Dodaj do ulubionych

Zmarł Gerd Müller

15.08.21, 17:30
Niektórzy mogą uznać, że śmierć kopacza piłki to mało ważna wiadomość. Mnie się zrobiło smutno gdy przeczytałem tę wiadomość, bo doskonale go pamiętam z czasów gdy był mistrzem nad mistrzami.

www.sport.pl/pilka/7,65081,27455758,gerd-mueller-nie-zyje-robert-lewandowski-zareagowal-na-odejscie.html#s=BoxMMt3#s=BoxOpImg8
Obserwuj wątek
    • polski_francuz RIP 15.08.21, 18:28
      malkontent6 napisał:

"Mnie się zrobiło smutno gdy przeczytałem tę wiadomość, bo doskonale go pamiętam z czasów gdy był mistrzem nad mistrzami."

Jacek Gmoch obronca i trener (chyba) napisal, ze sekretem sukcesow Gerda Müllera byla statyka czyli niemozliwosc dla obrony by Go jakos "ruszyc". To Gerd Müller spowodowal, ze jedenastka pan Gorskiego byla tylko trzecia w swiecie w pamietnych mistrzostwach swiata w 1974 roku.

Byl "wskaznikiem" czy "miernikiem" jakosci strzelcow Bundesligi. I Robert Lewandwski ciezko pracowal by pobic rekord strzelonych bramek. Byl legenda Bayernu i chwala temu klubowi za poparcie pana Müllera w Jego chorobie.

Niech spoczywa w spokoju.

PF
      • caesar_pl Re: RIP 15.08.21, 18:34
        Lewandowski nie musi ciezko pracowac,pracuja koledzy a on tylko wykańcza akcje.Albo widzial ktos,by Lewandowski jak Messi czy Ronaldinio albo Ronaldo z polowy boiska okiwa paru obroncow druzyny przeciwnej i strzeli gola?Lewandowski to typowy napastnik Bundesligi - ma czekac na podanie i zdobyc bramke.
        W Polsce to nie przejdzie,tam każdy by tak chcial.
        • polski_francuz Re: RIP 15.08.21, 18:47
          caesar_pl napisał:

W latach 70-tych i ty i jorl zyliscie w Polsce i mysleliscie jak Polacy. A Gerd Müller strzelal gole po swojemu. W latach 20-tych XXI wieku i ty i jorl lizecie dupe Niemcom i udajecie, ze wam to smakuje. A Lewandowski trzela gole po swojemu: jak wycwiczony gimnastyk.

Czas plynie i jest ewolucja. Nie zawsze na lepsze przyznaje. Ale z czasem poznajemy prawdziwa nature innych.

PF
        • bmc3i Re: RIP 15.08.21, 18:51
          caesar_pl napisał:

> Lewandowski nie musi ciezko pracowac,pracuja koledzy a on tylko wykańcza akcje.
          > Albo widzial ktos,by Lewandowski jak Messi czy Ronaldinio albo Ronaldo z polowy
          > boiska okiwa paru obroncow druzyny przeciwnej i strzeli gola?Lewandowski to ty
          > powy napastnik Bundesligi - ma czekac na podanie i zdobyc bramke.
          > W Polsce to nie przejdzie,tam każdy by tak chcial.

Dlaczego wiec zaden inny typowy strzelec Bundesligi przez 40 lat nie pobil rekordu Millera?
          • malkontent6 Re: RIP 15.08.21, 18:54
            bmc3i napisał:

> Dlaczego wiec zaden inny typowy strzelec Bundesligi przez 40 lat nie pobil rekordu Millera?

Z niecierpliwością czekam na odpowiedzi jorla i cesara.
          • szwampuch58 Re: RIP 15.08.21, 19:10
            Jeszcze sporo brakuje wszystkim do Gerdade.m.wikipedia.org/wiki/Liste_der_erfolgreichsten_Torsch%C3%BCtzen_der_Fu%C3%9Fball-Bundesliga

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka