Dodaj do ulubionych

Czesc wojo

IP: *.marketscore.com, / 10.100.2.* 07.05.02, 05:53
Dzisiaj widze , ze przyszedles do pracy na czas !

A to sie ceni !!!


ps. jak tam ida przygotowania na 'rajd' ???
Gruche smarujesz ?

si ja
Obserwuj wątek
    • wesoly3 Re: Czesc wojo 22.05.02, 03:55
      ni ma woja
      • Gość: hirohito Re: Czesc wojo IP: *.jcn.jp / *.jcn.co.jp 22.05.02, 04:02
        wesoly3 napisał(a):

        > ni ma woja


        pedzia woja ni ma bo dopiero 5 rano w Palestynie.
        glizda bedzie za 2h
        • Gość: Max Re: Czesc wojo IP: *.taiyoshoji.co.jp 22.05.02, 04:07
          Gość portalu: hirohito napisał(a):

          > wesoly3 napisał(a):
          >
          > > ni ma woja
          >
          >
          > pedzia woja ni ma bo dopiero 5 rano w Palestynie.
          > glizda bedzie za 2h

          teraz smaruje dupe besciakowi !
    • Gość: hirohito siemana z rana pedale z Petah Tikvah IP: *.jcn.jp / *.jcn.co.jp 22.05.02, 07:16
      gruche nasmarowales juz ?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka