Dodaj do ulubionych

Alawi do Belki: zostańcie w Iraku

IP: *.dynamic.mts.net 05.11.04, 18:58
POLSKIE WOJSKA MUSZA ZOSTAC W IRAKU!!!OPUSZCZENIE SOJUSZNIKA NA POLU WALKI TO
ZDRADA I HANBA NA POKOLENIA
Obserwuj wątek
    • Gość: MTS POLSKA RACJA STANU JEST POZOSTANIE W IRAKU!! IP: *.dynamic.mts.net 05.11.04, 19:01
      Nie ma innej alternatywy, jedyna alternatywa jest uzycie jeszcze wiekszej sily
      , pokonanie wroga i powrot do domu , oby jak najszybciej!!!
      • Gość: ^^^ Re: POLSKA RACJA STANU JEST POZOSTANIE W IRAKU!! IP: *.home1.cgocable.net 05.11.04, 22:32
        racja stanu=napad wraz z okupacia czy to chciales wydukac?
    • indris Polaku WON z Iraku 05.11.04, 19:07
      Z amerykańskim bandytyzmem nie zawieraliśmy żadnego sojuszu. To tylko Kwas
      WBREW narodowi wpakował polskie wojska w haniebną awanturę. Im szybciej stamtąd
      owe wojska wyjdą, tym lepiej.
      A dyskusji na ten temat Belka nie uniknie. Nie wycofa wojsk, to może skończyć
      jak Aznar.
      • Gość: TAK TRZYMAC!!!! Re: Polaku POZOSTAN w Iraku!!!! IP: *.dynamic.mts.net 05.11.04, 19:13
        Analfabetow politycznych zadna lekcja historii niczego nie nauczy.
        • Gość: europejczyk lekcja historii IP: *.25.119-80.rev.gaoland.net 05.11.04, 20:31
          Tego czego mnie nauczyla historia to szacunku do zycia moich rodakow.
          Niejednokrotnie trwonionego przez naszych przywodcow dla domniemanych
          (z reguly blednie) zdobyczy politycznych.
          Nam nie potrzeba bohaterow, poleglych we wszystkich zakatkach swiata.
          Nam potrzeba uczciwych, pracowitych i madrych Polakow w kraju.
          • Gość: .. zazdroscisz im pieniazkow?przyznaj sie:-))) IP: *.utc.com 05.11.04, 21:13
            • Gość: AK Re: srebrnikow nie zazdrosci sie IP: *.tpg.pl 06.11.04, 12:00
        • Gość: bang ! Re: Polaku POZOSTAN w Iraku? IP: 129.81.192.* 05.11.04, 20:59
          "TAK TRZYMAC!!!"? Czyzby nowe wcielenie "meerkata"??
    • Gość: .. prezydent bohaterskiej Francji -Scierwiak nie..... IP: *.utc.com 05.11.04, 19:08
      ...chcial sie nawet spotkac z Allawim.Polacy! Ktoregos dnia Irak bedzie Wam
      wdzieczny za niepodleglosc.Nie dajcie sie zastraszyc tchorzom i egoistom...
      • Gość: www Re: prezydent bohaterskiej Francji -Scierwiak nie IP: 208.252.134.* 05.11.04, 19:52
        Ale za to odwiedzil Arafata (a moze i Osame incognito, kto wie?)
      • Gość: Manuela Re: prezydent bohaterskiej Francji -Scierwiak nie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.04, 10:41
        PZPR też chciała aby wojska radzieckie były w Polsce i interweniowały w razie
        jakichkolwiek powstań narodowych. Ale to byli okupanci i naród ich nie chciał.
        A teraz nasze władze decyzją o okupacji Iraku robią z Polaków zaborców
        ośmieszają naszą historię. Nie bronią tam granic ojczyzny tylko to po prostu
        się qu..ą i przy okazji cały naród zniesławiają. Licząc na udział w podziale
        łupów polskie firmy są hienami, które chcą żerować na ciele podbitego i
        okupowanego narodu.
        Czas podliczyć zyski i straty.
        Zyski: WĄTPLIWA nadzieja na łatwiejszy wjazd do USA nielicznych obywateli.
        Straty:
        1) w ludziach : paru najemników co liczyli na to, że dorobią się na zabijaniu –
        przeliczyło się.
        2) finansowe : ta wojna kosztuje nasz biedny kraj – te pieniądze można by
        lepiej wydać np. na zrujnowaną służbę zdrowia – wtedy służyły by życiu, a nie
        śmierci
        3) na arenie międzynarodowej staliśmy się pośmiewiskiem jako tępe sługusy USA,
        i jako prostytutka, której nawet nie chcą zapłacić,
        4) nasze dzieci już nie będą dumne z historii naszego kraju, który z takim
        poświęceniem zawsze parł do niepodległości po tym jak stał się okupantem.
    • Gość: Łysy moje 3 grosze... IP: 64.201.13.* 05.11.04, 19:21
      Nie bylem fanem wysylania naszych zolnierzy do Iraku 'na ochotnika' bez
      oficjalnego wsparcia i pod szyldem NATO (w dupie mam ONZ !), ale to sie stalo,
      trudno...
      Teraz jestesmy tam na dobre czy na zle, moze byl to blad, a moze nie...
      Niemniej jednak nigdy w swojej 1038 letniej historii wojska polskie nie
      rejterowaly z pola walki zostawiajac tam sojusznika. Nasza rejterada bylaby
      tragicznym precedensem !
      Jak mielibysmy np prosic amerykanow by wysylali swoich chlopcow do walki w
      wypadku gdyby np. odyebalo Lukaszence ? Pomyslcie o tym.
      Wiemy napewno ze Franca nam nie pomoze
      • indris Re: moje 3 grosze... 05.11.04, 19:29
        NIE jestesmy w Iraku żadnym sojusznikiem. Jesteśmy fagasem, na osobiste
        życzenie Kwasa, który chciał się USA podlizać. Sojusz, który łączy Polskę i USA
        to NATO, i jest to sojusz OBRONNY. A na USA Irak nie napadł.
        • Gość: MTS Re: moje 3 grosze... IP: *.dynamic.mts.net 05.11.04, 19:35
          Ingris nie dorosles do polityki synu!!!
          • indris TAKĄ politykę... 05.11.04, 19:44
            ...ma w d... większość ludzi na świecie i w Polsce też.
            • Gość: .. Re: TAKĄ politykę... IP: *.utc.com 05.11.04, 20:13
              w USA niby "wiekszosc" miala w d... Busa a inna wiekszosc wybrala go na
              prezydenta.Czyli ta "wiekszosc" byla tylko poboznym zyczeniem lewakow.
              Podobnie moze byc w Polsce na temat Iraku...:-)
              • Gość: maruda Re: TAKĄ politykę... IP: *.gdynia.mm.pl 05.11.04, 20:28
                Gość portalu: .. napisał(a):

                > w USA niby "wiekszosc" miala w d... Busa a inna wiekszosc wybrala go na
                > prezydenta.Czyli ta "wiekszosc" byla tylko poboznym zyczeniem lewakow.
                > Podobnie moze byc w Polsce na temat Iraku...:-)

                ***************************

                Zaraz się okaże, że Bush miał 105% poparcia.


                • Gość: .. Re: TAKĄ politykę... IP: *.utc.com 05.11.04, 20:37
                  wystarczylo mu 51 proc.(58 milionow ludzi):-))
                  • Gość: bk Re: TAKĄ politykę... IP: 12.24.244.* 05.11.04, 22:14
                    zapomniales dodac ze wiekszosc z tych milionow to pastuchy, wiesniaki i wyprane
                    z mozgu oszolomy z Mississipi, Alabamy, poludnia i dzikiego zachodu,
                    zobacz jak glosowala cywilizowana Ameryka NYC, LA, Chicago, Boston, Filadelfia,
                    Detroit, i inne aglomeracje na wybrzezach i srodkowym zachodzie
                    • Gość: homofob i rasista Ty doalej nie jarzysz co was zatopilo ! IP: 64.201.13.* 05.11.04, 22:29
                      Ty dalej baranie nie wiesz co was trafilo i zatopilo nie pomogl wam ani Soros
                      ani Moore, ani Rather ani New York Times..
                      I dopoki zapatrzone w siebie barany takie jak ty nie zakapuja co sie stalo, to
                      bedziecie dostawac rowny wpie..co cztery lata !
                      Juz dzisiaj moge sie zalozyc ze jak tylko tego zechce, nastepnym prezydentem
                      bedzie Giuliani.
                      Ja mieszkalem wsrod tych 'pastuchow', 'wiesniakow', ciemniakow' przez piec lat
                      w Knoxville Tennessee i wiesz co matole ?! Wole ich 1000X bardziej niz zadufany
                      w siebie motloch z HoolyWood, Sicko Frisco, Upper East Side czy Beacon Hill w
                      Bostonie

                      Moze to pomoze ci zrozumiec co was zatopilo:
                      www.hannity.com/story.php?content=/zell_miller
                      • Gość: bk Re: Ty doalej nie jarzysz co was zatopilo ! IP: 12.24.244.* 05.11.04, 22:51
                        sluchaj koles,
                        wynik wyborow dotuz przed Ohio brzmial 254-252 czyli remis, tylko ze w Ohio
                        czesc wiesniakow dala sie przekonac buszewikom zaowocowala caly elektoratem
                        wiec rzut monety okazal sie szczesliwy ( a moze i nieszczesliwy) dla buszewikow,
                        Soros, rather i NYT nie dotrze do takich plebejuszy i pospolstwa z Tennessee,
                        jezeli tak ich wolisz to dlaczego dalej tam nie mieszkasz, podobne juz co drugi
                        nie zalatwia sie za stodola,
                        ttragedia jest ze ci wyprani z mozgu, zastraszeni i holdujacy "wartoscia
                        moralnym" pana Busza zdecydowali o jego reelekcji, i co maja za to , beda dalej
                        zalatwiac p[otrzeby za stodolami, wysylac swoich synow na wojenki w interesach
                        Cheney i Haliburtona,
                        specjalisto od przewidywania i obrazania, deficyt, bezrobocie, wartosc dolar za
                        4 lata powiekszy sie dwokrotnie, kto za to bedzie placil, TY i twoje dzieci
                    • Gość: arturlondon [...] IP: *.proxy.aol.com 05.11.04, 22:59
                      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                      • Gość: maruda [...] IP: *.gdynia.mm.pl 06.11.04, 09:53
                        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                • Gość: Lear [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.04, 21:29
                  Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
              • yurek11111 USA to kraj rozdarty i podzielony,Busha wybralo51% 05.11.04, 21:48
                • Gość: rachunek Re: USA to kraj rozdarty i podzielony,Busha wybra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.04, 21:52
                  I starczy osiełku.............
                  • yurek11111 [...] 05.11.04, 23:39
                    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                  • Gość: MTS Re: USA to kraj BOGATY iDEMOKRATYCZNY,Busha wybra IP: *.dynamic.mts.net 06.11.04, 00:18
                    Dysponujacy najlepszym systemem politycznym swiata.
                    Dwie partie,jak dwie konkurujace ze soba firmy, a po pracy koledzy z obu partii
                    ida na piwo albo pograc w golfa.
                    • Gość: kara [...] IP: *.164.201.9.Dial1.Denver1.Level3.net 07.11.04, 20:35
                      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • Gość: bang ! Re: moje 3 grosze... IP: 129.81.192.* 05.11.04, 21:04
            A do czego ty "MTS" dorosles???

            Do pisania pod piecioma roznymi pseudonimami
            w jednej "dyskusji" na tym forum?
            Pisz bardziej do rzeczy i podawaj argumenty
            zamiast pluc wokolo, czy wypisac insynuacje
            pod cudzym adresem!!
        • Gość: www [...] IP: 208.252.134.* 05.11.04, 19:42
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • indris Jestem zwykłym Polakiem... 05.11.04, 19:57
            ...z tych 75%, którym jest wstyd, że ich państwo występuje jako fagas
            międzynarodowego bandyty.
        • Gość: Jurek indris - prowokator IP: *.dip.t-dialin.net 05.11.04, 20:18
          ...i do tego zarliwy :->
          hrhrhr...
      • Gość: Kontroler Polska odpowie za zbrodnie wojenne IP: *.qld.bigpond.net.au 05.11.04, 20:14
        Wspolnie z amerykanami odpowiedzcie za zbrodnie na narodzie irackim !!!! Bedzie
        mi tu pisal taki ciulik Lysy ze "moze byl to blad, a moze nie..." Wiec wojska
        Hitlerowskie wlazy do polski i tez nie wiem czy "moze byl to blad, a moze
        nie..."
        Gadanie glupiego..... !!! Wiec posprzatac u siebie, zlikwidowac bezrobocie,
        nedze, brud, smrod i zacofanie a pozniej siedziec cicho jako ze sa wieksi tego
        swiata ktorzy moga was jeszcze duzo nauczyc.... a nie odwracac uwagi ludzi od
        problemow dnia codziennego , jakas tam wojna !!!!! SIEDZICIE W IRAKU I WOLACIE
        O POMOC AMERYKANOW JAK KTOS STRZELI Z KARABINU ..... Powtarzacie z uporem
        maniaka ze wojsko polskie jest tam od stabilizowania a nie od wojowania..To ja
        wam oswiadczam ze Irakijczycy was tak "ustabilizuja " ze zginie was setki !!!!!
        Zycze im celnego strzelania do okupanta..... !!!!!!!!!!
        • Gość: snajper pl [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.04, 21:34
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • Gość: BumBum Re: Polska odpowie za zbrodnie wojenne! IP: 129.81.192.* 05.11.04, 23:18
            "snajperze" - a po co hamerykancy i inna swolocz pchali sie
            do Iraku? Jak siedzieli u siebie w domu to im tam
            nikt glow nie obcinal!!!
            • Gość: niezapowiedziany Re: Polska odpowie za zbrodnie wojenne! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.04, 01:39
              nie, tylko samoloty porwali. doprawdy nic wielkiego.

              dlaczego saddam (jesli byl taki czysty) nie chcial wpuscic inspektorow ONZ
              (!!!) do roznych fabryk? jakies cyrki i zabawe w kotka i myszke odstawial??

              i po drugie. Holendrom do tej pory tez nikt glow nie obcinal. Tylko strzelaja,
              jak im sie film nie spodoba. No ale przeciez maja prawo sie bronic przed
              zalewem europejskiej zgnilizny w ich swiat islamu... powodzenia na dalszej
              drodze zycia.

              dlaczego juz w niektore rejony miast Francji policja sie nie zapuszcza??? to
              jest normalna sytuacja? trzeba zmieniac tamten swiat, zanim bedzie za pozno i
              oni zaczna zmieniac nasz. tyle.
    • Gość: Kanadol Dal nam przyklad Chirac IP: *.tkg.bc.tac.net 05.11.04, 19:21
      ......jak byc niezaleznym i szanowac wole wyborcow.
      Proste i piekne.
      • Gość: Gerry Przeciez Chirac stracil poparcie wyborcow IP: *.co.us.ibm.com 05.11.04, 19:31
        Wedlug oficialnych danych, Chiraka popiera teraz tylko 40% wyborcow.
        Proste i niepiekne.
        • indris Chirac stracil poparcie wyborcow... 05.11.04, 19:42
          ...ale NIE W TEJ SPRAWIE !
        • Gość: europejczyk Re: Przeciez Chirac stracil poparcie wyborcow IP: *.25.119-80.rev.gaoland.net 05.11.04, 20:07
          Funkcja prezydenta nie ogranicza sie tylko do decyzji czy wyslac wlasne wojska,
          popireajac tym agresje Stanow Zjednoczonych w Iraku.
          Prezydent ma rowniez inne obowiazki i oceniany jest wedlug caloksztaltu swojej
          dzialalnosci jak i nastrojow spolecznych.
          Stad te 40%.
          Co sie tyczy interwencji w Iraku to ma poparcie wszystkich liczacych sie parti
          politycznych jak i instytucji (Parlamentu i Senatu) we Francji, ktore wyraza
          sie w sondazach liczba 80% a czasem nawet 90%.
          Podobna procent brytyjczykow jest przeciwny uczestnictwu Anglii w awanturze
          irackiej Busha.
          Wegry zapowiedzialy jednostronnie (po wyborze Busha), ze wycofaja swoje wojska
          w maju 2005.
          • Gość: .. dlatego nazwalem Francuzow tchorzami...:-))) IP: *.utc.com 05.11.04, 20:23
            ale to tchorzostwo to tylko taki delikatny i nieszkodliwy zarzut.Bo kazdemu
            wolno byc tchorzem.Podejrzewam jednak,ze juz niedlugo beda dowody ktore
            wyjasnia rzeczywista role Francji w wydarzeniach na Bliskim Wschodzie...i to,za
            ile Saddam Hussain kupil sobie francuskie protesty.Poczekajmy..:-))
      • Gość: Jurek.K Re: Dal nam przyklad Chirac IP: *.dip.t-dialin.net 05.11.04, 20:20
        Gość portalu: Kanadol napisał(a):
        ......jak byc niezaleznym i szanowac wole wyborcow. Proste i piekne.

        niezaleznym od kogo??! bo z pewnoscia nie mysli pan o chinach, od ktorych
        francja (niemcy zreszta tez) jest przerazliwie uzalezniona
    • Gość: Darek [...] IP: 167.83.10.* 05.11.04, 19:22
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: Kanadol Hanba dla psubratow!!!!! IP: *.tkg.bc.tac.net 05.11.04, 19:24
        • Gość: MTS Hanba moze byc tylko dla zdrajcow i WELFAREOWCOW IP: *.dynamic.mts.net 05.11.04, 19:33
          Tak wealfareowcow, zyjacych na koszt spoleczenstwa kanadyjskiego.
      • Gość: Jurek Re: Alawi do Belki: zostańcie w Iraku IP: *.cable.mindspring.com 05.11.04, 19:34
        > A amerykanom zycze aby gineli w znacznie wiekszych ilosciach.

        Życzyć ludziom śmierci, ach Ty pajacu cholerny...

        Jurek
      • yurek11111 Re: Alawi do Belki: a Gomulka do Stalina: 05.11.04, 21:56
        Zostawcie towarzyszu Stalin wojska radzieckie w Polsce, BARDZO prosze, bo sami
        sobie nie poradzimy z ZAPLUTYM KARLEM REAKCJI...
        Gość portalu: Darek napisał(a):

        > To wlasnie sojusz z najezdzca jest hanba na pokolenia. Mam nadzieje ze nasi
        > politycy wreszcie wycofaja sie z tego haniebnego sojuszu.
        >
        > A amerykanom zycze aby gineli w znacznie wiekszych ilosciach.
      • Gość: brudenver [...] IP: 208.132.19.* 06.11.04, 00:11
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: Gerry Wiadomo ze Chirac'owi zalezy tylko na pieniadzach IP: *.co.us.ibm.com 05.11.04, 19:33
      Chirac i Francja nie jest najlepszym wzorem do nasladowania.
      • Gość: uwaga!!! Chcecie poczytac cos glupiego-oto blazenTysprabda IP: *.dynamic.mts.net 05.11.04, 19:39
        nic do dodania, niestety.
    • Gość: Tysprowda My do Alaweigo, mordercy z naganem w reku:Bush off IP: 193.188.161.* 05.11.04, 19:35
      Zolnierze Amerykany* - synowie (z podgolonymi lbami w helmach kroju
      hitlerowskiego wspolpracujacy z granatowa policja) tych ktorzy kiedys jezdzili
      do Irakoriko jako specjalisci - sa teraz wyslani za nasze pieniadze jako zywe
      tarcze amerykansynow w celu stabilizowania okupacji dla piratyzacji majatku
      narodowego dla buszewikow z USSRaela oraz do obrony dolara przed euro, czyli
      przed waluta Unii do ktorej Amerykana nalezy.

      *Amerykana - dawniej Polska, psy Ameryki w ramach psubraterstwa broni.
      Jak Dominikana, Domini cane, psy Pana.
      • Gość: www Oho, Tysprowda jak feniks z popiolow... IP: 208.252.134.* 05.11.04, 19:41
        Przebolales juz wasc przegrana Kerry'ego?
        • Gość: meerkat [...] IP: *.alxndr01.va.comcast.net 05.11.04, 19:42
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • Gość: Tysprowda [...] IP: 193.188.161.* 05.11.04, 19:49
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • Gość: maruda [...] IP: *.gdynia.mm.pl 05.11.04, 20:24
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • Gość: bang1 [...] IP: 129.81.192.* 05.11.04, 21:11
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • Gość: *** [...] IP: *.home1.cgocable.net 05.11.04, 23:02
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • Gość: Tysprowda Re: Oho, Tysprowda jak feniks z popiolow... IP: 193.188.161.* 05.11.04, 19:47
          A jak Alawi, morderca z naganem w reku nie zrozumie co do niego mowimy, to mu
          powiemy: cheney yourself i go to hell.

          Tobie tez to powiedziec, a?
          • Gość: www Re: Oho, Tysprowda jak feniks z popiolow... IP: 208.252.134.* 05.11.04, 19:49
            Tobie tez to powiedziec, a?

            Sra!
            • Gość: Tysprowda Re: Oho, Tysprowda jak feniks z popiolow... IP: 193.188.161.* 05.11.04, 19:52
              Powiedz, pocwicz jezyk buszewikow, nu?

              Mimo, ze ty sie pierwszy pytales i jezyk Busha Nostra rozumiesz, jak widze.
              • Gość: www Re: Oho, Tysprowda jak feniks z popiolow... IP: 208.252.134.* 05.11.04, 19:53
                Nie sil sie pan na fajerwerki jezykowo-semantyczne, bo nic sensownego z tego
                panu nie wychodzi.
                • Gość: .. jaki tam z niego "pan"..:-))) IP: *.utc.com 05.11.04, 20:31
                  jakies takie "tyscos" co sie uczy chyba esperanto..i wszystko mu sie myli.
                • Gość: lwowiak Re: Oho.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.04, 22:03
                  Tyć ta sama menda,,,tyn sam chewrajski/hebrajski/bałak i tyla
      • Gość: XYZdo TYSPROWDY [...] IP: *.proxy.aol.com 06.11.04, 02:15
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: Arczyslaw Re: Alawi do Belki: zostańcie w Iraku IP: *.sympatico.ca 05.11.04, 19:58
      Alawi, ten iracki Bierut bez wasow, wie doskonale, ze jego kariera
      jako "suwerennego" premiera zalezy wylacznie od obecnosci obcych wojsk w Iraku.
      Nie uniknie on jednak gniewu rodzin ofiar z Falludzy i Nadzafu i zaden
      Irakijczyk nie zapomni mu mizdrzenia sie do syjonistow (slynny uscisk dloni z
      Szalomem w ONZ). Zostanie rozliczony tak jak kazdy sprzedawczyk i kolaborant.
      No chyba, ze Belka sie zlituje i zalatwi mu posadke u siebie.
    • Gość: F.Y.M Francja i jej prezydent Siusiak to najwięsze fajd IP: 217.96.48.* 05.11.04, 20:20
      łapy kontynentu którym się wydaje ze znacza najwięcej
      • Gość: F.Y.M [...] IP: *.pool8018.interbusiness.it 05.11.04, 20:31
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: lepiej nie podawaj Re: Alawi do Belki: zostańcie w Iraku IP: *.demon.co.uk 05.11.04, 20:38
      pracowalem z irakijczykami w jednym z miast europejskich i powiem jedno siedzmy
      tam najdluzej jak mozna a przy okazji kradnijmy co sie da i pomozmy niemcom
      wyszkolic iracka nowa bezpieke tak aby trzymala tych arabskich bydlakow za pysk
    • rudy102_t_34_85 SZCZEROŚC NAKAZEM CHWILI. 05.11.04, 20:41
      O.K.,panie Alawi,możemy zostać ale chcemy coś z tego mieć dla siebie.Nasze
      firmy mają wygrywać przetargi na odbudowę Iraku a wasza ropa będzie sprzedawana
      do Polski po obniżonych cenach.Wiemy że USA i Wlk.Brytania zainwestowały w tę
      wojnę(i w pana)miliardy dolców i 90% zysków należy się im.Nam wystarczy skromne
      3-4% co i tak będzie kupą forsy...Paniatno mr.Alavi..?
      • Gość: Allawi You got it!!! IP: *.utc.com 05.11.04, 20:54
        ale wpierw potrzebujemy stabilizacji aby wasi biznesmeni wracali
        do Polski z glowami na karku...:-))
        • Gość: komediant Re: You got it!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.04, 21:44
          Póki co maja szansę wracać z głowami pod pachą.....tragikomedia
          polskiej polityki pana (p)Rezydenta
    • Gość: bang ! Re: Alawi do Belki - czyli prosby agenta CIA.... IP: 129.81.192.* 05.11.04, 20:56
      "MTS"... Sprecyzuj - prosze - o jakim ty
      "sojuszniku" Polski mowisz, o Iraku,
      czy o US-raelu?
    • Gość: jasio Belka ! Do Iraku marsz ! Lewa ! Lewa ! IP: *.dip.t-dialin.net 05.11.04, 21:00
    • Gość: jasio A może by tak Belkę zrzucić ... IP: *.dip.t-dialin.net 05.11.04, 21:19
      ..ze spadochronem nad Irakiem ?
      • yurek11111 Re: A może by tak Belkę zrzucić ... 05.11.04, 23:37
        Gość portalu: jasio napisał(a):

        > ..ze spadochronem nad Irakiem ?
        A moze bez spadochronu?



    • Gość: igor Bylem na spotkaniu z dwojka naukowcow irackich IP: *.detroit-19rh16rt-20rh15rt.mi.dial-access.att.net 05.11.04, 21:27
      w lokalnym collegu. Pani biolog i lekarz. Oni zarabiali za Saddam 18 dolarow
      rocznie (ROCZNIE). Obecnie maja $380 miesiecznie. Moga kupic pomoce naukowe dla
      studentow, zeszyty i ksiazki z Zachodu, nawet dla niektorych biedniejszych
      koszule. Dziekowali Amerykanom za pomoc. Pani biolog powiedzial, ze tylko dwa
      razy mogla uzyc komputer. Klawiature trzymal agent Saddama, ktory pisal co ona
      chciala. Nie wolno jej bylo dotknac nic w specjalnym centrum komputerowym w
      Bagdadzie. Kobieta plakala jak mowila o tym co Saddam wyprawial z uczelniami,
      studentami i naukowcami.
      Polacy powinni zostac w Iraku. jest ich tam niewielu, ale nieraz symbol jest
      wazniejszy niz faktyczny wklad. Ilu w koncu zolnierzy polskich tam zginelo -
      13? Przez poltora roku. Jestem przekonany, ze wiecej zginelo w garnizonach w
      Polsce z przepicia, z wypadkow podczas jazdy i uzywania sprzetu.
      • Gość: aki bullshit igorku IP: 80.51.161.* 05.11.04, 22:11
        polska obecność w iraku sprzyja realizacji amerykanskich celów politycznych.i nie dyskutujmy tu na ile słusznych.aktualnie dokładamy do interesu znaczące sumy pieniędzy.jezeli juz tam jestesmy to powinnismy czerpac z tego okreslone korzysci materialne dla kraju.polityka to nie sentymenty i poklepywanie po plecach "my dear friend alexander" tylko twarda gra interesów.merdanie ogonkiem na każde gwizdnięcie usa w gruncie rzeczy nie przysporzy nam uznania wsród amerykanów.lokaja sie potrzebuje ale nie szanuje.
        you forgot poland......... sam widzisz kupa śmiechu
        • Gość: Krzysiek Re: bullshit igorku IP: *.aster.pl 05.11.04, 22:53
          Polityk sie znalazł , weź no podanko strzel do msz-u, może cię na dyplomate
          wezmą :D
          • Gość: aki [...] IP: 80.51.161.* 05.11.04, 23:05
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: bk Re: Bylem na spotkaniu z dwojka naukowcow irackic IP: 12.24.244.* 05.11.04, 22:27
        tawariszcz igor a dlaczego kazesz Polakom tam zostawac w Iraku, moze sam rusz
        dupe i jedz stabilizowac i patrolowac irackich biologow zamiast siedzenia w
        fotelu, popijania whiskey i ogladania przemowien busza na 64 calowym TV, droga
        otwarta
    • Gość: lisek KOLEJNI OPUSZCZAJA IRAK + APEL IRAKIJCZYKOW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.04, 21:51
      www.psz.pl/content/view/552/2/
      Apel z Faludży do Kofiego Anana i ONZ [w:] Irak/ Naloty. Mniej chętnych
      w „Koalicji chętnych”
    • Gość: Bogus Odchodza Wegrzy IP: *.dip.t-dialin.net 05.11.04, 21:55
      Irak opuscila ostatnia wieksza organizacja humanitarna "lekarze bez granic",
      prosba Allawiego jest troche przerazajaca, Zostancie w Iraku!! - na zawsze i
      nogami do przodu. Innego wyjscia Polska chyba nie ma, to ostatnia deska jakiejs
      swiatowo-europejskiej polityki zagranicznej obecnego rzadu. Polske wykonczy
      kasa, ktorej juz dotkliwie brakuje na kontynuacje tej misji, USA sie nie kwapi
      na jakies wieksze sponsorowanie Polakow, ktorzy i tak w Iraku nie spelniaja
      wiekszej roli. Dowodem jest odebranie nam wiekszej czseci sektora okupacyjnego i
      przejazanie Anglikom. Do sil zbrojnych polskich nie wplynelo nawet zapytanie o
      pomoc w sprawie Faludzy i musiano sciagac Anglikow z Basry do wsparcia bylej
      polskiej strefy.
      Sytuacja jest cokolwiek dziwna, Polskkie zaangazowanie w Stanach przemilcza sie
      albo robi sobie z tego powod do zartow / powiedzonko - Zapomniales o Polsce / w
      kampanii prezydenckiej.
      Polacy zostana w Iraku do ostatniego poslkiego dolara, co potem to juz bedzie
      problem Leppera w nowym rzadzie.
      • Gość: Gerard Czy wiesz ilu dzielnych zolnierzy z Lechistanu IP: *.detroit-19rh15rt.mi.dial-access.att.net 06.11.04, 00:19
        zginelo w ciagu poltora roku w Iraku? Przejrzalem notatki na ten temat i
        wychodzi mi trzynastu. Faktycznie to bardzo duzo. Moze do domu byscie juz
        poszli bo placzecie, ze musicie placic krwia za przyjazn polsko-amerykanska. Ja
        natomiast chcialbym aby USA zlikwidowala NATO. Ameryce jest ono na pewno
        niepotrzebne.
    • Gość: bk Re: Alawi do Belki: zostańcie w Iraku IP: 12.24.244.* 05.11.04, 21:58
      zostaniecie !!!, zostaniemy!!!
      pomozecie !!!, pomozemy!!!!
      • Gość: ARTURLONDON [...] IP: *.proxy.aol.com 05.11.04, 23:13
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • Gość: bk Re: BK........???? IP: *.mn.rr.com 06.11.04, 03:51
          jak na oszoloma buszewika duzo cie stac, az dziw ze buszewikom wszystko co na
          swiecie kreci sie wokol dupy
    • Gość: niech to szlag tra Re: Alawi do Belki: zostańcie w Iraku IP: *.jugow.sdi.tpnet.pl 05.11.04, 22:52
      III rzeczpospolita polska musi zostać w Iraku bo własnie niedawno została 51
      STANEM usa.
      • Gość: gosc California Re: Alawi do Belki: zostańcie w Iraku IP: *.hrl.com 05.11.04, 23:18
        no to moze juz za pozno, jak to juz stan USA, ale mysle ze Polacy nie musza sie martwic, niech wycofaja wojska, przeciez i tak nic nie dostana za Irak, czesc
        rodakow byla szczesliwa ze Bush wygarnal Kerremu "you forgot Poland,stupid" , ale tearz chetnie pojda na wojne ci ze srodowych stanow Tenesse , Idaho i innych
        ktorzy tak chetnie glosowali na nikczemnika, ci ludzie chca przeciez oddac zycie za swojego wodza.
    • Gość: George W B Re: Alawi do Belki: zostańcie w Iraku IP: *.ipt.aol.com 05.11.04, 23:18
      Dobre ze nase Polish Friends maja klapki na ich ocza!
      We need you in Iraq ( sorry but I really don't know why?)
      Nieh zyje polish-American przyjazn and sent us more of your troops. THanks
      Of course that you pay for that!
      George
    • Gość: MTS wola spoleczentwa moze byc zmienna,racja stanu nie IP: *.dynamic.mts.net 06.11.04, 00:11
      Swiat jest podzielony, albo w te albo w tamta strone dla biedaka nie ma
      wielkiego wyboru.Stac przy boku Ameryki to jest nasza racja stanu i nawet
      komunisci to zrozumieli, nasi glupiomadrzy filozofowie czesto pracy nie
      potrafia znalezc, a wiedza jak rozwiazac wszystkie problemy swiata.
      • Gość: AK Re: Polska racja stanu IP: *.tpg.pl 06.11.04, 11:59
        Polska racja stanu musi byc zdefiniowana w Warszawie a nie w Moskwie czy w
        Waszyngtonie. Pzez 30 lat PRL mielismy mase krzykaczy ktorzy udowadniali ze "po
        wieczne czasy z Sowietskom Sojuzom" jest nasza racja stanu. Teraz ci sami
        krzykacze udowadniaja ze z Waszyngtonem po wieczne czasy. Ta sluzalczosc wobec
        obcych ktorzy maja nas gdzies jest prawdziwa hanba dla narodu. Z zazdroscia
        mozemy spojrzec na sasiadow np Austria ktorych racja stanu jest ustalana przez
        narod i we wlasnej stolicy.
        • Gość: MTS Re: Polska racja stanu IP: *.dynamic.mts.net 06.11.04, 12:51
          Austria jest krajem neutralnym,ktory wg/danych wydaje na opere wiedenska wiecej
          niz na cala armie! To fakt! Siedziba ONZ w Europie, OPEC,wszelkiego rodzaju
          konferencje miedzynarodowe, i turystyka. Ale zeby z tego zyc dbaja o
          bezpieczenstwo i spokoj.Austriacka policja, tajni agenci, kobra<bryg
          antyterr>To armia ludzi, niezwykle bezwzglednych gdy wkraczaja do
          akcji.Mieszkalem kilka lat w Wiedniu ,widzialem jak puscili kobre na kibicow
          Rapidu- 10 min byl spokoj,walili kolbami po ryjach bezlitosnie. Oby tak u nas
          np w Gdansku!
    • Gość: Hesz Re: Alawi do Belki: zostańcie w Iraku IP: *.frombork.sdi.tpnet.pl 06.11.04, 00:15
      Sam tam jedź baranie
      • Gość: Gerard hesz. mowisz jak dzielny Niemiec. Czy Frombork IP: *.detroit-19rh15rt.mi.dial-access.att.net 06.11.04, 00:22
        znowu w Niemczech? O przepraszam Polska czuje sie bezpieczna bo jest w NATO.
        Moze jednak Stany poinny zlikwidowac NAT. Ameryce napeno jest to niepotrzebne.
        A Polska jest tak doskonalym sojusznikiem, ze po smierci 13 zolnierzy, juz chce
        sie wycofac z Iraku. Po co woec Polaks USA i po co Polsce NATO?
        • Gość: meerkat ZEWLOK ARAFATA NA SILE POMPOWANY!!! IP: *.alxndr01.va.comcast.net 06.11.04, 00:39
          Laureat Pokojowej Nagotrdy Nobla jest martwy klicznie od szeregu godzin.
          Problem w tym, ze zaden lekarz nie chce jako pierwszy odlaczyc maszyny
          secrcowo-plucnej, do ktorej przypomocowany jest zewlok, z obawy, ze zostanie
          zamordowany przez rozwscieczonych arabusow jako bogobojca.

          Wedlug lekarzy spoza szpitala, truchlo moze w takim stanie utrzymac sie nawet i
          do poniedzialku.
          • Gość: MTS MEERKATJESTES CYWILIZOWANYM CZLOWIEKIEM...... IP: *.dynamic.mts.net 06.11.04, 01:08
            ....wiec zachowaj godnosc ludzka, mozemy tylko byc szczesliwi ze sie tam nie
            urodzilismy.
            wyrazy szacunku MTS
            • Gość: leszek Re: MEERKAT JESTES CYWILIZOWANYM CZLOWIEKIEM...... IP: *.dip.t-dialin.net 06.11.04, 08:16
              Meerkat cywilizowany? Chwalil sie, ze w Wietnamie strzelal do "komunistow" w
              piaskownicach.
              To zwykly arschloch!
              • Gość: meerkat NIE <STRZELALEM>, TYLKO BOMBARDOWALEM!!! IP: *.alxndr01.va.comcast.net 06.11.04, 14:48
                I nie w piaskownicach, a w dzunglii i w Hajfongu!

                Poza tym wszystko sie zgadza!

                Kazdy martwy KOMUCH czy ISLAMISTA to 100 przyzwoitych ludzi zywych wiecej!

                Moze to kiedys zrozumiesz, ale obawiam sie, ze na razie jestes na to za mlody!

                A sp. Jasyr [pisownia moja] niech odpoczywa w pokoju. Nawet i na Skalce! ;-)))
    • Gość: myss Wegrzy dolaczaja do normalnego swiata ... IP: *.awb.us 06.11.04, 00:52
      • Gość: MTS Re: Wegrzy dolaczaja do nienormalnego swiata ... IP: *.dynamic.mts.net 06.11.04, 01:13
        Nie kolego, Wegrzy byc moze maja uraz za 56 , ale pamietajmy ze Wegry jak
        pozostala czesc krajow srodkowej Europy byli sojusznikiem hitlera.
        • Gość: Gerard Moze zapomnieli, ze plakali bo nikt im nie chcial IP: *.detroit-19rh15rt.mi.dial-access.att.net 06.11.04, 04:41
          im wtedy pomoc. A teraz sami sie wycofuja, choc maja szanse zdobyc pozycje
          sojusznika USA, nie z definicji, ze sa w NATO ale ze wspieranie idei USA o
          budowie demokracji na Bliskim Wschodzie. Potwierdza to zdanie wielu Amerykanow,
          ze NATO powinno byc rozwiazane a USA powinny budowac bilateralne sojusze. Na
          bylych komuchow nie mozna zbytnio liczyc.
          • Gość: leszek Re: Moze zapomnieli, ze plakali bo nikt im nie ch IP: *.dip.t-dialin.net 06.11.04, 08:30
            Gość portalu: Gerard napisał(a):

            > im wtedy pomoc. A teraz sami sie wycofuja, choc maja szanse zdobyc pozycje
            > sojusznika USA, nie z definicji, ze sa w NATO ale ze wspieranie idei USA o
            > budowie demokracji na Bliskim Wschodzie.

            "Maja szanse zdobyc pozycje" przy "budowie demokracji na Bliskim Wschodzie".
            Mowisz jak Saddam - ten z South Parku! Masz jeszcze kilka takich fajnych
            krwawych absurdow na stanie?

            Potwierdza to zdanie wielu Amerykanow,
            > ze NATO powinno byc rozwiazane a USA powinny budowac bilateralne sojusze. Na
            > bylych komuchow nie mozna zbytnio liczyc.

            Absurd moze potwierdzac tylko absurd. Tak jak obsesyjne powolywanie sie na
            wydarzenia sprzed 60 lat potwierdza tylko pewne rozwojowe opoznienie.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka