buszek2 11.04.05, 12:12 USA nie wycofaja sie z Iraku nigdy..Tam jest ropa!! a tez Izrael w poblizu..Amerykanie utworzyli 14 stalych baz, w ramach ekspansji Imperium i tworzenia baz w dziesiatkach nowych krajow.. wiecej: www.panstwozla.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mweclawski Re: Prezydent Iraku: wojska USA wycofają się w 2 11.04.05, 12:15 Pacyfku, są ważniejsze rzeczy w życiu, niż siedzenie przed kompem, i wyłapywanie artykułów o Iraku i wypisywanie bzdur na forum... Odpowiedz Link Zgłoś
baby1 Re: Prezydent Iraku: wojska USA wycofają się w 2 11.04.05, 12:56 To "nie siedz przed kompem i wyłapuj artykuły o Iraku i wypisuj bzdur na forum..." mweclawski napisał: > Pacyfku, są ważniejsze rzeczy w życiu, niż siedzenie przed kompem, i wyłapywanie > artykułów o Iraku i wypisywanie bzdur na forum... Odpowiedz Link Zgłoś
claudiusz DO PACYFKA....... 11.04.05, 13:13 pacyfie....a co w Kuwejcie ?..tam ropy od groma....i rzadza nia arabowie....rozum ci sie zlasowal:)) Odpowiedz Link Zgłoś
meerkat1 Re: DO paSYFKA....... 11.04.05, 13:24 A kiedy amerykanskie wojska kupacyjne wycofaja sie z obfitujacych w rope: Kanady, Meksyku, Wenezueli, Columbii, Nigerii i...Arabii Saudyjskiej? :-)))) nigdy! Podobnie jak nigdy nie wycofaly sie z obfitujacych w rope ...BOSNI i KOSOWA! P.S. BTW: Kiedy to europejscy obrony praw czlowieka postawia przed Trybunalem w Hadze pp. Karadzica i Mladica? Ile to juz lat- ktos pamieta? ;-)))))))))))))) AMERYKA CALA STA NA paSYFA Z PANSTWA ZLA! szczegoly: <www.paswyfsra.commie> Odpowiedz Link Zgłoś
battosai Re: DO paSYFKA....... 11.04.05, 15:59 > AMERYKA CALA STA > NA paSYFA Z PANSTWA ZLA! O tak, to bardzo katolickie, zwłaszcza w świetle tych wszystkich wypowiedzi z tego forum sprzed kilku dni. Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 Re: DO PACYFKA....... 11.04.05, 13:51 claudiusz napisał: > pacyfie....a co w Kuwejcie ?..tam ropy od groma....i rzadza nia > arabowie....rozum ci sie zlasowal:)) Tajk bylo moze do 1. wojny w Zatoce, czyli do uratowania Kuwejtu z rak Saddamaprzez USA. A teraz sa to spolki akcyjne, ktore maja jak najbardziej ROWNIEZ obcych akcjonariuszy. Odpowiedz Link Zgłoś
j-k Re: DO PACYFKA....... 11.04.05, 14:03 ale to zadna specyfika Kuwejtu , Evo. A tylko efekt globalizacji. Podobnie jest w USA, Brazylii, Europie i wielu i juz innych miejscach. A Ci (jak Rosja) , ktorzy nie chca dopuscic obcego kapitalu, raczej sie cofaja, niz sa w avantgardzie. Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 globalizacja z milosci 12.04.05, 00:15 Januszku, dziekuje za przyspieszony kurs globalizacji. Bez Ciebie trudno byloby mi pojac ten swiat. Mnie sie, jak dotad, rzeczywistosc jawila jak nizej: Dopuszczenie US-firm do kuwejckiej ropy bylo kuwejcka zaplata za obrone przed Saddamem. Ot, taka dobrowolna globalizacja z czystej wdziecznosci. Irak zas uwiklal sie w wojne napastnicza z Kuwejtem, bo durak zawierzyl slowom pani US-ambasador, ktora dala niejako zielone swiatlo, sugerujac, iz USA NIE zareaguja na napasc. Pani ta rzekla to oczywiscie niechcacy i oczywiscie z glupoty, ktorej to, jak to u ambasodorow czesto bywa, nijak nie mogla opanowac. USA jako kraj prawy niezwykle szybko i bardzo brutalnie ta brzydka pania ukaraly, wysylajac ja spowrotem do matecznika uczciwosci. Na jej miejsce pojawil sie nowy US-ambasador, ktory lapal sie za glowe na widok tej zupelnie niespodziewanej wojny. Ale - bylo minelo.. W miedzyczasie zglobalizowal sie nie tylko Kuwejt, i przy okazji Arabia Saudyjska (tez mocno zagrozona Saddamem) ale nawet i sam wielki agresor-Irak. Wszyscy oczywiscie z wlasnej woli. Januszku- ta globalizacja to prawdziwa wariacja. Dobrze, ze mam Ciebie za przewodnika po jej meandrach. Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 Och, Januszku, jeszczio adno...... 12.04.05, 00:59 Rosjan dopuszcza jak najbardziej obcy kapital. I to wrecz glosno, ostentacyjnie i szerokim strumieniem w ostatnim czasie. Tyle, ze nie ten jedyny prawidlowy, ot, niemiecki a nie amerykanski. Odpowiedz Link Zgłoś
meerkat1 Re: do ekonomistki evy pytanie ciekawskiego... 11.04.05, 14:06 A JAKICH to "OBCYCH" akcjonariuszy? Bo dotad w rejonie slyszalem tylko o SYRYJSKICH udzialowcach LIBANU!!!;-))))) Ale nie martw sie, doradczyni upadajacego rzadu Gerharda i Joszki: Ci obcy z NIEMIEC juz sie wycofuja! [ciekawe: dlaczego? :-)))))))] Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Re: do ekonomistki evy pytanie ciekawskiego... 11.04.05, 15:11 meerkat1 napisał: > A JAKICH to "OBCYCH" akcjonariuszy? > > Bo dotad w rejonie slyszalem tylko o SYRYJSKICH udzialowcach LIBANU!!!;-))))) ************************** To wytrząśnij miód z uszu! Było o Iraku i Kuwejcie. Odpowiedz Link Zgłoś
meerkat1 Bylina woju <tomsonie> [to juz historia!] 11.04.05, 15:38 Ostrzegl jego matke Lenin: Bede cie pier..l w sieni nadstaw wiec tlustego doopska nim nadejdzie Nadia Krupska to co ci zostawie w doopsku nabierze rumiencow w...SLUPSKU! i nabrzmiala tlusta sraka Oj wykrakal L., wykrakal! :-( (kuplety spiewac na melodie: "Bo nie zna zycia kto nie sluzyl w marynarce!") 'GDY CI SIE RANO NIE CHCE Z LOZKA PODNIESC DOOPSKA PRZYPOMNIJ SOBIE JAK PIER..LI TOMSON Z SLUPSKA A TY MASZERUJ TY MASZERUJ GLOSNO KRZYCZ: NIECH ZYJE NAM WOLODIA ILJICZ! [bis] KIEDY Z SZAMPANA NIE CHCE CI SIE WYJAC KORKA POMYSL JAK STRASZNIE MUSI CIERPIEC TOMSON W TWORKACH! A TY MASZERUJ, TY MASZERUJ GLOSNO KRZYCZ: NIECH ZYJE NAM WOLODIA ILJICZ! [bis] KIEDY CI RANO NIE CHCE SIE PODKRECIC WASA WYOBRAZ SE TOMSONA NA ELEKTORWSTRZASACH! A TY MASZERUJ, TY MASZERUJ GLOSNO KRZYCZ: NIECH ZYJE NAM WOLODIA ILJICZ! [bis] GDY OD WALENIA PIECZE SIE OBTARY KUTAS POPATRZ JAK TOMSON CIAGNIE PUTINOWI DRUTA! A TY MASZERUJ, TY MASZERUJ GLOSNO KRZYCZ: NIECH ZYJE NAM WOLODIA ILJICZ! [bis] GDY PENIS STRASZNIE SWEDZI CIE OD GONOREI WYOBRAZ SE TOMSONA W POLNOCNEJ KOREI [w chwili nadlotu Tomahawkow!] A TY MASZERUJ, TY MASZERUJ GLOSNO KRZYCZ: NIECH ZYJE NAM WOLODIA ILJICZ! [bis] Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 w uszach starego wiarusa: Lenin, Stalin, Goebbels 12.04.05, 00:38 To twoj swiat, biedaku. Nawet jesli zmieniasz pana, nie zmieniasz pogladow. idziesz tam, gdzie one sie przemieszczaja. Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 zatkane uszy starego wiarusa 12.04.05, 00:37 meerkat1 napisał: > A JAKICH to "OBCYCH" akcjonariuszy? > Bo dotad w rejonie slyszalem tylko o SYRYJSKICH udzialowcach LIBANU!!!;-))) Hmm, nie jestem twoim laryngologiem, biedaku. Podejrzewam wrecz nawet, ze i on by ci w tym stadium nie pomogl. Ty juz wiecej nic nowego nie uslyszysz, nawet gdyby ci trabiono do ucha.. Odpowiedz Link Zgłoś
dezerter2 [...] 11.04.05, 15:38 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
battosai Re: Prezydent Iraku: wojska USA wycofają się w 2 11.04.05, 15:57 To się tylko Panu tak wydaje, Panie Prezydencie. Niech Pan nie będzie naiwny i mówi w bardziej przemyślany sposób, bo i Pana "obrońcy demokracji" obalą ;) Odpowiedz Link Zgłoś