pablo63 24.08.05, 19:53 I znowu powtórka z Iraku :( Najpierw Afganistan-zostawili bajzel, Irak -znów bajzel (i tak zostanie),a potem co Iran ?????? Do czego bush się dotknie to zamienia się w bajzel Pzdr pablo Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pocalujta_wujta Co by bylo gdyby... 24.08.05, 19:58 ... Iran oczekiwal jakikolwiek odpowiedzi od USA? No to moze politycy w USA zrozumieja ze jak Kuba Bogu tak Bog Kubie. Jednak tym razem nie polecam akcji z Iraku. Hezbollah zapewne nie bedzie walsczyl z wojskiem czy cywilami a po prostu zabierze sie bezposrednio za politykow w Waszyngtonie.... niewykluczone ze samego prezydenta. Odpowiedz Link Zgłoś
dawkins [...] 24.08.05, 21:07 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
ppecherz [...] 24.08.05, 20:11 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
kropekus [...] 24.08.05, 20:47 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
barteksulechow Re: przepytac i zbombardowac-poki nie jest za poz 24.08.05, 21:15 Nie maja na to kasy ni cholera juz sama wojna w Iraku kosztowala 150 miliardow dolcow. Moim skormnym zdaniem nic z tym Iranem nie zrobia bo juz Irak i Afgnistan ich dostatecznie duzo kosztowal ile moga wydac forsy? Przeciez to cholernie duze obciazenie dla Amerykanskiej Gospodarki . Moze sie na ten temat jakis Ekonomista wypowiezdiec? Przeciez sa lepsze sposoby od napasci na Kraj - jak na przyklad obalenie wladzy przez opozycje wystarczy ich dofinansowac . Usa juz tak robily. Czy to nie bedzie lepsze - przynajmniej nie bedzie takiej nienawisci do Usa i rozlewu krwi. A i Bush by na tym skorzystal bo nie trzeba by wysylacie na taka skale wojsk do Iranu. Czy to nie piekne . CZemu USavy tak nie zrobia z hiostorii maja doswiadczenie. Odpowiedz Link Zgłoś
mmos Re: przepytac i zbombardowac-poki nie jest za poz 25.08.05, 09:28 Płacą nie tylko USA ale i cały świat, bo korzysta z dolara, którego Bush produkuje teraz wyjątkowo dużo (np ropa w doalarach podrożała bardziej niż w euro). US ma już taki deficyt, że dolar może być w niezłych opałach. Sponsorować rewolucji się nie da bo tam to nie przejdzie. Zresztą zapewne nikt nie chce tam prywatyzacji złóż ropy ala Irak. Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia.czerwiobij niestety ale Bush moze mullom jedynie naskoczyc 24.08.05, 21:20 zadne naloty ani tym bardziej atak z ladu nie wchodza w gre. Iran bedzie mial prawdopodobnie bombe za nie dalej niz dekade. do tego czasu trzeba po prostu ulozyc sobie z nimi poprawne stosunki :) Odpowiedz Link Zgłoś
szmendyikurwy wojny obciazeniem dla usa? 24.08.05, 23:03 ameryka tak przypierzy iranowi ze tylko pyl zostanie. i nie wypowiadajcie sie na temat duzych pieniedzy, jedynki z wieloma zerami po przecinku sa dla was abstrakcja. swoje ekspertyzy zatrzymajcie na chlanie w bramie. Odpowiedz Link Zgłoś
mamflaka Widać że człek kształcuny zabrał głos, taki zza 24.08.05, 23:14 oceanu conajmniej, starszy brat w wierze demokracji. Polot, błyskowtliwość niczym mojego stajennego. Klasę poznać na odległość, nawet internetową. Odpowiedz Link Zgłoś
i_love_china szmendyiku.. to twoje srodowisko nieprawdaz??? 24.08.05, 23:28 Sluchaj palancie ( bo widze ze tylko takie argumenty do ciebie ( celowo z malej litery ) docieraja. Te twoje USA juz jest przegrane tyle ze proces upadku kazdego mocarstwa jest rozlozony w czasie ale juz niedlugo zobaczysz. Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia.czerwiobij 5 lat spedzilem w U.S., rok przepracowalem w 24.08.05, 23:36 Jordanii. wiec nie wmawiaj mi kmiotku ze mam zly oglad sytuacji :) Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia.czerwiobij Re: brawo a co robiles w Jordanii???? 24.08.05, 23:54 z ramienia europejskiego importera pracowalem w jordanskich tekstyliach. wiecej szczegolow nie zdradze :) Odpowiedz Link Zgłoś
podpisany Re: Szmendyiku.. - chciales powiedziec ...... 25.08.05, 19:38 amerykanskie? Dziwie sie, ze WP pozwolila uzywac ten WULGARNY NICK. Brawo dla cenzorow, a moze to robicie celowo aby do konca zchamic polskie forum? A ten bencwal "szmendaiku..", pewnie jest i jedno i drugie pochodzenia z hameryki! Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: niestety ale Bush moze mullom jedynie naskocz 25.08.05, 02:22 Zgodnie z twoim rozumowaniem, to Franklin Delano Roosevelt mógł Adolfowi H. tylko naskoczyć: 1. Adolf miał potencjał przemysłowy całej Europy. 2. Adolf miał potężne lotnictwo 3. Adolf miał okręty podwodne dezorganizujące transport przez Atlantyk 4. Roosevelt miał na karku wojnę z Japonią, mającą wtedy naprawdę potężną flotę. A jednak naskoczył! Takoż i teraz będzie! Czy mułłowie są w stanie zapobiec przerzutowi dowolnych wojsk do Zatoki Perskiej (lepiej: Zatoki VI Floty)? Czy USA są zaangażowane w jakąś ciężką wojnę? Czy mułłowie mają lotnictwo i flotę? Mułłoland jest otoczony a w dodatku nie stanowi etnicznego monolitu, więc prawdopodobnie pojawi się kilka nowych flag państwowych. Nie takie wielkie państwa rozpadały się (nieco na północ, na przykład). Odpowiedz Link Zgłoś
i_love_china [...] 24.08.05, 21:34 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
spacerowicz Wiara Waszyngtonu nikogo nie obchodzi 24.08.05, 21:41 Waszyngton wierzy w bajki o broniach masowego razenia i nikt mu w tym nie pomoze. Odpowiedz Link Zgłoś
neokonserwa MORDERCY Z USA 24.08.05, 21:45 Na poczatek pytanie do Was panowie z Wybiorczej : Czy tego newsa tez zamierzacie wyfiltrowac tak jak tego ponizej ? : serwisy.gazeta.pl/metroon/1,0,2851134.html '"Washington Post": Iran dopiero za 10 lat będzie w stanie wyprodukować bombę atomową PAP (02-08-2005 09:57) 2.8.Waszyngton (PAP/AFP,Reuters,Pr.) - Iran będzie w stanie samodzielnie wyprodukować bombę atomową nie wcześniej niż za około dziesięciu lat - pisze we wtorek amerykański dziennik "Washington Post"' Jakos nie moge go znalezc w wynikach wyszukiwania na gazeta.pl oraz szukaj.gazeta.pl Drodzy czytelnicy tej Syjonistycznej gazetki : sprobujcie znalezc te wiadomosc na portalu gazeta.pl wklepujac jej naglowek !!! (tylko spieszyc mi sie z tym sprawdzaniem, bo jeszcze cos adminom do glowki strzeli i go przywroca) Wybiorcza FILTRUJE WYNIKI WYSZUKIWANIA !!! tinyurl.com/cg5ds tinyurl.com/7dcse tinyurl.com/9l84w tinyurl.com/acvhc ... 'It says: “Al-Qaeda leaders plan to employ various types of fuel trucks as vehicle-borne improvised explosive devices (VBIED) in an effort to cause mass casualties in the US (and London), prior to September 19. Attacks are planned specifically for New York, Chicago, and Los Angeles.' ... tinyurl.com/a9m8p ... 'A high-ranking military officer has come forward saying "a real danger exists" for a large-scale terrorist attack in the coming weeks, adding Vice President Dick Cheney spends his entire day consumed with issues of terrorism and U.S. nuclear retaliation in the Middle East if an attack on American soil occurs.' ... Wniosek z tego taki, ze Bush i spolka planuje cos DUZEGO miedzy 11 a 19 wrzesnia. W odwecie zaatakuja Iran. W tym celu skorzystaja z arsenalu jadrowego Izraela. Rzad swiatowy zadbal, zeby Izrael posiadal te 200 glowic : tinyurl.com/aht2g Oni po prostu chca 'uratowac' swiat. Odpowiedz Link Zgłoś
funia81 Re: MORDERCY Z USA 24.08.05, 22:24 Zastanow sie. Od kiedy to GW ma obowiazek tak dobierac publikowane newsy, zeby ci sie przypodobac? GW to nie PAP, ktory (teoretycznie) publikuje wszystko, jak leci, bo jest AGENCJA PRASOWA. O co ci chodzi, histeryku? Odpowiedz Link Zgłoś
neokonserwa Re: MORDERCY Z USA 24.08.05, 22:39 > Zastanow sie. Od kiedy to GW ma obowiazek tak dobierac publikowane newsy, zeby > ci sie przypodobac? GW to nie PAP, ktory (teoretycznie) publikuje wszystko, jak > leci, bo jest AGENCJA PRASOWA. O co ci chodzi, histeryku? Nie ma takiego obowiazku. Wiadomosc o ktorej mowa, po prostu nie wyswietla sie w wynikach wyszukiwania (jest filtrowana). Nie znajduje jej wklepujac 'iran' badz 'Iran dopiero za 10 lat będzie w stanie wyprodukować bombę'. Tylko tyle albo az tyle :) Histerycznie to bedzie w okolicach 11 wrzesnia :( Odpowiedz Link Zgłoś
mike-great Niezależni eksperci z Palestyny... 24.08.05, 22:55 Niezależni eksperci z Palestyny... Odpowiedz Link Zgłoś
demokratus USA SŁUSZNIE CZYNI NIEDOWIERZAJĄC terrorystom 24.08.05, 23:07 Miejmy nadzieję, że będzie to chirurgiczne cięcie, które raz na zawsze rozstrzygnie jaki styl życia będą wyznawać narody Bliskiego Wschodu. Demokracja i prawa człowieka to fundament szczęscia i pokoju w tym rejonie. Odpowiedz Link Zgłoś
mosze.dajan Re: USA SŁUSZNIE CZYNI NIEDOWIERZAJĄC terrorystom 24.08.05, 23:18 Cięcie - dodajmy - ktore definitywnie przetnie ten ropiejący wrzód jakim jest terrorystyczny i (oby nie) uzbrojony po zeby fundamentalistyczny Iran, ktory ze slina na wsciekłym pysku spogląda w kierunku np Izraela i wypatruje mozliwosci ukąszenia demokracji w jej kolebce.Nie od rzeczy bedzie przypomniec role szarlatana nazywającego siebie prezydentem Rosji,ktory proces uzbrajania potwora wspiera i nakrywa go płaszczem weta w radzie bezpieczenstwa ONZ... Odpowiedz Link Zgłoś
i_love_china A jak tam oliwienie odbytu przed Bushem??? 24.08.05, 23:30 Kolejny wierzacy w bajeczki neokonserwatywnej administracji... Odpowiedz Link Zgłoś
mosze.dajan Re: A jak tam oliwienie odbytu przed Bushem??? 25.08.05, 00:11 Do kościoła, lerzeć krzyzem i organizowac pogromy - tylko do tego sie nadajecie,do pracy tworczej, kreatywnej, do zarządzania, kierowania wy tępe polaczki spod budki z piwem sie nie nadajecie, niepowodzenia wyrzucajcie razem z duchowymi rzygowinami, ktorych sluchacie z ambony a od Busha rece precz! Odpowiedz Link Zgłoś
podpisany Re: Mosiek.Dajan - wywalaj z polskiego forum 25.08.05, 19:45 Mosku, a raczej Rewko, boc jestes "F", tak sie zarejestrowalas w WP. Podejrzewam, ze twoj poprzedni nick to "dana". Dam ci dobra eade, zjezdzaj z Polakow, rece precz od nas i naszego kraju. Juz cie wypieprzyli z Gazy i Cisjordanii, wiec to samo kuku moze ci sie stac na forum. Chcesz byc na forum - warunek - nie ublizaj nam Polakom, jestes podlym huclem! Wara od naszego kosciola, zakrec swoje icki w "tore", moze ci Abram naleje oleju do kretynskiej glowy. I ty hyclu, chcesz abysmy was lubili? Za co - za te ordynarne nalatywanie na Polakow. Sam jestes TEMPYM szlojkiem!!!!! Rece precz od nas. Odpowiedz Link Zgłoś
i_love_china Nie chodzi mi o Zydow ale o to ze dajan popiera US 24.08.05, 23:32 i wpieprzanie sie jankesow w sprawy innych krajow. Odpowiedz Link Zgłoś
mosze.dajan Re: Nie chodzi mi o Zydow ale o to ze dajan popie 25.08.05, 00:00 Nie??? bo ja uwazam ze jad az cieknie w twoich wypowiedzi pod adresem miłującego pokoj Izraela.I co to znaczy - "wpieprzanie sie jankesów..."? czy gdyby nie to "wpieprzanie" dzis Polska byłaby wolnym i demokratycznym krajem, ktory promieniuje jasnym swiatłem pokoju i dobrobytu, ktory walczy za Naszą i waszą w Iraku, ktory zrzucił z siebie smierdzący swąd komunizmu? Odpowiedz Link Zgłoś
i_love_china Tylko dlatego ze popierasz USA.... 25.08.05, 00:08 Dlatego napisalem go back to Israel i z zadnego innego powodu. W ogole ZSRR czy USA to wszystko panstwa zbrodnicze ktore albo poniosly kare ( ZSRR ) albo poniosa kare ( USA ) za to co zrobily. Przeciez obecne USA to panstwo bardziej policyjne niz Chiny ( tak powiedzial mi pewien Amerykanin ktory robi interesy tutaj w Shanghai ). Odpowiedz Link Zgłoś
mosze.dajan Re: Tylko dlatego ze popierasz USA.... 25.08.05, 00:19 popieranie USA to obowiązek wszystkich swiatłych umysłów dzisiejszej doby, poniewaz taka jest dziejowa koniecznośc i tylko oszołom sie z tym nie godzi i probuje nieudolnie wbijac klina w solidarnosc i wspołprace miedzynarodowa na płaszczyznie demokracji i praw człowieka.Porównanie ZSRR do USA i wniosek do jakiego był pan łaskaw dojsc to najlepszy przykład umysłowej aberracji, typowej zreszta dla przecietnego słowianina, wiec nie dziwi mnie wypisywanie tego typu "atrakcji",wszak niemało jest w tym kraju przypadkow chronicznego niedowładu polityczno-umysłowego...bardziej poicyjne niz Chiny - buhahaha, no skoro tak panu powiedizał amerykanin, to nie bede polemizował, tylko zadam pytanie: a co mowią lekarze na pana przypadek? Odpowiedz Link Zgłoś
i_love_china Oto co mowia na moj przypadek.... 25.08.05, 00:22 Diagnoza choroby: Jedinus z niewielus polakus rozumiejacus zeus um America est bardzus zlus i niedobrus krajus Odpowiedz Link Zgłoś
mosze.dajan Re: Oto co mowia na moj przypadek.... 25.08.05, 00:34 Tak jak traktuje pan jezyk łacinski - w sposob wulgarny i debilny, tak niestety traktuje pan kwestie swiatowej polityki, bez jakiejkolwiek elementarnej wiedzy.Niestety, powtarzam po raz kolejny, dla ludzi panskiego pokroju, defetystow amerykanofobów i antysemitów miejsca nie ma! Odpowiedz Link Zgłoś
i_love_china Zydow nawet lubie ale nie znosze USA..... 25.08.05, 00:45 Aha jestem tez debilem nie majacym o niczym pojecia i wynajetym przez Pekin agentem majacym siac antyamerykanska propagande.... Zalosne.... Odpowiedz Link Zgłoś
pablo63 Re: Tylko dlatego ze popierasz USA.... 25.08.05, 08:54 A mógłbyś mnie oświecić dlaczego popieranie USA, kraju który ma delikatnie rzecz biorąc miedzynarodowe prawa w du..e i tylko i wyłacznie dba o własne interesy to obowiązek ?????? Pzdr pablo Odpowiedz Link Zgłoś
i_love_china Mnie tam Izrael ani Palestyna nie interesuja 24.08.05, 23:46 Ale wnerwia mnie gdy ktos mysli sobie ze USA maja prawo wpieprzac sie kazdemu panstwu w wewnetrzne sprawy. W ukladzie NPT ktory Iran podpisal bylo zastrzezenie ze Iran podpisuje to z dobrej woli i moze decyzje zmienic, wiec argumentacja jankesow wskazuje ze uprawiaja oni kolejna bushowska propagande. Odpowiedz Link Zgłoś
mosze.dajan Re: Mnie tam Izrael ani Palestyna nie interesuja 25.08.05, 00:06 zawsze małego, słabego i zakompleksionego nieudacznika wnerwia ktos postawny, silny i madry, ktoremu sie powodzi.Ameryka jest własnie takim kims, dlatego rozne kanalie podszyte oponczą antysemityzmu i koscielnego rasizmu pluja na maeryke czy izrael...ale to nic nowego, psy szczekaja a karawana... Odpowiedz Link Zgłoś
i_love_china Zalezy jeszcze jak sie tej sily uzywa. 25.08.05, 00:11 USA popieralo tak jak ZSRR rozmaite dyktatury wprowadzane na miejsce demokratycznych rzadow i tak jak ZSRR, USA zrobilo sobie z wielu krajow poligon dla nowych zabawek i gierek imperialnych miedzy tymi dwoma potegami. USA same stworzyly Saddama i Al-Kaide a teraz probuja nam wmowic ze to zlo wcielone a tak naprawde to oni sa zlem wcielonym. Odpowiedz Link Zgłoś
mosze.dajan Re: Zalezy jeszcze jak sie tej sily uzywa. 25.08.05, 00:26 Widac nie dysponuje pan chocby minimalna wiedzą, ale to mnie nie dziwi i zdziwic nie moze, wiec dam panu za darmo(!) lekcje.Otóz saddam został wyniesiony przez ZSRR do władzy pod koniec lat 60tych jako przedstawiciel socjalistycznej partii Baas, ktora z wolnym swiatem, jakiego reprezentantem sa USA, nie miała nic wspolnego, najlepszym tego dowodem była decyzja o znacjonalizowaniu zloz ropy i rafinerii z poczatkow lat 70 tych, ktora odbiła sie na kieszeni amerykanskich przedsiebiorców, wiec prosze nie byc smiesznym.Poza tym, z prymitywnymi prywatnymi osądami chorego umysłu polemizowac nie zamierzam, poniewaz znizac sie do panskiego poziomu byłoby niegodne dla przedstawiciela mojego narodu. Odpowiedz Link Zgłoś
i_love_china Tzn. jakiego narodu???? 25.08.05, 00:30 Polakow czy Izraelczykow????? Odpowiedz Link Zgłoś
demokratus Nie zamierzałem brać udziału w toczącym się 25.08.05, 00:37 sporze. Uważam, że opluwanie demokracji, naigrywanie się z zasad tak drogich nam wszystkim, jest po prostu nikczemne. Tylko ograniczony umysł, który wydobył się z rynsztoka jest w stanie podnosić rękę na ikonę demokracji, tj. USA. Nie mało tu płatnych pachołków Putina, którzy wykonują czarną robotę wywrotową. Nas zwolennicy satrapii nie oszukają. Nie łudźcie się, i poinformujcie swoich kremlowsko-pekińskich mocodawców, że siły zła nie przemogą murów demokracji. Za ciency jesteście. To tyle. Panie Dajan, wspieramy Pana! Odpowiedz Link Zgłoś
ogromnejadra Czas porozmawiać o szczęściu, o Demokratach.pl 25.08.05, 00:41 bo ja będę na nich głosował... Szczęśliwe życie? Czy to nie to, czego wszyscy chcemy? W związku z tym, zapewne dobrze wiemy czym ono jest. Oczywistym jest, że możesz powiedzieć: "szczęście to posiadanie wszystkiego czego chcę". A ponieważ to, czego chcesz, ma swoją cenę, jasnym wydaje się, że to pieniądze są kluczem do szczęścia. Z pewnością więc szczęśliwym człowiekiem musi być ten, który zarabia najwięcej pieniędzy: błyskotliwy businessman, dyrektor w dużej firmie, przebojowa osoba. Z pewnością ma on wszystko, czego potrzeba do szczęścia. Cóż jeszcze? W każdym razie właśnie to usłyszymy od ludzi sukcesu tego świata. Chwalą ambicje sięgające nieba i spoglądają w dół na nieroba, który zdaje się nie mieć tych wartości. Rabin Jeruham Levovitz powiedział kiedyś, że słuchanie musaru (moralnych pouczeń) może komuś odebrać radość fizycznych przyjemności życia, niekoniecznie zmieniając w praktyce jego uczynki. Po przyjęciu Królestwa Niebios w Keriat Szema wypowiadamy błogosławieństwo, które rozpoczyna się od słów: "Prawdziwe, niezmienne i wieczne są dla nas te słowa." Jeśli ktoś czytał Szema mając już w sobie zamiar przyjęcia Królestwa Niebios, to dlaczego miałby potwierdzać je w ten sposób? Warto nad tym się zastanowić. Dlatego popieram program Demokratów.pl Odpowiedz Link Zgłoś
mosze.dajan Re: Czas porozmawiać o szczęściu, o Demokratach.p 25.08.05, 01:00 Dziekuje panu za te piekne strofy nanizane na portal Gazety.Widac nasz Bóg, nieskonczony w swej dobroci miłosciwie otworzył prze panem podwoje swego geniuszu, lepiąc tym samym prawdziwego nowego człowieka - człowieka na obraz i podobienstwo samego Pana. Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia.czerwiobij hehe :D 25.08.05, 04:08 panie mosze/jadra/demokratus. brawo! :) Odpowiedz Link Zgłoś
mosze.dajan Re: pan Dajan to rowniez pan Demokratus 25.08.05, 00:02 nie bede tego komentował i tym samym dawał satysfakcji autorom tej brudnej prowokacji. Odpowiedz Link Zgłoś
pablo63 Re: pan Dajan to rowniez pan Demokratus 25.08.05, 09:01 Oj mosze ty tak naprawę czy udajesz???? Bo jak na razie to nie masz rzadnych argumentów i powtażasz ciągle to samo że USA i iSRAel są cacy i mamy ich kochać, a jeśli nie to "komuch" itp. Pzdr pablo Odpowiedz Link Zgłoś
kyle_broflovski Re: Waszyngton stawia pytania o irański program n 25.08.05, 03:37 nexusmagazine.com/articles/BilderbergExposed.html Odpowiedz Link Zgłoś
spike20 Niech ze stawia pytania..co z tego? 25.08.05, 06:27 Ja tez sobie stawiam pytania i Zenek sobie stawia i Fidel i Putin i Czyrak i Bliar itd itd. A co z bomba izraelska a co z tysiacem amerykanskich a co z pakistanskimi a chinskie sa w pozasiu? Ruskie maja tez piekne bombki itd itd. Stawiam sobie pytanie jak to moze byc najbardziej ZASTRACHANY PANSTWEM USA, ktore wydaje 50% swiatowych wydatkow na zbrojenia? Odpowiedz Link Zgłoś
antyklerykal WASZYNGTON=MORDERCY 25.08.05, 08:03 Waszyngton to mordercy www.app.org.pl Odpowiedz Link Zgłoś
antonioni1 Re: Waszyngton stawia pytania o irański program n 25.08.05, 09:35 A kto tak naprawdę wierzy Waszyngtonowi? Odpowiedz Link Zgłoś
podpisany Re: Waszyngton stawia pytania o irański program n 25.08.05, 19:50 Jak to, kto? A nasz dyskutant "moshe.dajan", modli sie do alkoholika Bushka, nie czytales jakie p...ty wypisuje na polskim forum ten hycel! Odpowiedz Link Zgłoś
mkoles Re: Waszyngton stawia pytania o irański program n 25.08.05, 10:04 Uważam, że należy rozdzielić wyraźnie dwie sprawy. Z jednej strony uważam, że demokracja jest OK i lepiej, że światowym mocarstwem jest USA niż np. ZSRR czy Chiny. Programy jądrowe dowolnych krajów w tym Iranu (czy aby na pewno?...) są złe. Z drugiej strony nie popieram w żadnym wypadku interwencji takiej jak w Iraku i narzucania amerykańskiego stylu życia wszystkim narodom świata... Demokracja zakłada różnorodność... Odpowiedz Link Zgłoś