16.04.05, 08:00
Stanisław Tym:


www.rzeczpospolita.pl/teksty/plus_minus_050416/plus_minus_a_18-2.F.jpg
Obserwuj wątek
    • aaki Re: Consensus 16.04.05, 08:26
      taki consensus trzeba opić koszerną wódką
      • pypcinski Re: Consensus 16.04.05, 08:32
        Była kiedyś w sklepach śliwowica "Pejsachówka". Godny trunek. Chyba 70%. Ostatnio jej nie widzę. W sklepach pełno wódecznych podróbek.

        Przy "Pejsachówce" kura mogłaby z lisa rosół consensusowy ugotować, jak by więcej niż pół litra obciągnęła.
        • aaki Re: Consensus 16.04.05, 08:38
          taa... w swoim czasie była w Polsce moda na koszerne wódki-ale już zapał minął
          • pypcinski Re: Consensus 16.04.05, 08:42
            "Pejsachówka" była od zawsze. Zdawało się -
            • aaki Re: Consensus 16.04.05, 08:44
              a nie sprawdzałem.zamiast pejsachówki polecam bałkańską rakiję
            • pypcinski Re: Consensus 16.04.05, 09:07
              Na rakiję nie dam consensusu.
              • abe_ltd Wy pijaki, no no! N.t 16.04.05, 09:34
        • j-k Nonsensus 16.04.05, 10:01
          gdyby byla to kur.a radziecka, zrobilaby to z latwoscia.

          ale niestety, wszystko dobre kiedys sie konczy.
          • pypcinski Re: Nonsensus 16.04.05, 10:12
            j-k napisał:


            > ale niestety, wszystko dobre kiedys sie konczy.


            ?
            • j-k Czy ja Ciebie, Mosze, musze uczyc bajki czytac? 16.04.05, 10:29
              kur.a opila sie samogonu, w stanie upojenia zjadla te literke w srodku,
              a jak juz stala sie zwykla kura, to byla latwym lupem dla lisa.

              wniosek: - nie pij przed sniadaniem.
              • pypcinski Dana, widzisz: Czy ja Ciebie, Mosze, 16.04.05, 10:33
                Ten Mosze -
                • j-k jak najbardziej! 16.04.05, 10:39


                  ale zdrowiej jak w starym dowcipie:

                  spotyka sie dwoch Ruskich:

                  Wania - gdzie tak pedzisz?

                  w piwnicy!

                  ale Wania - pytalem - dokad tak pedzisz?

                  - do oporu!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka