thannatos 31.07.05, 17:08 Czy to Was nie wzrusza? :P wiadomosci.onet.pl/1239733,2678,kioskart.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
i-love-2-bike Re: Wymienic musk Busha? 31.07.05, 17:13 thannatos napisał: > Czy to Was nie wzrusza? :P > > wiadomosci.onet.pl/1239733,2678,kioskart.html tu jest wiele tego typu mozgow do wymiany,jeden nie zrobi roznicy. Odpowiedz Link Zgłoś
a.adas Re: Wymienic musk Busha? 31.07.05, 17:55 Z czego tak sie cieszysz, psie ogrodnika? Na pewno nie na Twój, musk...ularny:))) A. Odpowiedz Link Zgłoś
zirby Re: Wymienic musk Busha? 31.07.05, 20:26 Na twój? To już lepszy byłby kalafior: kształt podobny, ale iloraz inteligencji w porównaniu do twojego - niebotyczny! Odpowiedz Link Zgłoś
yann17 Re: Wymienic musk Busha? 31.07.05, 20:32 Zirby chyba się zagalopowałeś w tym afekcie, z twego postu wynika ,że chcesz Bushowi implantować mózg kalafiora. a to dobre hahahahaha Odpowiedz Link Zgłoś
zirby Re: Wymienic musk Busha? 31.07.05, 20:36 Nie zrozumialas prostego skadinąd tekstu... Przykre. Otoz zamiana ktora miala by nastapic zachodziła by na lini thnatoss - bush. bush na tej wymianie wyszedłby dość marnie, ale to nie moj problem. Natomiast w przypadku thanatosa, wszczepienie JEMU kalafiora stanowiło by wyraźną poprawę w stosunku do stanu obecnego. Odpowiedz Link Zgłoś
thannatos Re: Wymienic musk Busha? 31.07.05, 23:01 zirby napisał: > Nie zrozumialas prostego skadinąd tekstu... A Ty zdaje sie nie zadales sobie trudu przeczytania skadinand nie tak prostego tekstu w linku i/lub nie rozumiesz co to KONTEKST. Albo tez po prostu chciales sobie poszczekac - nie krepuj sie, karawana poradzi sobie i z tym... Odpowiedz Link Zgłoś
felusiak1 Onet jak Izwiestia 31.07.05, 21:07 Wilson pojechal byl do Nigeru w lutym 2002 roku. Po powrocie zlozyl raport, ktory potwierdzil przypuszczenia CIA w zwiazku z czym CIA nie zmienilo nic w analizach dotyczacych tematu, a co potwierdzila kongresowa komisja badajaca sprawe. W polowie 2003 Joe Wilson zostal doradca Kerry'ego, wowczas kandydata demokratow na prezydenta. Na poczatku lipca opublikowal w NYT artykul krytykujacy administracje w sprawie uzycia przez prezydenta tzw. 16 slow w oredziu o stanie panstwa wygloszonym pod koniec stycznie. Wtedy w prasie wybuchla afera o tych 16 slowach. Osaczony Bialy Dom ugial sie pod presja o oficjalnie oswiadczyl, ze ich uzycie nie powinno bylo mic miejsca. Wywiad brytyjski, ktorego slowa owe dotyczyly nadal upieral sie i upiera sie przy swoim. Robert Novak, prawicowy felietonista zainteresowal sie kto wyslal Wilssona do Nigeru? Odkryl, ze podroz zostala zaaranzowana nie przez Tenneta (szefa CIA) na zyczenie Cheneya, jak twierdzil Wilson lecz przez malzonke na zyczenie departamentu stanu. Malzonka wyparla sie ale wkrotce wyszedl na jaw email, ktory potwierdzil role malzonki. Novak ujawnil jej nazwisko i miejsce pracy. Wybuchla afera. Prasa nawolywala do wszczecia sledztwa. W kosekwencji Ashcroft wyznaczyl niezaleznego prokuratora w osobie Fitzgeralda do zbadania sprawy. Sledztwo ma zakonczyc sie wkrotce a raport bedzie ogloszony w pazdzierniku. Do tego czasu polecam goraco uzbrojenie sie w cierpliwosc. Jesli ktos z administracji popelnil przestepstwo to z pewnoscia zostanie ukarany. Nawolywanie do oskalpowania Rove'a sa nieco przedwczesne ale uzasadnione ze wzgledow politycznych. Nie udalo sie zdobyc skalpu Rumsfelda, Cheneya, ba nawet Busha to moze uda sie z Rovem. Probowac trzeba zawsze. Odpowiedz Link Zgłoś
i-love-2-bike felusiak jak Pravda 31.07.05, 21:13 felusiak bron swego idola bron,ale zaprzeczyc sie nie da,ze Rove japal do dziennikarzy na tematy zabronione,lamiac prawo,sam sie do tego przyznal.na takim stanowisku chyba powinien ktos taki jak Rove wiedziec co wolno a czego nie, i kiedy powinien dziob zamknac,raczej niz paplac jak ty o zyskach na gieldzie. Odpowiedz Link Zgłoś
felusiak1 Re: felusiak jak Pravda 31.07.05, 23:04 rachel jak zwykle nie wiesz co jest grane. ja nie bronie rove'a a jedynie przedstawiam przebieg wydarzen. od obrony sa adwokaci i zapewne rove ma ich caly batalion. a jesli chcesz znac moje zdanie to powiem ci, ze gra nie warta jest nagrody. a propos, novak, ktory ujawnil nazwisko nie siedzi a miller, ktora ochrania informatora siedzi. ale dlaczego ochrania informatora skoro podobno byl nim rove co potwierdzil cooper. a moze to nie rove byl tym informatorem? i dlatego miller nabrala wody w usta. pomysl! zadaj sobie kilka pytan. PS. zamiast pieprzyc banialuki o reve demokraci powinni atakowac administracje za ceny benzyny. to odczuwa kazdy a rove'a nie zna 99% publiki i w zasadzie nic ich to nie obchodzi. tak przynajmniej wynika z sondazy. a boltona chyba jutro na stolek wsadza, jak myslisz? Odpowiedz Link Zgłoś
i-love-2-bike Re: felusiak jak Pravda 31.07.05, 23:09 felusiak1 napisała: > rachel jak zwykle nie wiesz co jest grane. > ja nie bronie rove'a a jedynie przedstawiam przebieg wydarzen. > od obrony sa adwokaci i zapewne rove ma ich caly batalion. > a jesli chcesz znac moje zdanie to powiem ci, ze gra nie warta jest nagrody. > a propos, novak, ktory ujawnil nazwisko nie siedzi a miller, ktora ochrania > informatora siedzi. ale dlaczego ochrania informatora skoro podobno byl nim rov > e > co potwierdzil cooper. a moze to nie rove byl tym informatorem? i dlatego mille > r > nabrala wody w usta. > pomysl! zadaj sobie kilka pytan. > PS. zamiast pieprzyc banialuki o reve demokraci powinni atakowac administracje > za ceny benzyny. to odczuwa kazdy a rove'a nie zna 99% publiki i w zasadzie nic > ich to nie obchodzi. tak przynajmniej wynika z sondazy. > a boltona chyba jutro na stolek wsadza, jak myslisz? ja uwazam,ze politycy sa juz tak brudni jak nieczyszczony kibel felusiak, i to z dwoch stron. nie dosc,ze sami wydaja 1000+ ustaw i zarzadzen, to jeszcze sami zawsze wiadomosci do prasy przedostaja. na takim stanowisku jak ktos pare puszcza to powinien dostac kopa i tyle,w koncu nie chcemy tam idiotow. jak wiadomo,ze agentka CIA byla demokratka a wiec palcem trzeba by wskazac na republikanina,ktory jape otworzyl,w tum przypadku Rove rozmawiajacy z dziennikarzami na tematy poufne,nie powinien tego robic,a Novak nie powinien mowic tego co powiedzial,bo w koncu narazamy ludzi, wiec rozgrywki miedzypartyjne powinnismy zostawic w domu. Odpowiedz Link Zgłoś