Dodaj do ulubionych

Wymienic musk Busha?

31.07.05, 17:08
Czy to Was nie wzrusza? :P

wiadomosci.onet.pl/1239733,2678,kioskart.html
Obserwuj wątek
    • i-love-2-bike Re: Wymienic musk Busha? 31.07.05, 17:13
      thannatos napisał:

      > Czy to Was nie wzrusza? :P
      >
      > wiadomosci.onet.pl/1239733,2678,kioskart.html

      tu jest wiele tego typu mozgow do wymiany,jeden nie zrobi roznicy.
    • a.adas Re: Wymienic musk Busha? 31.07.05, 17:55
      Z czego tak sie cieszysz, psie ogrodnika? Na pewno nie na Twój,
      musk...ularny:)))

      A.
    • dragger ten "musk" mnie wruszyl :] 31.07.05, 20:24


    • zirby Re: Wymienic musk Busha? 31.07.05, 20:26
      Na twój? To już lepszy byłby kalafior: kształt podobny, ale iloraz inteligencji
      w porównaniu do twojego - niebotyczny!
      • yann17 Re: Wymienic musk Busha? 31.07.05, 20:32
        Zirby chyba się zagalopowałeś w tym afekcie, z twego postu wynika ,że chcesz
        Bushowi implantować mózg kalafiora. a to dobre hahahahaha
        • zirby Re: Wymienic musk Busha? 31.07.05, 20:36
          Nie zrozumialas prostego skadinąd tekstu... Przykre. Otoz zamiana ktora miala
          by nastapic zachodziła by na lini thnatoss - bush. bush na tej wymianie
          wyszedłby dość marnie, ale to nie moj problem. Natomiast w przypadku thanatosa,
          wszczepienie JEMU kalafiora stanowiło by wyraźną poprawę w stosunku do stanu
          obecnego.
          • thannatos Re: Wymienic musk Busha? 31.07.05, 23:01
            zirby napisał:

            > Nie zrozumialas prostego skadinąd tekstu...

            A Ty zdaje sie nie zadales sobie trudu przeczytania skadinand nie tak prostego
            tekstu w linku i/lub nie rozumiesz co to KONTEKST. Albo tez po prostu chciales
            sobie poszczekac - nie krepuj sie, karawana poradzi sobie i z tym...
    • felusiak1 Onet jak Izwiestia 31.07.05, 21:07
      Wilson pojechal byl do Nigeru w lutym 2002 roku. Po powrocie zlozyl raport,
      ktory potwierdzil przypuszczenia CIA w zwiazku z czym CIA nie zmienilo
      nic w analizach dotyczacych tematu, a co potwierdzila kongresowa komisja
      badajaca sprawe. W polowie 2003 Joe Wilson zostal doradca Kerry'ego, wowczas
      kandydata demokratow na prezydenta. Na poczatku lipca opublikowal w NYT artykul
      krytykujacy administracje w sprawie uzycia przez prezydenta tzw. 16 slow w
      oredziu o stanie panstwa wygloszonym pod koniec stycznie.
      Wtedy w prasie wybuchla afera o tych 16 slowach. Osaczony Bialy Dom ugial sie
      pod presja o oficjalnie oswiadczyl, ze ich uzycie nie powinno bylo mic miejsca.
      Wywiad brytyjski, ktorego slowa owe dotyczyly nadal upieral sie i upiera sie
      przy swoim. Robert Novak, prawicowy felietonista zainteresowal sie kto wyslal
      Wilssona do Nigeru? Odkryl, ze podroz zostala zaaranzowana nie przez Tenneta
      (szefa CIA) na zyczenie Cheneya, jak twierdzil Wilson lecz przez malzonke na
      zyczenie departamentu stanu. Malzonka wyparla sie ale wkrotce wyszedl na jaw
      email, ktory potwierdzil role malzonki. Novak ujawnil jej nazwisko i miejsce
      pracy. Wybuchla afera. Prasa nawolywala do wszczecia sledztwa. W kosekwencji
      Ashcroft wyznaczyl niezaleznego prokuratora w osobie Fitzgeralda do zbadania
      sprawy. Sledztwo ma zakonczyc sie wkrotce a raport bedzie ogloszony w
      pazdzierniku. Do tego czasu polecam goraco uzbrojenie sie w cierpliwosc.
      Jesli ktos z administracji popelnil przestepstwo to z pewnoscia zostanie
      ukarany. Nawolywanie do oskalpowania Rove'a sa nieco przedwczesne ale
      uzasadnione ze wzgledow politycznych. Nie udalo sie zdobyc skalpu Rumsfelda,
      Cheneya, ba nawet Busha to moze uda sie z Rovem. Probowac trzeba zawsze.
      • i-love-2-bike felusiak jak Pravda 31.07.05, 21:13
        felusiak bron swego idola bron,ale zaprzeczyc sie nie da,ze Rove japal do
        dziennikarzy na tematy zabronione,lamiac prawo,sam sie do tego przyznal.na takim
        stanowisku chyba powinien ktos taki jak Rove wiedziec co wolno a czego nie, i
        kiedy powinien dziob zamknac,raczej niz paplac jak ty o zyskach na gieldzie.
        • felusiak1 Re: felusiak jak Pravda 31.07.05, 23:04
          rachel jak zwykle nie wiesz co jest grane.
          ja nie bronie rove'a a jedynie przedstawiam przebieg wydarzen.
          od obrony sa adwokaci i zapewne rove ma ich caly batalion.
          a jesli chcesz znac moje zdanie to powiem ci, ze gra nie warta jest nagrody.
          a propos, novak, ktory ujawnil nazwisko nie siedzi a miller, ktora ochrania
          informatora siedzi. ale dlaczego ochrania informatora skoro podobno byl nim rove
          co potwierdzil cooper. a moze to nie rove byl tym informatorem? i dlatego miller
          nabrala wody w usta.
          pomysl! zadaj sobie kilka pytan.
          PS. zamiast pieprzyc banialuki o reve demokraci powinni atakowac administracje
          za ceny benzyny. to odczuwa kazdy a rove'a nie zna 99% publiki i w zasadzie nic
          ich to nie obchodzi. tak przynajmniej wynika z sondazy.
          a boltona chyba jutro na stolek wsadza, jak myslisz?
          • i-love-2-bike Re: felusiak jak Pravda 31.07.05, 23:09
            felusiak1 napisała:

            > rachel jak zwykle nie wiesz co jest grane.
            > ja nie bronie rove'a a jedynie przedstawiam przebieg wydarzen.
            > od obrony sa adwokaci i zapewne rove ma ich caly batalion.
            > a jesli chcesz znac moje zdanie to powiem ci, ze gra nie warta jest nagrody.
            > a propos, novak, ktory ujawnil nazwisko nie siedzi a miller, ktora ochrania
            > informatora siedzi. ale dlaczego ochrania informatora skoro podobno byl nim rov
            > e
            > co potwierdzil cooper. a moze to nie rove byl tym informatorem? i dlatego mille
            > r
            > nabrala wody w usta.
            > pomysl! zadaj sobie kilka pytan.
            > PS. zamiast pieprzyc banialuki o reve demokraci powinni atakowac administracje
            > za ceny benzyny. to odczuwa kazdy a rove'a nie zna 99% publiki i w zasadzie nic
            > ich to nie obchodzi. tak przynajmniej wynika z sondazy.
            > a boltona chyba jutro na stolek wsadza, jak myslisz?

            ja uwazam,ze politycy sa juz tak brudni jak nieczyszczony kibel felusiak, i to z
            dwoch stron. nie dosc,ze sami wydaja 1000+ ustaw i zarzadzen, to jeszcze sami
            zawsze wiadomosci do prasy przedostaja. na takim stanowisku jak ktos pare
            puszcza to powinien dostac kopa i tyle,w koncu nie chcemy tam idiotow. jak
            wiadomo,ze agentka CIA byla demokratka a wiec palcem trzeba by wskazac na
            republikanina,ktory jape otworzyl,w tum przypadku Rove rozmawiajacy z
            dziennikarzami na tematy poufne,nie powinien tego robic,a Novak nie powinien
            mowic tego co powiedzial,bo w koncu narazamy ludzi, wiec rozgrywki
            miedzypartyjne powinnismy zostawic w domu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka