Dodaj do ulubionych

Nieprawdziwe insynuacje, ze FRANCE to PEDOFILE!

27.03.05, 16:17
Nieprawdziwe sa insynuacje, ze FRANCA to ojczyzna PEDOFILI!!!

Mnie np. podczas licznych wizyt we Francy nikt nie molestowal!

[gwoli obiektywizmu jestem troche za stary by stac sie przedmiotem
"mrocznego pozadania dyskretnej burzuacji"]

We WLADZACH Francy jest natomiast mnostwo NEKROfilii, ktorz podniecaja sie
systemem politycznym, socjalym i gospodarczym, ktory nie tylko jest od dawna
martwy, ale tez juz coraz silniej CUCHNIE!!!

I TO jest problem, a nie to, ze Czyrak wnuczkom przyjaciol i znajomych w
majteczkach paluchami grzebie, oblesnie sie przy tym sliniac..google,
google.google..

NB on nazywa to: DIGITALIZACJA!!! :-)))))))))
Obserwuj wątek
    • polski_francuz Zdrowe zycie seksualne 27.03.05, 22:35
      charakteryzuje obywateli Francji. Statystyki pokazuje, ze czestosc stosunkow
      seksualnych (dokladna ich liczba slips my mind ale wg mnie ponad 200) jest
      najwyzsza sposrod tzw. krajow Zachodu.
      W odroznieniu od Stanow nie aresztuje sie tez 5 letnich dzieci za buzke dla
      kolezanki.
      A skoro juz o seksie mowa, to za co wywalono CEO Boeing o nazwisku Spitfire
      (czy zblizonym) za co pytam sie? Za probe podjecia zdrowych stosunkow
      seksualnych z kolezanka z pracy.
      Szefowie Airbusa, za cos takiego dostaliby awans.



      • yann17 Re: Zdrowe zycie seksualne 27.03.05, 22:55
        Meerkat jak zwykle (by uzyc jego powiedzenia) sam kopnal się w noge.
        Ad rem: we Fracji jest duża swoboda seksualna, ale największa pedofilia jest w
        USA i najwieksza obsesja ( sic!) na jej punkcie tam panuje, ergo: czym wieksza
        pedofilia w USA tym większa obsesja tamże ( w postępie geometrycznym)
        • lechu1 Re: Zdrowe zycie seksualne?? Z dziecmi ??? 27.03.05, 23:00
          yann17 napisał:

          > Meerkat jak zwykle (by uzyc jego powiedzenia) sam kopnal się w noge.
          > Ad rem: we Fracji jest duża swoboda seksualna, ale największa pedofilia jest w
          > USA i najwieksza obsesja ( sic!) na jej punkcie tam panuje, ergo: czym wieksza
          > pedofilia w USA tym większa obsesja tamże ( w postępie geometrycznym)

          Siatki pedofili operuja czesto z Francji i Belgi (francuskojezycznej)
          A ostatnia afera pedofilska z poludniowej Francji to co ?
          • polski_francuz Re: Zdrowe zycie seksualne?? Z dziecmi ??? 28.03.05, 09:09
            I sie ich wylapuje i sciga.
            • meerkat1 Re: Zdrowe zycie seksualne?? Z dziecmi ??? 28.03.05, 11:11
              "sie ich wylapuje i sciga."

              Chyba nie we Francji i Belgii, gdzie funkcjonowali bezkarnie przez POL WIEKU??!
              • polski_francuz Re: Zdrowe zycie seksualne?? Z dziecmi ??? 28.03.05, 11:33
                ogladajac filmy porno rodem z Kalifornii. To sie nazywa rozsiewanie demokracji
                na swiecie...
                • meerkat1 Czemu francuski przemysl erotyczny LEZY???!:-))))) 28.03.05, 12:12
                  a Francuzi zdani sa na zaspokajanie swych zboczonych obsesji w ZYCIU-nie w
                  kinie? (stad te przerazajace pedofilskie procesy tak sie mnoza!!!)

                  Filmy i video porno- to nie rekreacja , a BUSINESS i WIELKI PRZEMYSL!

                  A na tym polu Franca nie ma z USA ZAAAADNYCH szans!

                  Teraz rozumiesz?

                  a poza tym... przejdz sie latem ulicami Paryza czy Marsylii ([ZWLASZCZA
                  Marsylii! :-)))] ,a potem ulicami Los Angeles czy San Francisco.

                  WTEDY zrozumiesz moze czemu francuski przemysl erotyczny LEZY!!!!

                  NIE TE DZIEWCZYNY!!!!!

                  capisce? :-)
                  • polski_francuz No ho capito... 28.03.05, 12:19
                    Co z tymi dziewczynami, bo niezbyt kapuje? Nieladne? Biust za maly? O co chodzi?
                    • meerkat1 Re: No ho capito... 28.03.05, 14:14
                      Przejedz sie, obejrz, porownaj, a najlepiej...WYPROBUJ!

                      Potem pogadamy! [ja we Francji, jak kazdy dobry reporter, probowalem!:-)))]
                      • polski_francuz Re: No ho capito... 28.03.05, 16:10
                        Nie z taka pensja moj drogi.
                  • philipp_k Re: Czemu francuski przemysl erotyczny LEZY???!:- 28.03.05, 12:35
                    Chyba francukie dziewczyny sa za inteligentne dla meerkata i WASPow :)))
                    • meerkat1 Re: Czemu francuski przemysl erotyczny LEZY???!:- 28.03.05, 14:16
                      philipp_k napisał:

                      > Chyba francukie dziewczyny sa za inteligentne dla meerkata i WASPow :)))


                      CHYBA tak :-))A poza tym my nie INTELIGENCJA u bab jestesmy najbardziej ..:-))

                      P.S. czy twoj nick to skrot od Phillipp Dick? (byl kiedys taki autor S-F)

                      No offense! - just curious! :-)))
                      • philipp_k Re: Czemu francuski przemysl erotyczny LEZY???!:- 28.03.05, 14:25
                        Gratuluje poczucia humoru. :)
      • czubas Szef Boeinga sam ustapil.... 28.03.05, 02:07
        Ustapil, bo utrzymywanie stosunkow seksualnych z pracownikiem okazalo sie nie
        do przyjecia, wiec gdy sie wydalo, to gosc musial ustapic.
        Czy wiec we Francji nalezy do normalnosci seksualne wykorzystywanie pracownikow
        przez szefow? Czy ma to zwiazek ze znanym stwierdzeniem porownujacym stusunki
        pracownicze w UE i USA? To, ze w UE trudniej prace stracic, ale tez i duzo
        trudniej znalezc nowa jesli sie juz ja utracilo?
        • polski_francuz Re: Szef Boeinga sam ustapil.... 28.03.05, 09:07
          Oczywiscie nie. I nie ot to tu chodzi. Stonecipher padl ofiara typowo
          amerykanskiego zaklamania. Z jednej strony, glosil etyke pracy (kazda kadra
          Boeinga) musiala podpisac odpowiedni dokument. A z drugiej, jako dyrektor i
          wladza zwierzchnia olal ja calkowicie.
          Z mojego (francuskiego) punktu widzenia jest w aferza Spitfira czesc
          pozytwywna, jako ze 69 letni CEO zastosowal 69 do mlodszej Pani i czesc
          negatywna, bo ona niezbyt piekna.

          Co do twego pytania na serio. Wiele flirtow bierze poczatke w miejscu pracy jak
          wszedzie. Naduzywanie wladzy w biurze do stosunkow seksualnych byloby i jest
          karalne. Na cala wielka reszte przymyka sie oczy traktujac seks jako normalna
          czesc zycia.
          Roznica miedzy Stanami a Francja (to jest prawidlowa forma ortograficzna
          naszego kraju) jest taka, ze nie ma u nas zaklamania pod tym wzgledem...
          • meerkat1 A czemu FRANCA nazywa sie...FRANCA???? 28.03.05, 11:07
            Bo przyszla do Polski ze...Stanow Zjendoczonych????!
            (a konkretnie od szefow Boeinga podczas <roboczych> wizyt w RP? :-))))))))

            L'asciate ogni speranza!
            (po polsku: niechaj to franca)

            P.S. W takiej np. Prowansji, jesli potrafisz nazwac swojego ojca, to
            automatycznie zaliczany jestes do miejscowej arystokracji.

            A my w USA... nie mamy arystokracji! :-(((
            • polski_francuz WASP 28.03.05, 11:28
              Jak nie macie arystokracji to jak nazwac 43 syna 41 i ich cala rodzine? Albo
              kult wokol JFK przy ktorym rozwiazlosc Francuzow to male piwo.
              Faye Dunway (chyba) mowila po tête-à-tête z nim, ze to byly najbardziej
              podniecajace 5 minut jej zycia.
              • meerkat1 Re: WASP? Czy ty wiesz KTO to jest WASP???!:-)))) 28.03.05, 12:05
                FAY?

                FAY? Cosik ci sie z plebejka MARYLIN pomylilo.

                JFK- WASP???

                przeciez to nie Anglo-Saxon i nie Protestant nawet,
                tylko irlandzki plebejusz: syn pospolitego oszusta gieldowego, a przedtem
                przemytnika whiskey, a w dodatku...katolik!

                WASP, moj drogi, zal mi cie rozczarowac, to akurat ktos taki jak George Herbert
                Walker Bush, jego syn George Walker Bush, Jeb, itd...

                A tu jakos o orgietkach w Bialym Domu i seksie pozamalzenskim sie akurat nie
                slyszy!

                To chyba jednak ten protestantyzm, juz od czasow Lutra!!! :-))))))))))))))))))))
                • polski_francuz Re: WASP? Czy ty wiesz KTO to jest WASP???!:-)))) 28.03.05, 12:17
                  No wiec WASP to wasza arystokracja. Quod erad demonstrandum
                  Co do JFK to byl pies na baby. I Marylin dopadl i Fay tyz.
                  • meerkat1 Re: WASP? Czy ty wiesz KTO to jest WASP???!:-)))) 28.03.05, 14:10
                    I ZNOW kochany, kula w plot! :-(((

                    WASP to byla dominujaca na szczytach wladzy kategoria 50 lat temu!
                    Ale juz wlasnie wybor JFK (celtyckiego pleba i katolika) zasygnalizal zmiane
                    status quo.

                    Dzis WASPs, to kategoria MALO znaczaca, zwazywszy, ze, na szczytach wladzy
                    widzimy takich ludzi i takie nazwiska jak:

                    Colin Powell,

                    Condie Rice,

                    Allan Greenspan,

                    Elaine Chao

                    John Abizaid

                    Paul Wolfowitz

                    itd.

                    Przez osiem lat prezydentem USA byl tzw. "white trash" z Arkansas (syn
                    alkoholiczki i brat narkomana i handlarza narkotykami) niejaki... Bill Clinton.

                    Sorry, ale sam widzisz, ze to co piszesz sie kupy nie klei! :-(((
                    • polski_francuz Re: WASP? Czy ty wiesz KTO to jest WASP???!:-)))) 28.03.05, 16:12
                      Ale przyznasz, ze wreszcie musiales troche popracowac na Twoja dniowke. Again,
                      masz szczescie, ze sie na TGV spiesze.

                      Best regards

                      PF
          • meerkat1 "Na cala wielka reszte przymyka sie oczy" 28.03.05, 11:09
            "Na cala wielka reszte przymyka sie oczy traktujac seks jako normalna
            czesc zycia."

            Jak mowi Dziwka u Gombrowicza:

            "MNIE TAM ZA JEDNOSC, STARZEC CZY DZIECKO!"
      • meerkat1 Re: Zdrowe zycie seksualne DZIKICH we FRANCY:-((( 28.03.05, 06:46
        Masz absolutna racje!

        We FRANCY "nie aresztuje sie 5-letnich dzieci za buzke dla kolezanki".

        Jak dowodzi najnowszy, bezprecedensowo liczny proes, nie aresztuje sie nawet
        latami RODZICOW owych 5-latkow za streczenie ich do nierzadu! :-(((

        A USA musi chyba robic cos rozsadnego.

        Szefowie Boeing Co. musza koncentrowac sie na PRACY , a nie, jak szefowie
        Airbusa dostaja premie na kopulacje w pracy metoda tasmowa.

        Moze tez i dlatego AIR FRANCE wlasnie postanowilo kupic DALSZYCH DZIESIEC
        BOEINGOW 777 (4 w tym roku, szesc w 2006), zamiast...Airbusow z Toulouse?:-)))

        [no wiesz, tych monstrow co wygladaja jak Toulouse(Lautrec) and are too loose
        and too costly to lose?:)))

        NIECH BEDZIE DZIECIATECZKO POCHYLONE!
        • polski_francuz Re: Zdrowe zycie seksualne DZIKICH we FRANCY:-((( 28.03.05, 09:14
          Cos rozsadnego, jak Michael Jackson, ktory z dziateczkami ogladal filmy porno.
          A to przeciez nie RMIsta, jak ten plebs w Angers ale multimilioner. Jak wiec
          widac z tego porownania nie tylko bieda ale i wielkie bogactwo prowadzi to
          zboczen. No a jaki jest najbogatszy kraj na swiecie, no jaki?
          • meerkat1 Re: Zdrowe zycie seksualne DZIKICH we FRANCY:-((( 28.03.05, 11:16
            Mylisz, jablka z pomaranczami
            i multimilionerow z plebsem , sfrancuzialy Polaku!

            Multiminionerzy, to w USA najczesciej po prostu nowobogacki PLEBS!!!
            [przykladem chociazby corka polskich kmiotow, Martha Stewart,
            czy polskich fornali z czworakow- Dennis Kozlowski! :-)))]

            .Choc np. w Niemczech, taka multimilionerka jak...Teresa ORLOVSKI...:-)))))))))
            • polski_francuz Re: Zdrowe zycie seksualne DZIKICH we FRANCY:-((( 28.03.05, 11:48
              No tu sie nasze staniska powaznie zblizyly. Przyklady moze mi sie niezbyt
              podobaja, ale ogolny tenor to tak. Oglupiajace bogactwo nic dobrego nie
              przynosi i lepiej troche sie z innymi podzielic. Jak to kraje europejskie robia
              a Stany nie...
    • kropekuk Oni tylko lubia zielone jabluszka, meerkat;) 28.03.05, 00:25

    • aaki chłopie !!!!!!!!- i kto to mówi???I 28.03.05, 10:11
      dobrze wiesz że w usa pojęcie poprawnosci politycznej rozdmuchano do patologicznych , karykaturalnych i nonsensownych rozmiarów rozciągając je na wszystkie dziedziny życia społecznego.to co sie u was wyprawia to paranoja pomieszana z komedią
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka