Gość: jojo IP: *.proxy.aol.com 07.10.02, 03:52 to najgorsze smrody na tym forum,porzaluja jeszcze za swoje grzechy te staruchy. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kochanka Re: Helga i kochanka 07.10.02, 04:04 Gość portalu: jojo napisał(a): > to najgorsze smrody na tym forum,porzaluja jeszcze za swoje grzechy te > staruchy. www2.gazeta.pl/forum/794674,30353,794652.html?f=50&w=3186982 Odpowiedz Link Zgłoś