Dodaj do ulubionych

Felusiaki i inni znawcy ekonomii

31.10.06, 03:37
biz.yahoo.com/ap/061028/america_the_bankrupt.html?.v=1
Obserwuj wątek
    • felusiak1 Re: Felusiaki i inni znawcy ekonomii 31.10.06, 03:50
      Gdybyś jeszcze rozumiał to co przytaczasz... zbyt dużo wymagam.
      Daj sobie spokój z bzdetami. Pójdź na spacer z psem, weź żonę do kina, wyjedź na
      urlop ale nie pisz o ekonomii.
      Zacznij pisać o globalnym ociepleniu.
      • ghotir Re: Felusiaki i inni znawcy ekonomii 31.10.06, 03:55
        felusiak1 napisała: "Gdybyś jeszcze rozumiał to co przytaczasz"

        Nie wiem o Zbalansowanym ale wiem, ze Ty nie rozumiesz tego co tutaj
        przytaczasz.
        • felusiak1 Re: Felusiaki i inni znawcy ekonomii 31.10.06, 04:08
          a co ja przytaczam?
          chłopczyku ghotirze, jesteś zbyt cienki aby mnie naśladować.
          Szczekasz na pusto i nie masz ząbków aby ugryźć.
          Hau, hau, hau..... Biegnij, może znajdziesz kość ......
          ....==================================================
          > Nie wiem o Zbalansowanym ale wiem, ze Ty nie rozumiesz tego co tutaj
          > przytaczasz.
    • felusiak1 Pisz o Żydach 31.10.06, 03:51
      To znakomity temat dla takich ignorantów jak ty.
      • ghotir Pisz o Felusiakach 31.10.06, 03:56
        To znakomity temat dla Felusiakow.
        • zbalansowany Re: Pisz o Felusiakach 31.10.06, 04:24

          Basically, that makes Walker the nation's accountant-in-chief. And the
          accountant-in-chief's professional opinion is that the American public needs to
          tell Washington it's time to steer the nation off the path to financial ruin.


          Felusiak
          Wiem ze jestes w Stanach od niedawna wiec wole ci przetlumaczyc chociaz te dwa
          zdania:

          "Sumujac, to czyni (jego funkcja) Walkera narodowym szefem accountingu. A
          profesjonalna opinia szefa accountingu w USA jest taka iz spoleczenstwo musi
          powiedziec Waszyngtonowi ze to najwyzszy czas aby zejsc z kierunku prowadzacego
          do finansowej ruiny."

          Felusiak kompromitujesz sie. W koncu mi na slowo nie musisz wierzyc, ale ten
          facet to jeden z najwybitniejszych znawcow finansow panstwowych w USA. Nawet
          niedouczony murzyn, czy niedawny imigrant po PRL owskim kursie ekonomi
          socjalistycznej powinien zrozumiec ze cos tu nie gra skoro taki facet jak ten
          twierdzi ze to co robi Waszyngton to prosta droga do ruiny finansowej.
          Ty felusiak jestes jak taki nowo nawrocony konwertyta, tyle ze nie na nowa
          religie, a na nowy system ekonomiczny - nie umiesz myslec krytycznie
          • felusiak1 Re: Pisz o Felusiakach 31.10.06, 04:44
            zbalansowany napisał:
            > Felusiak
            > Wiem ze jestes w Stanach od niedawna

            A to ciekawe. Skąd wiesz i jak możesz tę "wiedzę" zweryfikować?
            Nie zapędzaj sie w grząskie rejony, chłopczyku.

            Rzecz w tym, ze nie rozumiesz zagadnienia i interpretujesz to w swoiście
            pokrętny sposób. Nie mam najmniejszego zamiaru tłumaczyć ci zawiłości problemu.
            Powiem jedynie, że wszystkie uprzemysłowione państwa maja identyczny problem.
            Zadam ci pytanie. Co twoim zdaniem ma na mysli pan główny ksiegowy mówiąć, że
            "spoleczenstwo musi powiedziec Waszyngtonowi ze to najwyzszy czas aby zejsc z
            drogi wiodącej do finansowej ruiny."
            Co ma Waszyngton uczynić aby nie dopuścić do ruiny?
            Zastanów sie zanim palniesz bzdurę.

            PS. Z natury jestem sceptykiem i nie przyjmuję politycznych deklaracji at the
            face value.
            • zbalansowany Re: Pisz o Felusiakach 31.10.06, 05:00
              felusiak z toba jest chyba cos nie tak. Napisali ci przeciez ze facet jest
              absolutnie apolityczny:

              But Walker doesn't want, or need, your vote this November. He already has a job
              as head of the Government Accountability Office, an investigative arm of
              Congress that audits and evaluates the performance of the federal government.

              A ty walisz:

              PS. Z natury jestem sceptykiem i nie przyjmuję politycznych deklaracji at the
              > face value.

              Przeczytaj ten artykul do konca, masz tam i co rzad powinien zrobic, i co
              bedzie gdy tego nie zrobi. Jak czegos nie zrozumiesz - napisz, postaram ci sie
              w przystepny i zrozumialy dla ciebie sposob wyjasnic.
              • felusiak1 Re: Pisz o Felusiakach 31.10.06, 09:31
                > felusiak z toba jest chyba cos nie tak. Napisali ci przeciez ze facet jest
                > absolutnie apolityczny:

                Fakt, że Walker nie kandyduje i nie potrzebuje mojego głosu nie oznacza, że jest
                apolityczny. George Clooney też nie kandyduje a nie jest apolityczny. Zatem nie
                jest to żaden dowód na apolityczność.
                • zbalansowany Re: Pisz o Felusiakach 01.11.06, 01:29




                  Felusiak - nie potrafisz nawet przegrac z honorem.
                  • felusiak1 Re: Pisz o Felusiakach 01.11.06, 02:36
                    To tobie wydaje sie, ze chodzi o przegrywanie lub wygrywanie?
                    Chłopie, jak cię to tak cieszy to WYGRAŁEŚ. WYGRAŁEŚ, WYGRAŁEŚ, WYGRAŁEŚ.
                    No i jak ci teraz? Humor poprawił sie?
                    • zbalansowany Re: Pisz o Felusiakach 01.11.06, 02:40


                      Juz ci napisalem


                      Nie potrafisz przegrywac
                      • felusiak1 Re: Pisz o Felusiakach 01.11.06, 02:54
                        Nie postrzegam tego w kategoriach wygrać-przegrać.
                        Ale jeśli upierasz sie, że WYGRAŁEŚ to niech ci bedzie.
        • misiu.puchatek felusiak, psi czlonku... 31.10.06, 04:25
          ...walnij sie w swoj durnowaty leb i spadaj debilu z tego forum :((((
          • zbalansowany to brzmi ciekawie 01.11.06, 02:03
            www.rense.com/general74/INVEST.HTM
            • felusiak1 a to jeszcze ciekawiej 01.11.06, 03:19
              szczególnie w swietle apolityczności Walkera, który jest nominatem Clintona.
              fl1.findlaw.com/news.findlaw.com/hdocs/docs/gao/gaocheney120902opn.pdf
              • zbalansowany Re: a to jeszcze ciekawiej 01.11.06, 04:23
                w koncu ktos go musial mianowac - to po pierwsze.
                poza tym wcale nie promuje polityki demokratow, jest po prostu bezstronny i
                mowi bardzo nieprzyjemne rzeczy zarowno republikanom jak i demokratom.
                • zbalansowany Re: a to jeszcze ciekawiej 01.11.06, 06:32
                  www.informationclearinghouse.info/article15440.htm
                  • felusiak1 Re: a to jeszcze ciekawiej 02.11.06, 04:57
                    za siedmioma górami, za siedmioma rzekami .......
    • polani Re: Felusiaki i inni znawcy ekonomii 01.11.06, 15:33
      www.theaustralian.news.com.au/story/0,20867,20678893-32522,00.html
      Hahha twoje koledzy achmedy
    • polani Re: Felusiaki i inni znawcy ekonomii 01.11.06, 15:34
      Zablo twoja wynocha z Australi podam do naszych
      www.jewishaustralia.com/
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka