Gość: 88 IP: *.marketscore.com, / 10.100.2.* 07.05.02, 05:53 Dzisiaj widze , ze przyszedles do pracy na czas ! A to sie ceni !!! ps. jak tam ida przygotowania na 'rajd' ??? Gruche smarujesz ? si ja Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: hirohito Re: Czesc wojo IP: *.jcn.jp / *.jcn.co.jp 22.05.02, 04:02 wesoly3 napisał(a): > ni ma woja pedzia woja ni ma bo dopiero 5 rano w Palestynie. glizda bedzie za 2h Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Max Re: Czesc wojo IP: *.taiyoshoji.co.jp 22.05.02, 04:07 Gość portalu: hirohito napisał(a): > wesoly3 napisał(a): > > > ni ma woja > > > pedzia woja ni ma bo dopiero 5 rano w Palestynie. > glizda bedzie za 2h teraz smaruje dupe besciakowi ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hirohito siemana z rana pedale z Petah Tikvah IP: *.jcn.jp / *.jcn.co.jp 22.05.02, 07:16 gruche nasmarowales juz ? Odpowiedz Link Zgłoś