Dodaj do ulubionych

Zydzi w armii niemiec hitlerowskich

10.10.05, 23:39
to tak dla rownowagi dla ciekawskich :)

history1900s.about.com/library/prm/blrhitlersjewishsoldiers.htm
tu jakies foteczki "aryjczykow" :)

www.kansaspress.ku.edu/righitpix.html
Obserwuj wątek
    • remekk Re: Zydzi w armii niemiec hitlerowskich 11.10.05, 01:23
      Niejaki Eberhardt Milch - główny kwatermistrz Luftwaffe był także tego
      pochodzenia jednak Gering stwierdził , ze u niego w sztabie - to on decyduje
      kto jest Zydem ... .
      • samsone W koncu ta ksiazke przeczyutaliscie, albo nie 13.10.05, 10:15
        bo z waszych naukowych wywodzen mozna jedyny wniosek wyciagnac ,ze nie......

        eurojihad.blogspot.com/ troche durnej islamskie propagandy.
    • dana33 Re: Zydzi w armii niemiec hitlerowskich 11.10.05, 01:55
      sciany juz opendzlowane? git, to zabieraj sie za sufity, ale dalli, nie trac
      czasu na pisanie kretynskich watkow.
      • pndzelek danusia jak zawsze nie ma nic do powiedzenia :) 11.10.05, 02:46
        jak temat jest ciut "trudny" to sobie zabelkocze
        moze powiedziec, ze to bzdura i oprzec swoja wypowiedz na jakichs dowodach, ale
        ona woli zamiast tego sobie belkotac :)
        dyskusja w jej wydaniu wyglada mniej wiecej tak:
        ja danusia mowie to sluchac i jesli sie niezgadzacie to jestescie antysemitami,
        idiotami etc.
        wy mowicie cos co mi sie nie podoba to jestescie ... patrz wyzej i to cala
        argumentacja

        rozumiem danusiu ze na ten temat /udokumentowany/ nie masz nic konkretnego do
        powiedzenia, jak zawsze zreszta :)
        • remekk Tak jak wiekszosc z nich - oprócz nalewkowych ... 11.10.05, 08:58
          ...ob zyd listw nie maja nic ciekawego do powiedzenia ... .
    • i-love-2-bike Re: Zydzi w armii niemiec hitlerowskich 11.10.05, 03:01
      juz to kiedys sp.gaal opisywal i tez sie wsciekali jak wariaci. jak widzisz dana
      nic merytorycznego nie ma do dodania,bo jest glupia,a poza tym psuje sie
      ichniejsze image,ze oni niby wszycy tacy cacy.wiadomo taki tluk arap,czy samsone
      czy fredzio to zawsze poruszaja temat ile to bylo polskich kolaborantow,tylko
      jakos o zydowskich zapominaja,bo prawda w oczy kole.
      • pndzelek fajne jest ze autor sluzyl w izraelskich 11.10.05, 03:14
        silach zbrojnych :)

        www.stengerhistorica.com/History/Ehrenrettung/Riggs/Dr.Riggs%20BG.htm
        ja i tak stawiam, ze danusia sie nawet nie trudzila czytaniem o co chodzi :)
        • i-love-2-bike Re: fajne jest ze autor sluzyl w izraelskich 11.10.05, 03:17
          pndzelek napisał:

          > silach zbrojnych :)
          >
          > <a
          href="www.stengerhistorica.com/History/Ehrenrettung/Riggs/Dr.Riggs%20BG.htm"
          target="_blank">www.stengerhistorica.com/History/Ehrenrettung/Riggs/Dr.Riggs%20BG.htm</a>
          > ja i tak stawiam, ze danusia sie nawet nie trudzila czytaniem o co chodzi :)
          >

          a czego wymagasz od hipopotama,to tylko swoje nozki w blotku lubi taplac,gadac
          od rzeczy i pluc na forum. do niczego innego totot sie nie nadaje,nawet ma
          ostatnio juz problem z zasnieciem.
      • dana33 pendzelkowate pustemy 11.10.05, 08:42
        nie mam nic do powiedzenia, bo na jaki niby temat mam sie wypowiedziec? na
        kretynskie twierdzenia dwoch polskich idiotycznych antysemitow, ktorzy bredza?
        sami sobie przeciez odpowiadacie nie? ale durnowaci jestescie....
        • pndzelek danusiu to twierdzenia zolnierza izraela 11.10.05, 13:51
          niemieckich archiwow itd. itp.
          co post udowadniasz, ze nawet nie wiesz o co w tej publikacji chodzi
          • remekk Re: danusiu to twierdzenia zolnierza izraela 11.10.05, 17:11
            pndzelek napisał:

            > niemieckich archiwow itd. itp.
            > co post udowadniasz, ze nawet nie wiesz o co w tej publikacji chodzi
            >
            Jak zwykle ... .
            • i-love-2-bike Re: danusiu to twierdzenia zolnierza izraela 11.10.05, 20:29
              remekk napisał:

              > pndzelek napisał:
              >
              > > niemieckich archiwow itd. itp.
              > > co post udowadniasz, ze nawet nie wiesz o co w tej publikacji chodzi
              > >
              > Jak zwykle ... .
              danus udawadnia jedno,ze umie byc jedna z najbardziej chamskich dyskutantow,poza
              tym pusto u niej na poddaszu kompletnie a melodia ciagle leci ta sama,ale jak
              kazdemu ograniczonemu trudno jej to zrozumiec. ona oddycha bluzgami i
              bagnem,czasem czlowiek sie zastanawia,czy to zeczywiscie kobieta,bo tego typu
              charakter pasuje do jakiegos prymitywnego bambra,a nie do plci ponoc pieknej,he,he.
              • remekk Re: danusiu to twierdzenia zolnierza izraela 18.10.05, 11:16

                > danus udawadnia jedno,ze umie byc jedna z najbardziej chamskich
                dyskutantow,poz
                > a
                > tym pusto u niej na poddaszu kompletnie a melodia ciagle leci ta sama,ale jak
                > kazdemu ograniczonemu trudno jej to zrozumiec. ona oddycha bluzgami i
                > bagnem,czasem czlowiek sie zastanawia,czy to zeczywiscie kobieta,bo tego typu
                > charakter pasuje do jakiegos prymitywnego bambra,a nie do plci ponoc
                pieknej,he
                > ,he.
                Nie weim czy jest kobieta czy bambrem - jednak "styl" ten typowy jest niestety
                dla nich ... .
        • samsone Arabki jest duza roznica, miedzy do 11.10.05, 20:35
          wojska jako obywatel powolanym byc a do SS-Waffen sie ochotniczo zapisac a to
          wlasnie musulmanie robili, a pozatym dlaczego kalmuki( musulmani, chyba nie
          zaprzeczysz ) tak doceniani przez ich naziislamskich ziomkow byli.
          • remekk Re: Arabki jest duza roznica, miedzy do 12.10.05, 15:59
            > wojska jako obywatel powolanym byc a do SS-Waffen sie ochotniczo zapisac a to
            > wlasnie musulmanie robili, a pozatym dlaczego kalmuki( musulmani, chyba nie
            > zaprzeczysz ) tak doceniani przez ich naziislamskich ziomkow byli.
            Niewątpliwie - tak jka róznica jest pomiędzy kałmukami a np Eichmannem czy
            innymi wybrańcami "na szczycie" ... .
        • samsone A tak pozatym doskonala ksiazka, wszytkim 11.10.05, 20:36
          polecam ja przeczytac...
      • oscar62 Re: Zydzi w armii niemiec hitlerowskich 15.10.05, 23:57
        i-love-2-bike napisała:

        > juz to kiedys sp.gaal opisywal i tez sie wsciekali jak wariaci. jak widzisz
        dan
        > a
        > nic merytorycznego nie ma do dodania,bo jest glupia,a poza tym psuje sie
        > ichniejsze image,ze oni niby wszycy tacy cacy.wiadomo taki tluk arap,czy
        samson
        > e
        > czy fredzio to zawsze poruszaja temat ile to bylo polskich kolaborantow,tylko
        > jakos o zydowskich zapominaja,bo prawda w oczy kole.

        GAAL SWIETEJ PAMIECI, TITUS VLAFIUS SWIETEJ PAMIECI(?). WIDAC, ZE KTO ZA DUZO
        ZACZYNA Z ZYDAMI JAKOS STAJE SIE "SWIETYM-PAMIETNYM". CZY NIGDY O TYM NIE
        MYSLALAS?
        • grzegorz1948 Re: Oskar chcialem juz isc spac! 16.10.05, 00:40
          Co ty chcesz powiedziec ze ci Zydzi z forum ze niedosc ze sa chamscy arogancy
          to jeszcze morduja.Cholera teraz nagnales mi strachu a ja ciagle myslalem ze to
          jest teraz nie mozliwe bo i KGB,SBi UB juz zlikwidowali.Cholera teraz oka nie
          zmruze
          • remekk Re: Oskar chcialem juz isc spac! 19.10.05, 14:09
            Oni po prostu bardzo sfrustrowani są faktem , ze nie moga z nami postapic jak z
            okupowanymi Plaestyńczykami ... .
    • samsone Dziekuje ci arabku ,zes ta ksiazke podal 11.10.05, 08:27
      bo sam chcialem ja podac, i dobrze by bylo ze ja tez przeczytasz,( jak ci twoj
      Iman na to pozwoli) aq szczegolnie o tych przypadkach, gdzie syna na front
      posylali, a zydowskiego Ojca do obozu..i jak on przypadkiem do domu na urlop
      przyjezdzal to o ojcu juz nie slyszal.
      W przeciwienstwie do twoich ziomkow w wiarze w pedofila z mekki, wy musulmanie
      dobrowolnie z Hitlerem wspolpracowaliscie i nie tylko 2 SS-Waffen dyvisje
      wystawiliscie ale tez do Polskich Zolnierzy na rozkaz waszego arabskiego szejka
      w Iraku strzelaliscie.
      Ciekawe jest to ,ze kalmuki tez musulmanami byli, i jak zwykle sie wieloka
      "humanitarnoscia" wyroznili.
      • remekk A ten znowu - wszedzie widzi "Arabow" ... 11.10.05, 08:47
        ...Muslimy w armii hitlerowskiej służyli - ale nie mialo to tak masowego
        charakteru jka wasze zdziczałe zbrodnie na Kresach i wramach UBowni .
        M nie osmielaja się pouczac ani tym bardziej oskarżac Polaków - jka próbuja to
        robic nalewkowicze - potomkowie zbrodniarzy ... .
        • dana33 Re: A ten znowu - wszedzie widzi "Arabow" ... 11.10.05, 09:02
          nu, ulzylo ci remekkkkkk od samego rana? rozumiem, ze to twoja terapia
          antystresowa. teraz mozesz rozpoczac dzien z uczuciem, ze cos zrobiles.
          ya'allah, remekkkkkkk, rekawy zakasac i do roboty....
          • remekk Wszyscy oni tacy sami ... . 11.10.05, 16:07
            > nu, ulzylo ci remekkkkkk od samego rana? rozumiem, ze to twoja terapia
            > antystresowa. teraz mozesz rozpoczac dzien z uczuciem, ze cos zrobiles.
            > ya'allah, remekkkkkkk, rekawy zakasac i do roboty....
            Dana znana z osmieszania siebie i innych koszernych na tym forum
            stawia "diagnozę" ... .
            Nie dociera do niej tak prosta s[prawa - gdyby tacy jka ona nie wpychali się do
            mojego kraju i nie kradli w ob zyd liwy sposób , ze o natypoloniźmie naprawde
            plugawym nie wpsomne - nie zajmował bym sie nimi ani troche ... .
        • samsone Nie tylko widzi ale ich juz potrafie 11.10.05, 09:40
          na duza odleglosc wyczuc...czy to ci sie tobie biedny arabku podoba czy tez nie.
          • pndzelek samsone zostal streicherem 11.10.05, 13:52
            ten twierdzil dokladnie to samo o innych semitach :))))
            jak to milo widziec idiotow jak ciagle skacza w szambo
            • samsone Przeczytales ta ksiazke, chyba nie , bo poco 11.10.05, 20:32
              a potem dyskutuj, arabski Josephie z krotka noga.
              ja ta ksiazke ma i chetnie ci cos z miej przytocze,
            • samsone A ty pendzelku kim jestes, bastardem polsko 11.10.05, 20:38
              arabskim albo tez czystym arabem. Jakies drzewo generogiczxne chyba masz, albo
              twoja swietej pamieci mamusia, dawala na lewo i na prawo...demokratyczna byla.
              • samsone zapomnialem dodac 11.10.05, 20:39
                eurojihad.blogspot.com/ troche durmej propagandy, ktora nikomu nie
                zaszkodzi.
                • pndzelek samsone, stuermera tez wydales ? 11.10.05, 23:47
                  czy jakas jego mutacje ?
                  • remekk Re: samsone, stuermera tez wydales ? 13.10.05, 06:54
                    Ich natypolonizm jest po sto kroc gorszy niz ten ze Stuermera ... .
                    • samsone a kto to jest twoj brat..... 13.10.05, 10:34
                      i troche arabskiej propagandy:

                      eurojihad.blogspot.com/
                      • babariba-babariba a kto to jest twoj brat..... samsonie??? 13.10.05, 12:12
                        www.bezuprzedzen.pl/recenzje/bristow.shtml
                        • remekk Niezły link ... . 19.10.05, 20:21
                          Warto polecic ... .
    • 1ja Re: Zydzi w armii niemiec hitlerowskich+ 11.10.05, 16:15
      O tym juz nieraz bylo.
      Spisz?
      • 1ja Re: P.S+ 11.10.05, 17:29
        >>>>>>>>>>><<Re: Zydzi w armii niemiec hitlerowskich
        remekk 11.10.05, 01:23 + odpowiedz


        Niejaki Eberhardt Milch - główny kwatermistrz Luftwaffe był także tego
        pochodzenia jednak Gering stwierdził , ze u niego w sztabie - to on decyduje
        kto jest Zydem ... >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>.

        Nie klam!
        Milch byl asem z IW Swiatowej.
        Milch byl feldmarszalkiem lotnictwa-faktycznym dowodca Luftwaffe.
        (Goering paradowal)
        Byl ministrem odpowiedzialnym za produkcje samolotow.
        Milch byl Zydem.
        Zydami bylo rowniez kilku admiralow i generalow.
        www.forum-znak.org.pl/index.php?t=przeglad&id=2106
        www.hrono.ru/biograf/bio_m/milch.html
        www.rjews.net/gazeta/briman1.shtml
        • pndzelek Re: P.S+ 11.10.05, 23:46
          i teraz mi powiedz czy histeria danusi byla na miejscu
          tu nie byla sprawa sadzenia tylko faktow /zreszta nigdy w srodowisku naukowym
          nie kwestionowanych/
          a bo byl watek na tamat polakow w armii hitlera to dla rownowagi podalem
          prawdziwy watek na temat zydow w armii hitlera, czy to bylo zle ? jesli tak to
          poprosze o uzasadnienie dlaczego /bo rozumiem, ze w odroznieniu od danusi
          faktow nie kwestionujesz/
          • 1ja Re: P.S+ 12.10.05, 06:05


            To twoj sposob uwypuklania "aryjczykow",a nie podawanie faktow wywoluje
            sprzeciw.
            Nie udawaj durnia.


            • pndzelek Re: P.S+ 12.10.05, 11:43
              durnia tu udaje danusia, watek o polakach w armii hitlerowskiej jest cool o
              zydach w armii hitlerowskiej jest fuj ?
              • 1ja Re: P.S+ 12.10.05, 12:42
                Jak nie bedziesz uwypuklal zydowskich "aryjczykow",to bedzie rowniez "cool".
                • pndzelek Re: P.S+ 12.10.05, 13:58
                  ja ich nie wypuklam, to historia i adolf hitler niektorych aryjczykow wybral

                  "Half-Jew" and later Luftwaffe General Helmut Wilberg; Hitler declared him
                  Aryan in 1935. (Military awards: Hohenzollern's Knight's Cross with Swords,
                  EKI, EKII.)

                  "Half-Jew" and field-marshal Erhard Milch (left) with General Wolfram von
                  Richthofen. Hitler declared Milch Aryan. He was awarded the Ritterkreuz for his
                  performance during the campaign in Norway in 1940.
    • polani Re: Zydzi w armii niemiec hitlerowskich 12.10.05, 07:07
      to polacy posali 55 dewizij dla adolfa(babcia byla polka dabrowska)
      wpjowali w ramach hitlerowskich z na wasze i nasza wolnosc pod flaga czerwono
      biala.
      Cla wojsko andersa siedzieli na nasze koszty w Erec Israel i byli przez zydow
      w Erec Israel karmiony.

      Slyszalem ze polacy pomogli sojuznikow wywiadow 44 % a reszta 56% byli depeszy
      dla adolfa
      • babariba-babariba oooo, fredzia, niedołężna prowokatora się... 13.10.05, 12:21
        ...znowu jako pacyna odezwała :)))
    • remekk Hagana 12.10.05, 16:34
      Po dojściu do władzy Hitlera, rozpędu nabrała emigracja żydowska z krajów
      europejskich do Palestyny. Yishuv w ciągu pięciu lat podwoiła swoją wielkość z
      174,000 w 1931r. do 384,000 w końcu 1936r. W 1937r. Hagana wysłała swojego
      przedstawiciela Feviela Folkesa do Rzeszy Niemieckiej z propozycją współpracy.
      Organizacja żydowska miałaby informować rząd niemiecki o działaniach wywiadu
      brytyjskiego, w zamian strona niemiecka miała ułatwić syjonistyczną kolonizację
      Palestyny poprzez ułatwienia emigracyjne niemieckich Żydów, dodatkowo
      kolaboracja ekonomiczna z nazistowskimi Niemcami w ramach Haavara (rozbijająca
      bojkot głównie amerykańskich Żydów towarów z pochądzących z faszystowskich
      Niemiec). Feibel Folkes poinformował Adolfa Eichmana, iż: Żydowskie
      nacjonalistyczne kręgi bardzo zadowolone są z radykalnej niemieckiej polityki,
      dzięki niej populacja żydowska powiększa się i tym samym w najbliższej
      przyszłości może przewyższyć liczebnie Arabów. W tym samym roku Adolf Eichman
      odwiedził Palestynę, przyjęty z wielkimi honorami, jako specjalny gość Hagany,.
      W tym czasie naziści pozwolili Haganie na organizację i budowę obozów
      szkoleniowych dla jej oddziałów w III Rzeszy. W chwili pozytywnego dla Żydów
      rozstrzygnięcia na forum Organizacji Narodów Zjednoczonych w 1947r. Hagana
      przejmowała w wielu miejscach ideologię rewizjonistyczną. Nacjonalizm i
      szowinizm reprezentowany dotąd oficjalnie jedynie przez skrajne organizacje
      stał się podstawowym bodźcem w działaniu dla głównej zbrojnej organizacji
      żydowskiej w Palestynie. Strategia Hagany która wcześniej obejmowała ochronę
      żydowskich osiedli, wiosek, kibuców i dróg komunikacyjnych miedzy nimi, od tego
      momentu rozpoczęła działania w przejmowaniu terenu wydzielonego przez ONZ pod
      przyszłe państwo arabskie, jak również międzynarodowej strefy Jerozolimy oraz
      pustynię Negev. Podział Palestyny który oficjalnie został, przyjęty przez
      główny nurt syjonistów był zręcznym posunięciem propagandowym. Już kilka lat
      wcześniej Ben Gurion zapowiadał: Gdy staniemy się siłą dzięki utworzeniu
      własnego państwa, obalimy podział i zajmiemy całą Palestynę. Państwo nasze
      będzie tylko początkiem w realizacji syjonizmu, jego zadanie będzie polegało na
      przygotowaniu dalszej ekspansji. Państwo będzie musiało wykonać to zadanie nie
      przez wygłaszanie kazań, ale dzięki karabinom maszynowym. Od końca lat 30-tych
      takie wypowiedzi były bardzo często słyszane z ust przywódcy syjonistów. Nie
      sugerujemy, że teraz przedstawiamy nasz ostateczny cel, który sięga o wiele
      dalej, niż cel rewizjonistów - którzy sprzeciwiają się podziałowi. Jestem nie
      chetny by zrezygnować z wielkiej wizji, ostatecznej wizji która jest
      organiczną, duchową i ideologiczna częścią składową moich syjonistycznych
      pragnień. Mówił także: Niepełne żydowskie państwo nie może być końcem, ale
      dopiero początkiem. Nie możemy poprzestać na tym, możemy osiąść w innych
      częściach tego kraju i regionu. Najpełniej przyszłe ekspansywne plany Ben
      Guriona zostały wyrażone w 1938r., gdy mówił: Granice syjonistycznych pragnień
      zawierają południowy Liban, południową Syrię, całą Cis-Jordanię i Synaj.

      Takie przedstawienie faktów budzi w izraelskim społeczeństwie
      sprzeciw, syjonistyczna historiografia przedstawiała przez lata pełne uznanie
      Bena Guriona dla planu podziału. Od początku lat 80-tych ubiegłego wieku trwa
      spór wśród historyków izraelskich, gdzie nowi historycy zaprzeczają wizji
      historii przedstawianej dotychczas w Izraelu.

      Te syjonistyczne pragnienia mogłbyć zrealizowane jedynie poprez
      wyeliminowanie arabskiej populacji Palestyny. Józef Weitz przewodniczący
      Departamentu Osadnictwa Agencji Żydowskiej przedstawiał te plany mówiąc: Między
      nami musi być jasne, że nie może być żadnego pokoju między dwoma narodami w tym
      kraju. Nie osiągniemy naszego celu, jeżeli Arabowie nadal będą w tym kraju.
      Jedynym wyjściem jest przeniesienie wszystkich Arabów do sąsiednich państw. Ani
      jedna wieś, ani jedna osada nie powinna się ostać.

      Od października 1947r. Hagana została w pełni zmobilizowana,
      rozpoczynając walkę z paramilitarnymi oddziałami palestyńskich Arabów. Był to
      okres, kiedy kampania terroru wymierzona został nie w sposób jednostkowy i
      incydentalny, lecz jako szeroko zakrojona akcja o podstawie nacjonalistycznej
      mająca na celu wyczyszczenie Palestyny z ludności nie-żydowskiej.

      18 grudnia 1947r. w oddział Hagany zaatakował wioskę al.-Khisas,
      zginęło 10 osób a 5 zostało rannych. Większość to kobiety i dzieci, które
      zginęły od ataku granatami i karabinami maszynowymi. W nocy z 31.01 na
      01.01.1947r., została zaatakowana wieś Balad Esh-Sheikh przez silny oddział
      Hagany, który wszedł do wsi ubrany w stroje arabskie. Wrzucano granaty do
      domów, zginęło 14 Arabów, w tym 10 kobiet i dzieci, 11 osób zostało rannych. 30-
      31 stycznia 1947 wieś Balad al-Shaikh (Tel Hanan) została zaatakowana przez
      wspólny oddział Pierwszego Batalionu Palmachu i Brygady Karmelowej pod
      dowództwem Haima Avinoama. W tej operacji zginęło ponad 60 osób. Większość
      ofiar stanowili cywile zamordowani we własnych domach. W nocy z 4 na 5 stycznia
      1948 Hotel Semiramida w Jerozolimie został wysadzony w powietrze przez oddział
      Hagany. 26 osób poniosło śmierć, miedzy innymi hiszpański dyplomata, oraz wiele
      kobiet i dzieci. W specjalnym śledztwie Brytyjczyków Hagana przyznała się do
      zamachu twierdząc, że była tam baza oddziałów arabskich. Śledztwo jednak
      wykazało, iż nie było tam żadnej bazy oddziałów arabskich, a sam zamach był
      masowym morderstwem niewinnych ludzi. Nocą z 14 na 15 lutego 1948 r. w wiosce
      Sa'sa' oddział izraelski wysadził ponad 20 budynków wraz z przebywającymi tam
      mieszkańcami, ponad 60 ofiar śmiertelnych. 15-20 Lutego 1948 Czwarty Batalion
      Palmachu, pod dowództwem Josefa Tabenkina wkroczył do wioski Qisarya. Wszyscy
      wieśniacy, którzy nie zdążyli uciec zostali zamordowani. 1-4 Maja 1948 w Ayn
      al.-Zayntun oraz pobliskich wsiach, w ciągu 3 - 4 dni zdarzyło się pięć
      osobnych masakr. Trzeci batalion Palmach i batalion OC pod dowództwem Moshe
      Kelmana wrzucał do domów wieśniaków granaty, siedemdziesięciu pojmanych
      wieśniaków z rękami związanymi zostało rozstrzelanych. Kelman wyznaczył Netiva
      Ben - Yehuda by rozwiązał ręce umarłym przed oczekiwaną wizytą Czerwonego
      Krzyża. W nocy z 13 na 14 Maja 1948 w Abu Susa oddział izraelski pojmał 12
      mieszkańców, 10 mężczyzn i 2 kobiety (starsza i młoda). Mężczyźni i starsza
      kobieta zostali rozstrzelani od razu. Młoda kobieta została wielokrotnie
      zgwałcona, a następnie zastrzelona. 18 Maja 1948 r. w Akr, w kilka miesięcy po
      zdobyciu miasta izraelscy żołnierze dokonywali systematycznych mordów na
      pozostałych w mieście Arabach. Porucznik Petite obserwator ONZ wiedział o
      zamordowaniu ponad 100 mieszkańców miasta. Dla reszty utworzono specjalne getto
      w części starego miasta. Opisuje on przypadek Mohammeda Fayeza Soufiego i
      czterech innych osób, którzy zostali złapani na próbie przedostania się z getta
      do swojego domu, po dostawieniu pistoletów do skroni zostali zmuszeni do
      wypicia cyjanku. 20 maja z wioski al-Kabri, uciekli wszyscy mieszkańcy oprócz
      siódemki dzieci, która się ukryła. Dowódca 2l batalionu Dov Yirmiya ustawił
      dzieci pod ścianą a następnie rozkazał oddać salwę z karabinu maszynowego. W
      drodze z wioski wszyscy napotkani na drodze przez ten oddział uchodźcy zostali
      rozstrzelani salwami z karabinu maszynowego, mężczyźni po przesłuchaniu
      strzałem w tył głowy. Dowódca brygady po takich operacjach wojskowych doczekał
      się nominacji na generała brygady. Maj 22 - 23, 1948 w wsi Tantura ponad 200
      wieśniaków, głównie młodych ludzi zostało rozstrzelanych przez Brygadę
      Alexanronii. 11 -12 Czerwca 1948 atakiem na miasto Lydda dowodził major Mosze
      Dajan. Miasto poddało się. Przez megafon nawoływano ludność miasta do stawienia
      się w meczecie. Gdy pon
      • 1ja Re: Hagana+ 12.10.05, 17:19
        Wychowani ludzie maja zwyczaj podawania zrodla.
        W innym przypadku jest to zerzniecie.
        Co w twoim przypadku widac od razu,ze styl artykulu nie jest w stylu takiego
        przyglupa jak ty.
        • remekk Re: Hagana+ 12.10.05, 17:21
          1ja napisał:

          > Wychowani ludzie maja zwyczaj podawania zrodla.
          > W innym przypadku jest to zerzniecie.
          > Co w twoim przypadku widac od razu,ze styl artykulu nie jest w stylu takiego
          > przyglupa jak ty.
          No cóz - mozna porównac styl artykułu i twój koszerny "styl" ... .
          • samsone A twoj styl do twojego bloga 13.10.05, 10:35
            podobny jest

            i tutaj troche arabskiej nieszkodliwej propagandy.

            eurojihad.blogspot.com/
            • remekk Chyba jednak "islamska" paranoja jest w twoim ... 13.10.05, 14:53
              ...przypadku nieuleczalna ... .
          • 1ja Re: Hagana+ 13.10.05, 12:24
            Moska remekkowata!
            Ja mam styl,at jestes zlodziej.
            Jak i przypuszczalem.
            • remekk Re: Hagana+ 14.10.05, 07:01
              nałogowi zóodzieje oskarzaja tych , których chcą okradac o złodziejstwo .
              Na to tylko ich stać ... .
              • polani Re: Hagana+ 14.10.05, 07:21
                polacy podarowali hitlerowi 55 Dewizij polakow z sztandartem bialem czerownym z
                krzyzem hitlerowskim z spisa " dla wasza i nasza wolnosc !"
                Hiterl kochal polakow bo babcia jego bylo polak Dabrowska
                • remekk Re: Hagana+ 14.10.05, 07:27
                  polani napisał:

                  > polacy podarowali hitlerowi 55 Dewizij polakow z sztandartem bialem czerownym
                  z
                  >
                  > krzyzem hitlerowskim z spisa " dla wasza i nasza wolnosc !"
                  > Hiterl kochal polakow bo babcia jego bylo polak Dabrowska
                  Chi chi chi - tego was ucza w chederze ?
                  • polani Re: Hagana+ 14.10.05, 07:31
                    nie w szkole i ma dowode od swaitkow
                    jeden SSman co byl w Sowjeckiej niewoli na gulagu
                    i Moj Nauczciel pod.chor u Rola Zemierskiego
                    • remekk Re: Hagana+ 14.10.05, 07:33
                      polani napisał:

                      > nie w szkole i ma dowode od swaitkow
                      > jeden SSman co byl w Sowjeckiej niewoli na gulagu
                      > i Moj Nauczciel pod.chor u Rola Zemierskiego
                      Takie "swaitki" jak ci z Jedwabnego ... .
                      I taka tez koszerna "prawda" .
                      • polani Re: Hagana+ 14.10.05, 07:44
                        wiemy ze zydy sie sami zabialiw kielce i jedwabnie polcy tylko krecili film i
                        zyja na zydowska nieruchomosci
                        • remekk Re: Hagana+ 14.10.05, 07:48
                          sami to robicie najbardziej ohydny biznes w historii swiata .
                          Ale chyba troche pzregieliście i tym razem wam nie wyjdzie ... .
                          • polani Re: Hagana+ 14.10.05, 08:04
                            ja juz wam proponowalem zaplace 5 tys Mraek i zaszczelam wasza rodzine ale goje
                            gnoje nie chca taki geszeft
                            • remekk Re: Hagana+ 14.10.05, 15:53
                              > ja juz wam proponowalem zaplace 5 tys Mraek i zaszczelam wasza rodzine ale
                              goje
                              >
                              > gnoje nie chca taki geszeft
                              Fredziu koszerny pedziu - oceniasz innych w/g swoich .
                              Tylko twoi byli tak wyjatkowi , ze pędzili swoje rodziny do gazu .
                              I w dodtaku za o wiel mniejsza cenę ... .
                              • polani Re: Hagana+ 14.10.05, 19:38
                                niemcy zasrzelili moja rodzine a polcy wszytko rabowali i pomogli niemca
                                • remekk Re: Hagana+ 15.10.05, 11:47
                                  > niemcy zasrzelili moja rodzine a polcy wszytko rabowali i pomogli niemca
                                  "Wytłumaczenie" typowe dla zdizczałych zbrodniarzy z Kresów i z Ubowni ... .
                            • remekk Re: Hagana+ 14.10.05, 15:53
                              > ja juz wam proponowalem zaplace 5 tys Mraek i zaszczelam wasza rodzine ale
                              goje
                              >
                              > gnoje nie chca taki geszeft
                              Fredziu koszerny pedziu - oceniasz innych w/g swoich .
                              Tylko twoi byli tak wyjatkowi , ze pędzili swoje rodziny do gazu .
                              I w dodtaku za o wiel mniejsza cenę ... .
                              • polani Re: Hagana+ 14.10.05, 19:39
                                no arbs no terror cheap fuel
                                • i-love-2-bike Re: Hagana+ 14.10.05, 19:40
                                  polani napisał:

                                  > no arbs no terror cheap fuel

                                  no fredzio,no arap,no problems in the world=cheap fuel.that is correct.
                            • mmkkll Re: Hagana+ 14.10.05, 18:58
                              A co np. gdy jakiś Arab wpadnie na taki pomysł w stosunku do twojej rodziny, na
                              dodatek nie płacąc? To też chyba uczciwe?
                              Ja w każdym razie płakać nie będę po takim zrealizowanym interesie.
        • grzegorz1948 Re: 1jaja 14.10.05, 20:56
          > Wychowani ludzie maja zwyczaj podawania zrodla.
          > W innym przypadku jest to zerzniecie.
          > Co w twoim przypadku widac od razu,ze styl artykulu nie jest w stylu takiego
          > przyglupa jak ty.
          Masz w zupelnosci racje ze Dana i Ta cala banda jest zle wychowana bo linkow
          do zrodel to deczekac sie nie mozna!
          • bagarmosen Re: 1jaja 15.10.05, 17:25
            czy takie żródło może być:
            www.bezuprzedzen.pl/historia/deiryassin01.shtml
            • grzegorz1948 Re: bagarmosen 15.10.05, 23:24
              Co ty za glupstwa podajesz i to bez parafy Dany?
    • polani Re: Zydzi w armii niemiec hitlerowskich 14.10.05, 19:37
      zars powiesz ze zydi mnieli glownego polowego Rabina tak samo jak w WP
      goju gnoju
      • oregon_state Re: Zydzi w armii niemiec hitlerowskich 14.10.05, 19:44
        Ty przypadkiem nie jestes ten pajac z oregonu?
        • polani Re: Zydzi w armii niemiec hitlerowskich 14.10.05, 21:42
          nie jestem narazie w Arizonie
          • oregon_state Re: Zydzi w armii niemiec hitlerowskich 14.10.05, 21:47
            Ale pajacem juz jestes!

            polani napisał:

            > nie jestem narazie w Arizonie
            • polani Re: Zydzi w armii niemiec hitlerowskich 15.10.05, 06:52
              tak to jest z polakami jak im sie prawde sie mowi
              "Jestes Pajacem !"
      • pndzelek Re: Zydzi w armii niemiec hitlerowskich 16.10.05, 01:00
        heh nastepny cwiercinteligent ktory reaguje na hasla a o tresci nie ma
        najmniejszego pojecia /to dziwne ze ponoc sa wszyscy wyjatkowo inteligentni a
        czytac nie potrafia i jezykow obcyh nie znaja :)/
        btw. chlopku roztropku to praca zolnierza idf ktorego nikt poza wami za
        antysemite nie oznaczyl
    • abstrakt2003 Re: Zydzi w armii niemiec hitlerowskich 15.10.05, 07:28
      www.forum-znak.org.pl/index.php?t=przeglad&id=1971
      • abstrakt2003 Re: Zydzi w armii niemiec hitlerowskich 15.10.05, 07:31
        tygodnik.onet.pl/1596,1236030,felieton.html
        • polani Re: Zydzi w armii niemiec hitlerowskich 15.10.05, 07:54
          polacy sluzyli hitleraw jedwabnie i w kielce
          • abstrakt2003 200 tyś Żydów walczyło za Hitlera! 15.10.05, 08:31
            A twój tato był jednym z nich!
            • abstrakt2003 To 20 DP!!!!!!!!!!!!!!!!! 15.10.05, 08:32

              • polani Re: To 20 DP!!!!!!!!!!!!!!!!! 15.10.05, 23:27
                jak bybylo tak doze to bys mi juz na berlin marszelowali
                • grzegorz1948 Re: Fredzio Danusia ci juz czysta pieluszke zalozy 15.10.05, 23:44
                  Niech ci jeszcze na dobranoc cos poczyta zeby ci sie lepsze czasy przypomnialy!
                  forum.wprost.pl/ar/?O=394080
                  www.polonica.net/Przedsiebiorstwo_Holokaust.htm
                  Niech ci sie diabelki przysnia Dobranoc
                  • polani Re: Fredzio Danusia ci juz czysta pieluszke zaloz 16.10.05, 00:57
                    gojska chucpa psedo histpryczna prawda
                    Yad va shem ma inne dokumenty
                    jak 55 dewizij polakow sluzyli adolfa
                    potem te polacy mogli z hitlerowskimy papierami usiedlic w NRF
                    hitelr nie zapomnil swoich sojuznikow
                    Norman Davis nauczyl sie klamac od swoje zony polki
                    • pndzelek Re: Fredzio Danusia ci juz czysta pieluszke zaloz 16.10.05, 01:04
                      jak mowisz o tym ze hitler nie zapomnial swoich sojusznikow
                      to czemu im nadawal tytyly aryjczykow
                      tata ? wujek ?

                      "Half-Jew" and later Luftwaffe General Helmut Wilberg; Hitler declared him
                      Aryan in 1935. (Military awards: Hohenzollern's Knight's Cross with Swords,
                      EKI, EKII.)

                      "Half-Jew" and field-marshal Erhard Milch (left) with General Wolfram von
                      Richthofen. Hitler declared Milch Aryan. He was awarded the Ritterkreuz for his
                      performance during the campaign in Norway in 1940.
                      • polani Re: Fredzio Danusia ci juz czysta pieluszke zaloz 16.10.05, 02:34
                        jaki bybyli takie zydy co hitlerem paktowali to juz nie zyli mamy dobry mossad
                        aby powiesic waszych hitlerowcow by nie starczyli drzewa w lasach polskich
                        • remekk Re: Fredzio Danusia ci juz czysta pieluszke zaloz 16.10.05, 12:35
                          > jaki bybyli takie zydy co hitlerem paktowali to juz nie zyli mamy dobry mossad
                          Wszyscy oni -podobnie jak zdiczali zbrodniarze tp w/g fredziów - pedziów -
                          - holocaust surviwor .
                          Zresztąpodobnie jak ci copoganialis woich do gazu z zangażowaniem zadziwiającym
                          nawet hitlerowców ... .
                          • 1ja Re: Fredzio Danusia ci juz czysta pieluszke zaloz+ 16.10.05, 15:36
                            Durniu jeden,czy nie mozesz napisac tak,by prosty czlowiek zrozumiec mogl
                            gledzenie twoje?
                            • remekk Re: Fredzio Danusia ci juz czysta pieluszke zaloz 16.10.05, 20:22
                              1ja napisał:

                              > Durniu jeden,czy nie mozesz napisac tak,by prosty czlowiek zrozumiec mogl
                              > gledzenie twoje?
                              Mosiek - prostaczek nie rozumie ... .
                              Nic to - dlatego udzielasz se na polskojęzycznych forach żeby trochę więcej
                              rozumieć ... .
                          • polani Re: Fredzio Danusia ci juz czysta pieluszke zaloz 16.10.05, 17:38
                            polacy byli w obozach "kapos"
                            W izraelu jest kara smierci dla takich kapos u was w eropiej dostja takie
                            emeryture
                            • dan34bratdany33 Re: Fredzio Danusia ci juz czysta pieluszke zaloz 16.10.05, 18:08
                              polani napisał:

                              > polacy byli w obozach "kapos"
                              > W izraelu jest kara smierci dla takich kapos u was w eropiej dostja takie
                              > emeryture
                              Widze fredzio ze znasz tez historie swego pomiotu wysmienicie.Czy moglbys
                              doksztalcic dane?
                              Kapo-fredzio w obozach zaglady dostawali za zadanie poganianie swoich do komor
                              ci co sie starali najlepiej mieli troche dluzej szanse przezyc.Jakbys dziadu i
                              odpadzie po tych pomiotach mial troche szacunku dla tych ofiar i ofiar ludzi
                              ktorzy byli zmuszeni do roli kapo to bys takich pomyj nie pisal.
                        • grzegorz1948 Re: Fredzio Danusia ci juz czysta pieluszke zaloz 16.10.05, 22:03
                          Masz racje Fredzio ze Mosad dziala sprawnie Dlatego poslij ich do tych bankow
                          bo sie maja one dalej dobrze i powywieszaj tych ktorzy dawali kredyty hitlerowi
                          na cyklon B.
                          www.kki.krakow.pl/piojar/polemiki/novus/hitler/hitl5.html
                          A to masz znow na dobranoc zeby ci sie diabelki przysnily
                          • remekk Re: Fredzio Danusia ci juz czysta pieluszke zaloz 17.10.05, 09:11
                            grzegorz1948 napisał:

                            > Masz racje Fredzio ze Mosad dziala sprawnie Dlatego poslij ich do tych bankow
                            > bo sie maja one dalej dobrze i powywieszaj tych ktorzy dawali kredyty
                            hitlerowi
                            > na cyklon B.
                            > www.kki.krakow.pl/piojar/polemiki/novus/hitler/hitl5.html
                            > A to masz znow na dobranoc zeby ci sie diabelki przysnily
                            Tych - podobnie jak i tych , którzy z zadowoleniem przyglądali się jak "balast"
                            obciążający "wybrańców" jest likwidowany - raczej nie ruszą ... .
                            • grzegorz1948 Re: Remekk 19.10.05, 00:06
                              Masz racje ale jak sie powiedzialo A to musi sie tez powiedziec B.Historia to
                              sa rzeczy ktore byly i minely i juz nic nie da sie zmienic.Nie wiem czy wiesz o
                              tym ze ta slynna firma komputerowa IBM utworzyla dla Hitlera system rejestracji
                              Zydow.Teraz oczywiscie nikt o tym "nie slyszal".Tak samo nieboszczyk Bubis
                              swoje bogactwo zawdzieczal za transwery zlota oswiecimskiego z Szwajcarii do
                              Niemiec a w rzeczywistosci do firmy Degussa produkujacej cyklon B( ta afera z
                              pomnikiem ofiar w Berlinie).Zreszta te same banki niemieckie udzielaly w czasie
                              rewolucji pazdziernikowej Leninowi( jest nawet film dokumentalny ktory
                              pokazywali przed paroma latmi na Phenixie)
            • samsone w koncu Polakow wiecej za Hitlera wlaczylo 18.10.05, 23:10
              oprocz tych 340 tys Volksniemcow to tez nie nalezy zapomniec ,ze w Reichu zylo w tym czasie 7 milionow potomkow Polakow( drugiej i trzeciej generacji) ,ktorzy do Niemiec na saksy wyjechali, nawet czesc niemieskich generalow miala polskie nazwiska( jak sie ten nazywal, ktory Powstancom z AK w sierpniu w warszawie tak czynnie pomagal), skad je wziela, moze je kupila.Dobre jest to tez ,ze czesc Polskich Niemcow w latach 1934-36 swoje nazwiska zniemczyla z baranickiego brandt powstal, z Jastrzebskiego Falkenberg itd.
              Cos sie o tych Polakach bardzo czesto zapomina, tylko sie o nich pamieta jak sie o polskich kolkach gymnastycznych mowi...
              • remekk Re: w koncu Polakow wiecej za Hitlera wlaczylo 19.10.05, 10:18
                Oczywiście , ze część Polaków asymilowała się z Niemcami - waszych to także
                dotyczyło .
                Hitler , który pełna garścia zaczerpnął z wasej cywilizacji -równeiż biologizm
                stwierdził , ze Polacy tak dobrze bronili sie w 39 bo mieli "niemieckich"
                generałów - miał na mysli min Szyllinga , Thomme , Rómmla i innych .
                To zjawisko było jak najbradziej obustronne ... .
    • polani Re: Zydzi w armii niemiec hitlerowskich 18.10.05, 22:58
      W maju 1939 r. minister spraw zagranicznych Rzeczypospolitej Jozef Beck
      powiedzial:
      „Pokoj jest rzecza cenna i pozadana, ale pokoj – jak prawie wszystkie sprawy
      tego swiata – ma swoja cene. My, Polacy, nie znamy pojecia pokoju za wszelka
      cene . Jest jedna tylko rzecz w zyciu ludzi, narodow i panstw, ktora jest
      bezcenna. Ta rzecza jest honor
      a ten polak byl najkoncy szpieg Hitlerowski mnial niemcka kochanke z Adolfa
      Abwheru
      Tak oni wojowali dla nasa polske
    • wesoly33 Re: Zydzi w armii niemiec hitlerowskich 19.10.05, 00:19
      nie tylko w armii

      www.jerzyrobertnowak.com/ksiazki/zbrodnie_ub.htm#I._Szefowie_syndykatu_zbrodni
      • polani Re: Zydzi w armii niemiec hitlerowskich 19.10.05, 01:41
        900 tys polakow wojowali w ramach hitlerowskich od 39 rocku
        tylko 7 dewizij w ramach sojuznikow i wiekszosc byli WPL
        polska grala samo role jak slowakia wlochy austryjaci rumuni wegry
        francuzi belgi holanderzy i finlandia

        • dan34bratdany33 Re: Zydzi w armii niemiec hitlerowskich 19.10.05, 08:19
          polani napisał:

          > 900 tys polakow wojowali w ramach hitlerowskich od 39 rocku
          > tylko 7 dewizij w ramach sojuznikow i wiekszosc byli WPL
          > polska grala samo role jak slowakia wlochy austryjaci rumuni wegry
          > francuzi belgi holanderzy i finlandia
          >
          A to ciekawe,tego to nie wiedzialem czy mozesz podac zrodla polani?
          • polani Re: Zydzi w armii niemiec hitlerowskich 19.10.05, 08:59
            Archiwy wehrmachtu SS i KGB
            55 dewizij polakow sluzylo u hitlera kolo 900 tys polakow z Reichu i RP
            • polani Re: Zydzi w armii niemiec hitlerowskich 19.10.05, 09:02
              Byl nawet taki Mieczyslaw Kaminski z Poznania co mordowal swoich w powstaniu 44
              rocku, pelno polakow z kresy byli w Armi Generala Walasowa 17 Dewizij
              ostatni dzien wojny wyzwolili Prag aby rachmunes od amerykaninow odczekac i
              udali im sie
              • wesoly33 Re: Zydzi w armii niemiec hitlerowskich 19.10.05, 21:26
                metek kaminski
                pol niemiec pol rosjanin
                • polani Re: Zydzi w armii niemiec hitlerowskich 19.10.05, 22:46
                  co gow do pie
                  Polak patriota byl i tez SSman
        • grzegorz1948 Re: Fredzio 19.10.05, 15:43
          A w jakiej randze byl twoj rodzic w twierdzy Breslau?
          • polani Re: Fredzio 19.10.05, 22:45
            moj tatus wyzwolil dla polakow breslau a oni go wypedzili do erec israel
            i siedza na nasze koszty w Breslau
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka