hapita 02.04.08, 07:38 No, trochę Chinczycy mają rację,gdyż przebieg "pokojowych manifestacji"na to wskazuje.Zwłaszcza te demolki i podpalenia sklepow,samochodów i MacanegoDonalda. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
cyndyndanda [...] 02.04.08, 07:56 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
snow21 Kiedyś prześladowanych nazywano banditen, teraz na 02.04.08, 07:59 nazywa się ich terrorystami na wzór izraelskiej propagandy która tak określa prześladowanych Palestyńczyków. Odpowiedz Link Zgłoś
maaac "Ciut" nadużywasz porównań. 02.04.08, 08:28 Czy AK podkładała bomby pod sklepami w Niemczech? Strzelała do uczniów w niemieckich szkołach? Ostrzeliwała rakietami domy z niemieckimi cywilami? W ogóle o ile ginęli cywile to albo "przypadkowo" w wyniku akcji zbrojnych skierowanych przeciwko innym albo po procesach sądowych. To jednak zuuuupełnie co innego niż "walka" niektórych Palestyńczyków. Nie mówiąc już o "walce" Tybetańczyków, którzy w ogóle nie maja oddziałów zbrojnych i jezeli do czegoś dochodzi to tylko w ramach normalnych burd ulicznych, które i dziś czasem w Polsce mają miejsce. Odpowiedz Link Zgłoś
tenare Re: "Ciut" nadużywasz porównań. 02.04.08, 08:57 AK z punktu widzenia władz niemieckich w trakcie okupacji była zorganizowaną przestępczością. Do tego jeszcze AK wszczynała burdy uliczne nie licząc się z represjami okupanta. Największą burdą uliczną, która wywołali to Powstanie Warszawskie. Zginęło około dwieście tysięcy ludzi w jatce. Odpowiedz Link Zgłoś
maaac Re: "Ciut" nadużywasz porównań. 02.04.08, 09:02 Czy jesteś "władzami niemieckimi" by stosowac ich punkt widzenia? Z punktu widzenia "władz PRL" to naprzykład wszyscy jesteśmy zdrajcami. No i co z tego? Odpowiedz Link Zgłoś
tenare Re: "Ciut" nadużywasz porównań. 02.04.08, 09:06 Gdyby nie dzielność Armii Radzieckiej, to byś się nie narodził, bo twoich rodziców faszyści by przepuścili przez komin. Odpowiedz Link Zgłoś
maaac Re: "Ciut" nadużywasz porównań. 02.04.08, 09:24 Hehehehehe. Ciut więcej tej dzielności, a bym sie nie narodził. Bo by mi zamordowano rodziców. Co i tak nie zmienia faktu że posługujesz sie 'faszystowskimi' kryteriami określania kto jest a kto nie bandytą. Odpowiedz Link Zgłoś
j.wierny Niestety może to być prawdą... 02.04.08, 10:29 "Młodzi Tybetańczycy: możliwe samobójcze ataki" wiadomosci.onet.pl/1717930,12,item.html jw ================================= CyberSangha - buddyzm w Polsce www.buddyzm.edu.pl Odpowiedz Link Zgłoś
maaac Re: Niestety może to być prawdą... 02.04.08, 10:39 1. Sama deklaracja to jeszcze nie czyny. Jest juz blisko ale to nie to. 2. Mam nadzieje że to była świadoma deklaracja, a nie uleganie wpływom Chińczykom dla których takie akcje byłby świetnym pretekstem. Zobacz kim sie okazali "czeczeńscy terroryści wysadzajacy domy w Rosji". W cudowny sposób po złapaniu dwóch funkcjonariuszy FSB w miejscu w którym nie mieli czego szukac zamachy ustały. 3. Pytanie jeszcze kto będzie celem tych ataków. O ile ludzi podkładających bobmby w Iraku na bazarach zawsze nazwe terrorystą, to już osobę wjeżdżającą naładowaną materiałem wybuchowym ciężarówką do bazy amerykańskiej tak nie nazwę. Nawet jak mam inne poglądy niż on na to co w ten sposób osiagnie. 4. W momencie gdy by doszło do najgorszego. Zaczęły by sie ataki terrorystyczne czyli skierowane przeciwko ludności cywilnej, bez wątpienia były by dziełem Tybetańczyków i wiekszość ludności Tybetu je by popierała, cała moja sympartia do nich by umarła tak jak do "bojowników" Palestyńskich. Ale tylko wtedy jakby były spełnione te kryteria. Odpowiedz Link Zgłoś
tenare Re: "Ciut" nadużywasz porównań. 02.04.08, 18:27 Niestety nie zmieni to mojego prywatnego poglądu, ze uważam AK za organizację nieodpowiedzialną. Odpowiedz Link Zgłoś
maaac Re: "Ciut" nadużywasz porównań. 02.04.08, 18:35 Na pogląd o nieodpowiedzialności AK się zgodzę. Nie wiem czy sam bym go podzielił ale nie powiem też by była to nieprawda. Odpowiedz Link Zgłoś
darkraj Re: "Ciut" nadużywasz porównań. 02.04.08, 17:22 maaac napisał: > Czy jesteś "władzami niemieckimi" by stosowac ich punkt widzenia? Z > punktu widzenia "władz PRL" to naprzykład wszyscy jesteśmy > zdrajcami. No i co z tego? ========================================= Nie. Z teoretycznego. ma sie rozumiec, punktu widzenia wladz PRL, ale takze doswiadczen Naszego uciemiezonego w minionych 20 latach Narodu, jestesmy GLUPCAMI, a nie zdrajcami. Zdrajcami sa ci, ktorzy "obdarowali" nas dostatkiem i dobrobytem. Zastrzegam, ze nie mam na mysli tych kilkudziesieciu tysiecy, ktorym udalo sie. Reszta jeszcze z PRL miala (prywaciarze), no i nowobogacka elyta. Ci nawet niedopuszczaja slow krytyki na wysnione zycie w "wolnej Polsce". Przypominam: mija juz 20 lat! Odpowiedz Link Zgłoś
maaac Re: "Ciut" nadużywasz porównań. 02.04.08, 17:42 :) Ok rozumiem że nie tylko z punktu widzenia PRLowych władz ale i osób o lewicowych/komunizujących poglądach. Nie wiem co to wnosi do dyskusji ale zgoda. Masz rację i ten punkt widzenia można uwzględnić w celu udowodnienia że osoby o totalitarnym sposobie widzenia świata, będa nazywać bandytami tych co z nim walczą nawet tylko protestami. Odpowiedz Link Zgłoś
darkraj Re: "Ciut" nadużywasz porównań. 02.04.08, 17:58 maaac napisał: > :) Ok rozumiem że nie tylko z punktu widzenia PRLowych władz ale i > osób o lewicowych/komunizujących poglądach. > Nie wiem co to wnosi do dyskusji ale zgoda. Masz rację i ten punkt > widzenia można uwzględnić w celu udowodnienia że osoby o > totalitarnym sposobie widzenia świata, będa nazywać bandytami tych > co z nim walczą nawet tylko protestami. =========================================== Powiedz te banialuki blisko trzem MILIONOM Rodakow, ktorzy musieli porzucic domy i rodziny, bo zbraklo dla nich pracy, chleba i warunkow do zycia na ludzkim poziomie. Im tez przypniesz latke "lewicujacych"? Oni takze wierzyli w obiecanki zdrajcow, a wyszli jednak (nie oni jedni) na glupcow. Obojetnie, co napiszesz, bedzie mialo to charakter wylacznie propagandowy, i nie bardzo zrozumialy dla szerszego gremium. Czyzbys i Ty byl z tych hipokrytow, ktorzy wbrew wszelkim faktom twierdza, ze: "skoro jest tak zle, to znaczy ze jest dobrze"? Litosci, czlowieku!!! Odpowiedz Link Zgłoś
maaac Re: "Ciut" nadużywasz porównań. 02.04.08, 18:16 Po pierwsze piszesz nie na temat. Po drugie w ogóle tu nie oceniałem aktualnej sytuacji w Polsce. Po trzecie oceniłem TWOJE, a nie czyjeś inne poglądy jako lewicowe/komunizujące. Odpowiedz Link Zgłoś
fyrlok Re: "Ciut" nadużywasz porównań. 02.04.08, 09:28 Jasne, ze AK zabijala takze cywilow - i to masowo. Oczywiscie glownie Niemcow, osoby niemieckiego pochodzenia lub tzw. kolaborantow. A kto nim byl, o tym decydowala AK. No i przy samych akcjach zginelo sporo ludzi. Bylo tez niemalo wyrokow smierci, gdzie sie pomylono. Nie wspominajac o walkach z innymi organizacjami, m.in. innymi partyzantami, innymi narodowosciami, kryminalistami/gangami itd. Tylko mi tu prosze nie upraszczac historii. Szczegolnie czasy wojny i wtedysniejsza rzeczywistosc byla bardzo zlozona - i na pewno nie bialo-czarna. Odpowiedz Link Zgłoś
maaac Re: "Ciut" nadużywasz porównań. 02.04.08, 10:13 >>"Przy" i po decyzji i nigdy masowo<< Nie robię z AK świętoszków. Nie będę również zaprzeczał faktowi, że i w AK byli zwykli bandyci. To wszystko prawda. Jednak mordowanie ludności cywilnej, ot tak sobie by zastraszyć przeciwnika nigdy nie było głównym celem AK. Jeżeli do czegoś takiego dochodziło to były raczej "wypaczenia" i zbrodnie, a nie celowa działalność. Fakt słyszałem o jakiś próbach zamachów typu terrorystycznego bodajże na dworcu w Berlinie. Ale jeszcze raz podkreślę, że to były jedynie jednostkowe działania, a nie świadoma polityka jak to jest w przypadku osób uważających że reprezentują Palestyńczyków. Odpowiedz Link Zgłoś
uzaz Chiny chcą zrobić z Polaków pomocników. 02.04.08, 08:04 Udział Polaków w sztafecie olimpijskiej na obszarze Chin to z pewnością duże wyróżnienie. Ciekawe za co? Odpowiedz Link Zgłoś
oloros Re: Chiny chcą zrobić z Polaków pomocników. 02.04.08, 08:16 bardzo znajomo brzmia te bzdziny chińskie o extremistach, kryminalistach, spiskach, samobójcach - w ogóle małej grupie zdegenerowanych stronników Dalajlamy w zdrowym ciele chińskiego narodu - no bo tybetańskiego nie uznają takie bajki chinole moga opowiadac pingwinom albo matołom amerykańsjkim co to walcza z Arabem z jaskini zagrazającym całego swiatu wszelkie totalitarne zandarmy swiatowe mają ten sam sposób myslenia rzucany w mediach dla ludzi gdzie większac jest matołków powtarzających to co zobaczyli w mediach Zydzi ta metode opracowali do perfekcji Odpowiedz Link Zgłoś
mertk buddofaszystowski terroryzm zwalczymy !! 02.04.08, 08:14 Wypróbowane metody zwalczania fanatycznego terroryzmu znane z Izraela będą w tym bardzo pomocne :) 1)Burzenie domów zamachowców, karanie ich bliższej i dalszej rodziny :) 2)Ostrzał i bombardowania miejscowości z których zamachowcy pochodzą w celu ukarania ich współziomków (skoro mieszkają w tej samej miejscowości to znaczy że z nimi wspólpracują, dają schronienie itp :) 3)Bombardowania i atak rakietowy miejsc gdzie aktualnie mogą przebywać zamachowcy ze szczególnym uwzględnieniem boisk szkolnych, centrów handlowych i innych ośrodków gdzie zwykle gromadzą się ludzie :) 4))Wypędzenie Tybetańczyków z obszaru na którym jak się okazuje nie potrafią pokojowo żyć z innymi. Trzeba wygnać ich wszystkich do Nepalu i Buthanu. Na miejsce wypędzonych wprowadzić chińskich osadników. Od czasu do czasu prewencyjnie bombardować obozy dla uchodźców w Nepalu i Buthanie żeby się za bardzo nie rozuchwalili :) My się dobrych wzorow nie boimy :) Odpowiedz Link Zgłoś
oloros Re: buddofaszystowski terroryzm zwalczymy !! 02.04.08, 08:23 no i mediach brakuje tylko jak to cierpia Chiny Odpowiedz Link Zgłoś
mertk Re: buddofaszystowski terroryzm zwalczymy !! 02.04.08, 08:40 Cierpi naród chiński zagrożony w swym istnieniu. A co będzie jak taki tybetański fanatyk dorwie się do broni atomowej? Nie bądźmy ślepi na fakty. Tamilskie Tygrysy często stosują samobójcze zamachy. Na pewno o wiele częściej niż Palestyńczycy i więcej też mają ofiar na swoim koncie. Aha i jeszcze jedno bo byłbym zapomniał, w zwalczaniu terroryzmu bardzo sprawdza się tzw podtapianie. Świetna sprawa przywódca wolnego świata to zaleca jako sprawdzoną metodę, a ja Mu wierzę bezwarunkowo :) No i nie zapominajmy o porywaniu i przetrzymywaniu podejrzanych o terroryzm w bazie wojskowej na terenie obcego państwa, w przypadku Chin to chyba gdzieś w Korei Północnej by trzeba było :) Odpowiedz Link Zgłoś
indianski Re: buddofaszystowski terroryzm zwalczymy !! 02.04.08, 10:19 Tybet skazany jest na unicestwienie . a dlaczego ? Bo amerykanie bija murzynow . Cokolwiek chinczycy by nie zrobili , nasze forumowe elyty powiedza ze hamerykanie poddapiaja kogos , zydzi strzelaja do arabow itp Odpowiedz Link Zgłoś
mertk Re: buddofaszystowski terroryzm zwalczymy !! 02.04.08, 20:59 ndianski napisał: > Tybet skazany jest na unicestwienie . a dlaczego ? Bo amerykanie bija murzynow > . > Cokolwiek chinczycy by nie zrobili , nasze forumowe elyty powiedza ze > hamerykanie poddapiaja kogos , zydzi strzelaja do arabow itp Nie kolego... Tybet jest skazany bo tak zadecydowała prawdziwa światowa elyta... a nie ktoś z tego forum. Zresztą już dość dawno temu. Teraz Przywódca Wolnego Świata w towarzystwie swojego najbliższego sojusznika jasno to potwierdził mówiąc że będzie na uroczystym otwarciu olimpiady. Nie zdobył się nawet na pozostawienie tej decyzji w zawieszeniu, jak to uczyniło kilku przywódców. W tym kontekście oburza poza oczywistym faktem oddania kilkadziesiąt lat temu Tybetu chińskiemu reżimowi, także podwójna moralność mediów w kwestii posługiwania się terminem terroryzm i całą rozbudowaną struktura narracyjną opartą na tym magicznym pojęciu. Odpowiedz Link Zgłoś
arahat1 sie masz merkt: widze ze znowu zapomniales rano 02.04.08, 09:52 pigulek i zwoje mozgowe niedoltlenione... Odpowiedz Link Zgłoś
czaromir Lecz się. Chociaż tacy jak ty są zwykle dumni 02.04.08, 10:14 ze swojego "przypadku". Ja bym na tobie przetestował wszystkie te metody, które tu twój umysł wypluwa. Odpowiedz Link Zgłoś
kakens Re: Chiny chcą zrobić z Tybetańczyków terrorystów 02.04.08, 08:26 Ciekawe, że doniesienia o BRM w Iraku, o zagrożeniu terrorystycznym i inne klechdy, są dla naszych mediów zawsze oczywiste i 100% wiarygodne. Odpowiedz Link Zgłoś
milet1 Re: Chiny chcą zrobić z Tybetańczyków terrorystów 02.04.08, 08:31 Przestań pieprzyć! Byłem w Tybecie, w Lhasie. Widziałem co robią z domami tybetańczyków! Niszczą Tybet krok po kroku. Odpowiedz Link Zgłoś
a.ba dokładniej - ile dni, godzin, w jakim mieście, na 02.04.08, 08:39 czyje zaproszenie, za czyje pieniądze. Z tonu wypowiedzi wynika że mieszkałeś tam z 10 lat i WSZYSTKO widziałeś z 'dwóch" stron. Może Tybet potrzebuje demokracji tak jak Irak? Odpowiedz Link Zgłoś
darkraj Re: Chiny chcą zrobić z Tybetańczyków terrorystów 02.04.08, 17:44 milet1 napisał: > Przestań pieprzyć! Byłem w Tybecie, w Lhasie. Widziałem co robią z domami > tybetańczyków! Niszczą Tybet krok po kroku. =============================================== Chyba "troche" klamiesz. To byla zorganizowana, pacyfikacyjna akcja. Domy i samochody tybetanczykow byly wczesniej oznaczane i oszczedzane. Palono i rabowano dobytek Chinczykow. NIE WIERZE, ze tego dopusciliby sie buddyjscy mnisi. To bylo jeszcze PRZED kompletna separacja Lhasy, gdzie wojsk bylo jak na lekarstwo. Dopiero potem Chinczycy musieli zaczac cos robic. I jeszcze jedno: na zniszczenie Tybetu Chinczycy mieli 50 lat! Nikt by nawet nie kiwnal palcem w ewentualnym rugowaniu Tybetanczykow. Tymczasem oni rozwijali sie, ksztalcili i korzystali z pelni przywilejow reszty Panstwa Srodka. Dlaczego Chinczycy mieliby zaczynac niezdrowa atmosfere wokol siebie akurat teraz, kiedy caly swiat zwraca na nich szczegolna uwage z powodu nadchodzacej Olimpiady? Czy to ma logiczne wytlumaczenie? Bo sensu w podobnych wypowiedziach, nawet przy najwiekszej dobrej woli, naprawde trudno sie dopatrzec. Odpowiedz Link Zgłoś
makalaka Chiny chcą zrobić z Tybetańczyków arabow i atletow 02.04.08, 08:36 ze w ogole wychodzi taki artykul ilustruje fakt ze tworzenie terorystow jest normalna sprawa w tych czasach, kazdy duzy gracz musi to zrobic, usa, rosja, chiny... juz widzie jak rzad chin przeznacza miliardy na walke z pacyfistami z tibetu, jak media(wole to nazywac=Brak Mediow) miesza zupe. W usa bylo to samo..tylko ze musiely zainwestowac troche szmalu w zdalnie sterowane samoloty. Chiny za to musieli zamknac Brak Mediow w Tybecie, i wypuscic kilku Chinkich policijantow przebranych jako "tybetanczykow" na ulice z nozami i powiedziec swiatu ze sa "protesty" Akcja o tybet jest akcja w 100% koordynowana przez komunistow, Pewnie tybetanczycy cos planowali na igrzyska, na jakis szum aby rozswietlic swoja sytuacje, a chinczycy wykonali to co widzielismy, aby zajac pierwsze miejsce w wiadomosciach przed olimpiada, znacznie oslabiajac glos tybetanczykow, bo licza na to ze Brak Mediow na zachodzie bedzie mniej zainteresowane druga fala protestow na olimpiadzie, niezla taktyka. mnie to bawi fakt ze swiat o nie mal sie rozpierwiastkowal przez 50 lat przez ten zasrany komunizm, a tu mamy olimpiade w chinach, jak chcecie protestowac, to nie kupujcie produktow chinskich... Odpowiedz Link Zgłoś
czyngis_chan Re: Chiny chcą zrobić z Tybetańczyków arabow i at 02.01.09, 17:48 > Akcja o tybet jest akcja w 100% koordynowana przez komunistow, Sam dalajlama jest o stokroć większym komuchem niż dowolny wyższy urzędnik w Pekinie. Odpowiedz Link Zgłoś
panikazia mkol martwi sie o komfort dziennikarzy 02.04.08, 08:45 cudne, naprawde, wreszcie zabrali glos w sprawie! zalosni panowie, o najstarszym zawodzie swiata i wogole sie tego nie wstydza Odpowiedz Link Zgłoś
kijwoko Chiny chcą zrobić z Tybetańczyków terrorystów 02.04.08, 09:12 "Chiny chcą zrobić z Tybetańczyków terrorystów" Juz zrobiono terrorystow z mieszkancow Iraku, czy Afganistanu. Skad takie oburzenie dopiero teraz?!? _______________________________ Polski zolnierz w Iraku, chinski zolnierz w Tybecie. Znajdz roznice: pl.indymedia.org/pl/2008/03/35619.shtml Odpowiedz Link Zgłoś
monster1972 widać ze chinole od ruskich się uczyli dyplomacji 02.04.08, 09:23 u ruskich też byly zamachy Czeczeńców... a pozniej wojna w Czeczenii ehhh Odpowiedz Link Zgłoś
fyrlok Re: widać ze chinole od ruskich się uczyli dyplom 02.04.08, 09:30 Tak, dokladnie - np. wyleciamy bloki mieszkalne w powietrze. A kilka dni pozniej Putin wygral wybory..... Odpowiedz Link Zgłoś
arahat1 nasi "sportowcy" z sercem pelnym milosierdzia 02.04.08, 09:51 przemkna przez pola i drogi skropione krwia tybetanczykow... Odpowiedz Link Zgłoś
bojkotuj-sponsorow www.bojkotuj.pl 02.04.08, 10:14 www.bojkotuj.pl, strona wspierajaca akcje bojkotu Coca Coli oraz Adidasa Odpowiedz Link Zgłoś
the_kat Chiny chcą zrobić z Tybetańczyków terrorystów 02.04.08, 10:14 ... muszą władze chińskie trzymać tybet za mordę bo im amerykanie wjadą, pod płaszczykiem mnichów i buddy, na teren i sie zacznie dopiero jatka. Był cały czas pozorny spokój, to teraz sie zaczęło niby samo z siebie. Do Moskwy '80 i LA '84 tez kilkanascie państw nie pojechało i Niech zbawiciel z USA sam, bezpośrednio zbojkotuje chiny a nie zezwala na umieszczanie wszystkich fabryk świata w chinach żeby tylko zarobić więcej mamony. FUCK the USA!!! Odpowiedz Link Zgłoś
indianski Re: Chiny chcą zrobić z Tybetańczyków terrorystów 02.04.08, 10:21 No tak : amerykanie powinni "zabronic" :) Komu i czego ? Odpowiedz Link Zgłoś
the_kat Re: Chiny chcą zrobić z Tybetańczyków terrorystów 02.04.08, 10:26 ...zabronić wykorzystywania biednych Chińczyków, skoro takie są im bliskie prawa człowieka, do produkcji produktów amerykańskich firm w fabrykach nazywanych przez niektórych obozami pracy. Odpowiedz Link Zgłoś
polsz Chiny chcą zrobić z Tybetańczyków terrorystów 02.04.08, 10:22 takie spokojne te demonstracje jednak nie były, w sumie, gdyby Chińczycy rzeczywiście chcieli dyskryminować tybetańczyków mogli zakazać wstępowania do klasztorów. Do tej pory większość mnichów by wymarła. A tak nawiasem: ile jest społeczeństw, w których 30% to duchowieństwo?? Testy IQ: www.iq-test.pl/?d=5087 Nagrody za darmo: www.look4win.pl/rejestracja.php?polec=fredator www.cwiczzmaluszkiem.pl/gallery_view.php?type=photo&page=234&id=2867&from=gallery Odpowiedz Link Zgłoś
darkraj Re: Chiny chcą zrobić z Tybetańczyków terrorystów 02.04.08, 18:20 polsz napisał: > takie spokojne te demonstracje jednak nie były, w sumie, gdyby Chińczycy > rzeczywiście chcieli dyskryminować tybetańczyków mogli zakazać wstępowania do > klasztorów. Do tej pory większość mnichów by wymarła. A tak nawiasem: ile jest > społeczeństw, w których 30% to duchowieństwo?? ====================================== Przepraszam, bez urazy. Na blisko 3 miliony Tybetanczykow, ponad 700 (siedemset) tysiecy to bezproduktywni mnisi. W skali Chin, to pryszcz, to oczywiste. Jak musialo wygladac zycie zwyklych ludzi przed oswobodzeniem Tybetu od angielskiej okupacji przez Chinczykow? Epoka niewolnictwa z czasow Czyngis-Chana! Jakie byly proporcje wkladu pracy w wyzywienie i utrzymanie niewolniczych warstw do religijnych "swietych krow"? Mimo to, przez 50 lat Chinczycy tolerowali religijne obyczaje Tybetu, ZA WYJATKIEM wyzysku z powodow religijnych (jak to komuchy). Odpowiedz Link Zgłoś
j.wierny "Młodzi Tybetańczycy: możliwe samobójcze ataki" 02.04.08, 10:31 Niestety te doniesienia mogą być prawdziwe: wiadomosci.onet.pl/1717930,12,item.html jw ================================= CyberSangha - buddyzm w Polsce www.buddyzm.edu.pl Odpowiedz Link Zgłoś
quechuamadre Tybetanczycy jako buddyści nie zabijają 02.04.08, 11:07 To straszne, Tybetańczycy poza wojownikami Khampami nie zabijają, bo im tego zabrania religia,są pokojowo nastawieni, ale jak długo można znosić głód, dyskryminację,pogardę, ogromne bezrobocie, wyrzucanie z własnych domow, życie na granicy wegetacji, tajne egzekucje, handel częściami ludzkich ciał skazańców.Chiny to najbardziej skorumpowany kraj swiata. Chinczycy nazywając Tybetanczyów terrorystami, bedą mordować bez sądów niewinnych ludzi, szczególnie studentów i dzieci, rozstrzeliwać, wsadzać do więzień na nizinach, daleko od Tybetu, wynaradawiać.Błyskawicznie rozprawią się z inteligencją, wykształconymi mnichami, a reszta to analfabetyczny naród pasterzy, nomadów, chłopów, którzy nie umieją pisać, nie znają jezyka angielskiego, nie mówiąc o chińskim.Na sto lat, albo na więcej zapanuje chiński, krwawy pokój w Tybecie, pełnym piękna krajobrazów, wielkich Himalajów, bogactw naturalnych; szczególnie uranu, diamentów,turkusów i ropy naftowej, wspaniałych lasów cedrowych,jeszcze jest ich trochę, bo wszystkich Chinczycy nie wyszabrowali, zródeł czystej wody i ziemi, której jest tam pod dostatkiem. Już nie udamy się do świętej góry Kaliash, wszystkich buddystów i hinduistów. Nie wierzcie Chinczykom,to stary komunistyczny reżim, tylko trochę się przefarbował na demokrację, ta olimpiada to parodia wolności, już jest skąpana we łzach, cierpieniu i krwi niewinnych ludzi. Odpowiedz Link Zgłoś
darkraj Re: Tybetanczycy jako buddyści nie zabijają 02.04.08, 21:27 ==================================quchuamadre, placa ci od znaku czy wierszowkowy standart? Daaaawno nie czytalem takich propagandowych bzdur, chyba bodajze w odniesieniu do antyPRLowskiej propagandy. Kaza ci to wymyslac, czy tylko powielac? A czy ty wogole wiesz, gdzie znajduje sie Tybet? Odpowiedz Link Zgłoś
czyngis_chan Re: Tybetanczycy jako buddyści nie zabijają 02.01.09, 17:42 > To straszne, Tybetańczycy poza wojownikami Khampami nie zabijają, bo > im tego zabrania religia Zabrania muzułmanom. Zabrania chrześcijanom. Wszystkim zabrania, a jjakoś mordują. Odpowiedz Link Zgłoś
gnago Chiny chcą zrobić z Tybetańczyków terrorystów 02.04.08, 11:39 A nasze elyty gospodarcze też chcą upiec pieczeń na tym ogniu. Nawoływania do bojkotu produktów chińskich, mają na celu, z powrotem, nauczyć "ludzką chołotę" do kupowania produktów europejskich doskonałej jakości niekiedy z małą naszywką "made in China" za dużą kasę. Chołota bowiem więcej zarabia, a nauczona obywac się małym przy pensji 600 zł, dalej kupuje buty za 30 maksymalnie 70 zł. Nawoływanie do bojkotu towarów czy w ogóle represje gospodarcze odbijają się jedynie na niewinnej ludności. Odpowiedz Link Zgłoś
tom1003 Chiny chcą zrobić z Tybetańczyków terrorystów 02.04.08, 15:04 ze słownika poprawnego Europejczyka "pewne niedociągnięcia w zakresie praw człowieka" - eksterminacja Tybetańczyków przez czerwony faszyzm w Chinach "poważne zbrodnie przeciw ludzkości" - wyrażanie negatywnych opinii o kulturze gejowskiej Odpowiedz Link Zgłoś
maaac Re: Chiny chcą zrobić z Tybetańczyków terrorystów 02.04.08, 15:25 Kto w Polsce najbardziej się zaangażował w obronę Tybetu? "Nasz Dziennik"? Kto najbardziej atakuje na forum Chińczyków? "Wykształciuchy" czy "Prawdziwi Polacy"? Odpowiedz Link Zgłoś
darkraj Re: Chiny chcą zrobić z Tybetańczyków terrorystów 02.04.08, 18:37 maaac napisał: > Kto w Polsce najbardziej się zaangażował w obronę Tybetu? "Nasz > Dziennik"? Kto najbardziej atakuje na forum > Chińczyków? "Wykształciuchy" czy "Prawdziwi Polacy"? ======================================== Jak to: kto? Oczywiscie, ze dorabiajacy na boku "dzialacze" tych samych srodowisk, co ekolodzy i obroncy wszelkich zamowionych i oplaconych akcji "praw czlowieka. I nie ma znaczenia, czy to Tybet, Bialorus, Dolina Rospudy, Ukraina a nawet Kosowo. Wczesniej byl Afganistan (ten gnebiony "nieslusznie") i Czeczenia. Tam nawet robiono biznesy transportach pomocy, dopoki wywiad nie zweszyl, o co tak naprawde chodzilo. Schemat i techniki sa te same, a czasami jescze wykorzystuje sie kolegow/kolezanki z akademika do emitowania postow, bo to jest "na topie". Ale to ich sprawa. Ktos jednak dostaje za to gruba kase, a wykorzystuje mlodych i naiwnych. Odpowiedz Link Zgłoś
maaac Re: Chiny chcą zrobić z Tybetańczyków terrorystów 02.04.08, 18:41 > Ktos jednak dostaje za to gruba kase, a wykorzystuje mlodych i > naiwnych. Niech zgadne UFO? Odpowiedz Link Zgłoś
darkraj Re: Chiny chcą zrobić z Tybetańczyków terrorystów 02.04.08, 21:31 maaac napisał: > > Ktos jednak dostaje za to gruba kase, a wykorzystuje mlodych i > > naiwnych. > > Niech zgadne UFO? ============================================ Bingo! Placone w miedzygalaktycznych kredytach. Odpowiedz Link Zgłoś
maaac Re: Chiny chcą zrobić z Tybetańczyków terrorystów 03.04.08, 00:09 > Bingo! Placone w miedzygalaktycznych kredytach. Jaki jest ich kurs w stosunku do Juana czy Rubla? Odpowiedz Link Zgłoś
jk2007 USA chcą zrobić z Tybetańczyków terrorystów 02.04.08, 17:34 nastepna kolorowa rewolucja Odpowiedz Link Zgłoś
czyngis_chan Hołota nienawidząca wolnych i cywilizowanych pańtw 02.01.09, 17:43 nigdy nie uwierzy mądrzejszym od siebie, więc Chiny nie mają szans na poparcie w walce z tybetańskim bandytyzmem. Odpowiedz Link Zgłoś
czyngis_chan Pamiętacie powstanie z roku 1959? 02.01.09, 17:46 Tybet trzeba trzymać za mordę a wichrzycieli należy ukarać. Odpowiedz Link Zgłoś