Dodaj do ulubionych

kulrurom panowie kulturom

09.12.06, 16:53
swieca tu ci utlra prawicowi guru ,calujacy buty silnym,zwartym i gotowym.
troche tylko muszom wyChodowac sobie lepsze slownictwo,ale poza tym przyklad
pierwsza klasa.oj wej skad ja znam te prastara kulture slowna,nu jak myslicie?
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=53613604&a=53657367
Obserwuj wątek
    • marouder Z ojczystego Grojca? 09.12.06, 17:02
      i-love-2-ski napisała:

      oj wej skad ja znam te prastara kulture slowna,nu jak myslicie?
    • dirty.mouse Re: kulrurom panowie kulturom 09.12.06, 17:08
      i-love-2-ski napisała:

      > swieca tu ci utlra prawicowi guru ,calujacy buty silnym,zwartym i gotowym.
      > troche tylko muszom wyChodowac sobie lepsze slownictwo,ale poza tym przyklad
      > pierwsza klasa.oj wej skad ja znam te prastara kulture slowna,nu jak myslicie?
      > forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=53613604&a=53657367

      Myślimy że z wiochy ojczystej, może z Ga może z Wąchocka ?
    • krystian71 Re: kulrurom panowie kulturom 09.12.06, 18:40
      o masz ci los,to naprawde byl felusiak,?Oczy przecieram ze zdumienia.
      Sfrustrowany jakis ,czy co?
    • schlagbaum Re: kulrurom panowie kulturom 09.12.06, 18:44
      i-love-2-ski napisała:

      > swieca

      Buraki obrodzily w tym roku .
    • i-love-2-ski Re: kulrurom panowie kulturom 09.12.06, 20:01
      schlagbaum napisał:

      > obserwator-z-boku napisał:
      >
      > >
      > > tego watka.........:)
      >
      >
      > Wow !
      >
      >
      >
      w koncu kulturom swiecim,bo my w wiekszosci z krakowskiego pochodzim,a tam
      chodujemy i kszewimy kulturem prazjatyckom az nam lby parujom jak felusiakowi rano.
      • marouder Re: kulrurom panowie kulturom 09.12.06, 20:47
        My krakowsko-podkrakowscy zapewniamy cie szczerze, ze nie wierzymy, iz naprawde
        tluka sie po swiecie, marnujac pieniadze meza oraz czesne dzieci kobiety takie
        jak ty...ergo nie wierzymy w to, ze istniejesz naprawde, niezaleznie, czy za
        powstanie gatunku ludzkiego odpowiada bezduszna ewolucja, czy jak najbardziej
        duchowy Bog:))
      • obserwator-z-boku Re: kulrurom panowie kulturom 10.12.06, 17:55
        i-love-2-ski napisała:

        > schlagbaum napisał:
        >
        > > obserwator-z-boku napisał:
        > >
        > > >
        > > > tego watka.........:)
        > >
        > >
        > > Wow !

        ...........:)))
        mialem nadzieje,ze wedrowniczka rowerowa zwroci na to uwagę,ale coz........:)
        a wpis,cholera, wynożyczkowany...........:)

        "a ty co impotent jestes,ze tak skaczesz? a ja rowniez potrafie w twoim jezyku
        staruszku mowic i uwazaj na literUFki,popraw bryle przed GUSOWANIEM w
        kimkolwiek. no to podciagnij porteczki,otworz kajecik i notuj:f....off od mego
        nicka-ponjal czy jeszcio raz powtorzyc? ja nie mam problemu z wami
        chlopcy,tyle,ze jak bedziecie mi tu obrabiac tylek to sie zjawie." autor:
        zalozycielka tego...(ok,niech ci bedzie)watkU..........:)
    • polski_francuz Palnal 09.12.06, 20:10
      On jest taki polski teksanczyk, prosty szczery, silny i nieugiety.

      A rzeczywistosc nie pasuje: arabstwo kiepskie, zydowstwo jeszcze gorsze,
      planeta zasmrodzona, ludziom sie nie chce pracowac.

      I trzeba sie do nowej sytuacji dostosowac.

      I John Wayne sie musi w Jimmi Stewarta zmienic.

      Ale Polacy inteligentny narod i felusiak tez sie zmieni.

      PF
      • i-love-2-ski Re: Palnal 09.12.06, 20:17
        polski_francuz napisał:

        > On jest taki polski teksanczyk, prosty szczery, silny i nieugiety.
        >
        >raczej z niego szmbiarz nowojorski,a ci zwykle pija z butleczyny schowanej w
        papierek,aby ich glina nie ukarala.


        > Ale Polacy inteligentny narod i felusiak tez sie zmieni.
        >
        > PF

        felusiak tak samo sie zmieni jak zmieni sie os ziemi,poczekaj tylko a
        zarejestrujesz te zmany w swoim kajecie:)
      • aaki zmieniłes faworyta francuzie? 09.12.06, 20:25
        bo przez długi czas był nim arap.
        taki szczery patriota żyd .
        a może teraz masz dwóch ulubieńców?
        • i-love-2-ski Re: zmieniłes faworyta francuzie? 09.12.06, 20:27
          aaki napisała:

          > bo przez długi czas był nim arap.
          > taki szczery patriota żyd .
          > a może teraz masz dwóch ulubieńców?

          on juz tak ma,ze lubi skrecac w dziwne kierunki,aby tlumaczyc tych koszer
          biedakow co maja trudnosci z odczytaniem i zrozumieniem tekstu w jezyku
          polskim,ale zajmuja sie kolekcjonowaniem wpisow chyba bezplatnie:)
        • polski_francuz Re: zmieniłes faworyta francuzie? 09.12.06, 20:51
          A co tobie ksiadz nie mowil, ze trzeba DU (dobre uczynki) czynic, a?

          PF
          • i-love-2-ski Re: zmieniłes faworyta francuzie? 09.12.06, 20:55
            polski_francuz napisał:

            > A co tobie ksiadz nie mowil, ze trzeba DU (dobre uczynki) czynic, a?
            >
            > PF

            oczywiscie,ze mowil,dlatego staram ci sie co nieco wytlumaczyc,az rece mi sie
            juz wydluzyly od pisania i tych staran. jestes wyjatkowo ciezki,ale litwini juz
            tak maja i trzeba to im wybaczyc. to podobna rasa do tych podkrakowskich
            geniuszy,co to tera lapia koty do wora,aby mysli pozbierac i oswiecic nas tu w
            dalekich ladach:)
            • aaki Re: zmieniłes faworyta francuzie? 09.12.06, 21:07
              litwini dobre ludzie ale rrochę przycięzkawe
              "bo niedzwiedz-litwin miąs nieświeżych nie je" jak mówił mickiewicz;jak widać nawet wieszcz nie zawsze dobrze wieszczy ;-)
              • i-love-2-ski Re: zmieniłes faworyta francuzie? 09.12.06, 21:13
                aaki napisała:

                > litwini dobre ludzie ale rrochę przycięzkawe
                ale i tak o niebo lzejsi od podkrakowskiej wsi gluchej,tamuj to zupelne
                pierwotniaki juz zamieszkujom:)
                • marouder "Tamuj" nie mowi sie pod Krakowem,ale w Grojcu... 09.12.06, 21:19
                  ...jak najbardziej oraz i owszem.
                  Widze, ze wycieczka, choc "naobkolo" swiata, byla tylko wycieczka po pralniach i
                  maglach:(
          • aaki odpowiem ci w stylu josifkowym 09.12.06, 21:03
            od głupota kiedy i naiwność dobrością jest ?
            • polski_francuz Aaki 09.12.06, 21:05
              ja jestem prosty czlowiek.

              I dla mnie kazdy jeden buc jest OK, zanim sie okaze ze nie jest OK.

              I trzeba troche popracowac, zeby w moich oczach nie byc OK.

              No i co ty mi zrobisz, a?

              PF
              • i-love-2-ski Re: Aaki 09.12.06, 21:11
                polski_francuz napisał:

                > ja jestem prosty czlowiek.
                >
                > I dla mnie kazdy jeden buc jest OK, zanim sie okaze ze nie jest OK.
                >
                > I trzeba troche popracowac, zeby w moich oczach nie byc OK.
                >
                > No i co ty mi zrobisz, a?
                >
                > PF

                czasami warto zawierzyc innym dla ktorych niektore typki jak np.nasz milutki
                oregonczyk,byly rozpoznawalne po pierwszym zdaniu. niczego ci nie sugeruje,ale
                ile razy ktos musi ci zdrowo dac w glowe,zanim zrozumiesz,ze on jednak w twojej
                lidze nie gra,ani cie do swej ligi nie zaprasza,tylko raczej stara sie jak moze
                ciebie i twoje wartosci ponizyc. niestety na tym forum sa tylko 2 obozy i nie ma
                tolerancji,bo nikt jej nie chce,bo nikt nie ma ochoty sie podlizywac innym w
                zamian za poklepanie go od czasu do czasu po pleckach,jak juz zrobisz co ci
                silniejsi dyktuja.
                • polski_francuz Re: Aaki 09.12.06, 21:17
                  Czy ja mowie, ze jestem jak ty?

                  Badz sobie jaka jestes.

                  Ja sie sobie podobam.

                  Y basta.

                  PF
                  • dana33 Re: Aaki 09.12.06, 22:24
                    wlasnie, pf...... najlepsze to jest byc z siebie zadowolonym. a jeszcze lepiej,
                    podziwiac samego siebie..... podziwiasz sie?
      • dana33 Re: Palnal 09.12.06, 22:23
        lubie twoje wpisy, pf
        "arabstwo kiepskie, zydowstwo jeszcze gorsze"

        jeszcze ci "zydowstwo" nie podpalalo ulic we francji.....
        ale doceniam, ze w koncu przestales udawac neutralnego i tolerancyjnego i
        sprawiedliwego. zawsze to dobrze wiedziec, z kim sie rozmawia, nie?

        p.s. musze powiedziec, ze francustwo jest dosc ku..kie....
    • j-k skad ty znasz ten warszawski slang? 09.12.06, 21:15
      prawdopodobnie z "Woly" i Pragi, ktorego - w przeciwienstwie
      do POLSKIEGO JEZYKA LITERACKIEGO - obowiazujacego na Mokotowie,
      Zoliborzu i Ochocie - nigdy nie znano.
    • schlagbaum Re: kulrurom panowie kulturom 10.12.06, 00:21

      A bo on zaczal, prosze Pani !

      "Kindergarten"
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka