Dodaj do ulubionych

... inside U.S.

02.02.07, 03:59
WASHINGTON - Bush's nominee for intelligence chief said on Thursday he would
focus on terrorism threats inside U.S. borders...

news.yahoo.com/s/nm/20070202/pl_nm/bush_mcconnell_dc
---

Pytanie do ciebie f... co dostrzegasz w tym oswiadczeniu, dlaczego on mowi ze
bedzie sie koncentrowal na... "terrorism threats inside U.S."?
Obserwuj wątek
    • felusiak1 Re: ... inside U.S. 02.02.07, 04:58
      Dlatego, zebyś mogła wypacać dyrdymały. Zatem wypacaj....
      • o_brother1 Re: ... inside U.S. 02.02.07, 05:03
        Felusiak nie mow ze nie wiesz jak to w ZSRR bylo.Szukalo sie wewnetrznego
        wroga=prawda?Nu to teraz rozwin temat dla tych co nie wiedza albo dla tych jak
        ty co wiedza inaczej.
        • kapitalizm1 Re: ... inside U.S. 02.02.07, 06:55
          - 9/11 byl inside US,

          terrorysci tutaj zyli.
          • jennifer5 Re: ... inside U.S. 02.02.07, 17:42
            kapitalizm1 napisał:

            > terrorysci tutaj zyli.

            ---

            Jak tak, to nie widzepowodu zeby szukac ich wewnatrz US.
            • kapitalizm1 Re: ... inside U.S. 02.02.07, 21:04
              jennifer5 napisała:



              Jak tak, to nie widzepowodu zeby szukac ich wewnatrz US.

              - czemu, moze dalej tu jacys zyja?
              • jennifer5 Re: ... inside U.S. 02.02.07, 21:24
                kapitalizm1 napisał:

                > - czemu, moze dalej tu jacys zyja?

                ---

                alez, alez przeciez 'fuc' zawsze twierdzi ze tylko dzieki jego wojnie w Iraku
                tutajmamy spokoj, wszystkich terrorystow spedzil tam i tam ich wybija, tutaj
                ich juz niema ja wierze 'focowi', a ty?
                • kapitalizm1 Re: ... inside U.S. 03.02.07, 06:28

                  jennifer5 napisała:


                  kapitalizm1 napisał:

                  > - czemu, moze dalej tu jacys zyja?

                  ---

                  alez, alez przeciez 'fuc' zawsze twierdzi ze tylko dzieki jego wojnie w Iraku
                  tutajmamy spokoj, wszystkich terrorystow spedzil tam i tam ich wybija, tutaj
                  ich juz niema ja wierze 'focowi', a ty?


                  - no i tez nie bylo, pewnie dzieki terroryzowaniu ich za granica jak i w kraju,

                  tu nie moga biedacy nawet sie przyznac, ze istnieja.
      • jennifer5 Re: ... inside U.S. 02.02.07, 17:44
        felusiak1 napisała:

        > Dlatego, zebyś mogła wypacać dyrdymały. Zatem wypacaj....

        ---

        f... to jest forum dyskusyjne wiec moze sie skoncentrujesz na pytaniu zamiast
        pisac bzdety. Sadze ze pytanie jest proste a ty jako ten wszystkowiedzacy zna
        odpowiedz.
    • silentnomore Re: ... inside U.S.(prowokacja) 03.02.07, 03:26
      Nie ma zadnego niebezpieczenstwa wewnatrz USA,oprocz tego jakie sami sobie
      stworza.W tym momencie jest sprawa decyzji, czy prowokacja nastapi w Izraelu i
      oni tez uderza.Jezeli postanowiono ze jednak USA wykona ta robote dla Izraela-
      prowokacja bedzie miala miejsce wewnatrz Ameryki.
      Oby tylko nie zapomnieli w ferworze momentu o paszportach identyfikujacych
      napastnikow(z Iranu) tak jak to mialo miejsce podczas ataku 9/11, gdzie
      paszport po prostu wypadl z samolotu w zgliszcza ruin.FBI zidentyfikuje go (je)
      w ciagu 48h gdyz lotniskowce juz czekaja pod Iranem.Ten drugi tam dopiero
      plynie,zatem mamy jeszcze troche czasu.Woda powoli sie gotuje ale jeszcze nie
      wrze.
    • w_ojciech Re: ... inside U.S. 03.02.07, 21:01
      jennifer5 napisała:
      > Pytanie do ciebie f... co dostrzegasz w tym oswiadczeniu, dlaczego on mowi ze
      > bedzie sie koncentrowal na... "terrorism threats inside U.S."?
      ================================================
      Zapowiada więcej zabaw w podsłuchy, akcje "watching neighbourhood",....
      Innymi słowy Amerykanie będą coraz szczęśliwsi.
      • jj-k padne ze smiechu, biedaku :))) 03.02.07, 21:04
        w_ojciech napisał:

        > Zapowiada więcej zabaw w podsłuchy, akcje "watching neighbourhood",....
        > Innymi słowy Amerykanie będą coraz szczęśliwsi.

        50 lat nie byli , ale teraz (NAGLE) beda?

        PS. Jak miewia sie Uniwersytet Podbeskidzki w Rzeszowie ? :)))
      • jennifer5 Re: ... inside U.S. 03.02.07, 23:00
        w_ojciech napisał:

        > Zapowiada więcej zabaw w podsłuchy, akcje "watching neighbourhood",....
        > Innymi słowy Amerykanie będą coraz szczęśliwsi.

        ---

        Wojtek nie podpowiadaj, f... musi pomyslec i powie nam, on wszystko wie.
        • felusiak1 felusiak nie ma najmniejszego zamiaru 03.02.07, 23:27
          dyskutowania z Magnita Bagdacką.
          Dyskusja z klamką jest bardziej budujaca ze wzgledu na dużo wyższe IQ klamki.
          • w_ojciech Re: felusiak nie ma najmniejszego zamiaru 04.02.07, 00:14
            Jak widać Ameryka staje coraz ciekawszym krajem. Bush zaczął
            tresować Was. Niektórzy nawet czują się z tym dobrze. Tak
            jak kiedyś w ZSRR.
            • felusiak1 Re: felusiak nie ma najmniejszego zamiaru 04.02.07, 00:25
              tak, tresuje nas dzień i noc. A kiedy nie chcemy sie tresować to wtedy nasyła na
              nas bezpieke i zamyka w wiezieniu. Płaci nam kartkami na papierosy.
              Aha, wiezienie stoi na terenie Krainy Czarów ale Alicja nie ma tam wstepu. Tylko
              Sierotka Marysia bo bez wizy do USA wjechała ale prezydent RP nie upomina sie o nią.
              • w_ojciech Re: felusiak nie ma najmniejszego zamiaru 04.02.07, 00:44
                No widzisz, troszeczkę Cię zachęciłem i już zaczynasz spiewać.

                No to może coś bardziej merytorycznego nam tutaj napiszesz?
                • felusiak1 Re: felusiak nie ma najmniejszego zamiaru 04.02.07, 02:01
                  Tobie napiszę. Od lat demokraci oskarżaja administracje o lekceważenie zagrożeń
                  wewnetrznych. Nominowani przez prezydenta ludzie przesłuchiwani są przez
                  odpowiednie komisje senackie, po czym członkowie komisji głosuja. Jesli kandydat
                  zostanie przez komisje zatwierdzony, głosowanie na plenum Senatu jest
                  formalnością. Kiedy republikanie mieli w Senacie wiekszość, mieli ję również w
                  kazdej komisji. Zatem nawet jeśli wszyscy demokraci w komisji głosowali
                  przeciwko nominatowi to i tak uzyskiwał on większość. Po wyborach sytuacja
                  uległa zmianie. Teraz wiekszość maja demokraci. Zatem nominat musi uzyskać ich
                  przychylność aby zostać zatwierdzonym. Dlatego Admirał McConnell powiedział im
                  to co chcieli usłyszeć.
                  Gdyby służby wywiadowcze pracowały dobrze to byc może udałoby sie uniknać 9/11 i
                  Oklahoma City.
                  • jennifer5 Re: felusiak nie ma najmniejszego...??? 04.02.07, 03:20
                    felusiak1 napisała:

                    > Gdyby służby wywiadowcze pracowały dobrze to byc może udałoby sie uniknać
                    9/11 i Oklahoma City.

                    ---

                    To niesamowite jest, f... napisal cos z sensem... wow!
                    Zapomniales jeszcze dodac ze gdyby te sluzby lepiej pracowaly to moze udaloby
                    sie tez uniknac 'wyboru' foca na 'foca'. Gdyby to sie stalo, byloby nam o wiele
                    bezpieczniej teraz prawda f..., ... mam oczywiscie na mysli lepsza prace sluzb
                    wywiadowczych jako powod wiekszego bezpieczenstwa.
                  • 1wsze_gacie_usa Re: felusiak nie ma najmniejszego zamiaru 04.02.07, 21:52
                    Jak widac masz powazny problem z interpretacja faktow ktorych nie potrafisz
                    zrozumiec.


                    felusiak1 napisała:

                    > Tobie napiszę. Od lat demokraci oskarżaja administracje o lekceważenie
                    zagrożeń
                    > wewnetrznych.
                    • felusiak1 Re: felusiak nie ma najmniejszego zamiaru 04.02.07, 22:10
                      Niezmiernie cieszy mnie, że znalazł sie ktoś kto fakty rozumie i potrafi
                      zinterpretować. Zuch z ciebie potężny.
    • puls.usa Re: ... inside U.S. 03.02.07, 23:35
      niedlugo wsiadajac do subway oprocz token
      trzeba bedzie zostawic odciski palcow
      skanowac oczy...
      zeby zwalczac teroryzm inside.....owkors

      felusiak po namysle wyjasni why
      ja nie mam czasu...
    • jennifer5 ."Think Domestically" 04.02.07, 03:14
      "This ability to think domestically is, I believe, one of the biggest
      challenges,... they're going to try to do it internal to the United States."

      Od 911/01 nie probowali, teraz beda probowac! Czyzby zwiazane to bylo z rosnaca
      niechecia Amerykanow do nastepnej 'wyprawy krzyzowej' foca?

      Wojny 'foca' staja sie coraz bardziej niepopularne, demonstracje anty wojenne
      sie nasilaja i beda sie nasilac, ataki na polityke 'foca' sa coraz
      natarczywsze, ogolnie mowiac spoleczenstwo amerykanskie i nie tylko ma dosc tej
      zadymy. No coz, bedzie trzeba uspokoic i kagance co odwazniejszym nalozyc.
      Patriot Act, jest do dyspozycji, praktycznie kazdy obywatel w
      swietle 'focowego' 'prawa' moze zostac uznany za terroryste. Sluzby specjalne
      skupiajac sie na wlasnych obywatelach specjalnie nie beda musialy sie starac
      zeby kogos zamknac. Strach ma wielkie oczy, chcesz obywatelu podskakiwac to my
      juz na ciebie paragraf znajdziemy. Komuna pierwszej klasy, "THINK DOMESTICALLY".

      ps: a jeszcze tak niedawno glosil na ktoryms z przemowien ze gdyby nie
      zabijanie w Iraku to oni (kogo on mial na mysli?) zabijali by nas tutaj.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka