Gość: Apasz Arafata zabili Francuzi !!!! IP: *.ip.nd.e-wro.net.pl 12.11.04, 18:51 hehehehe niech maja zabojadzi ;) WOLNA EUROPA BEZ MECZETÓW !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oicam i po l. IP: 217.153.6.* 12.11.04, 18:55 I po Lechu pozdrawiam wszystkich ,którzy wiedzą o co chodzi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Apasz czekamy na bratobójcze walki arabow czekamy :) IP: *.ip.nd.e-wro.net.pl 12.11.04, 19:05 Eghhh czekam na to jak araby skoczą sobie do gardeł :) … czeka na to połowa Europy … Europy która jeszcze budzi się z okrzykiem w środku nocy WOLNA EUROPA BEZ MECZETÓW !!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: meerkat PASTUSIAK BYL ODPOWIEDNIM PRZEDSTAWICIELEM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.04, 19:19 Mlodsi z Was moga nie pamietac kim byl przez dlugie lata czolowy specjalista PZPR od spraw amerykanskich, czy tez raczej ANTYamerykanskich. W gorliwosci przebijal go tylko Zygmunt Broniarek, ktory plul na Ameryke, ze by go jak najpozniej z niej odwolali, a w nienawisci, plk Wieslaw Gornicki, ktory chcial w Ameryce "wybrac wolnosc", ale nie dano mu azylu, a nawe kazano mu ja w krotkich abcugach opuscic -i nigdy jej tego nie wybaczyl.:-)))))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: t.polkan Arafat-jeden z najgrozniejszych terrorystow IP: *.proxy.aol.com 12.11.04, 20:25 odszedl nareszcie. Moze to stworzyc jakas szanse dla palestynskich Arabow na uregulowanie konflktu. Najwiekszego zbrodniarza ludzkosci, ludobujce Stalina-tez oplakiwano po jego smierci.Trzeba bylo troche czasu aby swiat dowiedzial sie o jego zbrodniach. Arafat- terrorysta uczynil z zabijania niewinnych, przypadkowych ludzi narzedzie swojej "polityki".I w tym przypadku prawda o tym zbrodniarzu dotrze nawet do tych, ktorzy go holubili przez lata, lacznie z Czyrakiem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pilot Generał Stanisław Skalski nieżyje. IP: *.Zabrze.Net.pl 12.11.04, 20:41 Generał Stanisław Skalski nieżyje. Cześć jego pamięci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pamiętamy ! Re: Żydokomuna prześladowała Stanisława Skalskiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.04, 20:52 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piotr Palestyńczycy: Arafat nigdy nie umrze! IP: 167.153.4.* 12.11.04, 20:51 Lenin, tez byl zawsze zywy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: meerkat PILOCI:: SKALSKI nigdy nie umrze! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.04, 08:20 Po prostu polecial na inne lotnisko! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zeus morderco,idź do piekła! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.11.04, 20:52 pamiętasz świnio samoloty, które wysadzałeś w powietrze, sportowcow, których zabiłeś podczas olimpiady w monachium? Niech cie szlag gnoju. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olo No wreszcie Allach się zlitował ... IP: *.zwm.punkt.pl / *.zwm.punkt.pl 12.11.04, 21:40 Odpowiedz Link Zgłoś
leb_jak_sklep CI CO GO OTRULI ZRYWAJ BOKI TERAZ 12.11.04, 21:58 Dobra robota trzeba przyznac. Jakby fiknal koziolka w 24 godziny to by wiadomo bylo ze nacpal sie trucizny. Wiec podano mu widocznie taka co powoli dziala. No i Francuzi tez pomogli bo nie chca podac przyczyny smierci zaslaniajac sie tajemnica lekarska. To juz daje wiele do myslenia? Kon by sie usmial z tego cyrku palestynskiego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Seweryn M. Arafat IP: 68.166.36.* 12.11.04, 22:27 Arafat to najzwyklejszy zlodziejaszek i morderca, tyle ze na duza skale. Wynalazca porwan samolotow itd. Z jakiegos powodu (pieniadze?) uznawany przez czesc swiata za wiarygodnego osobnika. Stalin i Hitler tez przez niektorych byli podobnie traktowani. Patrz Francja. Gdyby nie on, przypuszczam ze Palestynczycy mieliby juz swoje panstewko. Czy skonczyloby to nieporozumienia to inna sprawa. S.M. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karol arafat wiecznie żywy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.04, 22:44 Znamy to z własnej historii. Odpowiedz Link Zgłoś
leb_jak_sklep Jak to nie umrze? Juz umarl. Pleca glupoty 12.11.04, 22:52 pogrzeb wygladal jak sped baranow. Jak Izraelici moga z takim bydlem zyc po sasiedzku. Nie wierze w pokoj, ich trzeba wysiedlic z tamtad to bedzie pokoj Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paweł ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK ... IP: *.acn.waw.pl 12.11.04, 23:04 Arafat nie był może krystalicznie czysty (a kto jest ?), ale był człowiekiem idei. Idei wolnej Palestyny. Zamknięty w trzech pokojach bez okien i często bez światła, z wycelowanymi lufami żydowskich czołgów, utożsamiał walkę swego narodu z jedną z najbrutalniejszych i najkrwawszych okupacji w dziejach- zydowskiej okupacji Strefy Gazy, Zachodniego Brzegu Jordanu i wschodniej Jerozolimy. Moralnie Żydzi ze swoja bezwzględnością i okrucieństwem nie dorastają Arafatowi nawet do pięt !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: meerkat ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK: Gen. SKALSKI!:-(((((. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.04, 08:22 A zbrodzien Arafat zrobil po prostu miejsce dla nastepnego! :-((( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nie zalowac bydla bydlakow sie zazwyczaj dluzej pamieta IP: *.client.comcast.net 12.11.04, 23:35 taka juz natura ludzka ze bandytow i scierwo pamieta sie dluzej niz ludzi dobrych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Quark DOBRY TYTUL ART.ZUPELNIE JAK LENIN I KIM IR SEN IP: *.union01.nj.comcast.net 12.11.04, 23:41 IM SIE TEZ NIE UDALO ZYC WIECZNIE, CHOCIAZ ARAFAT MIAL NAJDLUZSZA SMIERC KLINICZNA W DZIEJACH. STRASZNIE GO TAM NIE CHCIELI PO DRUGIEJ STRONIE, MUSIAL SIE NIEZLE TARGOWAC! Odpowiedz Link Zgłoś
lester2 Zapraszam na izraelski blog:-))))))))) 12.11.04, 23:46 shmooz.blog.onet.pl/2,ID7706608,DA2004-11-12,index.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: t.polkan Gen. S.Skalski niezyje-dziekuje Pilocie IP: *.proxy.aol.com 13.11.04, 00:28 za podanie tej smutnej wiadomosci. Byl to jeden z najwybitniejszych pilotow mysliwskich II.ej Wojny Swiatowej. Odznaczony najwyzszymi medalami wojennymi polskimi i brytyjskimi.Po powrocie do Polski w 1946 zostal aresztowany przez sowiecko-zydowsko-polski aparat bezpieki "sadzony" i skazany na kare smierci. Potem komunistyczny wyrok zamieniono na dozywocie. Po 1956 uznany niewinnym postawionego oskarzenia. Dobrze, ze "Pilot" zamiescil informacje o smierci tego wybitnego zolnierza- pilota, choc miejsce tu plugawe bo zwiazane z artykulem o zbrodniarzu Arafacie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: meerkat Kapitan Henryk KWIATKOWSKI TEZ nie zyje! :-((( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.04, 08:45 Wiekszosc polskich pilotow z RAF JUZ dawno odeszla! UK czekalo z wyplacaniem rent wojskowych, az wiekszosc wymarla, zeby Skarbu zbytnio nie obciazyc!:-((( Heryk Kwiatkowski, kawaler orderu Virtuti Militari (m. in.) ochotniczy uczestnik TRZECH kolejek lotow bojowych ( trzecia w Special Operations) mial to nieszczescie, ze podobnie jak jego kolega, Skalski, wrocil po wojnie do Polski. Wkrotce potem zostal pozbawiony prawa latania na czymkolwiek. W l952gim roku wslawil sie brawurowa ucieczka do Bawarii starym Kukuruznikiem przeznaczonym do kasacji. Goniony noca przez sowieckie mysliwce poderwane z Balic wysypal jeszcze nad Praga ulotki pierwszomajowe jakie znalazl w kokpicie. FBI trzymalo go w sledztwie i sprawdzalo ponad rok czy nie jest naslany, bo nie wierzylo, zeby ktos dal rade uciec starym trupem ze stalinowskiej PRL.(maszyne odeslano na lorze kolejowej do Aeroklubu Beskidzkiego) Przez blisko 10 lat latal w pionierskich warunkach w Pn. Kanadzie (Labrador), gdzie ginelo wtedy wielu pilotow, sporzadzajac mapy kartograficzne i poszukujac kopalin. Steskniony za Polska wrocil w poczatku lat 60tych, kiedy wladze PRL objely go amnestia i obiecaly, ze wszystkie krzywdy zostana mu zrekompensowane. Wbrew tym zapewnieniom NIGDY nie zwrocono mu licencji pilota i zmuszono do mizernej agzystencji. Kiedy przeprowadzalem lata temu wywiad z tym ochotnikiem zrzutow dla Powstania Warszawskiego kpt. Kwiatkowski, kiedy dowiedzial sie, ze rowniez jestem pilotem powiedzial mi: "Pamietaj jedna rzecz. Jak bedzie wojna, to nie nadstawiaj doopy tylko trzymaj sie blisko KASY PULKOWEJ!" Jego los i rozgoryczenie nie byly unikalne. Podobnych bylo wiele. A wy tu KOORVA, z jakiegos ZBRODZIENIA bohatera robicie? Wysadzac niewinne kobiety i dzieci to kazdy pospolity ZBIR potrafi, nie tylko laureat POKOJOWEJ Nagrody Nobla! :-((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Matt K. Wypchac scierwo trocinami ... IP: *.gv.shawcable.net 13.11.04, 06:47 ... i umiescic w mauzoleum... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: meerkat TOMSON reprezentuje tu brudne interesy CIA!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.04, 09:03 Nareszcie rozgryzlem jego PRAWDZIWA afiliacje.:-))) Udaje nienawisc do USA zeby zwiekszyc swoja WIARYGODNOSC, a potem pier...li takie humorystyczne bzdury (pod pozorem atakow na Waszyngton), ze OSMIESZA ANTYAMERYKANSKIE LEWACTWO jeszcze skuteczniej niz maruda, Eva i Tysprowda. Tomson, BRACIE! Przepraszam cie za wszelkie glupie napasci i ZWRACAM HONOR!!! Przede wszystkim zas ODWOLUJE kuplet ktory kiedys w zlosci na Ciebie napisalem: GDY CI CIE RANO NIE CHCE Z LOZKA PODNIESC DOOPSKA PRZYPOMNIJ SOBIE JAK PIER..LI TOMSON Z SLUPSKA A TY MASZERUJ, TY MASZERUJ, GLOSNO KRZYCZ: NIECH ZYJE NAM WOLODIA ILJICZ! (2x) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SABAŁA Re: TOMSON reprezentuje tu brudne interesy CIA!!! IP: *.cg.shawcable.net 13.11.04, 09:49 MEERKAT, TO COŚ NAPISAŁ O TOMSONIE JEST (CHYBA) BEZ SENSU. NAWET GDYBY JEDNAK, TO PROSZĘ, NIE POZBAWIAJ NAS PRZYJEMNOŚCI KOPANIA GO W DOOPĘ. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: meerkat Re: TOMSON reprezentuje tu brudne interesy CIA!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.04, 20:16 OK, Sabalo! Tylko dla Ciebie, bos goral zacny i prawy! KOREKTA:TOMSON REPREZENTUJE TU BRUDNE INTERESY SHIN BET! Nawet mu napletek przyszyli, zeby go w Slupsku nie zlinczowano! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KOLOR Pogrzeb Arafata w Ramallah IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.04, 09:04 TAKIE ŁACHUDRY JAK F.CASTRO , KIN DONG IL , TEN CO UMARŁ TERORYSTA , WŁDCY FEUDALNI Z NIEKTÓRYCH KRAJÓW AFRYKI, DO KAMIENIOŁOMÓW , I OCZYWIŚCIE ŚMIETNIK KOMUNISTYCZNY Z PLSKI WRAZ Z WIELKIM MAGISTREM I WIELKIM ZEREM WŁĄCZNIE. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jan NAARESZCIE !!!!!!!!!!! HURAAA!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: 5.5R* / 195.233.250.* 13.11.04, 09:23 NAreszcie ten bydlak zdechl !!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: witasso Co to za bełkot "prawie obeszło się bez"? IP: *.classcom.pl / *.77.classcom.pl 13.11.04, 09:23 Jakiś "wałęsizm"? Własna tfurczość? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Czarek HITLER DOSTAL KUMPLA W PIEKLE !!!! IP: 5.5R* / 195.233.250.* 13.11.04, 09:25 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lolik ARAFAT TO MORDERCA , A JEGO NAROD TO BANDA IP: 5.5R* / 195.233.250.* 13.11.04, 09:29 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mirex Re: ARAFAT TO MORDERCA , A JEGO NAROD TO BANDA IP: *.abhsia.telus.net 13.11.04, 09:43 arafat to trup a ty hiena cmentarna Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZYD Smierc wroga IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 13.11.04, 12:13 Blogoslawiony dzien smierci naszych wrogow. Nie doczekal dran wolnej palestyny Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Islam to mordercy Swietujac smierc terrorysty EU poniza sie i osmies IP: *.dip0.t-ipconnect.de 13.11.04, 15:56 A mieli walczyc z terrorem !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MG Re: Swietujac smierc terrorysty EU poniza sie i o IP: *.nycap.rr.com 14.11.04, 05:01 Swiat pozegnal wyjatkowego czlowieka, jedynego generala Arabskiego ktory nie przegral zadnej bitwy z Izraelem. Czlowieka, ktorego my Polacy ,wszyscy ci ktorzy pamietaja czym jest okupacja, uwazamy za bohatera.Czlowiek ten do konca zycia , mimo ponizania, separacji, obwiniania nigdy sie nie poddal sie czy tez ponizyl przed okupantem Izraelskim. Nigdy nie zdradzil swojego narodu.Szkoda ze nie mogl doczekac wolnej Palestyny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Niema i nie bedzie Palecostam nie bylo i nie bedzie a ten Aracos to - IP: *.dip0.t-ipconnect.de 14.11.04, 19:49 tez nie palentczycos. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: faramir Odszedl Wielki Wodz IP: *.net064.rasu.q5net.at 13.11.04, 18:37 Mial sile przeciwstawiac sie najezdzcom. Chwala mu. Niech podozy do swojego Nieba. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: meerkat Re: Odszedl Wielki Wodz :-)))))))))))))))))))))))) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.04, 20:25 "Mial sile przeciwstawiac sie najezdzcom. Chwala mu. Niech podozy do swojego > Nieba."! Odszedl Wielki BUC! Mial sile zlapac kile (od chlopaczkow) , ale nie obalic rzad Jordanii (ojczyzny tzw. Palestynczykow) czy Kuwejtu na polecenie Saddama. Chala mu!! Niech chedozy swoje hurysy! P.S. Czy znaleziono juz ten co najmniej MILIARD DOLAROW ($1,000,000,000.00) skradzionych przez laureata Pokojowej Nagrody Nobla z kufrow OWP, Autonomii Palestynskiej i propalestynskich organizacji charytatywnych w ciagu 40 lat? Jesli Suha wyciagnela wtyczke, to chyba hasla to tajnych kont meza juz zna? Odpowiedz Link Zgłoś