meerkat1
27.03.05, 16:17
Nieprawdziwe sa insynuacje, ze FRANCA to ojczyzna PEDOFILI!!!
Mnie np. podczas licznych wizyt we Francy nikt nie molestowal!
[gwoli obiektywizmu jestem troche za stary by stac sie przedmiotem
"mrocznego pozadania dyskretnej burzuacji"]
We WLADZACH Francy jest natomiast mnostwo NEKROfilii, ktorz podniecaja sie
systemem politycznym, socjalym i gospodarczym, ktory nie tylko jest od dawna
martwy, ale tez juz coraz silniej CUCHNIE!!!
I TO jest problem, a nie to, ze Czyrak wnuczkom przyjaciol i znajomych w
majteczkach paluchami grzebie, oblesnie sie przy tym sliniac..google,
google.google..
NB on nazywa to: DIGITALIZACJA!!! :-)))))))))