i-love-2-bike
16.08.05, 22:30
wczoraj pisales,ze nie widziales,by ktos na stacjach benzynowych narzekal na
ceny paliwa,a dzisiaj juz gielda zareagowala na ich efekt. jak widac felusiak
ty rowerem jezdzisz,albo per pedes sie udajesz do pracy,bo ciezko ci idzie
dodawanie do siebie faktow.
NEW YORK (AP)