Dodaj do ulubionych

Mam drobną prośbę do Kolegów Tomsona i Che

02.01.05, 19:01
Wybaczcie, ale słowo "towarzysz" nie przechodzi mi przez gardło, ale czegoż
wymagac od klasycznego kapitalistycznego krwiopijcy?
Otóż chciałbym poznać historię
a) świata od 1914 roku podzień dzisiejszy
b) Polski od 1914 roku po dzień dzisiejszy

W sumie mogą sie Koledzy podzielić robotą

Błagam o okazanie zrozumienia i udzielenie bratniej pomocy

adas
Obserwuj wątek
    • a.adas Pomożecie??? 03.01.05, 16:55

      • Gość: Perry Re: Pomożecie??? IP: 160.79.164.* 03.01.05, 18:01
        please do not bait the animals!
      • manny_ramirez do a.adasia 03.01.05, 18:13
        1. Tomson i che to jedna i ta sama osoba

        2. Z tej historii co on napisze to chyba tylko Encyklopedie Historii Swiata i
        Polski bedzie mozna stworzyc
      • Gość: rachelka Re: Pomożecie??? IP: *.twcny.rr.com 03.01.05, 18:20
        oczywiscie jakajlo do uslog. powinienes sobie pozyczyc video, DVD lub
        nielegalnie skopiowac na kompie (nie wiem co umiesz obslugiwac?) film Mel
        Brooksa "History of the world". niestety byly 2 czesci a cenzura (zydowska-bo
        jako zyd smial sie z zydow wysmiewac) dopuscila do ogladania tylko czesc 1,ale
        tym niemniej jest fantastyczna.polecam,bo moze przestaniesz sie jakac ze smiechu:)))
        • manny_ramirez Re: Pomożecie??? 03.01.05, 18:34
          Widzialem, widzialem, superfilm
          ale ten Twoj post to mialbyc chyba zlosliwy to mam sie obrazic?
          • Gość: rachelka Re: Pomożecie??? IP: *.twcny.rr.com 03.01.05, 18:45
            manny_ramirez napisał:

            > Widzialem, widzialem, superfilm
            > ale ten Twoj post to mialbyc chyba zlosliwy to mam sie obrazic?
            a na co mialbys sie obrazic,ze nie mozemy sie smiac z II czesci? I do not get it
            chico?
            • manny_ramirez Re: Pomożecie??? 03.01.05, 19:17
              no z tego ze komputerem nie umiem sie poslugiwac,
              a swoja droga co z twoimi peanami na rzecz kultury, od razu chico do takiego
              milego umiesnionego chlopca jak ja?
              • Gość: rachelka Re: Pomożecie??? IP: *.twcny.rr.com 03.01.05, 19:25
                manny_ramirez napisał:

                > no z tego ze komputerem nie umiem sie poslugiwac,
                > a swoja droga co z twoimi peanami na rzecz kultury, od razu chico do takiego
                > milego umiesnionego chlopca jak ja?
                a jak mam mowic nino,czy pojka? a swoja droga dobrze ,ze masz miesnie bo tu paru
                forumowiczow plci meskiej przestraszylo sie pacyfistek amerykanskich,wiec ich
                wyslalam do gyma. nie takie te umiesnione kobietki straszne, jak samemu cos na
                krzyzu nosisz.
                a co do kompa, to nic strasznego,znasz powiedzenie "if I can do it..",tylko nie
                rob nic nielegalnego, bo teraz psy wesza jak nigdy:))
        • a.adas Re: Pomożecie??? 03.01.05, 19:57
          Ja się jąkam ze śmiechu? Myslałem, że z rozpaczy...
          Obsługiwac to ja potrafię Kob... znaczy się komputer, i to średnio...
          najehętniej gdy jest pijana, znaczy sie "pijany" procesem... orem
          Filmu nie kojarzę, za to polecam "Historię świata w dzieśieciu i pół
          rozdziałach" Julian Barnesa. Uwaga, to książka!!!
          Che i Tomson to jedna i ta sama osoba? Niemożliwe... a juz myślałem, ze Tomson
          znalazł sobie koch...ną bratnia duszę. A to sie chłopak zawiedzie.

          Mamo, ale ja chcę usłyszeć bajkę o walce mas, buuuuuuuuuuuuuuuuu, gdzie mój
          smoczek? Złe che tomsony, żeby na ich pole spadła amerykańska stonka, niedobrzy
          tacy
          Chlip....................
          • Gość: rachelka Re: Pomożecie??? IP: *.twcny.rr.com 03.01.05, 20:25
            a.adas napisał:

            > Ja się jąkam ze śmiechu? Myslałem, że z rozpaczy...
            > Obsługiwac to ja potrafię Kob... znaczy się komputer, i to średnio...
            > najehętniej gdy jest pijana, znaczy sie "pijany" procesem... orem
            > Filmu nie kojarzę, za to polecam "Historię świata w dzieśieciu i pół
            > rozdziałach" Julian Barnesa. Uwaga, to książka!!!
            nie myl kompa z kompotem
            procesora z profesorem
            ksiazki z video (to nie to samo)
            che z tomsonem
            jakania ze smiechem a bedziesz dobry.
            • a.adas Re: Pomożecie??? 04.01.05, 00:03
              Dziękuje za dobre rady:)))))
              Tyle, że Tomsona z che mylą niemal wszyscy
              Dwie identyczne efemerydy w jednym nie za wielkim w sumie narodzie????
    • Gość: klopfifufjfjfkflfl Re: Mam drobną prośbę do Kolegów Tomsona i Che IP: *.home1.cgocable.net 03.01.05, 18:26
      no to se miej pajacu
    • tocqueville ja napisze w ich imieniu 04.01.05, 01:48
      historia swiata po 1914 - Ameryka żądna krwi morduje co sie da, wielkie imperium
      dobra czyli ZSRR stara sie bronic cywilizacji ale zdradziecka Solidarność i
      Zydzi z USA doprowadzaja do upadku wielkiego panstwa dobra czyli ZSRR, nastepuje
      dominacja Ameryki żadnej krwi

      historia Polski po 1914 - po krotkich rzadach faszysty Pilsudskiego, nastepuja
      rzady genialnych, szlachetnych, cudownych, bystrych, pieknych chlopców i
      dziewczyn z PZPR, niestety żadna krwi krwi Ameryka zdradziecko niszczy PRL,
      nastepuje III RP - era wieków ciemnych, epoka lodowcowa
      • a.adas Pan mnie robi w konia 04.01.05, 02:12
        Niech Pan przyzna, że jest Pan Tatusiem Tomsona i che, że to Pan (a może "Wy
        towarzyszu"?) wpoiliście prawe ideały tym młodzieńczym pionierom lepszego świata???
        • tocqueville Re: Pan mnie robi w konia 04.01.05, 02:16
          > Niech Pan przyzna, że jest Pan Tatusiem Tomsona

          Tow. Tomson jest potomkiem Nadzieżdy Krupskiej i Feliksa Dzierżyńskiego, gdzie
          mi to takich sław

          ja tylko prosty towarzysz
          • a.adas Re: Pan mnie robi w konia 04.01.05, 02:23
            > Tow. Tomson jest potomkiem Nadzieżdy Krupskiej i Feliksa Dzierżyńskiego, gdzie
            > mi to takich sław

            Naprawdę? Trochę długo go przedstawiciele, przodującej na całym świecie,
            radzieckiej myśli technicznej w próbówce przetrzymali. Nie użyli go nawet w
            czasie załamania frontów późnym layem 41, gdy liczył się każdy towarzysz, nawet
            prosty i spod cerkwii. Ciekawe dlaczego? Nie spełniał oczekiwań?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka