Dodaj do ulubionych

W. Brytania: aresztowano 10 cudzoziemców

11.08.05, 10:30
Jak deportują to oni wrócą, lepiej wtrącić do lochu.
Obserwuj wątek
    • vitmik PODPALIC PIETY TO WSZYSTKO WYSPIEWAJA 11.08.05, 11:05
      a potem worek,kamienie i do tamizy
      • lebierre TYLE OFIAR ABY 'POPRAWNI' IDIOCI W UE OBUDZILI SIE 11.08.05, 13:13
        • al_paga Re: TYLE OFIAR ABY 'POPRAWNI' IDIOCI W UE OBUDZIL 11.08.05, 18:10
          No cóż "poprawni idioci" spod znaku EU-nuch potrzebują przynajmniej trzech
          mocnych walnięć w łeb, by dostrzec, kto ich wali i zebrać się, by oddać. Na
          szczęście Anglicy mają coś między nogami w przeciwieństwie do Hiszpanów.
          • podpisany Re:Nie maja wiecej pomiedzy nogami niz inni.... 12.08.05, 11:03
            Mylisz sie. Angole nie maja wiecej pomiedzy nogamo niz Hiszpanie,Francuzi,
            Niemcy, Holmendrzy, Dunczycy, Belgowie .........

            Generalnie maja MNIEJ - byli laksistami przez cale lata, uwazali sie "ponad"
            innych. Ich angielskie dziwki kotluja sie z Arabami na kazdym rogu ulicy.
            Do lipca 2005 nikt nie mial prawa otworzyc geby przeciwko Arabowi, Pakowi, czy
            innemu "nieprzystosowanemu".
            Wiem, odczulem to na wlasnej skorze, kiedy od lat walilem im prawde w oczy.
            Patrzyli na mnie jak na wariata. Od lat 50-ciu mam paszport angielski, znam
            Anglie jak swoja wlasna kieszen. Nie bede otwarcie krytykowal, ale moge cie
            zapewnic, ze pomiedzy nogami maja malo. Maja w bicepsach, tatuazach, i w gebie.
            Obecne spoleczenstwo angielskie nie jest porownywalne z tym sprzed lat 60-70.

            Kiedy widze tych "Easy-Jetowcow" ladujacych setkami w Maladze (Hiszpania -
            Costa del Sol),ich zachowanie, ich "tolerancje" na wszystko - zygac mi sie chce.

            A najgorsze, te ich "panie" afiszujace sie z Arabami. Maja to na co zasluzyli,
            szkoda, ze 56 niewinnych osob stracilo zycie - z glupoty ich rzadu i teorii
            LAKSISMU.

            Podobno lepiej pozniej niz wcale. Moze nareszcie przejrza na oczy.
            Pamietam jak pluli na Francuzow, kiedy we Francji zabroniono nosic w miejscach
            publicznych: szkoly, szpitale, administracja - czadory. Wykrzykiwali, ze to
            przeciwko prawom czlowieka, wolnosci osobistej, etc.
            Rezultatem pseudo angielskiej "wolnosci osobistej" mieli lipcowy bum...bum.

            Widocznie potrzebowali mlotkowej metody aby to co maja pomiedzy nogami -
            nareszcie sie poruszylo!!!!!!!!!!!
      • korpekuk [...] 11.08.05, 19:47
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • agnieszka_ka Re: U nas w UK TO NIE MA PORZARUW WOGULE! 11.08.05, 22:46
          Ty ale polskiego to sie troche poducz zanim cos zaczniesz pisac w necie, bo
          tyle walisz bledow ortograficznych ze twoich zypwiedzi to sie nie czyta tylko
          ROZSZYFROWUJE.
          A swoja droga to przykro mi ze w UK przesiaduja tak niewyksztalcone polonusy.
          Wstyd!
          • agnieszka_ka Re: U nas w UK TO NIE MA PORZARUW WOGULE! 11.08.05, 22:53
            A moze teraz powiesz ze jestes dyslektykiem? AAAAaahahahaha, i zacznie sie znow
            dyskusja o dyslekcji, chorobie balwanow i leni.
            Nieee, ty raczej powiesz ze jestes ANGLIKIEM, a jakze!!!
            Tyle was tu w polskim necie, anglikow, amerykanow, i czego tam jeszcze.
            Iddzie sobie na SWOJE strony zawalac forum glupimi wypowiedziami. Bo U NAS
            POLAKOW to takich jak wy raczej nie lubimy: polonusy, co sie wstydza przyznac
            skad sa. A anglicy to was kochaja jak pies dziada w ciasnej ulicy!

            • skipper_ Re: U nas w UK TO NIE MA PORZARUW WOGULE! 12.08.05, 11:44
              agnieszka_ka napisała:

              > A moze teraz powiesz ze jestes dyslektykiem? AAAAaahahahaha, i zacznie sie znow
              >
              > dyskusja o dyslekcji, chorobie balwanow i leni.

              hehehe nastepna "prawdziwa", "uczona" "broniaca" jezyka polskiego...
              tyle, ze ignorancja na wysokim poziomie...
              warunkiem koniecznym w "rozpoznaniu" dysleksji/dysgrafii/dysortografii
              jest CONAJMNIEJ normalny poziom IQ, czyli 100 (srednia w Polsce
              to 86)...
        • tbaus kropekuk 12.08.05, 05:26
          Ein Kropekuk, Ein Semita, Zwei Idioten
      • agnieszka_ka Popieram, DO LOCHU Z NIMI! 11.08.05, 22:48
        Hhahahaha!
      • podpisany Re: PODPALIC PIETY TO WSZYSTKO WYSPIEWAJA 12.08.05, 10:50
        Hitlerowcy tez podpalali piety, icki, i co jest HOLOCAUST - gloria Alleluja!!!

        Za pare lat bedzie Holocaust muzulmanski - uwazaj na zakretach.
        Sa inne sposoby.
    • kropekuk Nie wroca: juz wiadomo np. ze pewien imam NIE MA 11.08.05, 11:08
      SZANS WJECHAC DO UK PO POWROCIE Z WYCIECZKI DO LIBANU :))))
      Wczoraj wyszedl zakaz, zostal "persona non grata". I tak bedzie z ta
      dziesiatka. Co wiecej UK moze stosowac ow ban takze wobec obywateli Unii - Wlk.
      Brytania nie podpisala Traktatu z Schengen.
      • boston5 Re: Nie wroca: juz wiadomo np. ze pewien imam NIE 11.08.05, 19:04
        a w Libanie podobno aresztowali juz tego sku.wysyna Bakri. A spier.alal przed
        Brytyjskim wiezieniem :-) moze jest sprawiedlowosc na Swiecie...
      • tbaus Re: Nie wroca: juz wiadomo np. ze pewien imam NIE 12.08.05, 05:34
        Ein Kropekuk, Ein Semita, Zwei Idioten
    • r306 Hmmmm 11.08.05, 11:12
      Jesli Anglicy sa uwazani w powszechnej opinii za flegmatycznych, to co mozna
      powiedziec o dlugosci postepowan przygotowawczych i procesach sadowych w
      Polsce?? Ze sa zolwie? Slimacze? Ospale?

      Brawo dla Anglikow za szybkosc i skutecznosc.
      A my coz - poprawy nie widac, wiec pozostaje pozazdroscic
      • galba Nie... 11.08.05, 11:15
        r306 napisał:

        > Jesli Anglicy sa uwazani w powszechnej opinii za flegmatycznych, to co mozna
        > powiedziec o dlugosci postepowan przygotowawczych i procesach sadowych w
        > Polsce?? Ze sa zolwie? Slimacze? Ospale?

        Po prostu: polskie.
        • boston5 Przyjmijmy ich u nas 11.08.05, 11:37
          jesli wygra kaczka, wtedy wtraci ich do lochu razem z pedziami.
          • kropekuk Ty bys jeszcze imamom przyjemnosc robil? 11.08.05, 13:03

            • tbaus Re: Ty bys jeszcze imamom przyjemnosc robil? 12.08.05, 05:34
              Ein Kropekuk, Ein Semita, Zwei Idioten

        • remik.bz Re: Nie... 11.08.05, 12:55
          galba napisał:

          > r306 napisał:
          >
          > > Jesli Anglicy sa uwazani w powszechnej opinii za flegmatycznych, to co mo
          > zna
          > > powiedziec o dlugosci postepowan przygotowawczych i procesach sadowych w
          > > Polsce?? Ze sa zolwie? Slimacze? Ospale?
          >
          > Po prostu: polskie.

          A czego się spodziewałeś zaledwie po 16 latach wolności i budowaniu
          demokracji . Sprawności takiej jaką ma UK ? Ciekawe jak by wyglądała ta
          sprawność gdyby UK miała za soba w ostatnich 210 latach zaledwie 36 lat
          suwerennego istnienia.
          >
          • kropekuk Coz, w XVII wieku to Polska byla mocarstwem. 11.08.05, 13:00
            Reszte zas historii Polacy zawdzieczaja tylko samym sobie :)))))
            • remik.bz Re: Coz, w XVII wieku to Polska byla mocarstwem. 11.08.05, 13:08
              kropekuk napisał:

              > Reszte zas historii Polacy zawdzieczaja tylko samym sobie :)))))

              Zgadza się . Ja tylko stwierdzam fakt . Teraz mamy szanse i mam nadzieję , że
              juz niczego nie spieprzymy.
              • korpekuk [...] 11.08.05, 19:51
                Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                • agnieszka_ka korpekuk 11.08.05, 22:59
                  Korpekuk, ty wez juz sie nie osmieszaj, bo zaczyna mi sie ciebie robic zal.
                  • kropekuk On sie chcial podczepic pod moja slawe. I znow mu 11.08.05, 23:32
                    nie wyszlo:(
                    • tbaus Re: On sie chcial podczepic pod moja slawe. I zno 12.08.05, 05:46
                      Ein Kropekuk, Ein Semita, Zwei Idioten
              • zigzaur Nie zgadza się! 11.08.05, 20:38
                Upadek Rzeczypospolitej w XVII i XVIII wieku "zawdzięczamy" nie tylko Polakom.
                Rzeczypospolitą rządzili nie tylko Polacy ale także niemałe grono:

