Dodaj do ulubionych

Austria zszokowana "domem grozy"

29.04.08, 08:37
Pod celę go na 20 lat a tam już go przecwelują równo, no i
oczywiście jego żona „nic nie wiedziała”. Tak, o tym co się dzieje
we własnej piwnicy – już w tą bajeczkę uwierzę. Aby zapobiegać takim
przypadkom proponuję regularnie społeczne inspekcje wszystkich
pomieszczeń we wszystkich budynkach a wtedy nic się nie uchowa.
Obserwuj wątek
    • nett1980 Re: Austria zszokowana "domem grozy" 29.04.08, 08:57
      Wydaje sie, ze choroba corko-wnuczki i jego juz jednak posuniety wiek
      (wykarmic wiezniow, strzec tajemnicy juz coraz bylo ciezej), plus
      ciezkie zaburzenia psychiczne jak to powiedziano na pierwszy rzut
      oka widoczne, sprawia ze nie pociagnie tych 20 lat. Za to jego
      ofiary beda traume obciazone przez cale zycie. Gdzie tu
      sprawiedliwosc. Dom wydaje sie duzy, ale ciezko uwierzyc, ze nikt
      nic nie slyszal.
      Austriacy zaslyna jako najbardziej zdegenerowane spoleczenstwo w
      Europie, wciaz wypomina sie im Hitlera, ziomala co sie zowie.
      • toja3003 masz rację nett1980, 29.04.08, 11:38
        zgadza się, w Belgii grasował jakiś pedofil to od razu wszyscy
        Belgowie są pedofilami, jak w Austrii na 10 milionów ludzi jest 10
        zboczeńców to mówimy „Austriacy to zboczeńcy”. Itd. Same narody i
        kraje nienormalnych nas otaczają, tylko my bez skazy: rycerze i
        dżentelmeni w białych rękawiczkach.

        Całe szczęście, że u nas w Polsce nie ma bandytów, gwałcicieli,
        morderców policjantów, sadystów latami torturujących ludzi i dlatego
        nas w świecie cenią za porządek i bezpieczeństwo.
    • zdr1 Sprawdzic innych liberalow 29.04.08, 11:51
      Sprawdzic innych liberalow, nie tylko w Austrii.
    • raven50 Austria zszokowana "domem grozy" 29.04.08, 11:51
      Nie rozumiem jak przez tyle lat nikt nie zauważył że facet jest nie do końca
      normalny tylko teraz policja stwierdza , że na pierwszy rzut oka on jest chory
      psychicznie. A żona co ślepa i głucha przez tyle lat, niczym sie nie
      interesowała, zdaje sie że to jest taka germańska mentalność i tyle. gdyby moje
      dziecko zaginęło szukałabym pomimo listów obojętne co by w nich było, szukałabym
      wszę4dzie do upadłego tak długo aż bym znalazła . Nie rozumiem takich ludzi.
    • martucha90 Re: Austria zszokowana "domem grozy" 29.04.08, 13:08
      Też nie wierzę, że matka nie wiedziała. Coś musiała wiedzieć.
    • adas313 Re: Austria zszokowana "domem grozy" 29.04.08, 13:31
      > Aby zapobiegać takim przypadkom proponuję regularnie społeczne
      > inspekcje wszystkich pomieszczeń we wszystkich budynkach a wtedy
      > nic się nie uchowa.

      Mało, należy na wszelki wypadek obowiązkowe kamery we wszystkich pomieszczeniach
      wszystkich budynków (z toaletami i sypialniami włącznie).
      • toja3003 Ok, śmiejesz się ale policjantów w takich przypadk 29.04.08, 14:04
        Ok, śmiejesz się ale policjantów w takich przypadkach bezwzględnie
        pociągać za odpowiedzialność i szkołę i rodzinę i sąsiadów. No bo
        tak: gość melduje zniknięcie dziewczyny na policji to co się wtedy
        robi? Przesłuchać go, wziąść w krzyżowy ogień pytań i pęknie i
        oczywiście natychmiast przeszukać chałupę tak?

        I dalej. Na świat przychodzą „podrzucone” dzieci to co się robi.
        Bierze się ładną próbeczkę genetyczną od gościa i mówi „ty kolego
        jesteś biologicznym ojcem i mów jak było, bo z pierdla i tak szybko
        nie wyjdziesz”.

        A te listy? Jakby sprawdzić to były pisane na kartce wyrwanej z
        zeszytu i długopisem z tego domu czyli kto pisał? To ja mam uczyć co
        się robi w takich wypadkach? To jest prostacka robota i została
        przez policję spartaczona.

        Prawdopodobnie gdzieś teraz w Europie też siedzą jeszcze jakieś
        dzieciaki pozamykane przez zboczeńców. Apeluję: wziąść te przypadki
        pod lupę. I u nas w Polsce też. Przeszukać odpowiednie domy i adresy
        i wyczyścić te brudy. Wiadomo, że jak są jakieś molestacje seksualne
        to większość sprawców wywodzi się z kręgu rodziny i znajmych ofiar i
        o tym mówię.
        • adegie Re: Ok, śmiejesz się ale policjantów w takich prz 29.04.08, 14:46

          > Prawdopodobnie gdzieś teraz w Europie też siedzą jeszcze jakieś
          > dzieciaki pozamykane przez zboczeńców.

          Niestety, masz rację - to jest więcej niż pewne. Zarówno tutaj jak i w sprawie
          Nataschy Kampusch sytuacja została ujawniona przez zupełny przypadek (tu choroba
          córki i dziwnie humanitarne tym razem zachowanie oprawcy, tam powstałe przez
          zbieg okoliczności sprzyjające ucieczce warunki). Jest na pewno dziesiątki jeśli
          nie setki podobnych przypadków, które pozostają ukryte i nigdy się o nich nie
          dowiemy tylko dlatego.

          Absolutnie trzeba pociągnąć austriacką policję która zajmowała się tą sprawą do
          odpowiedzialności za po prostu skrajną niekompetencję lub niedbalstwo.

          Inna sprawa, że to kolejny taki przypadek w Austrii i wydaje mi się że trochę
          racji mają ci, którzy chociażby inspirowani twórczością Jelinek, twierdzą, że
          mieszkańcy tego kraju zbiorowo cierpią na jakieś zaburzenia.

          > Apeluję: wziąść te przypadki
          > pod lupę. I u nas w Polsce też. Przeszukać odpowiednie domy i adresy
          > i wyczyścić te brudy. Wiadomo, że jak są jakieś molestacje seksualne
          > to większość sprawców wywodzi się z kręgu rodziny i znajmych ofiar i
          > o tym mówię.

          Popieram, z całą siłą. W Polsce mamy "Archiwum X" które odgrzebuje różne sprawy
          z przeszłości (głównie morderstwa) i dochodzą do często zaskakujących konkluzji
          - austriacy na pewno powinni stworzyć taki specjalny oddział dedykowany tylko i
          wyłącznie wyjaśnianiem zaginięć młodych ludzi.
          • toja3003 Co do twierdzenia „inspirowani twórczością Jelinek 29.04.08, 16:57
            Co do twierdzenia „inspirowani twórczością Jelinek, mieszkańcy tego
            kraju zbiorowo cierpią na jakieś zaburzenia.” to uważam je za
            przesadne, u nas w Polsce też torturowano 2 lata człowieka albo
            gdzieś tam kogoś żywcem zakopano – zboczeńcy są wszędzie i nie można
            mówić „Polacy to złodzieje” tylko co najwyżej „w Polsce też są
            złodzieje” a to jest różnica.

            Ale ponawiam mój apel do policji – wyjąć teczki ze zgłoszonymi
            zaginięciami i przeszukań znienacka domy, adresy ich rodzin oraz ich
            przesłuchać a może uda się jeszcze kogoś uratować.
            • adegie statystyka 29.04.08, 18:11
              A nie wydaje ci się jednak dziwne, że przez ostatnie lata, 3 najgłośniejsze tego
              typu przypadki (matka trzymająca w piwnicy córki, Natascha Kampusch i teraz
              Fritz) zdarzyły się akurat w tym samym nie aż takim dużym kraju? Słabym punktem
              twojej analogii jest to, że w każdym kraju porywa się obcych ludzi i więzi w
              nieludzkich warunkach (takie już wymogi konspiracji) natomiast nie słyszałem o
              podobnych jak austriackie przypadkach w PL.

              Po prostu w pewnych warunkach kulturowych powstają w różnych społeczeństwach
              różnorakie skrzywienia. I tak w Japonii mamy plagę samobójstw, w USA zamiana
              ludzi w spasione słonie, a w Austrii zamykanie innych ludzi na długie lata w
              piwnicy.

              Może chodzi o jakąś potrzebę ukrywania swoich popędów przed światem, chęć
              zapewnienia tej więzionej osobie jakiegoś rodzaju wykrzywionego bezpieczeństwa
              czy może jeszcze coś innego. Ja nie mówię, że w Austrii żyją jacyś wyjątkowi
              zwyrodnialcy. Obrzydliwa przemoc dzieję się w każdym zakątku świata. Sęk w tym,
              że pewien określony typ przemocy występuje najwyraźniej z dużym nasileniem
              akurat tam.

              Różne psychozy dotykają całe społeczeństwa i patrząc na wysyp podobnych
              przypadków w Austrii, wnioskuję że coś takie musi tam mieć miejsce.
              • toja3003 statystyka to nie są dwa przypadki 30.04.08, 08:34
                na 10 milionów ludzi więc to co piszesz jest naciągane, mnie
                wytarczy nasz polski bandytyzm na co dzień i to jest niestety
                statystyka.
    • bogdanzdroj4 Jednak kochał swoje dzieci 29.04.08, 13:51
      Wszyscy widzą w tym cżłowieku bestię, ale przecież jak córka zachorowała,to kto
      ją zawiózł do szpitala? Zresztą ta trójka dzieci,które adoptował - gdyby był
      takim strasznym potworem, to mógł je spalić w piecu do utylizacji, a jednak
      wziął na siebie trud wychowywania. Spójrzcie na siebie: prawie każdy po jednym,
      góra dwojgu dzieci zaczyna się wykręcać, że już więcej nie da rady, za drogo, za
      ciężko, nie mam siły na te pieluchy itd. A on się zdecydował.
      A że był chory i nie widział, że unieszczęśliwia córkę tym więzieniem, to fakt...
      • adegie Re: Jednak kochał swoje dzieci 29.04.08, 14:55
        Faktycznie, gość który gwałcąc przez 24 lata swoją córkę robi jej siedmioro
        dzieci, zasługuje na cieplejsze spojrzenie, gdyż w odróżnieniu od bandy
        liberalnych zapatrzonych w siebie robiących karierę egoistów, chętnie decyduje
        się sprowadzać na Ziemię kolejnych potomków. Zaiste, ciekawy punkt widzenia.
        Wydaje mi się, że warto abyś sie jednak przebadał i odstawił na pewien czas
        spotkania oazowe.
    • raverpl Austria zszokowana "domem grozy" 29.04.08, 13:52
      Austria taki niby porzadny narod,tak gardza Polakami ze to
      nieroby,zlodzieje i pijacy a tu takie cos ze sie w glowie nie
      miesci.Owszem nasi rodacy nie sa swieci,zdarzaja sie dziwne sprawy
      ale to co wydarzylo sie w Austrii to bylo zwierzece zachowanie.Po
      proatu bestia MADE IN AUSTRIA.
      • lungompa Re: Austria zszokowana "domem grozy" 29.04.08, 15:40
        A tu masz bestje MADE IN POLAND...

        www.karasmierci.info.pl/czerniejow19922003.htm
        Zboczency i zbrodniarze sa na calym Swiecie - w katolickiej Polsce
        tez...
        Dla takich tylko kara smierci...
    • szakal51 Krzesło elektryczne! 29.04.08, 14:04
      Kara śmierci. I tyle.
    • mamgotamgo Austria zszokowana "domem grozy" 29.04.08, 15:02
      Nie on jeden. On po prostu swoją córkę kochał inaczej. Gdyby tak ich zebrać z
      całej ziemi, to wtedy mielibyśmy festiwal równości.
      • adegie Jesteś skończonym idiotą 29.04.08, 16:05
        Przykro mi.
    • polsz nie wierzę 29.04.08, 15:31
      że ani sąsiedzi, ani żona nic nie wiedzieli...

      Testy IQ: www.iq-test.pl/?d=5087
      Nagrody za darmo: www.look4win.pl/rejestracja.php?polec=fredator
      • gklej Re: nie wierzę 29.04.08, 16:46
        i tak im pod drzwi przynosiła dzieci, nikt tym sie nie zainteresował.
    • mokradlo5 Austria zszokowana "domem grozy" 29.04.08, 17:01
      podobny do Vaclava Havela, znaczy tez Zyd
      • lungompa Re: Austria zszokowana "domem grozy" 29.04.08, 20:40
        No wiesz - tobie sie wszsytko co zle kojazy z Zydami - prawda ?
        Uwazaj z uogolnieniami - nie kazdy Zyd jaest zly...
        Zeby nie byc goloslownym - Zydami byli tez: Pan Jezus, Najswietsza
        Maria Panna, Sw Jozef i 12 Apostolow i wielu innych pierwszych
        Cchrzescijan...
    • wg_mnie Austria zszokowana "domem grozy" 30.04.08, 12:59
      Makabryczna historia, chyba najstraszniejsza jaka się do tej pory
      wydarzyła.Jak można żyć 24 lata w zamknięciu i dodatkowo znosić
      takie cierpienia...I jeszcze te dzieci... Przecież psychika tej 42-
      letniej, więzionej kobiety musi być totalnie zniszczona.
      Też wydaje mi się dziwne, że niby żona nic o tym nie
      wiedziała.Myślę, że była szantażowana przez męża.
      • edziap5 Do pana ktory widzi ludzkie cechy w potworze 01.05.08, 18:20
        a nie pomyslales ze on te dzieci wzial i wychowywal bo jest
        pedofilem ? moze mial w tym przyjemnosc, moze je molestowal ? moze
        dlatego nie zabespieczal sie i robil dzieci corce, zeby miec wiecej
        maskotek do zabawy ? jak mozesz go bronic i widziec w nim
        ludzkieodruchy? to bestia.
    • gnago jeden pozytyw 05.05.08, 20:19
      A ja widzę pewien postęp bo w poprzednim wieku austriak dla realizacji swych manii rozpętał II wojnę a ten teraz zadowolił się jedynie torturą rodziny.
    • polani Re: Austria zszokowana "domem grozy" 07.05.08, 11:50
      Taki Narod dekadenty Katolicki mial tez Adolfa
    • gringolas1 Re: Austria zszokowana "domem grozy" 08.05.08, 20:14
      A co z -domem grozy- na wyspie Jersey? Pamięta ktoś jeszcze takiego newsa dwa
      miesice temu? w mediach cisza...
    • czesio666 holenderki to zoofilki niemcy i japońce lubią sad 09.05.08, 07:44
      holenderki to zoofilki niemcy i japońce lubią sado maso
      arabowie mają joba na punkcie brzucha no Austryjacy
      rzeczywiście nie mają powodu do dumy ich zboczenia
      dorównują chyba tylko tym z Holandii Kaziorodztwo
      potępia nawet chyba też stary testament.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka