Gość: Juszczenko IP: *.242.81.adsl.skynet.be 25.11.04, 16:24 Oby was pieklo pochlonelo! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: BRvUngern-Sternber Ludzie Janukowycza maszerują do centrum Kijowa IP: *.bg.am.lodz.pl 25.11.04, 16:24 Ja nic nie wiem ja robie co kaza to typowa odpowiedz swiadomego politycznie obywatela.Trzeba im umozliwic ucieczke bocznymi drogami to ten wiec stopnieje do zera... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BRvUngern-Sternber No tak zgodnie z przewidywaniami... IP: *.bg.am.lodz.pl 25.11.04, 16:41 Zostawic im droge ucieczki to zwieja pieniadze juz dostali po co maja sie narazac...Mozna im dac ulotki i zaspiewac jakas piosenke rockowa najlepiej Ruslany... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: graba Dojechał złodziejski aktyw i tajni współpracownicy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.04, 17:11 Czyli qrwa i złodziej! Dołaczy do nich aktyw z TLD z Jaskieniewiczem na czele. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cia Walesa I bolszewik w akcji! IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:40 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BRvUngern-Sternber Wszystko zgodnie z przewidywaniami... IP: *.bg.am.lodz.pl 25.11.04, 19:17 Mafia NIE MA poparcia NA WSCHODZIE.Wszelkie proby sie nie udaja.Wszystko na nic rozsypuje sie.Powoduje to pogarszanie nastrojow kierownictwa...Nie nalezy wdawac sie w wojne okrzykow.Nalezy postepowac lagodnie.To nie sa grupy kibicow.Czas na mocny akcent na powolanie rzadu i ogloszenie tego w mediach i ciagle TRZEBA PROBOWAC WYRWAC WSCHOD Z APATII.Najlepiej GDYBY GORNICY spod LWOWA PRZYJECHALI W SWOICH STROJACH wyobrazmy sobie LEPSZY CIOS W MOSKIEWSKICH DEMAGOGOW!!!To lepsze niz Walesa!!!Wspolna praca,wspolny trud,wspolny jezyk powoduja braterstwo zblizaja ludzi.Ci ze wschodu nie maja mocnej wiezi obywatelskiej oni bardziej sa polaczeni zawodowo a wiec przedstawmy im takich KTORZY MAJA OBIE TE WIEZI.Skorzystaja... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cia Walesa I bolszewik w akcji!! IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:41 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BRvUngern-Sternber Prosze opiekunow o kaste tych tasmowych IP: *.bg.am.lodz.pl 25.11.04, 19:19 wpisow i zostawienie dla uczciwosci tylko jednego... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cia Walesa I bolszewik w akcji!!! IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:41 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cia Walesa I bolszewik w akcji!!!!! IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:41 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cia Walesa I bolszewik w akcji!. IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:41 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cia Walesa I bolszewik w akcji!.. IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:42 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cia Walesa I bolszewik w akcji!., IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:42 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cia Walesa I bolszewik w akcji!.,. IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:42 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cia Walesa I bolszewik w akcji!,,.. IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:42 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cia W RP Zw.Zaw. już nie istnieją! / IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:54 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cia W RP Zw.Zaw. już nie istnieją! // IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:54 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cia W RP Zw.Zaw. już nie istnieją! ..., IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:58 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cia W RP nie płacą już zasiłków! IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:58 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cia W RP nie płacą już zasiłków!.,, IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:59 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cia W RP nie płacą już zasiłków!,.,. IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:59 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cia` W RP nie płacą już zasiłków!./ IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:59 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cia W RP nie płacą już zasiłków!//. IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:59 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cia W RP nie płacą już zasiłków!/,,. IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 18:00 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cia W RP Zw.Zaw. już nie istnieją! ,.,'' IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 18:00 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rtr Brawo robotnicy! IP: *.aster.pl / *.aster.pl 25.11.04, 16:33 Dokopcie tym pomarańczowym złodziejaszkom! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nigga Re: Brawo robotnicy! IP: 212.160.172.* 25.11.04, 16:58 Ty szmato. Wolna ukraina. janukowycz mudak. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: motor Re: Brawo robotnicy! IP: 57.66.193.* 25.11.04, 17:30 przeciez on zartowal, to taka ironia byla... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cia W RP robotników już nie ma! IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:44 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cia W RP robotników już nie ma! . IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:44 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cia W RP robotników już nie ma! .. IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:44 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cia W RP robotników już nie ma! ... IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:45 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cia W RP robotników już nie ma! ., IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:45 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cia W RP robotników już nie ma! .,,. IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:45 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cia W RP robotników już nie ma! .,,., IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:45 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cia W RP robotników już nie ma! ,.,.. IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:46 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cia W RP robotników już nie ma! ..., IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:46 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BRvUngern-Sternber Nie maja niestety bejsbolow... IP: *.bg.am.lodz.pl 25.11.04, 17:02 Przerzucanie sie nazwiskami kandydatow nie ma sensu bo robi wrazenie walki personalnej o wladze raczej nalezy krzyczec chodzcie z nami czy wolna Ukraina czy tez poczujcie wolnosc.To bardziej adekwatne do sytuacji.To przeciez nie jest spotkanie kibicow przeciwnych druzyn... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cia W RP Zw.Zaw. już nie istnieją! /.. IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:54 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cia W RP Zw.Zaw. już nie istnieją! /../. IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:55 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lwowiak Re: Brawo robotnicy! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.04, 17:04 Tobie dokopać palancie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: che guevara Przez takich debili jak ty pomarańczowi IP: 217.153.221.* 25.11.04, 17:06 debile-nacjonaliści niedługo dokopią Polakom we Lwowie. Odpowiedz Link Zgłoś
pitbull999 Re: Przez takich debili jak ty pomarańczowi 25.11.04, 17:48 najwiekszym nacjonal-komunistą na tym forum jesteś ty Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: che guevara "nacjonal-komunista"???? buuuuuuahaahahahaha!! ;-) IP: 217.153.221.* 25.11.04, 17:57 pitbull999 napisał: > najwiekszym nacjonal-komunistą na tym forum jesteś ty Masz jeszcze równie komiczne chasełka?? ;-D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wilno myslalem ze czerwone palanty wymarly, a tu widze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.04, 17:07 ze czerwona swolocz wylazi kanalami SLD-ZLODZIEJE na sybir z komuchamu wszejkiej masci. WOLNA UKRAINA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: che guevara Już my wiemy co zrobić byście to wy wymarli, IP: 217.153.221.* 25.11.04, 17:08 nie my ;-> Gość portalu: wilno napisał(a): > ze czerwona swolocz wylazi kanalami SLD-ZLODZIEJE na sybir z komuchamu wszejkie > j > masci. WOLNA UKRAINA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mario teran uważaj synku,bo skończysz jak twój imiennik... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.04, 18:12 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cia W RP Zw.Zaw. już nie istnieją! IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:47 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cia W RP Zw.Zaw. już nie istnieją! ! IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:48 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cia W RP Zw.Zaw. już nie istnieją! !! IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:49 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cia W RP Zw.Zaw. już nie istnieją! !. IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:49 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cia W RP Zw.Zaw. już nie istnieją! ,. IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:49 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cia W RP Zw.Zaw. już nie istnieją! ,., IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:50 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cia W RP Zw.Zaw. już nie istnieją! ,,../ IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:51 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ukrainka Re: Brawo robotnicy! IP: 195.150.224.* 25.11.04, 17:06 jak mozesz tak powiedziec? jak bys wiedzial jak to dla nas jest wazne! to sa glodni ludzie!!! poszli tam za kase! POZDRAWIAM POMARANCZOWO!!!!!!!!!!!!!!!!!! Juszczenko!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mee... BANDYCI PRZECIW OPOZYCJI... IP: *.avenel01.nj.comcast.net 25.11.04, 17:08 ...dobrze zorganizowani i zakwaterowani ...za pieniadze podatnika... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ukrainka Re: BANDYCI PRZECIW OPOZYCJI... IP: 195.150.224.* 25.11.04, 17:13 szkoda ze sie nie da puscic jakiejs piosenki Ruslany!!! to dodalo by sil pomaranczowym!! VIVA UKRAINA!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hanys Re: BANDYCI PRZECIW OPOZYCJI... IP: *.dip.t-dialin.net 25.11.04, 17:22 jaka viva Ukraina? co ty za bzdury piszesz? tych wszystkich ukraincow powinien rzad rosyjski wziasc pod swoja opieke.Wolnosci sie wam zachciewa, juz raz byliscie wolni, przed druga wojna swiatowa, co zescie robili? mordowaliscie w imieniu trzeciej zeszy,ilu polakow zaplacilo zyciem.Co juz zapomnialas? przeczytaj historie!Wam dac wolnosc zeby znowu pojawili sie bandy UPA i inne krwiozercze hultaje,was trzeba krotko za morde trzymac Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 2p Re: BANDYCI PRZECIW OPOZYCJI... IP: *.udn.pl 25.11.04, 17:41 debilu, historia to nie tylko to co w "Ogniem i mieczem", to dobra okazja zeby sie wreszcie pojednac i zeby w naszym zakatku Europy bylo normalnie, chyba że jesteś z tych szwabskich hanysów bo tylko im zależy na tym żebyśmy byli skłóceni... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cia W RP nie płacą zasiłków bezrobotnym! IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:56 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cia W RP Zw.Zaw. już nie istnieją! , IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 17:57 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polak widze ze duzo tu zdrajcow co za czerwone srebrniki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.04, 17:12 zjedza wlasne g.... Putin wam placi, pacholki rosji. SLD i inne komuchy do Moskwy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Terra Wybiorcza nie wszystko pokazuje.. IP: 83.238.41.* 25.11.04, 17:21 Cos w polskich mediach nie mowią ze Juszczenko glosowal jak byl w radzie miejskiej Lwowa za zamknięciem cmentarza Orląt. Razem z Juszczenko idzie partia UNA_UNSO.Wrzuc w wyszukiwarke to zobaczysz co oni myslą o Polsce i Polakach. Do wszystkich:Media i gazety w Polsce są sprzedane. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hanys Re: widze ze duzo tu zdrajcow co za czerwone sreb IP: *.dip.t-dialin.net 25.11.04, 17:27 ja jestem za tym zeby wszystkich ukraincow wsadzic do jednego lagru ,wolnosc dla was powinna byc wykreslona ze slownictwa.Od rana do wieczora powinniscie bic sie kijami po grzbietach i modlic sie do portretu Lenina Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cia W RP nie płacą już zasiłków!/ IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 18:01 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cia W RP nie płacą już zasiłków!/. IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 18:01 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cia W RP nie płacą już zasiłków!/., IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 18:01 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cia W RP nie płacą już zasiłków!//., IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 18:01 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cia W RP nie płacą już zasiłków!//./ IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 18:02 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cia W RP nie płacą już zasiłków!/.,/ IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 18:02 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cia W RP nie płacą już zasiłków!/.,// IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 18:02 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cia W RP nie płacą już zasiłków!/,,.,. IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 18:02 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cia W RP nie płacą już zasiłków!..,,.,. IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 25.11.04, 18:03 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maciej., Re: Inni Polacy budują mur na granicy IP: *.z064220066.okc-ok.dsl.cnc.net 25.11.04, 17:27 jak podal "Dziennik Zwiazkowy" grupa oficerow pojechala zapoznac sie z technologia budowy muru granicznego. Taki mur ma powstac na wschodnie granicy Polski za zgoda Unii Europejskiej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hanys Re: Inni Polacy budują mur na granicy IP: *.dip.t-dialin.net 25.11.04, 17:31 ten mur to najlepsza sprawa jaka przeczytalem na tej stronie, i powinni na samej gorze muru jeszcze podlaczyc prad Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: opinia Re: Ludzie Janukowycza maszerują do centrum Kijow IP: *.kolornet.pl / *.kolornet.pl 25.11.04, 17:49 To sa normalne dzieje historii. W koncu za pare lat Ukraina bedzie "samostinna". Ale obecne uklady potrzebuja czasu aby przejac (zagrabic) to co jest do przejecia. Potem oddadza wladze poityczna ale ekonomicznie to oni beda pociagac sznurkami. Do tych co to niby patrza realnie i doradzaja . Pamietac bedzie Ukraina wolna kto ja wspieral w trudnych chwilach! Patrztcie w przyszlosc! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pi Imprezka w Iraku to wam mało? chcecie mieć przeciw IP: *.dami.pl 25.11.04, 18:58 sobie około połowy Ukraińców? Czemu znowu wpieprzacie palce między drzwi. Popytajcie ojców i dziadków jak to Ukraińcy ich kochali (wielu z nich nie spytacie bo ich ta ukraińska miłość posłała do grobu). A już ten Bolek, Buzek i uchwały komuszego sejmu - jedna banda 'sprawiedliwych' inaczej - będą mądrale pouczali innych a sami nieźle mają za skórą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Malag Re: Imprezka w Iraku to wam mało? chcecie mieć pr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.04, 19:19 Najlepiej siedziec cicho i poczekac jak putin sobie wielka rosje znowu wychoduje? A tak ukraincy kochali naszych dziadkow jak i nasi dziadkowie ich. A wogule najlepiej to sam sie zastanow co masz za skora zanim sie takimi madrosciami dzielisz z nami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Co Cię pier...ło, nie wiesz kim był Budionyj IP: 82.135.171.* 25.11.04, 20:06 lub skąd pochodzili kozacy walczące z Kościuszko? Gość portalu: Malag napisał(a): > A tak ukraincy kochali naszych dziadkow jak i nasi dziadkowie ich. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gosc Polacy, co Wy tak dżecie dupy za Juszczenko IP: 82.135.171.* 25.11.04, 19:34 To przecież byłe Benderowcy, ich dziadkowie śmiejąc się rżnęli Polaków. Już zapomnieliście, co juszczenkowcy zrobili z Cmentażem Orląt. Juszczenko nacjonalista, gdy wyczyści Ukrainę (Polacy na Ukrainie — 0,4% tj. 238 tys. osób), że nawet polski zapach z Ukrainy zginie, to będzie dla Was dobrym. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gbur naucz się po polsku moskiewski prowakatorze !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.04, 22:13 bo te prowokacje są zbyt czytelne !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rer Re: naucz się po polsku moskiewski prowakatorze ! IP: *.kolornet.pl / *.kolornet.pl 26.11.04, 00:48 on nie z Moskwy tylko z LPR Odpowiedz Link Zgłoś