                1. Litwinów (Radziwiłłowie, Pacowie),
                2. Ukraińców (Czartoryscy, Wiśniowieccy, Ostrogscy),
                3. Białorusinów (Sanguszkowie, Sapiehowie, Tyszkiewicze),
                4. trzech Szwedów (Zygmunt III, Władysław IV, Jan Kazimierz),
                5. pewna ilość Niemców (August II, August III, Dönhoffowie, Weyherowie,
                Flemmingowie, Tyzenhauzowie oraz żony Zygmunta III i Michała Korybuta
                Wiśniowieckiego)
                6. niewielka ale wpływowa grupa Włochów (jezuici)

                Reklamacje z powodu upadku Rzeczypospolitej przysyłać nie tylko Polakom!
                • lungompa Re: Nie zgadza się! 12.08.05, 06:12
                  A teraz pytani - a kto pozwolil tym "obcym" rzadzic w Polsce - oczywiscie
                  POLACY - i tu lezy polski pies pogrzebany...
                • jejku_jejku Re: Nie zgadza się! 12.08.05, 09:34
                  chłopcze, dzieweczko, wtedy nie było takiego podziału na narodowości jaki jest
                  dzisiaj i wszyscy wymienieni przez Ciebie byli POLAKAMI zamieszkałymi na
                  terenie RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ OBOJGA NARODÓW - jeśli jesteś taki dobry z
                  historii na jakiego pozujesz to już zapewne widzisz pewą nieścisłość w swojej
                  wypowiedzi. W 17 i 18 w. nie istniało pojecie narodowości, to co napisałeś ma
                  równie wiele prawdy jak stwierdzenie że Wit Stwosz lub Gal Anonim byli
                  Polakami...
            • r306 Re: Coz, w XVII wieku to Polska byla mocarstwem. 11.08.05, 13:32
              > Reszte zas historii Polacy zawdzieczaja tylko samym sobie :)))))
              Jesli chodzi o zmarnowanie jakiejs tam "mocarstwowosci" Polski w okresie
              rozbiorwo - to zgoda.
              Jednak sorry - jak niby sobie zasluzylismy na IIWS, brak wsparcia ze strony GB
              i Francji od 3 wrzesnia, napad Rosji 17 wrzesnia, i pozniejsze 50 lat komuny???

              Polak ma wiele wad, ale nie proboj przeklamywac historii, bo to juz robi Putin -
              wystarczy.
              • korpekuk [...] 11.08.05, 19:48
                Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                • kropekuk [...] 11.08.05, 23:30
                  Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
              • kropekuk Czlowieku, a czy ty wiesz jak wygladala armia 11.08.05, 23:34
                brytyjska 3 wrzesnia 1939? Znacznie gorzej niz...pod Dunkierka: Polacy po
                prostu tego nie znaja i ciagle sie ludza, ze Bryty mieli, ale nie chcieli. W
                istocie - nie mieli.
                • tbaus Re: Czlowieku, a czy ty wiesz jak wygladala armia 12.08.05, 05:35
                  Ein Kropekuk, Ein Semita, Zwei Idioten
                • skipper_ Re: Czlowieku, a czy ty wiesz jak wygladala armia 12.08.05, 12:07
                  wygladala, jak wygladala...

                  byl to wynik debilnej polityki niejakiego
                  Arthur'a Neville'a Chamberlain'a
            • teso Re: kropekuk. 12.08.05, 01:31
              Masz manie ciaglego zasmiecania forum. Moze bys sie wreszcie wyniosl albo
              zaczal cos do rzeczy i z sensem!
              • kropekuk Twierdzisz, ze do XVII wieku Polska NIE BYLA 12.08.05, 02:28
                mocarstwem? I ze historia twego kraju to SMIEC? "Patriotyzmu" pogratulowac:)))))
          • adalbertus1823 Re: Nie... 12.08.05, 02:13
            Widzisz, istnieje cos takiego jak - uczenie sie na bledach innych. W Polsce
            zastosowano typowa dla nas metode...uczymy sie na bledach, ale bledach NASZYCH.
            Zgodnie z zasada, madry Polak po szkodzie.A najsmieszniejsze jest to, ze z
            niczego nie potrafimy wyciagnac wnioskow. Ile bylo afer w Polsce, i co
            zrobilismy aby w przyszlosci je wyeliminowac? Polsce potrzebna jest prawo,
            ktore opiera sie na ZDROWYM ROZSADKU. Aby je wprowadzic niepotrzebne jest 200
            czy 300lat. Potrzebni sa ludzie, ktorzy o Polsce myslec beda jak o swym domu.
    • stanmackowiak duch Stalina nad Europą, każdy jest podejrzany 11.08.05, 11:50
      i kazdego można aresztowac bez sądu i rozprawy. To juz było i wraca, a w
      dodatku w wykonaniu nie daj Boże tego małego kaczorka, ja wysiadam...
      • wujcio44 Re: duch Stalina nad Europą, każdy jest podejrzan 11.08.05, 11:55
        stanmackowiak napisał:
        ja wysiadam...

        Krzyż na drogę...
        • obserwator999 Co to za ilość gdyby tak 1.000.000!!!!!!!!!!!! 11.08.05, 13:22
          Jest problem.Zyje w Europie 20 mil.muzułmanów łamia nasze przepisy i maja 2,3
          żony w sumie kazda rodzi dziecko co roku. Spotkałam sie z określeniem ze mnoża
          sie jak szczury i coś w tym jest.W 2020r co 10 Europejczyk bedzie
          muzułmaninem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          To jest jeden problem drugi to charakter tej religi
          Kazdy muzułmanin zna koran i stosuje sie do zaleceń do przekazu Mahometa.
          Jak czytam te zalecenia to włos mi staje na głowie.
          Oto co pobozny muzułmanin powinien:
          sura 15 wer.15 "Skrucha"
          nakazuje osaczać,zabijać bałwochwalców gdziekolwiek sa
          osaczać.porywać ...Zwalczać na drodze Boga tych,którzy was zwalczają,zabijać
          ich gdziekolwiek ich spotkacie i wypędzajcie ich.Prześladowanie jest gorsze niż
          zabijanie..
          w innym miejscu Odpłatą,dla tych ,którzy szerzą zepsucie na Ziemi
          przeciwstawiając sie Allachowi i jego Prorokowi,bedzie ich okrutna
          śmierć,ukrzyżowanie lub obcięcie dłoni i stóp,czyli wygnanie w hańbie ztego
          świata.
          Obowiazkiem muzułmanina jest hidża t.z.w. emigrowanie,wędrowanie i nawracanie,
          pokonywanie niewiernych lub zabijanie niepokornych.
          • agnieszka_ka do obserwator 11.08.05, 23:06
            Czytam to co napisales i wlos i sie jezy na glowie i na calym ciele. To prawda?
            to autentyczny cytat z Koranu? czy sobie cos naciagnales?

            Juz sie boje.
            Zatem niedlugo nas osacza?
            Zebym tylko zginela jakas naturalna smiercia zanim do tego dojdzie.
            Juz teraz nie moge patrzyc na te ich paskudne geby, a ty tu piszesz ze za 15
            lat co 10 czlowiek na ulicy to bedzie JEDEN Z NICH!
            :'(
      • kropekuk W przypadku tych 10 sa akurat DOWODY :) 11.08.05, 13:02
        Niemniej lepiej wydalic i nigdy nie wpuscic, zamiast zywic toto latami na koszt
        Jej Krolewskiej Mosci w "Her Majesty jail"
        • r306 Hmmm 11.08.05, 13:38
          Tu wlasnie nie ma jedynie slusznej metody - bo albo mamy meczennika w swoim
          wiezieniu, ale mamy go caly czas na oku, albo mamy wojownika za granica, ktory
          nasladowcow tez nie tylko znajdzie, ale jeszcze przeszkoli...
          Jak wiesz, wiekszosc zamachowcow na szkolenie pojechala za granice - robiac
          sobie wycieczke "w rodzinne strony"...

          Ja nie umiem wskazac tu, ze ktores z tych dwu rozwiazan jest lepsze....
          • zigzaur Re: Hmmm 11.08.05, 20:40
            No, jest jeszcze wyjście trzecie.
            Definitywne i najtańsze.
          • kropekuk Wlk. Brytania jest WYSPA. Stosunkowo latwo 11.08.05, 23:35
            tu nie wpuscic.
      • lebierre stan - WYSIADAJ NA ZDROWIE! POJEDZIESZ NA KUBE? 11.08.05, 13:16
    • 1panrysio [...] 11.08.05, 15:18
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • tadluzny Rece i nogi sie uginaja... 11.08.05, 15:34
      We wstecznej Jordani dostal dozywocie za zamachy bombowe, a w postepowej
      Wielkiej Brytani azyl polityczny! Az dziw bierze, ze przy takiej polityce nie
      maja tam wojny domowej jak w Libanie jeszcze do niedawna.
    • monitorpolski Re: W. Brytania: aresztowano 10 cudzoziemców 11.08.05, 17:49
      Deportować wszystkich Arabów, uczynić Anglię znów krajem Indoeuropejczyków. Jak
      gość nie szanuje gospodarza, to się go wyprasza.
      • ianek70 Re: W. Brytania: aresztowano 10 cudzoziemców 11.08.05, 20:24
        monitorpolski napisał:

        > Deportować wszystkich Arabów, uczynić Anglię znów krajem Indoeuropejczyków.

        Potem wyrzucić wszystkich Anglosasów i te słowiańskie sprzątaczki, uczynić
        Wielką Brytanię znów krajem Celtów.
        Saor Alba!
        Tiocfaidh ar la!
      • syn_rydzyka Re: W. Brytania: aresztowano 10 cudzoziemców 12.08.05, 09:06
        monitorpolski napisał:

        > Deportować wszystkich Arabów, uczynić Anglię znów krajem Indoeuropejczyków.

        Czyli nic nie masz przeciwko pakistańskim muzulmanom? Oni też są przecież
        Indoeuropejczykami.
    • rsrh Cackajcie sie z nimi dalej ! Oni egzystowali 11.08.05, 17:55
      dzieki islamskim OBYWATELOM UK żyjacych na koszt państwa z socjalu i szkolonych
      w szkołach koranicznych dotowanych przez podatników! A co te szkoły "wykładają"
      mozna było zobaczyc w Londynie 7 lipca!
      • korpekuk [...] 11.08.05, 19:33
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • korpekuk [...] 11.08.05, 19:40
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • obserwator999 Re: aresztowac wszystkich i was polaczki terz! 11.08.05, 20:02
        korpekuk napij sie kawy,pomyśl i spróbuj napisać jeszcze raz .
        Nic nie zrozumiałam.Skąd jesteś?Masz problem?
        • kropekuk To ZERO chce mnie udawac, ale za ch..ja mu to 11.08.05, 23:38
          nie wychodzi. Musi byc biedaczek bardzo przez was zdolowany :(((((((
          • tbaus Re: To ZERO chce mnie udawac, ale za ch..ja mu to 12.08.05, 05:49
            Ein Kropekuk, Ein Semita, Zwei Idioten


      • tadluzny Re: aresztowac wszystkich i was polaczki terz! 11.08.05, 21:02
        kropeuk, bardzo sie zawiodlem na tobie. Myslalem ze reprezentujesz jakis glos
        rozsadku na tym forum, ale widze ze jestes zwyklym i prymitywnym chamem.
        Kim ty jestes jak nie Polakiem, dwa dni mieszkasz w Angli i juz jestes wielkim
        anglikiem bo moze masz paszport? Obywatelstwo mozna zmienic ale narodowosc
        nigdy!
        Pozdrawiam, mam nadzieje ze byles na prochach albo ktos sie podszyl pod ciebie.
        • kropekuk Naucz sie czytac: to moja NEDZNA PODROBA :))) 11.08.05, 23:38

          • tadluzny Sorry, entirely my fault! 12.08.05, 00:46
            Zwracam honor, a tego kretyna co sie podszywa pod ciebie to mam nadzieje ze
            skasuja na dobre.
          • tbaus Re: Naucz sie czytac: to moja NEDZNA PODROBA :))) 12.08.05, 05:38
            Ein Kropekuk, Ein Semita, Zwei Idioten
      • agnieszka_ka Re: aresztowac wszystkich i was polaczki terz! 11.08.05, 23:28
        korpepuk, juz ci cos pisalam u gory. Idz sobie do siebie pisac jak ci cos w
        polsce nie odpowiada.
        A poza tym takich jak ty, niby to anglikow i amerykanow co sie tak cudownie
        nauczyli polskiego ze az sie polska gazeta interesuja, to tu mamy wielu, i
        kochamy ich tak jak was, polonusow, kochaja anglicy. Po prostu nie moga na was
        patrzyc. Polonusi co sie podaja za obcokrajowcow to chyba najgorsza ludzka rasa
        jaka istnieje. Tak samo bym was powystrzeliwala jak tych islamistow!
        U NAS, POLAKOW, nie chcemy takich jak ty, PRZEBIERANCOW! spadaj!
        • adalbertus1823 Re: aresztowac wszystkich i was polaczki terz! 12.08.05, 02:19
          Agnieszko droga, idz sie wysikaj bo zaczyna ci na glowke padac.

          • kropekuk To ty sie kryles pod tym ZLODZIEJEM NICKOW 12.08.05, 02:29
            wykasowanym przez cenzure?
            • tbaus Re: To ty sie kryles pod tym ZLODZIEJEM NICKOW 12.08.05, 05:40
              Ein Kropekuk, Ein Semita, Zwei Idioten
    • wuuuj demokracja jest zalosna, nie potrafi sie bronic, 11.08.05, 20:57
      przeciez tym wszystkim muzulmanskim skurwlom powinny sie przydarzyc smiertelne
      wypadki samochodowe.
      • kropekuk A PO CO? By lewacy znow mieli o co UK winic? 12.08.05, 00:11
        Lepiej wydalic - niech powysadzaja w powietrze troche kontynentalnych lewakow.
        Bo tym Muslimom wsio rawno, jakiego giaura posylaja do Bozi - dziewice u Allaha
        zawsze na martyra czekaja :)))
        • tbaus Re: A PO CO? By lewacy znow mieli o co UK winic? 12.08.05, 05:40
          Ein Kropekuk, Ein Semita, Zwei Idioten
    • mario.osh trzeba ich likwidować a nie zastanawiac się nad 11.08.05, 21:18
      tym czy im wolno czy nie wjeżdżać do anglii. co za bezsens. ile jeszcze bomb ma
      wybuchnąc by ludzie na zachodzie zrozumieli że jedyny sposób na terorystów to
      ich likwidacja.
    • kozaczek3 Wyiskać te wszy i pielgrzymke im zorganizować do 11.08.05, 21:55
      kraju pochodzenia, do trzeciego pokolenia w tył.
      Niech tam krytykują i naprawiają co tylko sobie zażyczą.
      Amen.
    • gieroy_asfalta zaledwie 10 ??to mało... 11.08.05, 22:02
      zostało im jeszcze tylko jakieś 2 000 000 i będzie spokój...
    • poket Re: W. Brytania: aresztowano 10 cudzoziemców 11.08.05, 22:27
      Po zamachach 11 wrzesnia w "domu uchodźcy" w Białymstoku, czeczeńcy zaczeli
      tańczyć i bić brawo jak samoloty wibjały się w WTC. Jak ktoś nie wierzy może się
      zapytac personel pracujący tam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • obserwator999 Re: W. Brytania: aresztowano 10 cudzoziemców 11.08.05, 23:06
        Jestem w szoku.Jest mi przekro bo popieram ich walkę o swój kraj.Dlaczego się
        cieszyli? co im zrobili Amerykanie?A moze jest tak jak pisałam gdzieś dzisiaj
        na forum ze mieszkający w Anglii Algierczyk,Egipcjanin nie bedzie nigdy
        Anglikiem ale jest i bedzie muzułmaninem.Pomagamy im popieramy piszemy
        petycje,karmimy a oni zawsze stoja za "swoimi"
        Koran zabranie przyjażnić sie z inowiercami,niewiernymi.Zadałam sobie pytanie
        na które znalazłam chyba odpowiedz.
    • marcin120 Re: W. Brytania: aresztowano 10 cudzoziemców 11.08.05, 23:50
      Malo mnie obchodzi czy deportowani beda odpowiednio traktowani. Obchodzi mnie
      natomiasdt czy pzezyje najblizsza podroz metrem. Jesli 0o mniechodzi jesli ktos
      jest "gosciem" w jakims kraju to powinien przesrzegac zasad tam panujacych a
      jak sie nie podoboa to spadaj
      • korpekuk [...] 11.08.05, 23:57
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • kropekuk Chcesz bana, ZLODZIEJU CUDZYCH NICKOW? 12.08.05, 00:00

          • tbaus Re: Chcesz bana, ZLODZIEJU CUDZYCH NICKOW? 12.08.05, 05:39
            Ein Kropekuk, Ein Semita, Zwei Idioten

        • agnieszka_ka Re: U nas w UK TO MY MUWIMY: 12.08.05, 00:12
          korpekuk napisał:

          > My chcemy tych ludzi wygonic z kraju bo oni wszyscy kiedys nas wysadza w
          > powietrze. Tak wiec my muwimy: Tank you, god bay!!! I wywozimy ich z Wielkiej
          > Brytani na pustynie. A tam juz sie nimi zajmuja wilcy! Pokazuja kly i
          > rozszarpowywuja im gardla. Tak wiec jezli masz jakies informacje o
          terorystach
          > to nam djacie znac, my sie nimi wszystkimi zajmiemy.




          Boze zlituj sie! Kropiuk, przestan ty pisac posty na tym forum, bo sie
          osmieszasz.
          Ty mowisz ludziom TANK YOU BAY? Bo wiesz, z tego co pamietam ze studiow
          angielski to twoje BAY czyta sie [bei]. A angielskie "czesc" pisze sie BYE,
          balwanie!!
          Tak wiec powtarzam, MY POLACY juz nie chcemy czytac twoich postow, PRZEBIERANCU
          JAKIS!

          WY SIE ZAJMIECIE? JACY WY? PRZEDE WSZYSTKIM JAK COS PISZESZ NA FORUM TO MOW
          TYLKO ZA SIEBIE, BO ZADEN ANGLIK SIE DO PRZYJAZNI Z POLONUSEM, CZYLI Z TOBA,
          NIE PRZYZNAJE.

          I jeszcze jedno, WILCY (tudzież WILKOWIE) to istnieja w dzieciecych bajkach, a
          to zwierze o ktore zapewne ci chodzi, to w liczbie mnogiej nazywa sie WILKI.
          • korpekuk [...] 12.08.05, 00:25
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
            • kropekuk NARUSZYLES NETYKIETE. 12.08.05, 00:36
              Czego unikać:

              Nie przeklinaj.
              Nie obrażaj i nie atakuj personalnie swoich rozmówców.
              NIE PODSZYWAJ SIE POD INNYCH.
              Nie publikuj ogłoszeń ani reklam! Do ich publikacji służą serwisy ogłoszeniowe
              lub wyznaczone fora.
              Nie spamuj - nie zamieszczaj tej samej informacji w wielu miejscach.
              Nie publikuj wątków niezgodnych z tematyką danego forum.
              Nie wklejaj całych cudzych wypowiedzi lub artykułów - wystarczy je omówić lub
              podać link z odpowiednim komentarzem.

              forum.gazeta.pl/forum/1904849,62605,1617503.html
              • tbaus Re: NARUSZYLES NETYKIETE. 12.08.05, 05:37
                Ein Kropekuk, Ein Semita, Zwei Idioten
            • agnieszka_ka Re: what the hell r u on about, silly cow... 12.08.05, 09:33
              Here we don't speak and we don't read in english, it's a polish internet site,
              so take your fat ass and fuck off!
              • podpisany Re: Vulgaris agnieszka-ka 12.08.05, 11:11
                Podpisujesz sie ...."ka". Jestesmy na forum cywilizowanym, przestan typowo po
                angielsku "fuck off" - wystarczy , ze sie to slyszy co pare sec z geby kazdego
                angola ordynusa.

                Nie bronie j.angielskiego, ale musisz przyznac moja panno, ze jest to jezyk
                Nr.1 na swiecie.

                Nie nalatuj na jezyk - zupelnie jak w 1939 kiedy palono i niszczono wszystko co
                bylo "zydowskie".
                Uspokuj sie. Dyskutuj, daj argumenty - nie badz wulgarna osoba.
    • bladatwarz Trudno 12.08.05, 00:38
      Dlaczego ofiary maja byc po stronie Brytyjczykow?
      To ich kraj.
    • wlodek111 o czym wy wszyscy piszecie..... 12.08.05, 04:49
      czy ktos z was zastanowil sie choc chwilke, o przyczynach tego terroryzmu?
      Nie placzmy o spalonym domu - szukajmy podpalaczy, albo powodow, ktore nimi kierowaly....
      to wszystko jest taka wielka manipulacja, ze az zal za serce sciska...
      mozemy potepiac muzulmanow, olewac koran ( w Quandanamo nawet robili to doslownie), deportowac potencjalnych terrorystow....ale boje sie, ze to nie rozwiaze problemu. na miejsce jednego chwastu wyrosnie nowych dziesiec.....mleko sie juz rozlalo i nie czarujmy sie, ze zbierzemy je do kupy atakujac teraz Iran, Syrie, Arabie Saudyjska, Pakistan - jakby Afganistanu i Iraku bylo malo....Czy zwrociliscie uwage, ze za 11 wrzesnia ukarany zostal Afganistan - a nie Arabia Saudyjska, skad pochodzili terrorysci? ze za "mie manie" broni masowej zaglady du.y dal Saddam Hussein? Drugi atak terrorystyczny w Londynie organizowali i wykonali ludzie z Afryki - ale cale odium spadlo na "pakusiow" a oni, w wiekszosci tez chca spokojnie zyc, chowac swoje dzieci.
      z faszyzmem swiat wygral prowadzac wojne, nie liczac ofiar, i lizac przez wiele rad rany, z komunizmem wygral stosujac inna taktyke - czyz nie skuteczna? - zapewnila ona pokoj w Europie przez 40 lat. czyz nie czas aby pojsc ta sama droga. obudzic sie i przestac "karmic i chodowac " terroryzm, zarowno w Iraku, Afganistanie jak i w Czeczenii....i przestanmy sie ludzic, ze nowy rezim w Iraku, jest lepszy od starego. z naszego punktu widzenia Saddam Hussein zapewnial jakas stabilizacje w regionie i nie byl przyczyna terroryzmu, w przeciwienstwie do obecnego.... KARABINAMI TEJ WOJNY NIE WYGRAMY!
      a tak swoja droga to dobrym pomyslem na integracje immigrantow i tonowanie pogladow wywrotowych jest pomysl francuski..... ta droga trzeba isch i niech to bedzie wskazowka, dla wszystkich nawolujacych do "swietej wojny z islamem", gwarantuje wam, ze po jednej wojnie bedzie nastepna....
      • otwarte-oko Re: o czym wy wszyscy piszecie..kochany Wlodku111 12.08.05, 11:38
        Chyba Cie ucaluje. Po raz pierwszy, czytam rozsadna i inteligetna wypowiedz na
        forum WP.

        Nie wiem, co gryzie w pewna czesc ciala naszych milych rodakow - ale sa
        wybitnie nastawieniu przeciwko Arabom, Czarnym. Chcialbym jednego dnia poznac
        tych "naszych" dyskutantow, stanaco oko w oko i podyskutowac na zimno.

        Analizujac ich wypociny - dochodze do wniosku, ze nie sa to ASY z wyksztalcenia.
        Ta slepa wiara w Boga amerykanskiego = zielony dollar , przeraza mnie, jako
        obywatela Uni Europejskiej.

        Wszystko co sie dzieje w obecnej chwili przeciwko pseudo"muzulmanom-arabom"
        jest czysta manipulacja i pretekstem do przyszlych dzialan wojennych.
        W koncu wielkie mocarstwa, jak np. Ameryka, zyja z wojen, potrzebuja nowych
        poligonow. Nie bede wspominal, kto sie najwiecej wzbogacil na IIWS - napewno
        nie Polska! Inni cwaniacy, oddaleni od Europy.

        Podpisuje sie pod Twoja wypowiedzia, ze "metoda" francuska, jest dobra metoda.
        Sprezna, nie pozwalajaca na zadne odstepstwa a jednoczesnie humanitarna i w
        zgodzie z prawami czlowieka. Pewnie z tego powodu maja dobra srednia integracji
        muzulmanskiej - przeklad: zycie polityczne, TV, teatr, pisarze, adwokaci,
        lekarze, magistratura i wiele innych zawodow. Ci "francuzcy" arabo-muzulmani sa
        doskonale zaintegrowani, wszystko stoi otworem dla nich. Nie sprawiaja zadnych
        problemow.

        Obecnie, drugi kraj zaczyna wprowadzac podobna polityke - Hiszpania, i wierza
        mi, ze maja rezultaty.

        Integrowac, a nie zcigac jak dzikie psy.
        Karac- jak sa winni.
        Traktowac - jak sie traktuje kazda ludzka istote.
        I nie zmuszac ich NA SILE do naszej CYWILIZACJI, naszego trybu zycia.

        Jeden kraj nalezy scisle obserwowac - SAUDI ARABIA, bowiem cale zlo jest
        pochodzenia Saudyjskiego.

        No i ostatnie, rozwiazac pokojowo problem israelsko-palestynski.

        Sprawy beda na lepszej drodze.

        Pozdrowienia
      • skipper_ Re: o czym wy wszyscy piszecie..... 12.08.05, 12:17
        wlodek111 - nastepny naiwny... zwroc uwage na ten dziwny fakt,
        iz obecnie glownym problemem we Francji, Holandii, UK
        jest mala "asymilacja" "mlodziezy" "islamskiej"...

        problem jest w tym, iz oni NIE CHCA asymilowac sie...
        o ile np. w UK ich rodzice robili wiele, by zostac
        Brytyjczykami, to dzieci wybraly "wegetacje na socialu",
        a za swoja nieduolnosc i lenistwo obwiniaja "zgnily Zachod"...

        mechanizm dokladnie taki sam jak np. blokersi w Polsce...
        o ile w Polsce jest problem bezrobocia, to w UK
        kazdy, kto chce pracowac, moze znalesc prace...
    • tylkoniepis nareszcie do źródła! 12.08.05, 08:12
      no nareszcie wzięli sie za źródło problemu - terroryści to tylko 1 roczne
      liście tego drzewa - pniami są muzułmańscy duchowni zaszczepiający w
      dzieciakach nienawiść i negację. Powinni Musharaffa przydusić bo Pakistan to
      wylęgarnia tych szaleńców.
      • agnieszka_ka do kropekiuka 12.08.05, 09:59
        Wylaczam sie z tego forum bo zeszlo na psy (zreszta wiekszosc twoich wypowiedzi
        zostala wykasowana przez moderatora, wiec moze sie teraz polepszy poziom
        dyskusji).
        Na koniec powiem ci tylko jedno: ja tez mieszkam zagranica, ale mimo ze czasem
        na ulicy spotykam takie jednostki jak ty (polskich roboli co zlopia wodke w
        parkach) to i tak chodze tu z podniesiona glowa i DUMNIE przyznaje sie do tego
        ze jestem z Polski. W przeciwienstwie do ciebie ja mam HONOR, i nie pluje we
        wlasne gniazdo.

        A ten swoj prymitywny dzielnicowy murzynski angielski to lepiej zachowaj dla
        siebie, bo tu sie tylko osmieszasz. W Polsce ludzie wladaja angielskim ludzi
        wyksztalconych, a nie dzielnicowych roboli.

        Mozesz sie nie fatygowac odpisywaniem na ten post, bo i tak nie przeczytam.
        No chyba ze jeszcze chcesz sobie pobredzic sam do siebie. O ile moderator znow
        cie nie wykasuje.
        • otwarte-oko Re: do kropekiuka - droga Agnieszko 12.08.05, 11:20
          Kropekluk - czytam od dawna jego posty. Sa beznadziejne, wulgarne. Czasami sie
          zastanawiam, z jakiego to rekawa "wysypalo" sie to pocieszcze?

          Ale, ty rowniez troche zaslugujesz na krytyke. Twoj intelektualny angielski,
          dobrze wychowanej osoby, czlowieka wyksztalconego - cos tu nie gra. Czytalem
          twoj post po angielsku. Nie jestem zachwycony poziomem. Pewnie sie
          przejezyczylas. Odluzmy to na bok.

          Co do Anglikow, mam swoje zdanie, ktorego nie zmienie. Nic ciekawego, zaden
          przyklad dla Polakow i Unijnych. Miernota anglo-saksonska!
        • lungompa Re: Do agnieszki_ka 12.08.05, 16:04
          Dobra agnieszka-ka - jestes DUMNA Polka i masz Honor tak ? To fajnie, tylko po
          co w takim razie siedzisz za granica ? Z ta Twoja dumna niezasymilowana
          polskoscia przypominasz muzolmanow - oni tez sa dumni i niezasymilowani.
          Prawdziwy Polak ktory kocha Polske - mieszka w Polsce na stale i tam pracuje
          dla dobra swojej ojczyzny a nie udaje romantycznego bohatera na obczyznie z
          DURNIE podniesiona glowa...
    • itaparica11 Re: W. Brytania: aresztowano 10 cudzoziemców 12.08.05, 10:05
      Jako fan Brazylii i bywalec tego kraju "donoszę",iż jest to jedyny znany mi
      kraj,gdzie muzułmanie czuliby się jak w piekle.W 1,5godz. dzienniku TV Globo
      sprawy islamu są pomijane,choć terroryzmem tej opcji religijnej zajmują się
      conieco w newsach ze świata.Prywatnie brazylijczycy wiedzą doskonale,że w ich
      kraju islam byłby pośmiewiskiem ze względu na temperature i wilgoć powietrza.
      Resztę,niech domyślą się państwo-półinteligentą pomogę tyciu i nie chodzi o
      religie,ale o damskie łaszki.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka