polski_francuz
25.12.07, 21:28
wydaje sie wam znaczace dla waszego kraju, kontynentu czy swiata?
Ja stawiam na wybor Sarkozy'ego. Pozwolil "starej demokracji" wkroczyc w swiat wirtualnych felietonow TV, tak dobrze znanych gdzie indziej. Dzisiejszy odcinek nadajemy z Egiptu.
W Europie, widze powrot rozsadku dzieki Polakom (adieu Jarek, bonjour Donek) czy Szwajcarom (won Blocher).
PF