Dodaj do ulubionych

Ludzie Janukowycza maszerują do centrum Kijowa

IP: *.242.81.adsl.skynet.be 25.11.04, 16:24
Oby was pieklo pochlonelo!
Obserwuj wątek
    • Gość: BRvUngern-Sternber Ludzie Janukowycza maszerują do centrum Kijowa IP: *.bg.am.lodz.pl 25.11.04, 16:24
      Ja nic nie wiem ja robie co kaza to typowa odpowiedz swiadomego politycznie
      obywatela.Trzeba im umozliwic ucieczke bocznymi drogami to ten wiec stopnieje
      do zera...
      • Gość: BRvUngern-Sternber No tak zgodnie z przewidywaniami... IP: *.bg.am.lodz.pl 25.11.04, 16:41
        Zostawic im droge ucieczki to zwieja pieniadze juz dostali po co maja sie
        narazac...Mozna im dac ulotki i zaspiewac jakas piosenke rockowa najlepiej
        Ruslany...
        • Gość: graba Dojechał złodziejski aktyw i tajni współpracownicy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.04, 17:11
          Czyli qrwa i złodziej! Dołaczy do nich aktyw z TLD z Jaskieniewiczem na czele.
          • Gość: cia Walesa I bolszewik w akcji! IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:40
            • Gość: BRvUngern-Sternber Wszystko zgodnie z przewidywaniami... IP: *.bg.am.lodz.pl 25.11.04, 19:17
              Mafia NIE MA poparcia NA WSCHODZIE.Wszelkie proby sie nie udaja.Wszystko na
              nic rozsypuje sie.Powoduje to pogarszanie nastrojow kierownictwa...Nie nalezy
              wdawac sie w wojne okrzykow.Nalezy postepowac lagodnie.To nie sa grupy
              kibicow.Czas na mocny akcent na powolanie rzadu i ogloszenie tego w mediach i
              ciagle TRZEBA PROBOWAC WYRWAC WSCHOD Z APATII.Najlepiej GDYBY GORNICY spod
              LWOWA PRZYJECHALI W SWOICH STROJACH wyobrazmy sobie LEPSZY CIOS W MOSKIEWSKICH
              DEMAGOGOW!!!To lepsze niz Walesa!!!Wspolna praca,wspolny trud,wspolny jezyk
              powoduja braterstwo zblizaja ludzi.Ci ze wschodu nie maja mocnej wiezi
              obywatelskiej oni bardziej sa polaczeni zawodowo a wiec przedstawmy im takich
              KTORZY MAJA OBIE TE WIEZI.Skorzystaja...
          • Gość: cia Walesa I bolszewik w akcji!! IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:41
            • Gość: BRvUngern-Sternber Prosze opiekunow o kaste tych tasmowych IP: *.bg.am.lodz.pl 25.11.04, 19:19
              wpisow i zostawienie dla uczciwosci tylko jednego...
          • Gość: cia Walesa I bolszewik w akcji!!! IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:41
          • Gość: cia Walesa I bolszewik w akcji!!!!! IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:41
          • Gość: cia Walesa I bolszewik w akcji!. IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:41
          • Gość: cia Walesa I bolszewik w akcji!.. IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:42
          • Gość: cia Walesa I bolszewik w akcji!., IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:42
          • Gość: cia Walesa I bolszewik w akcji!.,. IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:42
          • Gość: cia Walesa I bolszewik w akcji!,,.. IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:42
      • Gość: cia W RP Zw.Zaw. już nie istnieją! / IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:54
      • Gość: cia W RP Zw.Zaw. już nie istnieją! // IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:54
      • Gość: cia W RP Zw.Zaw. już nie istnieją! ..., IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:58
      • Gość: cia W RP nie płacą już zasiłków! IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:58
      • Gość: cia W RP nie płacą już zasiłków!.,, IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:59
      • Gość: cia W RP nie płacą już zasiłków!,.,. IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:59
      • Gość: cia` W RP nie płacą już zasiłków!./ IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:59
      • Gość: cia W RP nie płacą już zasiłków!//. IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:59
      • Gość: cia W RP nie płacą już zasiłków!/,,. IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 18:00
      • Gość: cia W RP Zw.Zaw. już nie istnieją! ,.,'' IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 18:00
    • Gość: rtr Brawo robotnicy! IP: *.aster.pl / *.aster.pl 25.11.04, 16:33
      Dokopcie tym pomarańczowym złodziejaszkom!
      • Gość: nigga Re: Brawo robotnicy! IP: 212.160.172.* 25.11.04, 16:58
        Ty szmato. Wolna ukraina. janukowycz mudak.
        • Gość: motor Re: Brawo robotnicy! IP: 57.66.193.* 25.11.04, 17:30
          przeciez on zartowal, to taka ironia byla...
        • Gość: cia W RP robotników już nie ma! IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:44
        • Gość: cia W RP robotników już nie ma! . IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:44
        • Gość: cia W RP robotników już nie ma! .. IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:44
        • Gość: cia W RP robotników już nie ma! ... IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:45
        • Gość: cia W RP robotników już nie ma! ., IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:45
        • Gość: cia W RP robotników już nie ma! .,,. IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:45
        • Gość: cia W RP robotników już nie ma! .,,., IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:45
        • Gość: cia W RP robotników już nie ma! ,.,.. IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:46
        • Gość: cia W RP robotników już nie ma! ..., IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:46
      • Gość: BRvUngern-Sternber Nie maja niestety bejsbolow... IP: *.bg.am.lodz.pl 25.11.04, 17:02
        Przerzucanie sie nazwiskami kandydatow nie ma sensu bo robi wrazenie walki
        personalnej o wladze raczej nalezy krzyczec chodzcie z nami czy wolna Ukraina
        czy tez poczujcie wolnosc.To bardziej adekwatne do sytuacji.To przeciez nie
        jest spotkanie kibicow przeciwnych druzyn...
        • Gość: cia W RP Zw.Zaw. już nie istnieją! /.. IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:54
        • Gość: cia W RP Zw.Zaw. już nie istnieją! /../. IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:55
      • Gość: Lwowiak Re: Brawo robotnicy! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.04, 17:04
        Tobie dokopać palancie
        • Gość: che guevara Przez takich debili jak ty pomarańczowi IP: 217.153.221.* 25.11.04, 17:06
          debile-nacjonaliści niedługo dokopią Polakom we Lwowie.
          • pitbull999 Re: Przez takich debili jak ty pomarańczowi 25.11.04, 17:48
            najwiekszym nacjonal-komunistą na tym forum jesteś ty
            • Gość: che guevara "nacjonal-komunista"???? buuuuuuahaahahahaha!! ;-) IP: 217.153.221.* 25.11.04, 17:57
              pitbull999 napisał:

              > najwiekszym nacjonal-komunistą na tym forum jesteś ty
              Masz jeszcze równie komiczne chasełka?? ;-D
        • Gość: wilno myslalem ze czerwone palanty wymarly, a tu widze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.04, 17:07
          ze czerwona swolocz wylazi kanalami SLD-ZLODZIEJE na sybir z komuchamu wszejkiej
          masci. WOLNA UKRAINA
          • Gość: che guevara Już my wiemy co zrobić byście to wy wymarli, IP: 217.153.221.* 25.11.04, 17:08
            nie my ;->

            Gość portalu: wilno napisał(a):

            > ze czerwona swolocz wylazi kanalami SLD-ZLODZIEJE na sybir z komuchamu
            wszejkie
            > j
            > masci. WOLNA UKRAINA
            • Gość: mario teran uważaj synku,bo skończysz jak twój imiennik... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.04, 18:12
        • Gość: cia W RP Zw.Zaw. już nie istnieją! IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:47
        • Gość: cia W RP Zw.Zaw. już nie istnieją! ! IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:48
        • Gość: cia W RP Zw.Zaw. już nie istnieją! !! IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:49
        • Gość: cia W RP Zw.Zaw. już nie istnieją! !. IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:49
        • Gość: cia W RP Zw.Zaw. już nie istnieją! ,. IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:49
        • Gość: cia W RP Zw.Zaw. już nie istnieją! ,., IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:50
        • Gość: cia W RP Zw.Zaw. już nie istnieją! ,,../ IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:51
      • Gość: Ukrainka Re: Brawo robotnicy! IP: 195.150.224.* 25.11.04, 17:06
        jak mozesz tak powiedziec? jak bys wiedzial jak to dla nas jest wazne! to sa
        glodni ludzie!!! poszli tam za kase!
        POZDRAWIAM POMARANCZOWO!!!!!!!!!!!!!!!!!! Juszczenko!!!!
    • Gość: mee... BANDYCI PRZECIW OPOZYCJI... IP: *.avenel01.nj.comcast.net 25.11.04, 17:08
      ...dobrze zorganizowani i zakwaterowani ...za pieniadze podatnika...
      • Gość: Ukrainka Re: BANDYCI PRZECIW OPOZYCJI... IP: 195.150.224.* 25.11.04, 17:13
        szkoda ze sie nie da puscic jakiejs piosenki Ruslany!!! to dodalo by sil
        pomaranczowym!! VIVA UKRAINA!!!!
        • Gość: hanys Re: BANDYCI PRZECIW OPOZYCJI... IP: *.dip.t-dialin.net 25.11.04, 17:22
          jaka viva Ukraina? co ty za bzdury piszesz? tych wszystkich ukraincow powinien
          rzad rosyjski wziasc pod swoja opieke.Wolnosci sie wam zachciewa, juz raz
          byliscie wolni, przed druga wojna swiatowa, co zescie robili? mordowaliscie w
          imieniu trzeciej zeszy,ilu polakow zaplacilo zyciem.Co juz zapomnialas?
          przeczytaj historie!Wam dac wolnosc zeby znowu pojawili sie bandy UPA i inne
          krwiozercze hultaje,was trzeba krotko za morde trzymac
          • Gość: 2p Re: BANDYCI PRZECIW OPOZYCJI... IP: *.udn.pl 25.11.04, 17:41
            debilu, historia to nie tylko to co w "Ogniem i mieczem", to dobra okazja zeby sie wreszcie pojednac i zeby w naszym zakatku Europy bylo normalnie, chyba że jesteś z tych szwabskich hanysów bo tylko im zależy na tym żebyśmy byli skłóceni...
        • Gość: cia W RP nie płacą zasiłków bezrobotnym! IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:56
        • Gość: cia W RP Zw.Zaw. już nie istnieją! , IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:57
    • Gość: Polak widze ze duzo tu zdrajcow co za czerwone srebrniki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.04, 17:12
      zjedza wlasne g.... Putin wam placi, pacholki rosji. SLD i inne komuchy do Moskwy
      • Gość: Terra Wybiorcza nie wszystko pokazuje.. IP: 83.238.41.* 25.11.04, 17:21
        Cos w polskich mediach nie mowią ze

        Juszczenko glosowal jak byl w radzie miejskiej Lwowa za zamknięciem cmentarza
        Orląt.

        Razem z Juszczenko idzie partia UNA_UNSO.Wrzuc w wyszukiwarke to zobaczysz co
        oni myslą o Polsce i Polakach.

        Do wszystkich:Media i gazety w Polsce są sprzedane.
      • Gość: hanys Re: widze ze duzo tu zdrajcow co za czerwone sreb IP: *.dip.t-dialin.net 25.11.04, 17:27
        ja jestem za tym zeby wszystkich ukraincow wsadzic do jednego lagru ,wolnosc
        dla was powinna byc wykreslona ze slownictwa.Od rana do wieczora powinniscie
        bic sie kijami po grzbietach i modlic sie do portretu Lenina
        • Gość: cia W RP nie płacą już zasiłków!/ IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 18:01
        • Gość: cia W RP nie płacą już zasiłków!/. IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 18:01
        • Gość: cia W RP nie płacą już zasiłków!/., IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 18:01
        • Gość: cia W RP nie płacą już zasiłków!//., IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 18:01
        • Gość: cia W RP nie płacą już zasiłków!//./ IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 18:02
        • Gość: cia W RP nie płacą już zasiłków!/.,/ IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 18:02
        • Gość: cia W RP nie płacą już zasiłków!/.,// IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 18:02
        • Gość: cia W RP nie płacą już zasiłków!/,,.,. IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 18:02
        • Gość: cia W RP nie płacą już zasiłków!..,,.,. IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 18:03
    • Gość: maciej., Re: Inni Polacy budują mur na granicy IP: *.z064220066.okc-ok.dsl.cnc.net 25.11.04, 17:27
      jak podal "Dziennik Zwiazkowy" grupa oficerow pojechala zapoznac sie z
      technologia budowy muru granicznego. Taki mur ma powstac na wschodnie granicy
      Polski za zgoda Unii Europejskiej.
      • Gość: hanys Re: Inni Polacy budują mur na granicy IP: *.dip.t-dialin.net 25.11.04, 17:31
        ten mur to najlepsza sprawa jaka przeczytalem na tej stronie, i powinni na
        samej gorze muru jeszcze podlaczyc prad
    • Gość: opinia Re: Ludzie Janukowycza maszerują do centrum Kijow IP: *.kolornet.pl / *.kolornet.pl 25.11.04, 17:49
      To sa normalne dzieje historii. W koncu za pare lat Ukraina
      bedzie "samostinna". Ale obecne uklady potrzebuja czasu aby przejac (zagrabic)
      to co jest do przejecia. Potem oddadza wladze poityczna ale ekonomicznie to oni
      beda pociagac sznurkami.
      Do tych co to niby patrza realnie i doradzaja . Pamietac bedzie Ukraina
      wolna kto ja wspieral w trudnych chwilach! Patrztcie w przyszlosc!
    • Gość: Pi Imprezka w Iraku to wam mało? chcecie mieć przeciw IP: *.dami.pl 25.11.04, 18:58
      sobie około połowy Ukraińców?
      Czemu znowu wpieprzacie palce między drzwi.
      Popytajcie ojców i dziadków jak to Ukraińcy ich kochali (wielu z nich nie
      spytacie bo ich ta ukraińska miłość posłała do grobu).
      A już ten Bolek, Buzek i uchwały komuszego sejmu - jedna banda 'sprawiedliwych'
      inaczej - będą mądrale pouczali innych a sami nieźle mają za skórą.
      • Gość: Malag Re: Imprezka w Iraku to wam mało? chcecie mieć pr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.04, 19:19
        Najlepiej siedziec cicho i poczekac jak putin sobie wielka rosje znowu
        wychoduje? A tak ukraincy kochali naszych dziadkow jak i nasi dziadkowie ich. A
        wogule najlepiej to sam sie zastanow co masz za skora zanim sie takimi
        madrosciami dzielisz z nami.
        • Gość: gosc Co Cię pier...ło, nie wiesz kim był Budionyj IP: 82.135.171.* 25.11.04, 20:06
          lub skąd pochodzili kozacy walczące z Kościuszko?

          Gość portalu: Malag napisał(a):

          > A tak ukraincy kochali naszych dziadkow jak i nasi dziadkowie ich.
    • Gość: Gosc Polacy, co Wy tak dżecie dupy za Juszczenko IP: 82.135.171.* 25.11.04, 19:34
      To przecież byłe Benderowcy, ich dziadkowie śmiejąc się rżnęli Polaków. Już
      zapomnieliście, co juszczenkowcy zrobili z Cmentażem Orląt.
      Juszczenko nacjonalista, gdy wyczyści Ukrainę (Polacy na Ukrainie — 0,4% tj.
      238 tys. osób), że nawet polski zapach z Ukrainy zginie, to będzie dla Was
      dobrym.


      • Gość: Gbur naucz się po polsku moskiewski prowakatorze !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.04, 22:13
        bo te prowokacje są zbyt czytelne !!!
        • Gość: rer Re: naucz się po polsku moskiewski prowakatorze ! IP: *.kolornet.pl / *.kolornet.pl 26.11.04, 00:48
          on nie z Moskwy tylko z LPR
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka