Dodaj do ulubionych

Israel sucks!

04.02.07, 20:35
IV RP to jest prawdziwy raj na ziemi! Israel moze sie schowac;)

Polacy sa jedynym prawdziym narodem wybranym:
pl.wikipedia.org/wiki/Mesjanizm_polski
Jezus bedzie krolem:
serwisy.gazeta.pl/kraj/1,65648,3806317.html
Policja przywozi hamburgery:
serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34397,3810455.html
A nawet podwozi pijakow do domu:
serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34397,3773728.html
Mlodzi Polacy rodza sie wyjatkowo dorodni!
miasta.gazeta.pl/szczecin/1,34959,3852034.html
Sluszna linie maja nasze polskie cherubinki:
republika.pl/blog_zv_630665/1166843/tr/angels_raphael_cherubs.kaczynscy.a.jpg
Obserwuj wątek
    • dana33 Re: Israel sucks! 04.02.07, 20:40
      :))))
    • pisssmaker Re: Israel sucks! 04.02.07, 22:14
      Widzisz zydzie absztusiu - wy macie gorzej bo dokola macie narody ktorym cos
      odebraliscie. Pilnujcie sie bo was niedlugo czapkami zakryja.
      • absztyfikant Re: Israel sucks! 04.02.07, 22:16
        Niemcy beda jezdzic do Wroclawia i Szczecina sie wysadzac? Do Kaliningradu tez?
        Oj wej.
        • pisssmaker Re: Israel sucks! 04.02.07, 22:19
          Nie absztus ja mialem na mysli izrael - ten kraj ktoremu sie sprzedales za
          pieniadze i bzykanie z vitalia zydowka.
          • absztyfikant Re: Israel sucks! 05.02.07, 18:52
            Na temat habibi, ad rem!
    • krystian71 Re: Israel sucks! 05.02.07, 20:49
      nareszcie zaczales doceniac kraj,ktory ciagle jeszcze udziela ci gosciny.
      Sam przyznasz ,ze sie zrobilo sielsko-anielsko, choc moze ciut wiejsko , ale w
      porownaniu do reszty swiata i tak nalezy ten spokoj doceniac.
      Na policje nie dam zlego slowa powiedziec ,sam dobrze wiesz,jak dobrze jest min
      Dorn oceniany, he,he i zadne tam hamburgery ani podwozenie do domu zkacowanych
      kolesi tego obrazu nie zmienia .
      Od patroli az zolto na osiedlach, zabojstwa,napady, kradzieze samochodow o co
      najmniej 30% w dol ,wiec te hamburgery moga wqrwiac tych,co lepszych przykladow
      nie znajda ,a bardzo by chcieli .
      Cos na miare Sobotki,Jagielly z poprzedniej kadencji ,ze panowie poslowie z SLD
      zdradzali gangsterom ruchy przeciwko nim, o ktorych dowiedzieli sie od Ministra.
      A tu kalapita, jakis tam hamburger.
      Co innego , gdyby jak w Israelu przesluchiwanego 14-to letniego chlopca sadzali
      na desce i miazdzyli mu jadra.
      Mialbys przynajmniej jakas podniete i cos blizszego swoim pragnieniom,jak
      powinno wygladac prawdziwe panstwo dla Zyda.
      PS mlodzi Polacy rodza sie nie tylko bardziej dorodni, wg GUS-u rok 2006 to
      pierwszy rok,od parunastu, gdy urodzilo ich sie wiecej niz zeszlo z tego swiata.
      • absztyfikant Re: Israel sucks! 05.02.07, 21:53
        Dorn jest Zydem! Wiedziales o tym?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka