kolargolo 13.06.06, 10:00 Niemcy sa coraz lepsi w wymazywaniu swojej przeszlosci. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jb_forum ''SZ'': Żółte kartki dla ZDF za dowcipy o Polakach 13.06.06, 10:00 Polacy przestępcy?? A co oni robili w latach 1939 - 1945?? Odpowiedz Link Zgłoś
frant3 Re: ''SZ'': Żółte kartki dla ZDF za dowcipy o Pol 13.06.06, 10:09 Jak to co?! Podróżowali po Europie w celach turystycznych. -- Frant - humor, satyra, krytyka Odpowiedz Link Zgłoś
bujacznik Re: ''SZ'': Żółte kartki dla ZDF za dowcipy o Pol 13.06.06, 10:50 na pewno te żarty nie wzięły się z niczego i moim zdaniem zamiast się oburzać, najlepiej było by się odwdzięczyć takimi samymi żartami w stosunku do Niemców i pokazać jak to boli mimo wszystko klimat i hasło promowane przez Niemcy na MŚ zobowiązują do powstrzymywania się od takich wypowiedzi przynajmniej na okres trwania turnieju Odpowiedz Link Zgłoś
pozlotemu Re: Narod zbrodniarzy 13.06.06, 13:23 Nie ma takiej rodziny w Niemczech, ktora nie mialaby bliskich w formacjach hitlerowskich mordercow. Wyjatek BenedyktaXVI potwierdza te regule. Niemcy to genetycznie narod zbrodniarzy. Dlatego prace nad poprawa ich genetyki nie powinny byc ograniczane. To jedyna szansa na ich poprawe. Odpowiedz Link Zgłoś
tekameka po zakończeniu II WŚ padła propozycja sterylizacji 13.06.06, 13:34 Niemek. O ile sie nie mylę , była to amerykańska propozycja. W ten sposób chciano raz na zawsze rozwiązać problem niemiecki w Europie. Czytałem o tym w jakiejś książce o II wojnie, natomiast w internecie nie natrafiłem na ślad takiej propozycji, może ktoś natrafił ??? Odpowiedz Link Zgłoś
jarsson Plan Morgenthau-a 13.06.06, 17:20 tekameka napisał: > Niemek. O ile sie nie mylę , była to amerykańska propozycja. W ten sposób chcia > no raz na zawsze rozwiązać problem niemiecki w Europie. Czytałem o tym w jakiej > ś książce o II wojnie, natomiast w internecie nie natrafiłem na ślad takiej pro > pozycji, może ktoś natrafił ??? Byl taki Plan Morgenthau-a : en.wikipedia.org/wiki/Morgenthau_plan ktory moze w swojej radykalniejszej wersji roboczej przewidywal opcje sterylizacji, ale w pozniejszej wersji chodzilo o plan okupacji Niemiec po wojnie z przeksztalceniem w panstwo agrarne (=calkowita likwidacja przemyslu). Jar Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: Plan Morgenthau-a 13.06.06, 19:09 Gdyby Gerdzio Schröder porządził jeszcze jedną kadencję, to Niemcy wyzbyłyby się przemysłu same. Ponieważ jednak SPD stanowi tylko połowę rządu koalicyjnego, deindustrializacja Niemiec będzie trwać kadencje dwie. Odpowiedz Link Zgłoś
taziuta Re: ''SZ'': Żółte kartki dla ZDF za dowcipy o Pol 13.06.06, 10:13 Wiadomo co robili, ale czy to w czymś usprawiedliwia przestępców Polaków? Przestępstwo to przestępstwo, niezależnie czy popełnione przez Polaka czy Niemca! A co do dowcipów, to rzeczywiście należy się za nie żółtak kartka. I wcale nie jest dla nich usprawiedliwieniem to, że w Polsce też można znaleźć paru prymitywnych "kabareciarzy". jb_forum napisał: > Polacy przestępcy?? A co oni robili w latach 1939 - 1945?? Odpowiedz Link Zgłoś
rzabba Re: ''SZ'': Żółte kartki dla ZDF za dowcipy o Pol 13.06.06, 11:10 jb_forum napisał: > Polacy przestępcy?? A co oni robili w latach 1939 - 1945?? ----------------- bronili sie przed polskimi bandytami i odzyskiwali to co im sie zawsze nalezalo. a nalezalo sie absolutnie wszystko co sie dalo zaladowac przetrasportowac do rzeszy, od najdroniejszych przedmiotow osobistego uzytku, nawet fragmentow ludzkich cial, wszystko, absolutnie wszystko! polscy zlodzieje? typowa niemiecka skromnosc. Odpowiedz Link Zgłoś
arius5 A moze Niemcy chca zyc normalnie ? 13.06.06, 13:16 I nie maja ochoty umartwiac sie z powody zbrodni swoich dziadkow ? Za to Polacy widza caly sens zycia w rozliczaniu przeszlosci. Uwazajcie tylko, zeby ogladajac sie za siebie nie przyjebac pyskiem w mur. Odpowiedz Link Zgłoś
keradk true indeed 13.06.06, 10:01 porownanie wartosci skradzionych rzeczy przez niemcow i polakow wychodzi kiepsko ze strony niemcow...gdzie bursztynowa komnata??? Odpowiedz Link Zgłoś
tytus41 ''SZ'': Żółte kartki dla ZDF za dowcipy o Polakach 13.06.06, 10:06 Wybaczamy im, ponieważ przeciętny Polak ma i tak dwa razy wyższy iloraz inteligencji od Niemca. Odpowiedz Link Zgłoś
alex-alexander Re: ''SZ'': Żółte kartki dla ZDF za dowcipy o Pol 13.06.06, 10:23 Ale i tez wiecej kradnie. Kradnie wszystko: przewody miedziane zabezpieczajace ruch pociagow, znaki drogowe, wlazy do studzienek kanalowych, bariery z mostu, szyny kolejowwe i tramwajowe, lusterka samochodowe, kolpaki, cale wiaty z przystankow (aluminium). I oszukuje sie: olej roslinny do masla, odpady z rzezni do kielbas, stare tluszcze do ciastek, skore (zamiast miesa)do konserw "miesnych", paliwo na stacjach benzynowych "ulepsza sie", do twardych serow dodaje sie margaryne, do pierogow ruskich wiecej ziemniakow a mniej sera, wbija sie wode (do 60% wagi)szynek, piecze sie chleb z najgorszych gatunkow maki (chleb na drugi dzien rozpada sie). A jak jest z przekupstwem, z braniem lapowek? Oto jest wyzszosc Polakow nad Niemcami czy innymi cywilizowanymi narodami. Odpowiedz Link Zgłoś
przemek.romanowski Re: ''SZ'': Żółte kartki dla ZDF za dowcipy o Pol 13.06.06, 11:25 idiota Odpowiedz Link Zgłoś
rzabba Re: ''SZ'': Żółte kartki dla ALEx alexander 13.06.06, 11:29 alex-alexander napisał: > Ale i tez wiecej kradnie. Kradnie wszystko: przewody miedziane zabezpieczajace > ruch pociagow, znaki drogowe, wlazy do studzienek kanalowych, bariery z mostu, > szyny kolejowwe i tramwajowe, lusterka samochodowe, kolpaki, cale wiaty z > przystankow (aluminium). I oszukuje sie: olej roslinny do masla, odpady z > rzezni do kielbas, stare tluszcze do ciastek, skore (zamiast miesa)do > konserw "miesnych", paliwo na stacjach benzynowych "ulepsza sie", do twardych > serow dodaje sie margaryne, do pierogow ruskich wiecej ziemniakow a mniej sera,wbija sie wode (do 60% wagi)szynek, piecze sie chleb z najgorszych gatunkow > maki (chleb na drugi dzien rozpada sie). A jak jest z przekupstwem, z braniem > lapowek? Oto jest wyzszosc Polakow nad Niemcami czy innymi cywilizowanymi > narodami. ------------------ twoja lista blednie przy wyczynach narodu niemieckiego. im dorownac moze tylko jeden narod, a moze dwa lub trzy. deutschland uber alles. zlodzieje sa wszedzie, ale tacy jak wy to nie. Odpowiedz Link Zgłoś
fer-de-lance Niestety, mylisz sie 13.06.06, 10:52 www.ue.krakow.pl/?MODE=uenpras&TYPE=show&art_id=4800 A nawet gdyby tak bylo, to i tak racje ma alex-alexander Odpowiedz Link Zgłoś
mon.dan Re: ''SZ'': Żółte kartki dla ZDF za dowcipy o Pol 13.06.06, 12:09 mają chłopaki ciśnienie, same poczwary dookoła, a jak już coś ładniejszego to po operacjach plastycznych, strach tknąć. Odpowiedz Link Zgłoś
jerzy-j Re: ''SZ'': Żółte kartki dla ZDF za dowcipy o Pol 13.06.06, 10:17 A kto mi da żółtą kartkę ? Też opowiadam dowcipy o Polakach. Czy może Polak opowiadający dowcipy o Polakach jest OK, a Niemiec nie jest OK ? Trochę poczucia humoru i mniej kompleksów życzę moim zaszczutym Rodakom... Odpowiedz Link Zgłoś
krystian71 a kogo te dowcipy obchodza 13.06.06, 10:21 jak ktos chce sie na sile dowartosciowac, to Bog z nim, widac na sile tego potrzebuje Odpowiedz Link Zgłoś
perro69 samo sobie nastrzelaliśmy samobójów... 13.06.06, 10:22 polacy wykonali gargantuiczną pracę nad wizerunkiem polaka jako złodzieja samochodów i bezmyślnego chuligana. kilka pokoleń niewykształconych chamów kradnących w sklepach i na ulicach wszystko co w łapy wpadło wyrobiło nam taki image. z drugiej strony niezbyt lotni niemcy uwielbiają uproszczenia i bez żadnej refleksji po prostu takie idiotyzmy ich śmieszą. love it or leave it ;) Odpowiedz Link Zgłoś
com_ment Re: samo sobie nastrzelaliśmy samobójów... 13.06.06, 10:51 Tak ale zauważ że to dzięki takim szwabom i ruskom. Ciągle byliśmy przyuczani do złodziejki, nie da się tego powiedzieć o wandaliźmie. Przez setki lat ciągle musieliśmy kraść by żyć i cwaniakować by nie pojść do piachu. To zostaje na długie pokolenia i nie da się szybko wykorzenić. Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: samo sobie nastrzelaliśmy samobójów... 13.06.06, 12:09 Czy to pod niemieckim i rosyjskim (a może amerykańskim i chińskim?) przymusem Polacy wybrali do sprawowania władzy nazistę Giertycha, napaleńców Kaczyńskich i złodzieja Leppera? Odpowiedz Link Zgłoś
maurel Re: ''SZ'': Żółte kartki dla ZDF za dowcipy o Pol 13.06.06, 10:24 Jedźcie do niemiec - majątek Waszych dziadków juz tam jest Odpowiedz Link Zgłoś
otis_tarda Niech się ten pajac Majewski wysili 13.06.06, 10:27 i opowie parę równie chamskich dowcipów o Niemcach. Akurat to jego poziom, a będziemy mogli się zrewanżować. Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 dlaczego Polski wywiad nie odstrzeli kilku 13.06.06, 10:31 dla przykladu?? Odpowiedz Link Zgłoś
pawel004 Re: ''SZ'': Żółte kartki dla ZDF za dowcipy o Pol 13.06.06, 10:38 Amerykanie tez nabijaja sie z Polakow i to chyba nawet w wiekszym stopniu... Nie wspominaja nic o kradzeniu ale o tym, ze Polacy sa glupi :) Odpowiedz Link Zgłoś
roro68 Re: ''SZ'': Żółte kartki dla ZDF za dowcipy o Pol 13.06.06, 10:48 Polska obrona za pomocą dowcipu o zegarku Wojtusia z 1938 roku wydaje się mocna, ale jest kompletnie bezsensowna, bo gdy Niemcy kpią z polskiego złodziejstwa, mówią o żyjących Polakach a my oskarżamy wprawdzie słusznie, ale tylko duchy ich przodków. Jeśli niemieckie dowcipy wywołują aż takie oburzenie w Polsce, to dlatego, że sami wiemy, że Polacy kradną, wstydzimy się tego, spychamy pod dywan i to nas boli. Odpowiedz Link Zgłoś
rzabba Re: ''SZ'': Żółte kartki dla RORo68 13.06.06, 11:41 roro68 napisał: ... > Jeśli niemieckie dowcipy wywołują aż takie oburzenie w Polsce, to dlatego, że > sami wiemy, że Polacy kradną, wstydzimy się tego, spychamy pod dywan i to nas > boli. --------- nie dlatego, ze wstydzimy sie. nie mamy sie czego wstydzic. zlodzieje sa w kazdym narodzie, a zwlaszcza tam, gdzie panuje nierownosc i ograniczone mozliwosci wypracowania sobie pozycji w zyciu uczciwymi sposobami. co oburza to niemiecka bezczelnosc. przeciez to oni wlasnie kradli i rabowali na skale niespotykana. przeciez to oni wlasnie sa narodem zlodziei, rabusiow i bandytow. tak bylo przez wieki, a historia kolem sie toczy. Odpowiedz Link Zgłoś
repres1 A co ma do tego martyrologia? 13.06.06, 10:42 Są dowcipy dobre, są i denne. Dowcip denny: "Znam polską reprezentację. W ubiegłym roku tynkowali mi dom.". Dowcip dobry: "Czym różni się polskie wesele od polskiego pogrzebu? Tym, że na polskim pogrzebie jest mniej pijanych.". Ja nie czuję się dotknięty dobrym dowcipem o Polakach. Stereotypy istniały, istnieją i będą istniały. Oczywiście zmieniają się i będą się zmieniać. Co do stereotypu Polaka-złodzieja odpowiem tylko, że (z racji wykonywanego zawodu) nie spotkałem Polaka, o którym bym wiedział, że okradł Niemca. Spotkałem natomiast kilkunastu Polaków, którzy zostali okradzeni przez Niemców. My sami śmiejemy się z innych nacji raz na wyższym, raz na niższym poziomie dowcipu. Różnica polega na tym, że gdyby w naszej telewizji pojawiły się dowcipy o Niemcach, Rosjanach czy innych nacjach, odebralibyśmy to jako pierdnięcie w salonie: nie wypada. Widać mamy więcej taktu i poszanowania dla innych narodów. To dobrze - czegoś się można od nas nauczyć. Ja cieszę się, że potrafimy śmiać się z siebie. To wielce pożyteczna cech - pomaga nabrać dystansu do chwilowych problemów i rozwiązywać te trwające dłużej. Dlatego wierzę w Polskę i Polaków. Odpowiedz Link Zgłoś
rzabba Re: A co ma do tego martyrologia? REPres1 13.06.06, 11:45 repres1 napisała:... > Spotkałem natomiast kilkunastu Polaków, którzy zostali okradzeni przez Niemców. ... ------------ a ja spotkalam caly narod Odpowiedz Link Zgłoś
repres1 Re: A co ma do tego martyrologia? REPres1 13.06.06, 14:40 Za to pod Grunwaldem daliśmy im łupnia. Jestem przeciwnikiem ideologii, że okraść złodzieja to nie grzech. Jestem również przeciwnikiem używania pamięci ofiar II wojny światowej do konfrontacji z płaskim dowcipem. Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: A co ma do tego martyrologia? 13.06.06, 12:01 A ja słyszałem ten dowcip o weselu i pogrzebie ale w odniesieniu do Szwedów i Finów. Odpowiedz Link Zgłoś
popula Re: ''SZ'': Żółte kartki dla ZDF za dowcipy o Pol 13.06.06, 10:43 Pan Urban, jako rezydent, prezentuje krytyczną opinię takich żartów nt. Polski i Polaków. Będąc u siebie, pewnie by zrywał boki ze śmiechu jak większość jego rodaków. Jeszcze wiele lat upłynie, zanim zaczniemy być postrzegani za Odrą jak normalni ludzie o których myśli się jako o partnerach, a nie chłopcach do bicia. Pokolenie, które kształtuje opinię o Polakach w Niemczech, to nie młodzież, a dorośli ludzie. To oni tworzą media i decydują o ich kształcie. Prawda jest taka, że nadal dostarczamy im pożywki do takich żartów, a poza tym dobrze mieć kogoś kogo można obarczyć za swoje winy (nawet te dawne). Odpowiedz Link Zgłoś
emkas76 Najlepsze rozwiazanie.... 13.06.06, 10:51 Najlepszym co by sie moglo stac w tej sytuacji to zwyciestwo nad Niemcami jutro! Ale nie wiem czy nasze orly maja na tyle dumy i honoru. A jak juz maja przegrac to niech zagraja tak, zeby zetrzec z niemieckiej twarzy ten usmieszek wyzszosci. Odpowiedz Link Zgłoś
grba Re: ''SZ'': Żółte kartki dla ZDF za dowcipy o Pol 13.06.06, 10:51 Niemiec do mnie: "wy też opowiadacie o nas dowcipy"; ja do Niemca: "ale nie w telewizji publicznej". Kochani, negatywne postrzeganie Polaków stanowi część niemieckiej tożsamości i nie zmieni się ono, dopóki nie zacznie przynosić wymiernych strat Niemcom. Odpowiedz Link Zgłoś
toja3003 czemu my ciągle płaczemy a nie zrobimy 13.06.06, 10:57 takiego kabaretu o tych konkretnie panach "kabareciarzach"? Przedstawić ich dowcipnie jako faszystów, którzy nakradli w Polsce w czasie wojny czy coś takiego i im się zaraz odechce albo pokazać jako leworęcznych "fachowców", którzy nawet domu sami sobie nie potrafią wytynkować itp. Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: czemu my ciągle płaczemy a nie zrobimy 13.06.06, 11:58 To nie dowcip ale fakt: W Niemczech hydraulik od zimnej wody musi mieć zdane inne egzaminy rzemieślnicze niż hydraulik od ciepłej wody. Podobnie w przemyśle samochodowym: Monter prawych drzwi nie może być zatrudniony na stanowisku montera lewych drzwi, bo układ zbiorowy i związki zawodowe nie pozwolą. Odpowiedz Link Zgłoś
toja3003 no więc właśnie, ja się tam na ichnich przepisach 13.06.06, 13:43 nie znam ale są ludzie, którzy znają takie przykłady jak twój i z tego można też kabaret i dowcipy robić albo po prostu ignorować ale nie pultać się, bo to nie jest metoda. Odpowiedz Link Zgłoś
12apostol Prokurator! nie jakies kartki! 13.06.06, 11:03 I co, że dostaną kartki? Obrażający będą się tylko śmiać. Tu musi działać prokurator. Liczę, że mabasador zawiadomi kogo trzeba, a przy okazji oskarży państwo niemieckie o bierność i sprzyjanie postawom ksenofobicznym. Przypominam, że te brudy nadała niemiecka telewizja publiczna. Odpowiedz Link Zgłoś
justas32 Re: Prokurator! nie jakies kartki! 13.06.06, 11:08 Moja ciocia przeżyła Oświęcim. Może im przypomnieć że nie musielibyśmy tynkować im domów gdyby nasi dziadkowie nie byli przez NICH wymordowani a kraj obrócony w ruinę. Oni bardzo szybko o tym zapomnieli - ich młode pokolenie się z tym nie identyfikuje. Jakie to wzruszające ... Odpowiedz Link Zgłoś
schwarzer_peter Re: ''SZ'': Żółte kartki dla ZDF za dowcipy o Pol 13.06.06, 11:08 Nie jestem szczęśliwy z powodu tych kawałów. Ale Niemcy mają dosyć niewyparzone gęby. To dotyczy również ich samokrytyki. Takiej jak np. zespołu "Die Prinzen" w piosence "Deutschland". Tutaj Niemcy mówią o sobie, że są dobrzy w biciu po mordzie, podkładaniu ognia, nienawiści do obcokrajowców i jednoczesnych sex-urlopów w Tajlandii. Czy Polacy są już zdolni do takiej samokrytyki ? Czy zwrotu z tejże piosenki: "Bóg pocałował Ziemię tylko w jedno miejsce - tam gdzie są Niemcy", byliby Polacy zdolni w stosunku do siebie użyć ? Stanisław Lem np. w jednym ze swoich ostatnich wywiadów ubolewał z powodu złodziejstwa Polaków. I nie chodziło mu o pojedyńcze przypadki, lecz o ogólną tolerancję złodziejstwa. Jako przykład podał na zorganizowane w różnych krajach europejskich testy z zostawioną w miejscu publicznym walizką, która miała imitować podłożoną bombę. Tylko w jednym mieście europejskim nie doszło do alarmu - w Warszawie. Tutaj walizkę tę po prostu skradziono ! Cieszyłbym się, gdyby reakcje niemieckie na pierwszy mecz Polski nie były tak wybiórczo (tendencyjnie) przedstawiane jak te z audycji "Nachgetreten". Odpowiedz Link Zgłoś
magnusg Ja napisalem do ZDF maila. 13.06.06, 11:11 I dostalem nawet odpowiedz:) Hallo, vielen Dank für Ihre E-Mail an das ZDF und Ihre inhaltliche Auseinandersetzung mit unserer Sendung, die wir aufmerksam gelesen haben. Ihre Anmerkung zu unserer Themenaufbereitung haben wir der zuständigen Redaktion zur Kenntnis gebracht. Dort wird sie in unserer internen Auseinandersetzung mit unserem Programmangebot bzw. im Rahmen unserer Nachbesprechungen zu den Sendungen zusammen mit anderen Zuschauerreaktionen berücksichtigt. Wir bedauern, dass Sie sich über eine Sendung des ZDF ärgern mussten und wünschen Ihnen trotzdem noch viel Freude bei der WM 2006 im ZDF. Mit freundlichen Grüßen Christine Heck ZDF, Zuschauerredaktion W skrocie-jest im przykro za to ze mnie wkurzyli:),krytyke przeslali redakcji i uwagi widzow maja byc wlaczone o dyskusji programowej. Odpowiedz Link Zgłoś
przemek.romanowski Papiez Niemcem 13.06.06, 11:24 ja nie rozumiem jak czlowiek ktory byl zolnierzem SS moze byc papiezem...i przujezdzac do Polski (nawet do Oswiecimia) i mowic o pokoju i milosci do blizniego etc....to jak jakby jakis UBek mialbyc papiezem..nigdy w zyciu....i jeszcze te glupie poznizej poziomu zarty..to tylko niemiec i angol moze wyczyniac... Odpowiedz Link Zgłoś
ogorek_zielony Re: Papiez Niemcem 13.06.06, 11:37 przemek.romanowski napisał: > ja nie rozumiem jak czlowiek ktory byl zolnierzem SS moze byc papiezem...i > przujezdzac do Polski (nawet do Oswiecimia) i mowic o pokoju i milosci do > blizniego etc....to jak jakby jakis UBek mialbyc papiezem..nigdy w zyciu....i > jeszcze te glupie poznizej poziomu zarty..to tylko niemiec i angol moze > wyczyniac... Romek, jak bedziesz badal czytal Gazete Wybiorcza, to naturalnie dowiesz sie, ze Papiez byl Glownym Zastepca Hitlera od Tworzenbia Obbozow Osiecimskich Gdzie Sie Tylko Da. Papiez byl w Hitlerjugend (najac? 12 -13? lat)- w tej czesci tej organizacji, ktora spelniala role sanitariuszy, czy czegos podobnego (pomoc dla ludnosci podczas atakow aliantow). Powodzenia w (troche jakby deficytowej) lekturze Gazety Koszernej Ogorek Czytelnik Tej Przemilej Oriany Falszatztzi Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: Papiez Niemcem 13.06.06, 12:05 Gwoli ścisłości, Josef Ratzinger służył, jako Hitlerjunge, jako tak zwany Flakhelfer, czyli pomocnik obsługi działa przeciwlotniczego. Wprawdzie przynależność do HJ (w wieku od 10 do 17 lat) nie była obowiązkowa, ale rodzice dzieci, które nie należały, znajdowały się pod czujnym okiem Gestapo i w każdej chwili mogły być arbitralnie wysłani do Dachau, jako tzw. "element aspołeczny". Gdy raz za komuny nie chciałem iść na pochód pierwszomajowy, to szkolny aparatczyk również nazwał mnie "aspołecznym". Odpowiedz Link Zgłoś
pitinho Re: Papiez Niemcem 13.06.06, 12:03 nie rozumiem Niemcow obrazaja Polakow w czasie MS, maja papieza Niemca... mogliby przynajmniej do konca turnieju poczekac ale nie.ze sie tego nie wstydza. musza wlasnie Polske obrazac. Ciekawe co co reszta tych Niemcow robila podczas wojny??? Odpowiedz Link Zgłoś
fernandorey Re: ''SZ'': Żółte kartki dla ZDF za dowcipy o Pol 13.06.06, 11:27 Gdyby nie ich narodowy kompleks to pewnie nawet by im się nie chciało śmiać z takich bzdur. Ale że muszą tłumić z tyłu głowy wspomnienie o swoich rodzicach i dziadkach, to odreagowują dowcipami. Dobrze, że tylko z tego można się śmiać w temacie Polaków. O Niemcach można powiedzieć znacznie więcej, niestety. Odpowiedz Link Zgłoś
parob bardziej mnie martwi, ze jakies biedronie i inne.. 13.06.06, 11:33 udzielając wywiadów zachodniej prasie mówią o faszytowskim rządzie, o prześladowaniach, antysemityźmie panoszącym się na ulicach. Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Znacie ten dowcip? 13.06.06, 11:43 - Czym się różnią zdjęcia spalonego Drezna od dowcipów Ingolfa Lücka? - W dowcipach Ingolfa Lücka nie ma nic śmiesznego! Odpowiedz Link Zgłoś