Dodaj do ulubionych

Nocne walki w Basrze,Nadżafie i An-Nassiriji, p...

IP: 217.153.49.* 26.03.03, 11:46
Amerykanie powinni na samym poczatku rozwalic iracka TV zeby
przestala indoktrynowac irakijczykow !
Obserwuj wątek
    • Gość: Kmicic Telewizja IP: *.uci.agh.edu.pl 26.03.03, 11:52
      Ja tez sie dziwie Amerykanom - oni chyba najlepiej wiedza, jaka
      jest potęga telewizji. Nie zniszczenie telewizji to chyba
      najwiekszy błąd tej wojny.
      • Gość: Malpa Najwiekszy blad USA . IP: 65.201.237.* 26.03.03, 14:03
        Gość portalu: Kmicic napisał(a):

        > Ja tez sie dziwie Amerykanom - oni chyba najlepiej wiedza, jaka
        > jest potęga telewizji. Nie zniszczenie telewizji to chyba
        > najwiekszy błąd tej wojny.

        Najwiekszym bledem jest to, ze przedkladaja zycie ludnosci cywilnej nad zycie
        wlasnego wojska. Przestancie sie patyczkowac z ta cholota. POkazcie im, kto tu
        na prawde rzadzi. Tak zwany "swiat" i tak potepia USA, bez wzgledu na to co USA
        zrobi. Tak wiec nie ma sensu zgrywac dzentelmenow, tylko zabrac sie do roboty.
        Nuke'em All !!!
        • Gość: tom Re: Najwiekszy blad USA . IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 26.03.03, 14:55
          no!
          • bonobo44 Re: Najwiekszy blad husajna 26.03.03, 15:56
            Kmicic napisał(-a):

            > Ja tez sie dziwie Amerykanom - oni chyba najlepiej wiedza, jaka
            > jest potęga telewizji. Nie zniszczenie telewizji to chyba
            > najwiekszy błąd tej wojny.

            To byl najwiekszy blond husajna, zamiast zrownac z ziemiom WTC powinien byl
            przecionc wszystkie kable amerykanskiej kablofki. USA by siem poddaly jak nic.
            • bonobo44 Re: Popsuli statystykem 26.03.03, 16:01
              "Sześciuset pięćdziesięciu żołnierzy irackich zginęło, a 300 dostało się do
              niewoli w wyniku największej jak dotąd bitwy, do jakiej doszło w nocy z wtorku
              na środę pod miastem Nadżaf, 160 km na południe od Bagdadu. Według Amerykanów,
              z ich strony nie zginął żaden żołnierz. Irakijczycy ściągają posiłki do obrony
              Nadżafu. Z pobliskiej Karabali przerzucane są jednostki elitarne gwardii
              republikańskiej."

              To psuje statystyke z poprzedniej wojny (gdy na jednego alijanta wypadlo 500
              irokezow). Teraz widac, ze trza ich liczyc z jaki 1000.
              Poniewaz doliczylem siem juz 60 alijantow, to znaczy, ze ca. 60.000 irokezow
              gryzie juz piach wlasnej pustyni.
              • bonobo44 Re: Jakom statystykem? 26.03.03, 16:30
                W tydzien padlo 40 zolnierzy koalicji zabitych, 20 zaginionych
                Tak czy owak to 60 trupow. Kazda blada twarz to lekko liczonc
                1000 irokezow.
                To znaczy, ze padlo juz 60.000 na pustyniach Iraku, a CNN lze.
                Gdy wojna potrwa ze 4 miesionce, to padnie jeszcze 15 razy
                wiencej:
                900 koalicjantow i ... 900.000 irokezow

                Statystyka wypadnie pewnie ze dwa razy lepiej niz poprzednio...
                100.000 irokezow padlo na 200 bladych twarzy w ostatniej
                Pustynnej Burzy, co robi statystycznie 500:1,
                z tego przynajmniej z 10.000 pogrzebanych zywcem ciezkim
                sprzetem:
                www7.gazeta.pl/ostatnio/1,43586,1386595.html
                "Atak amerykańsko-brytyjski poprzedzała huraganowa kanonada, a
                na pozycje irackie ruszyły potężne spychacze i trały. W
                pierwszych godzinach bitwy tysiące żołnierzy irackich zostało
                zasypanych w okopach i bunkrach."
                swiat3d.alpha.pl/spych.jpg
                • Gość: X wojna nie w naszym interesie IP: *.spa.umn.edu 26.03.03, 23:26
                  Wszyscy wysuwaja 'moralne' argumenty za i przeciw wojnie
                  a ta wojna nie sluzy interesowi ani Polakow, ani
                  Amerykanow ani Irakijczykow.

                  Ja przeciwstawiam sie tej wojnie bo w niej chodzi o
                  wymiane dyktatora niewygodnego na poslusznego.

                  To co mamy teraz juz niestety przerabialismy: w
                  Grenadzie, Haiti, Chile, Gwatemali, Indonezji, Wietnamie,
                  Nikaragui.

                  Zachecam do przeczytania o tym jak CIA instalowala
                  Husajna - dokladnie tak jak to robia teraz. Juz w
                  amerykanskiej TV slyszy sie ze 'znalezli wyksztalconego,
                  inteligentnego generala' ktory moglby zastapic Husajna...

                  I gdzie ta obiecana 'demokracja'?

                  Ludziom sie pewnie niewiele poprawi. Nie poprawi sie tez
                  znienawidzonym Amerykanom. Poprawi sie firmom naftowym i
                  zbrojeniowym, bo ciag wojen przed nami pewnie nie bedzie
                  mial konca. Europejczycy juz to przerabiali i mowia
                  'dosc'.

                  Pewnie ze Husajna nie powinno byc w Iraku - CIA nie
                  powinna byla go tam nigdy instalowac, i nie chcemy zeby
                  to nadal twalo. Zgoda na te wojne to zgoda na
                  kontynuowanie takich praktyk, trzeba spojrzec prawdzie w
                  oczy.

                  Polecam art. z NYT o inspirowanych przez CIA puczach w
                  Iraku. Bylo ich kilka. Ktory z nich 'rozwiazal problemy'?
                  Zaden.

                  A Tyrant 40 Years in the Making

                  By ROGER MORRIS New York Times - March 14, 2003

                  psychoanalystsopposewar.org/resources_files/ATyrant40YearsIinTheMaking_Morris_NY
                  T.htm
                  • Gość: synti Re: wojna nie w naszym interesie IP: *.GI1.srv.t-online.de 27.03.03, 06:55
                    Nie nalezy patrzec tylko na interesy. Czasami dobrze zrobic cos
                    dla przyjemnosci. A czy to nie przyjemnosc patrzec 24 godz. na
                    dobe, jak sie Bagdad pali? Jak nasi wygrywaja, a arabowie dostaja
                    w dupe? Moze przydalby sie moze jakis rowniejszy przeciwnik, ale
                    tak tez wystarczy. To jest napiecie! Wygramy za tydzien czy za
                    trzy tygodnie. A wtedy jaka radosc bedzie. Dobro wygralo znowu ze
                    zlem. A nastepnego dnia znow do roboty . Trzeba pracowac, zeby
                    zaplacic za to zwyciestwo.
                    • bonobo44 Jaka wojna? - To tylko: Tomek Kwasniewski ... 27.03.03, 11:40
                      ... na wojennej sciezce

                      to jeszcze nie byc zadna wojna...
                      kazda blada twarz ma se prawo lazic po wojena sciezka -
                      czy to zarozki mo znaczyc, ze poszla na jakom wojnem?
                      koniec koncow wszystkie dzikusy to ino dzikusy - Irokezi takoz...
                      kieby mnieli jakowom wojennom autostradem, to moze by to i byla wojna...
                      a tak, to my som ino foxteriery goncze do tropienia Irokezow w bushu...
            • Gość: kate Re: Najwiekszy blad husajna IP: *.sympatico.ca 26.03.03, 18:02
              bonobo44 napisał:

              > Kmicic napisał(-a):
              >
              > > Ja tez sie dziwie Amerykanom - oni chyba najlepiej
              wiedza, jaka
              > > jest potęga telewizji. Nie zniszczenie telewizji to chyba
              > > najwiekszy błąd tej wojny.
              >
              > To byl najwiekszy blond husajna, zamiast zrownac z
              ziemiom WTC powinien byl
              > przecionc wszystkie kable amerykanskiej kablofki. USA
              by siem poddaly jak nic.

              tyle ze husajn nie zrownywal nic z ziemia
        • Gość: mart Re: Najwiekszy blad USA . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.03, 15:31
          racja!!!!!!napalmem gnoji ,naucza sie stac w szeregu
          • bonobo44 Re: Najwiekszy blad USA . 26.03.03, 16:22
            i strzerzyc zemby w usmiechu
          • gabrielacasey Nie wtracaj sie Smarku, do rozmowy doroslych... 26.03.03, 20:00
        • Gość: do malpy Re: Najwiekszy blad USA . IP: *.minntech.com 26.03.03, 18:43
          Gość portalu: Malpa napisał(a):

          > Gość portalu: Kmicic napisał(a):
          >
          > > Ja tez sie dziwie Amerykanom - oni chyba najlepiej wiedza,
          jaka
          > > jest potęga telewizji. Nie zniszczenie telewizji to chyba
          > > najwiekszy błąd tej wojny.
          >
          > Najwiekszym bledem jest to, ze przedkladaja zycie ludnosci
          cywilnej nad zycie
          > wlasnego wojska. Przestancie sie patyczkowac z ta cholota.
          POkazcie im, kto tu
          > na prawde rzadzi. Tak zwany "swiat" i tak potepia USA, bez
          wzgledu na to co USA
          >
          > zrobi. Tak wiec nie ma sensu zgrywac dzentelmenow, tylko
          zabrac sie do roboty.
          > Nuke'em All !!!

          Najwiekszy blad -peknieta prezerwatywa , gdyby nie pekla kiedys
          tam, tobys dzisiaj nie pisal takich bzdur

        • Gość: ARt Re: Najwiekszy blad USA . IP: *.dip0.t-ipconnect.de 26.03.03, 22:36
          Ty chlerny szowinistyczny idioto, dal ciebie tak, jak dla wielu
          innych tobie podobnym - zycie ludzkie warte jest tylko pare
          zlotnikow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          !
        • Gość: X Oby ktos Ciebie potraktowal jako taka cholote... IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 26.03.03, 22:49
          Gość portalu: Malpa napisał(a):

          > Gość portalu: Kmicic napisał(a):
          >
          > > Ja tez sie dziwie Amerykanom - oni chyba najlepiej wiedza, jaka
          > > jest potęga telewizji. Nie zniszczenie telewizji to chyba
          > > najwiekszy błąd tej wojny.
          >
          > Najwiekszym bledem jest to, ze przedkladaja zycie ludnosci cywilnej nad zycie
          > wlasnego wojska. Przestancie sie patyczkowac z ta cholota. POkazcie im, kto
          tu
          > na prawde rzadzi. Tak zwany "swiat" i tak potepia USA, bez wzgledu na to co
          USA
          >
          > zrobi. Tak wiec nie ma sensu zgrywac dzentelmenow, tylko zabrac sie do roboty.
          > Nuke'em All !!!
      • Gość: wolodyjowski sami swoi IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 26.03.03, 20:40
        Gość portalu: Kmicic napisał(a):
        > Ja tez sie dziwie Amerykanom - oni chyba najlepiej wiedza, jaka
        > jest potęga telewizji. Nie zniszczenie telewizji to chyba
        > najwiekszy błąd tej wojny.

        Serdecznosci!
        Teraz jest wojna, kto nie ... .

        Zanim padl pierwszy pocisk w tej wojnie, nie bylo niczym
        nagannym krytykowanie usa i busza.
        Teraz jest inaczej, kazdy sk...n, ktory jest pacyfista, traci
        zimna krew, jest antyamerykanski lub chce sam sobie cos tam
        udowodnic kosztem ginacych ludzi jest wrogiem.
        Teraz to bzdura, ze ludzie, ktorym sie ta wojna nie podoba (czy tego
        chca czy nie), nie sa przyjaciolmi sadama. To najlepsi przyjaciele
        zamachowcow 911 i sadama osobiscie. Jest on im napewno szalenie wdzieczny
        i kazdy z nich ma zapewnione poglaskanie po glowce a nawet wasata buzke
        wdziecznosci. Teraz az do ostatniego wystrzalu tej wojny, kto wiesza psy
        na usa ten wiesza je na mnie. Potem mozecie sobie znow narzekac ile chcecie.
        Amerykanom to tylko na zdrowie wyjdzie.
        Ale teraz robicie sobie jaja z ludzi, ktorzy bronia Waszej cywilizacji,
        waszej metody na zycie, waszych sposobow na osiaganie sukcesu, z ludzi,
        ktorzy gina za to, zeby metody rozwiazywania problemow i pokonywania
        wrogow oraz walke ze zlem byly nasze. Jak przegraja to beda to metody ich.
        Wszyscy bedziecie sie musieli powoli przyzwyczic i stosowac zasady koranu.

        SMIERC PACYFISTOM
        przyjacielami sadama. Kto nie wierzy
        • Gość: X Na szczescie tylko zartujesz... IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 26.03.03, 22:59
          Gość portalu: wolodyjowski napisał(a):

          > Gość portalu: Kmicic napisał(a):
          > > Ja tez sie dziwie Amerykanom - oni chyba najlepiej wiedza, jaka
          > > jest potęga telewizji. Nie zniszczenie telewizji to chyba
          > > najwiekszy błąd tej wojny.
          >
          > Serdecznosci!
          > Teraz jest wojna, kto nie ... .
          >
          > Zanim padl pierwszy pocisk w tej wojnie, nie bylo niczym
          > nagannym krytykowanie usa i busza.
          > Teraz jest inaczej, kazdy sk...n, ktory jest pacyfista, traci
          > zimna krew, jest antyamerykanski lub chce sam sobie cos tam
          > udowodnic kosztem ginacych ludzi jest wrogiem.
          > Teraz to bzdura, ze ludzie, ktorym sie ta wojna nie podoba (czy tego
          > chca czy nie), nie sa przyjaciolmi sadama. To najlepsi przyjaciele
          > zamachowcow 911 i sadama osobiscie. Jest on im napewno szalenie wdzieczny
          > i kazdy z nich ma zapewnione poglaskanie po glowce a nawet wasata buzke
          > wdziecznosci. Teraz az do ostatniego wystrzalu tej wojny, kto wiesza psy
          > na usa ten wiesza je na mnie. Potem mozecie sobie znow narzekac ile chcecie.
          > Amerykanom to tylko na zdrowie wyjdzie.
          > Ale teraz robicie sobie jaja z ludzi, ktorzy bronia Waszej cywilizacji,
          > waszej metody na zycie, waszych sposobow na osiaganie sukcesu, z ludzi,
          > ktorzy gina za to, zeby metody rozwiazywania problemow i pokonywania
          > wrogow oraz walke ze zlem byly nasze. Jak przegraja to beda to metody ich.
          > Wszyscy bedziecie sie musieli powoli przyzwyczic i stosowac zasady koranu.
          >
          > SMIERC PACYFISTOM
          > przyjacielami sadama. Kto nie wierzy

          A jesli nie zartujesz, to ja z premedytacja wieszam te psy na tobie amerykanska
          padlino. Przez takich jak ty i tobie podobni, ludzie nie moga miec nigdy
          spokoju. Podobni tobie rozwalili Twin Towers i podobni do ciebie robia inne
          zamachy - nie ma roznicy, ze oni sa Arabami! Tylko kolor skory was rozni.

          Swoje kompleksy zostaw dla siebie, dziecko.
          • Gość: obcy Smierc to nie zarty IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 26.03.03, 23:22
            Gość portalu: X napisał(a):
            > A jesli nie zartujesz, to ja z premedytacja wieszam te psy na tobie
            amerykansk
            > padlino.
            ---ja psow na nikim nie wieszam, wszystkim, ktorzy pomagaja takim
            romantycznym bohaterom jak sadam z przyjemnoscia wybijam zeby.
            > Przez takich jak ty i tobie podobni, ludzie nie moga miec nigdy
            > spokoju.
            ---o jaki spokoj ci chodzi dzentelmenie? Spokoj w swiecie terroru.
            W swiecie, w ktorym toleruje sie barbazynstwo i stosowanie zdobyczy
            nauki i techniki amerykanskiej w celu niespodziewanego mordowania
            kogo popadnie. TO TWOJ SWIAT pierd... dorobkiewiczu od siedmiu bolesci.
            > Podobni tobie rozwalili Twin Towers i podobni do ciebie robia inne
            > zamachy - nie ma roznicy, ze oni sa Arabami! Tylko kolor skory was rozni.
            ---nie wiesz co mowisz, mosisz poczekac jednak na koniec tej wojny,
            zanim ci wybacze podly ignorancie i wspolmorderco.
            > Swoje kompleksy zostaw dla siebie, dziecko.
            ---dzieci sa piekne a zkompleksieni to biedni ludzie, ja nie jestem biedny,
            udalo mi sie urosnac i uda mi sie niejednemu sk... jak ty dokopac..
            • Gość: KOSC Re: Smierc to nie zarty IP: 65.31.99.* 26.03.03, 23:30
              Gość portalu: obcy napisał(a):

              > Gość portalu: X napisał(a):
              > > A jesli nie zartujesz, to ja z premedytacja wieszam te psy
              na tobie
              > amerykansk
              > > padlino.
              > ---ja psow na nikim nie wieszam, wszystkim, ktorzy pomagaja
              takim
              > romantycznym bohaterom jak sadam z przyjemnoscia wybijam
              zeby.
              > > Przez takich jak ty i tobie podobni, ludzie nie moga miec
              nigdy
              > > spokoju.
              > ---o jaki spokoj ci chodzi dzentelmenie? Spokoj w swiecie
              terroru.
              > W swiecie, w ktorym toleruje sie barbazynstwo i stosowanie
              zdobyczy
              > nauki i techniki amerykanskiej w celu niespodziewanego
              mordowania
              > kogo popadnie. TO TWOJ SWIAT pierd... dorobkiewiczu od
              siedmiu bolesci.
              > > Podobni tobie rozwalili Twin Towers i podobni do ciebie
              robia inne
              > > zamachy - nie ma roznicy, ze oni sa Arabami! Tylko kolor
              skory was rozni.
              > ---nie wiesz co mowisz, mosisz poczekac jednak na koniec tej
              wojny,
              > zanim ci wybacze podly ignorancie i wspolmorderco.
              > > Swoje kompleksy zostaw dla siebie, dziecko.
              > ---dzieci sa piekne a zkompleksieni to biedni ludzie, ja nie
              jestem biedny,
              > udalo mi sie urosnac i uda mi sie niejednemu sk... jak ty
              dokopac..
              "Obcy" - Ty jestes (nie tylko TY) zwyrodnieniem czlowieka.
              Twoje poglady i opinie nie sa godne czlowieka. Wstyd i hanba
              dla takich ludzi jak Ty.
              • Gość: obcy wojna to nie jaja IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 27.03.03, 00:52
                Trudno o przyjemniejszy komplement od kanalii.
                W moim swiecie pelnym beztrosko rozesmianych dzieci, slicznych kobiet
                i wspanialych mezczyzn, nie ma miejsca na wymachujacych zelaztwem
                fedainow, ani ich sympatykow.
                Bede tego swiata bronil ile tylko mocy we mnie.
                Pacyfistom i siejacym zwatpienie, czyli sojusznikom wroga jak nie
                bede mial wyjscia bede urywal lby, z braku broni to chcby zebami.
                Won ze swiata ludzi szczesliwych i bezpiecznych, won wszyscy, ktorzy
                nie maja guts, zeby go bronic.



                Gość portalu: KOSC napisał(a):
                > Gość portalu: obcy napisał(a):
                > > Gość portalu: X napisał(a):
                > > > A jesli nie zartujesz, to ja z premedytacja wieszam te psy
                > na tobie
                > > amerykansk
                > > > padlino.
                > > ---ja psow na nikim nie wieszam, wszystkim, ktorzy pomagaja
                > takim
                > > romantycznym bohaterom jak sadam z przyjemnoscia wybijam
                > zeby.
                > > > Przez takich jak ty i tobie podobni, ludzie nie moga miec
                > nigdy
                > > > spokoju.
                > > ---o jaki spokoj ci chodzi dzentelmenie? Spokoj w swiecie
                > terroru.
                > > W swiecie, w ktorym toleruje sie barbazynstwo i stosowanie
                > zdobyczy
                > > nauki i techniki amerykanskiej w celu niespodziewanego
                > mordowania
                > > kogo popadnie. TO TWOJ SWIAT pierd... dorobkiewiczu od
                > siedmiu bolesci.
                > > > Podobni tobie rozwalili Twin Towers i podobni do ciebie
                > robia inne
                > > > zamachy - nie ma roznicy, ze oni sa Arabami! Tylko kolor
                > skory was rozni.
                > > ---nie wiesz co mowisz, mosisz poczekac jednak na koniec tej
                > wojny,
                > > zanim ci wybacze podly ignorancie i wspolmorderco.
                > > > Swoje kompleksy zostaw dla siebie, dziecko.
                > > ---dzieci sa piekne a zkompleksieni to biedni ludzie, ja nie
                > jestem biedny,
                > > udalo mi sie urosnac i uda mi sie niejednemu sk... jak ty
                > dokopac..
                > "Obcy" - Ty jestes (nie tylko TY) zwyrodnieniem czlowieka.
                > Twoje poglady i opinie nie sa godne czlowieka. Wstyd i hanba
                > dla takich ludzi jak Ty.
        • Gość: bk Re: sami swoi IP: *.cable.mindspring.com 27.03.03, 06:08
          Gość portalu: wolodyjowski napisał(a):

          > Gość portalu: Kmicic napisał(a):
          > > Ja tez sie dziwie Amerykanom - oni chyba najlepiej wiedza,
          jaka
          > > jest potęga telewizji. Nie zniszczenie telewizji to chyba
          > > najwiekszy błąd tej wojny.
          >
          > Serdecznosci!
          > Teraz jest wojna, kto nie ... .
          >
          > Zanim padl pierwszy pocisk w tej wojnie, nie bylo niczym
          > nagannym krytykowanie usa i busza.
          > Teraz jest inaczej, kazdy sk...n, ktory jest pacyfista, traci
          > zimna krew, jest antyamerykanski lub chce sam sobie cos tam
          > udowodnic kosztem ginacych ludzi jest wrogiem.
          > Teraz to bzdura, ze ludzie, ktorym sie ta wojna nie podoba
          (czy tego
          > chca czy nie), nie sa przyjaciolmi sadama. To najlepsi
          przyjaciele
          > zamachowcow 911 i sadama osobiscie. Jest on im napewno
          szalenie wdzieczny
          > i kazdy z nich ma zapewnione poglaskanie po glowce a nawet
          wasata buzke
          > wdziecznosci. Teraz az do ostatniego wystrzalu tej wojny, kto
          wiesza psy
          > na usa ten wiesza je na mnie. Potem mozecie sobie znow
          narzekac ile chcecie.
          > Amerykanom to tylko na zdrowie wyjdzie.
          > Ale teraz robicie sobie jaja z ludzi, ktorzy bronia Waszej
          cywilizacji,
          > waszej metody na zycie, waszych sposobow na osiaganie
          sukcesu, z ludzi,
          > ktorzy gina za to, zeby metody rozwiazywania problemow i
          pokonywania
          > wrogow oraz walke ze zlem byly nasze. Jak przegraja to beda
          to metody ich.
          > Wszyscy bedziecie sie musieli powoli przyzwyczic i stosowac
          zasady koranu.
          >
          > SMIERC PACYFISTOM
          > przyjacielami sadama. Kto nie wierzy

          O ile sie orientuje to okolo 50%tutaj ludzi w Stanach nie
          popiera wojennej polityki Busha. Nie koniecznie sa to
          pacyfisci, reprezentuja rozne srodowiska, demonstracje
          antywojenne w wielkich miastach zebraly setki tysiecy
          uczestnikow. Nie sadze ze protestujacy wyrazali przyjazn do
          Sadama. Chyba ze to ty tak interpretujesz. Mozna byc
          sfrustowanym ale zeby zaraz posylac przeciwnkow twojej opinii
          na smierc.To tylko zle swiadczy o tobie i o tych ktorych
          popierasz. A ci ktorych popierasz walcza o "pokoj, wolnosc i
          demokracje" Iraku nieprawda?.

    • Gość: tom NAPRZO AMERYKO !!! IP: *.ikp.kfa-juelich.de 26.03.03, 11:53
      • Gość: grrinch Re: NAPRZO AMERYKO !!! IP: *.tulane.edu 26.03.03, 11:56
        This is a war of conquest, not a war of liberation!!!
      • gabrielacasey Juz mowilam: naprzod US - straight to Hell ... 26.03.03, 12:12
        • Gość: Szymon Re: Juz mowilam: naprzod US - straight to Hell .. IP: *.tele2.pl 26.03.03, 12:29
          Taaak
          Jedz z kwiatkami pokoju do Bagdadu dla Saddama. Moze ulokuje
          ciebie w jakims milym miejscu coby potem jakies ofiary byly. Np
          w swoimi jednym z wielu palacu, albo jeszcze lepiej sierocincu,
          przedszkolu, no bo przeciez jakos trzeba chronic swoja wlasna
          dupe, milujacy wodza narod jest gotowy umrzec za niego.
          Chore prawda?
          • gabrielacasey Stuknij ty sie w glowe, tepy demagogu ... 26.03.03, 13:01
            Ktos przy innym watku madrze napisal: czy anty-hitleryzm oznaczal bycie
            przeciwko Niemcom?
            Mr Bush wpakowal swoich chlopcow w PIEKLO - oni tam jeszcze, tak naprawde, nie
            zaczeli walczyc, oddzialy gwardiejcow Sadama w Bagdadzie i ...na tylach (Basra,
            Nazarija, nawet ciagle jeszcze Umm Qasr); mosty na Eufracie pod stalym
            obstrzalem snajperow; wyraznie widac, ze Saddam wciagnal ich w glab kraju, ze
            jego gwardiejcy celowo ustepuja pola (do tej pory podjeli tylko jedna
            potyczke), ze to jak...szybki marsz Napoleona na Moskwe. Wscieklosc
            Irakijczykow rosnie, kwiatow dla sprzymierzonych jakos nie widac, za to
            NORMALNE, choc "rzadowe" media, jak np. BBC przekazuja takie obrazki:

            news.bbc.co.uk/2/hi/in_depth/photo_gallery/2883267.stm
            • Gość: Szymon Re: Stuknij ty sie w glowe, tepy demagogu ... IP: *.tele2.pl 26.03.03, 13:07
              A co niby jest takiego strasznego w tych obrazkach?

              Nazywanie mnie tepym po prostu swiadczy o twoim podejsciu jezeli
              juz nie masz argumentow to zaczynasz rzucac wyzwiskami?
              Slaba jestes, chwiejna. Przykro mi...
              • gabrielacasey Szymonie - odpowiedz serio nizej... 26.03.03, 14:45
                To byl glownie pastiz z glupkow, ktorzy zaczeli sie tu popisywac hura-
                optymistycznie. Inna rzecz, ze te operacje wygladaja tak, iz mozna sie obawiac,
                ze B+B poslali chlopcow stad do wiecznosci. Podobne odzywki jak do ciebie
                dzialaja glownie jako sito, by wylowic ciekawszych rozmowcow. Co zlego, to nie
                ja. Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji serio nizej (Janusz, Matsy - gdzies tam
                szukaj).
                • Gość: zorro Re: Szymonie - odpowiedz serio nizej... IP: *.3web.net 26.03.03, 21:07
                  Wzywam wszytkich do rozbrojenia G. Busha. Wyslijmy tam
                  inspektorow rozbrojeniowych , a po kilku miesiacach jak juz
                  bedziemy wszystko wiedzieli o jego broni masowego razenia to
                  zbombardujmy U.S.A.
                  • Gość: X Popieram w 100% IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 26.03.03, 23:05
                    Gość portalu: zorro napisał(a):

                    > Wzywam wszytkich do rozbrojenia G. Busha. Wyslijmy tam
                    > inspektorow rozbrojeniowych , a po kilku miesiacach jak juz
                    > bedziemy wszystko wiedzieli o jego broni masowego razenia to
                    > zbombardujmy U.S.A.


                    I niech udowodni, ze nie ma broni masowej zaglady...

                    Policzmy, ilu ludzi USA rozwalily w swojej historii... 1 milion, a moze 10
                    milionow, a Hiroshima, Nagasaki?

                    Oni naprawde sa zagrozeniem dla swiata...!
                    • Gość: Szymon Po prostu brak slow... IP: *.tele2.pl 26.03.03, 23:22
                      Gość portalu: X napisał(a):

                      > Gość portalu: zorro napisał(a):
                      >
                      > > Wzywam wszytkich do rozbrojenia G. Busha. Wyslijmy tam
                      > > inspektorow rozbrojeniowych , a po kilku miesiacach jak juz
                      > > bedziemy wszystko wiedzieli o jego broni masowego razenia to
                      > > zbombardujmy U.S.A.
                      >
                      >
                      > I niech udowodni, ze nie ma broni masowej zaglady...
                      >
                      > Policzmy, ilu ludzi USA rozwalily w swojej historii... 1
                      milion, a moze 10
                      > milionow, a Hiroshima, Nagasaki?
                      >
                      > Oni naprawde sa zagrozeniem dla swiata...!

                      Puknij sie w glowe! A najlepiej tak porzadnie zebys spadl z
                      krzesla!
                      Mozesz takie opinie wypowiadac wlasnie dlatego ze ameryka jest!
                      Jezeli Hiroshime i Nagasaki zaliczasz do zlych poczynan to
                      powinienes zaliczyc takze dzialania wszystkich aliantow w
                      trakcie II Wojny Swiatowej. Przeciez oni zabili miliony niemcow,
                      japonczykow i wlochow!!!
                      Czasami po prostu glupota ludzi jest powalajaca!!!
                      Boze!!!
                      Gdzie to to sie wychowalo? a najgorsze ze moze miec dzieci!
                      • gabrielacasey Szymonie , nie badz naiwny... 27.03.03, 00:22
                        Atak atomowy na Japonie nie byl strategicznie konieczny. I w tym wlasnie sek.
                        • Gość: obcy Re: Szymonie , nie badzmy naiwny... IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 27.03.03, 01:04
                          gabrielacasey napisała:

                          > Atak atomowy na Japonie nie byl strategicznie konieczny. I w tym wlasnie sek.
                          ---??? a co bylo?
                          1. Oddanie hokkaido ruskim?
                          2. Inwazja i smierc co najmniej 100 000 fajnych chlopakow?
                          3. Nie dobicie i czekanie na rewanz?
                          Jest zywy przyklad - korea. Mcarthur chcial dobic, oszczedzilby smierci
                          glodowej i w obozach pracy paru milionom ludzi.
                • Gość: zorro Re: Szymonie - odpowiedz serio nizej... IP: *.3web.net 26.03.03, 21:07
                  Wzywam wszytkich do rozbrojenia G. Busha. Wyslijmy tam
                  inspektorow rozbrojeniowych , a po kilku miesiacach jak juz
                  bedziemy wszystko wiedzieli o jego broni masowego razenia to
                  zbombardujmy U.S.A.
        • Gość: Jack Re: Juz mowilam: naprzod US - straight to Hell .. IP: *.atm.com.pl 26.03.03, 12:47
          Sama się tam wybierz idiotko.
          • gabrielacasey To ty lizesz tylek Busha, nie ja... 26.03.03, 13:02
            • Gość: LastBoyScout Re: To ty lizesz tylek Busha, nie ja... IP: *.nas31.somerville1.ma.us.da.qwest.net 26.03.03, 13:37
              Ty glupia , prymitywna babo!
              Pieprzysz tu glupoty ale gdy benzyna , zywnosc i wszystko inne
              pojdzie ci do gory (to jest wojna O ROPE blisko morza!) to
              znowu bedziesz skowyczala , ze ci drogo i biednie.
              Moze baba nie moze miec ROZUMU ale powinna miec chociaz
              INSTYNKT SAMOZACHOWAWCZY ....
              • gabrielacasey A amerykanski prolo ciagle glupi... 26.03.03, 14:09
                Stukam z UK, mam tu sporo (co raczej mezowska zasluga, nizli moja),i nawet
                kilkakrotnie wyzsze tu ceny benzyny niz w US nie przeszkodzily nam w utrzymaniu
                2 samochodow z 5-litrowym silnikiem. Mialam farta, ze mamy na tyle dobra i
                stabilna sytuacje, ie mozemy sobie gwizdac na wahania gieldowe i na rynku
                pracy - dla nas wystarczy. A przy niezaleznosci materialnej stac mnie tez na
                niezawislosc pogladow - gdy sie nie ma bossa, za to ma sie cash w banku, to
                mozna sie kazdemu demagogowi zasmiac w nos. Chciales, prolo, brutalnej prawdy,
                to ja masz!!!
                • Gość: pak Re: A amerykanski prolo ciagle glupi... IP: *.fe.internet.bosch.de / 10.4.4.* 26.03.03, 14:12
                  gabrielacasey napisała:

                  > Stukam z UK, mam tu sporo (co raczej mezowska zasluga, nizli
                  moja),i nawet
                  > kilkakrotnie wyzsze tu ceny benzyny niz w US nie przeszkodzily
                  nam w utrzymaniu
                  >
                  > 2 samochodow z 5-litrowym silnikiem. Mialam farta, ze mamy na
                  tyle dobra i
                  > stabilna sytuacje, ie mozemy sobie gwizdac na wahania
                  gieldowe i na rynku
                  > pracy - dla nas wystarczy. A przy niezaleznosci materialnej
                  stac mnie tez na
                  > niezawislosc pogladow - gdy sie nie ma bossa, za to ma sie
                  cash w banku, to
                  > mozna sie kazdemu demagogowi zasmiac w nos. Chciales, prolo,
                  brutalnej prawdy,
                  > to ja masz!!!

                  Kazdy samochod jest 5 litrowym silnikiem, czy oba maja piec
                  litrow razem?
                  • gabrielacasey Kazdy. V8. I u was w Reichu je swietnie znaja... 26.03.03, 14:46
                    • Gość: Observer Re: Kazdy. V8. I u was w Reichu je swietnie znaja IP: *.pall.com 26.03.03, 15:08
                      Gabryska,
                      jakas ty prymitywna. Strugasz tu na forum wielka dame z 'dyplomamy' a chrzanisz
                      jak nie przymierzajac maly Kazio. A juz kompletne dno osiagnelas, piszac o tych
                      5 litrowych samochodach. K.... 'yntelygencja' ze sloma w butach....
                      • gabrielacasey Nie do ciebie bylo,bo dla Polack to i 2 litry duzo 26.03.03, 17:33
                • Gość: LastBoyScout Re: A amerykanski prolo ciagle glupi... IP: *.nas31.somerville1.ma.us.da.qwest.net 26.03.03, 14:32
                  I wlasnie tym stwierdzeniem pokazujesz jak jestes hipokrytka i
                  egoistka wypowiadajac sie o sprawach WSZYSTKICH sama
                  (podobno !) wystepujac z pozycji uprzywilejowanej finansowo.
                  Jest tez calkowita bzdura, ze podniesienie cen w ciebie nie
                  uderzy - KAZDA podwyzka cen obniza standart zycia WSZYSTKIM.
                  Nie lecz tez kompleksow swoim UK i pieciolitrowymi (dwoma hi
                  hi!) samochodami ;)
                  ...mieszkam na najbogatszym miejscu na swiecie i mam na pewno
                  wiecej pieniedzy niz ty .... wiesniaro ...
                  Moj adres: KochajmySie@excite.com
                  gabrielacasey napisała:

                  > Stukam z UK, mam tu sporo (co raczej mezowska zasluga, nizli
                  moja),i nawet
                  > kilkakrotnie wyzsze tu ceny benzyny niz w US nie
                  przeszkodzily nam w utrzymaniu
                  >
                  > 2 samochodow z 5-litrowym silnikiem. Mialam farta, ze mamy na
                  tyle dobra i
                  > stabilna sytuacje, ie mozemy sobie gwizdac na wahania
                  gieldowe i na rynku
                  > pracy - dla nas wystarczy. A przy niezaleznosci materialnej
                  stac mnie tez na
                  > niezawislosc pogladow - gdy sie nie ma bossa, za to ma sie
                  cash w banku, to
                  > mozna sie kazdemu demagogowi zasmiac w nos. Chciales, prolo,
                  brutalnej prawdy,
                  > to ja masz!!!
                • Gość: A.F. Re: A amerykanski prolo ciagle glupi... IP: 217.153.97.* 26.03.03, 15:14
                  gabrielacasey napisała:

                  > Stukam z UK, mam tu sporo (co raczej mezowska zasluga, nizli moja),i nawet
                  > kilkakrotnie wyzsze tu ceny benzyny niz w US nie przeszkodzily nam w
                  utrzymaniu
                  >
                  > 2 samochodow z 5-litrowym silnikiem. Mialam farta, ze mamy na tyle dobra i
                  > stabilna sytuacje, ie mozemy sobie gwizdac na wahania gieldowe i na rynku
                  > pracy - dla nas wystarczy. A przy niezaleznosci materialnej stac mnie tez na
                  > niezawislosc pogladow - gdy sie nie ma bossa, za to ma sie cash w banku, to
                  > mozna sie kazdemu demagogowi zasmiac w nos. Chciales, prolo, brutalnej
                  prawdy,
                  > to ja masz!!!


                  I cóż tu, na tym skromnym forum robi taka jaśniejąca erudycją i tryskająca
                  mądrością wszelką gwiazda jak Pani Gabriela?
                  Zniża się do was, prości ludzie, by was oświecić! Wiedzą swoją, oraz mężowską,
                  wiadomości prosto z RAF-u.
                  Doceńcie to!
                  Może Nobla?
                  Albo Pulitzera chociaż?
                  Pozdrowienia dla męża - źródła wiadomości oraz kasy.
                  • gabrielacasey Zawisc zzera? Wiem - po to pogrywam... 26.03.03, 17:35
                    • Gość: bostonian Re: Zawisc zzera? Wiem - po to pogrywam... IP: 159.75.96.* 26.03.03, 20:04
                      Kompleksiki leczymy no nie....
                      Rozumku nie staje to chociaz pieniazkami zaszpanujemy.
                      Na twoim miejscu zamienilbym mezowskie Bentley'e czy BMW
                      na troche oleju w glowie.
                    • Gość: LastBoyScout Re: Zawisc zzera? Wiem - po to pogrywam... IP: *.nas31.somerville1.ma.us.da.qwest.net 26.03.03, 20:14
                      Zawisc? Jezeli mialabys naprawde pieniadze to bys wiedziala, ze
                      czlowiek bogatym jest dopiero wtedy gdy juz nie ma w sobie
                      sladu zazdrosci , zawisci ...
                      Ja mysle, ze ty jestes durne basko, ktore zamiast mezowi obiad
                      gotowac albo laske wieczorem zrobic gdy wroci zmeczony z pracy
                      na takiego nieroba. A ze ani obiadu ani laski zrobic nie
                      potrafisz to snujesz jakies chore pseudopolityczne analizy aby
                      przykryc kompleksy zwyklej samotnosci , babskiej durnoty i
                      pewnie szpetoty ......
                      • gabrielacasey Pien sie dalej, o to chodzilo, ukazuj swa "klase". 27.03.03, 00:24
                • Gość: ny GABRYSKA,CO ZA CIUL WZIAL CIEBIE ZA ZONE?. IP: *.tnt17.nyc9.da.uu.net 26.03.03, 20:27
                  TO CHYBA NIENORMALNE MIESZKAC WSPOLNIE Z TAKIM BABSZTYLEM,JAKIM
                  TY JESTES.NIE DOSSC,ZE GLUPIA,TO UPIERA SIE ,ZE WIE WSZYSTKO
                  NAJLEPIEJ.TROCHE TOLERANCJI,CHYBA STAC CIE JESZCZE NA TO!!!PA I
                  NIE OSMIESZAJ SIE JUZ WIECEJ.UWAZAJ JESZCZE ,ZEBY TWOJE
                  BEZBIECZENSTWO BYLO NIENARUSZONE,CHYBA JEST TAM TROCHE
                  ARABOW,KTORYM NIEPODOBA SIE ZACHODNIA DEMOKRACJA!
                  • Gość: Amerykanski sukinsyn LUDZIE - CHYBA ZESCIE WSZYSCY OCIPIELI...... IP: *.rasserver.net 27.03.03, 05:18
                    Idzcie spac, moze Wam sie troche w mozgach rozjasni. Przeciez
                    mozna sie przekrecic czytajac wiekszosc tych wypocin. Polowa
                    nie potrafi dwoch zdan prawidlowo po polsku sklecic. Uczie sie
                    gramatyki i ortgrafii. Onanizujecie sie tym wszystkim a USA i
                    Bush i tak zrobia to co sobie zaplanowali i wisi im co Wy tutaj
                    sobie wypisujecie.
                • Gość: witek Re: A amerykanski prolo ciagle glupi... IP: 213.17.150.* 27.03.03, 04:49
                  Jakbyś mieszkała w Angli,to byś nie powiedziała,że masz... farta.Wiesz co to
                  jest?
            • Gość: Nowojorczyk Witaj najwiekszy kretynie Gabrysiu Casey!!!!!!!!!! IP: *.proxy.aol.com 26.03.03, 16:08
              Witaj wielki kretynie. Cos nerwy puszczaja. Twoja gleboka jak zawsze analiza
              sytuacji w iraku jest dzisiaj kiepska. Co ty zrobisz wielki kretynie jak twoj
              ukochany Saddam pojdzie w odstawke. Zajmiesz sie obrona wielkiego leadera w
              Korei Polnocnej. Moga ci w tym twoi podkretyni zbiggi44 i unleashed. Zbiggi44
              za pieniadze polnocnokereanskie zwola demonstracje w obronie pokoju. A ty
              bedziesz analizowal upadek imperializm amerykanski ijego upadek. Za pienidze
              rosyjskie ale na wszelki wypadek platne w $$$$$$$$$$.
              Zycze ci milego dnia wielki kretynie
              • Gość: ny STARY,ONA JEST ZA GLUPIA,ZEBY CIEBIE ROZUMIEC IP: *.tnt17.nyc9.da.uu.net 26.03.03, 20:31
                MOZE POWINNISMY JA IGNOROWAC,JAK ONA IGNORUJE GW?
        • Gość: fucker CO TY TU JESZCZE KOORWA ROBISZ GABRIELACASEY ?? IP: *.oho.com.pl 26.03.03, 13:50
          mialas bojkotowac gazete, wiec wypierdalaj !!!
          • gabrielacasey Tak, zaprezentuj tu pelnie swego "intelektu"... 26.03.03, 14:12
            • Gość: fucker pytam co tu robisz skoro mialas bojkotowac gazete ??? IP: *.oho.com.pl 26.03.03, 14:19
              a ty nie odpowiadasz, bo najwidoczniej to pytanie jest za trudne
              dla ciebie....
              spierdalaj stad !!
              • Gość: H Re: pytam co tu robisz skoro mialas bojkotowac ga IP: *.ccp.cc.pa.us 26.03.03, 15:46
                Gość portalu: fucker napisał(a):

                > a ty nie odpowiadasz, bo najwidoczniej to pytanie jest za trudne
                > dla ciebie....
                > spierdalaj stad !!


                ============================================================================

                You are jerkoff.
          • Gość: H Re: CO TY TU JESZCZE KOORWA ROBISZ GABRIELACASEY IP: *.ccp.cc.pa.us 26.03.03, 15:43
            Gość portalu: fucker napisał(a):

            > mialas bojkotowac gazete, wiec wypierdalaj !!!


            =============================================================================

            You are jerkoff.
        • Gość: bostonian Re: Juz mowilam: naprzod US - straight to Hell .. IP: 159.75.96.* 26.03.03, 14:22
          Gabrysiu,
          Zacznij sie leczyc na nogi. Bo na glowke to juz za pozno.
          Mam nadzieje ze za jad jaki siejesz na tym forum,
          sama sie znajdziesz w piekle, w doborowym towarzystwie
          Stalina, Hitlera, i wkrotce mam nadzieje Saddama.
          • gabrielacasey Siej odtrutke na ten jad, czy ja ci bronie??? 26.03.03, 14:48
        • Gość: yenna Re: Juz mowilam: naprzod US - straight to Hell .. IP: 217.153.97.* 26.03.03, 14:43
          Mam nadzieję ,że Ty się też załapiesz...
          • gabrielacasey Mnie z durniami z US nie po drodze, Misiu 26.03.03, 14:52
            Nie dotyczy to MYSLACYCH Amerykanow, rzecz jasna.
            • Gość: yenna Re: Mnie z durniami z US nie po drodze, Misiu IP: 217.153.97.* 26.03.03, 15:40
              Nie po drodze?

              A szkoda.
              Może zdolalabys rozwiazać pokojowo ten konflikt, zdaje sie że
              wszystko wiesz najlepiej. Przeciez jestes najmadrzejsza.



              • gabrielacasey Od pokreconych PROLI napewno... 26.03.03, 17:36
            • Gość: kangur Re: Mnie z durniami z US nie po drodze, Misiu IP: 203.25.163.* 26.03.03, 22:27
              gabrielacasey napisała:

              > Nie dotyczy to MYSLACYCH Amerykanow, rzecz jasna.


              Na to wyglada ze nie jest ich za duzo
        • Gość: nowojorczyk witaj wielki kretynie Gabrysiu casey IP: *.proxy.aol.com 26.03.03, 16:20
          Chlopaki i dziewczyny
          pozdrawiam z Nowego Jorku.
          Zasada pierwsza-nie dyskutowac z kretynami jak zbiggi44 (uwaga naciagacz
          finansowy!!!!!!!!!!!!) i unleashed
          Nie dyskutujcie z wielkim kretynem Gabrysiem casey.
          To kretyn, psychol i kabotyn. szkoda waszego czasu.
          milego dnia wszystkim. jestesmy coraz blizej Bagdadu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          I tak trzymac Amerykanie, Anglicy i Polacy
          • gabrielacasey O Boze, pisac sie nauczyl ! BBC nie zlikwidujesz 26.03.03, 17:37
          • Gość: kangur Re: witaj wielki kretynie Gabrysiu casey IP: 203.25.163.* 26.03.03, 22:30
            Gość portalu: nowojorczyk napisał(a):

            > Chlopaki i dziewczyny
            > pozdrawiam z Nowego Jorku.
            > Zasada pierwsza-nie dyskutowac z kretynami jak zbiggi44 (uwaga naciagacz
            > finansowy!!!!!!!!!!!!) i unleashed
            > Nie dyskutujcie z wielkim kretynem Gabrysiem casey.
            > To kretyn, psychol i kabotyn. szkoda waszego czasu.
            > milego dnia wszystkim. jestesmy coraz blizej Bagdadu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            > I tak trzymac Amerykanie, Anglicy i Polacy


            Oto odpowiedz typowego intelektualisty z USA
        • Gość: X popieram Cie "gabrielacasey" ! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 26.03.03, 23:01
    • gabrielacasey Moze i powinni, ale IRACKA TV NADAL DZIALA !!! 26.03.03, 12:10
      To tak, jak z wzieciem Umm Qerm, Basry, mostow na Eufracie etc.
      etc. By nie byc goloslowna - linki do "rzadowej" BBC:

      news.bbc.co.uk/2/hi/middle_east/2886987.stm
      Poki co najwiekszym "osiagnieciem" ostatnich paru godzin jest
      bohaterskie zbombardowanie bazaru w Bagdadzie:

      news.bbc.co.uk/2/hi/middle_east/2887555.stm
      W powyzszym tekscie i inne wiesci z ostatniej nocy
      • Gość: comment Re: Moze i powinni, ale IRACKA TV NADAL DZIALA !! IP: *.ukbf.fu-berlin.de 26.03.03, 12:28
        Amnesty International has warned that the bombing of Iraqi
        state television station in Baghdad by US allied forces could
        be a breach of the Geneva Conventions.
        "The bombing of a television station, simply because it
        is being used for the purposes of propaganda, cannot be
        condoned. It is a civilian object, and thus protected under
        international humanitarian law," the organisation said in a
        statement.

        za BBC
        • Gość: kate Re: Moze i powinni, ale IRACKA TV NADAL DZIALA !! IP: *.sympatico.ca 26.03.03, 18:55
          Gość portalu: comment napisał(a):

          > Amnesty International has warned that the bombing of
          Iraqi
          >
          > state television station in Baghdad by US allied forces
          could
          >
          > be a breach of the Geneva Conventions.
          > "The bombing of a television
          station, simply because it
          > is being used for the purposes of propaganda, cannot be
          > condoned. It is a civilian object, and thus
          protected under
          > international humanitarian law," the organisation
          said in a
          > statement.
          >
          > za BBC

          Wiecie co?Jak mnie denerwuja takie jakies wypowiedzie AI
          ktorzy bronia ucisnionych zbrodniarzy ze ktos lamie
          konwencje genewska, a gdzie oni k... byli jak irakijczycy
          lamali, lamia i beda nadal lamac konwencje genewska ?
          Glosno tez krzyczeli jak USA zaostrzyla kontrole na
          lotniskach i granicach z badaniem odciskow palcow
          wlacznie , ze prawa czlowieka lamane.Zapytam znowu ,
          gdzie ta k..wska instytucja sie podziala i cicho
          siedziala po 9/11 jak tysiace rodzin cierpialo z powodu
          utrarty bliskich, co z ich prawami.
          jej jak mnie ta organizacje czasami denerwuje...
      • Gość: Vinc Re: Moze i powinni, ale IRACKA TV NADAL DZIALA !! IP: *.abo.wanadoo.fr 26.03.03, 12:31
        Droga Gabrysiu, nie zapominaj o tym, ze to jest wojna, a wiec sa
        i beda ofiary, nawet te przypadkowe, pozdrawiam, zwolennik
        Twoich komentarzy
      • Gość: Szymon Re: Moze i powinni, ale IRACKA TV NADAL DZIALA !! IP: *.tele2.pl 26.03.03, 12:33
        gabrielacasey napisała:

        > To tak, jak z wzieciem Umm Qerm, Basry, mostow na Eufracie
        etc.
        > etc. By nie byc goloslowna - linki do "rzadowej" BBC:
        >
        > <a
        href="news.bbc.co.uk/2/hi/middle_east/2886987.stm"target="
        _blank">new
        > s.bbc.co.uk/2/hi/middle_east/2886987.stm</a>
        > Poki co najwiekszym "osiagnieciem" ostatnich paru godzin jest
        > bohaterskie zbombardowanie bazaru w Bagdadzie:
        >
        > <a
        href="news.bbc.co.uk/2/hi/middle_east/2887555.stm"target="
        _blank">new
        > s.bbc.co.uk/2/hi/middle_east/2887555.stm</a>
        > W powyzszym tekscie i inne wiesci z ostatniej nocy

        taaak o tym bazarze mowia "Iraqi officials" oraz "_Locals_ say
        45 people have died"
        odkad to wierzymy propagandzie Saddama?
        Jestesmy juz porzadnym Irakijczykiem?
        Damy sie za jego stare dupisko zabic?
        • Gość: vinca Re: Moze i powinni, ale IRACKA TV NADAL DZIALA !! IP: *.nv.nv.cox.net 26.03.03, 12:39
          Gość portalu: Szymon napisał(a):

          >>
          > taaak o tym bazarze mowia "Iraqi officials" oraz "_Locals_ say
          > 45 people have died"
          > odkad to wierzymy propagandzie Saddama?
          > Jestesmy juz porzadnym Irakijczykiem?
          > Damy sie za jego stare dupisko zabic?

          a po co my tam leziemy?
          • Gość: Subyello Re: Moze i powinni, ale IRACKA TV NADAL DZIALA !! IP: *.sunsh1.vic.optusnet.com.au 26.03.03, 12:49
            Co, bo Ameryka przegrywa wojne propagandy przez 'media' z
            Irakiem... ?? Mysleli ze jak wejda na TV pokaza jacy oni sa, to
            od razu narod Iracki polozy im sie pod nogi. ha... Irak jeszcze
            po dupie US i UK da.
            Nie jestem za Saddamem, patempiam go i jego rezim, ale kurwa US
            jeszcze gorsze jest, mysli sobie ze moze robic wojne gdzie chce
            i z kim chce, oczekuje wygranej. A niewwini ludzie gina...
            Sami niewiedza co bedzie po straceniu Saddama. Tak Irak i jego
            narod musulmanow przyjmie ameryke z otwartywi rakami... !!
            hahahaaha.... i ich pojebana demokracje... hahahahaha
            US, UK i Australia sie wpierdziela w cos co nikt jeszcze na
            swiecie nie widzial... zobaczcie na chwile co sie dzieje w
            zatoce... jakie protesty... Nie bedzie tylko wymiana rzadu w
            Iraku, ale w innych sasiedzkich krajach... a US jak wojne
            wygra, bo i tak wygra jak Rumsfeld nam mowi, to nich oczekuje
            ataki terrorystyczne jakich jeszcze nie widzial.... Sept 11 to
            bedzie bajka z porownaniem do tego co ich czeka...
            zobaczcie na chwile w Palestynie, kraj pod opresja zydowska od
            30 lat juz... i jeszcze nie przestali walczyc o swoje... Irak
            nie bedzie inny, ludie bede wiekami walczyc za to co jest ich...
            • Gość: martsy USA gorsze od Saddama-psychopaty? IP: *.237.45.207.adsl.by.worldonline.dk 26.03.03, 13:01
              Gość portalu: Subyello napisał(a):

              > Co, bo Ameryka przegrywa wojne propagandy przez 'media' z
              > Irakiem... ?? Mysleli ze jak wejda na TV pokaza jacy oni sa,
              to
              > od razu narod Iracki polozy im sie pod nogi. ha... Irak
              jeszcze
              > po dupie US i UK da.
              > Nie jestem za Saddamem, patempiam go i jego rezim, ale kurwa
              US
              > jeszcze gorsze jest, mysli sobie ze moze robic wojne gdzie
              chce
              > i z kim chce, oczekuje wygranej. A niewwini ludzie gina...
              > Sami niewiedza co bedzie po straceniu Saddama. Tak Irak i jego
              > narod musulmanow przyjmie ameryke z otwartywi rakami... !!
              > hahahaaha.... i ich pojebana demokracje... hahahahaha
              > US, UK i Australia sie wpierdziela w cos co nikt jeszcze na
              > swiecie nie widzial... zobaczcie na chwile co sie dzieje w
              > zatoce... jakie protesty... Nie bedzie tylko wymiana rzadu w
              > Iraku, ale w innych sasiedzkich krajach... a US jak wojne
              > wygra, bo i tak wygra jak Rumsfeld nam mowi, to nich oczekuje
              > ataki terrorystyczne jakich jeszcze nie widzial.... Sept 11 to
              > bedzie bajka z porownaniem do tego co ich czeka...
              > zobaczcie na chwile w Palestynie, kraj pod opresja zydowska od
              > 30 lat juz... i jeszcze nie przestali walczyc o swoje... Irak
              > nie bedzie inny, ludie bede wiekami walczyc za to co jest
              ich...

              Jesli USA jest gorsze od Saddama, to rozumiem, ze miliony ludzi
              na calym swiecie marza o tym, zeby wyemigrowac do Iraku, prawda
              dupku?
              A przede wszystkim uciec z okropnego USA-tyranii.
              Poza tym wszyscy w domu zdrowi?
              • Gość: Subyello Re: USA gorsze od Saddama-psychopaty? IP: *.sunsh1.vic.optusnet.com.au 26.03.03, 13:10
                Po pierwsze nie raz drugiego.. tymi swoimi wyzwaniami...
                dupkiem nie jestem... takze uspokuj sie troszkie....
                Po drugie nie mowie ze Saddama popieram takze dobrze sobie
                przeczytaj co napisalem....
                A US co kurwa robilo w 1991... ?? na swich zolnierzach robilo
                eksperymenty...
                A ty kurwa gazy, srodki biochemiczne kto im posprzedawal... ??
                US... a kurwa jak Saddamowi ameryka sprzedawala i pieniadze
                brala do do czego oni mysleli ze on ten 'anthrax' bedzie
                uzywal... ?? sami sobie narobili problemow, a za to teraz narod
                Iracki placi...
                Wogule nie masz bardzo duzej perspektywy co sie moze stac w
                rejonie... wez sie i sie poucz jakie byly postempy spraw co nas
                do tego doprowadzilo a nie ludzi wyzywasz...
                I nie, mam ostatnio kaszelek...
                • Gość: martsy Re: USA gorsze od Saddama-psychopaty? IP: *.237.45.207.adsl.by.worldonline.dk 26.03.03, 13:31
                  Gość portalu: Subyello napisał(a):

                  > Po pierwsze nie raz drugiego.. tymi swoimi wyzwaniami...
                  > dupkiem nie jestem... takze uspokuj sie troszkie....
                  > Po drugie nie mowie ze Saddama popieram takze dobrze sobie
                  > przeczytaj co napisalem....
                  > A US co kurwa robilo w 1991... ?? na swich zolnierzach robilo
                  > eksperymenty...
                  > A ty kurwa gazy, srodki biochemiczne kto im posprzedawal... ??
                  > US... a kurwa jak Saddamowi ameryka sprzedawala i pieniadze
                  > brala do do czego oni mysleli ze on ten 'anthrax' bedzie
                  > uzywal... ?? sami sobie narobili problemow, a za to teraz
                  narod
                  > Iracki placi...
                  > Wogule nie masz bardzo duzej perspektywy co sie moze stac w
                  > rejonie... wez sie i sie poucz jakie byly postempy spraw co
                  nas
                  > do tego doprowadzilo a nie ludzi wyzywasz...
                  > I nie, mam ostatnio kaszelek...

                  Akurat tak sie sklada, ze broni chemicznej Saddamowi Ameryka nie
                  sprzedawala. Raczej pokoj milujacy Francuzi i Niemcy... Francja
                  budowala nawet Saddamowi reaktor jadrowy, zeby mogl sobie zrobic
                  bombe atomowa, ktorej tak pilnie potrzebowal. Cale szczescie, ze
                  wredny Izrael zlamal prawo miedzynarodowe i reaktor
                  zbombardowal.

                  Najwiekszym bledem USA w 1991 roku bylo to ze pozwolili temu
                  masowemu mordercy zostac u wladzy. Jezeli teraz chca ten blad
                  naprawic, to ja im moge tylko pogratulowac, ze przejrzeli na
                  oczy.

                  Wg twojej logiki: jezeli w przeszlosci robili bledy, to nie maja
                  prawa ich naprawiac.
                  Pacyfisci nie podali zadnej rozsadnej alternatywy usuniecia
                  Saddama za pomoca srodkow pokojowych. Psychol jest niebezpieczny
                  zarowno dla swiata jak i dla wlasnych nieszczesnych poddanych.
                  Irak bez tego mordercy moglby byc bogatym, normalnym krajem.

                  Cala wina Ameryki polega na tolerowaniu psychola przez wszystkie
                  te lata.
                  • Gość: Subyello Re: USA gorsze od Saddama-psychopaty? IP: *.sunsh1.vic.optusnet.com.au 26.03.03, 13:39
                    Francja, Niemcy to wszystcy o tym wiedza nic nowego.. bo nawet
                    jak bomby chemiczne (niemieckie tym raze) byly zucane na Iran
                    spadaly z samolotow typ Mirage (Francuskie).
                    Ale mylisz sie bardzo o US, to oni irakowi dali srodki
                    biochemiczne, i do tego jeszcze sie patrzyli na rezultaty jak
                    Saddam je uzywal przeciwko Iranowi. Hmm, o ile pamietam pan
                    Rumsfel wital sie bardzo milo z Saddamem, i pozniej sie jeszcze
                    bronil jak byla investigacja do tej calej afery, tym ze on nic
                    o tym nie wiedzial.... hahahaha...
                    Tak jest bardzo duza wina Ameryki ze Saddama ni usuneli w 1991
                    roku... ale oni jako teraz swieci powinni sie na siebie
                    popatrzec.
                    Myslisz, jak dlugo inspektorzy ONZ byli w Iraku.. ?? Nie
                    moglismy om dac jeszcze pare miesiecy, przeciez Saddam ile lat
                    juz siedzi w Iraku... pare miesiecy by wszystko uwidnilo, a jak
                    nie to owszem z poparciem ONZ ruszyc na Saddama i silo go
                    zwalic. A tak.. ?? Masowne protesty w kazdym kraju swiata...
                  • gabrielacasey Re: USA gorsze od Saddama-psychopaty? 26.03.03, 13:55

                    W PARU MIEJSCACH SIE TROCHE MYLISZ, A WIEC CI TO WSKAZUJE. DUZE LITERY TO NIE
                    KRZYK NA NECIE - TO TYLKO PO TO, BY NASZE WYPOWIEDZI JAKOS ROZROZNIC
                    > Najwiekszym bledem USA w 1991 roku bylo to ze pozwolili temu
                    > masowemu mordercy zostac u wladzy. Jezeli teraz chca ten blad
                    > naprawic, to ja im moge tylko pogratulowac, ze przejrzeli na
                    > oczy.
                    TO NIE BYL "BLAD" - TO BYLO CELOWE, CHODZILO O "STRASZAKA" NA CHOMEINIEGO,
                    KTORY WOWCZAS BYL WROGIEM AMERYKI NR 1, CZY WY JUZ O TYM ZAPOMNIELISCIE?

                    > Pacyfisci nie podali zadnej rozsadnej alternatywy usuniecia
                    > Saddama za pomoca srodkow pokojowych.

                    PACYFISCI NIGDZIE NIE RZADZA. NI FRANCJA, NI NIEMCY, NI UN, NI -TYM BARDZIEJ -
                    ROSJA NIE SA PACYFISTYCZNE. Z TA ARMIA W KATARZE (jako straszak-bez niej by sie
                    nie obylo) MOZNA BYLO SADAMA DO KONCA ROZBROIC - jesli bylo z czego. BO JESLI
                    SADDAMJ TEJ BRONI MASOWEGO RAZENIA NIE UZYJE W BAGDADZIE, TO ZNACZY ZE ON TEJ
                    ZAKAZANEJ BRONI NIE MIAL.
                    Psychol jest niebezpieczny
                    > zarowno dla swiata jak i dla wlasnych nieszczesnych poddanych.
                    > Irak bez tego mordercy moglby byc bogatym, normalnym krajem.
                    O PIERWSZY NAIWNY - TEN PSYCHOL JEST PSYCHOLEM, ALE DLA SWIATA NIEBEZPIECZNY
                    NIE JEST I NIE BYL. ANI NAWET DLA REGIONU. NIEBEZPIECZNY DLA SWIATA JEST ISLAM.
                    NIESTETY TA WOJNA TYLKO ISLAMSKA NIENAWISC DO USA (TO ICH SYMBOL "SZATANA", NIE
                    ZAS STARA EUROPA)PODSYCA. I NASTROJE ANTYAMERYKANSKIE W SWIECIE - SAMOBOJCZY
                    GOL.
                • Gość: riprap Re: USA gorsze od Saddama-psychopaty? IP: *.bynxx11.adsl-dhcp.tele.dk 26.03.03, 13:52
                  Do Subyellom,
                  Czlowieku i to Ty piszesz "wez sie i sie ucz"? My tu mowimy " nie rzucaj
                  kamieniami jesli sam mieszkasz w domu ze szkla".
                • Gość: fucker SUBYELLO - TY SIE NAUCZ............. IP: *.oho.com.pl 26.03.03, 16:35
                  ortografii barani lbie !!
              • gabrielacasey Idiota Bush to jeszcze nie USA !!! 26.03.03, 13:16
                Ten nawrocony na sekciarstwo pijak rzadzi, szczesliwie, zbyt krotko, by swoj
                kraj i swoj narod, a takze amerykanska demokracje zniszczyc, choc BARDZO sie o
                to stara (Patriot Act I i II, program "Big Brother", cenzura - nawet na necie,
                dodatkowe uprawnienia Homeland Security, tj. ichniehj bezpieki etc.etc. Gielda
                tez nadalo leci na pysk, za to wzrasta amerykanskie bezrobocie itp). Ktos przy
                innym watku madrze dzias powiedzial: czy ten, kto potepial Hitlera, byl
                ANTYNIEMIECKI?

                A tobie najwyrazniej "kult jednostki" sie przypomnial, stalinisto! Kto nie byl
                za Stalinem byl przeciez "antyradziecki" - ta sama oblakancza logika co
                bardziej teepych chamkow...
            • Gość: Szymon Re: Moze i powinni, ale IRACKA TV NADAL DZIALA !! IP: *.tele2.pl 26.03.03, 13:03
              Gość portalu: Subyello napisał(a):

              > Co, bo Ameryka przegrywa wojne propagandy przez 'media' z
              > Irakiem... ?? Mysleli ze jak wejda na TV pokaza jacy oni sa,
              to
              > od razu narod Iracki polozy im sie pod nogi. ha... Irak
              jeszcze
              > po dupie US i UK da.
              > Nie jestem za Saddamem, patempiam go i jego rezim, ale kurwa
              US
              > jeszcze gorsze jest, mysli sobie ze moze robic wojne gdzie
              chce
              > i z kim chce, oczekuje wygranej. A niewwini ludzie gina...
              > Sami niewiedza co bedzie po straceniu Saddama. Tak Irak i jego
              > narod musulmanow przyjmie ameryke z otwartywi rakami... !!
              > hahahaaha.... i ich pojebana demokracje... hahahahaha
              > US, UK i Australia sie wpierdziela w cos co nikt jeszcze na
              > swiecie nie widzial... zobaczcie na chwile co sie dzieje w
              > zatoce... jakie protesty... Nie bedzie tylko wymiana rzadu w
              > Iraku, ale w innych sasiedzkich krajach... a US jak wojne
              > wygra, bo i tak wygra jak Rumsfeld nam mowi, to nich oczekuje
              > ataki terrorystyczne jakich jeszcze nie widzial.... Sept 11 to
              > bedzie bajka z porownaniem do tego co ich czeka...
              > zobaczcie na chwile w Palestynie, kraj pod opresja zydowska od
              > 30 lat juz... i jeszcze nie przestali walczyc o swoje... Irak
              > nie bedzie inny, ludie bede wiekami walczyc za to co jest
              ich...

              To jest bardzo pesymistyczna wizja, skrajna rzeklbym, a
              skrajnosci jak wiadomo wyznaczaja granice. Z pewnoscia sytuacja
              ustabilizuje sie gdzies pomiedzy skrajnie optymistycznymi a
              skrajnie pesymistycznymi.
              Co do tego ze Ameryka gorsza od Saddama. Bardzo ciekawy poglad.
              Ciekawe tylko dlaczego tylu irakijczykow wyjeczalo z tego
              pieknego kraju. natomiast z US jakos nikt nie ucieka. Tam raczej
              wszyscy staraj sie dostac. Praktycznie jest tam cala
              reprezentacja swiatowej populacji z duza - co wazne - czescia
              arabsko-muzulmanska.
            • gabrielacasey Masz racje co do Irakijczykow - linki. 26.03.03, 13:10
              news.bbc.co.uk/2/hi/in_depth/photo_gallery/2887019.stm
              news.bbc.co.uk/2/hi/in_depth/photo_gallery/2882239.stm
              news.bbc.co.uk/2/hi/in_depth/photo_gallery/2883267.stm
          • Gość: Szymon Re: Moze i powinni, ale IRACKA TV NADAL DZIALA !! IP: *.tele2.pl 26.03.03, 12:51
            Gość portalu: vinca napisał(a):

            > Gość portalu: Szymon napisał(a):
            >
            > >>
            > > taaak o tym bazarze mowia "Iraqi officials" oraz "_Locals_
            say
            > > 45 people have died"
            > > odkad to wierzymy propagandzie Saddama?
            > > Jestesmy juz porzadnym Irakijczykiem?
            > > Damy sie za jego stare dupisko zabic?
            >
            > a po co my tam leziemy?

            Jak to po co?

            Zeby nie stac z boku jak niektorzy, klapiac bez sensu dziobami
            o "pokojowych metodach rozwiazania kwestii Iraku" z dyktatorami
            takie cos po prostu nie przejdzie. To nie sa ludzie ktorzy licza
            sie z czymkolwiek oprocz wlasnego mniemania i widzimisie.

            Poniewaz wierzymy ze to jest nasz swiat, ze my jestesmy za niego
            odpowiedzialni, ze nie mozmy pozwolic na sytuacje kiedy pewnego
            dnia obudzimy sie i stwierdzimy ze juz jest za pozno, ze nagle
            jakis straszny psychopata osiagnal stan w ktorym nic praktycznie
            nie powstrzyma tragicznego rozwoju wypadkow, ktore jemu
            oczywiscie jak najbardziej sa na reke.

            • Gość: KANGUR Re: Moze i powinni, ale IRACKA TV NADAL DZIALA !! IP: 203.25.163.* 26.03.03, 22:49
              Gość portalu: Szymon napisał(a):

              > Gość portalu: vinca napisał(a):
              >
              > > Gość portalu: Szymon napisał(a):
              > >
              > > >>
              > > > taaak o tym bazarze mowia "Iraqi officials" oraz "_Locals_
              > say
              > > > 45 people have died"
              > > > odkad to wierzymy propagandzie Saddama?
              > > > Jestesmy juz porzadnym Irakijczykiem?
              > > > Damy sie za jego stare dupisko zabic?
              > >
              > > a po co my tam leziemy?
              >
              > Jak to po co?
              >
              > Zeby nie stac z boku jak niektorzy, klapiac bez sensu dziobami
              > o "pokojowych metodach rozwiazania kwestii Iraku" z dyktatorami
              > takie cos po prostu nie przejdzie. To nie sa ludzie ktorzy licza
              > sie z czymkolwiek oprocz wlasnego mniemania i widzimisie.
              >
              > Poniewaz wierzymy ze to jest nasz swiat, ze my jestesmy za niego
              > odpowiedzialni, ze nie mozmy pozwolic na sytuacje kiedy pewnego
              > dnia obudzimy sie i stwierdzimy ze juz jest za pozno, ze nagle
              > jakis straszny psychopata osiagnal stan w ktorym nic praktycznie
              > nie powstrzyma tragicznego rozwoju wypadkow, ktore jemu
              > oczywiscie jak najbardziej sa na reke.
              >


              O kim mowisz o Bushu czy Saddamie
              • Gość: Szymon Re: Moze i powinni, ale IRACKA TV NADAL DZIALA !! IP: *.tele2.pl 26.03.03, 23:27
                Gość portalu: KANGUR napisał(a):

                > Gość portalu: Szymon napisał(a):
                >
                > > Gość portalu: vinca napisał(a):
                > >
                > > > Gość portalu: Szymon napisał(a):
                > > >
                > > > >>
                > > > > taaak o tym bazarze mowia "Iraqi officials"
                oraz "_Locals_
                > > say
                > > > > 45 people have died"
                > > > > odkad to wierzymy propagandzie Saddama?
                > > > > Jestesmy juz porzadnym Irakijczykiem?
                > > > > Damy sie za jego stare dupisko zabic?
                > > >
                > > > a po co my tam leziemy?
                > >
                > > Jak to po co?
                > >
                > > Zeby nie stac z boku jak niektorzy, klapiac bez sensu
                dziobami
                > > o "pokojowych metodach rozwiazania kwestii Iraku" z
                dyktatorami
                > > takie cos po prostu nie przejdzie. To nie sa ludzie ktorzy
                licza
                > > sie z czymkolwiek oprocz wlasnego mniemania i widzimisie.
                > >
                > > Poniewaz wierzymy ze to jest nasz swiat, ze my jestesmy za
                niego
                > > odpowiedzialni, ze nie mozmy pozwolic na sytuacje kiedy
                pewnego
                > > dnia obudzimy sie i stwierdzimy ze juz jest za pozno, ze
                nagle
                > > jakis straszny psychopata osiagnal stan w ktorym nic
                praktycznie
                > > nie powstrzyma tragicznego rozwoju wypadkow, ktore jemu
                > > oczywiscie jak najbardziej sa na reke.
                > >
                >
                >
                > O kim mowisz o Bushu czy Saddamie

                To chyba jasne jak bys przeczytal uwaznie!

                To Saddam jest dyktatorem, nie ma kadencji urzedowania, nie ma
                wyborow, jest za to jego wola, nie narodu. Niektorzy o tym
                zapominaja... aha juz wiem! przeciez ostatnio byly wybory w
                SaddamLandzie! 100% poparcia! Za mlodzi jestesmy zeby pamietac
                kiedy rzadzacy maja 100% poparcia???
                • Gość: kangur Re: Moze i powinni, ale IRACKA TV NADAL DZIALA !! IP: 203.25.163.* 27.03.03, 01:27
                  Gość portalu: Szymon napisał(a):

                  >> > O kim mowisz o Bushu czy Saddamie
                  >
                  > To chyba jasne jak bys przeczytal uwaznie!
                  >
                  > To Saddam jest dyktatorem, nie ma kadencji urzedowania, nie ma
                  > wyborow, jest za to jego wola, nie narodu. Niektorzy o tym
                  > zapominaja... aha juz wiem! przeciez ostatnio byly wybory w
                  > SaddamLandzie! 100% poparcia! Za mlodzi jestesmy zeby pamietac
                  > kiedy rzadzacy maja 100% poparcia???


                  Nie dyktator Bush musial sfalszowac wybory zeby wygrac masz racje
        • gabrielacasey Ale DUREN: dla niego BBC jest ARABSKA !!! 26.03.03, 13:05
          Czy ci sie, glabie, z Al Jazeerah nie pomylilo? Ta jest jeszcze lepsza:

          www.aljazeerah.us/News%20Photos/Photos%20of%20Iraq%20war%20victims.htm
          • Gość: Szymon Re: Ale DUREN: dla niego BBC jest ARABSKA !!! IP: *.tele2.pl 26.03.03, 13:15
            gabrielacasey napisała:

            > Czy ci sie, glabie, z Al Jazeerah nie pomylilo? Ta jest
            jeszcze lepsza:
            >
            > <a href="www.aljazeerah.us/News%20Photos/Photos%20of%
            20Iraq%20war%20vict
            > ims.htm"target="_blank">www.aljazeerah.us/News%20Photos/Photos%
            20of%20Iraq%20wa
            > r%20victims.htm</a>

            Boze... mam coraz gorsze mniemanie o tobie tylko wyzwiska i nic
            konkretnego. Nic co by cos wnosilo do tej sprawy.
            Taki z ciebie wielki krzykac po prostu, robisz duzo fermentu i
            podnieca cie to ze wywolujesz odzew.
            A ten link to zdjecia z 22 marca tak wiec z tym bazarem to sie
            troche rozminelas
            • gabrielacasey Wyzwiska w rewanzu za wyzwiska, Misiu... 26.03.03, 13:19
              Rozmawiam z tymi, ktorym udalo sie...dorosnac.
              • Gość: Szymon Re: Wyzwiska w rewanzu za wyzwiska, Misiu... IP: *.tele2.pl 26.03.03, 13:22
                gabrielacasey napisała:

                > Rozmawiam z tymi, ktorym udalo sie...dorosnac.

                Ja ci wyzwisk nie wciskam tylko proponuje konkretne dzialania. A
                Co do dorastania to musze stwierdzic ze nie wiem o czym ty
                mowisz... masz jakies kompleksy czy co?
                • gabrielacasey Nikt dorosly na umysle by BBC "arabskosci" nie ... 26.03.03, 13:42
                  imputowal - to IDIOTYZM. Podobnie, jak i twoja kolejna wypowiedz, co do
                  irackiej cenzury, nalozonej na zachodnie media.
                  Myslicie ZYCZENIOWO, chcecie kolejny odcinek "Rambo" (bo kretyn Bush i jego
                  pieski juz to wam w leb wbily: ze latwo, milo, przyjemnie, a przy tym etycznie
                  i szlachetnie), ale swiat nie jest wirtualny, jest realny. I ten prawdziwy
                  swiat budzi was czasem brutalnie z waszego wirtualnego snu, pelnego poboznych
                  zyczen.
                  Wkurzyl cie sam fakt podania przeze mnie informacji, ktora GW CELOWO (bo
                  manipuluje) pominela - za telewizja iracka dziala (dziennik TW BBC pokazal
                  nawet obrazki z tej telewizji, lapie sie te kanaly w Katarze). Wy sie FAKTOW
                  boicie, bo budza was z waszych durnych snow o potedze i marzen o ogrzaniu
                  golych polskich tylkow przy ognisku Ameryki. Dojrzali to wy nie jestescie,
                  Misie !
                  • Gość: Szymon Re: Nikt dorosly na umysle by BBC IP: *.tele2.pl 26.03.03, 14:01
                    gabrielacasey napisała:

                    > imputowal - to IDIOTYZM. Podobnie, jak i twoja kolejna
                    wypowiedz, co do
                    > irackiej cenzury, nalozonej na zachodnie media.
                    > Myslicie ZYCZENIOWO, chcecie kolejny odcinek "Rambo" (bo
                    kretyn Bush i jego
                    > pieski juz to wam w leb wbily: ze latwo, milo, przyjemnie, a
                    przy tym etycznie
                    > i szlachetnie), ale swiat nie jest wirtualny, jest realny. I
                    ten prawdziwy
                    > swiat budzi was czasem brutalnie z waszego wirtualnego snu,
                    pelnego poboznych
                    > zyczen.
                    > Wkurzyl cie sam fakt podania przeze mnie informacji, ktora GW
                    CELOWO (bo
                    > manipuluje) pominela - za telewizja iracka dziala (dziennik TW
                    BBC pokazal
                    > nawet obrazki z tej telewizji, lapie sie te kanaly w Katarze).
                    Wy sie FAKTOW
                    > boicie, bo budza was z waszych durnych snow o potedze i marzen
                    o ogrzaniu
                    > golych polskich tylkow przy ognisku Ameryki. Dojrzali to wy
                    nie jestescie,
                    > Misie !

                    Twoje myslenie jest zupelnie bledne
                    Zeby mnie wkurzyc trzeba naprawde sie starac, ty - zareczam cie -
                    nie jestes w stanie. Po prostu masz pewne braki i juz.
                    Probujesz mnie wpasowac w pewne schematy i jakos ci nie idzie
                    stad twoja agresja wobec mnie (a to dopiero paradoks - agresja u
                    takiej pacyfistki).
                    To ze dziala TV to tylko znaczy ze Saddam mial pewnie gdzies
                    jeszcze zapasowy odbiornik, nic poza tym.
                    To ty myslisz zyczeniowo, a dodatkowo jestes fanatykiem.
                    Z fanatykami dyskusja jest niemozliwa.
                    A mialem nadzieje ze jdnak nie jestes... ale coz...
                    • gabrielacasey Misiu, nie jestem pacyfistka !!! 26.03.03, 14:22
                      Jestem od poczatku przeciwko tej wojnie, ktorej lepiej bylo nie zaczynac przy
                      tak DURNYM jej przygotowaniu: nie "wyzwala" sie Iraku bez jakiegos "bierutka"
                      pod pacha i bez oddzialow irackiej "LWP", wkraczajacych ramie przy ramieniu...
                      Tak glupie to nawet i Sowiety nie byly!!!
                      Mozna bylo amerykanskim KSENOFOBOM przypominac, ze - nim z Arabami zaczna -
                      powinni choc Lawrence'a z Arabii poczytac. Ale Amarykanin, najwyrazniej, jak
                      panszczyzniany chlop i wspolczesny prolo: jak mu klonica przez leb nie dac, to
                      nie dotrze... Te wojne taraz juz trzeba wygrac, bo przegrana...wzmocni swiat
                      Islamu, ktory wcale takim barankiem nie jest, za jakiego chce uchodzic. Ale te
                      wojne ciagle jeszcze mozna przegrac; a jesli nawet sie ja wygra to tylko dzieki
                      taktyce "spalonej ziemi". I cale Bushowskie alibi diabli wezma...
                      • Gość: fucker ALE JESTES KRETYNKA................ IP: *.oho.com.pl 26.03.03, 20:40
                        i moze udzielisz odpowiedzi na pytanie - co ty tu jeszcze robisz
                        skoro mialas bojkotowac GW ???
                      • Gość: kangur Re: Misiu, nie jestem pacyfistka !!! IP: 203.25.163.* 26.03.03, 22:56
                        gabrielacasey napisała:

                        > Jestem od poczatku przeciwko tej wojnie, ktorej lepiej bylo nie zaczynac przy
                        > tak DURNYM jej przygotowaniu: nie "wyzwala" sie Iraku bez jakiegos "bierutka"
                        > pod pacha i bez oddzialow irackiej "LWP", wkraczajacych ramie przy ramieniu...
                        > Tak glupie to nawet i Sowiety nie byly!!!
                        > Mozna bylo amerykanskim KSENOFOBOM przypominac, ze - nim z Arabami zaczna -
                        > powinni choc Lawrence'a z Arabii poczytac. Ale Amarykanin, najwyrazniej, jak
                        > panszczyzniany chlop i wspolczesny prolo: jak mu klonica przez leb nie dac,
                        to
                        > nie dotrze... Te wojne taraz juz trzeba wygrac, bo przegrana...wzmocni swiat
                        > Islamu, ktory wcale takim barankiem nie jest, za jakiego chce uchodzic. Ale
                        te
                        > wojne ciagle jeszcze mozna przegrac; a jesli nawet sie ja wygra to tylko
                        dzieki
                        >
                        > taktyce "spalonej ziemi". I cale Bushowskie alibi diabli wezma...


                        Wyraznie widac ze jestes przeciwniczka jednej z religii , a nie wojny
                        • gabrielacasey Re: Misiu, nie jestem pacyfistka !!! 27.03.03, 00:18
                          Mowilam - nie jestem przeciwniczka wojny jako takiej, bo nie jestem pacyfistka.
                          W political correctness nie wierze, a wiec mam w nosie politically correct
                          szantaze etyczne. I - jako antropolog - mam przynajmniej na tyle pojecia o
                          swiecie islamu, by go nie ignorowac i nie lekcewazyc. To wojna ekonomiczna - o
                          petrodolara. A ze petrofunta nie ma, to dla UK zaden interes. Scislej: ta wojna
                          zaczela sie jako wojna o petrodolara, niestety przeradza sie w opor Islamu
                          przeciwko Szatanowi z Waszyngtonu. A to najgorszy wariant.
                          • Gość: kangur Re: Misiu, nie jestem pacyfistka !!! IP: 203.25.163.* 27.03.03, 01:35
                            gabrielacasey napisała:

                            > Mowilam - nie jestem przeciwniczka wojny jako takiej, bo nie jestem
                            pacyfistka.
                            >
                            > W political correctness nie wierze, a wiec mam w nosie politically correct
                            > szantaze etyczne. I - jako antropolog - mam przynajmniej na tyle pojecia o
                            > swiecie islamu, by go nie ignorowac i nie lekcewazyc. To wojna ekonomiczna -
                            o
                            > petrodolara. A ze petrofunta nie ma, to dla UK zaden interes. Scislej: ta
                            wojna
                            >
                            > zaczela sie jako wojna o petrodolara, niestety przeradza sie w opor Islamu
                            > przeciwko Szatanowi z Waszyngtonu. A to najgorszy wariant.



                            Myslalem ze wszyscy myslacy ludzie sa przeciwko wojnie,przepraszam
                            Nie maja takze euro,moze im prezydent USA obiecal "cos" w zamian za paru
                            zabitych brytyjczykow.
          • Gość: Malpa BBC jest antyUSA, antywojenna ... IP: 65.201.237.* 26.03.03, 13:22
            i "nagina" swoje relacje i tej ideologii. Obrzydliwe.
            • gabrielacasey MR.BLAIR PACHOLKIEM SADDAMA !!! 26.03.03, 13:43
              Mozna tak dlugo i namietnie, Malpeczko...
              • Gość: Malpa Caps Lock ci sie zacial kretynko. IP: 65.201.237.* 26.03.03, 13:50
                • gabrielacasey Kiss my arse, Monkey.. 26.03.03, 13:56
                  • Gość: Malpa Nie zasluzylas na pieszczoty... IP: 65.201.237.* 26.03.03, 14:04
                  • Gość: A. F. Re: Kiss my arse, Monkey.. IP: 217.153.97.* 26.03.03, 14:14
                    Pamiętaj, że na przyjemność trzeba sobie zasłużyć...
                    • gabrielacasey Nie wlaz nam pod lozko, Jasiu-Podgladaczu !!! 26.03.03, 14:24
                      • Gość: A.F Re: Nie wlaz nam pod lozko, Jasiu-Podgladaczu !!! IP: 217.153.97.* 26.03.03, 14:33
                        Cóż zrobić, kiedy tak mnie podniecasz...
                  • Gość: H..J SUCK MY DICK GABRYSKA IP: *.tnt17.nyc9.da.uu.net 26.03.03, 20:36
                    BUT YOU HAVE TO PAY FIRST....
                    • gabrielacasey Don't prove you are a dirty prolo and dump Polack 27.03.03, 00:29
            • oxy Re: BBC jest antyUSA, antywojenna ... 26.03.03, 18:28
              Gość portalu: Malpa napisał(a):

              > i "nagina" swoje relacje i tej ideologii. Obrzydliwe.

              Jestes pajac - albo nie rozumiesz co w tej BBC mowia... stawiam
              na obie mozliwosci na raz.
        • oxy Re: Moze i powinni, ale IRACKA TV NADAL DZIALA !! 26.03.03, 18:25
          Gość portalu: Szymon napisał(a):

          > gabrielacasey napisała:
          >
          > > To tak, jak z wzieciem Umm Qerm, Basry, mostow na Eufracie
          > etc.
          > > etc. By nie byc goloslowna - linki do "rzadowej" BBC:
          > >
          > > <a
          > href="<a
          href="news.bbc.co.uk/2/hi/middle_east/2886987.stm"target=
          ""targ
          >
          et="_blank">news.bbc.co.uk/2/hi/middle_east/2886987.stm"target="
          </a>
          > _blank">new
          > > s.bbc.co.uk/2/hi/middle_east/2886987.stm</a>
          > > Poki co najwiekszym "osiagnieciem" ostatnich paru godzin
          jest
          > > bohaterskie zbombardowanie bazaru w Bagdadzie:
          > >
          > > <a
          > href="<a
          href="news.bbc.co.uk/2/hi/middle_east/2887555.stm"target=
          ""targ
          >
          et="_blank">news.bbc.co.uk/2/hi/middle_east/2887555.stm"target="
          </a>
          > _blank">new
          > > s.bbc.co.uk/2/hi/middle_east/2887555.stm</a>
          > > W powyzszym tekscie i inne wiesci z ostatniej nocy
          >
          > taaak o tym bazarze mowia "Iraqi officials" oraz "_Locals_
          say
          > 45 people have died"
          > odkad to wierzymy propagandzie Saddama?
          > Jestesmy juz porzadnym Irakijczykiem?
          > Damy sie za jego stare dupisko zabic?

          Nie rob z siebie pajaca Szymonie - to jest relacja BBC a BBC to
          nie Channel 4 - to jest telewizja pro-rzadowa.

          "The BBC's Rageh Omaar said:
          'I saw human remains, bits of severed hands, bits of skull'.
          Our correspondents were unable to find an obvious military
          target in the area.

          Reporter Andrew Gilligan said: 'The nearest military building,
          civil defence headquarters, is I have to say at least a quarter
          of a mile away.'"


      • Gość: Vinc Re: Moze i powinni, ale IRACKA TV NADAL DZIALA !! IP: *.abo.wanadoo.fr 26.03.03, 12:41
        I jeszcze jedna mala uwaga, dezinformacja jest elementem wojny,
        wiec dlaczego sie dziwisz ? Srodki masowego przekazu maja sile
        razenia rowna broni masowego razenia, jeszcze raz przypominam,
        ze to jest wojna, a nie konkurs na wiarygodnosc srodkow masowego
        przekazu (albo jak wolisz masowej zaglady spektatorow przed ich
        TV)
        pozdrawiam, wielbiciel Twoich komentarzy
      • Gość: Szymon Re: Moze i powinni, ale IRACKA TV NADAL DZIALA !! IP: *.tele2.pl 26.03.03, 12:42
        Aha i jeszcze odnosnie wiadomosci z samego Bagdadu to takie
        stwierdzenie znajduje sie na dole tej strony ktora podalas:

        "The movements of those reporting from Baghdad are restricted
        and their reports are monitored by the Iraqi authorities."

        Prosze bardzo i juz wszystko wiadomo po prostu mowia to na co im
        sie pozwoli.
        Propaganda i cenzura na calego.

        Oczywiscie nalezy rowniez dodac iz jest tam takze to:

        "Reporters with the US and British military are restricted in
        what they can say about precise locations or military plans."

        Ale to jest jasne bo inaczej mozna by owe oddzialy namierzec
        latwo i znac ich plany bojowe.
      • Gość: Tomasz Re: Moze i powinni, ale IRACKA TV NADAL DZIALA !! IP: *.ibch.poznan.pl 26.03.03, 12:47
        Zgadzam się co do tego, że BBC stała się instrumentem rządowej propagandy.
        Wiele jednak będzie zależeć od dalszego rozwoju wypadków, tzn. ilosci ofiar
        po stronie atakujących, oraz po stronie cywili- losem żołnierzy irackich nikt się
        nie przejmuje. Jak dotąd istnieje wrażenie, że irakijczycy giną setkami, a alianci
        głównie w wyniku wypadków i własnych pomyłek.
        Jest to typowa wojna grabieżca jakich W.Brytania i Stany prowadziły już wiele
        w XIX i początkach XX w. Warto pamiętać, że w każdym przypadku wojny te
        zręcznie uzasadniano przed własną opinią publiczną, np. potrzebą krzewienia
        cywilizacji, czy w najgorszym razie wymogiem eliminacji jakiegos reżimu. Co ciekawe,
        w kulturze anglosaskiej bardzo trudno jest odnaleźć jakąs refleksję nad własną historią
        (jak to ma miejsce np. w Niemczech), która nakazywałaby większy krytycyzm w
        ocenach historii tych państw. Sądzę, że pod względem hipokryzji Anglosasi są
        bezwzględnymi mistrzami.
        • Gość: Subyello Re: Moze i powinni, ale IRACKA TV NADAL DZIALA !! IP: *.sunsh1.vic.optusnet.com.au 26.03.03, 12:53
          Jeszcze nie bylo reportu o ilosciach ofiar po stronie US,
          UK .... ?? ciekawe dlaczego.. boja sie zeby narody sie nie
          nastawily przeciwko im... a kazdy raport co slysze to 150, 200,
          300, 500, 650 i 300 poddanch zonierzy Irackich.... propaganda
          na kazdym stopniu...
          Ciekawe ile amerykanow i brytyjczykow dzis padlo... ?? Wie ktos
          moze... ??
        • Gość: Jack Re: Moze i powinni, ale IRACKA TV NADAL DZIALA !! IP: *.atm.com.pl 26.03.03, 13:01
          Och stary, prawie się popłakałem znowu kolonizatorzy podbijają
          wolne ludy. I jacy wstretni - chcieliby zakazać miejscowych
          zwyczajów:
          - w Iraku tradycyjnego święta zagazowywania Kurdów (mistrz
          ceremonii Chemiczny Ali)
          - w Zimbabwe corocznych pogromów białych farmerów i opozycji (to
          tacy miejscowi dewianci i generalnie szkodniki - zatruwają
          środowisko)
          - na Kubie swieto ogólnego dopierdalania tzw. demokratom , przy
          okazji można dołożyć klechom (tak naprawdę to swieto to może
          zniknąć z kalendarza bo wybito już wszystkich demokratów i
          klechów - tak jak w Polsce kiedyś tury i żubry w lasach)
          - w Korei Północnej stałych polowań na wszystko co się rusza

          itd.

          Wstretni imperialiści i kolonizatorzy chcą tak zniszczyć
          naturalne środowisko, gdzie jest tyle ciekawych okazów ludzkiej
          fauny.
          Apeluję więc "Chrońmy Husajna, Mugabe, Castro, Ali Chameneiego i
          im podobnych, bez nich nasz świat będzie uboższy".



          Gość portalu: Tomasz napisał(a):

          > Zgadzam się co do tego, że BBC stała się instrumentem
          rządowej propagandy.
          > Wiele jednak będzie zależeć od dalszego rozwoju wypadków, tzn.
          ilosci ofiar
          > po stronie atakujących, oraz po stronie cywili- losem
          żołnierzy irackich nikt s
          > ię
          > nie przejmuje. Jak dotąd istnieje wrażenie, że irakijczycy
          giną setkami, a alia
          > nci
          > głównie w wyniku wypadków i własnych pomyłek.
          > Jest to typowa wojna grabieżca jakich W.Brytania i Stany
          prowadziły już wiele
          > w XIX i początkach XX w. Warto pamiętać, że w każdym przypadku
          wojny te
          > zręcznie uzasadniano przed własną opinią publiczną, np.
          potrzebą krzewienia
          > cywilizacji, czy w najgorszym razie wymogiem eliminacji
          jakiegos reżimu. Co cie
          > kawe,
          > w kulturze anglosaskiej bardzo trudno jest odnaleźć jakąs
          refleksję nad własną
          > historią
          > (jak to ma miejsce np. w Niemczech), która nakazywałaby
          większy krytycyzm w
          > ocenach historii tych państw. Sądzę, że pod względem
          hipokryzji Anglosasi są
          > bezwzględnymi mistrzami.
          • Gość: martsy cala nadzieja w Saddamie - niewinnym misiu IP: *.237.45.207.adsl.by.worldonline.dk 26.03.03, 13:18
            Gość portalu: Jack napisał(a):

            > Och stary, prawie się popłakałem znowu kolonizatorzy podbijają
            > wolne ludy. I jacy wstretni - chcieliby zakazać miejscowych
            > zwyczajów:
            > - w Iraku tradycyjnego święta zagazowywania Kurdów (mistrz
            > ceremonii Chemiczny Ali)
            > - w Zimbabwe corocznych pogromów białych farmerów i opozycji
            (to
            > tacy miejscowi dewianci i generalnie szkodniki - zatruwają
            > środowisko)
            > - na Kubie swieto ogólnego dopierdalania tzw. demokratom ,
            przy
            > okazji można dołożyć klechom (tak naprawdę to swieto to może
            > zniknąć z kalendarza bo wybito już wszystkich demokratów i
            > klechów - tak jak w Polsce kiedyś tury i żubry w lasach)
            > - w Korei Północnej stałych polowań na wszystko co się rusza
            >
            > itd.
            >
            > Wstretni imperialiści i kolonizatorzy chcą tak zniszczyć
            > naturalne środowisko, gdzie jest tyle ciekawych okazów
            ludzkiej
            > fauny.
            > Apeluję więc "Chrońmy Husajna, Mugabe, Castro, Ali Chameneiego
            i
            > im podobnych, bez nich nasz świat będzie uboższy".

            Nie zalamujmy sie. Jest nadzieja dla ucisnionych! Nadzieja ta
            jest wujek Saddam, niewinnie skrzywdzony misio-pacyfista!
            Czysty jak nieskalana biala lelija!

            Dlatego uwazam, ze wszyscy polscy i zagraniczni pacyfisci,
            zamiast siedziec przed komputerami i tracic czas, powinni udac
            sie do Iraku i walczyc po stronie Saddama. Jeszcze nie jest za
            pozno!
            Irackie Westerplatte walczy! Bohaterski Saddam-misio czeka na
            konkrety, a nie na puste gadanie. Pokazemy Buszowi gdzie raki
            zimuja! Pacyfisci do Bagdadu!
          • Gość: Tomasz Re: Moze i powinni, ale IRACKA TV NADAL DZIALA !! IP: *.ibch.poznan.pl 26.03.03, 14:54
            Masz rację "Stary", narażają własnych ludzi i niszczą dotychczasowy ład
            ( i jego struktury takie jak ONZ czy NATO) z wewnętrznej potrzeby zaprowadzenia
            demokracji w Iraku. A co z pozostałymi krajami, z których połowa to represyjne
            reżimy? Może np. obalą dyktatora Pakistanu, który stoi na czele kraju dysponującego
            wszystkimi broniami masowej zagłady (czyżby były one legalne?), a na dodatek
            finansował i wpsierał militarnie taliban (i nadal to robi).
            Chyba, że kolonializm to wymysł lewicowych intelektualistów, a Anglicy jedynie w
            dobrej wierze szerzyli kulturę Zachodu i nawracali dzikusów na chrzescijaństwo?
        • gabrielacasey Mnie nie chodzi o BBC, chodzi o WYBIORCZA !!! 26.03.03, 13:31
          Celowo podaje tu linki do "rzadowej" BBC, warto i do amerykanskiego NBC, by -
          na przykladzie relacji z wojny Iraku (o moim rzeczywistym stosunku do tej wojny
          dobrze wiedza nieliczni MYSLACY z obozu pro-wojennego, jak obcy, Nath i jeszcze
          paru: nie jestem ani pacyfistyczna, ani lewacka, ani tym bardziej pro-islamska,
          nie lubie tylko semi-religijnej GLUPOTY - ta wojna byla zle przygotowana nim
          wybuchla: winna glupota ekipy Busha.I dlatego nie powinno sie jej rozpoczynac.
          Jestem tez przeciwko bezdennej glupocie Polakow, popierajacych te wojne gwoli
          wlasnych "dreams" i...manipulacji medialnych) POKAZAC Polakom SKALE MANIPULACJI
          TEGO "RZADCY POLSKICH DUSZ" pt. GW. Pies drapal Irak, ale to medium dokladnie
          tak samo robi was w konia w sprawach polityki i gospodarki krajowej. I
          wolalabym to wykazac na sprawach krajowych, ale - niestety - polska swiat, tak
          naprawde, guzik obchodzi, moze nawet mniej niz malutkie Monaco czy Luxemburg...
          A wiec w mediach zachodnich brak materialow porownawczych.
          • Gość: Jack Re: Mnie nie chodzi o BBC, chodzi o WYBIORCZA !!! IP: *.atm.com.pl 26.03.03, 13:44
            Oh dzięki za Twój wysiłek.
            My prostaczki to nie kumamy ile 2 plus dwa. A tu takie oswiecenie.
            Prawie jak kaganek oswiaty, albo żeby cytując mistrza Adama - "te księgi
            trafiły pod strzechy".
            Podaj pełne namiary na siebie to zgłosimy Cię do Pokojowej nagrody Nobla, za
            pracę u podstaw wśród narodów zacofanych Europy Wschodniej idoktrynowanych
            przez Gazetę Wyborczą.
            A propos a lnku do cytatu z Mędrców Syjonu nie masz - tam wszystko wyjaśnili
            dlaczego Wyborcza to robi i jaki to perfidny światowy spisek.

            gabrielacasey napisała:

            > Celowo podaje tu linki do "rzadowej" BBC, warto i do amerykanskiego NBC, by -
            > na przykladzie relacji z wojny Iraku (o moim rzeczywistym stosunku do tej
            wojny
            >
            > dobrze wiedza nieliczni MYSLACY z obozu pro-wojennego, jak obcy, Nath i
            jeszcze
            >
            > paru: nie jestem ani pacyfistyczna, ani lewacka, ani tym bardziej pro-
            islamska,
            >
            > nie lubie tylko semi-religijnej GLUPOTY - ta wojna byla zle przygotowana nim
            > wybuchla: winna glupota ekipy Busha.I dlatego nie powinno sie jej
            rozpoczynac.
            > Jestem tez przeciwko bezdennej glupocie Polakow, popierajacych te wojne gwoli
            > wlasnych "dreams" i...manipulacji medialnych) POKAZAC Polakom SKALE
            MANIPULACJI
            >
            > TEGO "RZADCY POLSKICH DUSZ" pt. GW. Pies drapal Irak, ale to medium dokladnie
            > tak samo robi was w konia w sprawach polityki i gospodarki krajowej. I
            > wolalabym to wykazac na sprawach krajowych, ale - niestety - polska swiat,
            tak
            > naprawde, guzik obchodzi, moze nawet mniej niz malutkie Monaco czy
            Luxemburg...
            >
            > A wiec w mediach zachodnich brak materialow porownawczych.
            • gabrielacasey A TAKZE O FOXA , COXA i CNN.... 26.03.03, 13:59
              I nie rozmawiam z odmozdzonymi. Bo tylko IDIOTA wyskoczy z szantazem
              ANTYSEMITYZMU do...Zydowki!!! Pozdrawiam pacana, zrobionego - bo to modne - w
              filosemityzm.
          • Gość: Waker Re: Mnie nie chodzi o BBC, chodzi o WYBIORCZA !!! IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 26.03.03, 14:29
            Jako głupi Polak niestety, popieram usunięcie Husaina i cieszę
            się, że robią to za nas inni. Uważasz się za taką oświeconą a
            nie przyszło Ci do głowy, że Ciebie zmanipulowano w
            szczególności.
            • gabrielacasey A CO Ty z tego bedziesz MIAL? Wzmocnione SLD ? 26.03.03, 14:55
    • Gość: BBC Re: Israel odniosl kolejne zwyciestwo IP: 212.80.172.* 26.03.03, 12:51
      An Israeli undercover unit has shot dead a 10-year-old
      Palestinian girl and wounded her parents and 15-year-old sister
      in Bethlehem. BBC
      • Gość: Subyello Re: Israel odniosl kolejne zwyciestwo IP: *.sunsh1.vic.optusnet.com.au 26.03.03, 12:54
        i swiat nadal milczy o tych zydowskich mordercach ... i US sie
        nie pcha do nich zeby zrobic pokuj... ciekawe dlaczego.. ??
        • Gość: Janusz Dyktatorzy IP: *.acn.pl / 10.70.4.* 26.03.03, 13:03
          A swoją drogą .... jak to wyjasnić, że naród zawsze broni swoich
          dyktatorów i to z najwyższym poswięceniem, nie żałując swego
          życia. Franko, Stalin, Hitler, Ho-szi-min, Kir-in-sen, Husain.
          • Gość: Subyello Re: Dyktatorzy IP: *.sunsh1.vic.optusnet.com.au 26.03.03, 13:14
            A teraz powiedz mi kto zrobil z Saddama potege rejonu ze caly
            narod sie jego bal.... ??
            Kto mu sprzedawal bron, dobrze wiedzac ze to dyktator,
            tyran... ??
          • Gość: martsy Re: Dyktatorzy IP: *.237.45.207.adsl.by.worldonline.dk 26.03.03, 13:35
            Gość portalu: Janusz napisał(a):

            > A swoją drogą .... jak to wyjasnić, że naród zawsze broni
            swoich
            > dyktatorów i to z najwyższym poswięceniem, nie żałując swego
            > życia. Franko, Stalin, Hitler, Ho-szi-min, Kir-in-sen, Husain.

            W tym wypadku "narod" to tylko ci irakijczycy, ktorzy cos
            tyranowi zawdzieczaja. Bo przeciez nie chce za niego umierac
            4 miliony uchodzcow politycznych, prawda?

            Oraz miliony Kurdow i szyitow, ktorych Saddam probowal
            spacyfikowac przy kazdej okazji i z duzym skutkiem.

            • gabrielacasey Martsy, i Janusz ma troche racji...To ciekawe ! 26.03.03, 14:37
              To jego stwierdzenie prowokuje do myslenia, bo niewatpliwie ma racje - narody
              walcza do ostatniej kropli krwi za swoich dyktatorow. Pytanie, CZEMU tak sie
              dzieje? Nie miejsce tu na pare tomow na ten temat, a wiec tylko zasygnalizuje,
              co wg. mnie nalezaloby tu rozwazyc: a) strukture spoleczna panstw
              dyktatorskich, b) mentalnosc ich"typowego obywatela", c) potrzebe
              klas "dolnych" do posiadania tego, kto rzadzi i decyduje, jakiegos malego boga,
              d) podatnosc prostaka na pewnego typu propagande i demagogie, e)
              socjopsychologiczne znaczenie tej propagandy i syndrom "Polska gola!" -
              samodowartosciowywanie sie maluczkich. Mysle, ze mozna by tu dodac jeszcze pare
              innych rzeczy, niemniej najmniej tu istotny jest TERROR i STRACH.

              A tobie radze pomyslec nad odpowiedza na pytanie: DLACZEGO 4 miliony
              irackich "political refugees" NIE CHCE walczyc przeciwko Saddamowi - maja
              przeciez tenh oboz na Wegrzech...
          • Gość: kangur Re: Dyktatorzy IP: 203.25.163.* 26.03.03, 23:10
            Gość portalu: Janusz napisał(a):

            > A swoją drogą .... jak to wyjasnić, że naród zawsze broni swoich
            > dyktatorów i to z najwyższym poswięceniem, nie żałując swego
            > życia. Franko, Stalin, Hitler, Ho-szi-min, Kir-in-sen, Husain.


            Bush
        • gabrielacasey Bo jeszcze WIECEJ by musieli do Izraela dolozyc 26.03.03, 17:43
    • Gość: Dusa Re: Nocne walki w Basrze,Nadżafie i An-Nassiriji, IP: *.telia.com 26.03.03, 13:01
      Ameryka to najwiekszy bandyta od zacztkow swiata.
      Rabusie, cynicy i oszusci. A Rzad Polski sprzedal dla nich swoj
      narod. dobrze ze splynalem z tego zrujnowanego burdelu.
      • Gość: Jack Re: Nocne walki w Basrze,Nadżafie i An-Nassiriji, IP: *.atm.com.pl 26.03.03, 13:10
        Kiedy wreszcie znikną z tej strony tzw. frustraci - emigranci.
        Ten dobrze znany chyba wszystkim którzy jeździli na Zachód typ
        naszych rodaków sprowadza zawsze rozmowę do kwintesencji - "Och
        jak dobrze że spierdoliłem z tego kraju". Gdy nie usłyszy
        potwierdzenia tej opinii jest poprostu chory, nie może oddawać
        moczu i ma zanik wzwodu w czasie stosunku w burdelu.
        Więć żebyś nie miał tych kłopotów pisze Ci chłopie - Tak kurwa
        dobrze zrobiłeś, siedź gdzie jesteś i nie zaśmiecaj tej strony
        swoimi chujoplotami.


        Gość portalu: Dusa napisał(a):

        > Ameryka to najwiekszy bandyta od zacztkow swiata.
        > Rabusie, cynicy i oszusci. A Rzad Polski sprzedal dla nich
        swoj
        > narod. dobrze ze splynalem z tego zrujnowanego burdelu.
      • Gość: marko Re: Nocne walki w Basrze,Nadżafie i An-Nassiriji, IP: *.basf-ag.de 26.03.03, 13:12
        Mylse sobie, ze to dobrze ze splynoles" Na pewno dobrze dla naszego kraju.
        Wspolczuje temu, do ktorego sie udales.Reszte twej "wypowiedzi" pozostawie bez
        komentarza.
    • Gość: cezarveltomahawek gabrysiu-zobacz, czy cie nie ma w kuchni... IP: *.baplc.com 26.03.03, 13:17
      tam juz pojechali pacyfisci; wszyscy w Iraku sie bardzo
      ucieszyli i przykuli ich lancuchami do obiektow strategicznych.
      Jednym z powodow dla ktorych to tyle trwa (poza pogoda) jest
      omijanie obiektow/ludnosci cywilnej. Irakijczycy juz to zalapali
      i teraz zrzucaja mundury tuz przed pojmaniem lub machaja bialymi
      flagami a jak alianci podejda to wala do nich z kalacha; z nimi
      trzeba krotko, tam nie ma czasu na audiotele - strzelac czy nie;
      trzymaj sie kuchni kochanie...
      • Gość: Subyello Re: gabrysiu-zobacz, czy cie nie ma w kuchni... IP: *.sunsh1.vic.optusnet.com.au 26.03.03, 13:19
        A ty to jestes znawca... i ze nie masz dobrego argumentu musisz
        potepiac innych...
        • Gość: Malpa Zaslepiona nienawiscia Gariela ... IP: 65.201.237.* 26.03.03, 13:25
          Gość portalu: Subyello napisał(a):

          > A ty to jestes znawca... i ze nie masz dobrego argumentu
          musisz
          > potepiac innych...

          nie przyjmuje ZADNYCH argumentow, tak wiec rzeczowa dyskusja z
          nia jest bezcelowa. Mam tylko nadzieje ze jest bezplodna i jej
          geny glupoty nie rozprzestrzenia sie wiecej.
          • Gość: Subyello Re: Zaslepiona nienawiscia Gariela ... IP: *.sunsh1.vic.optusnet.com.au 26.03.03, 13:29
            Nastempny szkoleniowiec... zamiast dac jakis dobry tekst,
            wyzywa i potepja innych co maja cos madrzejszego do
            powiedzenia. Jak chcesz umilczec innych, przedstaw cos
            ciekawego i madrego a nie zawalasz ... swoimi wymysleniami.
            Pokaz swiatowi na co cie stac, narazie mysle ze nie na wiele.
            • Gość: Malpa Re: Zaslepiona nienawiscia Gariela ... IP: 65.201.237.* 26.03.03, 13:54
              Zobacz
              forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=5079844&a=5082099
              kangurze :-)
              • gabrielacasey To, Malpo, dopiero historia pokaze... 26.03.03, 15:00
            • Gość: A.F. Re: Zaslepiona nienawiscia Gariela ... IP: 217.153.97.* 26.03.03, 14:27
              Gość portalu: Subyello napisał(a):

              > Nastempny szkoleniowiec... zamiast dac jakis dobry tekst,
              > wyzywa i potepja innych co maja cos madrzejszego do
              > powiedzenia. Jak chcesz umilczec innych, przedstaw cos
              > ciekawego i madrego a nie zawalasz ... swoimi wymysleniami.
              > Pokaz swiatowi na co cie stac, narazie mysle ze nie na wiele.


              Nie mówi się "światowi" tylko "światu"...
              Zapomniało się polskiego?
              Przyznajesz się do bycia Żydówką, gdy Ci się zarzuci antysemityzm (chyba, że
              źle zrozumiałam).
              Opowiadasz o mężu - pilocie RAF, by udowodnić, czy też poprzeć jakimś
              argumentem swoją znajomość struktur, taktyki i technik wojskowych (przy którymś
              z poprzednich artykułów).
              Gdy zarzuci Ci się braki merytoryczne - epatujesz uniwersytecką wiedzą...
              Zaiste, albo mitomanka, albo bardzo ciekawa postać.
              Pozdrawiam.
              • Gość: A.F;. Re: Zaslepiona nienawiscia Gariela ... IP: 217.153.97.* 26.03.03, 14:42
                Gość portalu: A.F. napisał(a):

                > Gość portalu: Subyello napisał(a):
                >
                > > Nastempny szkoleniowiec... zamiast dac jakis dobry tekst,
                > > wyzywa i potepja innych co maja cos madrzejszego do
                > > powiedzenia. Jak chcesz umilczec innych, przedstaw cos
                > > ciekawego i madrego a nie zawalasz ... swoimi wymysleniami.
                > > Pokaz swiatowi na co cie stac, narazie mysle ze nie na wiele.
                >
                >
                > Nie mówi się "światowi" tylko "światu"...
                > Zapomniało się polskiego?
                > Przyznajesz się do bycia Żydówką, gdy Ci się zarzuci antysemityzm (chyba, że
                > źle zrozumiałam).
                > Opowiadasz o mężu - pilocie RAF, by udowodnić, czy też poprzeć jakimś
                > argumentem swoją znajomość struktur, taktyki i technik wojskowych (przy
                którymś
                >
                > z poprzednich artykułów).
                > Gdy zarzuci Ci się braki merytoryczne - epatujesz uniwersytecką wiedzą...
                > Zaiste, albo mitomanka, albo bardzo ciekawa postać.
                > Pozdrawiam.



                Druga część wypowiedzi oczywiście skierowana jest do Gabrieli (oby żyła
                wiecznie!)

                pozdrawiam

                wierna fanka
      • Gość: Subyello Re: gabrysiu-zobacz, czy cie nie ma w kuchni... IP: *.sunsh1.vic.optusnet.com.au 26.03.03, 13:26
        Gość portalu: cezarveltomahawek napisał(a):

        > tam juz pojechali pacyfisci; wszyscy w Iraku sie bardzo
        > ucieszyli i przykuli ich lancuchami do obiektow
        strategicznych.
        > Jednym z powodow dla ktorych to tyle trwa (poza pogoda) jest
        > omijanie obiektow/ludnosci cywilnej. Irakijczycy juz to
        zalapali
        > i teraz zrzucaja mundury tuz przed pojmaniem lub machaja
        bialymi
        > flagami a jak alianci podejda to wala do nich z kalacha; z
        nimi
        > trzeba krotko, tam nie ma czasu na audiotele - strzelac czy
        nie;
        > trzymaj sie kuchni kochanie...

        Strategicznie bardzo dobry postemp, bo wie ze konwencjonalna
        wojna z ameryka nie wygra, zmienili strategie i maja teraz
        wiecej sukcesu.
        • Gość: cezarveltomahawek Re: gabrysiu-zobacz, czy cie nie ma w kuchni... IP: *.baplc.com 26.03.03, 13:48
          A czy wystarczajacym argumentem bedzie dla ciebie zagazowanie kurdow ??
          Bo jesli nie to rzeczywiscie mamy problem z plaszczyznami komunikacji...
          Rzeczywiscie ich zmiana stategii swiadczy o umiejetnosci dostosowania sie do
          sytuacji...ale karaluchy tez to potrafia, sa w tym nawet od ludzi lepsze a
          final tej wspanialej umiejetnosci adaptacji bedzie taki, ze jeszcze moze kilka
          razy alianci dadza sie nabrac na biale flagi a pozniej beda juz tylko walic do
          cywilow i nikt nie bedzie juz mial obiekcji przed zastosowaniem nalotow
          dywanowych no i dopiero wtedy zobaczymy zdjecia dzieci bez glow.
          Najgorsze jest to iz nawet wtedy niektorych odpornych nie przekona to iz
          wciaganie cywilow w wojne nie jest dobrym pomyslem a na "wielkiego i
          wspanialego saddasia" po prostu wszyscy sie uwzieli...bo on ludzki pan jest dla
          swoich ludzi
          • gabrielacasey A z KTOREGO ugrupowania Kurdow? 26.03.03, 15:06
            Czy przypadkiem nie tego samego, w ktore pan Bush teraz "Patrioty" posyla?
            Wielce prawdopodobne, bo ten , kto kiedys zadawal sie z Chomeinim, moze dzis
            isc pod ramie Al Qaida - i tak chyba w tym przypadku jest.

            A te dzieci, kobiety? Coz, jak dzisiaj w Bagdadzie - jest wojna i zawsze sa
            przypadkowe ofiary na tej wojnie.

            Nie dyskutuj, prosze, przy pomocy MORALNOSCI KALEGO.



      • gabrielacasey W kuchni to ja mam kuchte. Z Bartoszyc . Bye. 26.03.03, 14:56
        • Gość: A.F. Re: W kuchni to ja mam kuchte. Z Bartoszyc . Bye. IP: 217.153.97.* 26.03.03, 15:06
          Ale mi zaimponowałaś!

          wierna fanka
          • gabrielacasey A Ty wiesz jaka ta kuchta dobra? Cudo, nie chef ! 26.03.03, 15:08
            • Gość: A.F. Re: A Ty wiesz jaka ta kuchta dobra? Cudo, nie c IP: 217.153.97.* 26.03.03, 15:18
              Przekaż kuchcie pozdrowienia ode mnie z Ojczyzny.
    • Gość: Malpa Pacyfisci i caly ten anty-USA motloch... IP: 65.201.237.* 26.03.03, 13:35
      nawet nie zdajac sobie z tego sprawy - popieraja rezym Saddama,
      przedluzaja wojne, powoduja wieksza liczbe ofiar zarowno wojska
      jak i Irackich cywilow. Ludzie! Opamietajcie sie! Efekty waszych
      akcjii sa odwrotne od deklarowanych celow! Mozna raz sie
      pomylic, ale slepo obstawac przy blednych ideach jest znamionem
      szalenstwa umyslowego. Jak chcecie byc brani na serio - radze
      zmienic ton.
      • Gość: Szymon Re: Pacyfisci i caly ten anty-USA motloch... IP: *.tele2.pl 26.03.03, 14:07
        Gość portalu: Malpa napisał(a):

        > nawet nie zdajac sobie z tego sprawy - popieraja rezym
        Saddama,
        > przedluzaja wojne, powoduja wieksza liczbe ofiar zarowno
        wojska
        > jak i Irackich cywilow. Ludzie! Opamietajcie sie! Efekty
        waszych
        > akcjii sa odwrotne od deklarowanych celow! Mozna raz sie
        > pomylic, ale slepo obstawac przy blednych ideach jest
        znamionem
        > szalenstwa umyslowego. Jak chcecie byc brani na serio - radze
        > zmienic ton.

        Wynik odwrotny do spodziewanych skutkow jest cecha
        charakterystyczna dla pacyfistycznych wystapien popierajacych
        dyktatorow - bo takie one sa. Poniewaz naiwnie oni wierza iz
        dyktatorzy to tacy ludzie ktorzy mysla o swoim narodzie, swiecie
        itd, - nie oni mysla tylko i wylacznie o wlasnym dupsku.
        • Gość: kangur Re: Pacyfisci i caly ten anty-USA motloch... IP: 203.25.163.* 26.03.03, 23:32
          Gość portalu: Szymon napisał(a):

          > Gość portalu: Malpa napisał(a):
          >
          > > nawet nie zdajac sobie z tego sprawy - popieraja rezym
          > Saddama,
          > > przedluzaja wojne, powoduja wieksza liczbe ofiar zarowno
          > wojska
          > > jak i Irackich cywilow. Ludzie! Opamietajcie sie! Efekty
          > waszych
          > > akcjii sa odwrotne od deklarowanych celow! Mozna raz sie
          > > pomylic, ale slepo obstawac przy blednych ideach jest
          > znamionem
          > > szalenstwa umyslowego. Jak chcecie byc brani na serio - radze
          > > zmienic ton.
          >
          > Wynik odwrotny do spodziewanych skutkow jest cecha
          > charakterystyczna dla pacyfistycznych wystapien popierajacych
          > dyktatorow - bo takie one sa. Poniewaz naiwnie oni wierza iz
          > dyktatorzy to tacy ludzie ktorzy mysla o swoim narodzie, swiecie
          > itd, - nie oni mysla tylko i wylacznie o wlasnym dupsku.


          Najlepszy przyklad Bush
      • gabrielacasey Zaczynam sie modlic do Swietego Alco Busha ! 26.03.03, 15:10
    • Gość: Marcin Re: Nocne walki w Basrze,Nadżafie i An-Nassiriji, IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 26.03.03, 13:38
      Wszystkie polskie media uprawiają niesamowitą propagandę
      wojenną, słuchajcie wiadomości BBC (we Wrocławiu - Radio
      Wrocław 102,3 FM, godz. 22.00) Jedyne profesjonalne i
      obiektywne informacje z Polski i Świata. Gazeta zeszła już na
      totalne psy.


      • gabrielacasey A o CZYM ja tu mowie od rana? Dzieki za wsparcie 26.03.03, 15:15
        Przeciez ja to o BBC i Wybiorczej mowie w POLSKIM interesie, bo mnie tu, w UK,
        przeciez telewizja Coxa BBC nie zaglusza, a i Wyborcza nie wypchnie z rynku
        Independent. Pozdrawiam.
    • zbik Go USA go bij islamiste zaprzanca mocniej celniej 26.03.03, 13:58
      Gość portalu: x napisał(a):

      > Amerykanie powinni na samym poczatku rozwalic iracka TV zeby
      > przestala indoktrynowac irakijczykow !

      Naprzod Ameryko , bij po zaprzancach sam Allach tego chce , daj im na
      co zasluzyli.
      • gabrielacasey Coc ci sie pokrecilo: to nie WOJNA KRZYZOWA... 26.03.03, 18:28
    • Gość: cezarveltomahawk Dla Gabrysi i reszty fanow saddasia IP: *.baplc.com 26.03.03, 13:59
      Pentagon looking seriously at report that seven U.S. soldiers in
      an ambushed convoy were killed by Iraqis on Sunday as they got
      out of their trucks with their hands up, surrendering, sources
      told CNN.

      Wlasnie to dostalem z CNN
      • gabrielacasey Coz, wojna jest wojna. Nie Irak zaatakowal US 26.03.03, 15:18
        Inna rzecz, ze czkam na potwierdzenie z innych zrodel. Co wiecej tej twopjej
        NIE WIDZE na portalu CNN, wskaz linka - please!
        • Gość: cezarveltomahawek Gabrysiu-tylko sterylizacja... IP: *.baplc.com 26.03.03, 15:36
          CNN.com /AOL Keyword: CNN for the latest news.
          • gabrielacasey A GDZIE fotki tych trupow ??? 26.03.03, 15:44
            • Gość: cezarveltomahawk fotki tupow byly w telewizji IP: *.baplc.com 26.03.03, 15:54
              • gabrielacasey Szybko je w amerykanskie mundury przebrali... 26.03.03, 17:51
                Kogo bujac, to nie nas! A jakim cudem te dupki z CNN PRZEZYLY ??? Akredytacje u
                Saddama mialy, czy co? A moze to Jacopetti sie klania? Odroczenie amerykanskiej
                egekucji Irakijczykow dla kamerzysty, bo zle oswietlenie?
                A jesli nawet, to czy myslisz, ze ja po tych tchorzach, co na CUDZA ZIEMIE
                wlezli tylko po to, by sie po paru dniach walk PODDAWAC plakac bede, to sie
                grubo mylisz. Mam w nosie American bravery - do kobiet i dzieciakow.
                I ty powinienes reka machnac - paru "cowards" w US Army mniej.
    • Gość: Thomas Aha ! IP: serwer:* / 192.168.0.* 26.03.03, 14:10
      Juz wiem.
      Pancerne kolumny podarzajace z fanfarami i dziennikarzami od
      poludnia to tylko dywersyjne odwrocenie uwagi.
      101 Airborne zaatakuje z pn.- zachodu.
      Szach Mat.
      Na dniach Saddam bedzie mial bol glowy.
      (Aspiryna nie pomoze na kule w glowie.)
      • Gość: pak Po 14 gabrysia spi IP: *.fe.internet.bosch.de / 10.4.4.* 26.03.03, 14:31
        Troche nie na temat, ale po 14, kiedy umyslowa elyta naszego
        forum znuzona szorowaniem ulic Krolestwa Wielkiej Brytanii idzie
        spac, mozna poczytac co kto ma do powiedzenia.

        Ostatnio wyczytalem, ze antyhitleryzm nie jest nienawiscia do do
        Niemiec. Trzeba wielkiej otwartosci umyslu i niebylejakiego
        intelektu zeby na to wpasc. Chyba dlatego gabrysia sie udala na
        zasluzony odpoczynek - umysl musi sie zregenerowac. Trzeba
        przygotowac material na nastepny post.
        Nie wiem czy zwrociliscie uwage na to, ze osoby o
        antyamerykanskim nastawieniu sa to zwykle zakompleksieni ludzie,
        ktorzy charakteryzuja sie nienawiscia dla wszystkiego co chocby
        troche odbiega od szarej codziennosci. Zwykle sa to rowniez
        zagorzali antysemici, ktorzy co prawda nie rozumieja o co i jak,
        ale na wszelki wypadek wtraca swoj belkot. Chodzi zapewne o to
        zeby odreagowac po dlugim dniu kiedy to nie wystarcza czasu zeby
        sklecic jakas sensowna wypowiedz zasiada sie przed kompem i
        bredzi sie glupoty produkowane przez obciazona podswiadomosc.
        Wiemy juz, ze gabrysie stac (w zasadzie jej meza stac) na
        utrzymanie dwoch samochodow z pieciolitrowym silnikiem. Nie
        wiemy natomiast jak te piec litrow jest podzielone miedzy te
        silniki. Prosimy o szersze wyjasnienie. Nie zasne dopoki sie nie
        dowiem.

        Rozmawialem niedawno z chlopakiem ze stanow i powiedzial mi, ze
        kiedy twoje wojska sa juz w czasie walki, nie krytykuje sie
        podejmowanych dedyzji. Maz z RAFu (kim on moze byc w tym RAFie?)
        bedzie musial jeszcze popracowac nad tym i owym i moze i
        gabrysia do czegos dojdzie.
        • Gość: yenna Re: Po 14 gabrysia spi IP: 217.153.97.* 26.03.03, 14:51
          Gość portalu: pak napisał(a):

          > Troche nie na temat, ale po 14, kiedy umyslowa elyta naszego
          > forum znuzona szorowaniem ulic Krolestwa Wielkiej Brytanii idzie
          > spac, mozna poczytac co kto ma do powiedzenia.
          >
          > Ostatnio wyczytalem, ze antyhitleryzm nie jest nienawiscia do do
          > Niemiec. Trzeba wielkiej otwartosci umyslu i niebylejakiego
          > intelektu zeby na to wpasc. Chyba dlatego gabrysia sie udala na
          > zasluzony odpoczynek - umysl musi sie zregenerowac. Trzeba
          > przygotowac material na nastepny post.
          > Nie wiem czy zwrociliscie uwage na to, ze osoby o
          > antyamerykanskim nastawieniu sa to zwykle zakompleksieni ludzie,
          > ktorzy charakteryzuja sie nienawiscia dla wszystkiego co chocby
          > troche odbiega od szarej codziennosci. Zwykle sa to rowniez
          > zagorzali antysemici, ktorzy co prawda nie rozumieja o co i jak,
          > ale na wszelki wypadek wtraca swoj belkot. Chodzi zapewne o to
          > zeby odreagowac po dlugim dniu kiedy to nie wystarcza czasu zeby
          > sklecic jakas sensowna wypowiedz zasiada sie przed kompem i
          > bredzi sie glupoty produkowane przez obciazona podswiadomosc.
          > Wiemy juz, ze gabrysie stac (w zasadzie jej meza stac) na
          > utrzymanie dwoch samochodow z pieciolitrowym silnikiem. Nie
          > wiemy natomiast jak te piec litrow jest podzielone miedzy te
          > silniki. Prosimy o szersze wyjasnienie. Nie zasne dopoki sie nie
          > dowiem.
          >
          > Rozmawialem niedawno z chlopakiem ze stanow i powiedzial mi, ze
          > kiedy twoje wojska sa juz w czasie walki, nie krytykuje sie
          > podejmowanych dedyzji. Maz z RAFu (kim on moze byc w tym RAFie?)
          > bedzie musial jeszcze popracowac nad tym i owym i moze i
          > gabrysia do czegos dojdzie.



          Zgadzam się z przedmówcą.
          • gabrielacasey Wskazcie mi, GDZIE ja naskakuje na armie UK ? 26.03.03, 15:42
            NIGDY i NIGDZIE tego nie robie - naszym to ja kibicuje.
            Ameryce przysiegi na wiernosc nie skladalam i losem jej armii nie musze sie
            przejmowac: ten Irak to jest problem WASZEGO honoru i WASZA inicjatywa -
            Brytania zawsza potrafila madrze i w pore z glupich awantur po angielsku sie
            wycofywac.
            A teraz...wyglada, ze Ameryka ja kiwa na podziale lupow, a wiec znika jak sen
            brytyjski interes w tej wojence. Bye.
            O 5-litrowych bylo wyzej: to V8, nowa S-class i troche starsze SL (bylo V12, 6
            litrow ale maz na nowy model wymienil) Szwab juz moze isc spac.

            • Gość: pak Dziwne IP: *.fe.internet.bosch.de / 10.4.4.* 26.03.03, 16:19
              gabrielacasey napisała:

              > NIGDY i NIGDZIE tego nie robie - naszym to ja kibicuje.
              > Ameryce przysiegi na wiernosc nie skladalam i losem jej armii
              nie musze sie
              > przejmowac: ten Irak to jest problem WASZEGO honoru i WASZA
              inicjatywa -
              > Brytania zawsza potrafila madrze i w pore z glupich awantur po
              angielsku sie
              > wycofywac.
              > A teraz...wyglada, ze Ameryka ja kiwa na podziale lupow, a
              wiec znika jak sen
              > brytyjski interes w tej wojence. Bye.
              > O 5-litrowych bylo wyzej: to V8, nowa S-class i troche starsze
              SL (bylo V12, 6
              > litrow ale maz na nowy model wymienil) Szwab juz moze isc spac.
              >

              , ze tepy Bush kiwa inteligentnych Brytow. No no no, jak tak
              dalej pojdzie to jestem sklonny uwierzyc, ze ten Bush to moze i
              nie taki tepy.
              Nawiasem mowiac skad skopiowalas tym razem te bzdury?
              • gabrielacasey Nie Brytow. Wykiwal Blaira-ten wierzyl w fair play 26.03.03, 17:53
              • gabrielacasey Wykiwal BLAIRA - ten wierzyl w fair play z US 26.03.03, 17:55
            • Gość: kangur Re: Wskazcie mi, GDZIE ja naskakuje na armie UK ? IP: 203.25.163.* 26.03.03, 23:44
              gabrielacasey napisała:

              > Brytania zawsza potrafila madrze i w pore z glupich awantur po angielsku sie
              > wycofywac.


              Tak pamietam 1 wrzesien 1939
              • gabrielacasey I nie tylko ty. Tylko Polak walczy o CUDZA koszule 27.03.03, 00:32
                Niby piekne, ale malo praktyczne...
        • gabrielacasey Kuku, Szwabie. Jak tam chodniki i jezdnie Bonn? 26.03.03, 15:20
          • Gość: pak Re: Kuku, Szwabie. Jak tam chodniki i jezdnie Bon IP: *.fe.internet.bosch.de / 10.4.4.* 26.03.03, 16:04
            W Bonn nie ma Szwabow. Szwabowie sa tylko w Szwabii czyli na
            poludniowym zachodzie Niemiec.
            Pogoda jest niezla a tomahawki jeszcze nie lataja. Niektorzy co
            prawda przebakuja, ze V1 i V2 sa wycelowane w Londyn i juz
            dymia, ale Ministestwo Cnoty i Zwalczania Wszelkiej
            Niemoralnosci gwaltownie temu zaprzecza.
            Natomiast piwo leje sie strumieniami
            • gabrielacasey To przepraszam Szwabow. Za Volksdeuchow. 26.03.03, 20:06
        • Gość: kangur Re: Po 14 gabrysia spi IP: 203.25.163.* 26.03.03, 23:40
          Gość portalu: pak napisał(a):

          > Troche nie na temat, ale po 14, kiedy umyslowa elyta naszego
          > forum znuzona szorowaniem ulic Krolestwa Wielkiej Brytanii idzie
          > spac, mozna poczytac co kto ma do powiedzenia.
          >
          > Ostatnio wyczytalem, ze antyhitleryzm nie jest nienawiscia do do
          > Niemiec. Trzeba wielkiej otwartosci umyslu i niebylejakiego
          > intelektu zeby na to wpasc. Chyba dlatego gabrysia sie udala na
          > zasluzony odpoczynek - umysl musi sie zregenerowac. Trzeba
          > przygotowac material na nastepny post.
          > Nie wiem czy zwrociliscie uwage na to, ze osoby o
          > antyamerykanskim nastawieniu sa to zwykle zakompleksieni ludzie,
          > ktorzy charakteryzuja sie nienawiscia dla wszystkiego co chocby
          > troche odbiega od szarej codziennosci. Zwykle sa to rowniez
          > zagorzali antysemici, ktorzy co prawda nie rozumieja o co i jak,
          > ale na wszelki wypadek wtraca swoj belkot. Chodzi zapewne o to
          > zeby odreagowac po dlugim dniu kiedy to nie wystarcza czasu zeby
          > sklecic jakas sensowna wypowiedz zasiada sie przed kompem i
          > bredzi sie glupoty produkowane przez obciazona podswiadomosc.
          > Wiemy juz, ze gabrysie stac (w zasadzie jej meza stac) na
          > utrzymanie dwoch samochodow z pieciolitrowym silnikiem. Nie
          > wiemy natomiast jak te piec litrow jest podzielone miedzy te
          > silniki. Prosimy o szersze wyjasnienie. Nie zasne dopoki sie nie
          > dowiem.
          >
          > Rozmawialem niedawno z chlopakiem ze stanow i powiedzial mi, ze
          > kiedy twoje wojska sa juz w czasie walki, nie krytykuje sie
          > podejmowanych dedyzji. Maz z RAFu (kim on moze byc w tym RAFie?)
          > bedzie musial jeszcze popracowac nad tym i owym i moze i
          > gabrysia do czegos dojdzie.


          To samo miemcy mowili o swojej armi w 1939
          • gabrielacasey Mala poprawka: to samo mowili HITLEROWCY 27.03.03, 00:35
            I "general Jezow" takoz, likwidujac sowiecka kadre oficerska za "defetyzm"
            i "wraza propagande". A potem to juz Nazi poszli do Rosji jak po swoje...
    • Gość: Stefan Re: Nocne walki w Basrze,Nadżafie i An-Nassiriji, IP: *.itelligence.pl 26.03.03, 14:41
      > Amerykanie powinni na samym poczatku rozwalic iracka TV zeby
      > przestala indoktrynowac irakijczykow !

      TV jest publicznym obiektem cywilnym, niszczenia takich zabrania Konwencja
      Genewska. Zastanow sie wiec troche matolku zanim bedziesz cokolwiek rozwalac i
      napadac na ludzi jak niejaki Bush. Indoktrynacja plynaca z USA ci
      nieprzeszkadza wiec moze irakijczykom ich wlasnie tez nieprzeszkadza. Spijasz
      propagande z CNN jak swierza smietane.
      • barabas Zbrodnie wojenne w Iraku? 26.03.03, 14:47
        Ostatnio podano do wiadomosci ("spiegel-Online" za New-York-Times), ze
        Irakijczycy morduja amerykanskich jencow wojennych.
        Zdaje sie, ze sytuacja sie zageszcza....
        • gabrielacasey I wymorduja. Przed wojna OSTRZEGALAM 26.03.03, 18:02
          Mowilam - najpierw Lawrene'a z Arabii przeczytac, a potem hajda na "Medine". Bo
          walka z islamistami na ich wlasnej ziemi, to nie gra wojenna na play station.
          Przed wyprawa chocby Ruskich o wspomnienia z wycieczki do Afganistanu nalezalo
          spytac.
        • Gość: pandada Re: Zbrodnie wojenne w Iraku? IP: *.zgora.dialog.net.pl 26.03.03, 23:46
          A co maja z nimi robic? karmic nie wiadomo czym? straty irckie
          to ponad 1000 ofiar, agresorów 60. Zbrodnia nie jest zabicie
          najemnika. Zbronia to zamordowanie 15 i ranienie 30 cywilów na
          bazarze!!! Oni nie chcieli bawic sie w wojaczke.
      • oxy swieza, Stefan, swieza... 26.03.03, 18:40
        Gość portalu: Stefan napisał(a):

        > > Amerykanie powinni na samym poczatku rozwalic iracka TV zeby
        > > przestala indoktrynowac irakijczykow !
        >
        > TV jest publicznym obiektem cywilnym, niszczenia takich
        zabrania Konwencja
        > Genewska. Zastanow sie wiec troche matolku zanim bedziesz
        cokolwiek rozwalac i
        > napadac na ludzi jak niejaki Bush. Indoktrynacja plynaca z
        USA ci
        > nieprzeszkadza wiec moze irakijczykom ich wlasnie tez
        nieprzeszkadza. Spijasz
        > propagande z CNN jak swierza smietane.

        swieza, Stefan, swieza...

        Nie ma sensu przekonywac bushevikow i dupolizow, ze ta wojna
        toczy sie wylacznie w interesie zydow (celowo 'z' a nie 'Z') -
        zaprojektowal ja zyd Perle. Nie ma rowniez sensu dyskutowac z
        ludzmi ktorych jedynym zrodlem informacji jest CNN lub GW (czy
        tez jak kto woli 'Jerusalem Daily News' czyli jedyna 'koszerna
        gazeta' wydawana w jezyku polskim).

        Bush jest zbroniarzem wojennym i powinien byc sadzony.
        • Gość: Szymon Vivat Saddam!!! IP: *.phys.put.poznan.pl 26.03.03, 19:54
          oxy napisał:

          > Gość portalu: Stefan napisał(a):
          >
          > > > Amerykanie powinni na samym poczatku rozwalic iracka TV
          zeby
          > > > przestala indoktrynowac irakijczykow !
          > >
          > > TV jest publicznym obiektem cywilnym, niszczenia takich
          > zabrania Konwencja
          > > Genewska. Zastanow sie wiec troche matolku zanim bedziesz
          > cokolwiek rozwalac i
          > > napadac na ludzi jak niejaki Bush. Indoktrynacja plynaca z
          > USA ci
          > > nieprzeszkadza wiec moze irakijczykom ich wlasnie tez
          > nieprzeszkadza. Spijasz
          > > propagande z CNN jak swierza smietane.
          >
          > swieza, Stefan, swieza...
          >
          > Nie ma sensu przekonywac bushevikow i dupolizow, ze ta wojna
          > toczy sie wylacznie w interesie zydow (celowo 'z' a nie 'Z') -
          > zaprojektowal ja zyd Perle. Nie ma rowniez sensu dyskutowac z
          > ludzmi ktorych jedynym zrodlem informacji jest CNN lub GW (czy
          > tez jak kto woli 'Jerusalem Daily News' czyli jedyna 'koszerna
          > gazeta' wydawana w jezyku polskim).
          >
          > Bush jest zbroniarzem wojennym i powinien byc sadzony.

          Natomias Saddam jest milym starszym panem z wasem co to coraz to
          po innych palacach jezdzi i dzieci caluje, dostaje kwiaty,
          glowna gwiazda wszelkich legend. Odbiera parady swojego
          milujacego pokoj wojska i czytuje listy poddanych opiewajace
          jaki to on wspanialy! Prawda? Mily widok! Dobrze ze jeszcze
          SaddamTV nadaje - prznajmniej masz co ogladac! jedyna
          prawdomowna telewizja!
    • Gość: KVASULA Re: Nocne walki w Basrze,Nadżafie i An-Nassiriji, IP: 195.20.110.* 26.03.03, 14:46
      Nic nie robie tylko ogladam CNN i pierdole Asię, ostatnio 10
      minut temu
      • barabas Tylko sie nie zapoc, biedactwo 26.03.03, 14:48
    • Gość: Vinc Do Gabrielacasey IP: *.abo.wanadoo.fr 26.03.03, 14:53
      jeszcze jedna mala uwaga, dezinformacja jest elementem wojny,
      wiec dlaczego sie dziwisz ? Srodki masowego przekazu maja sile
      razenia rowna broni masowego razenia, jeszcze raz przypominam,
      ze to jest wojna, a nie konkurs na wiarygodnosc srodkow masowego
      przekazu (albo jak wolisz masowej zaglady spektatorow przed ich
      TV)
      pozdrawiam, wielbiciel Twoich komentarzy


      • gabrielacasey To "Big Brother" wg. scenariusza Busha, niestety 26.03.03, 19:40
    • rugby3 Juz dziala 26.03.03, 14:59
      Juz po 3 godzinach ich TV zaczela dzialac.


      Gość portalu: x napisał(a):

      > Amerykanie powinni na samym poczatku rozwalic iracka TV zeby
      > przestala indoktrynowac irakijczykow !

      Masz racje, i amerykanska tez zeby przestala indoktrynowac nas.
    • Gość: ZZ O pięciolitrowych pojazdach IP: *.lublin.cvx.ppp.tpnet.pl 26.03.03, 15:20
      A może te 5 litrów to nie pojemność skokowa silnika tylko
      pojemność zbiornika paliwa?
      Wózek inwalidzki, motorower, kosiarka albo zamiatarka.
      • gabrielacasey Standardowe V8, dupku, SL i S-class. Zamow taxi... 26.03.03, 15:46
        To ci kazdy taksowkarz w szczecinie z detalami wyjasni.
        • Gość: pak Re: Standardowe V8, dupku, SL i S-class. Zamow ta IP: *.fe.internet.bosch.de / 10.4.4.* 26.03.03, 16:08
          gabrielacasey napisała:

          > To ci kazdy taksowkarz w szczecinie z detalami wyjasni.

          W nastepnym poscie postaraj sie zamienic slowo "dupku" na
          np. "koles". Na poczatku bedzie to dla ciebie brzmialo nieco
          lyso, ale po jakims czasie przywykniesz.
          Czy do meza w RAF zwracaja sie per dupku?
          Religia typu wulgaryzm za wulgaryzm jest kultywowana w
          srodowiskach, w ktorych rzadzi prawo piesci; mozg pelni jedynie
          funkcje zyroskopu (spytaj meza co to takiego).
          • Gość: ZZ A co to ten RAF? IP: *.lublin.cvx.ppp.tpnet.pl 26.03.03, 16:16
            Royal Air Force czy też może Rote Armee Fraktion, znana bardziej jako Badder-
            Meinhof?
            • gabrielacasey A GDZIE ten "Lublin"? W Malorusi? 26.03.03, 18:06
          • gabrielacasey Zmienie na amerykanska "ASSHOLE" 26.03.03, 18:04
    • Gość: ls Re: Nocne walki w Basrze,Nadżafie i An-Nassiriji, IP: *.vpn.nlh.no 26.03.03, 15:39
      napisalem dzisiaj rano,z to powstanie w Basrze to g. prawda.
      Nalezy spodziewc sie z wojny w Iraku propagandy typowo
      Goebbelsowskiej. A tymi uranowi oczywiscie nieszkodliwymi
      pocisami ameraknie strzelaja.? Jak roznica miedzy nimi a
      bronia chemiczna?
      • Gość: Szymon Re: Nocne walki w Basrze,Nadżafie i An-Nassiriji, IP: *.phys.put.poznan.pl 26.03.03, 17:22
        Gość portalu: ls napisał(a):

        > napisalem dzisiaj rano,z to powstanie w Basrze to g. prawda.
        > Nalezy spodziewc sie z wojny w Iraku propagandy typowo
        > Goebbelsowskiej. A tymi uranowi oczywiscie nieszkodliwymi
        > pocisami ameraknie strzelaja.? Jak roznica miedzy nimi a
        > bronia chemiczna?

        Taka roznica ze pociskami sie strzela w dokladnie wyznaczony cel
        np w czolg i one tam zostaja. Bron chemiczna najczescie w
        postaci gazu rozprzestrzenia sie na ogromnym obszarze i
        praktycznie nie ma zadnej nad nim kontroli.
        No i bron chemiczna jest najskuteczniejsza przeciwko
        nieprzygotowanej ludnosci cywilnej skupinej na malym obszarz np
        w miescie. Zolnierze najczesiej sa na taka ewentualnosc
        przygotowani maja maski gazowe itd.
        Tak wiec jest to typowa bron do razenia niewinnych (w sensie
        nieuzbrojonych) ludzi.
        A w Saddamlandzie maja duze doswiadczenie z atakowaniem ludnosci
        cywilnej vide artykul "Ptaki spadaly jak kamienie" z ostatniego
        weekendu w GW.

        Nadmienie jeszcze ze uran uzywany w pociskach to nie jest ten
        uran jaki jest w reaktorach. Jest to tzw zubozony skladajacy sie
        glownie z malo radioaktywnego uranu - sam mialem do czynienia z
        nim na laborkach z radiologii i zyje.
        • oxy Re: Nocne walki w Basrze,Nadżafie i An-Nassiriji, 26.03.03, 19:00
          Gość portalu: Szymon napisał(a):

          > Gość portalu: ls napisał(a):
          >
          > > napisalem dzisiaj rano,z to powstanie w Basrze to g.
          prawda.
          > > Nalezy spodziewc sie z wojny w Iraku propagandy typowo
          > > Goebbelsowskiej. A tymi uranowi oczywiscie nieszkodliwymi
          > > pocisami ameraknie strzelaja.? Jak roznica miedzy nimi a
          > > bronia chemiczna?
          >
          > Taka roznica ze pociskami sie strzela w dokladnie wyznaczony
          cel
          > np w czolg i one tam zostaja. Bron chemiczna najczescie w
          > postaci gazu rozprzestrzenia sie na ogromnym obszarze i
          > praktycznie nie ma zadnej nad nim kontroli.
          > No i bron chemiczna jest najskuteczniejsza przeciwko
          > nieprzygotowanej ludnosci cywilnej skupinej na malym obszarz
          np
          > w miescie. Zolnierze najczesiej sa na taka ewentualnosc
          > przygotowani maja maski gazowe itd.
          > Tak wiec jest to typowa bron do razenia niewinnych (w sensie
          > nieuzbrojonych) ludzi.
          > A w Saddamlandzie maja duze doswiadczenie z atakowaniem
          ludnosci
          > cywilnej vide artykul "Ptaki spadaly jak kamienie" z
          ostatniego
          > weekendu w GW.
          >
          > Nadmienie jeszcze ze uran uzywany w pociskach to nie jest ten
          > uran jaki jest w reaktorach. Jest to tzw zubozony skladajacy
          sie
          > glownie z malo radioaktywnego uranu - sam mialem do czynienia
          z
          > nim na laborkach z radiologii i zyje.

          No i co z tego barania glowo, ze miales do czynienia z
          materialem radioaktywnym na laborkach? Material oznaczony ze na
          kilometr widac, oslony gdzie sie da i zero niekotrolowanego
          rozprzestrzeniania sie substancji. Te rakiety moga zatem
          odpowiadac czemus, co w BeBel-sowskiej propagandzie okresla sie
          mianem "dirty bomb".
          Saddam ma juz solidna podstawe, by uzyc WMD...
          • Gość: Szymon Re: Nocne walki w Basrze,Nadżafie i An-Nassiriji, IP: *.phys.put.poznan.pl 26.03.03, 20:19
            oxy napisał:

            > Gość portalu: Szymon napisał(a):
            >
            > > Gość portalu: ls napisał(a):
            > >
            > > > napisalem dzisiaj rano,z to powstanie w Basrze to g.
            > prawda.
            > > > Nalezy spodziewc sie z wojny w Iraku propagandy typowo
            > > > Goebbelsowskiej. A tymi uranowi oczywiscie nieszkodliwymi
            > > > pocisami ameraknie strzelaja.? Jak roznica miedzy nimi a
            > > > bronia chemiczna?
            > >
            > > Taka roznica ze pociskami sie strzela w dokladnie wyznaczony
            > cel
            > > np w czolg i one tam zostaja. Bron chemiczna najczescie w
            > > postaci gazu rozprzestrzenia sie na ogromnym obszarze i
            > > praktycznie nie ma zadnej nad nim kontroli.
            > > No i bron chemiczna jest najskuteczniejsza przeciwko
            > > nieprzygotowanej ludnosci cywilnej skupinej na malym obszarz
            > np
            > > w miescie. Zolnierze najczesiej sa na taka ewentualnosc
            > > przygotowani maja maski gazowe itd.
            > > Tak wiec jest to typowa bron do razenia niewinnych (w sensie
            > > nieuzbrojonych) ludzi.
            > > A w Saddamlandzie maja duze doswiadczenie z atakowaniem
            > ludnosci
            > > cywilnej vide artykul "Ptaki spadaly jak kamienie" z
            > ostatniego
            > > weekendu w GW.
            > >
            > > Nadmienie jeszcze ze uran uzywany w pociskach to nie jest
            ten
            > > uran jaki jest w reaktorach. Jest to tzw zubozony skladajacy
            > sie
            > > glownie z malo radioaktywnego uranu - sam mialem do
            czynienia
            > z
            > > nim na laborkach z radiologii i zyje.
            >
            > No i co z tego barania glowo, ze miales do czynienia z
            > materialem radioaktywnym na laborkach? Material oznaczony ze
            na
            > kilometr widac, oslony gdzie sie da i zero niekotrolowanego
            > rozprzestrzeniania sie substancji. Te rakiety moga zatem
            > odpowiadac czemus, co w BeBel-sowskiej propagandzie okresla
            sie
            > mianem "dirty bomb".
            > Saddam ma juz solidna podstawe, by uzyc WMD...

            Sam jestes barania glowa!
            jezeli tak sie zwracasz do innych to gratuluje poziomu (masz ty
            podstawowke?)
            Po za tym jezeli sie nie znasz na uzbrojeniu to sie nie
            wypowiadaj!!!
            Uran jest uzywany w pociskach przeciwpancernych co oznacza
            jezeli ktos ma watpliwosci ze sluzy do niszczenia pancernycz
            pojazdow. Nie sa to zadne rakiety lecz pociski wystrzeliwywane z
            broni lufowej, a konkretnie to z dzialka samolotu A-10 sluzacego
            wlasnie do atakow na zgrupowania pancerne.

            Co do laborek to nie mialem zadnych oslon chwytalem to to w
            reke, wyglada normalnie. Nie kazda radioaktywnosc zabija
            natychmiast to prawda, ale jak wiadomo jest uran i uran zreszta
            mowilem to wczesniej.

            Jednym slowem nie wiesz w ogole o czym mowisz - proponuje do
            ksiazek!
        • Gość: kangur Re: Nocne walki w Basrze,Nadżafie i An-Nassiriji, IP: 203.25.163.* 26.03.03, 23:55
          Gość portalu: Szymon napisał(a):

          > Gość portalu: ls napisał(a):
          >
          > > napisalem dzisiaj rano,z to powstanie w Basrze to g. prawda.
          > > Nalezy spodziewc sie z wojny w Iraku propagandy typowo
          > > Goebbelsowskiej. A tymi uranowi oczywiscie nieszkodliwymi
          > > pocisami ameraknie strzelaja.? Jak roznica miedzy nimi a
          > > bronia chemiczna?
          >
          > Taka roznica ze pociskami sie strzela w dokladnie wyznaczony cel
          > np w czolg i one tam zostaja. Bron chemiczna najczescie w
          > postaci gazu rozprzestrzenia sie na ogromnym obszarze i
          > praktycznie nie ma zadnej nad nim kontroli.
          > No i bron chemiczna jest najskuteczniejsza przeciwko
          > nieprzygotowanej ludnosci cywilnej skupinej na malym obszarz np
          > w miescie. Zolnierze najczesiej sa na taka ewentualnosc
          > przygotowani maja maski gazowe itd.
          > Tak wiec jest to typowa bron do razenia niewinnych (w sensie
          > nieuzbrojonych) ludzi.
          > A w Saddamlandzie maja duze doswiadczenie z atakowaniem ludnosci
          > cywilnej vide artykul "Ptaki spadaly jak kamienie" z ostatniego
          > weekendu w GW.
          >
          > Nadmienie jeszcze ze uran uzywany w pociskach to nie jest ten
          > uran jaki jest w reaktorach. Jest to tzw zubozony skladajacy sie
          > glownie z malo radioaktywnego uranu - sam mialem do czynienia z
          > nim na laborkach z radiologii i zyje.


          Ale z Kim?
    • Gość: neon-pl Raporty o wojnie rosyjskich specialistow... IP: *.client.attbi.com 26.03.03, 16:13
      www.aeronautics.ru/ - zawiera przetlumaszone na angielski raporty o
      wojnie w Iraku napisane przez rosyjskich ekspertow i reporterow z witryny
      Iraqwar.ru (jesli ktos zna rosyjski to zapraszam na Iraqwar.ru).
      • Gość: ZZ Rosyjscy specjaliści IP: *.lublin.cvx.ppp.tpnet.pl 26.03.03, 16:18
        Ciekawe, jak Ruscy prowadzili by tę wojnę i jakie straty by ponieśli. Warto
        przypomnieć niedawny szturm na moskiewski teatr.
        • gabrielacasey W tluczeniu cywilow US is Number 1 !!! 26.03.03, 18:10
          • Gość: Szymon No to ilu tych cywilow juz natlukli? IP: *.phys.put.poznan.pl 26.03.03, 18:16
            Tylko prosze o niezalezne zrodla (jezeli takie istnieja)
            • gabrielacasey Wg. organizacji charytatywnych - juz ponad 200 26.03.03, 18:26
              Ranni przekraczaja tysiac (w tym ciezko ranni, liczba zmarlych moze sie
              zwiekszyc), dane tylko z Bagdadu i Basry. Sa uaktualniane na stronicach
              Czerwonego Krzyza i wspomagajacych organizacji - zaczyna sie z tym robic
              skandal: juz szefowa Cz.K. w Waszyngtonie krzyczy (tez gdzies to wczoraj w
              newsach widzialam - daj mi czas znalezc i podac linki)
              • Gość: Szymon Saddam nie ma dla nich litosci IP: *.phys.put.poznan.pl 26.03.03, 18:32
                Wiadomo ze wszyscy chcielibysm aby ludzi zginelo jak najmniej,
                Dla Saddam jest odwrotnie im wiecej tym lepiej! To daje mu
                argumenty to dla niego zysk...
                • gabrielacasey Do Szymona: i ten post (i inny dluzszy - poszukaj) 26.03.03, 19:38
                  Nikt tu nie pomyslal z rozpoczynajacych te wojenke (tj. chodzi o administracje
                  Busha, nasz Blair to tylko "pudel", a Kwasniewski nie jest nawet bezpanskim
                  kundlem, ktoremu sie z litosci jakas kosc rzuca - nawet dobrego slowa nikt mu
                  tu nie dal, afront za afrontem), ze Arabowie to nie Europejczycy, a juz napewno
                  to nie Amerykanie. I ze bedzie to, o czym piszesz: ze im wiecej ofiar, tym
                  lepiej dla Husseina. I ze to ani Irakijczykow, ani innych panstw islamskich nie
                  rzuci na kolana - ja juz nie mam sily powtarzac za Lawrencem z Arabii! A
                  przyczyna wcale nie jest tu "duma", "bohaterstwo" , "omotanie", "upor" czy inne
                  z podobnych pojec europejskich: przyczyna jest "Insz Allah", arabski fatalizm i
                  inny islamski stosunek do smierci i zycia. Znam nie-europejskie ludy zawodowo
                  i - niestety - w pelni pojmuje, ze slowa Saddama nie sa tylko "nadawana"
                  propaganda - on wypowiada to, co juz w sercach jego ludu jest!
                  Rozpoczely sie pierwsze prawdziwe walki (nie chce krakac, ale ciagle mysle, ze
                  ped Amerykanow na Bagdad byl pedem Napoleona na Moskwe - ze POZWOLONO im tak
                  daleko i szybko wejsc). I - niestety - rozpoczyna sie obustronna bestialska
                  rzez (w tej islamisci sa tradycyjnie lepsi - ten inny stosunek do smierci i
                  cierpienia). Niemniej to nie Saddam wystrzelil tu z pistoletu startowego.
                  ZROBIL TO PAN BUSH.
                  • Gość: Szymon Re: Do Szymona: i ten post (i inny dluzszy - posz IP: *.phys.put.poznan.pl 26.03.03, 20:02
                    Nie martw sie jezeli dojdzie do walk wiekszych i mniejszych
                    koalicja jest gora. To sa spece od takiej roboty, tak wiec uszy
                    do gory!
                    • gabrielacasey Re: Do Szymona: i ten post (i inny dluzszy - posz 26.03.03, 20:15
                      Zobaczymy, Szymonie. Jest jeszcze jeden wariant operacji (oby sie nie
                      sprawdzil): ze nam tych 200 "chemikow" jakis anglojezyczny "saddam" gazami
                      bojowymi wytruje. "Grom" "Gromem", "Formoza" "Formoza", ale tych polskich
                      chemikow do innego scenariusza "Big Brother" nie moge dopasowac...
                      Widzisz, Wujek Sam teraz naprawde potrzebuje sympatii swiata. A nic tak jej nie
                      pomoze, jak bestialstwa Saddama, ponoc CNN juz rano zaczala w te klocki.. Ale
                      ani CNN w miejscu wydarzen nie bylo, ani nikogo innego - bestialstwo nie
                      potwierdzone,a tak by sie przydalo. Zapamietaj te pogloske o chemikach. A gdy
                      sie - nie daj Bog - potwierdzi, to idz pod pomnik Romka Strzalkowskiego i
                      zaczynaj kolejne polskie wyzwolencze powstanie. Inni tez tam beda. Pod tym
                      pomnikiem. Z calym szacunkiem dla Poznaniakow.
    • Gość: neon-pl www.theonion.com - fajna strona jak na te czasy... IP: *.client.attbi.com 26.03.03, 16:25
      • Gość: Gosc News fron Irak IP: 154.5.47.* 26.03.03, 17:50
        Precision weaponry, no victims, respect for civilians…so much
        was promised before this illegal attack on a sovereign nation
        outside the auspices of the UNO. Today there were more
        horrifying scenes in Baghdad as a packed market-place was hit by
        a missile reportedly launched by US armed forces.

        At least 15 civilians were murdered in this inexplicable attack
        which took place at 11.30 MSK. The number of wounded is
        estimated at around 30.
        • Gość: Szymon Re: News fron Irak IP: *.phys.put.poznan.pl 26.03.03, 18:08
          Gość portalu: Gosc napisał(a):

          > Precision weaponry, no victims, respect for civilians…so much
          > was promised before this illegal attack on a sovereign nation
          > outside the auspices of the UNO. Today there were more
          > horrifying scenes in Baghdad as a packed market-place was hit
          by
          > a missile reportedly launched by US armed forces.
          >
          > At least 15 civilians were murdered in this inexplicable
          attack
          > which took place at 11.30 MSK. The number of wounded is
          > estimated at around 30.

          Prosze o zrodlo!
          Ale z tonu wypowiedzi i uzytych sformulowan wnioskuje ze to
          SaddamNews lub zblizone don
        • gabrielacasey I z BBC (inne stacje sa mniej pro-rzadowe) 26.03.03, 18:15
          news.bbc.co.uk/2/hi/middle_east/2887555.stm
          • Gość: Szymon Re: I z BBC (inne stacje sa mniej pro-rzadowe) IP: *.phys.put.poznan.pl 26.03.03, 18:25
            Zaloze sie ze to byla pomylka - to jest wojna tyle bomb itd
            koalicja napewno nie zrzucila bomb specjalnie na bazar. Za
            bardzo sa negatywne nastoje aby mogli sobie na to pozwolic.
            Zreszta to podpalenie rowow pelnych ropy dookola BAgdadu dla
            zmylenia bomb - Saddam to dobrze sobie obmyslil - bomby nie
            trafia w cel - hehe - a gdzie trafia? obok! czyli w moj dzielny
            narod tak chetny i gotowy za mnie umrzec!
            • gabrielacasey Do Szymona (dluzszy tekst) 26.03.03, 19:20
              Szymonie, ja takze wierze, ze to byla pomylka, ze nikt specjalnie w bazar pelny
              ludzi nie celowal. Ale nie tylko z Jugoslawi bylo wiadomo, jak bardzo ta
              elektronika zawodzi (przeciez nikt tam nie chcial trafic ani w Ambasade
              Chinska, ani w BULGARSKIE krowy). Zawodzi tez intelligence (w przypadku
              Ambasady Chinskiej CIA sama sie przyznala, ze tylka dala - do programowania
              inteligentnych pociskow uzyto STARYCH planow Belgradu). I zawodza ludzie
              (jeszcze raz owa CIA i chocby piloci od zbombardowania Kanadyjczykow w
              Afganistanie). W pierwszej wojnie w Zatoce ponoc WIECEJ Brytow zginelo
              od "friendly fire", niz od kul nieprzyjaciela. I w tej wojnie tez zaczyna sie
              to powtarzac.
              Te pomylki i ich POLITYCZNY aftermath powinny byc w operacje wkalkulowane, nim
              sie ona zaczela. Zbombardowanie syryjskiego autobusu czy magazynow IRANSKIEJ
              rafinerii sympatii US nie przyczynia (mowie o US, bo i w te strone bije
              propaganda arabska), kreuje wroga dookola. Nawet w NATOwskiej Turcji (a nie
              warto, bo tylko jakies nieliczne kurdyjskie ugrupowania mozna tu uznac za
              ew.amerykanskich sojusznikow: PO TO tak tu sie znecam nad tymi, co
              z "kurdyjskim argumentem" wyskakuja). A "friendly fire" zraza sojusznika.
              Razmawialam o tym powaznie z obcym NIM sie ta wojna zaczela czy w jej pierwszym
              dniu: wyglada, ze sprawy przybraly jak najgorszy obrot. I- moim zdaniem -
              wylacznie z powodu arogancji, glupoty i zaiste zydowskiej hucpy ekipy Busha.
              Boje sie, ze oni istotnie mysleli - jak te wszystkie prole na tym forum - ze
              ich albo powitaja kwiatami, albo ze strachu od razu sie poddadza, ze opor
              Irakijczykow tylko na Saddamie stoi. A to guzik prawda, wystarczy ten narod
              znac. A ksenofobiczni Amerykanie poznac nie chcieli. I nawet nie zaalarmowal
              ich fakt (juz tu przeze mnie i innych przytaczany), ze z 4 milionow
              irakijskich political refugees udalo sie zwabic do obozu szkoleniowego na
              Wegrzech raptem 600. Jasne, odliczmy nawet starcow, kobiety i dzieci,
              pozostawmy chocby 10% z tych 4 milionow politycznych uchodzcow - to armia
              400.000 ludzi. Mamy 600 - najwyrazniej Irakijczycy nie chca w ten sposob
              wyzwalac swego kraju spod Husseina, najwyrazniej Irakijczycy, ludzie, majacy
              bardzo wiele przeciwko Saddamowi, nie poparli tej amerykanskiej interwencji. A
              wiec mozna sobie wyobrazic postawe Irakijczykow, ktorzy nie mieli powodu
              uciekac od Husseina, ktorym nawet poziom zycia sie poprawil. Irak nie zagra wg.
              scenariusza Waszyngtonu. Bo mowa o Irakijczykach, nie zas Amerykanach i ...TO
              BYLO WIADOMO JUZ PRZED TA WOJNA.
              To byl czysto AMERYKANSKI pomysl - reszta swiata, lacznie w UK (walki w
              parlamencie)pod tym pomyslem niezbyt podpisac sie chciala. I na tym propaganda
              swiata arabskiego (dobrym pryzmatem jest Al Jazeerah)wlasnie jedzie: albo
              ofiary zydo-amerykanskiego sojuszu, albo wykiwani przez ten sojusz - Szaten
              jest Bush i Wuj Sam. Coz, Arabowie wydaja sie o tyle madrzejsi od Busha, ze nie
              chca sobie tworzyc wrogow z calego swiata bialego czlowieka. Znam Anglikow, nie
              tylko (ale i takze) z podrecznikow historii i wiem, jak oni potrafia zimno
              grac, by...wygrac. Ta nacja programowo nie toczy PRZEGRANYCH wojen, unika nawet
              PRZEGRANYCH bitew. I -mimo wszystko (tu nie ma cenzury, manipulacja medialna
              minimalna)- sama podejrzewam, ze BBC po to jest tak w swych relacjach
              obiektywna (dla Malpy nawet "anty-wojenna, ale on stuka z US, moze nawet ma
              obywatelstwo tego kraju - a to nie moja, i nie Twoja optyka), by "pod presja
              opinii publicznej" Blair mogl sie z Iraku wycofac, jesli ogolny bilans
              przestanie byc dla UK oplacalny z takiego czy innego powodu. A jeden powod juz
              jakby jest - powojenne kontrakty juz diabli wzieli; po tym trudno w cokolwiek z
              amerykanskich obietnic (reprywatyzacja tj. denacjonalizacja szybow)uwierzyc.
              • Gość: Szymon Re: Do Szymona (dluzszy tekst) IP: *.phys.put.poznan.pl 26.03.03, 19:32
                OK wiekszosc tego co mowisz - zgadzam sie, ale...
                Jezeli chodzi o tych emigracyjnych Irakijczykow - wcale im sie
                nie dziwie - zyja sobie elegancko, spokojnie gdzies na
                zachodzie, maja wolnosc, wolnosc slowa, wyznania, wypowiedzi i
                jeszcze chroni ich tzw "poprawnosc polityczna". Kto chcialby na
                ich miejscu rwac sie do boju gdzie krew, bol, lzy i brud?
                Po za tym - cecha arabow - robic duzo halasu, zamieszania, a gdy
                trzeba przejsc do dzialania to raczej im nie wychodzi, lub
                najzwyczajniej w swiecie sie niechce. Przeciez amerykanie i tak
                sobie poradza bez nich, oni najwyzej przyjada na gotowe.
                • gabrielacasey Re: Do Szymona (dluzszy tekst) 26.03.03, 19:51
                  Szymonie, jesli oni NIE CHCA byc wyzwalani, to PO CO ich wyzwalac? To wlasnie,
                  owo "wyzwalanie" w tej calej akcji mnie wkurza. Jako naprawde GLUPIE alibi pana
                  Busha.
                  Inna rzecz, ze nie bardzo masz racje z tym arabskim MATERIALIZMEM (bo jest
                  dokladnie na odwrot, choc ladne i kosztowne rzeczy cenia. Niemniej oni sie z
                  nimi i poprzez nie NIE SAMOIDENTYFIKUJA. Dokladne przeciwienstwo Amerykanow).
                  Nie masz takze racji, ze tych ludzi nie mozna bylo zaktywizowac: mozna bylo,
                  ale trzeba bylo nad nimi popracowac. A - niestety - nie nadaja sie do tego tacy
                  specjalisci od Arabow, jak Ty: fakt, Arabowie nie sa grozni, gdy wymachuja
                  piesciami i glosno krzycza. Ja sie martwie, gdy sie uspokoja i przyczaja. Bo
                  nie wiesz, kiedy i gdzie ci noz wpakuja. I mysle, ze te drugi wariant wlasnie
                  przerabiamy.
                  • Gość: Szymon Re: Do Szymona (dluzszy tekst) IP: *.phys.put.poznan.pl 26.03.03, 19:59
                    gabrielacasey napisała:

                    > Szymonie, jesli oni NIE CHCA byc wyzwalani, to PO CO ich
                    wyzwalac? To wlasnie,
                    > owo "wyzwalanie" w tej calej akcji mnie wkurza. Jako naprawde
                    GLUPIE alibi pana
                    >
                    > Busha.
                    > Inna rzecz, ze nie bardzo masz racje z tym arabskim
                    MATERIALIZMEM (bo jest
                    > dokladnie na odwrot, choc ladne i kosztowne rzeczy cenia.
                    Niemniej oni sie z
                    > nimi i poprzez nie NIE SAMOIDENTYFIKUJA. Dokladne
                    przeciwienstwo Amerykanow).
                    > Nie masz takze racji, ze tych ludzi nie mozna bylo
                    zaktywizowac: mozna bylo,
                    > ale trzeba bylo nad nimi popracowac. A - niestety - nie nadaja
                    sie do tego tacy
                    >
                    > specjalisci od Arabow, jak Ty: fakt, Arabowie nie sa grozni,
                    gdy wymachuja
                    > piesciami i glosno krzycza. Ja sie martwie, gdy sie uspokoja i
                    przyczaja. Bo
                    > nie wiesz, kiedy i gdzie ci noz wpakuja. I mysle, ze te drugi
                    wariant wlasnie
                    > przerabiamy.

                    Jakim materializmem?
                    ja mowilem o swobodach obywatelskich ktorych za diabla nie moga
                    sie dorobic u siebie - wedlug mnie dlatego ze za bardzo im w tym
                    religia przeszkadza.
                    Po za tym nie badz taka pesymistka!
                    • gabrielacasey Re: Do Szymona (dluzszy tekst) 26.03.03, 20:20
                      Szymku, zeby to byl pesymizm. Ale jest gorzej - to REALIZM.
                      A propos swobod demokratycznych - najlepsza szkola, w jakim zakresie potrzebuja
                      tych swobod, jest pobyt na stale w UK. Tu tez im RELIGIA pomaga w
                      zachowaniu "identity". A ze swobod biora to i tylko to, co w ich wlasnym
                      swiecie jest im potrzebne i co ich swiata nie burzy.
        • Gość: Thomas Grubymi nicmi szyte IP: serwer:* / 192.168.0.* 26.03.03, 19:43
          Gość portalu: Gosc napisał(a):

          > Precision weaponry, no victims, respect for civilians…so much
          > was promised before this illegal attack on a sovereign nation
          > outside the auspices of the UNO. Today there were more
          > horrifying scenes in Baghdad as a packed market-place was hit
          by
          > a missile reportedly launched by US armed forces.
          >
          > At least 15 civilians were murdered in this inexplicable
          attack
          > which took place at 11.30 MSK. The number of wounded is
          > estimated at around 30.


          Market-place ?
          Day-light attack ?
          Civilians ?
          American tax-payer wouldn't be too happy to see $2m worth of
          weaponry wasted on 15 apes.
    • Gość: Gosc TV - only USA way IP: 154.5.47.* 26.03.03, 18:08
      International Federation of Journalists Condemns Attack on TV
      Station

      The illegal attack by the US/UK coalition reaches more and more
      monstrous proportions as each day goes by. On Tuesday night, the
      Iraqi TV Station was attacked in an air raid, against the rules
      of war and against the notion that freedom of expression is a
      fundamental right.
      • Gość: Szymon Re: TV - only USA way IP: *.phys.put.poznan.pl 26.03.03, 18:14
        Gość portalu: Gosc napisał(a):

        > International Federation of Journalists Condemns Attack on TV
        > Station
        >
        > The illegal attack by the US/UK coalition reaches more and
        more
        > monstrous proportions as each day goes by. On Tuesday night,
        the
        > Iraqi TV Station was attacked in an air raid, against the
        rules
        > of war and against the notion that freedom of expression is a
        > fundamental right.

        Jakie znowu "freedom of expression" tam jedynym gosciem ktory ma
        prawo do freedom expression jest Saddam i jego najblizsza klika.
        Jak dla mnie SaddamTV bylo jednym z narzedzi tej wojny i jako
        takie zostalo zniszczone (lub bedzie bo podobno dziala) jak
        czolg czy inna armata.
        To tak samo jak z strzelaniem do bandyty: on do nas strzela ale
        my nie mozemy sie bronic i goscia ukatrupic, bo wyznajemy jakies
        racje moralne ktore nas od tego powstrzymuja i po chrzescijansku
        dajemy sie zabic.
        • gabrielacasey Dla obu w.w. panow cos z BBC 26.03.03, 18:22
          news.bbc.co.uk/2/hi/uk_news/2883915.stm
          Po raz kolejny powtarzam - to NIE JEST stacja anty-wojenna; to telewizja
          publiczna, choc w odczuciu ulicy "rzadowka". Na newsy kanalow prywatnych
          jeszcze nie mialam czasu wejsc, bo pralam owczarka (u nas 17 C, sloneczko,
          kwiatki - rzadko tu tak i trzeba bylo z okazji skorzystac), ale zaraz sie
          przenosza i nie omieszkam podac co ciekawszych kawalkow. Ciagle nikt nie
          powtarza informacji CNN, choc nawet jesli i prawda, to dla US Army lepiej: czy
          oni wlezli do tego Iraku tylko po to, by w pierwszej potyczce na serio od razu
          sie poddawac? Okrutne, ale...paru cowards mniej.
          • Gość: Gosc Re: Dla obu w.w. panow cos z BBC IP: 154.5.47.* 26.03.03, 19:13
            gabrielacasey napisała:

            > <a
            href="news.bbc.co.uk/2/hi/uk_news/2883915.stm"target="_bla
            nk">news.bb
            > c.co.uk/2/hi/uk_news/2883915.stm</a>
            > Po raz kolejny powtarzam - to NIE JEST stacja anty-wojenna; to
            telewizja
            > publiczna, choc w odczuciu ulicy "rzadowka". Na newsy kanalow
            prywatnych
            > jeszcze nie mialam czasu wejsc, bo pralam owczarka (u nas 17
            C, sloneczko,
            > kwiatki - rzadko tu tak i trzeba bylo z okazji skorzystac),
            ale zaraz sie
            > przenosza i nie omieszkam podac co ciekawszych kawalkow.
            Ciagle nikt nie
            > powtarza informacji CNN, choc nawet jesli i prawda, to dla US
            Army lepiej: czy
            > oni wlezli do tego Iraku tylko po to, by w pierwszej potyczce
            na serio od razu
            > sie poddawac? Okrutne, ale...paru cowards mniej.

            Chesz sie troche wiecej dowiedziec proponowal bym Kanadyjskie
            stacje i to prosze sie spieszyc bo juz ambasador USA w Kanadzie
            pokazuje swoje "zabki" - czy jak inni wola "wolnosc slowa" i
            chyba sie to szybko skonczy.
            • gabrielacasey To moze i Blair po to na "dywanik"? 26.03.03, 20:25
              Cienia pojecia nie mam o kanalach kanadyjskich, a jeszcze mniej o ich wydaniach
              on-line. Warto podawac linki - poki jeszcze do czegos wioda.
    • Gość: Gosc Some more from the Word News IP: 154.5.47.* 26.03.03, 19:08
      Stratfor and others reported Tuesday that the Russians are about
      to announce a bombshell: 1) that Saddam Hussein has agreed to
      disarm at last; 2) that he will allow UN peacekeepers into Iraq
      to oversee the disarmament; and 3) that he may even allow US oil
      companies back into Iraq after a 30-year hiatus. Hum...

      And there's more: Saddam granted an interview with Dan Rather of
      CBS that aired in part on Tuesday. Reportedly, Saddam has even
      challenged President Bush to a debate. This must be true since
      the White House has already dismissed the idea of a debate.
      • Gość: Szymon Saddam ratuje sobie dupsko! IP: *.phys.put.poznan.pl 26.03.03, 19:21
        Gość portalu: Gosc napisał(a):

        > Stratfor and others reported Tuesday that the Russians are
        about
        > to announce a bombshell: 1) that Saddam Hussein has agreed to
        > disarm at last; 2) that he will allow UN peacekeepers into
        Iraq
        > to oversee the disarmament; and 3) that he may even allow US
        oil
        > companies back into Iraq after a 30-year hiatus. Hum...
        >
        > And there's more: Saddam granted an interview with Dan Rather
        of
        > CBS that aired in part on Tuesday. Reportedly, Saddam has even
        > challenged President Bush to a debate. This must be true since
        > the White House has already dismissed the idea of a debate.

        Czyli jezeli to okaze sie prawdziwe to wyglada na to ze Saddam
        widzac iz kres jest blisko chce jeszcze zachowac sobie stolek!
        Tak tak teraz to on sie na wszystko zgodzi, taki dobry, starszy
        pan...
        • Gość: Gosc Re: Saddam ratuje sobie dupsko! IP: 154.5.47.* 26.03.03, 19:30
          To sie odbylo 2 dni przed rozpoczeciem "wojny". Chcialem zwrocic
          uwage na to ze dyplomacja by wygrala.Nie pozwalil na to Bush bo
          to nie bylo w jego interesie. Chcial pokazac jaki to on silny i
          ze wszystko mozna zalatwic jesli nie dolaram przekupic (kraje
          arabskie, Turcja ...)zastraszeniem (Francja, Rosja ...),
          przemoca (Irak, Afganistan, Yugoslawia...)- po prostu dyplomacje
          ma w dupie.
          • Gość: Szymon Re: Saddam ratuje sobie dupsko! IP: *.phys.put.poznan.pl 26.03.03, 19:42
            Gość portalu: Gosc napisał(a):

            > To sie odbylo 2 dni przed rozpoczeciem "wojny". Chcialem
            zwrocic
            > uwage na to ze dyplomacja by wygrala.Nie pozwalil na to Bush
            bo
            > to nie bylo w jego interesie. Chcial pokazac jaki to on silny
            i
            > ze wszystko mozna zalatwic jesli nie dolaram przekupic (kraje
            > arabskie, Turcja ...)zastraszeniem (Francja, Rosja ...),
            > przemoca (Irak, Afganistan, Yugoslawia...)- po prostu
            dyplomacje
            > ma w dupie.

            Oj kolego... Rosja sie dala zastraszyc? ciekawe jak dla mnie to
            Rosja siedzi cicho (w zasadzie) poniewaz sama dokonuje czystek w
            Czeczenii, i prosze mi tu nie pieprzyc o integralnosci Rosji i
            ze to ich wewnetrzna sprawa - to nie ma nic do rzeczy - mordy
            mezczyzn i chlopcow, kobiety i dziewczynki gwalcone przy kazdej
            nadazajacej sie okazji (jezeli maja szczescie to przezywaja),
            kradzieze, rozboje - tak postepuje sie wobec wlasnych
            obywateli????
            A co do Afganistanu - to ciekawe jakbys prowadzil dyplomacje z
            fanatykami typu talibowie?
            • gabrielacasey Szymonie, a o Radku Sikorskim slyszales? 26.03.03, 20:34
              Niejaki Radek Sikorski wydal przed laty ciekawa ksiazke o swym pobycie w
              Krainie Talibow. Pierwsze wydanie w Londynie i po angielsku, ale bylo i w
              Polsce, bo temu ministrowi trzeba sie bylo jakos podlizac. I otoz w tej ksiazce
              pana Sikorskiego bardzo duzo o tym, jak z Talibami mozna sie dogadywac. I ze w
              swoim czasie, w tym Kraju Talibow, dogadywali sie z nimi swietnie glownie
              AMERYKANIE. Lec w te pedy do biblioteki, poki z niej tej ksiazki jeszcze nie
              wycofali.
              • Gość: Szymon Re: Szymonie, a o Radku Sikorskim slyszales? IP: *.phys.put.poznan.pl 26.03.03, 20:39
                gabrielacasey napisała:

                > Niejaki Radek Sikorski wydal przed laty ciekawa ksiazke o swym
                pobycie w
                > Krainie Talibow. Pierwsze wydanie w Londynie i po angielsku,
                ale bylo i w
                > Polsce, bo temu ministrowi trzeba sie bylo jakos podlizac. I
                otoz w tej ksiazce
                >
                > pana Sikorskiego bardzo duzo o tym, jak z Talibami mozna sie
                dogadywac. I ze w
                > swoim czasie, w tym Kraju Talibow, dogadywali sie z nimi
                swietnie glownie
                > AMERYKANIE. Lec w te pedy do biblioteki, poki z niej tej
                ksiazki jeszcze nie
                > wycofali.

                Wiesz co?
                Kraj swoj sprowadzili do poziomu sredniowiecza prawie, ja bym z
                nimi nie gadal tylko do szkol wyslal bo pewnie by w ogole nie
                rozumieli o czym sie mowi (oczywiscie pomijam tu problemy
                jezykowe) to po prostu zacofani fanatycy. A najlepiej swiadczyl
                o tym ich stosunek do kobiet. Jak dla mnie wystarczajacy powod
                do reedukacji.
              • Gość: NY KROWA LEPIEJ RYCZY OD CIEBIE-MUUUUU IP: *.tnt17.nyc9.da.uu.net 26.03.03, 20:41
                • Gość: Szymon Re: KROWA LEPIEJ RYCZY OD CIEBIE-MUUUUU IP: *.phys.put.poznan.pl 26.03.03, 20:53
                  No kolego to nie jest zaden argument a jezeli masz zdanie
                  przeciwne to dawaj! po to to forum. Dlatego ze zyjemy w
                  praktcznie wolnym kraju mozemy miec zdanie jakie nam sie podoba
                  i conajwazniesze mozemy je bez przeszkod wypowiadac. Ludzie sa
                  tacy i tacy, jedni uwazaja to inni tamto ich prawo...
                  • Gość: NY TO NIE DO CIEBIE, TYLKO DO GABRYSKI IP: *.tnt17.nyc9.da.uu.net 26.03.03, 21:02
                    Z NIA NIE WARTO POLEMIZOWAC,GDYZ ZAWSZE MA RACJE!
                    • Gość: Szymon Mimo wszystko probuje! IP: *.phys.put.poznan.pl 26.03.03, 21:05
              • Gość: graypfruit Re: Szymonie, a o Radku Sikorskim slyszales? IP: *.dhcp.qc.edu 26.03.03, 22:47
                czytalem ksiazeczke. ale talibowie tobie sie z mudzahedinami
                pomylili; w latach 80tych talibowie jako ruch polityczno-
                religijny nie istnieli. a zbaczajac z tematu: skad ty masz tyle
                czasu zeby tak sie na tym forum produkowac? pytam z czystej
                ciekawosci.
                • gabrielacasey ICH jeszcze tak nie zwano - porownaj NAZWISKA 27.03.03, 00:38
    • Gość: Amylej Re: Nocne walki w Basrze,Nadżafie i An-Nassiriji, IP: 162.108.22.* 26.03.03, 19:19


      > Amerykanie powinni na samym poczatku ... <
      .... podeslac irakijczykom prezesa TVP Kwiatkowskiego i nie musieliby nic rozwalac.
      Kutasy pokomunistyczne rozwala wszystko najpewniej.
      • Gość: Gosc Re: Nocne walki w Basrze,Nadżafie i An-Nassiriji, IP: 154.5.47.* 26.03.03, 19:32
        Gość portalu: Amylej napisał(a):

        >
        >
        > > Amerykanie powinni na samym poczatku ... <
        > .... podeslac irakijczykom prezesa TVP Kwiatkowskiego i nie
        musieliby nic rozwa
        > lac.
        > Kutasy pokomunistyczne rozwala wszystko najpewniej.

        Nie slyszalem aby Irakijczycy wybijali obco krajowcow (jak do
        tej pory) co moze sie zmienic po "wojnie" tego nie zaprzeczam.
        • gabrielacasey Gosciu, nieuwaznie przeczytales... 26.03.03, 20:39
          Koncepcja Amyleya wlasnie na tym niewybijaniu obcokrajowcow bazowala:
          Kwiatkowski prosi o azyl u Husseina na samym poczatku afery Rywina, tj. kiedys
          tam w ubieglym roku. Hussein, szczesliwy z przybycia tak kompetentnej
          i "lewowiernej" kadry z Europy, czyni z Kwiatkowskiego szefa swojej TV. A ten z
          kolezkami (bo im tez chaltury zalatwil) rozkrada Saddamowi i telewizje, i rope.
          I wojna juz nie jest potrzebna.
          • Gość: NY SKONCZ JUZ I ZAJMIJ SIE MEZEM,BO CZEKA. IP: *.tnt17.nyc9.da.uu.net 26.03.03, 20:46
            A JAK SIE NIEDOCZEKA ,TO SKOCZY W BOK
    • Gość: Gosc Re: Nocne walki w Basrze,Nadżafie i An-Nassiriji, IP: 154.5.47.* 26.03.03, 19:37
      Proponuje nastepny komentarz z WP
      Zastępca sekretarza Obrony USA kwestionuje rolę ONZ
      No i mamy zandarma swiata, to co Hitler nie mogl dokonac w 1939-
      1945, ameryka dokonala w przeciagu kilku miesiecy za panowania
      Busza.
    • Gość: Brand pancerna bitwa? IP: 62.233.238.* 26.03.03, 19:58
      Irakijczycy stanęli na pustyni do bitwy na czołgi? Saddam nic
      się nie nauczył od 1991. Jak mamy z nim sympatyzować, skoro to
      ewidentny idiota!?
      Brand

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka