Dodaj do ulubionych

Waszyngton stawia pytania o irański program nuk...

24.08.05, 19:53
I znowu powtórka z Iraku :(
Najpierw Afganistan-zostawili bajzel, Irak -znów bajzel (i tak zostanie),a
potem co Iran ??????
Do czego bush się dotknie to zamienia się w bajzel

Pzdr pablo
Obserwuj wątek
    • pocalujta_wujta Co by bylo gdyby... 24.08.05, 19:58
      ... Iran oczekiwal jakikolwiek odpowiedzi od USA?

      No to moze politycy w USA zrozumieja ze jak Kuba Bogu tak Bog Kubie.

      Jednak tym razem nie polecam akcji z Iraku. Hezbollah zapewne nie bedzie
      walsczyl z wojskiem czy cywilami a po prostu zabierze sie bezposrednio za
      politykow w Waszyngtonie.... niewykluczone ze samego prezydenta.
      • dawkins [...] 24.08.05, 21:07
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • ppecherz [...] 24.08.05, 20:11
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • kropekus [...] 24.08.05, 20:47
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • barteksulechow Re: przepytac i zbombardowac-poki nie jest za poz 24.08.05, 21:15

        Nie maja na to kasy ni cholera juz sama wojna w Iraku kosztowala 150 miliardow
        dolcow.
        Moim skormnym zdaniem nic z tym Iranem nie zrobia bo juz Irak i Afgnistan
        ich dostatecznie duzo kosztowal ile moga wydac forsy?
        Przeciez to cholernie duze obciazenie dla Amerykanskiej Gospodarki .
        Moze sie na ten temat jakis Ekonomista wypowiezdiec?
        Przeciez sa lepsze sposoby od napasci na Kraj - jak na przyklad obalenie
        wladzy przez opozycje wystarczy ich dofinansowac . Usa juz tak robily.
        Czy to nie bedzie lepsze - przynajmniej nie bedzie takiej nienawisci
        do Usa i rozlewu krwi.
        A i Bush by na tym skorzystal bo nie trzeba by wysylacie na taka skale
        wojsk do Iranu.
        Czy to nie piekne . CZemu USavy tak nie zrobia z hiostorii maja doswiadczenie.
        • mmos Re: przepytac i zbombardowac-poki nie jest za poz 25.08.05, 09:28
          Płacą nie tylko USA ale i cały świat, bo korzysta z dolara, którego Bush
          produkuje teraz wyjątkowo dużo (np ropa w doalarach podrożała bardziej niż w euro).
          US ma już taki deficyt, że dolar może być w niezłych opałach.

          Sponsorować rewolucji się nie da bo tam to nie przejdzie. Zresztą zapewne nikt
          nie chce tam prywatyzacji złóż ropy ala Irak.
    • hrabia.czerwiobij niestety ale Bush moze mullom jedynie naskoczyc 24.08.05, 21:20
      zadne naloty ani tym bardziej atak z ladu nie wchodza w gre. Iran bedzie mial
      prawdopodobnie bombe za nie dalej niz dekade. do tego czasu trzeba po prostu
      ulozyc sobie z nimi poprawne stosunki :)
      • szmendyikurwy wojny obciazeniem dla usa? 24.08.05, 23:03
        ameryka tak przypierzy iranowi ze tylko pyl zostanie. i nie wypowiadajcie sie na
        temat duzych pieniedzy, jedynki z wieloma zerami po przecinku sa dla was
        abstrakcja. swoje ekspertyzy zatrzymajcie na chlanie w bramie.
        • mamflaka Widać że człek kształcuny zabrał głos, taki zza 24.08.05, 23:14
          oceanu conajmniej, starszy brat w wierze demokracji. Polot, błyskowtliwość
          niczym mojego stajennego. Klasę poznać na odległość, nawet internetową.
        • i_love_china szmendyiku.. to twoje srodowisko nieprawdaz??? 24.08.05, 23:28
          Sluchaj palancie ( bo widze ze tylko takie argumenty do ciebie ( celowo z malej
          litery ) docieraja.
          Te twoje USA juz jest przegrane tyle ze proces upadku kazdego mocarstwa jest
          rozlozony w czasie ale juz niedlugo zobaczysz.
        • hrabia.czerwiobij 5 lat spedzilem w U.S., rok przepracowalem w 24.08.05, 23:36
          Jordanii.

          wiec nie wmawiaj mi kmiotku ze mam zly oglad sytuacji :)
          • i_love_china brawo a co robiles w Jordanii???? 24.08.05, 23:42

            • hrabia.czerwiobij Re: brawo a co robiles w Jordanii???? 24.08.05, 23:54
              z ramienia europejskiego importera pracowalem w jordanskich tekstyliach.

              wiecej szczegolow nie zdradze :)
        • podpisany Re: Szmendyiku.. - chciales powiedziec ...... 25.08.05, 19:38
          amerykanskie?
          Dziwie sie, ze WP pozwolila uzywac ten WULGARNY NICK.
          Brawo dla cenzorow, a moze to robicie celowo aby do konca zchamic polskie forum?

          A ten bencwal "szmendaiku..", pewnie jest i jedno i drugie pochodzenia z
          hameryki!
      • zigzaur Re: niestety ale Bush moze mullom jedynie naskocz 25.08.05, 02:22
        Zgodnie z twoim rozumowaniem, to Franklin Delano Roosevelt mógł Adolfowi H.
        tylko naskoczyć:
        1. Adolf miał potencjał przemysłowy całej Europy.
        2. Adolf miał potężne lotnictwo
        3. Adolf miał okręty podwodne dezorganizujące transport przez Atlantyk
        4. Roosevelt miał na karku wojnę z Japonią, mającą wtedy naprawdę potężną flotę.

        A jednak naskoczył!

        Takoż i teraz będzie!

        Czy mułłowie są w stanie zapobiec przerzutowi dowolnych wojsk do Zatoki Perskiej
        (lepiej: Zatoki VI Floty)?
        Czy USA są zaangażowane w jakąś ciężką wojnę?
        Czy mułłowie mają lotnictwo i flotę?

        Mułłoland jest otoczony a w dodatku nie stanowi etnicznego monolitu, więc
        prawdopodobnie pojawi się kilka nowych flag państwowych. Nie takie wielkie
        państwa rozpadały się (nieco na północ, na przykład).
    • i_love_china [...] 24.08.05, 21:34
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • spacerowicz Wiara Waszyngtonu nikogo nie obchodzi 24.08.05, 21:41
      Waszyngton wierzy w bajki o broniach masowego razenia i nikt mu w tym nie
      pomoze.
    • neokonserwa MORDERCY Z USA 24.08.05, 21:45
      Na poczatek pytanie do Was panowie z Wybiorczej :

      Czy tego newsa tez zamierzacie wyfiltrowac tak jak tego ponizej ? :

      serwisy.gazeta.pl/metroon/1,0,2851134.html
      '"Washington Post": Iran dopiero za 10 lat będzie w stanie wyprodukować bombę
      atomową

      PAP (02-08-2005 09:57)

      2.8.Waszyngton (PAP/AFP,Reuters,Pr.) - Iran będzie w stanie samodzielnie
      wyprodukować bombę atomową nie wcześniej niż za około dziesięciu lat - pisze we
      wtorek amerykański dziennik "Washington Post"'


      Jakos nie moge go znalezc w wynikach wyszukiwania na gazeta.pl oraz
      szukaj.gazeta.pl
      Drodzy czytelnicy tej Syjonistycznej gazetki : sprobujcie znalezc te wiadomosc
      na portalu gazeta.pl wklepujac jej naglowek !!! (tylko spieszyc mi sie z
      tym sprawdzaniem, bo jeszcze cos adminom do glowki strzeli i go przywroca)

      Wybiorcza FILTRUJE WYNIKI WYSZUKIWANIA !!!

      tinyurl.com/cg5ds
      tinyurl.com/7dcse
      tinyurl.com/9l84w
      tinyurl.com/acvhc
      ...
      'It says: “Al-Qaeda leaders plan to employ various types of fuel trucks as
      vehicle-borne improvised explosive devices (VBIED) in an effort to cause mass
      casualties in the US (and London), prior to September 19. Attacks are planned
      specifically for New York, Chicago, and Los Angeles.'
      ...


      tinyurl.com/a9m8p
      ...
      'A high-ranking military officer has come forward saying "a real danger exists"
      for a large-scale terrorist attack in the coming weeks, adding Vice President
      Dick Cheney spends his entire day consumed with issues of terrorism and U.S.
      nuclear retaliation in the Middle East if an attack on American soil occurs.'
      ...

      Wniosek z tego taki, ze Bush i spolka planuje cos DUZEGO miedzy 11 a 19
      wrzesnia. W odwecie zaatakuja Iran. W tym celu skorzystaja z arsenalu jadrowego
      Izraela. Rzad swiatowy zadbal, zeby Izrael posiadal te 200 glowic :

      tinyurl.com/aht2g
      Oni po prostu chca 'uratowac' swiat.
      • asadabas Re: MORDERCY Z USA 24.08.05, 23:27
        ach, baranie glupi..
    • funia81 Re: MORDERCY Z USA 24.08.05, 22:24
      Zastanow sie. Od kiedy to GW ma obowiazek tak dobierac publikowane newsy, zeby
      ci sie przypodobac? GW to nie PAP, ktory (teoretycznie) publikuje wszystko, jak
      leci, bo jest AGENCJA PRASOWA. O co ci chodzi, histeryku?
      • neokonserwa Re: MORDERCY Z USA 24.08.05, 22:39
        > Zastanow sie. Od kiedy to GW ma obowiazek tak dobierac publikowane newsy, zeby
        > ci sie przypodobac? GW to nie PAP, ktory (teoretycznie) publikuje wszystko, jak
        > leci, bo jest AGENCJA PRASOWA. O co ci chodzi, histeryku?

        Nie ma takiego obowiazku.

        Wiadomosc o ktorej mowa, po prostu nie wyswietla sie w wynikach wyszukiwania
        (jest filtrowana).
        Nie znajduje jej wklepujac 'iran' badz 'Iran dopiero za 10 lat będzie w stanie
        wyprodukować bombę'. Tylko tyle albo az tyle :)

        Histerycznie to bedzie w okolicach 11 wrzesnia :(
    • mike-great Niezależni eksperci z Palestyny... 24.08.05, 22:55
      Niezależni eksperci z Palestyny...
    • demokratus USA SŁUSZNIE CZYNI NIEDOWIERZAJĄC terrorystom 24.08.05, 23:07
      Miejmy nadzieję, że będzie to chirurgiczne cięcie, które raz na zawsze
      rozstrzygnie jaki styl życia będą wyznawać narody Bliskiego Wschodu. Demokracja
      i prawa człowieka to fundament szczęscia i pokoju w tym rejonie.
      • mosze.dajan Re: USA SŁUSZNIE CZYNI NIEDOWIERZAJĄC terrorystom 24.08.05, 23:18
        Cięcie - dodajmy - ktore definitywnie przetnie ten ropiejący wrzód jakim jest
        terrorystyczny i (oby nie) uzbrojony po zeby fundamentalistyczny Iran, ktory ze
        slina na wsciekłym pysku spogląda w kierunku np Izraela i wypatruje mozliwosci
        ukąszenia demokracji w jej kolebce.Nie od rzeczy bedzie przypomniec role
        szarlatana nazywającego siebie prezydentem Rosji,ktory proces uzbrajania
        potwora wspiera i nakrywa go płaszczem weta w radzie bezpieczenstwa ONZ...
      • i_love_china A jak tam oliwienie odbytu przed Bushem??? 24.08.05, 23:30
        Kolejny wierzacy w bajeczki neokonserwatywnej administracji...
        • mosze.dajan Re: A jak tam oliwienie odbytu przed Bushem??? 25.08.05, 00:11
          Do kościoła, lerzeć krzyzem i organizowac pogromy - tylko do tego sie
          nadajecie,do pracy tworczej, kreatywnej, do zarządzania, kierowania wy tępe
          polaczki spod budki z piwem sie nie nadajecie, niepowodzenia wyrzucajcie razem
          z duchowymi rzygowinami, ktorych sluchacie z ambony a od Busha rece precz!
          • podpisany Re: Mosiek.Dajan - wywalaj z polskiego forum 25.08.05, 19:45
            Mosku, a raczej Rewko, boc jestes "F", tak sie zarejestrowalas w WP.
            Podejrzewam, ze twoj poprzedni nick to "dana".

            Dam ci dobra eade, zjezdzaj z Polakow, rece precz od nas i naszego kraju.
            Juz cie wypieprzyli z Gazy i Cisjordanii, wiec to samo kuku moze ci sie stac na
            forum.

            Chcesz byc na forum - warunek - nie ublizaj nam Polakom, jestes podlym huclem!
            Wara od naszego kosciola, zakrec swoje icki w "tore", moze ci Abram naleje
            oleju do kretynskiej glowy.

            I ty hyclu, chcesz abysmy was lubili? Za co - za te ordynarne nalatywanie na
            Polakow.
            Sam jestes TEMPYM szlojkiem!!!!! Rece precz od nas.
    • i_love_china Nie chodzi mi o Zydow ale o to ze dajan popiera US 24.08.05, 23:32
      i wpieprzanie sie jankesow w sprawy innych krajow.
      • mosze.dajan Re: Nie chodzi mi o Zydow ale o to ze dajan popie 25.08.05, 00:00
        Nie??? bo ja uwazam ze jad az cieknie w twoich wypowiedzi pod adresem
        miłującego pokoj Izraela.I co to znaczy - "wpieprzanie sie jankesów..."? czy
        gdyby nie to "wpieprzanie" dzis Polska byłaby wolnym i demokratycznym krajem,
        ktory promieniuje jasnym swiatłem pokoju i dobrobytu, ktory walczy za Naszą i
        waszą w Iraku, ktory zrzucił z siebie smierdzący swąd komunizmu?
        • i_love_china Tylko dlatego ze popierasz USA.... 25.08.05, 00:08
          Dlatego napisalem go back to Israel i z zadnego innego powodu.

          W ogole ZSRR czy USA to wszystko panstwa zbrodnicze ktore albo poniosly kare (
          ZSRR ) albo poniosa kare ( USA ) za to co zrobily.
          Przeciez obecne USA to panstwo bardziej policyjne niz Chiny ( tak powiedzial mi
          pewien Amerykanin ktory robi interesy tutaj w Shanghai ).
          • mosze.dajan Re: Tylko dlatego ze popierasz USA.... 25.08.05, 00:19
            popieranie USA to obowiązek wszystkich swiatłych umysłów dzisiejszej doby,
            poniewaz taka jest dziejowa koniecznośc i tylko oszołom sie z tym nie godzi i
            probuje nieudolnie wbijac klina w solidarnosc i wspołprace miedzynarodowa na
            płaszczyznie demokracji i praw człowieka.Porównanie ZSRR do USA i wniosek do
            jakiego był pan łaskaw dojsc to najlepszy przykład umysłowej aberracji, typowej
            zreszta dla przecietnego słowianina, wiec nie dziwi mnie wypisywanie tego
            typu "atrakcji",wszak niemało jest w tym kraju przypadkow chronicznego
            niedowładu polityczno-umysłowego...bardziej poicyjne niz Chiny - buhahaha, no
            skoro tak panu powiedizał amerykanin, to nie bede polemizował, tylko zadam
            pytanie: a co mowią lekarze na pana przypadek?
            • i_love_china Oto co mowia na moj przypadek.... 25.08.05, 00:22
              Diagnoza choroby:

              Jedinus z niewielus polakus rozumiejacus zeus um America est bardzus zlus i
              niedobrus krajus
              • mosze.dajan Re: Oto co mowia na moj przypadek.... 25.08.05, 00:34
                Tak jak traktuje pan jezyk łacinski - w sposob wulgarny i debilny, tak niestety
                traktuje pan kwestie swiatowej polityki, bez jakiejkolwiek elementarnej
                wiedzy.Niestety, powtarzam po raz kolejny, dla ludzi panskiego pokroju,
                defetystow amerykanofobów i antysemitów miejsca nie ma!
                • i_love_china Zydow nawet lubie ale nie znosze USA..... 25.08.05, 00:45
                  Aha jestem tez debilem nie majacym o niczym pojecia i wynajetym przez Pekin
                  agentem majacym siac antyamerykanska propagande....
                  Zalosne....
            • pablo63 Re: Tylko dlatego ze popierasz USA.... 25.08.05, 08:54
              A mógłbyś mnie oświecić dlaczego popieranie USA, kraju który ma delikatnie
              rzecz biorąc miedzynarodowe prawa w du..e i tylko i wyłacznie dba o własne
              interesy to obowiązek ??????

              Pzdr pablo
    • i_love_china Mnie tam Izrael ani Palestyna nie interesuja 24.08.05, 23:46
      Ale wnerwia mnie gdy ktos mysli sobie ze USA maja prawo wpieprzac sie kazdemu
      panstwu w wewnetrzne sprawy.
      W ukladzie NPT ktory Iran podpisal bylo zastrzezenie ze Iran podpisuje to z
      dobrej woli i moze decyzje zmienic, wiec argumentacja jankesow wskazuje ze
      uprawiaja oni kolejna bushowska propagande.
      • mosze.dajan Re: Mnie tam Izrael ani Palestyna nie interesuja 25.08.05, 00:06
        zawsze małego, słabego i zakompleksionego nieudacznika wnerwia ktos postawny,
        silny i madry, ktoremu sie powodzi.Ameryka jest własnie takim kims, dlatego
        rozne kanalie podszyte oponczą antysemityzmu i koscielnego rasizmu pluja na
        maeryke czy izrael...ale to nic nowego, psy szczekaja a karawana...
        • i_love_china Zalezy jeszcze jak sie tej sily uzywa. 25.08.05, 00:11
          USA popieralo tak jak ZSRR rozmaite dyktatury wprowadzane na miejsce
          demokratycznych rzadow i tak jak ZSRR, USA zrobilo sobie z wielu krajow poligon
          dla nowych zabawek i gierek imperialnych miedzy tymi dwoma potegami.
          USA same stworzyly Saddama i Al-Kaide a teraz probuja nam wmowic ze to zlo
          wcielone a tak naprawde to oni sa zlem wcielonym.
          • mosze.dajan Re: Zalezy jeszcze jak sie tej sily uzywa. 25.08.05, 00:26
            Widac nie dysponuje pan chocby minimalna wiedzą, ale to mnie nie dziwi i
            zdziwic nie moze, wiec dam panu za darmo(!) lekcje.Otóz saddam został
            wyniesiony przez ZSRR do władzy pod koniec lat 60tych jako przedstawiciel
            socjalistycznej partii Baas, ktora z wolnym swiatem, jakiego reprezentantem sa
            USA, nie miała nic wspolnego, najlepszym tego dowodem była decyzja o
            znacjonalizowaniu zloz ropy i rafinerii z poczatkow lat 70 tych, ktora odbiła
            sie na kieszeni amerykanskich przedsiebiorców, wiec prosze nie byc
            smiesznym.Poza tym, z prymitywnymi prywatnymi osądami chorego umysłu
            polemizowac nie zamierzam, poniewaz znizac sie do panskiego poziomu byłoby
            niegodne dla przedstawiciela mojego narodu.
            • i_love_china Tzn. jakiego narodu???? 25.08.05, 00:30
              Polakow czy Izraelczykow?????
              • demokratus Nie zamierzałem brać udziału w toczącym się 25.08.05, 00:37
                sporze. Uważam, że opluwanie demokracji, naigrywanie się z zasad tak drogich
                nam wszystkim, jest po prostu nikczemne. Tylko ograniczony umysł, który wydobył
                się z rynsztoka jest w stanie podnosić rękę na ikonę demokracji, tj. USA. Nie
                mało tu płatnych pachołków Putina, którzy wykonują czarną robotę wywrotową. Nas
                zwolennicy satrapii nie oszukają. Nie łudźcie się, i poinformujcie swoich
                kremlowsko-pekińskich mocodawców, że siły zła nie przemogą murów demokracji. Za
                ciency jesteście. To tyle. Panie Dajan, wspieramy Pana!
                • ogromnejadra Czas porozmawiać o szczęściu, o Demokratach.pl 25.08.05, 00:41
                  bo ja będę na nich głosował...
                  Szczęśliwe życie? Czy to nie to, czego wszyscy chcemy? W związku z tym, zapewne
                  dobrze wiemy czym ono jest. Oczywistym jest, że możesz powiedzieć: "szczęście
                  to posiadanie wszystkiego czego chcę". A ponieważ to, czego chcesz, ma swoją
                  cenę, jasnym wydaje się, że to pieniądze są kluczem do szczęścia. Z pewnością
                  więc szczęśliwym człowiekiem musi być ten, który zarabia najwięcej pieniędzy:
                  błyskotliwy businessman, dyrektor w dużej firmie, przebojowa osoba. Z pewnością
                  ma on wszystko, czego potrzeba do szczęścia. Cóż jeszcze? W każdym razie
                  właśnie to usłyszymy od ludzi sukcesu tego świata. Chwalą ambicje sięgające
                  nieba i spoglądają w dół na nieroba, który zdaje się nie mieć tych wartości.
                  Rabin Jeruham Levovitz powiedział kiedyś, że słuchanie musaru (moralnych
                  pouczeń) może komuś odebrać radość fizycznych przyjemności życia, niekoniecznie
                  zmieniając w praktyce jego uczynki. Po przyjęciu Królestwa Niebios w Keriat
                  Szema wypowiadamy błogosławieństwo, które rozpoczyna się od słów: "Prawdziwe,
                  niezmienne i wieczne są dla nas te słowa." Jeśli ktoś czytał Szema mając już w
                  sobie zamiar przyjęcia Królestwa Niebios, to dlaczego miałby potwierdzać je w
                  ten sposób?
                  Warto nad tym się zastanowić. Dlatego popieram program Demokratów.pl
                  • mosze.dajan Re: Czas porozmawiać o szczęściu, o Demokratach.p 25.08.05, 01:00
                    Dziekuje panu za te piekne strofy nanizane na portal Gazety.Widac nasz Bóg,
                    nieskonczony w swej dobroci miłosciwie otworzył prze panem podwoje swego
                    geniuszu, lepiąc tym samym prawdziwego nowego człowieka - człowieka na obraz i
                    podobienstwo samego Pana.
                  • hrabia.czerwiobij hehe :D 25.08.05, 04:08
                    panie mosze/jadra/demokratus. brawo! :)
    • mosze.dajan Re: pan Dajan to rowniez pan Demokratus 25.08.05, 00:02
      nie bede tego komentował i tym samym dawał satysfakcji autorom tej brudnej
      prowokacji.
      • pablo63 Re: pan Dajan to rowniez pan Demokratus 25.08.05, 09:01
        Oj mosze ty tak naprawę czy udajesz????
        Bo jak na razie to nie masz rzadnych argumentów i powtażasz ciągle to samo
        że USA i iSRAel są cacy i mamy ich kochać, a jeśli nie to "komuch" itp.

        Pzdr pablo
    • kyle_broflovski Re: Waszyngton stawia pytania o irański program n 25.08.05, 03:37
      nexusmagazine.com/articles/BilderbergExposed.html
      • spike20 Niech ze stawia pytania..co z tego? 25.08.05, 06:27
        Ja tez sobie stawiam pytania i Zenek sobie stawia i Fidel i Putin i Czyrak i
        Bliar itd itd.
        A co z bomba izraelska a co z tysiacem amerykanskich a co z pakistanskimi a
        chinskie sa w pozasiu?
        Ruskie maja tez piekne bombki itd itd.
        Stawiam sobie pytanie jak to moze byc najbardziej ZASTRACHANY PANSTWEM USA,
        ktore wydaje 50% swiatowych wydatkow na zbrojenia?
    • ben_shaprut A czy ktoś wierzy Waszyngtonowi? 25.08.05, 03:55
    • antyklerykal WASZYNGTON=MORDERCY 25.08.05, 08:03
      Waszyngton to mordercy
      www.app.org.pl
    • antonioni1 Re: Waszyngton stawia pytania o irański program n 25.08.05, 09:35
      A kto tak naprawdę wierzy Waszyngtonowi?
      • podpisany Re: Waszyngton stawia pytania o irański program n 25.08.05, 19:50
        Jak to, kto? A nasz dyskutant "moshe.dajan", modli sie do alkoholika Bushka,
        nie czytales jakie p...ty wypisuje na polskim forum ten hycel!
    • mkoles Re: Waszyngton stawia pytania o irański program n 25.08.05, 10:04
      Uważam, że należy rozdzielić wyraźnie dwie sprawy. Z jednej strony uważam, że
      demokracja jest OK i lepiej, że światowym mocarstwem jest USA niż np. ZSRR czy
      Chiny. Programy jądrowe dowolnych krajów w tym Iranu (czy aby na pewno?...) są
      złe. Z drugiej strony nie popieram w żadnym wypadku interwencji takiej jak w
      Iraku i narzucania amerykańskiego stylu życia wszystkim narodom świata...
      Demokracja zakłada różnorodność...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka