Dodaj do ulubionych

felusiak obudz sie

16.08.05, 22:30
wczoraj pisales,ze nie widziales,by ktos na stacjach benzynowych narzekal na
ceny paliwa,a dzisiaj juz gielda zareagowala na ich efekt. jak widac felusiak
ty rowerem jezdzisz,albo per pedes sie udajesz do pracy,bo ciezko ci idzie
dodawanie do siebie faktow.


NEW YORK (AP)
Obserwuj wątek
    • wojcd Re: felusiak obudz sie 16.08.05, 22:36
      i-love-2-bike napisała:
      > jak widac felusiak ty rowerem jezdzisz,albo per pedes sie udajesz do
      > pracy,bo ciezko ci idzie dodawanie do siebie faktow.
      -------------------------------------------

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka