Dodaj do ulubionych

Jorl ratuj

20.04.20, 20:04
Praca seksualna pomogła jej żyć na poziomie. Teraz i dla niej nastały ciężkie czasy
Pandemia koronawirusa dotknęła wszystkich, w tym branżę seksualną. Wiele osób zarabiających na seksie jest teraz w trudnej sytuacji. Klientów jest coraz mniej, a pracownicy seksualni często zostają bez środków do życia.4

kobieta.wp.pl/praca-seksualna-pomogla-jej-zyc-na-poziomie-teraz-i-dla-niej-nastaly-ciezkie-czasy-6495930698700929a
Obserwuj wątek
      • wojciech.2345 Re: Jorl ratuj 20.04.20, 20:21
        yurek_1111 napisał:

> On tez cierpi przez wirusa, do Grazyny ma szlaban a na Helge go nie stac...
        ------------------
        Rower ma by dojechać do Odry.
        Teraz potrzebny jest kajak.
        • yurek_1111 Re: Jorl ratuj 20.04.20, 23:41
          wojciech.2345 napisał:

> yurek_1111 napisał:
          >
          > > On tez cierpi przez wirusa, do Grazyny ma szlaban a na Helge go nie stac.
          > ..
          > ------------------
          > Rower ma by dojechać do Odry.
          > Teraz potrzebny jest kajak.

Najpierw 2 tygodnie kwarantanny a po 2 tygodniach to juz mu sie odechce...
    • jorl Re: Jorl ratuj 24.04.20, 11:59
      yurek_1111 napisał:

> wojciech.2345 napisał:
      >
      > > yurek_1111 napisał:
      > >
      > > > On tez cierpi przez wirusa, do Grazyny ma szlaban a na Helge go nie
      > stac.
      > > ..
      > > ------------------
      > > Rower ma by dojechać do Odry.
      > > Teraz potrzebny jest kajak.
      >
      > Najpierw 2 tygodnie kwarantanny a po 2 tygodniach to juz mu sie odechce...

Widze ze piekielko sie ujawnilo. Wy macie zle wiec i ja Jorl powinienem miec tak samo zle.
      Ale ja mam zle tylko przez stosunkowo krotki czas a wy cale zycie.

Ale uprzejmie donosze ze sprawy sie posuwaja w dobrym dla mnie kierunku. W pzyszlym tygodniu mysle ze zrobie probe dostania sie do Polski i wrocenia stamtad za kilka godzin. Kochanka bedzie mogla dojechac do granicy, to juz zmieniono, ja tylko przez i kawalek, zobaczymy jak to funkcjonuje.
      He..he.. niedoczekanie wasze...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka