Dodaj do ulubionych

Prezydent Iraku: wojska USA wycofają się w 2 lata

11.04.05, 12:12
USA nie wycofaja sie z Iraku nigdy..Tam jest ropa!! a tez Izrael w
poblizu..Amerykanie utworzyli 14 stalych baz, w ramach ekspansji Imperium i
tworzenia baz w dziesiatkach nowych krajow.. wiecej: www.panstwozla.pl
Obserwuj wątek
    • mweclawski Re: Prezydent Iraku: wojska USA wycofają się w 2 11.04.05, 12:15
      Pacyfku, są ważniejsze rzeczy w życiu, niż siedzenie przed kompem, i wyłapywanie
      artykułów o Iraku i wypisywanie bzdur na forum...
      • baby1 Re: Prezydent Iraku: wojska USA wycofają się w 2 11.04.05, 12:56
        To "nie siedz przed kompem i wyłapuj artykuły o Iraku i wypisuj bzdur na
        forum..."

        mweclawski napisał:

        > Pacyfku, są ważniejsze rzeczy w życiu, niż siedzenie przed kompem, i
        wyłapywanie
        > artykułów o Iraku i wypisywanie bzdur na forum...



        • claudiusz DO PACYFKA....... 11.04.05, 13:13
          pacyfie....a co w Kuwejcie ?..tam ropy od groma....i rzadza nia
          arabowie....rozum ci sie zlasowal:))
          • meerkat1 Re: DO paSYFKA....... 11.04.05, 13:24
            A kiedy amerykanskie wojska kupacyjne wycofaja sie z obfitujacych w rope:
            Kanady, Meksyku, Wenezueli, Columbii, Nigerii i...Arabii Saudyjskiej? :-))))

            nigdy!

            Podobnie jak nigdy nie wycofaly sie z obfitujacych w rope ...BOSNI i KOSOWA!

            P.S. BTW: Kiedy to europejscy obrony praw czlowieka postawia przed Trybunalem w
            Hadze pp. Karadzica i Mladica? Ile to juz lat- ktos pamieta? ;-))))))))))))))

            AMERYKA CALA STA
            NA paSYFA Z PANSTWA ZLA!

            szczegoly: <www.paswyfsra.commie>
            • battosai Re: DO paSYFKA....... 11.04.05, 15:59
              > AMERYKA CALA STA
              > NA paSYFA Z PANSTWA ZLA!

              O tak, to bardzo katolickie, zwłaszcza w świetle tych wszystkich wypowiedzi z
              tego forum sprzed kilku dni.
          • eva15 Re: DO PACYFKA....... 11.04.05, 13:51
            claudiusz napisał:

            > pacyfie....a co w Kuwejcie ?..tam ropy od groma....i rzadza nia
            > arabowie....rozum ci sie zlasowal:))

            Tajk bylo moze do 1. wojny w Zatoce, czyli do uratowania Kuwejtu z rak
            Saddamaprzez USA. A teraz sa to spolki akcyjne, ktore maja jak najbardziej
            ROWNIEZ obcych akcjonariuszy.
            • j-k Re: DO PACYFKA....... 11.04.05, 14:03
              ale to zadna specyfika Kuwejtu , Evo.
              A tylko efekt globalizacji.
              Podobnie jest w USA, Brazylii, Europie i wielu i juz innych miejscach.

              A Ci (jak Rosja) , ktorzy nie chca dopuscic obcego kapitalu,
              raczej sie cofaja, niz sa w avantgardzie.
              • eva15 globalizacja z milosci 12.04.05, 00:15
                Januszku, dziekuje za przyspieszony kurs globalizacji. Bez Ciebie trudno byloby
                mi pojac ten swiat. Mnie sie, jak dotad, rzeczywistosc jawila jak nizej:

                Dopuszczenie US-firm do kuwejckiej ropy bylo kuwejcka zaplata za obrone przed
                Saddamem. Ot, taka dobrowolna globalizacja z czystej wdziecznosci. Irak zas
                uwiklal sie w wojne napastnicza z Kuwejtem, bo durak zawierzyl slowom pani
                US-ambasador, ktora dala niejako zielone swiatlo, sugerujac, iz USA NIE
                zareaguja na napasc. Pani ta rzekla to oczywiscie niechcacy i oczywiscie z
                glupoty, ktorej to, jak to u ambasodorow czesto bywa, nijak nie mogla opanowac.
                USA jako kraj prawy niezwykle szybko i bardzo brutalnie ta brzydka pania
                ukaraly, wysylajac ja spowrotem do matecznika uczciwosci. Na jej miejsce pojawil
                sie nowy US-ambasador, ktory lapal sie za glowe na widok tej zupelnie
                niespodziewanej wojny.

                Ale - bylo minelo.. W miedzyczasie zglobalizowal sie nie tylko Kuwejt, i przy
                okazji Arabia Saudyjska (tez mocno zagrozona Saddamem) ale nawet i sam wielki
                agresor-Irak. Wszyscy oczywiscie z wlasnej woli.

                Januszku- ta globalizacja to prawdziwa wariacja. Dobrze, ze mam Ciebie za
                przewodnika po jej meandrach.
              • eva15 Och, Januszku, jeszczio adno...... 12.04.05, 00:59
                Rosjan dopuszcza jak najbardziej obcy kapital. I to wrecz glosno, ostentacyjnie
                i szerokim strumieniem w ostatnim czasie. Tyle, ze nie ten jedyny prawidlowy,
                ot, niemiecki a nie amerykanski.
            • meerkat1 Re: do ekonomistki evy pytanie ciekawskiego... 11.04.05, 14:06
              A JAKICH to "OBCYCH" akcjonariuszy?

              Bo dotad w rejonie slyszalem tylko o SYRYJSKICH udzialowcach LIBANU!!!;-)))))

              Ale nie martw sie, doradczyni upadajacego rzadu Gerharda i Joszki:

              Ci obcy z NIEMIEC juz sie wycofuja!

              [ciekawe: dlaczego? :-)))))))]
              • maruda.r Re: do ekonomistki evy pytanie ciekawskiego... 11.04.05, 15:11
                meerkat1 napisał:

                > A JAKICH to "OBCYCH" akcjonariuszy?
                >
                > Bo dotad w rejonie slyszalem tylko o SYRYJSKICH udzialowcach LIBANU!!!;-)))))

                **************************

                To wytrząśnij miód z uszu! Było o Iraku i Kuwejcie.

                • meerkat1 Bylina woju <tomsonie> [to juz historia!] 11.04.05, 15:38
                  Ostrzegl jego matke Lenin:
                  Bede cie pier..l w sieni
                  nadstaw wiec tlustego doopska
                  nim nadejdzie Nadia Krupska
                  to co ci zostawie w doopsku
                  nabierze rumiencow w...SLUPSKU!
                  i nabrzmiala tlusta sraka
                  Oj wykrakal L., wykrakal! :-(

                  (kuplety spiewac na melodie: "Bo nie zna zycia kto nie sluzyl w marynarce!")

                  'GDY CI SIE RANO NIE CHCE Z LOZKA PODNIESC DOOPSKA
                  PRZYPOMNIJ SOBIE JAK PIER..LI TOMSON Z SLUPSKA
                  A TY MASZERUJ TY MASZERUJ GLOSNO KRZYCZ:
                  NIECH ZYJE NAM WOLODIA ILJICZ! [bis]

                  KIEDY Z SZAMPANA NIE CHCE CI SIE WYJAC KORKA
                  POMYSL JAK STRASZNIE MUSI CIERPIEC TOMSON W TWORKACH!
                  A TY MASZERUJ, TY MASZERUJ GLOSNO KRZYCZ:
                  NIECH ZYJE NAM WOLODIA ILJICZ! [bis]

                  KIEDY CI RANO NIE CHCE SIE PODKRECIC WASA
                  WYOBRAZ SE TOMSONA NA ELEKTORWSTRZASACH!
                  A TY MASZERUJ, TY MASZERUJ GLOSNO KRZYCZ:
                  NIECH ZYJE NAM WOLODIA ILJICZ! [bis]

                  GDY OD WALENIA PIECZE SIE OBTARY KUTAS
                  POPATRZ JAK TOMSON CIAGNIE PUTINOWI DRUTA!
                  A TY MASZERUJ, TY MASZERUJ GLOSNO KRZYCZ:
                  NIECH ZYJE NAM WOLODIA ILJICZ! [bis]

                  GDY PENIS STRASZNIE SWEDZI CIE OD GONOREI
                  WYOBRAZ SE TOMSONA W POLNOCNEJ KOREI [w chwili nadlotu Tomahawkow!]
                  A TY MASZERUJ, TY MASZERUJ GLOSNO KRZYCZ:
                  NIECH ZYJE NAM WOLODIA ILJICZ! [bis]

                  • eva15 w uszach starego wiarusa: Lenin, Stalin, Goebbels 12.04.05, 00:38
                    To twoj swiat, biedaku. Nawet jesli zmieniasz pana, nie zmieniasz pogladow.
                    idziesz tam, gdzie one sie przemieszczaja.
              • eva15 zatkane uszy starego wiarusa 12.04.05, 00:37
                meerkat1 napisał:

                > A JAKICH to "OBCYCH" akcjonariuszy?
                > Bo dotad w rejonie slyszalem tylko o SYRYJSKICH udzialowcach LIBANU!!!;-)))

                Hmm, nie jestem twoim laryngologiem, biedaku. Podejrzewam wrecz nawet, ze i on
                by ci w tym stadium nie pomogl. Ty juz wiecej nic nowego nie uslyszysz, nawet
                gdyby ci trabiono do ucha..
    • dezerter2 [...] 11.04.05, 15:38
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • battosai Re: Prezydent Iraku: wojska USA wycofają się w 2 11.04.05, 15:57
      To się tylko Panu tak wydaje, Panie Prezydencie. Niech Pan nie będzie naiwny i
      mówi w bardziej przemyślany sposób, bo i Pana "obrońcy demokracji" obalą ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka