Gość: MTS IP: *.dynamic.mts.net 05.11.04, 18:58 POLSKIE WOJSKA MUSZA ZOSTAC W IRAKU!!!OPUSZCZENIE SOJUSZNIKA NA POLU WALKI TO ZDRADA I HANBA NA POKOLENIA Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: MTS POLSKA RACJA STANU JEST POZOSTANIE W IRAKU!! IP: *.dynamic.mts.net 05.11.04, 19:01 Nie ma innej alternatywy, jedyna alternatywa jest uzycie jeszcze wiekszej sily , pokonanie wroga i powrot do domu , oby jak najszybciej!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ^^^ Re: POLSKA RACJA STANU JEST POZOSTANIE W IRAKU!! IP: *.home1.cgocable.net 05.11.04, 22:32 racja stanu=napad wraz z okupacia czy to chciales wydukac? Odpowiedz Link Zgłoś
indris Polaku WON z Iraku 05.11.04, 19:07 Z amerykańskim bandytyzmem nie zawieraliśmy żadnego sojuszu. To tylko Kwas WBREW narodowi wpakował polskie wojska w haniebną awanturę. Im szybciej stamtąd owe wojska wyjdą, tym lepiej. A dyskusji na ten temat Belka nie uniknie. Nie wycofa wojsk, to może skończyć jak Aznar. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TAK TRZYMAC!!!! Re: Polaku POZOSTAN w Iraku!!!! IP: *.dynamic.mts.net 05.11.04, 19:13 Analfabetow politycznych zadna lekcja historii niczego nie nauczy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: europejczyk lekcja historii IP: *.25.119-80.rev.gaoland.net 05.11.04, 20:31 Tego czego mnie nauczyla historia to szacunku do zycia moich rodakow. Niejednokrotnie trwonionego przez naszych przywodcow dla domniemanych (z reguly blednie) zdobyczy politycznych. Nam nie potrzeba bohaterow, poleglych we wszystkich zakatkach swiata. Nam potrzeba uczciwych, pracowitych i madrych Polakow w kraju. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: .. zazdroscisz im pieniazkow?przyznaj sie:-))) IP: *.utc.com 05.11.04, 21:13 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bang ! Re: Polaku POZOSTAN w Iraku? IP: 129.81.192.* 05.11.04, 20:59 "TAK TRZYMAC!!!"? Czyzby nowe wcielenie "meerkata"?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: .. prezydent bohaterskiej Francji -Scierwiak nie..... IP: *.utc.com 05.11.04, 19:08 ...chcial sie nawet spotkac z Allawim.Polacy! Ktoregos dnia Irak bedzie Wam wdzieczny za niepodleglosc.Nie dajcie sie zastraszyc tchorzom i egoistom... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: www Re: prezydent bohaterskiej Francji -Scierwiak nie IP: 208.252.134.* 05.11.04, 19:52 Ale za to odwiedzil Arafata (a moze i Osame incognito, kto wie?) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Manuela Re: prezydent bohaterskiej Francji -Scierwiak nie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.04, 10:41 PZPR też chciała aby wojska radzieckie były w Polsce i interweniowały w razie jakichkolwiek powstań narodowych. Ale to byli okupanci i naród ich nie chciał. A teraz nasze władze decyzją o okupacji Iraku robią z Polaków zaborców ośmieszają naszą historię. Nie bronią tam granic ojczyzny tylko to po prostu się qu..ą i przy okazji cały naród zniesławiają. Licząc na udział w podziale łupów polskie firmy są hienami, które chcą żerować na ciele podbitego i okupowanego narodu. Czas podliczyć zyski i straty. Zyski: WĄTPLIWA nadzieja na łatwiejszy wjazd do USA nielicznych obywateli. Straty: 1) w ludziach : paru najemników co liczyli na to, że dorobią się na zabijaniu – przeliczyło się. 2) finansowe : ta wojna kosztuje nasz biedny kraj – te pieniądze można by lepiej wydać np. na zrujnowaną służbę zdrowia – wtedy służyły by życiu, a nie śmierci 3) na arenie międzynarodowej staliśmy się pośmiewiskiem jako tępe sługusy USA, i jako prostytutka, której nawet nie chcą zapłacić, 4) nasze dzieci już nie będą dumne z historii naszego kraju, który z takim poświęceniem zawsze parł do niepodległości po tym jak stał się okupantem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Łysy moje 3 grosze... IP: 64.201.13.* 05.11.04, 19:21 Nie bylem fanem wysylania naszych zolnierzy do Iraku 'na ochotnika' bez oficjalnego wsparcia i pod szyldem NATO (w dupie mam ONZ !), ale to sie stalo, trudno... Teraz jestesmy tam na dobre czy na zle, moze byl to blad, a moze nie... Niemniej jednak nigdy w swojej 1038 letniej historii wojska polskie nie rejterowaly z pola walki zostawiajac tam sojusznika. Nasza rejterada bylaby tragicznym precedensem ! Jak mielibysmy np prosic amerykanow by wysylali swoich chlopcow do walki w wypadku gdyby np. odyebalo Lukaszence ? Pomyslcie o tym. Wiemy napewno ze Franca nam nie pomoze Odpowiedz Link Zgłoś
indris Re: moje 3 grosze... 05.11.04, 19:29 NIE jestesmy w Iraku żadnym sojusznikiem. Jesteśmy fagasem, na osobiste życzenie Kwasa, który chciał się USA podlizać. Sojusz, który łączy Polskę i USA to NATO, i jest to sojusz OBRONNY. A na USA Irak nie napadł. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MTS Re: moje 3 grosze... IP: *.dynamic.mts.net 05.11.04, 19:35 Ingris nie dorosles do polityki synu!!! Odpowiedz Link Zgłoś
indris TAKĄ politykę... 05.11.04, 19:44 ...ma w d... większość ludzi na świecie i w Polsce też. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: .. Re: TAKĄ politykę... IP: *.utc.com 05.11.04, 20:13 w USA niby "wiekszosc" miala w d... Busa a inna wiekszosc wybrala go na prezydenta.Czyli ta "wiekszosc" byla tylko poboznym zyczeniem lewakow. Podobnie moze byc w Polsce na temat Iraku...:-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maruda Re: TAKĄ politykę... IP: *.gdynia.mm.pl 05.11.04, 20:28 Gość portalu: .. napisał(a): > w USA niby "wiekszosc" miala w d... Busa a inna wiekszosc wybrala go na > prezydenta.Czyli ta "wiekszosc" byla tylko poboznym zyczeniem lewakow. > Podobnie moze byc w Polsce na temat Iraku...:-) *************************** Zaraz się okaże, że Bush miał 105% poparcia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: .. Re: TAKĄ politykę... IP: *.utc.com 05.11.04, 20:37 wystarczylo mu 51 proc.(58 milionow ludzi):-)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bk Re: TAKĄ politykę... IP: 12.24.244.* 05.11.04, 22:14 zapomniales dodac ze wiekszosc z tych milionow to pastuchy, wiesniaki i wyprane z mozgu oszolomy z Mississipi, Alabamy, poludnia i dzikiego zachodu, zobacz jak glosowala cywilizowana Ameryka NYC, LA, Chicago, Boston, Filadelfia, Detroit, i inne aglomeracje na wybrzezach i srodkowym zachodzie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: homofob i rasista Ty doalej nie jarzysz co was zatopilo ! IP: 64.201.13.* 05.11.04, 22:29 Ty dalej baranie nie wiesz co was trafilo i zatopilo nie pomogl wam ani Soros ani Moore, ani Rather ani New York Times.. I dopoki zapatrzone w siebie barany takie jak ty nie zakapuja co sie stalo, to bedziecie dostawac rowny wpie..co cztery lata ! Juz dzisiaj moge sie zalozyc ze jak tylko tego zechce, nastepnym prezydentem bedzie Giuliani. Ja mieszkalem wsrod tych 'pastuchow', 'wiesniakow', ciemniakow' przez piec lat w Knoxville Tennessee i wiesz co matole ?! Wole ich 1000X bardziej niz zadufany w siebie motloch z HoolyWood, Sicko Frisco, Upper East Side czy Beacon Hill w Bostonie Moze to pomoze ci zrozumiec co was zatopilo: www.hannity.com/story.php?content=/zell_miller Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bk Re: Ty doalej nie jarzysz co was zatopilo ! IP: 12.24.244.* 05.11.04, 22:51 sluchaj koles, wynik wyborow dotuz przed Ohio brzmial 254-252 czyli remis, tylko ze w Ohio czesc wiesniakow dala sie przekonac buszewikom zaowocowala caly elektoratem wiec rzut monety okazal sie szczesliwy ( a moze i nieszczesliwy) dla buszewikow, Soros, rather i NYT nie dotrze do takich plebejuszy i pospolstwa z Tennessee, jezeli tak ich wolisz to dlaczego dalej tam nie mieszkasz, podobne juz co drugi nie zalatwia sie za stodola, ttragedia jest ze ci wyprani z mozgu, zastraszeni i holdujacy "wartoscia moralnym" pana Busza zdecydowali o jego reelekcji, i co maja za to , beda dalej zalatwiac p[otrzeby za stodolami, wysylac swoich synow na wojenki w interesach Cheney i Haliburtona, specjalisto od przewidywania i obrazania, deficyt, bezrobocie, wartosc dolar za 4 lata powiekszy sie dwokrotnie, kto za to bedzie placil, TY i twoje dzieci Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: arturlondon [...] IP: *.proxy.aol.com 05.11.04, 22:59 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maruda [...] IP: *.gdynia.mm.pl 06.11.04, 09:53 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lear [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.04, 21:29 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rachunek Re: USA to kraj rozdarty i podzielony,Busha wybra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.04, 21:52 I starczy osiełku............. Odpowiedz Link Zgłoś
yurek11111 [...] 05.11.04, 23:39 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MTS Re: USA to kraj BOGATY iDEMOKRATYCZNY,Busha wybra IP: *.dynamic.mts.net 06.11.04, 00:18 Dysponujacy najlepszym systemem politycznym swiata. Dwie partie,jak dwie konkurujace ze soba firmy, a po pracy koledzy z obu partii ida na piwo albo pograc w golfa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kara [...] IP: *.164.201.9.Dial1.Denver1.Level3.net 07.11.04, 20:35 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bang ! Re: moje 3 grosze... IP: 129.81.192.* 05.11.04, 21:04 A do czego ty "MTS" dorosles??? Do pisania pod piecioma roznymi pseudonimami w jednej "dyskusji" na tym forum? Pisz bardziej do rzeczy i podawaj argumenty zamiast pluc wokolo, czy wypisac insynuacje pod cudzym adresem!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: www [...] IP: 208.252.134.* 05.11.04, 19:42 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
indris Jestem zwykłym Polakiem... 05.11.04, 19:57 ...z tych 75%, którym jest wstyd, że ich państwo występuje jako fagas międzynarodowego bandyty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jurek indris - prowokator IP: *.dip.t-dialin.net 05.11.04, 20:18 ...i do tego zarliwy :-> hrhrhr... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kontroler Polska odpowie za zbrodnie wojenne IP: *.qld.bigpond.net.au 05.11.04, 20:14 Wspolnie z amerykanami odpowiedzcie za zbrodnie na narodzie irackim !!!! Bedzie mi tu pisal taki ciulik Lysy ze "moze byl to blad, a moze nie..." Wiec wojska Hitlerowskie wlazy do polski i tez nie wiem czy "moze byl to blad, a moze nie..." Gadanie glupiego..... !!! Wiec posprzatac u siebie, zlikwidowac bezrobocie, nedze, brud, smrod i zacofanie a pozniej siedziec cicho jako ze sa wieksi tego swiata ktorzy moga was jeszcze duzo nauczyc.... a nie odwracac uwagi ludzi od problemow dnia codziennego , jakas tam wojna !!!!! SIEDZICIE W IRAKU I WOLACIE O POMOC AMERYKANOW JAK KTOS STRZELI Z KARABINU ..... Powtarzacie z uporem maniaka ze wojsko polskie jest tam od stabilizowania a nie od wojowania..To ja wam oswiadczam ze Irakijczycy was tak "ustabilizuja " ze zginie was setki !!!!! Zycze im celnego strzelania do okupanta..... !!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: snajper pl [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.04, 21:34 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BumBum Re: Polska odpowie za zbrodnie wojenne! IP: 129.81.192.* 05.11.04, 23:18 "snajperze" - a po co hamerykancy i inna swolocz pchali sie do Iraku? Jak siedzieli u siebie w domu to im tam nikt glow nie obcinal!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niezapowiedziany Re: Polska odpowie za zbrodnie wojenne! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.04, 01:39 nie, tylko samoloty porwali. doprawdy nic wielkiego. dlaczego saddam (jesli byl taki czysty) nie chcial wpuscic inspektorow ONZ (!!!) do roznych fabryk? jakies cyrki i zabawe w kotka i myszke odstawial?? i po drugie. Holendrom do tej pory tez nikt glow nie obcinal. Tylko strzelaja, jak im sie film nie spodoba. No ale przeciez maja prawo sie bronic przed zalewem europejskiej zgnilizny w ich swiat islamu... powodzenia na dalszej drodze zycia. dlaczego juz w niektore rejony miast Francji policja sie nie zapuszcza??? to jest normalna sytuacja? trzeba zmieniac tamten swiat, zanim bedzie za pozno i oni zaczna zmieniac nasz. tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kanadol Dal nam przyklad Chirac IP: *.tkg.bc.tac.net 05.11.04, 19:21 ......jak byc niezaleznym i szanowac wole wyborcow. Proste i piekne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gerry Przeciez Chirac stracil poparcie wyborcow IP: *.co.us.ibm.com 05.11.04, 19:31 Wedlug oficialnych danych, Chiraka popiera teraz tylko 40% wyborcow. Proste i niepiekne. Odpowiedz Link Zgłoś
indris Chirac stracil poparcie wyborcow... 05.11.04, 19:42 ...ale NIE W TEJ SPRAWIE ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: europejczyk Re: Przeciez Chirac stracil poparcie wyborcow IP: *.25.119-80.rev.gaoland.net 05.11.04, 20:07 Funkcja prezydenta nie ogranicza sie tylko do decyzji czy wyslac wlasne wojska, popireajac tym agresje Stanow Zjednoczonych w Iraku. Prezydent ma rowniez inne obowiazki i oceniany jest wedlug caloksztaltu swojej dzialalnosci jak i nastrojow spolecznych. Stad te 40%. Co sie tyczy interwencji w Iraku to ma poparcie wszystkich liczacych sie parti politycznych jak i instytucji (Parlamentu i Senatu) we Francji, ktore wyraza sie w sondazach liczba 80% a czasem nawet 90%. Podobna procent brytyjczykow jest przeciwny uczestnictwu Anglii w awanturze irackiej Busha. Wegry zapowiedzialy jednostronnie (po wyborze Busha), ze wycofaja swoje wojska w maju 2005. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: .. dlatego nazwalem Francuzow tchorzami...:-))) IP: *.utc.com 05.11.04, 20:23 ale to tchorzostwo to tylko taki delikatny i nieszkodliwy zarzut.Bo kazdemu wolno byc tchorzem.Podejrzewam jednak,ze juz niedlugo beda dowody ktore wyjasnia rzeczywista role Francji w wydarzeniach na Bliskim Wschodzie...i to,za ile Saddam Hussain kupil sobie francuskie protesty.Poczekajmy..:-)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jurek.K Re: Dal nam przyklad Chirac IP: *.dip.t-dialin.net 05.11.04, 20:20 Gość portalu: Kanadol napisał(a): ......jak byc niezaleznym i szanowac wole wyborcow. Proste i piekne. niezaleznym od kogo??! bo z pewnoscia nie mysli pan o chinach, od ktorych francja (niemcy zreszta tez) jest przerazliwie uzalezniona Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Darek [...] IP: 167.83.10.* 05.11.04, 19:22 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MTS Hanba moze byc tylko dla zdrajcow i WELFAREOWCOW IP: *.dynamic.mts.net 05.11.04, 19:33 Tak wealfareowcow, zyjacych na koszt spoleczenstwa kanadyjskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jurek Re: Alawi do Belki: zostańcie w Iraku IP: *.cable.mindspring.com 05.11.04, 19:34 > A amerykanom zycze aby gineli w znacznie wiekszych ilosciach. Życzyć ludziom śmierci, ach Ty pajacu cholerny... Jurek Odpowiedz Link Zgłoś
yurek11111 Re: Alawi do Belki: a Gomulka do Stalina: 05.11.04, 21:56 Zostawcie towarzyszu Stalin wojska radzieckie w Polsce, BARDZO prosze, bo sami sobie nie poradzimy z ZAPLUTYM KARLEM REAKCJI... Gość portalu: Darek napisał(a): > To wlasnie sojusz z najezdzca jest hanba na pokolenia. Mam nadzieje ze nasi > politycy wreszcie wycofaja sie z tego haniebnego sojuszu. > > A amerykanom zycze aby gineli w znacznie wiekszych ilosciach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: brudenver [...] IP: 208.132.19.* 06.11.04, 00:11 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gerry Wiadomo ze Chirac'owi zalezy tylko na pieniadzach IP: *.co.us.ibm.com 05.11.04, 19:33 Chirac i Francja nie jest najlepszym wzorem do nasladowania. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: uwaga!!! Chcecie poczytac cos glupiego-oto blazenTysprabda IP: *.dynamic.mts.net 05.11.04, 19:39 nic do dodania, niestety. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tysprowda My do Alaweigo, mordercy z naganem w reku:Bush off IP: 193.188.161.* 05.11.04, 19:35 Zolnierze Amerykany* - synowie (z podgolonymi lbami w helmach kroju hitlerowskiego wspolpracujacy z granatowa policja) tych ktorzy kiedys jezdzili do Irakoriko jako specjalisci - sa teraz wyslani za nasze pieniadze jako zywe tarcze amerykansynow w celu stabilizowania okupacji dla piratyzacji majatku narodowego dla buszewikow z USSRaela oraz do obrony dolara przed euro, czyli przed waluta Unii do ktorej Amerykana nalezy. *Amerykana - dawniej Polska, psy Ameryki w ramach psubraterstwa broni. Jak Dominikana, Domini cane, psy Pana. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: www Oho, Tysprowda jak feniks z popiolow... IP: 208.252.134.* 05.11.04, 19:41 Przebolales juz wasc przegrana Kerry'ego? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: meerkat [...] IP: *.alxndr01.va.comcast.net 05.11.04, 19:42 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tysprowda [...] IP: 193.188.161.* 05.11.04, 19:49 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maruda [...] IP: *.gdynia.mm.pl 05.11.04, 20:24 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bang1 [...] IP: 129.81.192.* 05.11.04, 21:11 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: *** [...] IP: *.home1.cgocable.net 05.11.04, 23:02 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tysprowda Re: Oho, Tysprowda jak feniks z popiolow... IP: 193.188.161.* 05.11.04, 19:47 A jak Alawi, morderca z naganem w reku nie zrozumie co do niego mowimy, to mu powiemy: cheney yourself i go to hell. Tobie tez to powiedziec, a? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: www Re: Oho, Tysprowda jak feniks z popiolow... IP: 208.252.134.* 05.11.04, 19:49 Tobie tez to powiedziec, a? Sra! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tysprowda Re: Oho, Tysprowda jak feniks z popiolow... IP: 193.188.161.* 05.11.04, 19:52 Powiedz, pocwicz jezyk buszewikow, nu? Mimo, ze ty sie pierwszy pytales i jezyk Busha Nostra rozumiesz, jak widze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: www Re: Oho, Tysprowda jak feniks z popiolow... IP: 208.252.134.* 05.11.04, 19:53 Nie sil sie pan na fajerwerki jezykowo-semantyczne, bo nic sensownego z tego panu nie wychodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: .. jaki tam z niego "pan"..:-))) IP: *.utc.com 05.11.04, 20:31 jakies takie "tyscos" co sie uczy chyba esperanto..i wszystko mu sie myli. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lwowiak Re: Oho.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.04, 22:03 Tyć ta sama menda,,,tyn sam chewrajski/hebrajski/bałak i tyla Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XYZdo TYSPROWDY [...] IP: *.proxy.aol.com 06.11.04, 02:15 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Arczyslaw Re: Alawi do Belki: zostańcie w Iraku IP: *.sympatico.ca 05.11.04, 19:58 Alawi, ten iracki Bierut bez wasow, wie doskonale, ze jego kariera jako "suwerennego" premiera zalezy wylacznie od obecnosci obcych wojsk w Iraku. Nie uniknie on jednak gniewu rodzin ofiar z Falludzy i Nadzafu i zaden Irakijczyk nie zapomni mu mizdrzenia sie do syjonistow (slynny uscisk dloni z Szalomem w ONZ). Zostanie rozliczony tak jak kazdy sprzedawczyk i kolaborant. No chyba, ze Belka sie zlituje i zalatwi mu posadke u siebie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: F.Y.M Francja i jej prezydent Siusiak to najwięsze fajd IP: 217.96.48.* 05.11.04, 20:20 łapy kontynentu którym się wydaje ze znacza najwięcej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: F.Y.M [...] IP: *.pool8018.interbusiness.it 05.11.04, 20:31 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lepiej nie podawaj Re: Alawi do Belki: zostańcie w Iraku IP: *.demon.co.uk 05.11.04, 20:38 pracowalem z irakijczykami w jednym z miast europejskich i powiem jedno siedzmy tam najdluzej jak mozna a przy okazji kradnijmy co sie da i pomozmy niemcom wyszkolic iracka nowa bezpieke tak aby trzymala tych arabskich bydlakow za pysk Odpowiedz Link Zgłoś
rudy102_t_34_85 SZCZEROŚC NAKAZEM CHWILI. 05.11.04, 20:41 O.K.,panie Alawi,możemy zostać ale chcemy coś z tego mieć dla siebie.Nasze firmy mają wygrywać przetargi na odbudowę Iraku a wasza ropa będzie sprzedawana do Polski po obniżonych cenach.Wiemy że USA i Wlk.Brytania zainwestowały w tę wojnę(i w pana)miliardy dolców i 90% zysków należy się im.Nam wystarczy skromne 3-4% co i tak będzie kupą forsy...Paniatno mr.Alavi..? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Allawi You got it!!! IP: *.utc.com 05.11.04, 20:54 ale wpierw potrzebujemy stabilizacji aby wasi biznesmeni wracali do Polski z glowami na karku...:-)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: komediant Re: You got it!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.04, 21:44 Póki co maja szansę wracać z głowami pod pachą.....tragikomedia polskiej polityki pana (p)Rezydenta Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bang ! Re: Alawi do Belki - czyli prosby agenta CIA.... IP: 129.81.192.* 05.11.04, 20:56 "MTS"... Sprecyzuj - prosze - o jakim ty "sojuszniku" Polski mowisz, o Iraku, czy o US-raelu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jasio Belka ! Do Iraku marsz ! Lewa ! Lewa ! IP: *.dip.t-dialin.net 05.11.04, 21:00 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jasio A może by tak Belkę zrzucić ... IP: *.dip.t-dialin.net 05.11.04, 21:19 ..ze spadochronem nad Irakiem ? Odpowiedz Link Zgłoś
yurek11111 Re: A może by tak Belkę zrzucić ... 05.11.04, 23:37 Gość portalu: jasio napisał(a): > ..ze spadochronem nad Irakiem ? A moze bez spadochronu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: igor Bylem na spotkaniu z dwojka naukowcow irackich IP: *.detroit-19rh16rt-20rh15rt.mi.dial-access.att.net 05.11.04, 21:27 w lokalnym collegu. Pani biolog i lekarz. Oni zarabiali za Saddam 18 dolarow rocznie (ROCZNIE). Obecnie maja $380 miesiecznie. Moga kupic pomoce naukowe dla studentow, zeszyty i ksiazki z Zachodu, nawet dla niektorych biedniejszych koszule. Dziekowali Amerykanom za pomoc. Pani biolog powiedzial, ze tylko dwa razy mogla uzyc komputer. Klawiature trzymal agent Saddama, ktory pisal co ona chciala. Nie wolno jej bylo dotknac nic w specjalnym centrum komputerowym w Bagdadzie. Kobieta plakala jak mowila o tym co Saddam wyprawial z uczelniami, studentami i naukowcami. Polacy powinni zostac w Iraku. jest ich tam niewielu, ale nieraz symbol jest wazniejszy niz faktyczny wklad. Ilu w koncu zolnierzy polskich tam zginelo - 13? Przez poltora roku. Jestem przekonany, ze wiecej zginelo w garnizonach w Polsce z przepicia, z wypadkow podczas jazdy i uzywania sprzetu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aki bullshit igorku IP: 80.51.161.* 05.11.04, 22:11 polska obecność w iraku sprzyja realizacji amerykanskich celów politycznych.i nie dyskutujmy tu na ile słusznych.aktualnie dokładamy do interesu znaczące sumy pieniędzy.jezeli juz tam jestesmy to powinnismy czerpac z tego okreslone korzysci materialne dla kraju.polityka to nie sentymenty i poklepywanie po plecach "my dear friend alexander" tylko twarda gra interesów.merdanie ogonkiem na każde gwizdnięcie usa w gruncie rzeczy nie przysporzy nam uznania wsród amerykanów.lokaja sie potrzebuje ale nie szanuje. you forgot poland......... sam widzisz kupa śmiechu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzysiek Re: bullshit igorku IP: *.aster.pl 05.11.04, 22:53 Polityk sie znalazł , weź no podanko strzel do msz-u, może cię na dyplomate wezmą :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aki [...] IP: 80.51.161.* 05.11.04, 23:05 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bk Re: Bylem na spotkaniu z dwojka naukowcow irackic IP: 12.24.244.* 05.11.04, 22:27 tawariszcz igor a dlaczego kazesz Polakom tam zostawac w Iraku, moze sam rusz dupe i jedz stabilizowac i patrolowac irackich biologow zamiast siedzenia w fotelu, popijania whiskey i ogladania przemowien busza na 64 calowym TV, droga otwarta Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lisek KOLEJNI OPUSZCZAJA IRAK + APEL IRAKIJCZYKOW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.04, 21:51 www.psz.pl/content/view/552/2/ Apel z Faludży do Kofiego Anana i ONZ [w:] Irak/ Naloty. Mniej chętnych w „Koalicji chętnych” Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bogus Odchodza Wegrzy IP: *.dip.t-dialin.net 05.11.04, 21:55 Irak opuscila ostatnia wieksza organizacja humanitarna "lekarze bez granic", prosba Allawiego jest troche przerazajaca, Zostancie w Iraku!! - na zawsze i nogami do przodu. Innego wyjscia Polska chyba nie ma, to ostatnia deska jakiejs swiatowo-europejskiej polityki zagranicznej obecnego rzadu. Polske wykonczy kasa, ktorej juz dotkliwie brakuje na kontynuacje tej misji, USA sie nie kwapi na jakies wieksze sponsorowanie Polakow, ktorzy i tak w Iraku nie spelniaja wiekszej roli. Dowodem jest odebranie nam wiekszej czseci sektora okupacyjnego i przejazanie Anglikom. Do sil zbrojnych polskich nie wplynelo nawet zapytanie o pomoc w sprawie Faludzy i musiano sciagac Anglikow z Basry do wsparcia bylej polskiej strefy. Sytuacja jest cokolwiek dziwna, Polskkie zaangazowanie w Stanach przemilcza sie albo robi sobie z tego powod do zartow / powiedzonko - Zapomniales o Polsce / w kampanii prezydenckiej. Polacy zostana w Iraku do ostatniego poslkiego dolara, co potem to juz bedzie problem Leppera w nowym rzadzie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gerard Czy wiesz ilu dzielnych zolnierzy z Lechistanu IP: *.detroit-19rh15rt.mi.dial-access.att.net 06.11.04, 00:19 zginelo w ciagu poltora roku w Iraku? Przejrzalem notatki na ten temat i wychodzi mi trzynastu. Faktycznie to bardzo duzo. Moze do domu byscie juz poszli bo placzecie, ze musicie placic krwia za przyjazn polsko-amerykanska. Ja natomiast chcialbym aby USA zlikwidowala NATO. Ameryce jest ono na pewno niepotrzebne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bk Re: Alawi do Belki: zostańcie w Iraku IP: 12.24.244.* 05.11.04, 21:58 zostaniecie !!!, zostaniemy!!! pomozecie !!!, pomozemy!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ARTURLONDON [...] IP: *.proxy.aol.com 05.11.04, 23:13 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bk Re: BK........???? IP: *.mn.rr.com 06.11.04, 03:51 jak na oszoloma buszewika duzo cie stac, az dziw ze buszewikom wszystko co na swiecie kreci sie wokol dupy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niech to szlag tra Re: Alawi do Belki: zostańcie w Iraku IP: *.jugow.sdi.tpnet.pl 05.11.04, 22:52 III rzeczpospolita polska musi zostać w Iraku bo własnie niedawno została 51 STANEM usa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc California Re: Alawi do Belki: zostańcie w Iraku IP: *.hrl.com 05.11.04, 23:18 no to moze juz za pozno, jak to juz stan USA, ale mysle ze Polacy nie musza sie martwic, niech wycofaja wojska, przeciez i tak nic nie dostana za Irak, czesc rodakow byla szczesliwa ze Bush wygarnal Kerremu "you forgot Poland,stupid" , ale tearz chetnie pojda na wojne ci ze srodowych stanow Tenesse , Idaho i innych ktorzy tak chetnie glosowali na nikczemnika, ci ludzie chca przeciez oddac zycie za swojego wodza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: George W B Re: Alawi do Belki: zostańcie w Iraku IP: *.ipt.aol.com 05.11.04, 23:18 Dobre ze nase Polish Friends maja klapki na ich ocza! We need you in Iraq ( sorry but I really don't know why?) Nieh zyje polish-American przyjazn and sent us more of your troops. THanks Of course that you pay for that! George Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MTS wola spoleczentwa moze byc zmienna,racja stanu nie IP: *.dynamic.mts.net 06.11.04, 00:11 Swiat jest podzielony, albo w te albo w tamta strone dla biedaka nie ma wielkiego wyboru.Stac przy boku Ameryki to jest nasza racja stanu i nawet komunisci to zrozumieli, nasi glupiomadrzy filozofowie czesto pracy nie potrafia znalezc, a wiedza jak rozwiazac wszystkie problemy swiata. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AK Re: Polska racja stanu IP: *.tpg.pl 06.11.04, 11:59 Polska racja stanu musi byc zdefiniowana w Warszawie a nie w Moskwie czy w Waszyngtonie. Pzez 30 lat PRL mielismy mase krzykaczy ktorzy udowadniali ze "po wieczne czasy z Sowietskom Sojuzom" jest nasza racja stanu. Teraz ci sami krzykacze udowadniaja ze z Waszyngtonem po wieczne czasy. Ta sluzalczosc wobec obcych ktorzy maja nas gdzies jest prawdziwa hanba dla narodu. Z zazdroscia mozemy spojrzec na sasiadow np Austria ktorych racja stanu jest ustalana przez narod i we wlasnej stolicy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MTS Re: Polska racja stanu IP: *.dynamic.mts.net 06.11.04, 12:51 Austria jest krajem neutralnym,ktory wg/danych wydaje na opere wiedenska wiecej niz na cala armie! To fakt! Siedziba ONZ w Europie, OPEC,wszelkiego rodzaju konferencje miedzynarodowe, i turystyka. Ale zeby z tego zyc dbaja o bezpieczenstwo i spokoj.Austriacka policja, tajni agenci, kobra<bryg antyterr>To armia ludzi, niezwykle bezwzglednych gdy wkraczaja do akcji.Mieszkalem kilka lat w Wiedniu ,widzialem jak puscili kobre na kibicow Rapidu- 10 min byl spokoj,walili kolbami po ryjach bezlitosnie. Oby tak u nas np w Gdansku! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hesz Re: Alawi do Belki: zostańcie w Iraku IP: *.frombork.sdi.tpnet.pl 06.11.04, 00:15 Sam tam jedź baranie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gerard hesz. mowisz jak dzielny Niemiec. Czy Frombork IP: *.detroit-19rh15rt.mi.dial-access.att.net 06.11.04, 00:22 znowu w Niemczech? O przepraszam Polska czuje sie bezpieczna bo jest w NATO. Moze jednak Stany poinny zlikwidowac NAT. Ameryce napeno jest to niepotrzebne. A Polska jest tak doskonalym sojusznikiem, ze po smierci 13 zolnierzy, juz chce sie wycofac z Iraku. Po co woec Polaks USA i po co Polsce NATO? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: meerkat ZEWLOK ARAFATA NA SILE POMPOWANY!!! IP: *.alxndr01.va.comcast.net 06.11.04, 00:39 Laureat Pokojowej Nagotrdy Nobla jest martwy klicznie od szeregu godzin. Problem w tym, ze zaden lekarz nie chce jako pierwszy odlaczyc maszyny secrcowo-plucnej, do ktorej przypomocowany jest zewlok, z obawy, ze zostanie zamordowany przez rozwscieczonych arabusow jako bogobojca. Wedlug lekarzy spoza szpitala, truchlo moze w takim stanie utrzymac sie nawet i do poniedzialku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MTS MEERKATJESTES CYWILIZOWANYM CZLOWIEKIEM...... IP: *.dynamic.mts.net 06.11.04, 01:08 ....wiec zachowaj godnosc ludzka, mozemy tylko byc szczesliwi ze sie tam nie urodzilismy. wyrazy szacunku MTS Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leszek Re: MEERKAT JESTES CYWILIZOWANYM CZLOWIEKIEM...... IP: *.dip.t-dialin.net 06.11.04, 08:16 Meerkat cywilizowany? Chwalil sie, ze w Wietnamie strzelal do "komunistow" w piaskownicach. To zwykly arschloch! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: meerkat NIE <STRZELALEM>, TYLKO BOMBARDOWALEM!!! IP: *.alxndr01.va.comcast.net 06.11.04, 14:48 I nie w piaskownicach, a w dzunglii i w Hajfongu! Poza tym wszystko sie zgadza! Kazdy martwy KOMUCH czy ISLAMISTA to 100 przyzwoitych ludzi zywych wiecej! Moze to kiedys zrozumiesz, ale obawiam sie, ze na razie jestes na to za mlody! A sp. Jasyr [pisownia moja] niech odpoczywa w pokoju. Nawet i na Skalce! ;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: myss Wegrzy dolaczaja do normalnego swiata ... IP: *.awb.us 06.11.04, 00:52 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MTS Re: Wegrzy dolaczaja do nienormalnego swiata ... IP: *.dynamic.mts.net 06.11.04, 01:13 Nie kolego, Wegrzy byc moze maja uraz za 56 , ale pamietajmy ze Wegry jak pozostala czesc krajow srodkowej Europy byli sojusznikiem hitlera. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gerard Moze zapomnieli, ze plakali bo nikt im nie chcial IP: *.detroit-19rh15rt.mi.dial-access.att.net 06.11.04, 04:41 im wtedy pomoc. A teraz sami sie wycofuja, choc maja szanse zdobyc pozycje sojusznika USA, nie z definicji, ze sa w NATO ale ze wspieranie idei USA o budowie demokracji na Bliskim Wschodzie. Potwierdza to zdanie wielu Amerykanow, ze NATO powinno byc rozwiazane a USA powinny budowac bilateralne sojusze. Na bylych komuchow nie mozna zbytnio liczyc. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leszek Re: Moze zapomnieli, ze plakali bo nikt im nie ch IP: *.dip.t-dialin.net 06.11.04, 08:30 Gość portalu: Gerard napisał(a): > im wtedy pomoc. A teraz sami sie wycofuja, choc maja szanse zdobyc pozycje > sojusznika USA, nie z definicji, ze sa w NATO ale ze wspieranie idei USA o > budowie demokracji na Bliskim Wschodzie. "Maja szanse zdobyc pozycje" przy "budowie demokracji na Bliskim Wschodzie". Mowisz jak Saddam - ten z South Parku! Masz jeszcze kilka takich fajnych krwawych absurdow na stanie? Potwierdza to zdanie wielu Amerykanow, > ze NATO powinno byc rozwiazane a USA powinny budowac bilateralne sojusze. Na > bylych komuchow nie mozna zbytnio liczyc. Absurd moze potwierdzac tylko absurd. Tak jak obsesyjne powolywanie sie na wydarzenia sprzed 60 lat potwierdza tylko pewne rozwojowe opoznienie. Odpowiedz Link Zgłoś