Dodaj do ulubionych

Chiny chcą zrobić z Tybetańczyków terrorystów

02.04.08, 07:38
No, trochę Chinczycy mają rację,gdyż przebieg "pokojowych
manifestacji"na to wskazuje.Zwłaszcza te demolki i podpalenia
sklepow,samochodów i MacanegoDonalda.
Obserwuj wątek
    • cyndyndanda [...] 02.04.08, 07:56
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • snow21 Kiedyś prześladowanych nazywano banditen, teraz na 02.04.08, 07:59
      nazywa się ich terrorystami na wzór izraelskiej propagandy która tak określa
      prześladowanych Palestyńczyków.
      • maaac "Ciut" nadużywasz porównań. 02.04.08, 08:28
        Czy AK podkładała bomby pod sklepami w Niemczech? Strzelała do
        uczniów w niemieckich szkołach? Ostrzeliwała rakietami domy z
        niemieckimi cywilami? W ogóle o ile ginęli cywile to
        albo "przypadkowo" w wyniku akcji zbrojnych skierowanych przeciwko
        innym albo po procesach sądowych.
        To jednak zuuuupełnie co innego niż "walka" niektórych
        Palestyńczyków. Nie mówiąc już o "walce" Tybetańczyków, którzy w
        ogóle nie maja oddziałów zbrojnych i jezeli do czegoś dochodzi to
        tylko w ramach normalnych burd ulicznych, które i dziś czasem w
        Polsce mają miejsce.
        • tenare Re: "Ciut" nadużywasz porównań. 02.04.08, 08:57
          AK z punktu widzenia władz niemieckich w trakcie okupacji była zorganizowaną
          przestępczością. Do tego jeszcze AK wszczynała burdy uliczne nie licząc się z
          represjami okupanta.
          Największą burdą uliczną, która wywołali to Powstanie Warszawskie.
          Zginęło około dwieście tysięcy ludzi w jatce.
          • maaac Re: "Ciut" nadużywasz porównań. 02.04.08, 09:02
            Czy jesteś "władzami niemieckimi" by stosowac ich punkt widzenia? Z
            punktu widzenia "władz PRL" to naprzykład wszyscy jesteśmy
            zdrajcami. No i co z tego?
            • tenare Re: "Ciut" nadużywasz porównań. 02.04.08, 09:06
              Gdyby nie dzielność Armii Radzieckiej, to byś się nie narodził, bo twoich
              rodziców faszyści by przepuścili przez komin.
              • maaac Re: "Ciut" nadużywasz porównań. 02.04.08, 09:24
                Hehehehehe. Ciut więcej tej dzielności, a bym sie nie narodził. Bo
                by mi zamordowano rodziców.

                Co i tak nie zmienia faktu że posługujesz sie 'faszystowskimi'
                kryteriami określania kto jest a kto nie bandytą.
                • j.wierny Niestety może to być prawdą... 02.04.08, 10:29
                  "Młodzi Tybetańczycy: możliwe samobójcze ataki"
                  wiadomosci.onet.pl/1717930,12,item.html

                  jw
                  =================================
                  CyberSangha - buddyzm w Polsce
                  www.buddyzm.edu.pl
                  • maaac Re: Niestety może to być prawdą... 02.04.08, 10:39
                    1. Sama deklaracja to jeszcze nie czyny. Jest juz blisko ale to nie
                    to.
                    2. Mam nadzieje że to była świadoma deklaracja, a nie uleganie
                    wpływom Chińczykom dla których takie akcje byłby świetnym
                    pretekstem. Zobacz kim sie okazali "czeczeńscy terroryści
                    wysadzajacy domy w Rosji". W cudowny sposób po złapaniu dwóch
                    funkcjonariuszy FSB w miejscu w którym nie mieli czego szukac
                    zamachy ustały.
                    3. Pytanie jeszcze kto będzie celem tych ataków. O ile ludzi
                    podkładających bobmby w Iraku na bazarach zawsze nazwe terrorystą,
                    to już osobę wjeżdżającą naładowaną materiałem wybuchowym ciężarówką
                    do bazy amerykańskiej tak nie nazwę. Nawet jak mam inne poglądy niż
                    on na to co w ten sposób osiagnie.
                    4. W momencie gdy by doszło do najgorszego. Zaczęły by sie ataki
                    terrorystyczne czyli skierowane przeciwko ludności cywilnej, bez
                    wątpienia były by dziełem Tybetańczyków i wiekszość ludności Tybetu
                    je by popierała, cała moja sympartia do nich by umarła tak jak
                    do "bojowników" Palestyńskich. Ale tylko wtedy jakby były spełnione
                    te kryteria.
                • tenare Re: "Ciut" nadużywasz porównań. 02.04.08, 18:27
                  Niestety nie zmieni to mojego prywatnego poglądu, ze uważam AK za organizację
                  nieodpowiedzialną.
                  • maaac Re: "Ciut" nadużywasz porównań. 02.04.08, 18:35
                    Na pogląd o nieodpowiedzialności AK się zgodzę. Nie wiem czy sam bym
                    go podzielił ale nie powiem też by była to nieprawda.
            • darkraj Re: "Ciut" nadużywasz porównań. 02.04.08, 17:22
              maaac napisał:

              > Czy jesteś "władzami niemieckimi" by stosowac ich punkt widzenia?
              Z
              > punktu widzenia "władz PRL" to naprzykład wszyscy jesteśmy
              > zdrajcami. No i co z tego?
              ========================================= Nie.
              Z teoretycznego. ma sie rozumiec, punktu widzenia wladz PRL, ale
              takze doswiadczen Naszego uciemiezonego w minionych 20 latach
              Narodu, jestesmy GLUPCAMI, a nie zdrajcami.

              Zdrajcami sa ci, ktorzy "obdarowali" nas dostatkiem i dobrobytem.
              Zastrzegam, ze nie mam na mysli tych kilkudziesieciu tysiecy, ktorym
              udalo sie.
              Reszta jeszcze z PRL miala (prywaciarze), no i nowobogacka elyta.
              Ci nawet niedopuszczaja slow krytyki na wysnione zycie w "wolnej
              Polsce".
              Przypominam: mija juz 20 lat!
              • maaac Re: "Ciut" nadużywasz porównań. 02.04.08, 17:42
                :) Ok rozumiem że nie tylko z punktu widzenia PRLowych władz ale i
                osób o lewicowych/komunizujących poglądach.
                Nie wiem co to wnosi do dyskusji ale zgoda. Masz rację i ten punkt
                widzenia można uwzględnić w celu udowodnienia że osoby o
                totalitarnym sposobie widzenia świata, będa nazywać bandytami tych
                co z nim walczą nawet tylko protestami.
                • darkraj Re: "Ciut" nadużywasz porównań. 02.04.08, 17:58
                  maaac napisał:

                  > :) Ok rozumiem że nie tylko z punktu widzenia PRLowych władz ale i
                  > osób o lewicowych/komunizujących poglądach.
                  > Nie wiem co to wnosi do dyskusji ale zgoda. Masz rację i ten punkt
                  > widzenia można uwzględnić w celu udowodnienia że osoby o
                  > totalitarnym sposobie widzenia świata, będa nazywać bandytami tych
                  > co z nim walczą nawet tylko protestami.
                  =========================================== Powiedz te banialuki
                  blisko trzem MILIONOM Rodakow, ktorzy musieli porzucic domy i
                  rodziny, bo zbraklo dla nich pracy, chleba i warunkow do zycia na
                  ludzkim poziomie.

                  Im tez przypniesz latke "lewicujacych"?
                  Oni takze wierzyli w obiecanki zdrajcow, a wyszli jednak (nie oni
                  jedni) na glupcow.

                  Obojetnie, co napiszesz, bedzie mialo to charakter wylacznie
                  propagandowy, i nie bardzo zrozumialy dla szerszego gremium.
                  Czyzbys i Ty byl z tych hipokrytow, ktorzy wbrew wszelkim faktom
                  twierdza, ze: "skoro jest tak zle, to znaczy ze jest dobrze"?
                  Litosci, czlowieku!!!
                  • maaac Re: "Ciut" nadużywasz porównań. 02.04.08, 18:16
                    Po pierwsze piszesz nie na temat.
                    Po drugie w ogóle tu nie oceniałem aktualnej sytuacji w Polsce.
                    Po trzecie oceniłem TWOJE, a nie czyjeś inne poglądy jako
                    lewicowe/komunizujące.
        • fyrlok Re: "Ciut" nadużywasz porównań. 02.04.08, 09:28
          Jasne, ze AK zabijala takze cywilow - i to masowo.
          Oczywiscie glownie Niemcow, osoby niemieckiego pochodzenia lub tzw.
          kolaborantow. A kto nim byl, o tym decydowala AK.
          No i przy samych akcjach zginelo sporo ludzi.
          Bylo tez niemalo wyrokow smierci, gdzie sie pomylono.

          Nie wspominajac o walkach z innymi organizacjami, m.in. innymi
          partyzantami, innymi narodowosciami, kryminalistami/gangami itd.

          Tylko mi tu prosze nie upraszczac historii.
          Szczegolnie czasy wojny i wtedysniejsza rzeczywistosc byla bardzo
          zlozona - i na pewno nie bialo-czarna.
          • maaac Re: "Ciut" nadużywasz porównań. 02.04.08, 10:13
            >>"Przy" i po decyzji i nigdy masowo<<
            Nie robię z AK świętoszków. Nie będę również zaprzeczał faktowi, że
            i w AK byli zwykli bandyci. To wszystko prawda.
            Jednak mordowanie ludności cywilnej, ot tak sobie by zastraszyć
            przeciwnika nigdy nie było głównym celem AK. Jeżeli do czegoś
            takiego dochodziło to były raczej "wypaczenia" i zbrodnie, a nie
            celowa działalność. Fakt słyszałem o jakiś próbach zamachów typu
            terrorystycznego bodajże na dworcu w Berlinie. Ale jeszcze raz
            podkreślę, że to były jedynie jednostkowe działania, a nie świadoma
            polityka jak to jest w przypadku osób uważających że reprezentują
            Palestyńczyków.
    • uzaz Chiny chcą zrobić z Polaków pomocników. 02.04.08, 08:04
      Udział Polaków w sztafecie olimpijskiej na obszarze Chin to z pewnością
      duże wyróżnienie. Ciekawe za co?
      • oloros Re: Chiny chcą zrobić z Polaków pomocników. 02.04.08, 08:16
        bardzo znajomo brzmia te bzdziny chińskie o extremistach, kryminalistach,
        spiskach, samobójcach - w ogóle małej grupie zdegenerowanych stronników
        Dalajlamy w zdrowym ciele chińskiego narodu - no bo tybetańskiego nie uznają
        takie bajki chinole moga opowiadac pingwinom albo matołom amerykańsjkim co to
        walcza z Arabem z jaskini zagrazającym całego swiatu
        wszelkie totalitarne zandarmy swiatowe mają ten sam sposób myslenia rzucany w
        mediach dla ludzi gdzie większac jest matołków powtarzających to co zobaczyli w
        mediach
        Zydzi ta metode opracowali do perfekcji
    • mertk buddofaszystowski terroryzm zwalczymy !! 02.04.08, 08:14
      Wypróbowane metody zwalczania fanatycznego terroryzmu znane z Izraela będą w
      tym bardzo pomocne :)

      1)Burzenie domów zamachowców, karanie ich bliższej i dalszej rodziny :)

      2)Ostrzał i bombardowania miejscowości z których zamachowcy pochodzą w celu
      ukarania ich współziomków (skoro mieszkają w tej samej miejscowości to znaczy że
      z nimi wspólpracują, dają schronienie itp :)
      3)Bombardowania i atak rakietowy miejsc gdzie aktualnie mogą przebywać
      zamachowcy ze szczególnym uwzględnieniem boisk szkolnych, centrów handlowych i
      innych ośrodków gdzie zwykle gromadzą się ludzie :)

      4))Wypędzenie Tybetańczyków z obszaru na którym jak się okazuje nie potrafią
      pokojowo żyć z innymi. Trzeba wygnać ich wszystkich do Nepalu i Buthanu. Na
      miejsce wypędzonych wprowadzić chińskich osadników. Od czasu do czasu
      prewencyjnie bombardować obozy dla uchodźców w Nepalu i Buthanie żeby się za
      bardzo nie rozuchwalili :)

      My się dobrych wzorow nie boimy :)
      • oloros Re: buddofaszystowski terroryzm zwalczymy !! 02.04.08, 08:23
        no i mediach brakuje tylko jak to cierpia Chiny
        • mertk Re: buddofaszystowski terroryzm zwalczymy !! 02.04.08, 08:40
          Cierpi naród chiński zagrożony w swym istnieniu. A co będzie jak taki tybetański fanatyk dorwie się do broni atomowej?

          Nie bądźmy ślepi na fakty. Tamilskie Tygrysy często stosują samobójcze zamachy. Na pewno o wiele częściej niż Palestyńczycy i więcej też mają ofiar na swoim koncie.

          Aha i jeszcze jedno bo byłbym zapomniał, w zwalczaniu terroryzmu bardzo sprawdza się tzw podtapianie. Świetna sprawa przywódca wolnego świata to zaleca jako sprawdzoną metodę, a ja Mu wierzę bezwarunkowo :)

          No i nie zapominajmy o porywaniu i przetrzymywaniu podejrzanych o terroryzm w bazie wojskowej na terenie obcego państwa, w przypadku Chin to chyba gdzieś w Korei Północnej by trzeba było :)

          • indianski Re: buddofaszystowski terroryzm zwalczymy !! 02.04.08, 10:19
            Tybet skazany jest na unicestwienie . a dlaczego ? Bo amerykanie bija murzynow .
            Cokolwiek chinczycy by nie zrobili , nasze forumowe elyty powiedza ze
            hamerykanie poddapiaja kogos , zydzi strzelaja do arabow itp
            • mertk Re: buddofaszystowski terroryzm zwalczymy !! 02.04.08, 20:59
              ndianski napisał:

              > Tybet skazany jest na unicestwienie . a dlaczego ? Bo amerykanie bija murzynow
              > .
              > Cokolwiek chinczycy by nie zrobili , nasze forumowe elyty powiedza ze
              > hamerykanie poddapiaja kogos , zydzi strzelaja do arabow itp

              Nie kolego... Tybet jest skazany bo tak zadecydowała prawdziwa światowa elyta...
              a nie ktoś z tego forum. Zresztą już dość dawno temu.

              Teraz Przywódca Wolnego Świata w towarzystwie swojego najbliższego sojusznika
              jasno to potwierdził mówiąc że będzie na uroczystym otwarciu olimpiady. Nie
              zdobył się nawet na pozostawienie tej decyzji w zawieszeniu, jak to uczyniło
              kilku przywódców.

              W tym kontekście oburza poza oczywistym faktem oddania kilkadziesiąt lat temu
              Tybetu chińskiemu reżimowi, także podwójna moralność mediów w kwestii
              posługiwania się terminem terroryzm i całą rozbudowaną struktura narracyjną
              opartą na tym magicznym pojęciu.
      • arahat1 sie masz merkt: widze ze znowu zapomniales rano 02.04.08, 09:52
        pigulek i zwoje mozgowe niedoltlenione...
      • czaromir Lecz się. Chociaż tacy jak ty są zwykle dumni 02.04.08, 10:14
        ze swojego "przypadku". Ja bym na tobie przetestował wszystkie te
        metody, które tu twój umysł wypluwa.
    • kakens Re: Chiny chcą zrobić z Tybetańczyków terrorystów 02.04.08, 08:26
      Ciekawe, że doniesienia o BRM w Iraku, o zagrożeniu terrorystycznym i inne
      klechdy, są dla naszych mediów zawsze oczywiste i 100% wiarygodne.
    • milet1 Re: Chiny chcą zrobić z Tybetańczyków terrorystów 02.04.08, 08:31
      Przestań pieprzyć! Byłem w Tybecie, w Lhasie. Widziałem co robią z domami
      tybetańczyków! Niszczą Tybet krok po kroku.
      • a.ba dokładniej - ile dni, godzin, w jakim mieście, na 02.04.08, 08:39
        czyje zaproszenie, za czyje pieniądze.
        Z tonu wypowiedzi wynika że mieszkałeś tam z 10 lat i WSZYSTKO
        widziałeś z 'dwóch" stron.

        Może Tybet potrzebuje demokracji tak jak Irak?
      • darkraj Re: Chiny chcą zrobić z Tybetańczyków terrorystów 02.04.08, 17:44
        milet1 napisał:

        > Przestań pieprzyć! Byłem w Tybecie, w Lhasie. Widziałem co robią z
        domami
        > tybetańczyków! Niszczą Tybet krok po kroku.
        =============================================== Chyba "troche"
        klamiesz.

        To byla zorganizowana, pacyfikacyjna akcja.
        Domy i samochody tybetanczykow byly wczesniej oznaczane i
        oszczedzane.
        Palono i rabowano dobytek Chinczykow.

        NIE WIERZE, ze tego dopusciliby sie buddyjscy mnisi.
        To bylo jeszcze PRZED kompletna separacja Lhasy, gdzie wojsk bylo
        jak na lekarstwo.
        Dopiero potem Chinczycy musieli zaczac cos robic.

        I jeszcze jedno: na zniszczenie Tybetu Chinczycy mieli 50 lat!
        Nikt by nawet nie kiwnal palcem w ewentualnym rugowaniu
        Tybetanczykow.
        Tymczasem oni rozwijali sie, ksztalcili i korzystali z pelni
        przywilejow reszty Panstwa Srodka.

        Dlaczego Chinczycy mieliby zaczynac niezdrowa atmosfere wokol siebie
        akurat teraz, kiedy caly swiat zwraca na nich szczegolna uwage z
        powodu nadchodzacej Olimpiady?
        Czy to ma logiczne wytlumaczenie?
        Bo sensu w podobnych wypowiedziach, nawet przy najwiekszej dobrej
        woli, naprawde trudno sie dopatrzec.
    • makalaka Chiny chcą zrobić z Tybetańczyków arabow i atletow 02.04.08, 08:36
      ze w ogole wychodzi taki artykul ilustruje fakt ze tworzenie
      terorystow jest normalna sprawa w tych czasach, kazdy duzy gracz
      musi to zrobic, usa, rosja, chiny... juz widzie jak rzad chin
      przeznacza miliardy na walke z pacyfistami z tibetu, jak media(wole
      to nazywac=Brak Mediow) miesza zupe. W usa bylo to samo..tylko ze
      musiely zainwestowac troche szmalu w zdalnie sterowane samoloty.
      Chiny za to musieli zamknac Brak Mediow w Tybecie, i wypuscic kilku
      Chinkich policijantow przebranych jako "tybetanczykow" na ulice z
      nozami i powiedziec swiatu ze sa "protesty"

      Akcja o tybet jest akcja w 100% koordynowana przez komunistow,
      Pewnie tybetanczycy cos planowali na igrzyska, na jakis szum aby
      rozswietlic swoja sytuacje, a chinczycy wykonali to co widzielismy,
      aby zajac pierwsze miejsce w wiadomosciach przed olimpiada, znacznie
      oslabiajac glos tybetanczykow, bo licza na to ze Brak Mediow na
      zachodzie bedzie mniej zainteresowane druga fala protestow na
      olimpiadzie, niezla taktyka.

      mnie to bawi fakt ze swiat o nie mal sie rozpierwiastkowal przez 50
      lat przez ten zasrany komunizm, a tu mamy olimpiade w chinach,

      jak chcecie protestowac, to nie kupujcie produktow chinskich...


      • czyngis_chan Re: Chiny chcą zrobić z Tybetańczyków arabow i at 02.01.09, 17:48
        > Akcja o tybet jest akcja w 100% koordynowana przez komunistow,
        Sam dalajlama jest o stokroć większym komuchem niż dowolny wyższy
        urzędnik w Pekinie.
    • panikazia mkol martwi sie o komfort dziennikarzy 02.04.08, 08:45
      cudne,
      naprawde,
      wreszcie zabrali glos w sprawie!

      zalosni panowie, o najstarszym zawodzie swiata i wogole sie tego nie wstydza
    • anathesis nasladuja tym buszmenow 02.04.08, 08:53
    • kijwoko Chiny chcą zrobić z Tybetańczyków terrorystów 02.04.08, 09:12
      "Chiny chcą zrobić z Tybetańczyków terrorystów"

      Juz zrobiono terrorystow z mieszkancow Iraku, czy Afganistanu. Skad takie
      oburzenie dopiero teraz?!?

      _______________________________

      Polski zolnierz w Iraku, chinski zolnierz w Tybecie.
      Znajdz roznice:

      pl.indymedia.org/pl/2008/03/35619.shtml
    • monster1972 widać ze chinole od ruskich się uczyli dyplomacji 02.04.08, 09:23
      u ruskich też byly zamachy Czeczeńców... a pozniej wojna w Czeczenii

      ehhh

      • fyrlok Re: widać ze chinole od ruskich się uczyli dyplom 02.04.08, 09:30
        Tak, dokladnie - np. wyleciamy bloki mieszkalne w powietrze.
        A kilka dni pozniej Putin wygral wybory.....
    • arahat1 nasi "sportowcy" z sercem pelnym milosierdzia 02.04.08, 09:51
      przemkna przez pola i drogi skropione krwia tybetanczykow...
    • bojkotuj-sponsorow www.bojkotuj.pl 02.04.08, 10:14
      www.bojkotuj.pl,
      strona wspierajaca akcje bojkotu Coca Coli oraz Adidasa
    • the_kat Chiny chcą zrobić z Tybetańczyków terrorystów 02.04.08, 10:14
      ... muszą władze chińskie trzymać tybet za mordę bo im amerykanie wjadą, pod
      płaszczykiem mnichów i buddy, na teren i sie zacznie dopiero jatka.
      Był cały czas pozorny spokój, to teraz sie zaczęło niby samo z siebie. Do Moskwy
      '80 i LA '84 tez kilkanascie państw nie pojechało i Niech zbawiciel z USA sam,
      bezpośrednio zbojkotuje chiny a nie zezwala na umieszczanie wszystkich fabryk
      świata w chinach żeby tylko zarobić więcej mamony.

      FUCK the USA!!!
      • indianski Re: Chiny chcą zrobić z Tybetańczyków terrorystów 02.04.08, 10:21
        No tak : amerykanie powinni "zabronic" :) Komu i czego ?
        • the_kat Re: Chiny chcą zrobić z Tybetańczyków terrorystów 02.04.08, 10:26
          ...zabronić wykorzystywania biednych Chińczyków, skoro takie są im bliskie prawa
          człowieka, do produkcji produktów amerykańskich firm w fabrykach nazywanych
          przez niektórych obozami pracy.
    • polsz Chiny chcą zrobić z Tybetańczyków terrorystów 02.04.08, 10:22
      takie spokojne te demonstracje jednak nie były, w sumie, gdyby Chińczycy
      rzeczywiście chcieli dyskryminować tybetańczyków mogli zakazać wstępowania do
      klasztorów. Do tej pory większość mnichów by wymarła. A tak nawiasem: ile jest
      społeczeństw, w których 30% to duchowieństwo??

      Testy IQ: www.iq-test.pl/?d=5087
      Nagrody za darmo: www.look4win.pl/rejestracja.php?polec=fredator
      www.cwiczzmaluszkiem.pl/gallery_view.php?type=photo&page=234&id=2867&from=gallery
      • darkraj Re: Chiny chcą zrobić z Tybetańczyków terrorystów 02.04.08, 18:20
        polsz napisał:

        > takie spokojne te demonstracje jednak nie były, w sumie, gdyby
        Chińczycy
        > rzeczywiście chcieli dyskryminować tybetańczyków mogli zakazać
        wstępowania do
        > klasztorów. Do tej pory większość mnichów by wymarła. A tak
        nawiasem: ile jest
        > społeczeństw, w których 30% to duchowieństwo??
        ====================================== Przepraszam, bez urazy.
        Na blisko 3 miliony Tybetanczykow, ponad 700 (siedemset) tysiecy to
        bezproduktywni mnisi.
        W skali Chin, to pryszcz, to oczywiste.

        Jak musialo wygladac zycie zwyklych ludzi przed oswobodzeniem Tybetu
        od angielskiej okupacji przez Chinczykow?
        Epoka niewolnictwa z czasow Czyngis-Chana!

        Jakie byly proporcje wkladu pracy w wyzywienie i utrzymanie
        niewolniczych warstw do religijnych "swietych krow"?
        Mimo to, przez 50 lat Chinczycy tolerowali religijne obyczaje
        Tybetu, ZA WYJATKIEM wyzysku z powodow religijnych (jak to komuchy).

    • j.wierny "Młodzi Tybetańczycy: możliwe samobójcze ataki" 02.04.08, 10:31
      Niestety te doniesienia mogą być prawdziwe:
      wiadomosci.onet.pl/1717930,12,item.html

      jw
      =================================
      CyberSangha - buddyzm w Polsce
      www.buddyzm.edu.pl
    • quechuamadre Tybetanczycy jako buddyści nie zabijają 02.04.08, 11:07
      To straszne, Tybetańczycy poza wojownikami Khampami nie zabijają, bo
      im tego zabrania religia,są pokojowo nastawieni, ale jak długo można
      znosić głód, dyskryminację,pogardę, ogromne bezrobocie, wyrzucanie z
      własnych domow, życie na granicy wegetacji, tajne egzekucje, handel
      częściami ludzkich ciał skazańców.Chiny to najbardziej skorumpowany
      kraj swiata. Chinczycy nazywając Tybetanczyów terrorystami, bedą
      mordować bez sądów niewinnych ludzi, szczególnie studentów i
      dzieci, rozstrzeliwać, wsadzać do więzień na nizinach, daleko od
      Tybetu, wynaradawiać.Błyskawicznie rozprawią się z inteligencją,
      wykształconymi mnichami, a reszta to analfabetyczny naród pasterzy,
      nomadów, chłopów, którzy nie umieją pisać, nie znają jezyka
      angielskiego, nie mówiąc o chińskim.Na sto lat, albo na więcej
      zapanuje chiński, krwawy pokój w Tybecie, pełnym piękna krajobrazów,
      wielkich Himalajów, bogactw naturalnych; szczególnie uranu,
      diamentów,turkusów i ropy naftowej, wspaniałych lasów
      cedrowych,jeszcze jest ich trochę, bo wszystkich Chinczycy nie
      wyszabrowali, zródeł czystej wody i ziemi, której jest tam pod
      dostatkiem. Już nie udamy się do świętej góry Kaliash, wszystkich
      buddystów i hinduistów. Nie wierzcie Chinczykom,to stary
      komunistyczny reżim, tylko trochę się przefarbował na demokrację, ta
      olimpiada to parodia wolności, już jest skąpana we łzach, cierpieniu
      i krwi niewinnych ludzi.
      • darkraj Re: Tybetanczycy jako buddyści nie zabijają 02.04.08, 21:27
        ==================================quchuamadre, placa ci od znaku czy
        wierszowkowy standart?
        Daaaawno nie czytalem takich propagandowych bzdur, chyba bodajze w
        odniesieniu do antyPRLowskiej propagandy.
        Kaza ci to wymyslac, czy tylko powielac?
        A czy ty wogole wiesz, gdzie znajduje sie Tybet?
      • czyngis_chan Re: Tybetanczycy jako buddyści nie zabijają 02.01.09, 17:42
        > To straszne, Tybetańczycy poza wojownikami Khampami nie zabijają,
        bo
        > im tego zabrania religia
        Zabrania muzułmanom. Zabrania chrześcijanom. Wszystkim zabrania, a
        jjakoś mordują.
    • gnago Chiny chcą zrobić z Tybetańczyków terrorystów 02.04.08, 11:39
      A nasze elyty gospodarcze też chcą upiec pieczeń na tym ogniu. Nawoływania do bojkotu produktów chińskich, mają na celu, z powrotem, nauczyć "ludzką chołotę" do kupowania produktów europejskich doskonałej jakości niekiedy z małą naszywką "made in China" za dużą kasę. Chołota bowiem więcej zarabia, a nauczona obywac się małym przy pensji 600 zł, dalej kupuje buty za 30 maksymalnie 70 zł. Nawoływanie do bojkotu towarów czy w ogóle represje gospodarcze odbijają się jedynie na niewinnej ludności.
    • tom1003 Chiny chcą zrobić z Tybetańczyków terrorystów 02.04.08, 15:04
      ze słownika poprawnego Europejczyka

      "pewne niedociągnięcia w zakresie praw człowieka" - eksterminacja Tybetańczyków
      przez czerwony faszyzm w Chinach

      "poważne zbrodnie przeciw ludzkości" - wyrażanie negatywnych opinii o kulturze
      gejowskiej
      • maaac Re: Chiny chcą zrobić z Tybetańczyków terrorystów 02.04.08, 15:25
        Kto w Polsce najbardziej się zaangażował w obronę Tybetu? "Nasz
        Dziennik"? Kto najbardziej atakuje na forum
        Chińczyków? "Wykształciuchy" czy "Prawdziwi Polacy"?
        • darkraj Re: Chiny chcą zrobić z Tybetańczyków terrorystów 02.04.08, 18:37
          maaac napisał:

          > Kto w Polsce najbardziej się zaangażował w obronę Tybetu? "Nasz
          > Dziennik"? Kto najbardziej atakuje na forum
          > Chińczyków? "Wykształciuchy" czy "Prawdziwi Polacy"?
          ======================================== Jak to: kto?
          Oczywiscie, ze dorabiajacy na boku "dzialacze" tych samych
          srodowisk, co ekolodzy i obroncy wszelkich zamowionych i oplaconych
          akcji "praw czlowieka.

          I nie ma znaczenia, czy to Tybet, Bialorus, Dolina Rospudy, Ukraina
          a nawet Kosowo.
          Wczesniej byl Afganistan (ten gnebiony "nieslusznie") i Czeczenia.
          Tam nawet robiono biznesy transportach pomocy, dopoki wywiad nie
          zweszyl, o co tak naprawde chodzilo.

          Schemat i techniki sa te same, a czasami jescze wykorzystuje sie
          kolegow/kolezanki z akademika do emitowania postow, bo to jest "na
          topie". Ale to ich sprawa.
          Ktos jednak dostaje za to gruba kase, a wykorzystuje mlodych i
          naiwnych.
          • maaac Re: Chiny chcą zrobić z Tybetańczyków terrorystów 02.04.08, 18:41
            > Ktos jednak dostaje za to gruba kase, a wykorzystuje mlodych i
            > naiwnych.

            Niech zgadne UFO?
            • darkraj Re: Chiny chcą zrobić z Tybetańczyków terrorystów 02.04.08, 21:31
              maaac napisał:

              > > Ktos jednak dostaje za to gruba kase, a wykorzystuje mlodych i
              > > naiwnych.
              >
              > Niech zgadne UFO?
              ============================================ Bingo! Placone w
              miedzygalaktycznych kredytach.
              • maaac Re: Chiny chcą zrobić z Tybetańczyków terrorystów 03.04.08, 00:09
                > Bingo! Placone w miedzygalaktycznych kredytach.
                Jaki jest ich kurs w stosunku do Juana czy Rubla?
    • jk2007 USA chcą zrobić z Tybetańczyków terrorystów 02.04.08, 17:34
      nastepna kolorowa rewolucja
    • czyngis_chan Hołota nienawidząca wolnych i cywilizowanych pańtw 02.01.09, 17:43
      nigdy nie uwierzy mądrzejszym od siebie, więc Chiny nie mają szans
      na poparcie w walce z tybetańskim bandytyzmem.
    • czyngis_chan Pamiętacie powstanie z roku 1959? 02.01.09, 17:46
      Tybet trzeba trzymać za mordę a wichrzycieli należy ukarać.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka