Dodaj do ulubionych

Pogrzeb Arafata w piątek

    • Gość: Apasz Arafata zabili Francuzi !!!! IP: *.ip.nd.e-wro.net.pl 12.11.04, 18:51
      hehehehe niech maja zabojadzi ;) WOLNA EUROPA BEZ MECZETÓW !!!
    • Gość: oicam i po l. IP: 217.153.6.* 12.11.04, 18:55
      I po Lechu pozdrawiam wszystkich ,którzy wiedzą o co chodzi
    • Gość: Apasz czekamy na bratobójcze walki arabow czekamy :) IP: *.ip.nd.e-wro.net.pl 12.11.04, 19:05
      Eghhh czekam na to jak araby skoczą sobie do gardeł :) … czeka na to połowa
      Europy … Europy która jeszcze budzi się z okrzykiem w środku nocy WOLNA EUROPA
      BEZ MECZETÓW !!!!!!!!!!
      • Gość: meerkat PASTUSIAK BYL ODPOWIEDNIM PRZEDSTAWICIELEM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.04, 19:19
        Mlodsi z Was moga nie pamietac kim byl przez dlugie lata czolowy specjalista
        PZPR od spraw amerykanskich, czy tez raczej ANTYamerykanskich.

        W gorliwosci przebijal go tylko Zygmunt Broniarek, ktory plul na Ameryke, ze by
        go jak najpozniej z niej odwolali, a w nienawisci, plk Wieslaw Gornicki, ktory
        chcial w Ameryce "wybrac wolnosc", ale nie dano mu azylu, a nawe kazano mu ja w
        krotkich abcugach opuscic -i nigdy jej tego nie wybaczyl.:-))))))))))))))))))
    • Gość: t.polkan Arafat-jeden z najgrozniejszych terrorystow IP: *.proxy.aol.com 12.11.04, 20:25
      odszedl nareszcie. Moze to stworzyc jakas szanse dla palestynskich Arabow na
      uregulowanie konflktu.
      Najwiekszego zbrodniarza ludzkosci, ludobujce Stalina-tez oplakiwano po jego
      smierci.Trzeba bylo troche czasu aby swiat dowiedzial sie o jego zbrodniach.
      Arafat- terrorysta uczynil z zabijania niewinnych, przypadkowych ludzi
      narzedzie swojej "polityki".I w tym przypadku prawda o tym zbrodniarzu dotrze
      nawet do tych, ktorzy go holubili przez lata, lacznie z Czyrakiem.
    • Gość: Pilot Generał Stanisław Skalski nieżyje. IP: *.Zabrze.Net.pl 12.11.04, 20:41
      Generał Stanisław Skalski nieżyje.
      Cześć jego pamięci.
      • Gość: pamiętamy ! Re: Żydokomuna prześladowała Stanisława Skalskiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.04, 20:52
    • Gość: piotr Palestyńczycy: Arafat nigdy nie umrze! IP: 167.153.4.* 12.11.04, 20:51
      Lenin, tez byl zawsze zywy
      • Gość: meerkat PILOCI:: SKALSKI nigdy nie umrze! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.04, 08:20
        Po prostu polecial na inne lotnisko!
    • Gość: Zeus morderco,idź do piekła! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.11.04, 20:52
      pamiętasz świnio samoloty, które wysadzałeś w powietrze, sportowcow, których
      zabiłeś podczas olimpiady w monachium? Niech cie szlag gnoju.
    • Gość: olo No wreszcie Allach się zlitował ... IP: *.zwm.punkt.pl / *.zwm.punkt.pl 12.11.04, 21:40
    • leb_jak_sklep CI CO GO OTRULI ZRYWAJ BOKI TERAZ 12.11.04, 21:58
      Dobra robota trzeba przyznac. Jakby fiknal koziolka w 24 godziny to by wiadomo
      bylo ze nacpal sie trucizny. Wiec podano mu widocznie taka co powoli dziala.
      No i Francuzi tez pomogli bo nie chca podac przyczyny smierci zaslaniajac sie
      tajemnica lekarska. To juz daje wiele do myslenia?
      Kon by sie usmial z tego cyrku palestynskiego
    • Gość: Seweryn M. Arafat IP: 68.166.36.* 12.11.04, 22:27
      Arafat to najzwyklejszy zlodziejaszek i morderca, tyle ze na duza skale.
      Wynalazca porwan samolotow itd. Z jakiegos powodu (pieniadze?) uznawany przez
      czesc swiata za wiarygodnego osobnika. Stalin i Hitler tez przez niektorych
      byli podobnie traktowani. Patrz Francja. Gdyby nie on, przypuszczam ze
      Palestynczycy mieliby juz swoje panstewko. Czy skonczyloby to nieporozumienia
      to inna sprawa.
      S.M.
    • Gość: karol arafat wiecznie żywy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.04, 22:44
      Znamy to z własnej historii.
      • Gość: Marian JEDNEGO BYDLAKA MNIEJ IP: 5.5R* / 195.233.250.* 13.11.04, 09:20
    • leb_jak_sklep Jak to nie umrze? Juz umarl. Pleca glupoty 12.11.04, 22:52
      pogrzeb wygladal jak sped baranow. Jak Izraelici moga z takim bydlem zyc po
      sasiedzku. Nie wierze w pokoj, ich trzeba wysiedlic z tamtad to bedzie pokoj
    • Gość: Paweł ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK ... IP: *.acn.waw.pl 12.11.04, 23:04
      Arafat nie był może krystalicznie czysty (a kto jest ?), ale był człowiekiem
      idei. Idei wolnej Palestyny. Zamknięty w trzech pokojach bez okien i często bez
      światła, z wycelowanymi lufami żydowskich czołgów, utożsamiał walkę swego
      narodu z jedną z najbrutalniejszych i najkrwawszych okupacji w dziejach-
      zydowskiej okupacji Strefy Gazy, Zachodniego Brzegu Jordanu i wschodniej
      Jerozolimy. Moralnie Żydzi ze swoja bezwzględnością i okrucieństwem nie
      dorastają Arafatowi nawet do pięt !!!
      • Gość: meerkat ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK: Gen. SKALSKI!:-(((((. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.04, 08:22
        A zbrodzien Arafat zrobil po prostu miejsce dla nastepnego! :-(((
        • Gość: Juzek ODSZEDL WIELKI BYDLAK IP: 5.5R* / 195.233.250.* 13.11.04, 09:21
    • Gość: nie zalowac bydla bydlakow sie zazwyczaj dluzej pamieta IP: *.client.comcast.net 12.11.04, 23:35
      taka juz natura ludzka ze bandytow i scierwo pamieta sie dluzej niz ludzi dobrych.
    • Gość: Quark DOBRY TYTUL ART.ZUPELNIE JAK LENIN I KIM IR SEN IP: *.union01.nj.comcast.net 12.11.04, 23:41
      IM SIE TEZ NIE UDALO ZYC WIECZNIE, CHOCIAZ ARAFAT MIAL NAJDLUZSZA SMIERC
      KLINICZNA W DZIEJACH. STRASZNIE GO TAM NIE CHCIELI PO DRUGIEJ STRONIE, MUSIAL
      SIE NIEZLE TARGOWAC!
    • lester2 Zapraszam na izraelski blog:-))))))))) 12.11.04, 23:46
      shmooz.blog.onet.pl/2,ID7706608,DA2004-11-12,index.html
    • Gość: t.polkan Gen. S.Skalski niezyje-dziekuje Pilocie IP: *.proxy.aol.com 13.11.04, 00:28
      za podanie tej smutnej wiadomosci. Byl to jeden z najwybitniejszych pilotow
      mysliwskich II.ej Wojny Swiatowej. Odznaczony najwyzszymi medalami wojennymi
      polskimi i brytyjskimi.Po powrocie do Polski w 1946 zostal aresztowany przez
      sowiecko-zydowsko-polski aparat bezpieki "sadzony" i skazany na kare smierci.
      Potem komunistyczny wyrok zamieniono na dozywocie. Po 1956 uznany niewinnym
      postawionego oskarzenia.
      Dobrze, ze "Pilot" zamiescil informacje o smierci tego wybitnego zolnierza-
      pilota, choc miejsce tu plugawe bo zwiazane z artykulem o zbrodniarzu Arafacie.
      • Gość: meerkat Kapitan Henryk KWIATKOWSKI TEZ nie zyje! :-((( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.04, 08:45
        Wiekszosc polskich pilotow z RAF JUZ dawno odeszla! UK czekalo z wyplacaniem
        rent wojskowych, az wiekszosc wymarla, zeby Skarbu zbytnio nie obciazyc!:-(((

        Heryk Kwiatkowski, kawaler orderu Virtuti Militari (m. in.) ochotniczy
        uczestnik TRZECH kolejek lotow bojowych ( trzecia w Special Operations) mial to
        nieszczescie, ze podobnie jak jego kolega, Skalski, wrocil po wojnie do Polski.
        Wkrotce potem zostal pozbawiony prawa latania na czymkolwiek.

        W l952gim roku wslawil sie brawurowa ucieczka do Bawarii starym Kukuruznikiem
        przeznaczonym do kasacji. Goniony noca przez sowieckie mysliwce poderwane z
        Balic wysypal jeszcze nad Praga ulotki pierwszomajowe jakie znalazl w kokpicie.
        FBI trzymalo go w sledztwie i sprawdzalo ponad rok czy nie jest naslany, bo nie
        wierzylo, zeby ktos dal rade uciec starym trupem ze stalinowskiej PRL.(maszyne
        odeslano na lorze kolejowej do Aeroklubu Beskidzkiego)

        Przez blisko 10 lat latal w pionierskich warunkach w Pn. Kanadzie (Labrador),
        gdzie ginelo wtedy wielu pilotow, sporzadzajac mapy kartograficzne i poszukujac
        kopalin. Steskniony za Polska wrocil w poczatku lat 60tych, kiedy wladze PRL
        objely go amnestia i obiecaly, ze wszystkie krzywdy zostana mu zrekompensowane.
        Wbrew tym zapewnieniom NIGDY nie zwrocono mu licencji pilota i zmuszono do
        mizernej agzystencji.
        Kiedy przeprowadzalem lata temu wywiad z tym ochotnikiem zrzutow dla Powstania
        Warszawskiego kpt. Kwiatkowski, kiedy dowiedzial sie, ze rowniez jestem pilotem
        powiedzial mi: "Pamietaj jedna rzecz. Jak bedzie wojna, to nie nadstawiaj
        doopy tylko trzymaj sie blisko KASY PULKOWEJ!"

        Jego los i rozgoryczenie nie byly unikalne. Podobnych bylo wiele.

        A wy tu KOORVA, z jakiegos ZBRODZIENIA bohatera robicie?
        Wysadzac niewinne kobiety i dzieci to kazdy pospolity ZBIR potrafi, nie tylko
        laureat POKOJOWEJ Nagrody Nobla! :-(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
    • Gość: Matt K. Wypchac scierwo trocinami ... IP: *.gv.shawcable.net 13.11.04, 06:47
      ... i umiescic w mauzoleum...
      • Gość: meerkat TOMSON reprezentuje tu brudne interesy CIA!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.04, 09:03

        Nareszcie rozgryzlem jego PRAWDZIWA afiliacje.:-)))

        Udaje nienawisc do USA zeby zwiekszyc swoja WIARYGODNOSC, a potem pier...li
        takie humorystyczne bzdury (pod pozorem atakow na Waszyngton), ze OSMIESZA
        ANTYAMERYKANSKIE LEWACTWO jeszcze skuteczniej niz maruda, Eva i Tysprowda.

        Tomson, BRACIE! Przepraszam cie za wszelkie glupie napasci i ZWRACAM HONOR!!!
        Przede wszystkim zas ODWOLUJE kuplet ktory kiedys w zlosci na Ciebie napisalem:

        GDY CI CIE RANO NIE CHCE Z LOZKA PODNIESC DOOPSKA
        PRZYPOMNIJ SOBIE JAK PIER..LI TOMSON Z SLUPSKA
        A TY MASZERUJ, TY MASZERUJ, GLOSNO KRZYCZ:
        NIECH ZYJE NAM WOLODIA ILJICZ! (2x)


        • Gość: SABAŁA Re: TOMSON reprezentuje tu brudne interesy CIA!!! IP: *.cg.shawcable.net 13.11.04, 09:49
          MEERKAT, TO COŚ NAPISAŁ O TOMSONIE JEST (CHYBA) BEZ SENSU.
          NAWET GDYBY JEDNAK, TO PROSZĘ, NIE POZBAWIAJ NAS PRZYJEMNOŚCI KOPANIA GO W
          DOOPĘ.
          • Gość: meerkat Re: TOMSON reprezentuje tu brudne interesy CIA!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.04, 20:16
            OK, Sabalo! Tylko dla Ciebie, bos goral zacny i prawy!

            KOREKTA:TOMSON REPREZENTUJE TU BRUDNE INTERESY SHIN BET!

            Nawet mu napletek przyszyli, zeby go w Slupsku nie zlinczowano!

    • Gość: KOLOR Pogrzeb Arafata w Ramallah IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.04, 09:04
      TAKIE ŁACHUDRY JAK F.CASTRO , KIN DONG IL , TEN CO UMARŁ TERORYSTA , WŁDCY
      FEUDALNI Z NIEKTÓRYCH KRAJÓW AFRYKI, DO KAMIENIOŁOMÓW , I OCZYWIŚCIE ŚMIETNIK
      KOMUNISTYCZNY Z PLSKI WRAZ Z WIELKIM MAGISTREM I WIELKIM ZEREM WŁĄCZNIE.
    • Gość: Jan NAARESZCIE !!!!!!!!!!! HURAAA!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: 5.5R* / 195.233.250.* 13.11.04, 09:23
      NAreszcie ten bydlak zdechl !!!!!!
    • Gość: witasso Co to za bełkot "prawie obeszło się bez"? IP: *.classcom.pl / *.77.classcom.pl 13.11.04, 09:23
      Jakiś "wałęsizm"? Własna tfurczość?
    • Gość: Czarek HITLER DOSTAL KUMPLA W PIEKLE !!!! IP: 5.5R* / 195.233.250.* 13.11.04, 09:25
    • Gość: lolik ARAFAT TO MORDERCA , A JEGO NAROD TO BANDA IP: 5.5R* / 195.233.250.* 13.11.04, 09:29
      • Gość: mirex Re: ARAFAT TO MORDERCA , A JEGO NAROD TO BANDA IP: *.abhsia.telus.net 13.11.04, 09:43
        arafat to trup a ty hiena cmentarna
    • Gość: ZYD Smierc wroga IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 13.11.04, 12:13
      Blogoslawiony dzien smierci naszych wrogow. Nie doczekal dran wolnej palestyny
      • Gość: Islam to mordercy Swietujac smierc terrorysty EU poniza sie i osmies IP: *.dip0.t-ipconnect.de 13.11.04, 15:56
        A mieli walczyc z terrorem !!
        • Gość: MG Re: Swietujac smierc terrorysty EU poniza sie i o IP: *.nycap.rr.com 14.11.04, 05:01
          Swiat pozegnal wyjatkowego czlowieka, jedynego generala Arabskiego ktory nie
          przegral zadnej bitwy z Izraelem. Czlowieka, ktorego my Polacy ,wszyscy ci
          ktorzy pamietaja czym jest okupacja, uwazamy za bohatera.Czlowiek ten do konca
          zycia , mimo ponizania, separacji, obwiniania nigdy sie nie poddal sie czy tez
          ponizyl przed okupantem Izraelskim. Nigdy nie zdradzil swojego narodu.Szkoda ze
          nie mogl doczekac wolnej Palestyny.
          • Gość: Niema i nie bedzie Palecostam nie bylo i nie bedzie a ten Aracos to - IP: *.dip0.t-ipconnect.de 14.11.04, 19:49
            tez nie palentczycos.
    • Gość: faramir Odszedl Wielki Wodz IP: *.net064.rasu.q5net.at 13.11.04, 18:37
      Mial sile przeciwstawiac sie najezdzcom. Chwala mu. Niech podozy do swojego
      Nieba.
      • Gość: meerkat Re: Odszedl Wielki Wodz :-)))))))))))))))))))))))) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.04, 20:25
        "Mial sile przeciwstawiac sie najezdzcom. Chwala mu. Niech podozy do swojego
        > Nieba."!

        Odszedl Wielki BUC! Mial sile zlapac kile (od chlopaczkow) , ale nie obalic
        rzad Jordanii (ojczyzny tzw. Palestynczykow) czy Kuwejtu na polecenie Saddama.
        Chala mu!! Niech chedozy swoje hurysy!

        P.S. Czy znaleziono juz ten co najmniej MILIARD DOLAROW ($1,000,000,000.00)
        skradzionych przez laureata Pokojowej Nagrody Nobla z kufrow OWP, Autonomii
        Palestynskiej i propalestynskich organizacji charytatywnych w ciagu 40 lat?

        Jesli Suha wyciagnela wtyczke, to chyba hasla to tajnych kont meza juz zna?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka