pndzelek 10.10.05, 23:39 to tak dla rownowagi dla ciekawskich :) history1900s.about.com/library/prm/blrhitlersjewishsoldiers.htm tu jakies foteczki "aryjczykow" :) www.kansaspress.ku.edu/righitpix.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
remekk Re: Zydzi w armii niemiec hitlerowskich 11.10.05, 01:23 Niejaki Eberhardt Milch - główny kwatermistrz Luftwaffe był także tego pochodzenia jednak Gering stwierdził , ze u niego w sztabie - to on decyduje kto jest Zydem ... . Odpowiedz Link Zgłoś
samsone W koncu ta ksiazke przeczyutaliscie, albo nie 13.10.05, 10:15 bo z waszych naukowych wywodzen mozna jedyny wniosek wyciagnac ,ze nie...... eurojihad.blogspot.com/ troche durnej islamskie propagandy. Odpowiedz Link Zgłoś
dana33 Re: Zydzi w armii niemiec hitlerowskich 11.10.05, 01:55 sciany juz opendzlowane? git, to zabieraj sie za sufity, ale dalli, nie trac czasu na pisanie kretynskich watkow. Odpowiedz Link Zgłoś
pndzelek danusia jak zawsze nie ma nic do powiedzenia :) 11.10.05, 02:46 jak temat jest ciut "trudny" to sobie zabelkocze moze powiedziec, ze to bzdura i oprzec swoja wypowiedz na jakichs dowodach, ale ona woli zamiast tego sobie belkotac :) dyskusja w jej wydaniu wyglada mniej wiecej tak: ja danusia mowie to sluchac i jesli sie niezgadzacie to jestescie antysemitami, idiotami etc. wy mowicie cos co mi sie nie podoba to jestescie ... patrz wyzej i to cala argumentacja rozumiem danusiu ze na ten temat /udokumentowany/ nie masz nic konkretnego do powiedzenia, jak zawsze zreszta :) Odpowiedz Link Zgłoś
remekk Tak jak wiekszosc z nich - oprócz nalewkowych ... 11.10.05, 08:58 ...ob zyd listw nie maja nic ciekawego do powiedzenia ... . Odpowiedz Link Zgłoś
i-love-2-bike Re: Zydzi w armii niemiec hitlerowskich 11.10.05, 03:01 juz to kiedys sp.gaal opisywal i tez sie wsciekali jak wariaci. jak widzisz dana nic merytorycznego nie ma do dodania,bo jest glupia,a poza tym psuje sie ichniejsze image,ze oni niby wszycy tacy cacy.wiadomo taki tluk arap,czy samsone czy fredzio to zawsze poruszaja temat ile to bylo polskich kolaborantow,tylko jakos o zydowskich zapominaja,bo prawda w oczy kole. Odpowiedz Link Zgłoś
pndzelek fajne jest ze autor sluzyl w izraelskich 11.10.05, 03:14 silach zbrojnych :) www.stengerhistorica.com/History/Ehrenrettung/Riggs/Dr.Riggs%20BG.htm ja i tak stawiam, ze danusia sie nawet nie trudzila czytaniem o co chodzi :) Odpowiedz Link Zgłoś
i-love-2-bike Re: fajne jest ze autor sluzyl w izraelskich 11.10.05, 03:17 pndzelek napisał: > silach zbrojnych :) > > <a href="www.stengerhistorica.com/History/Ehrenrettung/Riggs/Dr.Riggs%20BG.htm" target="_blank">www.stengerhistorica.com/History/Ehrenrettung/Riggs/Dr.Riggs%20BG.htm</a> > ja i tak stawiam, ze danusia sie nawet nie trudzila czytaniem o co chodzi :) > a czego wymagasz od hipopotama,to tylko swoje nozki w blotku lubi taplac,gadac od rzeczy i pluc na forum. do niczego innego totot sie nie nadaje,nawet ma ostatnio juz problem z zasnieciem. Odpowiedz Link Zgłoś
dana33 pendzelkowate pustemy 11.10.05, 08:42 nie mam nic do powiedzenia, bo na jaki niby temat mam sie wypowiedziec? na kretynskie twierdzenia dwoch polskich idiotycznych antysemitow, ktorzy bredza? sami sobie przeciez odpowiadacie nie? ale durnowaci jestescie.... Odpowiedz Link Zgłoś
pndzelek danusiu to twierdzenia zolnierza izraela 11.10.05, 13:51 niemieckich archiwow itd. itp. co post udowadniasz, ze nawet nie wiesz o co w tej publikacji chodzi Odpowiedz Link Zgłoś
remekk Re: danusiu to twierdzenia zolnierza izraela 11.10.05, 17:11 pndzelek napisał: > niemieckich archiwow itd. itp. > co post udowadniasz, ze nawet nie wiesz o co w tej publikacji chodzi > Jak zwykle ... . Odpowiedz Link Zgłoś
i-love-2-bike Re: danusiu to twierdzenia zolnierza izraela 11.10.05, 20:29 remekk napisał: > pndzelek napisał: > > > niemieckich archiwow itd. itp. > > co post udowadniasz, ze nawet nie wiesz o co w tej publikacji chodzi > > > Jak zwykle ... . danus udawadnia jedno,ze umie byc jedna z najbardziej chamskich dyskutantow,poza tym pusto u niej na poddaszu kompletnie a melodia ciagle leci ta sama,ale jak kazdemu ograniczonemu trudno jej to zrozumiec. ona oddycha bluzgami i bagnem,czasem czlowiek sie zastanawia,czy to zeczywiscie kobieta,bo tego typu charakter pasuje do jakiegos prymitywnego bambra,a nie do plci ponoc pieknej,he,he. Odpowiedz Link Zgłoś
remekk Re: danusiu to twierdzenia zolnierza izraela 18.10.05, 11:16 > danus udawadnia jedno,ze umie byc jedna z najbardziej chamskich dyskutantow,poz > a > tym pusto u niej na poddaszu kompletnie a melodia ciagle leci ta sama,ale jak > kazdemu ograniczonemu trudno jej to zrozumiec. ona oddycha bluzgami i > bagnem,czasem czlowiek sie zastanawia,czy to zeczywiscie kobieta,bo tego typu > charakter pasuje do jakiegos prymitywnego bambra,a nie do plci ponoc pieknej,he > ,he. Nie weim czy jest kobieta czy bambrem - jednak "styl" ten typowy jest niestety dla nich ... . Odpowiedz Link Zgłoś
samsone Arabki jest duza roznica, miedzy do 11.10.05, 20:35 wojska jako obywatel powolanym byc a do SS-Waffen sie ochotniczo zapisac a to wlasnie musulmanie robili, a pozatym dlaczego kalmuki( musulmani, chyba nie zaprzeczysz ) tak doceniani przez ich naziislamskich ziomkow byli. Odpowiedz Link Zgłoś
remekk Re: Arabki jest duza roznica, miedzy do 12.10.05, 15:59 > wojska jako obywatel powolanym byc a do SS-Waffen sie ochotniczo zapisac a to > wlasnie musulmanie robili, a pozatym dlaczego kalmuki( musulmani, chyba nie > zaprzeczysz ) tak doceniani przez ich naziislamskich ziomkow byli. Niewątpliwie - tak jka róznica jest pomiędzy kałmukami a np Eichmannem czy innymi wybrańcami "na szczycie" ... . Odpowiedz Link Zgłoś
samsone A tak pozatym doskonala ksiazka, wszytkim 11.10.05, 20:36 polecam ja przeczytac... Odpowiedz Link Zgłoś
oscar62 Re: Zydzi w armii niemiec hitlerowskich 15.10.05, 23:57 i-love-2-bike napisała: > juz to kiedys sp.gaal opisywal i tez sie wsciekali jak wariaci. jak widzisz dan > a > nic merytorycznego nie ma do dodania,bo jest glupia,a poza tym psuje sie > ichniejsze image,ze oni niby wszycy tacy cacy.wiadomo taki tluk arap,czy samson > e > czy fredzio to zawsze poruszaja temat ile to bylo polskich kolaborantow,tylko > jakos o zydowskich zapominaja,bo prawda w oczy kole. GAAL SWIETEJ PAMIECI, TITUS VLAFIUS SWIETEJ PAMIECI(?). WIDAC, ZE KTO ZA DUZO ZACZYNA Z ZYDAMI JAKOS STAJE SIE "SWIETYM-PAMIETNYM". CZY NIGDY O TYM NIE MYSLALAS? Odpowiedz Link Zgłoś
grzegorz1948 Re: Oskar chcialem juz isc spac! 16.10.05, 00:40 Co ty chcesz powiedziec ze ci Zydzi z forum ze niedosc ze sa chamscy arogancy to jeszcze morduja.Cholera teraz nagnales mi strachu a ja ciagle myslalem ze to jest teraz nie mozliwe bo i KGB,SBi UB juz zlikwidowali.Cholera teraz oka nie zmruze Odpowiedz Link Zgłoś
remekk Re: Oskar chcialem juz isc spac! 19.10.05, 14:09 Oni po prostu bardzo sfrustrowani są faktem , ze nie moga z nami postapic jak z okupowanymi Plaestyńczykami ... . Odpowiedz Link Zgłoś
samsone Dziekuje ci arabku ,zes ta ksiazke podal 11.10.05, 08:27 bo sam chcialem ja podac, i dobrze by bylo ze ja tez przeczytasz,( jak ci twoj Iman na to pozwoli) aq szczegolnie o tych przypadkach, gdzie syna na front posylali, a zydowskiego Ojca do obozu..i jak on przypadkiem do domu na urlop przyjezdzal to o ojcu juz nie slyszal. W przeciwienstwie do twoich ziomkow w wiarze w pedofila z mekki, wy musulmanie dobrowolnie z Hitlerem wspolpracowaliscie i nie tylko 2 SS-Waffen dyvisje wystawiliscie ale tez do Polskich Zolnierzy na rozkaz waszego arabskiego szejka w Iraku strzelaliscie. Ciekawe jest to ,ze kalmuki tez musulmanami byli, i jak zwykle sie wieloka "humanitarnoscia" wyroznili. Odpowiedz Link Zgłoś
remekk A ten znowu - wszedzie widzi "Arabow" ... 11.10.05, 08:47 ...Muslimy w armii hitlerowskiej służyli - ale nie mialo to tak masowego charakteru jka wasze zdziczałe zbrodnie na Kresach i wramach UBowni . M nie osmielaja się pouczac ani tym bardziej oskarżac Polaków - jka próbuja to robic nalewkowicze - potomkowie zbrodniarzy ... . Odpowiedz Link Zgłoś
dana33 Re: A ten znowu - wszedzie widzi "Arabow" ... 11.10.05, 09:02 nu, ulzylo ci remekkkkkk od samego rana? rozumiem, ze to twoja terapia antystresowa. teraz mozesz rozpoczac dzien z uczuciem, ze cos zrobiles. ya'allah, remekkkkkkk, rekawy zakasac i do roboty.... Odpowiedz Link Zgłoś
remekk Wszyscy oni tacy sami ... . 11.10.05, 16:07 > nu, ulzylo ci remekkkkkk od samego rana? rozumiem, ze to twoja terapia > antystresowa. teraz mozesz rozpoczac dzien z uczuciem, ze cos zrobiles. > ya'allah, remekkkkkkk, rekawy zakasac i do roboty.... Dana znana z osmieszania siebie i innych koszernych na tym forum stawia "diagnozę" ... . Nie dociera do niej tak prosta s[prawa - gdyby tacy jka ona nie wpychali się do mojego kraju i nie kradli w ob zyd liwy sposób , ze o natypoloniźmie naprawde plugawym nie wpsomne - nie zajmował bym sie nimi ani troche ... . Odpowiedz Link Zgłoś
samsone Nie tylko widzi ale ich juz potrafie 11.10.05, 09:40 na duza odleglosc wyczuc...czy to ci sie tobie biedny arabku podoba czy tez nie. Odpowiedz Link Zgłoś
pndzelek samsone zostal streicherem 11.10.05, 13:52 ten twierdzil dokladnie to samo o innych semitach :)))) jak to milo widziec idiotow jak ciagle skacza w szambo Odpowiedz Link Zgłoś
samsone Przeczytales ta ksiazke, chyba nie , bo poco 11.10.05, 20:32 a potem dyskutuj, arabski Josephie z krotka noga. ja ta ksiazke ma i chetnie ci cos z miej przytocze, Odpowiedz Link Zgłoś
samsone A ty pendzelku kim jestes, bastardem polsko 11.10.05, 20:38 arabskim albo tez czystym arabem. Jakies drzewo generogiczxne chyba masz, albo twoja swietej pamieci mamusia, dawala na lewo i na prawo...demokratyczna byla. Odpowiedz Link Zgłoś
samsone zapomnialem dodac 11.10.05, 20:39 eurojihad.blogspot.com/ troche durmej propagandy, ktora nikomu nie zaszkodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
pndzelek samsone, stuermera tez wydales ? 11.10.05, 23:47 czy jakas jego mutacje ? Odpowiedz Link Zgłoś
remekk Re: samsone, stuermera tez wydales ? 13.10.05, 06:54 Ich natypolonizm jest po sto kroc gorszy niz ten ze Stuermera ... . Odpowiedz Link Zgłoś
samsone a kto to jest twoj brat..... 13.10.05, 10:34 i troche arabskiej propagandy: eurojihad.blogspot.com/ Odpowiedz Link Zgłoś
babariba-babariba a kto to jest twoj brat..... samsonie??? 13.10.05, 12:12 www.bezuprzedzen.pl/recenzje/bristow.shtml Odpowiedz Link Zgłoś
1ja Re: Zydzi w armii niemiec hitlerowskich+ 11.10.05, 16:15 O tym juz nieraz bylo. Spisz? Odpowiedz Link Zgłoś
1ja Re: P.S+ 11.10.05, 17:29 >>>>>>>>>>><<Re: Zydzi w armii niemiec hitlerowskich remekk 11.10.05, 01:23 + odpowiedz Niejaki Eberhardt Milch - główny kwatermistrz Luftwaffe był także tego pochodzenia jednak Gering stwierdził , ze u niego w sztabie - to on decyduje kto jest Zydem ... >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>. Nie klam! Milch byl asem z IW Swiatowej. Milch byl feldmarszalkiem lotnictwa-faktycznym dowodca Luftwaffe. (Goering paradowal) Byl ministrem odpowiedzialnym za produkcje samolotow. Milch byl Zydem. Zydami bylo rowniez kilku admiralow i generalow. www.forum-znak.org.pl/index.php?t=przeglad&id=2106 www.hrono.ru/biograf/bio_m/milch.html www.rjews.net/gazeta/briman1.shtml Odpowiedz Link Zgłoś
pndzelek Re: P.S+ 11.10.05, 23:46 i teraz mi powiedz czy histeria danusi byla na miejscu tu nie byla sprawa sadzenia tylko faktow /zreszta nigdy w srodowisku naukowym nie kwestionowanych/ a bo byl watek na tamat polakow w armii hitlera to dla rownowagi podalem prawdziwy watek na temat zydow w armii hitlera, czy to bylo zle ? jesli tak to poprosze o uzasadnienie dlaczego /bo rozumiem, ze w odroznieniu od danusi faktow nie kwestionujesz/ Odpowiedz Link Zgłoś
1ja Re: P.S+ 12.10.05, 06:05 To twoj sposob uwypuklania "aryjczykow",a nie podawanie faktow wywoluje sprzeciw. Nie udawaj durnia. Odpowiedz Link Zgłoś
pndzelek Re: P.S+ 12.10.05, 11:43 durnia tu udaje danusia, watek o polakach w armii hitlerowskiej jest cool o zydach w armii hitlerowskiej jest fuj ? Odpowiedz Link Zgłoś
1ja Re: P.S+ 12.10.05, 12:42 Jak nie bedziesz uwypuklal zydowskich "aryjczykow",to bedzie rowniez "cool". Odpowiedz Link Zgłoś
pndzelek Re: P.S+ 12.10.05, 13:58 ja ich nie wypuklam, to historia i adolf hitler niektorych aryjczykow wybral "Half-Jew" and later Luftwaffe General Helmut Wilberg; Hitler declared him Aryan in 1935. (Military awards: Hohenzollern's Knight's Cross with Swords, EKI, EKII.) "Half-Jew" and field-marshal Erhard Milch (left) with General Wolfram von Richthofen. Hitler declared Milch Aryan. He was awarded the Ritterkreuz for his performance during the campaign in Norway in 1940. Odpowiedz Link Zgłoś
polani Re: Zydzi w armii niemiec hitlerowskich 12.10.05, 07:07 to polacy posali 55 dewizij dla adolfa(babcia byla polka dabrowska) wpjowali w ramach hitlerowskich z na wasze i nasza wolnosc pod flaga czerwono biala. Cla wojsko andersa siedzieli na nasze koszty w Erec Israel i byli przez zydow w Erec Israel karmiony. Slyszalem ze polacy pomogli sojuznikow wywiadow 44 % a reszta 56% byli depeszy dla adolfa Odpowiedz Link Zgłoś
babariba-babariba oooo, fredzia, niedołężna prowokatora się... 13.10.05, 12:21 ...znowu jako pacyna odezwała :))) Odpowiedz Link Zgłoś
remekk Hagana 12.10.05, 16:34 Po dojściu do władzy Hitlera, rozpędu nabrała emigracja żydowska z krajów europejskich do Palestyny. Yishuv w ciągu pięciu lat podwoiła swoją wielkość z 174,000 w 1931r. do 384,000 w końcu 1936r. W 1937r. Hagana wysłała swojego przedstawiciela Feviela Folkesa do Rzeszy Niemieckiej z propozycją współpracy. Organizacja żydowska miałaby informować rząd niemiecki o działaniach wywiadu brytyjskiego, w zamian strona niemiecka miała ułatwić syjonistyczną kolonizację Palestyny poprzez ułatwienia emigracyjne niemieckich Żydów, dodatkowo kolaboracja ekonomiczna z nazistowskimi Niemcami w ramach Haavara (rozbijająca bojkot głównie amerykańskich Żydów towarów z pochądzących z faszystowskich Niemiec). Feibel Folkes poinformował Adolfa Eichmana, iż: Żydowskie nacjonalistyczne kręgi bardzo zadowolone są z radykalnej niemieckiej polityki, dzięki niej populacja żydowska powiększa się i tym samym w najbliższej przyszłości może przewyższyć liczebnie Arabów. W tym samym roku Adolf Eichman odwiedził Palestynę, przyjęty z wielkimi honorami, jako specjalny gość Hagany,. W tym czasie naziści pozwolili Haganie na organizację i budowę obozów szkoleniowych dla jej oddziałów w III Rzeszy. W chwili pozytywnego dla Żydów rozstrzygnięcia na forum Organizacji Narodów Zjednoczonych w 1947r. Hagana przejmowała w wielu miejscach ideologię rewizjonistyczną. Nacjonalizm i szowinizm reprezentowany dotąd oficjalnie jedynie przez skrajne organizacje stał się podstawowym bodźcem w działaniu dla głównej zbrojnej organizacji żydowskiej w Palestynie. Strategia Hagany która wcześniej obejmowała ochronę żydowskich osiedli, wiosek, kibuców i dróg komunikacyjnych miedzy nimi, od tego momentu rozpoczęła działania w przejmowaniu terenu wydzielonego przez ONZ pod przyszłe państwo arabskie, jak również międzynarodowej strefy Jerozolimy oraz pustynię Negev. Podział Palestyny który oficjalnie został, przyjęty przez główny nurt syjonistów był zręcznym posunięciem propagandowym. Już kilka lat wcześniej Ben Gurion zapowiadał: Gdy staniemy się siłą dzięki utworzeniu własnego państwa, obalimy podział i zajmiemy całą Palestynę. Państwo nasze będzie tylko początkiem w realizacji syjonizmu, jego zadanie będzie polegało na przygotowaniu dalszej ekspansji. Państwo będzie musiało wykonać to zadanie nie przez wygłaszanie kazań, ale dzięki karabinom maszynowym. Od końca lat 30-tych takie wypowiedzi były bardzo często słyszane z ust przywódcy syjonistów. Nie sugerujemy, że teraz przedstawiamy nasz ostateczny cel, który sięga o wiele dalej, niż cel rewizjonistów - którzy sprzeciwiają się podziałowi. Jestem nie chetny by zrezygnować z wielkiej wizji, ostatecznej wizji która jest organiczną, duchową i ideologiczna częścią składową moich syjonistycznych pragnień. Mówił także: Niepełne żydowskie państwo nie może być końcem, ale dopiero początkiem. Nie możemy poprzestać na tym, możemy osiąść w innych częściach tego kraju i regionu. Najpełniej przyszłe ekspansywne plany Ben Guriona zostały wyrażone w 1938r., gdy mówił: Granice syjonistycznych pragnień zawierają południowy Liban, południową Syrię, całą Cis-Jordanię i Synaj. Takie przedstawienie faktów budzi w izraelskim społeczeństwie sprzeciw, syjonistyczna historiografia przedstawiała przez lata pełne uznanie Bena Guriona dla planu podziału. Od początku lat 80-tych ubiegłego wieku trwa spór wśród historyków izraelskich, gdzie nowi historycy zaprzeczają wizji historii przedstawianej dotychczas w Izraelu. Te syjonistyczne pragnienia mogłbyć zrealizowane jedynie poprez wyeliminowanie arabskiej populacji Palestyny. Józef Weitz przewodniczący Departamentu Osadnictwa Agencji Żydowskiej przedstawiał te plany mówiąc: Między nami musi być jasne, że nie może być żadnego pokoju między dwoma narodami w tym kraju. Nie osiągniemy naszego celu, jeżeli Arabowie nadal będą w tym kraju. Jedynym wyjściem jest przeniesienie wszystkich Arabów do sąsiednich państw. Ani jedna wieś, ani jedna osada nie powinna się ostać. Od października 1947r. Hagana została w pełni zmobilizowana, rozpoczynając walkę z paramilitarnymi oddziałami palestyńskich Arabów. Był to okres, kiedy kampania terroru wymierzona został nie w sposób jednostkowy i incydentalny, lecz jako szeroko zakrojona akcja o podstawie nacjonalistycznej mająca na celu wyczyszczenie Palestyny z ludności nie-żydowskiej. 18 grudnia 1947r. w oddział Hagany zaatakował wioskę al.-Khisas, zginęło 10 osób a 5 zostało rannych. Większość to kobiety i dzieci, które zginęły od ataku granatami i karabinami maszynowymi. W nocy z 31.01 na 01.01.1947r., została zaatakowana wieś Balad Esh-Sheikh przez silny oddział Hagany, który wszedł do wsi ubrany w stroje arabskie. Wrzucano granaty do domów, zginęło 14 Arabów, w tym 10 kobiet i dzieci, 11 osób zostało rannych. 30- 31 stycznia 1947 wieś Balad al-Shaikh (Tel Hanan) została zaatakowana przez wspólny oddział Pierwszego Batalionu Palmachu i Brygady Karmelowej pod dowództwem Haima Avinoama. W tej operacji zginęło ponad 60 osób. Większość ofiar stanowili cywile zamordowani we własnych domach. W nocy z 4 na 5 stycznia 1948 Hotel Semiramida w Jerozolimie został wysadzony w powietrze przez oddział Hagany. 26 osób poniosło śmierć, miedzy innymi hiszpański dyplomata, oraz wiele kobiet i dzieci. W specjalnym śledztwie Brytyjczyków Hagana przyznała się do zamachu twierdząc, że była tam baza oddziałów arabskich. Śledztwo jednak wykazało, iż nie było tam żadnej bazy oddziałów arabskich, a sam zamach był masowym morderstwem niewinnych ludzi. Nocą z 14 na 15 lutego 1948 r. w wiosce Sa'sa' oddział izraelski wysadził ponad 20 budynków wraz z przebywającymi tam mieszkańcami, ponad 60 ofiar śmiertelnych. 15-20 Lutego 1948 Czwarty Batalion Palmachu, pod dowództwem Josefa Tabenkina wkroczył do wioski Qisarya. Wszyscy wieśniacy, którzy nie zdążyli uciec zostali zamordowani. 1-4 Maja 1948 w Ayn al.-Zayntun oraz pobliskich wsiach, w ciągu 3 - 4 dni zdarzyło się pięć osobnych masakr. Trzeci batalion Palmach i batalion OC pod dowództwem Moshe Kelmana wrzucał do domów wieśniaków granaty, siedemdziesięciu pojmanych wieśniaków z rękami związanymi zostało rozstrzelanych. Kelman wyznaczył Netiva Ben - Yehuda by rozwiązał ręce umarłym przed oczekiwaną wizytą Czerwonego Krzyża. W nocy z 13 na 14 Maja 1948 w Abu Susa oddział izraelski pojmał 12 mieszkańców, 10 mężczyzn i 2 kobiety (starsza i młoda). Mężczyźni i starsza kobieta zostali rozstrzelani od razu. Młoda kobieta została wielokrotnie zgwałcona, a następnie zastrzelona. 18 Maja 1948 r. w Akr, w kilka miesięcy po zdobyciu miasta izraelscy żołnierze dokonywali systematycznych mordów na pozostałych w mieście Arabach. Porucznik Petite obserwator ONZ wiedział o zamordowaniu ponad 100 mieszkańców miasta. Dla reszty utworzono specjalne getto w części starego miasta. Opisuje on przypadek Mohammeda Fayeza Soufiego i czterech innych osób, którzy zostali złapani na próbie przedostania się z getta do swojego domu, po dostawieniu pistoletów do skroni zostali zmuszeni do wypicia cyjanku. 20 maja z wioski al-Kabri, uciekli wszyscy mieszkańcy oprócz siódemki dzieci, która się ukryła. Dowódca 2l batalionu Dov Yirmiya ustawił dzieci pod ścianą a następnie rozkazał oddać salwę z karabinu maszynowego. W drodze z wioski wszyscy napotkani na drodze przez ten oddział uchodźcy zostali rozstrzelani salwami z karabinu maszynowego, mężczyźni po przesłuchaniu strzałem w tył głowy. Dowódca brygady po takich operacjach wojskowych doczekał się nominacji na generała brygady. Maj 22 - 23, 1948 w wsi Tantura ponad 200 wieśniaków, głównie młodych ludzi zostało rozstrzelanych przez Brygadę Alexanronii. 11 -12 Czerwca 1948 atakiem na miasto Lydda dowodził major Mosze Dajan. Miasto poddało się. Przez megafon nawoływano ludność miasta do stawienia się w meczecie. Gdy pon Odpowiedz Link Zgłoś
1ja Re: Hagana+ 12.10.05, 17:19 Wychowani ludzie maja zwyczaj podawania zrodla. W innym przypadku jest to zerzniecie. Co w twoim przypadku widac od razu,ze styl artykulu nie jest w stylu takiego przyglupa jak ty. Odpowiedz Link Zgłoś
remekk Re: Hagana+ 12.10.05, 17:21 1ja napisał: > Wychowani ludzie maja zwyczaj podawania zrodla. > W innym przypadku jest to zerzniecie. > Co w twoim przypadku widac od razu,ze styl artykulu nie jest w stylu takiego > przyglupa jak ty. No cóz - mozna porównac styl artykułu i twój koszerny "styl" ... . Odpowiedz Link Zgłoś
samsone A twoj styl do twojego bloga 13.10.05, 10:35 podobny jest i tutaj troche arabskiej nieszkodliwej propagandy. eurojihad.blogspot.com/ Odpowiedz Link Zgłoś
remekk Chyba jednak "islamska" paranoja jest w twoim ... 13.10.05, 14:53 ...przypadku nieuleczalna ... . Odpowiedz Link Zgłoś
1ja Re: Hagana+ 13.10.05, 12:24 Moska remekkowata! Ja mam styl,at jestes zlodziej. Jak i przypuszczalem. Odpowiedz Link Zgłoś
remekk Re: Hagana+ 14.10.05, 07:01 nałogowi zóodzieje oskarzaja tych , których chcą okradac o złodziejstwo . Na to tylko ich stać ... . Odpowiedz Link Zgłoś
polani Re: Hagana+ 14.10.05, 07:21 polacy podarowali hitlerowi 55 Dewizij polakow z sztandartem bialem czerownym z krzyzem hitlerowskim z spisa " dla wasza i nasza wolnosc !" Hiterl kochal polakow bo babcia jego bylo polak Dabrowska Odpowiedz Link Zgłoś
remekk Re: Hagana+ 14.10.05, 07:27 polani napisał: > polacy podarowali hitlerowi 55 Dewizij polakow z sztandartem bialem czerownym z > > krzyzem hitlerowskim z spisa " dla wasza i nasza wolnosc !" > Hiterl kochal polakow bo babcia jego bylo polak Dabrowska Chi chi chi - tego was ucza w chederze ? Odpowiedz Link Zgłoś
polani Re: Hagana+ 14.10.05, 07:31 nie w szkole i ma dowode od swaitkow jeden SSman co byl w Sowjeckiej niewoli na gulagu i Moj Nauczciel pod.chor u Rola Zemierskiego Odpowiedz Link Zgłoś
remekk Re: Hagana+ 14.10.05, 07:33 polani napisał: > nie w szkole i ma dowode od swaitkow > jeden SSman co byl w Sowjeckiej niewoli na gulagu > i Moj Nauczciel pod.chor u Rola Zemierskiego Takie "swaitki" jak ci z Jedwabnego ... . I taka tez koszerna "prawda" . Odpowiedz Link Zgłoś
polani Re: Hagana+ 14.10.05, 07:44 wiemy ze zydy sie sami zabialiw kielce i jedwabnie polcy tylko krecili film i zyja na zydowska nieruchomosci Odpowiedz Link Zgłoś
remekk Re: Hagana+ 14.10.05, 07:48 sami to robicie najbardziej ohydny biznes w historii swiata . Ale chyba troche pzregieliście i tym razem wam nie wyjdzie ... . Odpowiedz Link Zgłoś
polani Re: Hagana+ 14.10.05, 08:04 ja juz wam proponowalem zaplace 5 tys Mraek i zaszczelam wasza rodzine ale goje gnoje nie chca taki geszeft Odpowiedz Link Zgłoś
remekk Re: Hagana+ 14.10.05, 15:53 > ja juz wam proponowalem zaplace 5 tys Mraek i zaszczelam wasza rodzine ale goje > > gnoje nie chca taki geszeft Fredziu koszerny pedziu - oceniasz innych w/g swoich . Tylko twoi byli tak wyjatkowi , ze pędzili swoje rodziny do gazu . I w dodtaku za o wiel mniejsza cenę ... . Odpowiedz Link Zgłoś
polani Re: Hagana+ 14.10.05, 19:38 niemcy zasrzelili moja rodzine a polcy wszytko rabowali i pomogli niemca Odpowiedz Link Zgłoś
remekk Re: Hagana+ 15.10.05, 11:47 > niemcy zasrzelili moja rodzine a polcy wszytko rabowali i pomogli niemca "Wytłumaczenie" typowe dla zdizczałych zbrodniarzy z Kresów i z Ubowni ... . Odpowiedz Link Zgłoś
remekk Re: Hagana+ 14.10.05, 15:53 > ja juz wam proponowalem zaplace 5 tys Mraek i zaszczelam wasza rodzine ale goje > > gnoje nie chca taki geszeft Fredziu koszerny pedziu - oceniasz innych w/g swoich . Tylko twoi byli tak wyjatkowi , ze pędzili swoje rodziny do gazu . I w dodtaku za o wiel mniejsza cenę ... . Odpowiedz Link Zgłoś
i-love-2-bike Re: Hagana+ 14.10.05, 19:40 polani napisał: > no arbs no terror cheap fuel no fredzio,no arap,no problems in the world=cheap fuel.that is correct. Odpowiedz Link Zgłoś
mmkkll Re: Hagana+ 14.10.05, 18:58 A co np. gdy jakiś Arab wpadnie na taki pomysł w stosunku do twojej rodziny, na dodatek nie płacąc? To też chyba uczciwe? Ja w każdym razie płakać nie będę po takim zrealizowanym interesie. Odpowiedz Link Zgłoś
grzegorz1948 Re: 1jaja 14.10.05, 20:56 > Wychowani ludzie maja zwyczaj podawania zrodla. > W innym przypadku jest to zerzniecie. > Co w twoim przypadku widac od razu,ze styl artykulu nie jest w stylu takiego > przyglupa jak ty. Masz w zupelnosci racje ze Dana i Ta cala banda jest zle wychowana bo linkow do zrodel to deczekac sie nie mozna! Odpowiedz Link Zgłoś
bagarmosen Re: 1jaja 15.10.05, 17:25 czy takie żródło może być: www.bezuprzedzen.pl/historia/deiryassin01.shtml Odpowiedz Link Zgłoś
grzegorz1948 Re: bagarmosen 15.10.05, 23:24 Co ty za glupstwa podajesz i to bez parafy Dany? Odpowiedz Link Zgłoś
polani Re: Zydzi w armii niemiec hitlerowskich 14.10.05, 19:37 zars powiesz ze zydi mnieli glownego polowego Rabina tak samo jak w WP goju gnoju Odpowiedz Link Zgłoś
oregon_state Re: Zydzi w armii niemiec hitlerowskich 14.10.05, 19:44 Ty przypadkiem nie jestes ten pajac z oregonu? Odpowiedz Link Zgłoś
polani Re: Zydzi w armii niemiec hitlerowskich 14.10.05, 21:42 nie jestem narazie w Arizonie Odpowiedz Link Zgłoś
oregon_state Re: Zydzi w armii niemiec hitlerowskich 14.10.05, 21:47 Ale pajacem juz jestes! polani napisał: > nie jestem narazie w Arizonie Odpowiedz Link Zgłoś
polani Re: Zydzi w armii niemiec hitlerowskich 15.10.05, 06:52 tak to jest z polakami jak im sie prawde sie mowi "Jestes Pajacem !" Odpowiedz Link Zgłoś
pndzelek Re: Zydzi w armii niemiec hitlerowskich 16.10.05, 01:00 heh nastepny cwiercinteligent ktory reaguje na hasla a o tresci nie ma najmniejszego pojecia /to dziwne ze ponoc sa wszyscy wyjatkowo inteligentni a czytac nie potrafia i jezykow obcyh nie znaja :)/ btw. chlopku roztropku to praca zolnierza idf ktorego nikt poza wami za antysemite nie oznaczyl Odpowiedz Link Zgłoś
abstrakt2003 Re: Zydzi w armii niemiec hitlerowskich 15.10.05, 07:28 www.forum-znak.org.pl/index.php?t=przeglad&id=1971 Odpowiedz Link Zgłoś
abstrakt2003 Re: Zydzi w armii niemiec hitlerowskich 15.10.05, 07:31 tygodnik.onet.pl/1596,1236030,felieton.html Odpowiedz Link Zgłoś
polani Re: Zydzi w armii niemiec hitlerowskich 15.10.05, 07:54 polacy sluzyli hitleraw jedwabnie i w kielce Odpowiedz Link Zgłoś
abstrakt2003 200 tyś Żydów walczyło za Hitlera! 15.10.05, 08:31 A twój tato był jednym z nich! Odpowiedz Link Zgłoś
polani Re: To 20 DP!!!!!!!!!!!!!!!!! 15.10.05, 23:27 jak bybylo tak doze to bys mi juz na berlin marszelowali Odpowiedz Link Zgłoś
grzegorz1948 Re: Fredzio Danusia ci juz czysta pieluszke zalozy 15.10.05, 23:44 Niech ci jeszcze na dobranoc cos poczyta zeby ci sie lepsze czasy przypomnialy! forum.wprost.pl/ar/?O=394080 www.polonica.net/Przedsiebiorstwo_Holokaust.htm Niech ci sie diabelki przysnia Dobranoc Odpowiedz Link Zgłoś
polani Re: Fredzio Danusia ci juz czysta pieluszke zaloz 16.10.05, 00:57 gojska chucpa psedo histpryczna prawda Yad va shem ma inne dokumenty jak 55 dewizij polakow sluzyli adolfa potem te polacy mogli z hitlerowskimy papierami usiedlic w NRF hitelr nie zapomnil swoich sojuznikow Norman Davis nauczyl sie klamac od swoje zony polki Odpowiedz Link Zgłoś
pndzelek Re: Fredzio Danusia ci juz czysta pieluszke zaloz 16.10.05, 01:04 jak mowisz o tym ze hitler nie zapomnial swoich sojusznikow to czemu im nadawal tytyly aryjczykow tata ? wujek ? "Half-Jew" and later Luftwaffe General Helmut Wilberg; Hitler declared him Aryan in 1935. (Military awards: Hohenzollern's Knight's Cross with Swords, EKI, EKII.) "Half-Jew" and field-marshal Erhard Milch (left) with General Wolfram von Richthofen. Hitler declared Milch Aryan. He was awarded the Ritterkreuz for his performance during the campaign in Norway in 1940. Odpowiedz Link Zgłoś
polani Re: Fredzio Danusia ci juz czysta pieluszke zaloz 16.10.05, 02:34 jaki bybyli takie zydy co hitlerem paktowali to juz nie zyli mamy dobry mossad aby powiesic waszych hitlerowcow by nie starczyli drzewa w lasach polskich Odpowiedz Link Zgłoś
remekk Re: Fredzio Danusia ci juz czysta pieluszke zaloz 16.10.05, 12:35 > jaki bybyli takie zydy co hitlerem paktowali to juz nie zyli mamy dobry mossad Wszyscy oni -podobnie jak zdiczali zbrodniarze tp w/g fredziów - pedziów - - holocaust surviwor . Zresztąpodobnie jak ci copoganialis woich do gazu z zangażowaniem zadziwiającym nawet hitlerowców ... . Odpowiedz Link Zgłoś
1ja Re: Fredzio Danusia ci juz czysta pieluszke zaloz+ 16.10.05, 15:36 Durniu jeden,czy nie mozesz napisac tak,by prosty czlowiek zrozumiec mogl gledzenie twoje? Odpowiedz Link Zgłoś
remekk Re: Fredzio Danusia ci juz czysta pieluszke zaloz 16.10.05, 20:22 1ja napisał: > Durniu jeden,czy nie mozesz napisac tak,by prosty czlowiek zrozumiec mogl > gledzenie twoje? Mosiek - prostaczek nie rozumie ... . Nic to - dlatego udzielasz se na polskojęzycznych forach żeby trochę więcej rozumieć ... . Odpowiedz Link Zgłoś
polani Re: Fredzio Danusia ci juz czysta pieluszke zaloz 16.10.05, 17:38 polacy byli w obozach "kapos" W izraelu jest kara smierci dla takich kapos u was w eropiej dostja takie emeryture Odpowiedz Link Zgłoś
dan34bratdany33 Re: Fredzio Danusia ci juz czysta pieluszke zaloz 16.10.05, 18:08 polani napisał: > polacy byli w obozach "kapos" > W izraelu jest kara smierci dla takich kapos u was w eropiej dostja takie > emeryture Widze fredzio ze znasz tez historie swego pomiotu wysmienicie.Czy moglbys doksztalcic dane? Kapo-fredzio w obozach zaglady dostawali za zadanie poganianie swoich do komor ci co sie starali najlepiej mieli troche dluzej szanse przezyc.Jakbys dziadu i odpadzie po tych pomiotach mial troche szacunku dla tych ofiar i ofiar ludzi ktorzy byli zmuszeni do roli kapo to bys takich pomyj nie pisal. Odpowiedz Link Zgłoś
grzegorz1948 Re: Fredzio Danusia ci juz czysta pieluszke zaloz 16.10.05, 22:03 Masz racje Fredzio ze Mosad dziala sprawnie Dlatego poslij ich do tych bankow bo sie maja one dalej dobrze i powywieszaj tych ktorzy dawali kredyty hitlerowi na cyklon B. www.kki.krakow.pl/piojar/polemiki/novus/hitler/hitl5.html A to masz znow na dobranoc zeby ci sie diabelki przysnily Odpowiedz Link Zgłoś
remekk Re: Fredzio Danusia ci juz czysta pieluszke zaloz 17.10.05, 09:11 grzegorz1948 napisał: > Masz racje Fredzio ze Mosad dziala sprawnie Dlatego poslij ich do tych bankow > bo sie maja one dalej dobrze i powywieszaj tych ktorzy dawali kredyty hitlerowi > na cyklon B. > www.kki.krakow.pl/piojar/polemiki/novus/hitler/hitl5.html > A to masz znow na dobranoc zeby ci sie diabelki przysnily Tych - podobnie jak i tych , którzy z zadowoleniem przyglądali się jak "balast" obciążający "wybrańców" jest likwidowany - raczej nie ruszą ... . Odpowiedz Link Zgłoś
grzegorz1948 Re: Remekk 19.10.05, 00:06 Masz racje ale jak sie powiedzialo A to musi sie tez powiedziec B.Historia to sa rzeczy ktore byly i minely i juz nic nie da sie zmienic.Nie wiem czy wiesz o tym ze ta slynna firma komputerowa IBM utworzyla dla Hitlera system rejestracji Zydow.Teraz oczywiscie nikt o tym "nie slyszal".Tak samo nieboszczyk Bubis swoje bogactwo zawdzieczal za transwery zlota oswiecimskiego z Szwajcarii do Niemiec a w rzeczywistosci do firmy Degussa produkujacej cyklon B( ta afera z pomnikiem ofiar w Berlinie).Zreszta te same banki niemieckie udzielaly w czasie rewolucji pazdziernikowej Leninowi( jest nawet film dokumentalny ktory pokazywali przed paroma latmi na Phenixie) Odpowiedz Link Zgłoś
samsone w koncu Polakow wiecej za Hitlera wlaczylo 18.10.05, 23:10 oprocz tych 340 tys Volksniemcow to tez nie nalezy zapomniec ,ze w Reichu zylo w tym czasie 7 milionow potomkow Polakow( drugiej i trzeciej generacji) ,ktorzy do Niemiec na saksy wyjechali, nawet czesc niemieskich generalow miala polskie nazwiska( jak sie ten nazywal, ktory Powstancom z AK w sierpniu w warszawie tak czynnie pomagal), skad je wziela, moze je kupila.Dobre jest to tez ,ze czesc Polskich Niemcow w latach 1934-36 swoje nazwiska zniemczyla z baranickiego brandt powstal, z Jastrzebskiego Falkenberg itd. Cos sie o tych Polakach bardzo czesto zapomina, tylko sie o nich pamieta jak sie o polskich kolkach gymnastycznych mowi... Odpowiedz Link Zgłoś
remekk Re: w koncu Polakow wiecej za Hitlera wlaczylo 19.10.05, 10:18 Oczywiście , ze część Polaków asymilowała się z Niemcami - waszych to także dotyczyło . Hitler , który pełna garścia zaczerpnął z wasej cywilizacji -równeiż biologizm stwierdził , ze Polacy tak dobrze bronili sie w 39 bo mieli "niemieckich" generałów - miał na mysli min Szyllinga , Thomme , Rómmla i innych . To zjawisko było jak najbradziej obustronne ... . Odpowiedz Link Zgłoś
polani Re: Zydzi w armii niemiec hitlerowskich 18.10.05, 22:58 W maju 1939 r. minister spraw zagranicznych Rzeczypospolitej Jozef Beck powiedzial: „Pokoj jest rzecza cenna i pozadana, ale pokoj – jak prawie wszystkie sprawy tego swiata – ma swoja cene. My, Polacy, nie znamy pojecia pokoju za wszelka cene . Jest jedna tylko rzecz w zyciu ludzi, narodow i panstw, ktora jest bezcenna. Ta rzecza jest honor a ten polak byl najkoncy szpieg Hitlerowski mnial niemcka kochanke z Adolfa Abwheru Tak oni wojowali dla nasa polske Odpowiedz Link Zgłoś
wesoly33 Re: Zydzi w armii niemiec hitlerowskich 19.10.05, 00:19 nie tylko w armii www.jerzyrobertnowak.com/ksiazki/zbrodnie_ub.htm#I._Szefowie_syndykatu_zbrodni Odpowiedz Link Zgłoś
polani Re: Zydzi w armii niemiec hitlerowskich 19.10.05, 01:41 900 tys polakow wojowali w ramach hitlerowskich od 39 rocku tylko 7 dewizij w ramach sojuznikow i wiekszosc byli WPL polska grala samo role jak slowakia wlochy austryjaci rumuni wegry francuzi belgi holanderzy i finlandia Odpowiedz Link Zgłoś
dan34bratdany33 Re: Zydzi w armii niemiec hitlerowskich 19.10.05, 08:19 polani napisał: > 900 tys polakow wojowali w ramach hitlerowskich od 39 rocku > tylko 7 dewizij w ramach sojuznikow i wiekszosc byli WPL > polska grala samo role jak slowakia wlochy austryjaci rumuni wegry > francuzi belgi holanderzy i finlandia > A to ciekawe,tego to nie wiedzialem czy mozesz podac zrodla polani? Odpowiedz Link Zgłoś
polani Re: Zydzi w armii niemiec hitlerowskich 19.10.05, 08:59 Archiwy wehrmachtu SS i KGB 55 dewizij polakow sluzylo u hitlera kolo 900 tys polakow z Reichu i RP Odpowiedz Link Zgłoś
polani Re: Zydzi w armii niemiec hitlerowskich 19.10.05, 09:02 Byl nawet taki Mieczyslaw Kaminski z Poznania co mordowal swoich w powstaniu 44 rocku, pelno polakow z kresy byli w Armi Generala Walasowa 17 Dewizij ostatni dzien wojny wyzwolili Prag aby rachmunes od amerykaninow odczekac i udali im sie Odpowiedz Link Zgłoś
wesoly33 Re: Zydzi w armii niemiec hitlerowskich 19.10.05, 21:26 metek kaminski pol niemiec pol rosjanin Odpowiedz Link Zgłoś
polani Re: Zydzi w armii niemiec hitlerowskich 19.10.05, 22:46 co gow do pie Polak patriota byl i tez SSman Odpowiedz Link Zgłoś
grzegorz1948 Re: Fredzio 19.10.05, 15:43 A w jakiej randze byl twoj rodzic w twierdzy Breslau? Odpowiedz Link Zgłoś
polani Re: Fredzio 19.10.05, 22:45 moj tatus wyzwolil dla polakow breslau a oni go wypedzili do erec israel i siedza na nasze koszty w Breslau Odpowiedz Link Zgłoś