadzających w błąd oświadczeń. Statystyki prowadzi The Fact Checker -
                    • j-k w bzdurach nic nie przebije islamuskow: 01.06.18, 16:03
                      Prezydent Iranu krzyczy (onegdaj): - zetrzemy Izrael z mapy Swiata !!!

                      na to jeden z doradcow:

                      - ale panie Prezydencie - na naszych mapach nie ma Izraela...

                      - taaak ??? - nie wiedzialem...
                      • blueelvic2 Dokladnie tak ... 01.06.18, 16:09
                        Zadnej dobrej woli, totalna negacja i ... placz, ze swiat patrzy i im nie pomaga w wymazaniu z mapy Izraela. Kretynstwo.
                        • amunicyjny1 Re: Dokladnie tak ... 01.06.18, 16:30
                          Póki co to oni wymazują Palestyńczyków,fizycznie z tego świata
                          W Bejrucie też było pewne porozumienie,i jak się skończyło.Minimum bezstronności by się zdało, panowie amerykanie w pierwszym pokoleniu
                          • 3nd Re: Dokladnie tak ... 01.06.18, 17:10
                            amunicyjny1 napisał(a):

                            > Póki co to oni wymazują Palestyńczyków,fizycznie z tego świata

                            Liczba Palestynczykow w Gazie :

                            Rok 1967 (Wojna Szesciodniowa) - 954.897 osob
                            Rok 2016 - 1.910.00 osob

                            Czyli PODWOJENIE ludnosci .

                            Mowa o Gazie . Natomiast obozy palestynskie w Syrii sa teraz atakowane przez sily arabskie i swiat o tym milczy . Bo to nie jest atak Izraela .
                            • j-k tak to jusz jezd :) 01.06.18, 17:16
                              ze gdy jeden arab strzela do innego araba - to psa z kulawa noga to nie interesuje...

                              Patrz: - aktualnie trwajaca wojna domowa w Jemenie...
                              • amunicyjny1 Re: tak to jusz jezd :) 01.06.18, 17:21
                                j-k napisał:

                                > ze gdy jeden arab strzela do innego araba - to psa z kulawa noga to nie interes
                                > uje...
                                >
                                > Patrz: - aktualnie trwajaca wojna domowa w Jemenie...


                                Bo to najlepsza metoda znana od tysiącleci ''dziel i rządź''
                            • amunicyjny1 Re: Dokladnie tak ... 01.06.18, 17:19
                              3nd napisał:

                              > amunicyjny1 napisał(a):
                              >
                              > > Póki co to oni wymazują Palestyńczyków,fizycznie z tego świata
                              >
                              > Liczba Palestynczykow w Gazie :
                              >
                              > Rok 1967 (Wojna Szesciodniowa) - 954.897 osob
                              > Rok 2016 - 1.910.00 osob
                              >
                              > Czyli PODWOJENIE ludnosci .

                              I jaki z tego wniosek,Żydzi w gettach nie uprawiali sexu?


                              >
                              > Mowa o Gazie . Natomiast obozy palestynskie w Syrii sa teraz atakowane przez s
                              > ily arabskie i swiat o tym milczy . Bo to nie jest atak Izraela .


                              To napisz o tych atakach,kto kiedy gdzie
                              • 3nd Re: Dokladnie tak ... 01.06.18, 18:17
                                amunicyjny1 napisał(a):

                                > 3nd napisał:

                                > > Natomiast obozy palestynskie w Syrii sa teraz atakowane p
                                > rzez s
                                > > ily arabskie i swiat o tym milczy . Bo to nie jest atak Izraela .
                                >
                                >
                                > To napisz o tych atakach,kto kiedy gdzie

                                Szukaj sam. Ale jest cos w Wiki
                                en.wikipedia.org/wiki/Yarmouk_Camp
                                Sa dodatkowe obozy atakowane przez sily arabskie .

                                • amunicyjny1 Re: Dokladnie tak ... 01.06.18, 18:38
                                  Stawiasz tezę więc ją udowodni, a nie ''szukaj sam''
                                  • 3nd Re: Dokladnie tak ... 01.06.18, 19:28
                                    amunicyjny1 napisał(a):

                                    > Stawiasz tezę więc ją udowodni, a nie ''szukaj sam''

                                    Nie chcesz szperac w metiach to nie szperaj . Ja ci przekazuje wiadomosci z wojny w Syrii. Widocznie jestes za daleko i cie ona za bardzo interesuje . Zyj tak dalej . Moze tak zdrowiej ...


                                    • amunicyjny1 Re: Dokladnie tak ... 01.06.18, 19:45
                                      Nic nie przekazujesz,nie potrafisz udowodnić tego co napisałeś,więc zaczynasz atak ad persona.Nieładnie
                                      • 3nd Re: Dokladnie tak ... 01.06.18, 19:54
                                        amunicyjny1 napisał(a):

                                        > Nic nie przekazujesz,nie potrafisz udowodnić tego co napisałeś,więc zaczynasz a
                                        > tak ad persona.Nieładnie

                                        Jedno podalem . Dalej szukac chyba potrafisz.. Pozdrawiam :-)

                                        • blueelvic2 To jednostronny pieniacz, a nie dyskutant ... 01.06.18, 22:48
                                          Nie zwracaj na niego uwagi. Mialem z nim dokladnie ten sam problem.

                                          Wracajac do watku.

                                          Czyli mamy: nieuznanie ONZ, odrzucenie rezolucji 181, zdradzieckie napady (bez wypowiedzenia wojny) na Izrael i odrzucenie oferty ziemia za pokoj. Pozostalo wiec:: NIE dla pokoju, NIE dla uznania Izraela i NIE dla negocjacji.

                                          Brak marginesu dla pokojowych rozwiazan. Ta sytuacja stawia Palestynczykow na przegranej pozycji.

                                          Ekstremalne kroki, obojetne czy to Iraku, Turcji albo ich koalicji zniszcza Bliski Wschod. Zydzi albo zgina albo pograza caly region. Osobiscie stawiam na druga opcje.

                                          Plan Samsona jest przerazliwie czytelny i nie pozostawia zadnych niedomowien.
                                          • amunicyjny1 Re: To jednostronny pieniacz, a nie dyskutant ... 01.06.18, 22:58
                                            Czyli wybieramy mniejsze zło. Ludność bliskiego wschodu to 450 mln ludzi.Izrael 9 milionów
                                            Co byś Amerykaninie w pierwszym pokoleniu wybrał ?
                                            Kogo chcesz pogrążyć 440 miliony czy 9 miliony?
                                            • j-k Oczywiscie... ze 440 mln. 01.06.18, 23:27
                                              amunicyjny1 napisał(a):
                                              Co byś Amerykaninie w pierwszym pokoleniu wybrał ?
                                              > Kogo chcesz pogrążyć 440 miliony czy 9 miliony?


                                              oczywiscie, ze te 440 mln.
                                              klika milionow do wydobycia tej ropy Amerykanom wystarczy.
                                              • amunicyjny1 Re: Oczywiscie... ze 440 mln. 01.06.18, 23:41
                                                Nie sadzę.W takiej sytuacji Izraelici będą zbędni i to wszystkie 12 plemion
                                            • bywszy2 Re: mozecie wybierac+ 02.06.18, 00:47
                                              amunicyjny1 napisał(a):

                                              > Czyli wybieramy mniejsze zło. Ludność bliskiego wschodu to 450 mln ludzi.Iz
                                              > rael 9 milionów.

                                              <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
                                              ile chcececie i co chcecie.
                                              Lubicie dzielic skore na zywym niedzwiedziu.I to cudzymi rekami.
                                              "„Czas powiedzieć rzeźnikom: nie chcecie nas na świecie to i my nie chcemy was”"
                                              Gdzes kiedys powiedziala,ze mial ostatni raz kiedy swiat oplakiwal Zydow.
                                              Wniosek?
                                              • blueelvic2 I jeszcze jeden cytat ... 02.06.18, 02:00
                                                Gdyby trzeba bylo ...

                                                Posiadamy kilkaset glowic atomowych i mozemy je wystrzelic we wszystkich kierunkach ...
                    • felusiak1 Re: Arabowie sami skazuja siebie ... 01.06.18, 21:01
                      z zalinkowanego artykułu: "prezydent USA mówił m.in., że mur na granicy z Meksykiem jest już budowany, choć Kongres odmówił finansowania tego projektu."
                      Faktycznie Kongres odmowil przyznania 25 mld. ale przyznal 1.6mld i mur jest faktycznie budowany. I to tyle na temat sprawdzaczy prawdomowności.
                      • felusiak1 amunicyjny zaniemówił 03.06.18, 05:25
                        chyba sprawdza.
                      • j-k felek - to wiem... 03.06.18, 07:14
                        ale z tego muru USA - Mexico - to wyjdzie raczej druciak :)

                        popatrz jak wyglada MUR/Fence w Izraelu - tu mysz sie nie przecisnie:
                        www.youtube.com/watch?v=RROaMDVGCwg
          • j-k To oczywiscie prawda. 03.06.18, 06:49
            3nd napisał:
            > Dodatkowym bledem bylo przekazanie przez Dajana wladzy nad Wzgorzem Swiatynnym
            > w rece arabskie . Wladze nad komleksem trzeba bylo zostawic w rekach izraelskich .
            Meczety zostawic w rekach arabskich


            To oczywiscie prawda.
            w koncu ta ziemia - to historia Izraela.
            pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Awi%C4%85tynia_Jerozolimska
            • bywszy2 Re: no,ale swiat+ 03.06.18, 07:00
              j-k napisał:

              > To oczywiscie prawda.
              > w koncu ta ziemia - to historia Izraela.

              <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
              jak zawsze kosztem Izraela,oczekiwal od Izraela czegos innego.
              I teraz tez oczekuje.
    • bywszy2 Re: Zawsze mowilem,ze Polacy to narod madrzejszy+ 01.06.18, 19:53
      Niemcow wysiedlili.
      Odzyskali ziemie Uzyskane.
      Tam Ukraincosw osiedlili.
      Krotko,ale stanowczo zeby wyrwali i nasatapil spokoj -i na Wschodzie i Na Zachodzie.
      Co Izraelczycy zrobili?
      Nie poszli sladem polskich braci.
      Porozumieli sie w Oslo.I to wbrew zsady nie sluchaj innych.
      Wojsko brac zydowska na zbity pusk z Gazy wywalilo.
      Zezwolili na uzbrojenie policji "gazowni" oraz niektorych oddzialow wojskowych.
      Nu a Gaza potem z Al Fatach sie poklocila.
      No i jest jak jest.
      • amunicyjny1 Re: Zawsze mowilem,ze Polacy to narod madrzejszy+ 01.06.18, 20:43
        bywszy2 napisał:

        > Niemcow wysiedlili.
        > Odzyskali ziemie Uzyskane.
        > Tam Ukraincosw osiedlili.
        > Krotko,ale stanowczo zeby wyrwali i nasatapil spokoj -i na Wschodzie i N
        > a Zachodzie.
        > Co Izraelczycy zrobili?
        > Nie poszli sladem polskich braci.
        > Porozumieli sie w Oslo.I to wbrew zsady nie sluchaj innych.
        > Wojsko brac zydowska na zbity pusk z Gazy wywalilo.
        > Zezwolili na uzbrojenie policji "gazowni" oraz niektorych oddzialow wojskowych.
        > Nu a Gaza potem z Al Fatach sie poklocila.
        > No i jest jak jest.
        >
        >
        Czyli witajcie w klubie.....
        A ty czemu wlasciwie nie w ojczyźnie praojców?
        • bywszy2 Re: Zawsze mowilem,ze Polacy to narod madrzejszy+ 01.06.18, 21:04
          amunicyjny1 napisał(a):

          > Czyli witajcie w klubie.....
          > A ty czemu wlasciwie nie w ojczyźnie praojców?
          <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
          A co cie to ... obchodzi?
          • amunicyjny1 Re: Zawsze mowilem,ze Polacy to narod madrzejszy+ 01.06.18, 21:17
            Wspomógł byś uciśnioną ojczyznę swym prężnym ramieniem. Tak siedzisz w tej Szwecji,jak nasze forumowe ''amerykańskie '' pociotki i tłuczesz w klawiaturę na polskim forum, to schizofrenia jakaś czy tęsknota .Nie chcę cie obrazić ,tylko dowiedzieć się o motywacje
            • bywszy2 Re: jak sie ma + 02.06.18, 00:49
              amunicyjny1 napisał(a):

              > Wspomógł byś uciśnioną ojczyznę swym prężnym ramieniem. Tak siedzisz w tej Szwe
              > cji,jak nasze forumowe ''amerykańskie '' pociotki i tłuczesz w klawiaturę na p
              > olskim forum, to schizofrenia jakaś czy tęsknota .Nie chcę cie obrazić ,tylko d
              > owiedzieć się o motywacje

              <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
              zone katoliczke,to obszar wyboru zostaje ograniczony.
              • bywszy2 Re:P.S + 02.06.18, 01:14
                Pozatym jestem tutaj by od czasu do czasu wykazywac wam,ze strugacie niewinna dewotke z nadwerezona cnota.I to kosztem Zydow.
                Niczym sie nie roznicie od innych ludzikow,ale kompleksy was zzeraja.
                Stad ta kretynska mowa(szczegolnie osobnikow,ktorzy kraj swoj czynem nie wspomagaja,a siedzac na cieplych miasteczkach) o honorze,sluzbie ojczyznie i tp.pierdoly.
                • amunicyjny1 Re:P.S + 02.06.18, 07:23
                  bywszy2 napisał:

                  > Pozatym jestem tutaj by od czasu do czasu wykazywac wam,ze strugacie niewinna d
                  > ewotke z nadwerezona cnota.I to kosztem Zydow.

                  Czasami masz racje,czasami nie,ale przynajmniej jesteś szczery

                  > Niczym sie nie roznicie od innych ludzikow,ale kompleksy was zzeraja.

                  A to nie jest jakaś specjalna domena polaków .Narody [ludzie] tak mają, jak poudajemy cnotke niewydymke to lepiej śpimy

                  > Stad ta kretynska mowa(szczegolnie osobnikow,ktorzy kraj swoj czynem nie wspoma
                  > gaja,a siedzac na cieplych miasteczkach) o honorze,sluzbie ojczyznie i tp.pierd
                  > oly.
                  >
                  >

                  To akurat nasza skaza genetyczna.Polak za granico dostaje głupawki Robi się prozelito,po tygodniu za granico już będzie srał do własnego gniazda,wszystkich pouczał, i gadał ''a u nas w ameryce''
                  • bywszy2 No,tak.Ale to nie jest powod do generalizowania+ 02.06.18, 07:54
                    Mam przyjaciol,ktorzy nie odpowiadaja podanych przez pana cechom.
                    • amunicyjny1 Re: No,tak.Ale to nie jest powod do generalizowan 02.06.18, 08:04
                      bywszy2 napisał:

                      > Mam przyjaciol,ktorzy nie odpowiadaja podanych przez pana cechom.
                      >
                      >
                      zostaje mi pogratulować
    • blueelvic2 Zydzi doswiadczyli i Zydzi zrozumieli... 02.06.18, 02:07
      co w przeszlosci oznaczala pasywna i bezsilna postawa ... i postanowili to zmienic.

      Zbudowali swoj arsenal atomowy i niech nikt nie ma zludzen, ze w sytuacji dramatycznej go uzyja.
      • amunicyjny1 Re: Zydzi doswiadczyli i Zydzi zrozumieli... 02.06.18, 07:46
        blueelvic2 napisał(a):



        >
        > Zbudowali swoj arsenal atomowy i niech nikt nie ma zludzen, ze w sytuacji drama
        > tycznej go uzyja.


        Nie podniecaj się tak atomówkami,to sztuka na raz i jak każda niesie swoje konsekwencje

        Izrael posiada poniżej setki głowic,całego świata nie rozwalą, a delikatnie rzecz ujmując, nie przysporzy to im popularności
        • bywszy2 Re: zgadza sie+ 02.06.18, 07:56
          amunicyjny1 napisał(a):

          > Nie podniecaj się tak atomówkami,to sztuka na raz i jak każda niesie swoje kons
          > ekwencje
          >
          > Izrael posiada poniżej setki głowic,całego świata nie rozwalą, a delikatnie rze
          > cz ujmując, nie przysporzy to im popularności

          <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
          Ale czy tutaj o popularnosc chodzi?
          • amunicyjny1 Re: zgadza sie+ 02.06.18, 08:57
            bywszy2 napisał:

            > amunicyjny1 napisał(a):
            >
            > > Nie podniecaj się tak atomówkami,to sztuka na raz i jak każda niesie swoj
            > e kons
            > > ekwencje
            > >
            > > Izrael posiada poniżej setki głowic,całego świata nie rozwalą, a delikatn
            > ie rze
            > > cz ujmując, nie przysporzy to im popularności

            > <<<<<<<<<<<<<<<<
            > ;<<<<<<<<<<<<<<<
            > 0;<<<<<<<<<<<<<<<&#
            > 60;<<
            > Ale czy tutaj o popularnosc chodzi?
            >
            >
            >
            >
            Rzucając atomówkami na lewo i prawo na pewno jej nie zyskacie
            • bywszy2 Re: zgadza sie+ 02.06.18, 11:12
              amunicyjny1 napisał(a):
              Rzucając atomówkami na lewo i prawo na pewno jej nie zyskacie

              <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
              Sa rozne alternatywy.Np.:
              1.Po nas to moze byc nawet potop!
              2.Przyko mnie,ze potem moze sie okazac,zenie bedzie nikogo,kto zydom kwiatki na groby przynosic nie bedzie
              3.Moze znajda sie tacy,ze znajda sie tacy,kto pomysli,ze z zydami jak z wariatami nie warto zaczynac.
              4.Zawsze przychodzi na mysl co dzialo z zydami w Polsce przed wojna ,w czasie wojny i po wojnie w kontaktach z ludnoscia katolicka.
              5.Co powiedzial rosyjski general:"Nam nie trzeba by nas lubili.Nam trzeba by nas sie bali"
              Powiedzial to z pozycji sily.
              Izrael to mowi z pozycji:"Jak wy nas tutaj nie chcecie,to i z wami bedzie ..."
        • blueelvic2 Jestes wiekszym gamoniem niz myslalem ... 02.06.18, 14:06
          Kto sie podnica atomowkami? Gdzie postrzegasz takie zachowanie? Zwracaj wieksza uwage na to co piszesz.

          Sytuacja dramatyczna, a moze bardziej poprawnie krytyczna bylaby wowczas, kiedy Izraelowi grozilaby fizyczna zaglada. Kropka.
          • amunicyjny1 Re: Jestes wiekszym gamoniem niz myslalem ... 02.06.18, 14:24
            blueelvic2 napisał(a):

            > Kto sie podnica atomowkami? Gdzie postrzegasz takie zachowanie? Zwracaj wieks
            > za uwage na to co piszesz.
            >
            > Sytuacja dramatyczna, a moze bardziej poprawnie krytyczna bylaby wowczas, kiedy
            > Izraelowi grozilaby fizyczna zaglada. Kropka.



            W twoich postach,druga sprawa że wypadało by wiedzieć czym był'' plan SAMSON'' a czym jest ''uderzenie Samsona'' Izraelici naprawdę nie maja ochoty na drugą Masade
            Niektórzy mają ale ci najbardziej ortodoksyjni z ortodoksyjnych
            MIMO ŻE SA żydami,istnienie państwa Izrael jest dla nich największą obraza. Zgadni dla czego
    • blueelvic2 Wybor Samsona ... 02.06.18, 14:21
      Mosze Dajan powiedzial:


      Mamy realna mozliwosc pociagnac swiat na dno razem z nami. I zapewniam was, ze to sie stanie, nim Izrael zostanie starty z powierzchni globu.


      Tak, o tym doskonale wiedza Rosjanie, Amerykanie i inni ...

      Historia legendarnego Samsona potwierdzili obroncy plaskowyzu Masady, a ich heroizm zyje w ich sercach nadal.

      Wniosek: niech niebiosa oswieca przywodce Hezbollahu i rzadzacych Iranem. Amen.
      • amunicyjny1 Re: Wybor Samsona ... 02.06.18, 14:29
        blueelvic2 napisał(a):

        > Mosze Dajan powiedzial:
        >
        >
        > Mamy realna mozliwosc pociagnac swiat na dno razem z nami. I zapewniam was,
        > ze to sie stanie, nim Izrael zostanie starty z powierzchni globu.

        >
        >
        Za takie gatki powinien dostać na początek w pysk,a potem w kaftan i do czubków
        • bywszy2 Re: za takie gatki powinien byl dostac uznanie+ 02.06.18, 21:38
          amunicyjny1 napisał(a):

          > blueelvic2 napisał(a):
          >
          > > Mosze Dajan powiedzial:
          > >
          > >
          > > Mamy realna mozliwosc pociagnac swiat na dno razem z nami. I zapewnia
          > m was,
          > > ze to sie stanie, nim Izrael zostanie starty z powierzchni globu.

          > >
          > >
          > Za takie gatki powinien dostać na początek w pysk,a potem w kaftan i do czubków

          > <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
          A wy i inni powinniscie wiedziec,ze tym razem i wam wszystkim nie ujdzie to bezkarnie.
          Nie powtorzy sie historia."Nikt nie bedzie chcial umrzec za Gdansk"
          • amunicyjny1 Re: za takie gatki powinien byl dostac uznanie+ 02.06.18, 22:40
            kTo to jest ci wy ? Cały świat ma odpowiadać bo ktoś kiedyś skrzywdził żydów,?przecież to chore .Niemiecka odpowiedzialność zbiorowa to przy tym humanitaryzm
            • bywszy2 Re: za takie gatki powinien byl dostac uznanie+ 03.06.18, 01:35
              amunicyjny1 napisał(a):

              > kTo to jest ci wy ? Cały świat ma odpowiadać bo ktoś kiedyś skrzywdził żydów,?p
              > rzecież to chore .Niemiecka odpowiedzialność zbiorowa to przy tym humanitaryzm

              ><<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
              kTo to jest ci wy ? - to ci,nie my.
              O polskiej odpowiedzialnosci - cicho?
              Caly swiat nie musi odpowiadac,ze ktos skrzywdzil.Ale bedzie odpowiadal,jezeli ten ktos zacznie krzywdzic.A chetnych jest niemalo.
              • amunicyjny1 Re: za takie gatki powinien byl dostac uznanie+ 03.06.18, 09:52
                bywszy2 napisał:

                > [i]amunicyjny1 napisał(a):
                >




                > O polskiej odpowiedzialnosci - cicho?
                Nikt nie lubi przyznawać się do grzechów ojców.Wy też


                Ale bedzie odpowiadal,jezeli
                > ten ktos zacznie krzywdzic.
                >
                Nie będzie,tego jestem pewien. Swiat nie będzie umierał za Jerozolimę, tylko ją zniszczy gdy mu zagrozi,a pewnie nie muszę ci udowadniać że ma potencjał do tego
                • bywszy2 Re: przy tym+ 03.06.18, 10:43
                  swiat straci kilku swoich.
                  Wiec jest to powod do zastanowienia sie.
                  Chociaz perspektywa,ze na ciebie czekaja na tamtym swiecie 52 hurysek jest nie do pogardzenia.
                  • amunicyjny1 Re: przy tym+ 03.06.18, 10:58
                    bywszy2 napisał:

                    > swiat straci kilku swoich.

                    Lepiej kilku, niż jakieś armagedony w izraelskim wykonaniu,które wieści blueelvic2 [a w które nie wierzę]
                    > Wiec jest to powod do zastanowienia sie.

                    Także dla was....


                    > Chociaz perspektywa,ze na ciebie czekaja na tamtym swiecie 52 hurysek jest nie
                    > do pogardzenia.
                    >
                    >
                    Niech każdy najpierw poradzi swojej,a wtedy niech gada o 52
                    • bywszy2 Re: przy tym+ 03.06.18, 13:38
                      amunicyjny1 napisał(a):
                      > Wiec jest to powod do zastanowienia sie.

                      Także dla was....

                      <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
                      Nie musimy sie zastanawiac.
                      Bo wiemy,na co was stac w stosunku do nas.
                      • amunicyjny1 Re: przy tym+ 03.06.18, 16:52
                        bywszy2 napisał:

                        > amunicyjny1 napisał(a):
                        > > Wiec jest to powod do zastanowienia sie.
                        >
                        > Także dla was....

                        > <<<<<<<<<<<<<<<<
                        > ;<<<<<<<<<<<<<<<
                        > 0;<<<<<<<
                        > Nie musimy sie zastanawiac.
                        > Bo wiemy,na co was stac w stosunku do nas.
                        >
                        >
                        Z całym szacunkiem,co ty wiesz siedząc w Szwecji na dupie ?

                        Tyle co nasze niesławne amerykance w pierwszym pokoleniu o Polsce
                      • amunicyjny1 Re: przy tym+ 03.06.18, 17:10
                        bywszy2 napisał:

                        > amunicyjny1 napisał(a):
                        > > Wiec jest to powod do zastanowienia sie.
                        >
                        > Także dla was....

                        > <<<<<<<<<<<<<<<<
                        > ;<<<<<<<<<<<<<<<
                        > 0;<<<<<<<
                        > Nie musimy sie zastanawiac.
                        >


                        To nie będzie moja decyzja,ale mam nadzieje że wielcy tego świata podejmą adekwatne działania do waszych

                        Także zalecał bym chwile rozwagi przed podjęciem głupich decyzji

                        Swat 3000 lat obywał się bez państwa Izrael, obędzie się i dalej
            • bywszy2 Re: A kto wy+ 03.06.18, 06:25
              amunicyjny1 napisał(a):

              > kTo to jest ci wy ? Cały świat ma odpowiadać bo ktoś kiedyś skrzywdził żydów,?p
              > rzecież to chore .Niemiecka odpowiedzialność zbiorowa to przy tym humanitaryzm

              > <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
              Arabowie tez twierdza:"To my mamy odpowiadac za to,ze Europejczycy gnoili zydow?"
              Wiec,kto ma byc w przyszlosci byc odpowiedzialnym?
              • amunicyjny1 Re: A kto wy+ 03.06.18, 09:56
                bywszy2 napisał:

                > [i]amunicyjny1 napisał(a):
                >


                > Arabowie tez twierdza:"To my mamy odpowiadac za to,ze Europejczycy gnoili zydow
                > ?"
                Mają racje

                > Wiec,kto ma byc w przyszlosci byc odpowiedzialnym?
                >
                A to zależy z kim będziecie wtedy wojować
                • amunicyjny1 Re: A kto wy+ 03.06.18, 10:22
                  youtu.be/aiBRAGDGI3c
                  I takie obrazki Nikki Haley sama z ambasadorem Izraela przy ONZ oraz kilkudziesięciu ambasadorów stoi wokół ambasadora rosyjskiego słuchając co ma do powiedzenia.
                  youtu.be/aiBRAGDGI3c?t=44
                  youtu.be/aiBRAGDGI3c?t=35
                  nawet UK nie wspiera USA w ONZ to jest naprawę ewenement.
                  • bywszy2 Re: A kto wy+ 03.06.18, 10:52
                    wami zawsze biznes kieruje.
                    • amunicyjny1 Re: A kto wy+ 03.06.18, 11:33
                      bywszy2 napisał:

                      > wami zawsze biznes kieruje.
                      >
                      Aż takiej siły sprawczej nie mam..........mogę np, grzecznie zasugerować żonie co bym chciał na obiad [posłucha albo i nie]

                      Jednak nie sądzę by chodziło ci o taki biznes i wpływy....Ale innych nie kojarzę
                      • bywszy2 Re: biznes kierowal+ 03.06.18, 13:41
                        jak np.Irak zescie wspolnie najechali.
                        Pamietam goraczke,ze nalezy juz do Iraku wstapic,bo sie straci podzial lupu.
                        • amunicyjny1 Re: biznes kierowal+ 03.06.18, 16:49
                          bywszy2 napisał:

                          > jak np.Irak zescie wspolnie najechali.
                          > Pamietam goraczke,ze nalezy juz do Iraku wstapic,bo sie straci podzial lupu.
                          >
                          >
                          Nie miałem na to wpływu.Ale będzie mi wstyd do końca życia
                          • bywszy2 Re: No tak+ 03.06.18, 17:09
                            amunicyjny1 napisał(a):

                            > Nie miałem na to wpływu.Ale będzie mi wstyd do końca życia

                            <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
                            Nie musi sie pan wstydzic.
                            Takie juz jest zycie.
                            A zreszta panu nalezy sie uznanie za:
                            Synowie do czynow rodzicow niechetnie sie przyznaja.
                            Tak to pan wypowiedzial?
                            Prosze pana,jest pan jedyny na tym forum,ktory o jakies czyny wspomnial.
                            Dlatego uznanie!
                            Alez juz Stalin stworzyl formule:Syn za ojca nie odpowiada.
                            Chociaz sam te formule mial gdzies.
                            Zycze dobrej niedzili.
                            • amunicyjny1 Re: No tak+ 03.06.18, 17:15
                              bywszy2 napisał:

                              > Zycze dobrej niedzili.
                              >
                              >
                              >
                              Nawzajem ,dziś dni mojej mieściny idę się napić wódki,pokłócić się zawsze zdążymy............
                • bywszy2 Re: A kto wy+ 03.06.18, 10:50
                  [i]amunicyjny1 napisał(a):

                  > bywszy2 napisał:
                  >
                  > > amunicyjny1 napisał(a):
                  > >
                  >
                  >
                  > > Arabowie tez twierdza:"To my mamy odpowiadac za to,ze Europejczycy gnoili
                  > zydow
                  > > ?"
                  > Mają racje
                  >
                  > > Wiec,kto ma byc w przyszlosci byc odpowiedzialnym?
                  > >
                  > A to zależy z kim będziecie wtedy wojować

                  <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
                  czyli jednym slowem,umywa pn rece.
                  Jestescie niewiniatkami.
                  Jestesci niewinni zamordowania 200 000 Zydow z 300 000 znajdujacych sie poza getto?
                  Nie liczac szmalcownikow i podobnej swoloczy oraz swploczy 1968 roku?
                  Jezeli Arabowie maja racje,to jaka jest wasza pozycja i w jakim stpniu jestescie odpowiedzialni?
                  A teraz nowa ustawa chcecie przeszlosc zamazac.
                  Z kim bedziemy wojowac?To zalezy kto z Zydami zacznie wojowac.
                  Nie przekrecaj pan.
                  Inicjatywa do was nalezy.
                  Zydzi sie odszczekuja.
                  • amunicyjny1 Re: A kto wy+ 03.06.18, 11:14
                    bywszy2 napisał:


                    > czyli jednym slowem,umywa pn rece.
                    > Jestescie niewiniatkami.
                    > Jestesci niewinni zamordowania 200 000 Zydow z 300 000 znajdujacych sie poza ge
                    > tto?
                    > Nie liczac szmalcownikow i podobnej swoloczy oraz swploczy 1968 roku?

                    Napisałem ci nikt nie lubi odpowiadać za grzechy ojców.Wy także

                    > Jeżeli Arabowie maja racje,to jaka jest wasza pozycja i w jakim stpniu jestesci
                    > e odpowiedzialni?

                    Za to co było odpowiada Europa, za dzisiejszy burdel ODPOWIADAĆIE WY

                    > A teraz nowa ustawa chcecie przeszlosc zamazac.

                    Nie, to obrona przed złodziejami w myckach z long Island,którzy nigdy nic wspólnego z Polsko nie mieli,a chcą zrobić geszeft na spalonych żydowskich szewcach z pod Tarnopola


                    > Z kim bedziemy wojowac?To zalezy kto z Zydami zacznie wojowac.
                    > Nie przekrecaj pan.
                    > Inicjatywa do was nalezy.
                    > Zydzi sie odszczekuja.
                    >
                    Zależy od punktu widzenia
                    • bywszy2 Re: ?+ 03.06.18, 13:50
                      "Za to co było odpowiada Europa, za dzisiejszy burdel ODPOWIADAĆIE WY "
                      to po kiego ... wpie...cie sie do tego burdelu?
                      W dodatku nieproszeni?
                      A ze Europa za to co bylo odpowiada,podaj pan konsekwencje ktore za to poniosla?
                      Ze nie chcecie sie przyznac do czynow bochaterskich swoich ojcow i matek - to splynie to powas jak woda po gesi?
                      I macie czelnosc innych pouczac?
                      Myslicie,ze jak cos do czego,to ujdzie wam to bezkarnie?
                      A mnie za korespondencje z pane grozi 3 lata wiezienia za to,ze szkaluje,obsmarkuje i opluwam Polske i Polakow.
                      Co do punktow widzenia - zawsze mieliscie osobliwe - i to naswoja korzysc.
                      • amunicyjny1 Re: ?+ 03.06.18, 16:46
                        bywszy2 napisał:

                        > "Za to co było odpowiada Europa, za dzisiejszy burdel ODPOWIADAĆIE WY "
                        > to po kiego ... wpie...cie sie do tego burdelu?
                        > W dodatku nieproszeni?

                        Żebyście NIE ZROBILI TEGO CO Z WAMI NIEMCY

                        > A ze Europa za to co bylo odpowiada,podaj pan konsekwencje ktore za to poniosla
                        > ?




                        kajamy się do tej pory zapominając o swoich ofiarach
                        moja wioska został spacyfikowana w 44, 58 tropów [żadnego żyda] 16 Z NICH TO MOJA RODZINA 4 ZGINĘŁO NA FRONCIE,i lu ty straciłeś że jestem tobie coś winien ?


                        > Ze nie chcecie sie przyznac do czynow bochaterskich swoich ojcow i matek - to s
                        > plynie to powas jak woda po gesi?

                        My przyznajemy się,a wy przyznajecie sie do Jagody który zamordował miliony ludzi? On nie był jedyny były setki takich


                        > I macie czelnosc innych pouczac?
                        > Myslicie,ze jak cos do czego,to ujdzie wam to bezkarnie?


                        Nam nie, nie mamy takiej siły przebicia .Tysiące waszych tego uniknęło,i nigdy nie poniesie odpowiedzialności


                        > A mnie za korespondencje z pane grozi 3 lata wiezienia za to,ze szkaluje,obsmar
                        > kuje i opluwam Polske i Polakow.
                        > Co do punktow widzenia - zawsze mieliscie osobliwe - i to naswoja korzysc.
                        >
                        Nic ci nie grozi nie sraj w portki
                        • bywszy2 Re: ?+?+ 03.06.18, 17:29
                          1.
                          "Żebyście NIE ZROBILI TEGO CO Z WAMI NIEMCY" - to jest podobe do jakies starej k...y,pilnujacej cnoty swej sasiadki.Pilnuj swoje dziewictwa niepokalane.
                          A to co zrobili Polacy,to sie nie liczy?
                          2.
                          " lu ty straciłeś że jestem tobie coś winien ?" - wspomne tylko 200 000 z 300 000 zydow,znajdujacych sie poza Getto i zamordowanych przez panskich ziomkow - bez udzialu Niemcow.
                          I nikt sie nie kaja,oprocz niektorych naukowcow.
                          Wrecz przeciwnie,stworzyliscie nowa ustawe.
                          3.
                          "My przyznajemy się,a wy przyznajecie sie do Jagody który zamordował miliony ludzi? On nie był jedyny były setki takich" - przyznajemy sie,nie zapominajac,ze byl on wychowankiem niejakiego
                          Feliksa Dzierzynskiego
                          Mienzynskiego - nastepce tego pierwszego tez Polak
                          Redensa - tez Polak i szwagier Stalina
                          Wlodzmirrski - od poruczen specjalnych - tez Polak
                          oraz wielu innych.
                          I co oni wszyscy maja wspolnego z mordowaniem przez was Zydow w trakcie wojny i po wojnie?
                          4.
                          Czy mi cos grozi?
                          I czy nie mam ... w portki?
                          A ... was wie.
                          Zmienia pan temat.
                          Chodzi o to,ze jak Golda pwiedziala:
                          Wy nas tutaj nie chcecie,to i my was nie chcemy.
                          Tym razem wam to na sucho nie ujdzie.
                          Tam wyzej napisalem,ze panu nalezy sie uznanie.
                          Potwierdzam to raz jeszcze.
                          • amunicyjny1 Re: ?+?+ 04.06.18, 10:16
                            bywszy2 napisał:

                            > 1.
                            > "Żebyście NIE ZROBILI TEGO CO Z WAMI NIEMCY" - to jest podobe do jakies
                            > starej k...y,pilnujacej cnoty swej sasiadki.Pilnuj swoje dziewictwa niepokalane
                            > .

                            Własnie wtedy tej starej k...y,pilnujacej cnoty swej sasiadkiwtedy zabrakło.Lepiej nie popełniać tych samych błędów dwa razy

                            > A to co zrobili Polacy,to sie nie liczy?
                            W obecnym konflikcie? Absolutnie nie

                            > 2.
                            > " lu ty straciłeś że jestem tobie coś winien ?" - wspomne tylko 200 000
                            > z 300 000 zydow,znajdujacych sie poza Getto i zamordowanych przez panskich zio
                            > mkow - bez udzialu Niemcow.

                            Bardzo możliwe

                            > I nikt sie nie kaja,oprocz niektorych naukowcow.
                            > Wrecz przeciwnie,stworzyliscie nowa ustawe.

                            Napisałem ci do czego służy nowa ustawa

                            > "My przyznajemy się,a wy przyznajecie sie do Jagody który zamordował miliony
                            > ludzi? On nie był jedyny były setki takich"
                            - przyznajemy sie,nie zapomin
                            > ajac,ze byl on wychowankiem niejakiego
                            > Feliksa Dzierzynskiego
                            > Mienzynskiego - nastepce tego pierwszego tez Polak
                            > Redensa - tez Polak i szwagier Stalina
                            > Wlodzmirrski - od poruczen specjalnych - tez Polak
                            > oraz wielu innych.

                            To witaj w klubie morderców

                            > I co oni wszyscy maja wspolnego z mordowaniem przez was Zydow w trakcie wojny i
                            > po wojnie?
                            To że morderce z człowieka czyni ''okazja,system '' a nie narodowość


                            > Czy mi cos grozi?
                            > I czy nie mam ... w portki?
                            > A ... was wie.
                            > Zmienia pan temat.

                            ??
                            > Chodzi o to,ze jak Golda pwiedziala:
                            > Wy nas tutaj nie chcecie,to i my was nie chcemy.
                            > Tym razem wam to na sucho nie ujdzie.

                            Golda mogła sobie gadać,co jej przyjdzie do łba,to nic nie kosztuje
                            • bywszy2 Re: ???+ 04.06.18, 13:16
                              1.
                              To nie sa bledy,to przestepstwo wasze,do ktorego sie nie przyznajecie.
                              I macie czelnosc zydow pouczac?
                              A ile zdrowasiek macie za grzechy swoje oprawic?
                              I lbem w posadzke walnac?
                              2.
                              Nie mozliwe,a udowodnione:
                              Ksiazka oparta tylko i wylacznie na danych - "Dalej jest noc"
                              oko.press/dalej-jest-noc-dwoch-na-trzech-zydow-szukajacych-ratunku-zginelo-z-rak-polakow-lub-przy-ich-wspoludziale/
                              Powtorz pan,do czego sluzy ustawa.
                              Bo oprocz pan nikt tego nie wie.
                              "To że morderce z człowieka czyni ''okazja,system '' a nie narodowość "
                              W przypadku mordowania zydow przez Polakow - wyraznie narodowosc odgrywala role.
                              Nie witaj mnie pan w klubie mordercow - to wyscie mordowali.
                              Powtarzam:
                              Golda powiedziala:
                              > Wy nas tutaj nie chcecie,to i my was nie chcemy.
                              > Tym razem wam to na sucho nie ujdzie.


                              Golda mogła sobie gadać,co jej przyjdzie do łba,to nic nie kosztuje - twierdzi pan.
                              I dlatego sra pan w portki?
                              Napisal pan,ze swiat przez 3000 lat bez Izraela sie obchodzil.Obejdzie sie i teraz.
                              Panie,drogi boga sa niezbadaneNiewiadomo co i pana czeka.
                              Osobiscie,to ja ludzi z takim zdaniem,to ja wcale zalowal nie bede.
                              Powiem tylko .... wam na droge.
                              Nie bedzie nas,to i ... z wami.
                              Jestescie do niczego potrzebni.Smiec!
                              • amunicyjny1 Re: ???+ 04.06.18, 14:11
                                bywszy2 napisał:

                                > 1.
                                > To nie sa bledy,to przestepstwo wasze,do ktorego sie nie przyznajecie.




                                > I macie czelnosc zydow pouczac?

                                No wybacz, jakoś nie przemawia do mnie teza o narodzie wybranym.Więc śmiem

                                > A ile zdrowasiek macie za grzechy swoje oprawic?
                                > I lbem w posadzke walnac?
                                Bardzo dużo .Podobnie jak wy kadiszu za pomordowanych polaków, Rosjan i Bóg wie ilu narodowości pomordowanych przez osobników narodowości żydowskiej
                                > 2.
                                > Nie mozliwe,a udowodnione:
                                > Ksiazka oparta tylko i wylacznie na danych - "Dalej jest noc"
                                > oko.press/dalej-jest-noc-dwoch-na-trzech-zydow-szukajacych-ratunku-zginelo-z-rak-polakow-lub-przy-ich-wspoludziale/
                                I co to zmienia,temat jest o wydarzeniach późniejszych.A żadne prawodawstwo nie usprawiedliwia mordu dzisiejszego, tym,że ktoś 70 lat temu na innym kontynencie zabił ci dziadka
                                > Powtorz pan,do czego sluzy ustawa.

                                Cofni sie pare postów jest tam o myckach z long Island. Znajdziesz bez trudu


                                > Bo oprocz pan nikt tego nie wie.

                                Wiedzo nie wiedzo co za różnica ,ty też nie lubisz słuchać o ziomkach ludobójcach.To taki odruch obronny
                                > "To że morderce z człowieka czyni ''okazja,system '' a nie narodowość "
                                > W przypadku mordowania zydow przez Polakow - wyraznie narodowosc odgrywala r
                                > ole.

                                To prawda, żydzi mordowali jak leci. Narodowość była wtórna


                                > Nie witaj mnie pan w klubie mordercow - to wyscie mordowali.
                                Ofiary Jagody to ponad 10 milionów ludzi,a nie był on jedyny..Chcesz się licytować? .Możemy


                                > Powtarzam:
                                > Golda powiedziala:
                                > > Wy nas tutaj nie chcecie,to i my was nie chcemy.
                                > > Tym razem wam to na sucho nie ujdzie.

                                >
                                Doskonale wiesz że mi to wisi, nie mam wpływu na takie rzeczy

                                > Golda mogła sobie gadać,co jej przyjdzie do łba,to nic nie kosztuje - tw
                                > ierdzi pan.
                                > I dlatego sra pan w portki?

                                Nie zdarza mi się to, a na pewno po ukończeniu 4 lat.A było to dawno temu


                                > Napisal pan,ze swiat przez 3000 lat bez Izraela sie obchodzil.Obejdzie sie i
                                > teraz.

                                > Panie,drogi boga sa niezbadaneNiewiadomo co i pana czeka.

                                Z tym się zgodzę


                                > Osobiscie,to ja ludzi z takim zdaniem,to ja wcale zalowal nie bede.
                                > Powiem tylko .... wam na droge.
                                > Nie bedzie nas,to i ... z wami.
                                > Jestescie do niczego potrzebni.Smiec!



                                Dlaczego tytułujesz mnie śmieciem .Bo nie zgadzam się z tobą ?
                                • bywszy2 Re: ???+ 04.06.18, 14:56
                                  Sra pan,sra wyraznie.
                                  I dlatego wlazl pan w ten watek.
                                  A co do tych myckowatych?
                                  To wam pedofilom w sutannach nie popuszczom.
                                  I jest to jest wlasnie o czasach pozniejszych.
                                  A o tych starszych to jeszcze pojdzie mowa.Nikt was z tego nie rozgrzeszyl.A wrzaskami prawde nie ukryjecie.I elokwencje wam nie pomoga.
                                  Odwal sie od Jagody.On byl jeden,a was cala zgraja.
                                  A zpanskiej strony to bezczelnosc i chamstwo.
                                  Cale szczescie,ze mam was gleboko w ...!

                                  "Dlaczego tytułujesz mnie śmieciem .Bo nie zgadzam się z tobą ?" - bop tacy jak pan sa.
                                  • amunicyjny1 Re: ???+ 04.06.18, 15:18
                                    bywszy2 napisał:

                                    > Sra pan,sra wyraznie.

                                    Nawet jak bym srał to w swoje spodnie,co ci do tego.Mnie nie interesuje czy ci ptaszka ucięli.To prywatne sprawy



                                    > I dlatego wlazl pan w ten watek.

                                    Ja .............. O ile zauważyłem nie piszemy po hebrajsku czy w jidisz .A z nas dwóch, to polski jest moim narodowym językiem nie twoim.To raczej ty tu jesteś gościem

                                    > A co do tych myckowatych?
                                    > To wam pedofilom w sutannach nie popuszczom.

                                    Nie popuszczaj,targuj się

                                    > I jest to jest wlasnie o czasach późniejszych.
                                    No własnie.Zboczyliśmy z tematu


                                    > A o tych starszych to jeszcze pojdzie mowa.Nikt was z tego nie rozgrzeszyl.A wr
                                    > zaskami prawde nie ukryjecie.I elokwencje wam nie pomoga.

                                    Od Rozgrzeszania jest Bóg


                                    > Odwal sie od Jagody.On byl jeden,a was cala zgraja.

                                    Było ich sporo.Przytoczyłem akurat jednego, bo wymordować 10 milionów luda nie każdy potrafi.Ale jak chcesz to ci przytoczę innych

                                    > A zpanskiej strony to bezczelnosc i chamstwo.
                                    > Cale szczescie,ze mam was gleboko w ...!

                                    W niewiedzy zawsze się lżej żyje
                                    >
                                    > "Dlaczego tytułujesz mnie śmieciem .Bo nie zgadzam się z tobą ?" - bop t
                                    > acy jak pan sa.
                                    >
                                    >
                                    Ja też cie pozdrawiam
                                    • amunicyjny1 Re: ???+ 04.06.18, 21:41
                                      www.onet.pl/?utm_source=wiadomosci_viasg&utm_medium=nitro&utm_campaign=allonet_nitro_new&srcc=ucs&pid=c8cb7d77-341a-459e-a332-84d18dde1cd9&sid=b177a2c9-166f-4113-9b28-185bbe554807&utm_v=2Ciekawe

                                      Premier Izraela Benjamin Netanjahu zaapelował dzisiaj do Niemiec, by wzorem USA przyjęły ostrzejsze stanowisko wobec Iranu. Jego zdaniem Iran "chce zamordować kolejne sześć milionów Żydów".


                                      Trochę głupio to brzmi

                                      Żyd jedzie do Niemiec na skargę, że chcą zabić żydów
                                      • 3nd Izrael - Niemcy - Polska 05.06.18, 08:43
                                        amunicyjny1 napisał(a):


                                        >
                                        > Trochę głupio to brzmi
                                        >
                                        > Żyd jedzie do Niemiec na skargę, że chcą zabić żydów

                                        Politycznie ,nie nie jest to glupie. Niemcy sa podpisane pod tym porozumieniem z Iranem .
                                        Najwiekszym glupstwem bedzie jesli pojedzie do Polski , po tej idiotycznej (czesciowo - w sprawie "polskich obozow smierci" byla o.k.) ustawy IPN-u . No i Polska nie ma co do gadania w sprawie Iranu .
                                      • bywszy2 Re: panie+ 05.06.18, 12:13
                                        amunicyjny1 04.06.18, 15:18
                                        bywszy2 napisał:
                                        Nawet jak bym srał to w swoje spodnie,co ci do tego.Mnie nie interesuje czy ci ptaszka ucięli.To prywatne sprawy

                                        Rozumiem panskie ukryte pragnienie.
                                        Po znajomosci dam polizac.
                                        " Jego zdaniem Iran "chce zamordować
                                        > kolejne sześć milionów Żydów".
                                        Trochę głupio to brzmi
                                        Żyd jedzie do Niemiec na skargę, że chcą zabić żydów"

                                        Nie skarzyc sie a podyskutowac.
                                        Bo z wami nawet nie warto.
                                        Mordowaliscie za zdobycie byle czego.
                                        Zapytaj pan ojca,czy lozeczko,do ktorego pan sikal w malenkosci,nie nalezalo czasem do zamordowanej przez niego malej zydoweczki.
                                        Niemcy sie przyznali,a wy iewiniatek udajecie - jak ta stara k..wa udaje dziewice.
                                        Ale moj wuek Pan Chrystus tez sie mscic potrafi.
                                        Teraz glupek cierpi za wasze grzechy,ale w koncu zmadrzeje.
                                        Rozmawiam z panem i czuje niesmak.
                                        A c... tam wie,czy syn jakiegos mordercy nierozgrzeszonego.I sam taki sam potencjalny.
                                        • amunicyjny1 Re: panie+ 05.06.18, 14:56
                                          bywszy2 napisał:

                                          >

                                          > Rozumiem panskie ukryte pragnienie.

                                          Nieskożystam,udaj się w tej sprawie do swojej żony

                                          > Bo z wami nawet nie warto.
                                          To dlaczego dzień w dzień walisz w klawiaturę na polskim forum?

                                          > Mordowaliscie za zdobycie byle czego.
                                          wy za pięć kłosków z kołchozowego pola

                                          > Zapytaj pan ojca,czy lozeczko,do ktorego pan sikal w malenkosci,nie nalezalo cz
                                          > asem do zamordowanej przez niego malej zydoweczki.
                                          Spał na szlabanie

                                          > Niemcy sie przyznali,a wy iewiniatek udajecie - jak ta stara k..wa udaje dziewi
                                          > ce.
                                          To ładnie ze strony Niemców, że się przyznali

                                          > Ale moj wuek Pan Chrystus tez sie mscic potrafi.
                                          > Teraz glupek cierpi za wasze grzechy,ale w koncu zmadrzeje.

                                          Szczerze mówiąc niezbyt interesuje mnie pańska rodzina,także zaproszenia na Bar micwy proszę sobie darować

                                          > Rozmawiam z panem i czuje niesmak.
                                          Ja tam raczej jestem pod wrażeniem pańskiej kultury i erudycji

                                          > A c... tam wie,czy syn jakiegos mordercy nierozgrzeszonego.I sam taki sam poten
                                          > cjalny.

                                          To masz pan problem pisać dalej, czy nie .Podobny paradoks jak ze schabowym za pół ceny, i chcesię i bojeśie
                                      • karbat Re: ???+ 05.06.18, 12:47
                                        amunicyjny1 napisał(a):
                                        > Premier Izraela Benjamin Netanjahu zaapelował dzisiaj do Niemiec, by wzorem USA
                                        > przyjęły ostrzejsze stanowisko wobec Iranu. Jego zdaniem Iran "chce zamordować
                                        > kolejne sześć milionów Żydów".

                                        Niemcy nie maja wiekszych problemow z Iranem .
                                        Izrael ma problemy z Iranem , rozbieznosci pogladow , problemy …
                                        niech sobie je sam z tym krajem je wyjasnia , a nie zawraca doopy innym

                                        Iran zrezygnowal z budowy bomby , i b. dobrze . rakiety …
                                        moze budowac tak jak kazdy inny suwerenny kraj .

                                        to nie jest tak , ze USA mowi ; ty masz robic tak i tak , - mi wolno wszystko
                                        te czasy sie raczej skonczyly , niestety w duzej mierze dzieki polityce USA .




                                        • blueelvic2 Czy Iran zrezygnowal z bomby A ... 05.06.18, 14:08
                                          Moze tak, a moze nie. Jedno jest pewne, ze Iran nie zrezygnowal ze swojej wyjatkowo glupiej retoryki w stosunku do Izraela.

                                          Wojny zamiast pokoju byly zawsze inicjowane ze strony arabskiej ...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka