Dodaj do ulubionych

izraelski kult smierci

16.04.07, 19:03
wlasciwie chyba nie potrzeba komentarza bo pan hamot przemawia tak pieknym
jezykiem,tyle,ze nie klamie kiedy zyczy smierci temu z ktorym sie wot po
prostu nie zgadza. czyz nie jest to piekny przyklad tolerancji i kultury tych
innych?

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=60851322&a=60851865
Obserwuj wątek
      • i-love-2-bike Re: izraelski kult smierci 16.04.07, 19:22
        aaki napisała:

> Mr hamot I presume ?

but of course,czlonek milej grupy tu piszacych,ktory wyrazil pewnie nie tylko
        swoje pobozne zyczenie,ale moze zlozyl go w imieniu grupy. podobno ten
        czleczynka ma dzieci,ba nawet chwalil sie noworodkiem,czyz to nie piekne,ze
        tatus tych dzieci taki humanista? jak mowie lepiej z tymi ludzmi nie
        rozmawiac,bo zboczenie to nie jest odpowiednie slowo na tego typu patologie mozgu.
    • i-love-2-bike kropka 16.04.07, 19:25
      czemu skasowalas zyczenia smierci dla mnie w imieniu pana behamota? w koncu
      powiedzial prawde i wyrazil pobozne zyczenie dla mnie? to byly na prawde szczere
      zyczenia,plynace z glebi serca od calej grupy i jego wlasne a to sie
      liczy--szczerosc intencji.
      • behamot3 Re: kropka 16.04.07, 22:01
        i-love-2-bike napisała:

> czemu skasowalas zyczenia smierci dla mnie w imieniu pana behamota? w koncu
        > powiedzial prawde i wyrazil pobozne zyczenie dla mnie? to byly na prawde szczer
        > e
        > zyczenia,plynace z glebi serca od calej grupy i jego wlasne a to sie
        > liczy--szczerosc intencji.

nie pochlebiaj sobie skarbie :)) ja mialem na mysli cos zgola innego !!
        zastanawialem sie czy to ty przypadkiem jakiegos obrzyna nie mialas w paluszkach :))
        przepraszam ze tak to glupio wyszlo :))
        • i-love-2-bike Re: kropka 16.04.07, 22:05
          behamot3 napisał:

> i-love-2-bike napisała:
          >
          > > czemu skasowalas zyczenia smierci dla mnie w imieniu pana behamota? w kon
          > cu
          > > powiedzial prawde i wyrazil pobozne zyczenie dla mnie? to byly na prawde
          > szczer
          > > e
          > > zyczenia,plynace z glebi serca od calej grupy i jego wlasne a to sie
          > > liczy--szczerosc intencji.
          >
          > nie pochlebiaj sobie skarbie :)) ja mialem na mysli cos zgola innego !!
          > zastanawialem sie czy to ty przypadkiem jakiegos obrzyna nie mialas w paluszkac
          > h :))
          > przepraszam ze tak to glupio wyszlo :))

dlaczego glupio wyszlo,to ty nie uciekaj jak tchorz. zalowales,ze mnie nie bylo
          wsrod zabitych dzieciakow w virginia,tyle,ze cie wycieli za te pobozne zyczenia.
          ciesz sie bo trupow juz co najmniej 35,tyle,ze mnie tam nie ma a to dla ciebie
          pechowa wiadomosc.dzieki za zyczenia przynajmniej raz szczerze sie wypowiedziales.
            • i-love-2-bike do tchorza behamota 16.04.07, 22:50
              oto twoje slowa:

"szkoda,ze nie bylo cie wsrod nich "(trupow dzieciakow w virginii),to trudno
              odczytac inaczej tchorzu jak zyczenie smierci. te twoje chamskie belkoty to
              wiesz gdzie sobie mozesz wsadzic,tam gdzie razem z cala ferajna nalezycie.
              • vitalia Re: 16.04.07, 22:55
                Autor: i-love-2-bike
                Data: 12.04.07, 19:31

+ dodaj do ulubionych wątków

skasujcie post

+ odpowiedz cytując + odpowiedz
                :)) no wlasnie jasiowi powiedzialam,ze zgodnie z tym co mowi to powinni go
                sprzatnac za nielegalne przebywanie na ziemi,na ktorej sie nie urodzil. jasio
                dzisiaj na posterunku samotny i dowolne androny off the wall pisze palcem na
                scianie,nie on jeden. nasz mily arap zaczal nareszcie pisac lepiej po
                polskiemu,cud jakis czy dostal w pale kamieniem:))))

A TO CO JEST !!!!! nie życzenie śmierci ???
    • aaki Re: kropka 16.04.07, 22:49
      niedawno był taki debilny post na temat twojej smierci.pewnie go pamietasz....
      rachelka zareagowała na niego jednak zupełnie inaczej niz ty w tej chwili.
      • dana33 Re: kropka 16.04.07, 23:00
        pamietam, pamietam..... pamietam tez ze docenilam.... tego postu o rachelce nie
        widzialam, bo podobno zostal wyciety... ale jej mowie, ze mozna przezyc, tak
        samo jak i ja przezylam.... ja jak pamietasz posmialam sie z tego, a nie plulam
        wokol siebie nienawiscia i jadem..... to wyszytko, byle aki.... przeciez nie
        smieje sie z tego postu, a do tego widac, ze to wogole nie bylo napisane tak,
        jak twoja najlepsza przyjaciolka zrozumiala...
        ty facio nie ucz mnie moralnosci... zacznij od siebie, falszywy egzemplarzu...
    • vitalia Re: kropka 16.04.07, 22:49
      przyglupy chorzy idioci,
      samo dno,prymitywy, gawiedż , psychopaci,megafony, tuby,geriatry,
      krowy,smierdzace cmoki,impotenci umyslowi,kabotyni,smierdziele , trepy,
      ułomy,..

noo ale to nie jest rynsztokowy język ? wcale a wcale , :)) sama słodycz z ust
      twych płynie :)
      • i-love-2-bike i jeszcze jedno tchorze 16.04.07, 22:57
        kiedys ktos bawil sie w nekrolog dany,chociaz nie jest moja sympatia to
        zaprotestowalam na forum i zrobie to jeszcze raz bo wierze w cos co nazywa sie
        przywoitoscia,nawet w stosunku do swoich wrogow. zyczenie komus smierci i to
        publiczne,to poza wychodkowymi epitetami ,ktorymi jestem tu obrzucana non stop
        jedno z najnizszych form tzw.rozmow na tym forum:)
          • i-love-2-bike Re: ooo, a co to, rachelciu? 16.04.07, 23:37
            dana33 napisała:

> ktos sie tu bawil w nekrolog calego narodu:
            >
            > teraz czas usunac okupanta innej masci z Ziemi Swietej
            > forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=60638571&a=60640919

widze,ze nie rozumiesz slowa pisanego,nie widzisz kto zaczal wpisy i na jaki
            temat i co zostalo powiedziane,ale to typowe dla megafonu ,ktory zamiast mowic o
            tym co hamot zrobil pisze o majtkach genowefy,ktorych sam jeszcze nie wypral.jak
            mowie danus ja bronilam ciebie bezinteresownie,choc rzygasz na mnie blotem dzien
            w dzien,ale wiem,ze ty NIGDY nie uczynisz nawet malego kroku no bo przeciez 4
            maja,o godz 15.10 ta straszna rachelka powiedziala tak "pocalujcie wy mnie
            wszyscy w DOOOOOPE":) odjazd ciotka,bo szkoda czasu na wasze ministerstwo
            dziwnych krokow.
            ps.twoich wpisow plujacych na Polske,na arabow,na ludzi innej wiary ktore tu
            wypacasz 24/7 nawet nie mam zamiaru cytowac bo jak mowie szkoda czasu na
            babranie sie w blocie z tchorzami.
            • dana33 Re: ooo, a co to, rachelciu? 16.04.07, 23:45
              rachelciu zlotko.... nie masz zamiaru bo takich wpisow nie ma... nie pluje na
              nikogo, moze czasem na was, ale napewno nie na polske, polakow (ta zdrowa czesc
              polakow oczywiscie), ani na nikogo. ty tu jestes zlotko specjalistka od
              plucia... :))))
    • vitalia Re: kropka 16.04.07, 22:52
      ja czytałam tamten post ,, tam nic o życzeniu śmierci nie było..behamot zapytał
      !!! czy nie było ciebie gdzieś w pobliżu !!!!!!!!!!!!!! to wszystko , wniosek
      wyciągnęłaś sama ,.
      • blazar vitalko zydowko klamiesz 16.04.07, 22:56
        W poscie bylo zyczenie smierci. Zbieramy wszystkie wasze posty tak jak wy nasze w bloxie ;)
        -----------------------------------------
        ...Dlaczego ty nas żydów tak nienawidzisz arabusie ?...
        FS, tut_ets, żydówka pisząca na FS, z Izraela.
        • vitalia Re: vitalko zydowko klamiesz 16.04.07, 22:58
          blazar napisała:

> W poscie bylo zyczenie smierci. Zbieramy wszystkie wasze posty tak jak wy nasze
          > w bloxie ;)
          > -----------------------------------------
          > ...Dlaczego ty nas żydów tak nienawidzisz arabusie ?...
          > FS, tut_ets, żydówka pisząca na FS, z Izraela.

Nie kłamie !
    • i-love-2-bike Re: kropka 16.04.07, 22:53
      dana33 napisała:

> co sie tak podniecasz.....
      ja sie podniecam ciotka,niedoczekanie twoje, tylko nie znosze meskich tchorzy a
      hamot i absztyf tu bryluja w tej materii. nie znosze jak chlop nie dosc,ze
      obraza kobite to potem lka jak gowniarz nie pamietajac tego co sam mowil i
      zrzuca wine na nia. to faktycznie brzydzi mnie jak widok sliskiego robaka,do
      ktorego mam fizyczny wstret. kobieta jest kobieta a tchorze meskie sa najnizsza
      kategoria chlopa.
        • i-love-2-bike Re: najprosciej poprosic kropke 16.04.07, 23:28
          vitalia napisała:

>
          >
          > to poproś w końcu to ciebie dotyczy,mnie to nie interesuje
          >

to po co tu piszesz kabotynko na tym wpisie,aby sprzedac tu swoj nabial,czy
          sztuke nowoczesna? tyle razy mowilam jak komus madremu-odczepcie sie od moich
          wpisow a wy nic ,jabym magnes miala bo lazicie za mna jak glodne psy.
          • vitalia Re: najprosciej poprosic kropke 16.04.07, 23:31
            i-love-2-bike napisała:

> vitalia napisała:
            >
            > >No prosze !!!!!!!!! behamot miał rację wykrzykując ci w twarz twoją nienawiść
            , granioczącą z obłędem w innym wątku !!!!!!!!!!!!!!!
            nie powiem ci że jesteś debilka i kretynka , bo jestem dobrze wycjhowana .
            > >
            > > to poproś w końcu to ciebie dotyczy,mnie to nie interesuje
            > >
            >
            > to po co tu piszesz kabotynko na tym wpisie,aby sprzedac tu swoj nabial,czy
            > sztuke nowoczesna? tyle razy mowilam jak komus madremu-odczepcie sie od moich
            > wpisow a wy nic ,jabym magnes miala bo lazicie za mna jak glodne psy.
    • aaki smutne resume 16.04.07, 23:22
      przed kilkoma tygodniami pojawił sie obrzydliwy wątek n/t smierci dany.
      reakcja "naszej hołotki" mimo codziennych sporów i bijatyk na forum była natychmiastowa i jednoznaczna.
      dzis ,w podobnej,choc odwrotnej sytuacji nie zauważyłem ani jednego postu z "tamtej strony" potepiającego wypowiedz behamota.
      szkoda....
      • i-love-2-bike Re: smutne resume 16.04.07, 23:26
        aaki napisała:

> przed kilkoma tygodniami pojawił sie obrzydliwy wątek n/t smierci dany.
        > reakcja "naszej hołotki" mimo codziennych sporów i bijatyk na forum była natych
        > miastowa i jednoznaczna.
        > dzis ,w podobnej,choc odwrotnej sytuacji nie zauważyłem ani jednego postu z "t
        > amtej strony" potepiającego wypowiedz behamota.
        > szkoda....

mnie to nie dziwi,oni nigdy nie potepi swego,nawet jak robi najbardziej podle
        swinswto. ja nie zaluje tego,ze bronilam dany i jej prawa do zycia na forum,bede
        to dalej robila w stosunku do kazdego mego wroga,bo wierze w przyzwoitosc i nie
        przekraczanie pewnej granicy. tym sie roznimy i ja osobiscie jestem z tego
        dumna. mnie ten hamot ani parzy ani ziebi bo wiadomo kim jest,ale do tego kim
        jest dodal jeszcze jedna ceche TCHORZOSTWO a grupa jak grupa zawsze jest i
        bedzie tym czym zawsze byla-zle zyczacym kazdemu kto im nog nie caluje,a na to
        sie nie zanosi w moim przypadku.
        • i-love-2-bike Re: smutne resume 16.04.07, 23:39
          dana33 napisała:

> nu, nie przesadzaj aki..... bylo pare takich wpisow pelnych radosci... :))))

nie od nas i NIGDY ich nie zobaczysz,bo w przeciwienstwie do was mnie smierc
          ludzka smuci nie rajcuje i nie zycze jej nikomu,ani tobie,ani hamotowi ani
          vitalii,ale jeszcze pamietamy jak skakalas pod sufit wtedy gdy twoj ziomek zabil
          dziecko pod plotem. smutne to danus w sumie,ze matke rajcuje smierc czyjegos
          dziecka,to zboczone.
          • behamot3 Re: smutne resume 16.04.07, 23:46
            klamisz ! klamiesz i jeszcze raz klamiesz
            wiem co napisalem, a ty jestes histeryczka i przestan rozdmuchiwac ten watek
            albo udowo=dnij ze napisalem cos innego niz to !
            a czy ciebie tam przypadkiem nie bylo w poblizu ?
          • dana33 Re: smutne resume 16.04.07, 23:47
            od ciebie rachelciu nie bylo. ale bylo od innych.... poszukaj sobie tego watku,
            jesli jeszcze istnieje, bo zostal wywalony na osla zdaje sie, i sprawdz...
            ty bylas w porzadku i to tez uznalam... :))))

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka