pypcinski 16.04.05, 08:00 Stanisław Tym: www.rzeczpospolita.pl/teksty/plus_minus_050416/plus_minus_a_18-2.F.jpg Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pypcinski Re: Consensus 16.04.05, 08:32 Była kiedyś w sklepach śliwowica "Pejsachówka". Godny trunek. Chyba 70%. Ostatnio jej nie widzę. W sklepach pełno wódecznych podróbek. Przy "Pejsachówce" kura mogłaby z lisa rosół consensusowy ugotować, jak by więcej niż pół litra obciągnęła. Odpowiedz Link Zgłoś
aaki Re: Consensus 16.04.05, 08:38 taa... w swoim czasie była w Polsce moda na koszerne wódki-ale już zapał minął Odpowiedz Link Zgłoś
pypcinski Re: Consensus 16.04.05, 08:42 "Pejsachówka" była od zawsze. Zdawało się - Odpowiedz Link Zgłoś
aaki Re: Consensus 16.04.05, 08:44 a nie sprawdzałem.zamiast pejsachówki polecam bałkańską rakiję Odpowiedz Link Zgłoś
j-k Nonsensus 16.04.05, 10:01 gdyby byla to kur.a radziecka, zrobilaby to z latwoscia. ale niestety, wszystko dobre kiedys sie konczy. Odpowiedz Link Zgłoś
pypcinski Re: Nonsensus 16.04.05, 10:12 j-k napisał: > ale niestety, wszystko dobre kiedys sie konczy. ? Odpowiedz Link Zgłoś
j-k Czy ja Ciebie, Mosze, musze uczyc bajki czytac? 16.04.05, 10:29 kur.a opila sie samogonu, w stanie upojenia zjadla te literke w srodku, a jak juz stala sie zwykla kura, to byla latwym lupem dla lisa. wniosek: - nie pij przed sniadaniem. Odpowiedz Link Zgłoś
j-k jak najbardziej! 16.04.05, 10:39 ale zdrowiej jak w starym dowcipie: spotyka sie dwoch Ruskich: Wania - gdzie tak pedzisz? w piwnicy! ale Wania - pytalem - dokad tak pedzisz? - do oporu! Odpowiedz Link Zgłoś